Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4322 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/04/2014 22:39

  kiko napisał:  

  EPSON napisał:  
Na Górniku raczej można spodziewać się kompletu(chyba że by śnieg spadł)Małe szanse ze względu na termin - poniedziałek 18:00Racja.Nie zwróciłem na to uwagi.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/04/2014 23:18
Najpierw zapelniamy 10,11,12!! O reszte sie nie martwcie,a u nas jest jakis chory klimat ze wszytskie sektory w 90% zapelnione a mlyn w 50-60%.


PS!
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4534 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 00:03

  Pms. napisał:  
Najpierw zapelniamy 10,11,12!! O reszte sie nie martwcie,a u nas jest jakis chory klimat ze wszytskie sektory w 90% zapelnione a mlyn w 50-60%.co sie dziwisz ... takich mamy fanatykow.przyjda na legie,lecha i sa wielkimi kibolami.postoja w młynie,zrobia fotki na pejsbuka i jest ok ... takie mamy teraz pokolenie młodych kibiców.tylko skad oni maja brac wzorce skoro ich tak naprawde nie ma .... dawne lata juz nie wroca.inne czasy i inni ludzie.


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7095 dni

***
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 01:40

  kibicMKS napisał:  

  Pms. napisał:  
Najpierw zapelniamy 10,11,12!! O reszte sie nie martwcie,a u nas jest jakis chory klimat ze wszytskie sektory w 90% zapelnione a mlyn w 50-60%.co sie dziwisz ... takich mamy fanatykow.przyjda na legie,lecha i sa wielkimi kibolami.postoja w młynie,zrobia fotki na pejsbuka i jest ok ... takie mamy teraz pokolenie młodych kibiców.tylko skad oni maja brac wzorce skoro ich tak naprawde nie ma .... dawne lata juz nie wroca.inne czasy i inni ludzie.Legię, Lecha.


Against modern wszystko!
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4596 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 08:03

  Ka. napisał:  
Ktoś z Azotów podniecał się, że ta szmata jest super widoczna w tv i cieszą się z takiej reklamy, więc wątpię.Dzięki tej reklamie czy jak wolisz "szmacie" jest w Szczecinie to co jest a już na pewno nie byłoby kilku transferów .Tak możnego sponsora dawno w Szczecinie nie było i oby ta "szmata" jak ją nazywasz wisiała zawsze .Chyba że masz na zbyciu kilka milionów i chętnie pomozesz klubowi a wtedy chętnie będziemy oglądać Twoją "szmatę" .Wątpię żeby w poniedziałek na stadion przyszło 18 tyś kibiców.Dopóki reklama nie przeszkadza to niech sobie wisi ,bo jest nam potrzebna jak woda na pustyni ......do życia potrzebna.


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 10:37

  weteran58 napisał:  

  Ka. napisał:  
Ktoś z Azotów podniecał się, że ta szmata jest super widoczna w tv i cieszą się z takiej reklamy, więc wątpię.Dzięki tej reklamie czy jak wolisz "szmacie" jest w Szczecinie to co jest a już na pewno nie byłoby kilku transferów .Tak możnego sponsora dawno w Szczecinie nie było i oby ta "szmata" jak ją nazywasz wisiała zawsze .Chyba że masz na zbyciu kilka milionów i chętnie pomozesz klubowi a wtedy chętnie będziemy oglądać Twoją "szmatę" .Wątpię żeby w poniedziałek na stadion przyszło 18 tyś kibiców.Dopóki reklama nie przeszkadza to niech sobie wisi ,bo jest nam potrzebna jak woda na pustyni ......do życia potrzebna.A może przenieść ją do sektora bufurowego? I tak jest pusty. Opcja ta oczywiście przy założeniu, że będzie potrzeba wykorzystania pierwszych sektorów. Choć domyślam się, że część kamer i tak jest umieszczona wzdłuż niskiej trybuny, stąd też z założenia reklama azotów ma szansę mieć dłuższy czas antenowy w telewizji, w dotychczasowym miejscu.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 10:37
Kogoś tu mocno poniosło. Jesteśmy gdzie jesteśmy dzięki osobom, które oddały swoje serce i czas, gdy klub był na dnie, a nie gościom, którzy ładują kasę w klub z Ekstraklasy. Oczywiście fajnie mieć sponsora, którego pieniądze pozwalają nam na takich zawodników, jak Robak, Murawski czy Małecki, ale trochę ogłady. To nie są żadni zbawiciele, że trzeba do nich podchodzić bezkrytycznie i broń Boże nie można powiedzieć złego słowa. Zresztą to co napisałem nie było żadną krytyką, a płachta, która przykrywa część napisu Szczecin, jest dla mnie szmatą.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4596 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 16:52

