Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 21:42

  A K napisał:  
Pierdolone łajzy i tyle w temacie,oprócz stzalow Rogalskiego nie mieli zadnej klarownej sytuacji. Zero ambicji



a 2 okazje na poczatku z Murasiem i Adamem?

a strzal Fraczczaka tuz pod poprzeczke

Fakt, ze bramkarz im wyciagnal- ogolnie chyba zawodnik meczu, choc przy bombie Rogala w poprzeczke ani drgnal

Bylo slabo, ale przy odrobinie szczescia moglibysmy wsadzic 3

To ze nie do konca gra w II polowie na takie wysokie zwyciestwo sobie zasluzylismy, ale remis bylby najbardiej sprawiedliwy


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 21:48
Ten nasz brak pomyslu na gre w ataku w kolejnym meczu juz nie pachnie Bohumilem P. tylko zapierdala niestety. Zwolinski mial dzisiaj celne podanie? Zmiany to nieporozumienie. Punkty by sie nam jak tlen przydaly a oni znowu na remis graja.


badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4173 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 21:51
kurwa wyjebac tych dziadow na okregowke niech tam se klepia w dziadka. ja pierdole co oni robia na tych treningach przeciez to ani ladu ani skladu !!! robak,murawski to jedyni na poziomie jeszcze janukiewicz nas ratuje pare razy ale ile kurwa moze wyciagac jak banda pseudo obroncow kopie sie po czolach!!!! nic tylko wpasc do tej szatni i ich rozjebac bo juz nerwy siadaja!!! zeby sie kurwa czlowiek jeszcze musial wkurwiac za takich kopaczy jak tu w zyciu klody pod nogi kazdego dnia klada! zycze nam wszystkim wytrwalosci i spokoju dobranoc!!!


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 22:01
Ja powiem tyle Kocian pakuj klamoty i goń ze Szczecina, bo jeszcze za chwilę nas Zawisza dogoni (znając życie to nas pykną z 3). To jest jakaś paranoja, antyfutbol!. Mając jedną z lepszych linii pomocy my nie potrafimy stworzyć dogodnej sytuacji, a wszystko co mieliśmy kreował nam Robak!. Osobiście wolałbym przegrać 2 mecze a jeden wygrać niż szmaciarsko zremisować 2 i przegrać z kimś kto od 10 kolejek nie wygrał na wyjeździe. Jedno jest pewne, jeśli ktoś ma jakąś złą serie i mecz z Pogonią stawiajcie każdą kasę na naszą porażkę chociaż coś wygracie... Przykro się patrzy na grę gdzie nie ma pomysłu i wszystko jest na zasadzie "jebne może się uda".


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 22:02
A. Miazek po kilku treningach powiedzial ze Kocian to drugi Bohumil Panik. Niestety jegoo slowa sie sprawdzily w 100%. Za jego kadencji zagralismy 1 niezly mecz to wszysto! Za kadencji Wdowca nie dosc ze gralismy jedna z ladniejszych pilek w lidze to jeszcze skuteczna..gdyby sezon konczyl sie po 30 kolejkach to mielibysmy 4 miejsce! Darek tonowal nastroje bo wiedzial ze z takimi Rudolami czy Gollami nie mamy szans na puchary a co dopiero na mistrza..no ale niektorym padlo na mozg i oczekiwali min 4 miejsca w fazie mistrzowskiej..do czego to doprowadzilo? A no do tego ze dzisija zaczynamy walke o utryzmanie....

Druga sprawa Zwolinski. Ogladajac tego goscia w C+ mam wrazenie ze jego ego przewyzsza 10 razy ego Ronaldo..naprawde koles nie ptroafi ANI RAZU utrzymac sie przy pilce grajac przeciwko jednej z najslabszych druzyn w lidze, a glowe nosi wyzej niz Messi czy wspomniany Ronaldo. Inna sprawa ze wystawiajac takiego pajaca osmiesza sie trener a nie ten owy pajac,takze tutaj rowniez gratulacje dla trenera ze trzymal ta padline do 70 min meczu...

