Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 20:27

  weteran58 napisał:  

  Frenzy48 napisał:  
Czesiu zwolnij się sam .



Czesiek nie chciał się całować ze śmiercią ......pocałuje się z klamką .



1 miejsce

Czesio chyba jakiś czas temu wiedział że umowa się nie przedłuży (brak gry w pucharach) stąd jego płacz na "tłitach". Choć patrząc z perspektywy czasu rozjebał mnie żal Czesia, który mówił mniej więcej tak: "dlaczego mam być oceniany przez pryzmat paru ostatnich meczy a nie gier rozegranych dotychczas?", chodziło chyba o trzy czy cztery ostatnie spotkania (w kontekście przedłużenia kontraktu) . Otóż Czesiu, dlatego że "brendzlowanie" się trzecim miejscem w którymś momencie sezonu jest z lekka słabe, miejsce po ostatniej kolejce zwykle się liczy.
Trzeciego miejsca niema i nie będzie na koniec sezonu Czesiu.


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 20:29

  Taktyk napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  

  Taktyk napisał:  
Ma ktoś pomysł na zagranicznego trenera w naszym zasięgu? Moim zdaniem to powinien być ktoś z głośnym nazwiskiem pokroju Berga.
Jakaś przeszłość korupcyjna mile widziana.
Kase na trenera z prawdziwego zdarzenia powinny wyłożyć Azoty.



Kim ty w ogóle jesteś i co ty pierdolisz. We wcześniejszym twoim poście piszesz że Nunez do odstrzału, Zwoliński za dobry na Pogoń teraz wyjeżdżasz z jakimś postem o trenerze zagranicznym pokroju Berga. Kurwa odblokowali możliwość zakładania kont na tym forum i jakieś wynalazki twojego pokroju piszą posty z dupy. Jak nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz i nie wkurwiaj ludzi


Idź na piwo i ochłoń bo chyba słońce przygrzało. Nie odpisuj, nie bede offtopował forum.



i nadal nic sensownego nie napisałeś. Napisalem ci chyba jak nie masz co pisać nie pisz czy to tak ciężko zrozumieć.


Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 20:42
Miałem napisać "PEDAŁY JE*ANE", ale nie zrobię tego, bo nie będę zniżał się do kibiców z forum Legii. Po za tym chcę aby wspaniały trener wiedział, że u nas nie ma takiej presji. Jak nie odróżniasz głodu kibiców, którzy od 68 lat modlą się i trzymają kciuki za pierwszy w historii sukces od presji, to proponuję iść na leczenie. Mamy taki szpital w Naszym Wspaniałym Mieście na Mącznej. Po za tym mogłeś zapisać się na kartach historii MKS POGOŃ SZCZECIN jako PIERWSZY trener z MAJSTREM. Dobrze, że ten sezon już się kończy, bo nie mogłem patrzeć na grę tej drużyny na wiosnę. Dziękuje za wygrane z Lechem.

Mieliśmy w tym sezonie niesamowitą szansę na ugranie coś więcej niż 3 miejsce. Niestety zawiodłem się. Żal mam do Zwolińskiego, który po kontuzji nie jest sobą i powinien sam powiedzieć: "Czesiu, ja się nie nadaje grać, czy Ty K*rwa tego nie widzisz?!". Limit zawodników spoza UE chyba pokaże miejsce w szeregu Akahoshiemu - dziękuje za tak wiele i za takie nic (w tym sezonie).

Bramkarzy mamy tragicznych. Może Janukiewicz nie był jakimś wirtuozem na przedpolu, ale oceniając obiektywnie, to budując zespół zaczyna się od porządnego bramkarza na lata (Schmeichel, Casillas czy Kahn, oczywiście to nie porównanie, ale chodzi o logikę budowania fundamentów drużyny, bo jak mamy wygrywać mecze skoro obrona nie ma zaufania do krasnala który stoi z tyłu za plecami i wali babole i w majty za każdym razem).

