Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4031 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/05/2018 00:22
Kto wie czy dzisiejszym meczem Budziłek "nie ustawił" sobie kariery w barwach Pogoni. Mógł z powodzeniem bronić do końca sezonu i od nowego mieć wraz z Załuską czystą kartę. Pobronił niestety 12 minut i na tym pewnie koniec.

Końcówka sezonu, czas podsumowań więc można śmiało wskazać palcem tych, po których widać, że nic pozytywnego nie wniosą do zespołu. Do odpalenia Matynia, Kort, Zwoliński (kolejny raz się skompromitował), być może Duncan i Murawski, który gra nieźle, ale z każdym rokiem ma coraz mniej zdrowia. Dodatkowo odchodzi Dziurcio, nic nie dają Błanik i Listkowski, których bym wypożyczył (przynajmniej Listkowskiego). W ich miejsce należy ściągnąć Buksę plus jeszcze jakiegoś porządnego zawodnika, najlepiej na 10 i sprowadzić 2-3 młodych, wyróżniających się pierwszoligowców. Tym sposobem jakoś pewnie doczłapiemy się do górnej 8 w przyszłym sezonie z nadzieją na coś więcej.


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7081 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/05/2018 00:33

  Niepokonany napisał:  
Kto wie czy dzisiejszym meczem Budziłek "nie ustawił" sobie kariery w barwach Pogoni. Mógł z powodzeniem bronić do końca sezonu i od nowego mieć wraz z Załuską czystą kartę. Pobronił niestety 12 minut i na tym pewnie koniec.Czerwo ewidentne. Po co on tam biegł? Ale ma to swoje plusy. :)
Nie musiałem ogladać Zwolaka kopiącego się w czoło, którego dał popis na wejściu , jeszcze przed 12 minutą:)


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6145 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/05/2018 06:05
Szkoda, że Pogoń nie wykorzystała którejś ze swoich sytuacji. Szczególnie na początku meczu jak grali jeszcze w 11. Tradycyjnie niestety Zwoliński zdążył zmarnować dobrą, jak jakoś słabo minął bramkarza i nie dał rady skierować piłki do siatki. Buksa też niezłą zmarnował już chyba przy 0-2. Przeniósł z dość bliska nad poprzeczką. Wiadomo gdyby na początku meczu coś strzelili z tych okazji co były byłoby łatwiej ;)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/05/2018 06:06
Przy bezpośrednim czerwie Budziłka w sobotę chyba będzie Bursztyn z Kusztanem do dyspozycji??? Dla mnie fajnie, jakby zagrali po połówce.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7275 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/05/2018 07:51
Ja się dziwię, że inni się dziwią, że za takie wejście jest czerwona kartka :) Liczy się zamiar, a Budziłek stracił kontakt z rzeczywistością i wjechał nogami w Koseckiego. To, że Kosa to panna to jedno, ale gdyby nie przeskok nad nogą (i chyba delikatne zahaczenie o Budziłka) to skończyłby na noszach. Bramkarz za polem karnym musi być ostrożny podwójnie. Inna sprawa, że Bursztyn nie prezentował wcale niższego poziomu od Załuski - to on może być zwycięzcą końca sezonu wobec pauzy Budziłka.

Oprócz tego klasyka gatunku, czyli objeżdżanie Matyni. Hubert ciągle atakuje na jeden raz lub źle się ustawia w stosunku do atakującego (pierwsza bramka) przez co skrzydłowi są w stanie go łatwo minąć. Czeka go masa nauki, ale bym go nie skreślał tak łatwo. Pamiętajcie, że ciężko znaleźć w Polsce lewego obrońcę. Nawet za złotówkę :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8282 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/05/2018 10:46

  HardcoreCitySzczecin napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Kto wie czy dzisiejszym meczem Budziłek "nie ustawił" sobie kariery w barwach Pogoni. Mógł z powodzeniem bronić do końca sezonu i od nowego mieć wraz z Załuską czystą kartę. Pobronił niestety 12 minut i na tym pewnie koniec.Czerwo ewidentne. Po co on tam biegł? Ale ma to swoje plusy. :)
Nie musiałem ogladać Zwolaka kopiącego się w czoło, którego dał popis na wejściu , jeszcze przed 12 minutą:)Lepiej bym tego nie ujął. To czerwo to szczęście w nieszczęściu , bo i tak graliśmy w 10.
Łukasz sorry, ale jako napastnik nie dajesz rady , niestety.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3755 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/05/2018 11:58

  eJay napisał:  
Inna sprawa, że Bursztyn nie prezentował wcale niższego poziomu od Załuski - to on może być zwycięzcą końca sezonu wobec pauzy Budziłka.Osobiście miałem wrażenie, jakby na bramce stał elektryczny Kudła.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6460 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/05/2018 14:04
Matynia sporo obrywa po wczorajszym meczu, ale jakby w jego miejsce grał Nunes to wyglądałoby to tak samo. Kosecki w ostatnim czasie jest w takiej formie, że z dużą łatwością ogrywa większość swoich rywali. Przyspieszenie ma bardzo dobre, a do tego coś tam potrafi zrobić z piłką przy nodze (w przeciwieństwie do Przybeckiego). Grając na takiego zawodnika trzeba albo odcinać go od podania (tu więcej zadań dla pomocników) albo odprowadzać go maksymalnie i atakować w końcowej fazie gdzie w razie czego jest asekuracja. Matynia w tej rundzie pokazał, że może być przydatny i jako zmiennik dla Nunesa jest to dobra opcja.

Bardziej może martwić druga strona obrony. Rapa po przyjściu do nas imponował grą w defensywie, wejściami ofensywnymi i bardzo dobrymi dośrodkowaniami, a teraz to jeden wielki chaos i masa błędów. Niepsuj również bardzo słabo i co chwila jakieś urazy. Prócz Niepsuja do odpalenia w pierwszej kolejności Kort i Rasmussen.