  Ka. napisał:  
Kogoś tu mocno poniosło. Jesteśmy gdzie jesteśmy dzięki osobom, które oddały swoje serce i czas, gdy klub był na dnie, a nie gościom, którzy ładują kasę w klub z Ekstraklasy. Oczywiście fajnie mieć sponsora, którego pieniądze pozwalają nam na takich zawodników, jak Robak, Murawski czy Małecki, ale trochę ogłady. To nie są żadni zbawiciele, że trzeba do nich podchodzić bezkrytycznie i broń Boże nie można powiedzieć złego słowa. Zresztą to co napisałem nie było żadną krytyką, a płachta, która przykrywa część napisu Szczecin, jest dla mnie szmatą.Tylko że osoby które oddały swoje serce i czas nie płacą kilku zawodnikom po 50 tyś i nie dokładają trenerowi do oficjalnej pensji drugie tyle.Czas i serce niestety nie dadzą rady.Nie przypominam sobie żeby sponsorzy walili do klubu drzwiami i oknami .Jest reklama ,jest kasiora i wszystko się zgadza .Niech wisi jak najdłużej ,bo to się wszystkim opłaca.Wolę Pogoń mocną niż cały napis na trybunach.


DL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5438 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 19:12
Ta płachta Azotów wygląda 100 razy lepiej niż puste krzesełka, które na tych sektorach były praktycznie zawsze i uważam, że bardzo dobrze, że są na tym sektorze, a nie buforowym, bo przynajmniej w telewizji to jakoś wygląda.

Praktycznie co mecz jest jakaś głupia dyskusja, a propos tego czy to ściągną, a prawdą jest taka, że jeszcze, ani razu nie udało się nam zapełnić stadionu. Skończcie w końcu.


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5515 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 19:33

  weteran58 napisał:  
Jest reklama ,jest kasiora i wszystko się zgadza .Niech wisi jak najdłużej ,bo to się wszystkim opłaca.Wolę Pogoń mocną niż cały napis na trybunach.Przestanie się opłacać gdy pewnego razu zabraknie biletów bo ta szmata musi zajmować miejsca na których mogliby usiąść kibice.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3979 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 19:39

  kęsik napisał:  

  weteran58 napisał:  
Jest reklama ,jest kasiora i wszystko się zgadza .Niech wisi jak najdłużej ,bo to się wszystkim opłaca.Wolę Pogoń mocną niż cały napis na trybunach.Przestanie się opłacać gdy pewnego razu zabraknie biletów bo ta szmata musi zajmować miejsca na których mogliby usiąść kibice.Jak do tej pory to ani razu nie mieliśmy z tym problem.


vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4092 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 19:40

  kęsik napisał:  

  weteran58 napisał:  
Jest reklama ,jest kasiora i wszystko się zgadza .Niech wisi jak najdłużej ,bo to się wszystkim opłaca.Wolę Pogoń mocną niż cały napis na trybunach.Przestanie się opłacać gdy pewnego razu zabraknie biletów bo ta szmata musi zajmować miejsca na których mogliby usiąść kibice.