BRAWO! Murawski - prawdziwy Profesor Ekstraklasy. Matras - oby tak dalej! Frączczak - brawo, bo jako jedyny nie mając umiejętności walczy i ma charakter.
Średnio jeszcze: Lado, Węgier, Rudol, Czerwińśki, Fojut.

Reszta mnie wku*wiła tak samo jak Czesiek.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 21:19
Rafał zrezygnował z reprezentacji.

Ciekawe skąd to komentator wie. Skoro żadna nawet plotka o tym nie powstała, że propozycje jakaś nimi dostał, ale nie chciał.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 21:27
Murawski pierdoli zwykle głupoty. Normalka.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 21:28

  Trapen napisał:  
Miałem napisać "PEDAŁY JE*ANE", ale nie zrobię tego, bo nie będę zniżał się do kibiców z forum Legii. Po za tym chcę aby wspaniały trener wiedział, że u nas nie ma takiej presji. Jak nie odróżniasz głodu kibiców, którzy od 68 lat modlą się i trzymają kciuki za pierwszy w historii sukces od presji, to proponuję iść na leczenie. Mamy taki szpital w Naszym Wspaniałym Mieście na Mącznej. Po za tym mogłeś zapisać się na kartach historii MKS POGOŃ SZCZECIN jako PIERWSZY trener z MAJSTREM. Dobrze, że ten sezon już się kończy, bo nie mogłem patrzeć na grę tej drużyny na wiosnę. Dziękuje za wygrane z Lechem.

Mieliśmy w tym sezonie niesamowitą szansę na ugranie coś więcej niż 3 miejsce. Niestety zawiodłem się. Żal mam do Zwolińskiego, który po kontuzji nie jest sobą i powinien sam powiedzieć: "Czesiu, ja się nie nadaje grać, czy Ty K*rwa tego nie widzisz?!". Limit zawodników spoza UE chyba pokaże miejsce w szeregu Akahoshiemu - dziękuje za tak wiele i za takie nic (w tym sezonie).

Bramkarzy mamy tragicznych. Może Janukiewicz nie był jakimś wirtuozem na przedpolu, ale oceniając obiektywnie, to budując zespół zaczyna się od porządnego bramkarza na lata (Schmeichel, Casillas czy Kahn, oczywiście to nie porównanie, ale chodzi o logikę budowania fundamentów drużyny, bo jak mamy wygrywać mecze skoro obrona nie ma zaufania do krasnala który stoi z tyłu za plecami i wali babole i w majty za każdym razem).

BRAWO! Murawski - prawdziwy Profesor Ekstraklasy. Matras - oby tak dalej! Frączczak - brawo, bo jako jedyny nie mając umiejętności walczy i ma charakter.
Średnio jeszcze: Lado, Węgier, Rudol, Czerwińśki, Fojut.

Reszta mnie wku*wiła tak samo jak Czesiek.



Fajnie napisałeś. Licze, że w momencie odejścia Czesia Radek wróci z wypożyczenia, bo jak rozumiem, decyzją Czesia Radek został odsunięty. Nawet Janukiewicz kompletnie bez formy w danym dniu, nakrywa czapką Słowika jak i Kudłę. Przychylił bym się do opcji ze sprzedażą Kudły i pozostawieniu Radka I Kuby w ramach dobrej konkurencji. Zwolak moim zdaniem nie może odnależć formy, nie od czasu kontuzji tylko od czasu tego nieudanego transferu do Turcji. Patrząc na Łukasza widzę jedną wielką Sodówe, która powinna mu jakoś niedługo minąć, jeśli ma odrobine samokrytycyzmu w sobie. Czapki z głów jedynie dla Pana piłkarza Murawskiego. Jaki to paradoks, że co by nie było lechita, robi u nas taką robotę. Profesionalista, wzór dla młodych. chapeau bas .


