Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2017 22:45

  Werft napisał:  
Ku...a, rzygać się chce jak się czyta Wasze komentarze. Drużyna bez krzty honoru, chęci walki; Moskal - trener bez warsztatu, umiejętności, stylu; Stolarczyk - człowiek który niszczy drużynę.

Powiem wam krótko - zamknijcie jadaczki - chcecie krzyczeć to w końcu czas wybrać sie na stadion. Internetowi napinacze.

Żaden z was nie oddał tyle zdrowia dla dobra Pogoni co Ci ludzie. Nikt nie zasługuje na to wy wysługiwać waszych żalów.

Mi też nie podobają sie ostatnie wyniki - ale jak inaczej zmotywować drużynę jeśli nie pokazując jej że jesteśmy z nimi.
Pownny posypać się w końcu bany dla tych wiecznych malkontentów - dla tych którzy wiecznie krytykują, obrażają. Bez tego na tym forum nigdy nie będzie normalnie.



Dzisiaj już nie czasy kiedy piłkarz nic nie zarabiał i można było doceniać jego ambicje. Dzisiaj zarabiają tyle, że większość z nas może o takich zarobkach pomarzyć. Dzisiaj jeśli jesteś za słaby to wypadasz i tyle. Jakie oni zostawiają zdrowie? Zarabiają w ten sposób kosmiczne pieniądze, to ich praca. Ciężko utożsamiać się z kimś kto zarabia 50k miesięcznie, a nie potrafi piłki prosto kopnąć i przy najbliższej okazji ucieknie do Lecha czy innej Lechii.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 02:45
Już coraz mniej prawdziwych piłkarzy takich jak m.in. Janukiewicz, Murawski, Delev i jeszcze pewnie by się kilku obecnie znalazło. A więcej pizdusiów którzy lubią sobie walnąć fotki na instagrama czy innego twitera z wódeczką i w markowych ciuszkach, z wypielęgnowaną fryzurą. Tak szacunku na pewno nie zdobędą. Po to jest nam potrzebny trener z jajami żeby niektórych postawić do pionu, pierdolnąć w stół jak się opierdalają i myślą tylko żeby się fryzura podczas meczu nie rozwaliła.

Moim zdaniem Moskal to trener bardzo słabiutki. Boi się wstrząsnąć składem. Za to co niektórzy odstawiali w niektórych meczach, za to jak przechodzili obok spotkania powinien wypieprzyć w pizdu ze składu na kilka meczów a w ich miejsce wstawić kogoś z młodych. Nawet jeżeli oni by nie dali lepszej jakości to te "święte krowy" by się nauczyły, że nie ma nic za darmo i trzeba walczyć bo można łatwo wylecieć ze składu za niegodne reprezentowanie barw na boisku.
Inna sprawa, że w tej drużynie każdy powinien wywalczyć sobie miejsce w składzie i tak powinno być zawsze. Niedopuszczalne to co odwalił Moskal z wstawieniem praktycznie od razu do składu Cifciego. Nie dziwię się, że drużyna na takie coś nie reaguje dobrze.


Pogoń Szczecin MKS!
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 08:46
Precyzując do meczów jedynie w Ekstraklasie

1. Skowronek
bilans 19 meczów, 6 - 4 - 9, bramki 17:24
średnia na mecz: 1,16
22 z 57 możliwych punktów ok. 39% punktów

2. Wdowczyk
bilans 60 meczów, 19 - 22 - 19, bramki 79: 85
średnia na mecz: 1,32
79 z 180 możliwych punktów ok. 44% punktów

3. Kocian
bilans 14 meczów, 4 - 4 - 6, bramki 16:15
średnia na mecz: 1,14
16 z 42 możliwych punktów ok. 38% punktów

4. Michniewicz
bilans 48 meczów, 15 - 18 - 15, bramki 55:60
średnia na mecz: 1,31
63 z 144 możliwych punktów ok. 44% punktów

5. Moskal
bilans 26 meczów, 7 - 12 - 7, bramki 37:35
średnia na mecz: 1,27
33 z 78 możliwych punktów ok. 42%


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 09:36
Tylko Kocian i Moskal mają dodatni bilans bramkowy, mało tego Moskal ma większą średnią zdobytych bramek na mecz nawet od Wdowca. Dodatni bilans bramkowy z tak słabą obroną jak ostatnio i bez napastnika to naprawdę coś. No i Kocian tracił o wiele mniej goli niż Michniewicz, który w tym temacie był niemal na równi ze Skowronkiem. Tak, ten wielki mistrz defensywy.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 09:42
Wie ktoś może kiedy odbywa się trening otwarty dla mediów?