Holender
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3741 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2018 19:23
Nie minęły dwa tygodnie, a my znowu trafiamy na Tomasza Kwiatkowskigo z Warszawy. Czyżby mecz podwyższonego ryzyka?
Bilety idą jak ciepłe bułeczki, z Gdańska szykują wsparcie, będzie gorąco.

Pogoń do boju poprowadzi Edi oraz Sławomir Rafałowicz!
Trener Kosta nabawił się poważnej kontuzji na treningu i czeka go operacja.. masakra


Puchar nam należy się.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7476 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/05/2018 15:04
...

[Ambasador: sprawa "ogarnięta"]


Łysy z Brazzers
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5480 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/05/2018 15:31
Kto da streama? :)


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/05/2018 15:59
http://www.drhtv.com.pl/drhtv4.html

brawo Patryk, Frączczak nie trafiona patelnia, mam nadzieję, że do końca meczu się zrewanżuje, bo Delev z Murasiem piękna akcja, wygrajmy i uprzykrzmy troszkę życie Lechii ;)

i JEST!!!!!!!!!!!! Szybka rehabilitacja Adama! :)

AAAAAAAJJJJJJJJ 2 poprzeczek pod rząd dawno chyba nie widzieliśmy na Twardowskiego! Szkoda, że nie wpadło ale mamy jeszcze następne 45 :)

Ostatnio edytowany przez: Safe, 12 maja 2018, 16:19 [2 raz(y)]


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/05/2018 16:10
Obrona dziś mocno dziurawa. Bursztyn nie daje im spokoju z tyłu(tak patrząc to chyba kilku cm mu jednak brakuje), Rudol standardowo niepewny, Matynii z przodu jakoś mało.

Po bramce obawiałem się, że totalnie pogubią się, a tu szybkie doprowadzenie do remisu i nawet nieźle z przodu to wygląda.
Murawski elegancko i Delev dziś w formie.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7275 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/05/2018 19:51
Pierwsza połowa to kawał fajnego meczycha, gdyby zakończyła się wynikiem 3:2 - pewnie byłby to wynik sprawiedliwy. W drugiej to już obustronna kopanina i brak klarownych sytuacji. Bursztynowi raczej słoneczko nie zaświeciło, on po prostu tę piłkę zlekceważył. Strzał był w sam środek bramki.


Poza tym - dzięki Rafał za pełen profesjonalizm i serducho do walki na boisku spoko


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7708 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/05/2018 23:30
Trzeba przyznać bardzo dobry mecz Kowalczyka. Szybki, nieźle operował piłką. Ciężko było go Lechitom zatrzymać, cały czas go faulowali. Z tego chłopaka możemy mieć wiele pożytku. Myślę, że teraz będzie jego czas.


Pogoń Szczecin MKS!
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3522 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/05/2018 11:47
Chyba byliśmy na innym meczu-jak to określili komentatorzy w canal plus Pogon I połowę grała w 10- Kowalczyk bezproduktywny....ale dobrze po meczu krzyczy przez tubę i rozkręca szatnie...drugi Kudła


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7708 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/05/2018 13:58

  j27 napisał:  
Chyba byliśmy na innym meczu-jak to określili komentatorzy w canal plus Pogon I połowę grała w 10- Kowalczyk bezproduktywny....ale dobrze po meczu krzyczy przez tubę i rozkręca szatnie...drugi KudłaNie wierz we wszystko co Ci "spece" w Canal Plus powiedzą.


Pogoń Szczecin MKS!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7898 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/05/2018 14:12

  ArP napisał:  

  j27 napisał:  
Chyba byliśmy na innym meczu-jak to określili komentatorzy w canal plus Pogon I połowę grała w 10- Kowalczyk bezproduktywny....ale dobrze po meczu krzyczy przez tubę i rozkręca szatnie...drugi KudłaNie wierz we wszystko co Ci "spece" w Canal Plus powiedzą.drugi listkowski. Co z tego, ze walczy jak efektów nie ma?


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7704 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/05/2018 22:27
Porównywanie Kowalczyka z Listkowskim w tej chwili jest troche nie na miejscu . Kowalczyk jak narazie ma rozgeranych 10 oficjalnych meczow z czego tak naprawde tylko ten ostatni w wiekszym wymiarze czasowym .Tymczasem Listkowski ma juz tych meczy w wiekszym lub mniejszym wymiarze juz 57 ...

Byc moze bedziemy mogli powiedziec ciut wiecej po meczu w Krakowie bo pewnie tam tez wyjdzie Kowal w 1 skladzie...W sumie w podcascie "Głos Portowców " byla mowa o tym ze najlepiej by było gdyby poszedł jak Kort na wypozyczenie do ktoregos z klubow 1 ligi.


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3522 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2018 08:23

  Boberek napisał:  
Porównywanie Kowalczyka z Listkowskim w tej chwili jest troche nie na miejscu . Kowalczyk jak narazie ma rozgeranych 10 oficjalnych meczow z czego tak naprawde tylko ten ostatni w wiekszym wymiarze czasowym .Tymczasem Listkowski ma juz tych meczy w wiekszym lub mniejszym wymiarze juz 57 ...

Byc moze bedziemy mogli powiedziec ciut wiecej po meczu w Krakowie bo pewnie tam tez wyjdzie Kowal w 1 skladzie...W sumie w podcascie "Głos Portowców " byla mowa o tym ze najlepiej by było gdyby poszedł jak Kort na wypozyczenie do ktoregos z klubow 1 ligi.


No to Go do Świtu- jak oczywiście awansują...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005