No One Like Us....We don't Care...
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 21:56
To był bardzo ważny mecz - miał pokazać, jak jesteśmy przygotowani do ewentualnej gry z kazachskimi, mołdawskimi i litewskimi asami latem. Przyszedł pierwszy gwizdek i... po prostu katastrofa. Zagłębie może nie było dominujące i nie grało pięknej piłki, ale grało konsekwentnie i w ciągu 15 minut przykręciło śrubę. A Pogoń? Straciła motywację, chęci do walki i oddała mecz w sumie walkowerem. A Michniewicza stać było tylko na łyk wody mineralnej i łapanie opalenizny. Dramat.

Zwoliński to osobny temat. Fizycznie i mentalnie jest zaorany do potęgi. Wystawianie go w pierwszym składzie jest zwyczajną krzywdą dla tego zawodnika. Wszystkim przyda się w sumie letnia przerwa, może zdołają sobie poukładać w głowie fakt, że sprzed nosa uciekła im szansa na zaistnienie w europejskiej piłce. No może oprócz Murasia, który jak zwykle był najbardziej kreatywnym i walecznym pomocnikiem na boisku.

Wejścia Aki nie skomentuję. Spierdolenie 2 bramek mówi samo za siebie. A co do pierwszej - zostawiliśmy Janoszce całe lotnisko do rozegrania akcji:

Obrazek jpg wstawiony na forum


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Taktyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2966 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 22:00
AF9 w tym czasie miał sesję dla 100 Procent i nie zdążył się cofnąć.Aparat


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 22:03

  Taktyk napisał:  
Ma ktoś pomysł na zagranicznego trenera w naszym zasięgu? Moim zdaniem to powinien być ktoś z głośnym nazwiskiem pokroju Berga.
Jakaś przeszłość korupcyjna mile widziana.
Kase na trenera z prawdziwego zdarzenia powinny wyłożyć Azoty.





Wolny do wzięcia...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 22:19

  Taktyk napisał:  
AF9 w tym czasie miał sesję dla 100 Procent i nie zdążył się cofnąć.Aparat



Podziekuj zoltemu paralitykowi ktory z 5 metrow podania skleic nie potrafi.Zenada.

Co wy chcecie zagranicznego treneiro dla naszych gwiazd? Im juz zel ze strachu splywa na sama mysl o jezyku angielskim.Biedaki w depresje powpadaja , zlitujta sie.


,,Vi är överallt,,- POGON
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 22:29

  eJay napisał:  
To był bardzo ważny mecz - miał pokazać, jak jesteśmy przygotowani do ewentualnej gry z kazachskimi, mołdawskimi i litewskimi asami latem. Przyszedł pierwszy gwizdek i... po prostu katastrofa. Zagłębie może nie było dominujące i nie grało pięknej piłki, ale grało konsekwentnie i w ciągu 15 minut przykręciło śrubę. A Pogoń? Straciła motywację, chęci do walki i oddała mecz w sumie walkowerem. A Michniewicza stać było tylko na łyk wody mineralnej i łapanie opalenizny. Dramat.

Zwoliński to osobny temat. Fizycznie i mentalnie jest zaorany do potęgi. Wystawianie go w pierwszym składzie jest zwyczajną krzywdą dla tego zawodnika. Wszystkim przyda się w sumie letnia przerwa, może zdołają sobie poukładać w głowie fakt, że sprzed nosa uciekła im szansa na zaistnienie w europejskiej piłce. No może oprócz Murasia, który jak zwykle był najbardziej kreatywnym i walecznym pomocnikiem na boisku.

Wejścia Aki nie skomentuję. Spierdolenie 2 bramek mówi samo za siebie. A co do pierwszej - zostawiliśmy Janoszce całe lotnisko do rozegrania akcji:

Obrazek jpg wstawiony na forum



Tu niestety trzeba szpilkę wbić dwóm zawodnikom - Murawskiemu, który miał najbliżej do Janoszki i zamiast biec za nim pobiegł do środka i któremuś z łysych, chyba Czerwińskiemu, który dopiero jak dobiegł do pola karnego pomyślał, by podbiec do Janoszki


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 22:30
nie pozostaje nic innego jak wypatrywać jakiegoś trenejro pod radisonem albo w kaskadzie :D