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 09:52
Bywam b.często na treningach .Trening jest otwarty dla wszystkich .


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3425 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 10:59

  Niepokonany napisał:  
Wie ktoś może kiedy odbywa się trening otwarty dla mediów?


A co chciałeś autografy od naszych gwiazd ? :)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 13:28

  Boris napisał:  
Tylko Kocian i Moskal mają dodatni bilans bramkowy, mało tego Moskal ma większą średnią zdobytych bramek na mecz nawet od Wdowca. Dodatni bilans bramkowy z tak słabą obroną jak ostatnio i bez napastnika to naprawdę coś. No i Kocian tracił o wiele mniej goli niż Michniewicz, który w tym temacie był niemal na równi ze Skowronkiem. Tak, ten wielki mistrz defensywy.



Statystyki nie grają, nie oddają ducha i stylu drużyny. Nie pokazują jak prowadzony jest zespół. Chcesz powiedzieć, że Moskal to dobry trener? Statystycznie rzecz biorąc może i tak.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 14:29
Probierz broni Moskala :

  Cytat:  
– Kaziu był bardzo dobrym piłkarzem i bardzo dobrym kolegą. Zawsze ciężko się z nim grało – mówi trener Jagiellonii. – Dziwię się tej całej nagonce przeciw niemu. Wszyscy myślą, że każdy zespół od razu będzie bardzo dobry. A tu trzeba "zbudować" wiele rzeczy. Począwszy od zmienników i ławki rezerwowych, kończąc w przypadku Pogoni na stadionie.




[TeHaCe: ]nie lubimy tutaj wyborczej i nie wrzucamy linków do niej, a jeśli już koniecznie ktos chce wrzucić co nabazgrali, to kopiuje i wkleja, zaznaczając, że żródło to GóWno :)


Trenerska solidarność w ekstraklasie. Michał Probierz broni szkoleniowca Pogoni
Mateusz Kasprzyk
20 marca 2017 | 15:25
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0:0
1 ZDJĘCIE

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0:0 (CEZARY ASZKIEŁOWICZ)

0

- Kazimierzowi Moskalowi życzę powodzenia i cierpliwości. U nas od każdego trenera oczekuje się, że będzie na pierwszym miejscu w tabeli i wszystko wygra. A budowa zespołu to jest bardzo długi proces - mówi trener Jagiellonii Białystok Michał Probierz.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej

W sobotę portowcy bezbramkowo zremisowali na własnym stadionie z Jagiellonią. Podział punktów w starciu z liderem nikogo w Szczecinie jednak nie zadowolił. Pogoń przez całą drugą połowę grała z przewagą jednego zawodnika (czerwona kartka dla Łukasza Burligi), a mimo to miała ogromne problemy ze stworzeniem sytuacji podbramkowej. To był już trzeci remis z rzędu, który nie poprawił sytuacji szczecińskiej drużyny w ligowej tabeli. Górna ósemka coraz bardziej się oddala.

Kolejny rozczarowujący wynik nie pomógł Moskalowi, który w Szczecinie nie ma dobrej prasy, a większość kibiców domaga się zmiany na fotelu trenera. Szkoleniowiec portowców nadal ma jednak poparcie szefostwa klubu, które nie zamierza go zwalniać. Moskala w obronę wziął też Michał Probierz.

– Kaziu był bardzo dobrym piłkarzem i bardzo dobrym kolegą. Zawsze ciężko się z nim grało – mówi trener Jagiellonii. – Dziwię się tej całej nagonce przeciw niemu. Wszyscy myślą, że każdy zespół od razu będzie bardzo dobry. A tu trzeba "zbudować" wiele rzeczy. Począwszy od zmienników i ławki rezerwowych, kończąc w przypadku Pogoni na stadionie.