Kocian wypier****j , Stolarz bierz telefon i dzwon do Wdowca, Smoły juz nie ma to nie bedze problemow.Mroczek zawsze byl po stronie Wdowca i min. o to sie kiedys poklocili...

A kopacze do roboty bo po takim meczu Rudol, Golla, Zwolinski powinni grac w rezerwach a nie pajacowac przed kamerami C+.

Pozdro dla wszystkich!


PORTOWCY
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 22:07
Dwie strony pisania, że nie było pomysłu i źle, że grał Zwolak. Wystarczy przeczytać zapis konferencji - pomysł był grania skrzydłami, które przed meczem wydawały się na optymalnie zestawione i liczne dośrodkowania na dwójkę dobrze grających w powietrzu napastników. Koncepcja wydaję się ok na taką Łęczną, która nastawi się na kontry i zagęszczenie środka pola. Z tym, że to w ogóle nie wychodziło i należało to czym prędzej zmienić. Tutaj duży minus dla Kociana za brak elastyczności i planu B na to spotkanie. Za nieumiejętną grę skrzydłami winiłbym obrońców - Matynia i Rudol w ataku nie dali praktycznie nic. Za późno zmiany, Janota/Aka powinien wejść już w przerwie i dać piłkę Murawskiemu lub Janocie/Ace i niech rozgrywają. Wtedy byłoby więcej wariantów, a nie pchanie skrzydłami gdzie nic nie wychodziło.

Osobna kwestia to Kamess. Kto zatrudnił tego człowieka w naszym zespole? Postawię tezę, że Jakub Bąk jest lepszym piłkarzem niż ten grajek. Taktycznie on nie ma pojęcia o co chodzi, nie potrafi prowadzić piłki z głową w górze, podejmuje złe decyzję - widać, że po prostu NIE MYŚLI jak gra.

Nie ma też co przesadzać. Taki urok naszej ligi, dziś Łęczna bierze u nas 3 punkty, za tydzień my w Chorzowie i tak to się w koło kręci.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 22:08

  Gonzalez13 napisał:  
W ogóle co za pojebany pomysł wystawiania Zwolaka na 10? Jeśli już mają grać razem z Robakiem, to niech Marcin gra dziesiątkę, bo on umie brać ciężar gry na siebie i rozdzielać piłki, a Zwolak jest typowym egzekutorem. Dać szansę Janocie na skrzydle, bo bocznych nie mamy wcale, a właśnie jako skrzydłowy Janota grał w Feyenoordzie.



Spokojnie. kocianowa logika podpowiada, że na Ruch wyjdziemy z całkowicie innymi bokami obrony, skrzydłami i środkiem pola. Hernani zagra na prawej obronie a Zwoliński na stoperze, wszak jest silny i zwinny. I będzie zajebiście - tzn. 0-0 po męczeniu buły przez 90 min. A trener tak jak dziś powie, że "nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji" a paru jego podopiecznych doda, że punkt trzeba szanować, bo trudny teren itp.
Śmiech przez łzy normalnie. Strach pomyśleć jak wróci Małecki i Taku - Kocian całkiem zgłupieje kogo ma wystawiać i jakim systemem grać.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 22:16
Na Ruchu Aka od początku, Robak z przodu a na skrzydle ci co robią duzo wiatru czyli Kun i Danielak (BYLE NIE KAMESS BLAGAM) i moze jakos to bedzie. TYLKO 3 punkty !!!


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 22:24
Dokladnie Kun i Danielak a nie dwóch obrońców Nunes/AF


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 22:27
Danielak? Ten gość, który ma ZERO ambicji i nie gra kompletnie NIC? Kun, który jest w takiej formie, że nie łapie się nawet na ławkę? Ochłońcie oboje.

Frączczak jest wystawiany w obronie, to widać posty "przecież to pomocnik". Dzisiaj zagrał w pomocy i już post wyżej, że "obrońca AF grał w pomocy". To się zdecyduj chłopie!