Wierzysz, że zabraknie miejsc? Kiedy ostatnio zabrakło miejsc? Kiedy ostatni raz na stadionie był komplet? Zastanawiam się czy gdyby przyjechał Real Madryt byłby u Nas komplet a Ty się o ligowe starcia martwisz hehe.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 19:59
Pomyślcie, jeśli na meczu z Widzewem było ponad 10 tys. osób - to przy dobrych wynikach na meczu z Legią w przedostatniej kolejce ile może być albo na meczach ostatnich kolejek jeśli faktycznie realna szansa awansu do pucharów się wyklaruje. Szczecin od zawsze ma tabuny kibiców sukcesu (vide poruszenie na mecz finałowy PP z Jagiellonią) i przy takich okazjach się oni uaktywniają. Jestem przekonany, że miejsc może wtedy zabraknąć. Oczywiście w innych przypadkach kiedy sprzedaż będzie szła jak dotychczas 'szmata' może sobie wisieć jeśli faktycznie ma tak zbawienny wpływ na finanse danej firmy.

Nikt nie lży Azotów ani nie poddaje w dyskusje ich wpływu na funkcjonowanie klubu - po prostu dyskutowane są różne scenariusze ;)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3777 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 20:22
Z tego co wiem baner jest na sektorach i tak wyłączonych z użytku - był tam jakiś problem z osunięciem gruntu itp.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3979 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 20:22
To przecież klub stwierdził, że jak sprzedaż będzie duża i będzie widać, że prawdopodobnie będzie komplet to ściągną. Ale na pewno nie będą ściągać, jeśli zdecydowana większość będzie kupowała bilety na ostatnią chwilę ....


Edit A o tym to pierwsze słyszę, ze z tego powodu jest wyłączone ...


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3785 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 20:44
Na profilu Pogoni na FB napisano: "Niemal 20% z zakupionych przez Was biletów na mecz z Widzewem Łódź to wejściówki zakupione drogą internetową." :D
jestem w niezłym szoku... 20%?! nie wiem jak bardzo musiałoby mi się nudzić i jak blisko stadionu musiałbym mieszkać, żebym tracił czas na dojazd + ewentualne stanie w kolejce... Byłem przekonany, że ok. 70% biletów sprzedawanych jest online. a tu niespodzianka...

Przy okazji: w piątek żona wyrabiała kartę kibica (nie jest ze Szczecina, namawiałem ją bardzo długo na wspólne oglądanie meczu) i poszło to bardzo sprawnie. Myk-myk... o wiele szybciej, niż kiedy sam wyrabiałem kartę (przed meczem z Polonią Bytom, 3:0).

Aż mnie korci żeby podsumować występy Pogoni w zasadniczej części sezonu, ale wstrzymam się jeszcze te kilka kolejek, bo na ten moment chyba nie mógłbym się powstrzymać od nadmiernego optymizmu ;)
W najlepszej jedenastce pierwszych 30 kolejek (na stronie Ekstraklasy) Pan Robak, Akahoshi i Janukiewicz :) Kiedy notowaliśmy porażki z takimi "legendami futbolu" jak Termalica czy Kolejarz Stróże, nie sądziłem, że już tylko kilka sezonów dzieli nas od odzyskania statusu solidnej ekstraklasowej drużyny.

Poniżej uzasadnienie:
"Radosław Janukiewicz. Postrach pomocników i napastników Ekstraklasy. Zwłaszcza gdy wychodzą z nim sam na sam. Janukiewicz w takich sytuacjach broni świetnie. W rundzie zasadniczej było kilku bramkarzy, którzy przepuścili piłkę do siatki rzadziej, ale gdyby przeliczyć skuteczność interwencji na punkty - podejrzewamy, że Janukiewicz byłby bardzo wysoko, jeśli nie na pierwszym miejscu, w takiej klasyfikacji. A poza wszystkim, żaden inny bramkarz nie otrzymał pięciu nominacji do naszych Jedenastek.