Probierz miał na myśli przede wszystkim brak czwartej, zamykającej trybuny, która powoduje, że na murawie prawie zawsze bardzo mocno wieje. Stadion nie dość, że jest w niecce, to jeszcze jest otwarty.

– Baza treningowa jest tutaj świetna, ale – z całym szacunkiem – ten nowy obiekt jest bardzo potrzebny – mówi opiekun białostoczan. – Wiejący wiatr często uniemożliwia tutaj normalne granie i mecze nie mają nic wspólnego z piłką nożną. Nikt głośno o tym nie mówi, bo nikt nie chce się usprawiedliwiać, ale wiele osób podziela moje zdanie, że przez ten wiatr jest tutaj ciężko o dobre mecze.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 18:26

  M.K 74 napisał:  
Probierz broni Moskala :

  Cytat:  
– Kaziu był bardzo dobrym piłkarzem i bardzo dobrym kolegą. Zawsze ciężko się z nim grało – mówi trener Jagiellonii. – Dziwię się tej całej nagonce przeciw niemu. Wszyscy myślą, że każdy zespół od razu będzie bardzo dobry. A tu trzeba "zbudować" wiele rzeczy. Począwszy od zmienników i ławki rezerwowych, kończąc w przypadku Pogoni na stadionie.






Kolega Michał mówi, że kolega Kaziu to fajny kolega. Co na to kolega Maciuś Stolarczyk? Jak ocenia "budowanie" przez kolegę Kazia zmienników i ławki rezerwowych?

[TeHaCe:a kolega Zygmunt Wasilewski jak dalej będzie tak niekonstrutywnie ciągle płakał, to też zostanie nagrodzony forumowym odpoczynkiem. to tyczy się też innych malkontentów, mędrców i reszty wytykających kto co ma robić nie robiąc samemu nic. nic Wam nie stoi na przeszkodzie wyrzygać kilkadziesiąt baniek i stać się udziałowcem Pogoni, albo może nawet właścicielem. ]


Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 19:47
Jako kibic Pogoni Szczecin kupujący co rundę karnet, mam prawo krytykować i wytykać błędy. Nie muszę być udziałowcem, czy właścicielem. Bez takich jak ja i reszty kibicówców Prezes i cała reszta pracowników klubu nic nie znaczy. Atmosfera wokół Pogoni jest fatalna i każdy to widzi. Pokazuje to frekwencja na trybunach. Mroczek nawija co sezon, że gramy o najwyższe cele, a wychodzi kaszanka. Zmiana Moskala za Michniewicza miała na celu przyciągnięcie kibiców i zagwarantowanie ładnej gry. Jak to obecnie wygląda nie muszę pisać. Piłkarze palą Jana po całości. Kwestia profesjonalizmu komitetu transferowaego to jakiś żart. Napiszę to kolejny raz, jeśli Prezes nie zrobi porządku w klubie wylądujemy w I lidze.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 20:17

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Probierz broni Moskala :

  Cytat:  
– Kaziu był bardzo dobrym piłkarzem i bardzo dobrym kolegą. Zawsze ciężko się z nim grało – mówi trener Jagiellonii. – Dziwię się tej całej nagonce przeciw niemu. Wszyscy myślą, że każdy zespół od razu będzie bardzo dobry. A tu trzeba "zbudować" wiele rzeczy. Począwszy od zmienników i ławki rezerwowych, kończąc w przypadku Pogoni na stadionie.






Kolega Michał mówi, że kolega Kaziu to fajny kolega. Co na to kolega Maciuś Stolarczyk? Jak ocenia "budowanie" przez kolegę Kazia zmienników i ławki rezerwowych?

[TeHaCe:a kolega Zygmunt Wasilewski jak dalej będzie tak niekonstrutywnie ciągle płakał, to też zostanie nagrodzony forumowym odpoczynkiem. to tyczy się też innych malkontentów, mędrców i reszty wytykających kto co ma robić nie robiąc samemu nic. nic Wam nie stoi na przeszkodzie wyrzygać kilkadziesiąt baniek i stać się udziałowcem Pogoni, albo może nawet właścicielem. ]



Ok, zrozumiano. Ocenimy po sezonie, pozdrawiam.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 22:10
Spoko wszystkich nas zbanujcie. Tylko co to zmieni?