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 22:32
ciekawe czy Wdowczyk wroci do Pogoni? Smolny odpadl a Mroczek bardzo sobie chwalil Wdowca. No chyba ze Azoty jednak przejma dowodzenie, to wtedy nic juz nie wiadomo.

dla mnie Pogon po tym co gra na wiosne po przygotowaniach z Kocianem to druzyna, ktora ciezko sie oglada. Liga jest slaba, wiec z pomoca szczescia moze i na 8 miejsce sie zalapiemy, ale rownie prawdopodobna jest walka o utrzymanie i to w niezbyt przyjemnym dla oka stylu.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 22:37

  Cytat:  
Danielak? Ten gość, który ma ZERO ambicji i nie gra kompletnie NIC?



Danielak nie ma ambicji ? Akurat jemu bym tego nie odbierał. Poza tym w Krakowie robił dużo wiatru. Taki zawodnik na Chorzów nam potrzebny a nie jakiś ociężały Frączczak.


Kun jest słaby, ale ma ta samą zalete co Danielak, ambicja i szybkość. Niech no w końcu będzie jakaś świeżość na tych skrzydłach bo Nunes, Frączczak czy Kamess sie nie nadają i tyle.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 22:41

  DP napisał:  

  Cytat:  
Danielak? Ten gość, który ma ZERO ambicji i nie gra kompletnie NIC?



Danielak nie ma ambicji ? Akurat jemu bym tego nie odbierał. Poza tym w Krakowie robił dużo wiatru. Taki zawodnik na Chorzów nam potrzebny a nie jakiś ociężały Frączczak.



Obejrzyj jeszcze raz mecz z Lechem. Piłka leci w aut po zagraniu naszego zawodnika, a Danielak zamiast zapierdalać i jeździć na dupie to truchta i czeka, aż opuści boisko. I tak było cały mecz! Przebojowości też zero.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 22:48
Zero przebojowości ? Przecież to Danielak w meczu z Wisłą zapierdalał przez pół boiska do Robaka, ten mu podał, Danielak wdarł się w pole karne i po faulu na nim był karny = gol Robaka.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 23:11
Gonzalez to jakaś kurwa z klubu, ile Ci płacą chorągiewko za pisanie bzdur na forum?


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 23:18
po takim meczu to kazdy z pilkarzy i sztabu szkoleniowego powinien przeznaczyc polowe pensji i zasponsorowac bilety dla kibicow na kolejny mecz u siebie ktorzy dzisiaj wymarzli i zmuszeni byli ogladac taka beznadziejna gre !


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 23:20
Zwalnianie trenera obecnie. Panowie ochłońcie.

Gdybym miał się skupić na pozytywach to... Ekhm nie było prawie żadnych. Dlatego dzisiaj o ulubieńcach.

Zwolinski. Człowiek zagadka. Potencjał jakiś tam jest, szkoda, ze nie na boisku.

Rudol. Absolutnie fenomenalny występ ofensywny. przez cały mecz ani razu nie podłączyć się dobrze do ataku to prawdziwa sztuka. W sumie to nie wiem, kogo uznać za chujowszego skrajnego defensora, Rudola czy...

Matynie. Nie no kurwa prawdziwy cesarz dośrodkowań. Na tyle kurwa prób to niepełnosprawny człowiek z ALS by celnie dośrodkował chociaż raz. Naprawdę było jedno. Jedno. 1 nienajgorsze dośrodkowanie na jakieś 15 prób.

Osobna sprawa to taktyka Kociana, zmiany Kociana, czy stałe fragmenty. Ja kurwa nie wiem. Naprawdę nie wiem jak chujowo musi dogrywać reszta, ze rożne wykonuje Matynia. Te pierdolone kartofle, jebane niedoloty to skandal większy niż ten wynik. Jak chujowo musi być na treningach z reszta, ze nie wrzucają. W końcówce po tych jebanych chujwiecotobylo zagraniach Prusak stał na szóstym metrze, żeby złapać piłkę. Skandal.

