Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7927 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 17:28
Fojut to niech już odpocznie od fulbolu. Od ponad roku gra gowno.

Zwolak może i się stara biega. Ale niech zajmie się trenerką fitnesu czy założy sklepik z odzywkami na manhattanie. z 2 setek przynajmniej jedną powinien wykorzystać.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
przemo99
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 17:30
FOJUT i ZWOLINSKI dno dno dno . Ostatni gasi światło.Ostatni raz w tym sezonie oglądałem tą bandę patałachow, tylko Deleva szkoda bo chłop zapierdala aż miło. Do tarcie chrzanu na pół etatu się nadają.


pogoń 4ever
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7275 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 17:30

  Wierny Pogoni napisał:  
Hehe cioty walczyli walczyli i wywalczyli remis. mroczek 1 liga powoli wita Szczecin. Skończy się kasa ż ekstraklasy i canalu plus. :DCzy Ty widzisz co Ty wypisujesz???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Puchallowen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4537 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 17:30
3 kolejki temu mieliśmy wygrać aby mieć jakąś szanse na pozostanie w ekstraklasie. Teraz to już jest niestety koniec. Niepsuj,Nunes, fojut, dvali to nie są obrońcy a statysci


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 17:32
Dziękuję Ci Paolo Terzotti za fenomenalne przygotowanie fizyczne tej drużyny. Już wiem, ze w 70 minucie można wstawić popcorn bo będzie się działo.

Szkoda wysiłku Deleva, Piotrowskiego i Drygasa. Mecz do ogolenia frajerów kończy się ogoleniem Pogoni przez jedynego napastnika Zagłębia, którego trzeba pokryć. Niby progres w grze jakiś jest, ale co z tego? 1 liga jak nic Mroczku, dziękuję za piękne obchody 70-lecia.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4185 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 17:37
Jak 3 raz można tracić bramkę w doliczonym czasie? No kurwa frajerzy. A frajerów się dyma i dziś po Niecieczy i Piaście wydymało nas Zagłębie.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5174 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 17:44
Zwolinski, dwali, wegier, holota, fojut tych panow nalezy pozegnac zima am


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5105 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 17:45
Dramat.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6634 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 17:48
Kolejny mecz który można było spokojnie wygrać a przegrywamy w końcówce...
Widać że szarpali, walczyli skończyło się jak wcześniej...
Gdyby dowozili wyniki do końca a nie tracili w 90min bramki to sytuacja Pogoni by była całkowicie inna...


Amat victoria curam
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4322 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 17:48
Jedyna szansa na to by Zwoliński nie grał to uprowadzić go przed meczem.
Spadniemy w tym sezonie w sposób jaki chyba jeszcze nikt z ekstraklasy w jej historii nie spadł !!Grając każdy mecz ww 10- tke lub 9-wtkę z własnego wyboru i z uporem który dla logicznie myślących ludzi jest nie do zrozumienia.
Poświecić klub z 70-letnia historia po to by światu udowodnić że Zwoliński sie przełamie i jednak strzeli ?
Inna sprawa że nawet najlepsza gre w polu nic nie da jeśli trzon obrony będą tworzyli ludzie którzy w decydującym momencie nie potrafią sie skoncentrować.Który to już raz Fojut zabiera nam punkty? Z Jagiellonia 1pkt. teraz 2 pkt.Razem już 3 pkt. to tyle co ewidentnie pamiętam.
A tak przy okazji, Panie Prezesie jeśli Pan to czyta.Widział Pan dzisiaj jak wygląda prawdziwy napastnik? Czym sie ten Świerczok rózni od Zwolińskiego? Mam nadzieje że to widać nie tylko z trybun.
Po za tym wielkie brawa za gre i podejście do tego meczu.Podejrzewam że ból w szatni po takim meczu jest ogromny ale większość może z niej dzisiaj wychodzić z podniesionym czołem.Życzę Drygasowi i Delevowi znalezienia klubów z prawdziwego zdarzenia zarządzanych przez ludzi z pasja i wiedza o piłce.Po prostu za swoją postawe należy sie to Wam.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 17:57
NIE MAMY PRAWA UTRZYMAĆ SIĘ W TEJ LIDZE, w momencie kiedy
- mamy tak dramatyczną obronę - co akcja to palpitacja serca,
- kiedy mamy tak słaby napad (kolejna seta do pustaka Zwolaka ... która to już? Frączczak dziś to chyba nie wyszedł na boisko umysłowo),
- kiedy nie potrafimy prowadzić bramką, a co dopiero dwoma - wtedy się zaczyna SHOW (jak przy karnym dla Zagłębia) jakieś dziwne klepanie w obronie albo środku pola, a w rezultacie w ciągu kolejnych 10 minut przeciwnik strzela,
- zwyczajnie, po ludzku brakuje nam szczęścia ...

Jestem zażenowany tym co się wydarzyło w końcówce.
Była szansa, iskierka nadziei na to żeby doskoczyć do drużyn z tyłu (wszyscy przegrali, tylko Piast punkcik, Cracovia też pewnie dostanie od Lecha) to niestety znowu to udpuliśmy na własne życzenie.

Nie mam złudzeń - spierdalamy się z tej ligi z hukiem, jeśli nie zdarzy się cud.

PS. Widzów dziś na stadionie 2600 ... kolejne rekordy frekwencyjne. Ostatnio takie (1600 a potem 2600) to chyba za Gondora?
PS2. Co z tego, że gramy lepiej jak znowu jesteśmy ogoleni jak frajerzy ... Mroczek, piękny prezent na 70-lecie nam sprawisz.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 18:08
Pewnie przy spadku o stadionie można zapomnieć a start w 1 lidze też pod znakiem zapytania.