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/03/2017 22:19

  Niepokonany napisał:  
Spoko wszystkich nas zbanujcie. Tylko co to zmieni?



Wszystko będzie tak jak w klubie :D W jak najlepszym porządku ;)


Portowcu noś ze sobą barwy...
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2017 00:44
Ban dla całego stadionu, do tego obecna polityka klubu prowadzi, fora piszące o Pogoni muszą się do tego odgórnie dostosować. Trudno.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2017 07:55
Przydałoby się wywiesić jakieś hasło w kierunku zarządu w stylu: "Zwolnijcie amatorów i kolesi, zatrudnijcie fachowców". Dotyczy to prawie każdego stanowiska w Pogoni, zaczynając od marketingu, który się słabo sprawdza a kończąc na trenerze bramkarzy i trenerze głównym.


Pogoń Szczecin MKS!
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2017 10:14
Pewnie najlepiej bić brawo zawodnikom za przechodzenie obok meczu i głaskać trenera choć nie wie co się dzieje. Skoro na forum dyskusja nie jest mile widziana, to z mojej strony to tyle.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2017 10:38
Troche mylnie odebraliscie intencje TehaCe( jak ja sie myle to TeHaCe wymazuj ten post ) .

Nikt z kibicow Pogoni nie bedzie chwalic pilkarzy czy trenera za dostanie w czapke 3:0 od Poznania, nikt tez nie jest zadowolony z gry i wynikow tego zespolu. Tyle, ze zycie nie polega na siedzeniu i pierdoleniu w kolko jak jest zle. Wiekszosc tu piszacych praktycznie nie angazuje sie w zycie Pogoni w zaden sposob, ale do powiedzenia macie bardzo duzo. Potraficie skrytykowac trenera, zawodnikow, zarzad i frekwencje czy doping, ale gdy przyjdzie zeby sie zmobilizowac, pojsc na mecz i stanac w mlynie, to zaczynaja sie wymowki. Nie bede tu polemizowac.... Kazdy zna swoja sytuacje i sytuacje w jakiej jest Pogon. Od siebie polecam miej pierdolenia na forum. Masz ochote podyskutowac, prosze bardzo, ale niech to nie bedzie ciagle pierdolenie jak jest zle z za ekranu komputera.

[TeHaCe: dzięki za objaśnienia dla ogółu, bo ja już nie wiem jak niektóre rzeczy tłumaczyć. napisze człowiek, że malkontenctwo jest słabe i że generalnie wkurwia, to ci odpiszą, że tak, zbanuj nas wszystkich, cenzura, kod i uj wie co jeszcze. kolega Zygmunt akurat dobrze zinterpretował kwestię, przyjął do wiadomości i gitara, ale inni muszą pokazać jacy to alfaomegi. pozwoliłem sobie pogrubić Twój wpis, może dzięki temu do kogoś jeszcze to trafi :)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2017 10:39
Prawda jest taka, że od powrotu do Ekstraklasy jesteśmy raczeni ligową padliną i jałowością.
Poza poszczególnymi przypadkami kiedy zdarzą się nam jakieś niesamowite mecze (5:1 z Lechem, 5:1 z Wisłą etc.) nie gramy absolutnie nic ponad normę. Zdarzyły nam się co najmniej dwie dobre rundy (jesienne), ale poza tym na wiosnę kibic dostaje takie lanie za oddanie dla drużyny, że to się w głowie nie mieści.