Akahoshi wchodząc na boisko pokazał więcej spokoju na placu niż cała reszta razem wzięta przez cały mecz. Nie wiem czemu ktokolwiek czeka na Janote. Ten chłopak nic nie wniesie u Nas. Jeżeli nie wniósł do Korony, to skąd ten optymizm, ze w Naszych szeregach bedzie inaczej. Jeżeli Aka odpali to jest nadzieja. Jak nie to po frytkach.

Na koniec zostawiłem smakowity kąsek. Kames. Zawsze w Naszym klubie musi być jakaś czarna owca. Djousse, Bąk to najlepsze ostatnie przykłady. Jednak to co ten chłopak pokazał. No cóż. Prawdziwy szacunek. Znęcałem się nad Matrasem do tej pory. Przepraszam Mateusz. Takiego ananasa chyba tutaj nigdy nie było. Pomijam to, ze biega jak jebany paralita. Pomijam jego niezdecydowanie. Pomijam brak sił po 10 minutach gry. Ten chłopak nie umie poruszać się po boisku. Nie wie o co chodzi. Biega w nieodpowiednich strefach. To jest prawdziwa piłkarska kumulacja chujowości. Irracjonalne...

Drodzy piłkarze. Życzę miłej pobudki jutro o 3 nad ranem. Mam nadzieje, ze solidarnie spotkacie się i dostaniecie wpierdol, aż się porzygacie od biegania, tak jak ja my mieliśmy ochotę, żeby się porzygać oglądając Wasz 'wystep'.

PS Trener Kocian tez niech pobiega...

PS 2 Przepraszam. Musiałem to z siebie wyrzucić.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/03/2015 23:24

  Cytat:  
Frączczak jest wystawiany w obronie, to widać posty "przecież to pomocnik". Dzisiaj zagrał w pomocy i już post wyżej, że "obrońca AF grał w pomocy". To się zdecyduj chłopie!



...a co tu się decydować? To piłkarz bez umiejętności ekstraklasowych tylko z nosem do znajdowania się w dogodnych pozycjach.Dzisiaj to on miał kilka fajnych wejść i nawet w ofensywie wyglądał całkiem dobrze.Niestety jak gra w pomocy to odpuszcza obronę...i co za tym idzie Rudol sam się tam miota.Jak gra w obronie to juz odpuszcza wszystko.
Wnioski po tym meczu oraz dwóch poprzednich są takie...że mamy politykę transferową w kupowaniu wagonami pomocników a potem kombinowaniem gdzie ich poumieszczać.Obrońcy nam nie są potrzebni bo przecież mamy dwóch zagrożonych kartkami elektrycznych ,a gościa który pewnie w tym meczu zdobyłby bramkę z głowy i ustawił spotkanie (Dąbrowski) oddaje się do ...I ligi.Takiego bałaganu jaki tu jest kadrowo to ja nie pamiętam od wielu,wielu sezonów.Jak Ci ludzie mają się zgrać jako drużyna skoro prawie każdy ma ciągle nowa pozycje,co mecz wychodzi inny sklad,co chwile zmieniamy ustawienie i ogólnie pełna improwizacja bez jakikolwiek wyuczonych schematów na treningach.Jednym słowem chaos który spowoduje że z pozoru mocna z nazwisk kadra nie tworzy jakiekolwiek drużyny.Śmiechem na sali są potem groteskowe podchody pod Stasiaka,Wilusza czy nawet jakiegoś Pietrasiaka bo nagle ktoś zauważył ze jedyni dwaj obrońcy jak wypadna za kartki to pewnie Zwoliński z Frączczakiem zagrają parę stoperów.W tym klubie nadal mamy ludzi nie do końca umysłowo zdrowych.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 06:28
Brak słów , nigdy chyba nie doczekamy się drużyny o której można by mówić w samych pozytywach....
Niby połączenie młodości z doświadczeniem , i remisy z Lechem i Wisłą wstydu nie przynosiły , ale porażka jak i styl z Łęczną wołają o pomstę do nieba... Kocian wydawał mi się trenerem który potrafi coś z tej drużyny wykrzesać , bo jak potrafił w jednym sezonie wyciągnąć Ruch ze strefy spadkowej i doprowadzić do pucharów, to coś znaczyło. A tu niestety zanosi się na erę Panika lub Skowronka...