BB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4987 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 22:38
Rumak był pod koniec stycznia w Szczecinie haha żarcik. A tak na poważnie obawiam sie że mogą zatrudnić jakiegoś trenerio pokroju Moskal, Ojrzyński albo Pawłowski wtedy to będzie tragedia musimy My jako kibice tego uniknąć bo zaczną się jeszcze gorsze problemy niż dotychczas wtedy będziemy się bić o utrzymanie bo to chuj nie trenerzy : )))))

Ostatnio edytowany przez: BB, 8 maja 2016, 22:44 [1 raz(y)]


valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4832 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 22:53

  Tony Montana napisał:  

  eJay napisał:  
To był bardzo ważny mecz - miał pokazać, jak jesteśmy przygotowani do ewentualnej gry z kazachskimi, mołdawskimi i litewskimi asami latem. Przyszedł pierwszy gwizdek i... po prostu katastrofa. Zagłębie może nie było dominujące i nie grało pięknej piłki, ale grało konsekwentnie i w ciągu 15 minut przykręciło śrubę. A Pogoń? Straciła motywację, chęci do walki i oddała mecz w sumie walkowerem. A Michniewicza stać było tylko na łyk wody mineralnej i łapanie opalenizny. Dramat.

Zwoliński to osobny temat. Fizycznie i mentalnie jest zaorany do potęgi. Wystawianie go w pierwszym składzie jest zwyczajną krzywdą dla tego zawodnika. Wszystkim przyda się w sumie letnia przerwa, może zdołają sobie poukładać w głowie fakt, że sprzed nosa uciekła im szansa na zaistnienie w europejskiej piłce. No może oprócz Murasia, który jak zwykle był najbardziej kreatywnym i walecznym pomocnikiem na boisku.

Wejścia Aki nie skomentuję. Spierdolenie 2 bramek mówi samo za siebie. A co do pierwszej - zostawiliśmy Janoszce całe lotnisko do rozegrania akcji:

Obrazek jpg wstawiony na forum



Tu niestety trzeba szpilkę wbić dwóm zawodnikom - Murawskiemu, który miał najbliżej do Janoszki i zamiast biec za nim pobiegł do środka i któremuś z łysych, chyba Czerwińskiemu, który dopiero jak dobiegł do pola karnego pomyślał, by podbiec do Janoszki




Ten najbliżej Słowika, to Lewandowski, który asekurował środek przy rzucie rożnym. Zamiast zejść do boku i zaatakować Janoszkę, spacerowym tempem truchta od połowy boiska w kierunku własnej bramki. Na ekstraklasa.tv widać akcję od podania Starzyńskiego do Janoszki.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 22:56
Jak burdel chujowo funkcjonuje, to się zmienia kurwy, a nie burdelmamę. Zasada stara jak świat.

Najlepszy tekst meczu to Murawski. Listkowski nie wybiegł do zagrania Nunesa przy lini i od razu dostał zjebę 'Grasz czy kurwa śpisz!?' 😂👌


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 23:03
@ Ijon_Tichy - pełna zgoda - równie dobrze moglibyśmy się pochwalić, że po X kolejce byliśmy na pierwszym meczu, czyli można ująć, że przez chwilę mistrzem Polski

Koledzy dalej, także trafne spostrzeżenia, które podzielam. Naprawdę tak wkurwienie przyszło po końcowym gwizdku, taki w sumie liść na mordę. Bo szansa była naprawdę niepowtarzalna żeby zrobić dobry wynik - patrz medal. Potencjał w zespole jest jednak niezły i pewne podstawy są. Teraz tylko pytanie czy zaraz np. takiego Czerwińskiego czy Matrasa ktoś nam nie wyciągnie. Wiosną posypała się obrona, zabrakło dział z przodu. Gruzin walczył, pracował, jednak nie bronią go liczby, a za nie rozlicza się napastników. Fakt jest jednak taki, że zbyt wielu okazji na gole nie miał, bo jednak napastnik żyje z podań + dodaje coś od siebie. Zwoliński kompletnie zgaszony po kontuzji, stracił wszystkie atuty. W mojej ocenie brakuje nam także pewnego bramkarza. Kudła to dla mnie taki solidny rezerwowy, Słowik za często bawi się z piłką, dzisiaj na początku meczu niemal nam nie wjebali bramki przez ego magiczną lewą nogę.