Czynniki wpływające na marną frekwencję
- beznadziejny stadion - pod kątem infrastruktury, atrakcji, cateringu - ogólnie podejściem do klienta jakim jest kibic,
- beznadziejna gra piłkarzy, który nie walczą absolutnie o nic powyżej zdobycia miejsca w pierwszej ósemce, była szansa na finał pucharu Polski to trafiliśmy na Lecha w formie plus zagraliśmy katastrofalnie słabo (kiepsko dobrana taktyka, może i skład),
- pogoda, dostępność telewizyjna, podobne czynniki - przeciętny kibic jest wygodny i jak ma iść na mecz, gdzie nie może się spodziewać dobrego widowiska, a że dodatkowo mu będzie padać na łeb (nie żartujmy nawet z ,,krytą trybuną" ...) to nie ma się czemu dziwić. Osoby, które nie chodzą wiernie, regularnie muszą być jakoś zachęcone do przyjścia na stadion.
- bardzo kiepski marketing - zero reklamy na mieście, w mediach (poza internetem). Internet to nie wszystko, przydałyby się jakieś spektakularne akcje np. na mieście (festyn, wyjście piłkarzy do ludzi reklamując najbliższy mecz). Dochodzi do sytuacji, że nawet ja jako osoba, która od 20 lat chodzi na mecze muszę sprawdzać o której i kiedy gramy na livescorze ...

Prawda jest taka, że mamy obecnie ok. 2500-3500 wiernych kibiców, którzy są na każdym meczu niezależnie od okoliczności (rywala, warunków pogodowych etc.). Resztę trzeba zachęcić poprzez działania marketingowe, dodatkowe atrakcje czy dobrą grę. Jeśli te czynniki się nie pojawią to takim osobom nie zaszczepi się bakcyla, a cel jest właśnie taki - żeby zarazić regularnością nowe osoby.

Pod kątem samej gry to jest temat na dłuższą dyskusję - na papierze mamy skład dobry, a może nawet bardzo dobry jeśli chodzi o tę ligę (na pewno na pierwszą ósemkę, na moje to spokojnie na miejsca 5-6). Czy znowu tutaj wypada zrzucać wszystko na trenera? Nie jestem jego zwolennikiem od samego początku - wolałbym patrzeć na żyjącego przy linii Probierza niż na takiego ciapowatego Moskala. Gdyby broniły go wyniki to nie byłoby pewnie tematu, ale wyniki ma kiepskie, gra jest (ostatnimi czasy) tragiczna i pytanie czego to skutek?
Drużyna została przygotowana dobrze - widać to kiedy w okolicach 90 minuty mamy jeszcze siły na bieganie, grę. Zła motywacja, przygotowanie taktyczne? Źle dobrany skład?
Podoba mi się to, że nowe transfery (Mate, Ciftci) pomimo tego, że grają piach nie są tak mocno forsowani do składu. Szczerze wątpię w tej kwestii żeby skład ustalał za Moskala ktoś inny.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3425 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2017 11:15

  cfan napisał:  
Troche mylnie odebraliscie intencje TehaCe( jak ja sie myle to TeHaCe wymazuj ten post ) .

Nikt z kibicow Pogoni nie bedzie chwalic pilkarzy czy trenera za dostanie w czapke 3:0 od Poznania, nikt tez nie jest zadowolony z gry i wynikow tego zespolu. Tyle, ze zycie nie polega na siedzeniu i pierdoleniu w kolko jak jest zle. Wiekszosc tu piszacych praktycznie nie angazuje sie w zycie Pogoni w zaden sposob, ale do powiedzenia macie bardzo duzo. Potraficie skrytykowac trenera, zawodnikow, zarzad i frekwencje czy doping, ale gdy przyjdzie zeby sie zmobilizowac, pojsc na mecz i stanac w mlynie, to zaczynaja sie wymowki. Nie bede tu polemizowac.... Kazdy zna swoja sytuacje i sytuacje w jakiej jest Pogon. Od siebie polecam miej pierdolenia na forum. Masz ochote podyskutowac, prosze bardzo, ale niech to nie bedzie ciagle pierdolenie jak jest zle z za ekranu komputera.


I co drzemy się w młynie,a pilkarzyki przechodzą obok meczu, na koniec podejdą(a czasami nie )pomachają łapkami i liczą ile dni do wypłaty. I jężeli nas będzie 10 razy więcej na młynie to myślisz ,że zrobi to wrażenie na PANACH piłkarzach bo ja w to wątpię....

[TeHaCe: skoro uważasz, że przychodzi się na piekiełko (sam w ogóle przychodzisz??) dla jakichś tam najemników którzy dziś są, jutro już nie, to w ogóle nie ma o czym dyskutować, bo całkowicie się mijamy mentalnie. AMF!]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005