  Cytat:  
CYTAT KOLEJKI:

Radosław Janukiewicz w swoim stylu: - Zagraliśmy jak dziady. (...) Po prostu wielka parodia. (...) Ważny mecz o sześć punktów, a gramy jak panienki.

Według 2X45.com.pl

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 3 marca 2015, 07:27 [2 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2015 07:11
Na spokojnie, personalnie:
Janukiewicz - trudno do niego miec pretensje o bramke, skoro Bonin wjechal w pole karne niepilnowany przez nikogo. Gdyby nie Radek skonczyloby sie 0:2. Wypowiedz po meczu szczera, ale chyba zbyt nim targaja emocje, kibicom to sie podoba, ale nie sadze by to mialo dobry wplyw na szatnie, ktora jak widac i tak jest w oplakanym stanie.
Rudol - stracil wszystkie swoje atuty z wiosny zeszlego roku. Nawet dalekie rzuty z autu nie trafiaja celu i pozostaja bez zagrozenia. W obronie totalny mix dobrych i beznadziejnych zagran, z przodu jakby zagubiony, nijaki ten wystep.
Hernani - nie chce sie wkurwiac i ogladac drugi raz straconej bramki, nei wiem jak to mozliwe, ze przez srodek wjezdza nam Bonin i jebie bramke i nie wiem co robia obroncy, idealnym podsumowaniem tego meczu byl jego wslizgostrzal, choc na tej murawie, to jeszcze jestem w stanie zrozumiec.
Golla - piekny opierdol od Radka, ale przez wiekszosc meczu spokojnie radzil sobie z pilkarzami Lecznej. Zdaje sie, ze tak przez 80 minut poza 1 jednym podaniem do Radka Gornicy nie odnotowali nawet celnego strzalu na bramke...
Matynia - za te rzuty rozne w koncowce nalezy sie potezna zjeba, dosrodkowania z akcji do poprawki. O nim to jeszcze napisze przy osobie Kociana.
Rogalski - swietne strzaly z daleka, dawno tak pilka mu nie siedziala, szkoda, ze w bramce stal Prusak, ktory pewnie wiecej takiego meczu juz nie rozegra, nie bardzo rozumiem czemu Maksowi raz na jakis czas odpierdala i podejmuje absurdalne decyzje vide zapasy z Nowakiem lub reka w Bialymstoku
Murawski - nie mozna od niego ciagle oczekiwac, ze bedzie robic gre. Zreszta w tym meczu z Nowakiem nie mial latwego grania. Brakowalo wsparcia w powietrznych pojedynkach.
Nunes - nie bardzo rozumiem jego obecnosc na boisku, cos tam probowal, ale przydalby sie jednak nominalny skrzydlowy z wiekszym parcien na bramke (np. Danielak)
Fraczczak - mial swoje przeblyski, to nie byl zly mecz, ale co z tego skoro wedlug Kociana mielismy grac skrzydlami i nawet jesli tak gralismy, to po wrzutkach skrzydlowych w polu karnym nie bylo napastnikow (!)
Zwolinski - decyzja o grze dwoma napastnikami szkodzi i jemu i Robakowi. Ponadto ustawiajac go na takiej pozycji traci ponad polowe swoich walorow i niezasluznie zbiera cegi od kibicow. Takie dostal zadania i tak probowal zagrac. Taka sama byla moja reakcja jak w Krakowie widzialem go na skrzydle. To jakas paranoja, zwlaszcza, ze na lawce mamy Ake i Janote...
Robak - jak zwykle waleczny, ale z Bielakiem nameczyl sie jak chyba jeszcze nigdy w tej lidze. Jak ktos jest w stanie wyjasnic mi jakie zadania mial Robak na boisku to poprosze o oswiecenie, zwlaszcza jesli sie to jakos koreluje z gra Zwolinskiego. Jesli na zgrupowaniu w Turcji byl taki burdel kadrowy jak teraz, to nie dziwie sie, ze chcial stad spierdolic, tak jak i jeszcze kilka innych nazwisk, ale to nie temat na to.