Odbiegnę od tematu. Jeśli udałoby utrzymać się trzon obecnej kadry to uważam, że klasowy napastnik + dobry rozgrywający (prawdziwa 10) + dobry bramkarz i w przyszłym sezonie powinno być jeszcze lepiej.

Wiem, że jeszcze kilka sezonów temu rywalizowaliśmy z takimi tuzami (bez obrazy) jak Lech Czaplinek czy Sława Sławno. Czas jednak płynie i ostatnio utknęliśmy na grupie mistrzowskiej i beznadziejnej postawie w niej. Szczerze, jak dla mnie chuj w to czy zajmiemy 8 czy 6 miejsce, w momencie takiego kapitału i szansy. A może faktycznie jak to niektórzy sądzą wyższe cele zostały odpuszczone.

Mimo dobrego terminu, pogoda, dzień godzina na stadionie zespołu, który ma realne szanse na podium nie ma nawet 7 tysięcy. Trochę się nie dziwię, taką grą i staniu w miejscu Pogoń będzie przegrywała z piknikiem nad Odrą czy tymi gwiazdeczkami w Kaskadzie.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/05/2016 23:25

  Maxvell napisał:  
@ Ijon_Tichy - pełna zgoda - równie dobrze moglibyśmy się pochwalić, że po X kolejce byliśmy na pierwszym meczu, czyli można ująć, że przez chwilę mistrzem Polski

Koledzy dalej, także trafne spostrzeżenia, które podzielam. Naprawdę tak wkurwienie przyszło po końcowym gwizdku, taki w sumie liść na mordę. Bo szansa była naprawdę niepowtarzalna żeby zrobić dobry wynik - patrz medal. Potencjał w zespole jest jednak niezły i pewne podstawy są. Teraz tylko pytanie czy zaraz np. takiego Czerwińskiego czy Matrasa ktoś nam nie wyciągnie. Wiosną posypała się obrona, zabrakło dział z przodu. Gruzin walczył, pracował, jednak nie bronią go liczby, a za nie rozlicza się napastników. Fakt jest jednak taki, że zbyt wielu okazji na gole nie miał, bo jednak napastnik żyje z podań + dodaje coś od siebie. Zwoliński kompletnie zgaszony po kontuzji, stracił wszystkie atuty. W mojej ocenie brakuje nam także pewnego bramkarza. Kudła to dla mnie taki solidny rezerwowy, Słowik za często bawi się z piłką, dzisiaj na początku meczu niemal nam nie wjebali bramki przez ego magiczną lewą nogę.

Odbiegnę od tematu. Jeśli udałoby utrzymać się trzon obecnej kadry to uważam, że klasowy napastnik + dobry rozgrywający (prawdziwa 10) + dobry bramkarz i w przyszłym sezonie powinno być jeszcze lepiej.

Wiem, że jeszcze kilka sezonów temu rywalizowaliśmy z takimi tuzami (bez obrazy) jak Lech Czaplinek czy Sława Sławno. Czas jednak płynie i ostatnio utknęliśmy na grupie mistrzowskiej i beznadziejnej postawie w niej. Szczerze, jak dla mnie chuj w to czy zajmiemy 8 czy 6 miejsce, w momencie takiego kapitału i szansy. A może faktycznie jak to niektórzy sądzą wyższe cele zostały odpuszczone.

Mimo dobrego terminu, pogoda, dzień godzina na stadionie zespołu, który ma realne szanse na podium nie ma nawet 7 tysięcy. Trochę się nie dziwię, taką grą i staniu w miejscu Pogoń będzie przegrywała z piknikiem nad Odrą czy tymi gwiazdeczkami w Kaskadzie.