Takafumi Akahoshi. Lider klasyfikacji asystentów w tym sezonie Ekstraklasy. Do tego dołożył 7 bramek. Kiedy ma swój dzień, naprawdę trudno go zatrzymać. Jeśli będzie bardziej powtarzalny, stanie się jedną z największych gwiazd T-Mobile Ekstraklasy.

Marcin Robak. Lider klasyfikacji strzelców po rundzie zasadniczej! 20 goli w 28 meczach w tym sezonie Ekstraklasy robi wrażenie! O ile jesienią brakowało mu nieco regularności, o tyle wiosną zdecydowanie poprawił ten element - rozegrał 8 spotkań, a w 5 zdobywał bramki. To naprawdę dobry wynik!"


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5404 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2014 23:17

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Z tego co wiem baner jest na sektorach i tak wyłączonych z użytku - był tam jakiś problem z osunięciem gruntu itp.Wyłączone z użytku to były chyba dla ograniczenia pojemności i związanym z tym zmniejszeniem kosztów organizacji imprezy a nie osunięciem gruntu.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
rafiki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3909 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/04/2014 09:26

  j.badlewski napisał:  
Na profilu Pogoni na FB napisano: "Niemal 20% z zakupionych przez Was biletów na mecz z Widzewem Łódź to wejściówki zakupione drogą internetową." :D
jestem w niezłym szoku... 20%?! nie wiem jak bardzo musiałoby mi się nudzić i jak blisko stadionu musiałbym mieszkać, żebym tracił czas na dojazd + ewentualne stanie w kolejce... Byłem przekonany, że ok. 70% biletów sprzedawanych jest online. a tu niespodzianka...!"Zgadzam się. Zakup przez internet zajmuje 5 minut. Wystarczy karta do bankomatu żeby zapłacić. Nie traci się casu na dojazd i kolejki. Mozna za jednym podejściem kupić kilka biletow kolo siebie dla wielu osób. Moim zdaniem same plusy.


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4600 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/04/2014 09:49
Zapełnijmy stadion chociaż raz i wtedy mówmy o ewentualnym zdjęciu szmaty Azotów... Pojemność jest teraz śmiesznie mała, wyniki dobre, więc w czym przeszkoda? Tak jak ktoś wyżej napisał, lepsza ta szmata niż puste krzesełka. Jeśli na dzień przed meczami średnio było sprzedanych około 8 tys. biletów, to nie ma żadnych argumentów do tego aby ją zdjąć.  kibicMKS napisał:  

  Pms. napisał:  
Najpierw zapelniamy 10,11,12!! O reszte sie nie martwcie,a u nas jest jakis chory klimat ze wszytskie sektory w 90% zapelnione a mlyn w 50-60%.co sie dziwisz ... takich mamy fanatykow.przyjda na legie,lecha i sa wielkimi kibolami.postoja w młynie,zrobia fotki na pejsbuka i jest ok ... takie mamy teraz pokolenie młodych kibiców.tylko skad oni maja brac wzorce skoro ich tak naprawde nie ma .... dawne lata juz nie wroca.inne czasy i inni ludzie.Niby racja, ale jednak na większości stadionów w Polsce proporcje układają się odwrotnie. Legia, Wisła, Lech, też Śląsk, no i przede wszystkim Zawisza. Te kluby to moim zdaniem najlepsze przykłady tego, jak fanatycy powinni chodzić na mecze. U nas jest tak, że ilość kibiców w Młynie przeważnie odpowiada proporcjonalnie frekwencji na reszcie stadionu. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale ostatni raz kiedy na meczu Pogoni proporcje w sektorach układały się na zdecydowaną korzyść Młyna, to spotkanie z ŁKSem w 2011.

Ostatnio edytowany przez: hejpogongol, 16 kwietnia 2014, 10:06 [2 raz(y)]


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4600 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/04/2014 10:04
del


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005