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5114 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 18:10
W zimie kupią napastnika coś do obrony i zobaczycie jak oni będą grać. Szkoda punktów dzisiaj ale z samej gry na tym bagnie jestem zadowolony. Utrzymamy się w tej śmieszne lidze !!!


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7047 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 18:14

  szpadel* napisał:  
Pewnie [...] a start w 1 lidze też pod znakiem zapytania.Nie siej defetyzmu


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4322 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 18:16

  Łukasz85 napisał:  
W zimie kupią napastnika coś do obrony i zobaczycie jak oni będą grać. Szkoda punktów dzisiaj ale z samej gry na tym bagnie jestem zadowolony. Utrzymamy się w tej śmieszne lidze !!!Tym bardziej że już są prowadzone podchody pod bramkostrzelnego Śpiaczkę,szybszego od Goursco Monetę i perspektywicznego Buzałe.
"Kogoś" do obronny też pewnie damy rady ściągnąć.Przy dobrym przygotowaniu to chyba górna "ósemka" jest dalej możliwa.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5224 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 18:16
Delev, Drygas...weźcie wy sobie odejdźcie w zimę do jakiegoś klubu zdrowo zarządzanego, gdzie będziecie mieli z kim grać i wygrywać, ci piłkarze w każdym meczu dają z siebie wszystko a mają przy sobie takich patałachów, że masakra.

Mroczek ty się ciesz, że my w Szczecinie mimo, że wymagający to spokojni, bo na niejednym stadionie dziś lub już nawet wcześniej po frajersko straconej bramce i przy tym miejscu w tabeli ludzie by nie wytrzymali...

Catering... dziękuje za chłodną herbatę w małym kubeczku za 5 zł, faktycznie można się było ogrzać.

Adam Frączczak - fajnie, że po meczu zachęcałeś kolegów żeby podeszli do kibiców.

Na młynie stało się coś poważnego, jak ze zdrowiem tego kibica?Na jakiej podstawie piszecie, że jak spadniemy to możemy nie wystartować w 1 lidze? Ponoć finansowo dobrze stoimy, nie mamy takich długów jak np Ruch, który wystartował.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3777 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 18:18
Zgoda z powyższym. Trzeba wierzyć. Gra coraz lepsza, przecież w I połowie Zagłębie nie istniało. Widać pracę Kosty, pojawiają się schematy itp. Gramy niestety bez napastnika, gdyby taki był to mielibyśmy 5-2 i po zabawie dziś. No i gramy z 0,5 stopera licząc na placu Fojuta i Dvaliego. Listek dziś całkiem ok. Dlaczego nie było znów Murawskiego? Skoro uraz to podziękować zimą i wzmocnić jego kosztem napad i obronę. Fojuta też pożegnać bo to co robi to jest kryminał, dziś w sumie 2 bramki idą na jego konto.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8311 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 18:18
Buhahahahahhha na więcej szkoda klawiatury


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3899 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 18:19
Skąd pomysły, że w 1. lidze nie wystartujemy? Finansowo Pogoń jest w miarę poukładana. Nie ma za wielkich zaległych zobowiązań, a jeśli są, to dotyczą głównie premii, czyli są niewielkie. Oczywiście problemem będą wysokie kontrakty i utrata pieniędzy z ekstraklasy oraz telewizji, być może miasta - niestety coś za coś, paru graczy będzie trzeba pożegnać, może uda się kogoś sprzedać gotówkowo. Na szczęście są wśród takich kontraktów osoby, które nadają się do wypieprzenia już od paru miesięcy. Mam nadzieję, że nikt nie nabierze się wówczas na śpiewkę, że taki Kort chce lojalnie zostać w Pogoni po spadku, bo chce jej pomóc w awansie - za jego kontrakt każdy głupi by chciał. Na szczęście na bank znajdzie się klub z ekstraklasy, który zapewni mu odpowiednią gażę. Zresztą, dlatego dostał nową umowę - bo powoli szykowali się chętni. A jeden słabszy sezon niczego nie zmieni.

Jedyne ryzyko które widzę, to sposób finansowania przez Epę - w wypadku gdyby się wycofali mogłoby być nieciekawie. Umowa z Grupą Azoty jest dwuletnia, nie wydaje mi się, żeby była tam opcja anulowania w wypadku spadku. Zwłaszcza, że Wardacki wydaje się być zwyczajnie kibicem Pogoni, a pieniądze, które są pompowane, na skalę GA są niewielkie.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5224 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2017 18:22

  EPSON napisał:  

  Łukasz85 napisał:  
W zimie kupią napastnika coś do obrony i zobaczycie jak oni będą grać. Szkoda punktów dzisiaj ale z samej gry na tym bagnie jestem zadowolony. Utrzymamy się w tej śmieszne lidze !!!Tym bardziej że już są prowadzone podchody pod bramkostrzelnego Śpiaczkę,szybszego od Goursco Monetę i perspektywicznego Buzałe.
"Kogoś" do obronny też pewnie damy rady ściągnąć.Przy dobrym przygotowaniu to chyba górna "ósemka" jest dalej możliwa.Epson z całym szacunkiem, ale co ty gadasz jaka górna ósemka? Zostało 11 kolejek czyli 33 punkty do zdobycia, przez to, że nasi rywale tracą punkty, to ci z górnej ósemki jeszcze bardziej uciekają. Aktualnie tracimy do 8 Wisły Kraków 17 punktów, żeby ich dojśc to byśmy musieli wygrać 6 spotkań a oni 0, a weź pod uwagę, że inni też grają. Jakby nam się udało wygrać 11 spotkań to po 30 kolejkach byśmy mieli 44 punkty a to raczej nierealne. Na ósemkę nie ma już szans i bardzo dobrze, niech ósemka ucieka i dół traci, bo to na nich musimy się patrzeć


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005