Zwoliński potrzebuje raczej jakiegoś dobrego lekarza od przygotowanie psychicznego. Mi się wydaje że on nie potrafi rywalizować o miejsce z Dvalishwilim. Tak samo było jak w zespole był Robak. Dopiero po odejściu Robaka odżył.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/05/2016 06:14

  BB napisał:  
Rumak był pod koniec stycznia w Szczecinie haha żarcik. A tak na poważnie obawiam sie że mogą zatrudnić jakiegoś trenerio pokroju Moskal, Ojrzyński albo Pawłowski wtedy to będzie tragedia musimy My jako kibice tego uniknąć bo zaczną się jeszcze gorsze problemy niż dotychczas wtedy będziemy się bić o utrzymanie bo to chuj nie trenerzy : )))))



Będzie Skorża, zobaczycie. Idealny dla naszych kopaczy. Pół roku sielanki, zachwyty grajków nad pracą z trenerem, krasomówcze popisy trenera na konferencjach, Parada znów napisze, że mamy trenera na lata, Mroczek będzie bredził o silnej drużynie na puchary a za rok będzie taki sam marazm i degrengolada jak teraz.Polska liga właśnie.


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/05/2016 08:31

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  BB napisał:  
Rumak był pod koniec stycznia w Szczecinie haha żarcik. A tak na poważnie obawiam sie że mogą zatrudnić jakiegoś trenerio pokroju Moskal, Ojrzyński albo Pawłowski wtedy to będzie tragedia musimy My jako kibice tego uniknąć bo zaczną się jeszcze gorsze problemy niż dotychczas wtedy będziemy się bić o utrzymanie bo to chuj nie trenerzy : )))))



Będzie Skorża, zobaczycie. Idealny dla naszych kopaczy. Pół roku sielanki, zachwyty grajków nad pracą z trenerem, krasomówcze popisy trenera na konferencjach, Parada znów napisze, że mamy trenera na lata, Mroczek będzie bredził o silnej drużynie na puchary a za rok będzie taki sam marazm i degrengolada jak teraz.Polska liga właśnie.



I tak w Pogoni co roku. Nadzieje na puchary a później wkurwienie. Norma.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/05/2016 09:56
Ludzie, by grac realnie w Pucharach trzeba mieć budżet ,stadion i jasne perspektywy.Oczywiście ze może zdarzyć się casus dzisiejszego Piasta że przyjdzie taki Latal i udowodni ze trzeci garnitur zza Tatr może w tej lidze narobić bigosu.Można oczywiście pójść jakaś podobna droga ale to wszystko albo się uda albo nie.Tak dzisiaj patrzę to Goursco na dzisiaj nic wielkiego nam nie dal a ten o którego walczyliśmy strzela bramkę za bramka w Mistrzu Słowacji (AC TRENCIN).Byl tez Traore który przed testami byl wyśmiewany a w sparingach okazało się ze technicznie i szybkościowo naszych drewniaków przebija o klase.Postawiliśmy na Akę (po kontuzji i przygodzie w UFIe) i okazało się to lipne rozwiązanie.Podpisano wieloletnia umowę ze Zwolińskim a na dzisiaj to nie wiem czy ktoś by wyłożył ze 100tys euro za niego.
Fojut tez miał być podpora defensywy a wraz Czerwińskim uchodzili za najlepszych obrońców w lidze.Jak jest teraz?.
Nie ma się co oszukiwać.Przyszłość i tak jest nie jasna bo nikogo tu nie ściągniemy jeśli jasno nie będzie widać że są tu pieniądze i entuzjazm oraz stadion.
Teraz juz wszyscy czekają na mega wzmocnienia.Ja tylko się pytam kto tu przyjdzie gdzie Prezydent woli puszczać łódki na Odrze,główny sponsor co 4 lata zmienia twarz a Mroczkowi i jego firmie kłody pod nogi rzucają lobbyści anty wiatrowej polityki.
Do tego trener nastawiony na defensywę wyczyścił stadion z kibiców.
Z perspektywy tego co jeszcze kilka lat temu tu było to i tak jest dzsiaj rewelacyjna sytuacja.Natomiast sen o potędze to raczej tylko sen.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.4 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005