No i wisienka na torcie. Kocian. Brak mi, kurwa, slow, zeby w tak krotkim czasie zaliczyc taki regres. Praca Wdowczyka poszla sie jebac bezpowrotnie, a przy nim pilkarze wygladali naprawde pro, bo teraz to jak zagubione dzieci we mgle. Ich postawa jest podobna do zachowania trenera na lawce, ktory bez emocji przyjmuje kazde zdarzenie boiskowe. Wdowczyk druga polowe pewnie ogladalby z trybun, ale pilkarze by zapierdalali 3 razy bardzeij, bo baliby sie konfrontacji w szatni, nie mowiac o tym, ze w pierwszej polowie Zwolak powinien byl dostac wedke. No ale po kolei, bo to byl mecz z szeregiem niewytlumaczalnych dla mnie decyzji.
1) Nunes - jakim chujem mamy grac skrzydlami, a na boisku widzimy kolejnego lewego obronce, zwlaszcza wobec niezlej postawy Danielaka w dwoch poprzednich meczach. Smiem twierdzic, ze z meczu na mecz wyglada lepiej i bedzie z niego przynajmniej solidny ligowiec, potrzebuje troche masy i doswiadczenia, a z pewnoscia bedzie z niego pozytek. To jednak nie koniec, bo jak caly Szczecin wie Danielak przynajmniej 10 krotnie przebija swoja gra Kamessa, ktory zaslynal poki co spektakularnymi wywrotkami przyjmujac pilke i kto daje zmiane? Oczywiscie Kamess i festwial nieporadnosci trwa w najlepsze.
2) Matras - po niezlym meczu w Krakowie, tym razem lawka. Pewnie by wyszedl kosztem Rogalskiego, ktory stwarzal jedyne zagrozenie, ale tutaj trudno tez sie doszukac jakiejkolwiek logiki. Zapewne Kocian spodziewal sie, ze Leczna bedzie wybijac pilke na nasza polowe i czekac na kolejne ataki skrzydlami :) tak tez sie nie stalo, srodek pola oddany bez walki.
3) Zmiany - o Zwolinskim juz pisalem. Gdyby nie to, ze widzialem jego nazwisko na przedmeczowej grafice w zyciu nie pomyslalbym, ze on bral udzial w tym meczu. Zapamietalem, to bo powiedzialem, ze bedziemy grac w '10' , bede sie wkuriwac, Robak bedzie sie wkurwiac, wszyscy sa wkurwieni. Do zmiany byl po 20 minutach, ale na pierwsza zmiane poczekalismy do 70 minut bijac glowa w mur, bo po co wykorzystywac potencjal jaki mamy na lawce. Swoja droga wejscie Aki tez kuriozalne, czy to nie nasz treneiro jeszcze ostatnio mowil, ze on na swoja szanse bedzie musial poczekac? Poza tym, on dopiero co wrocil do Szczecina, Janota cos tam pogral w sparingach, uwazam, ze na dzien dzisijeszy bardziej czuje ta druzyne i on powinien dostac wczoraj szanse. 'Gonilismy' wynik, a nie spokojnie klepalismy zeby sprawdzac w jakiej dyspozycji jest Aka.
Kolejna zmiana to Nunes. Mamy szczescie, ze sedziowal Lyczmanski, ktory wczoraj stronil od kartek. Druga zolta dla Matynii wisiala w powietrzu, a zmiane dostaje...Nunes, jak juz mozna bylo wykorzystac nadmiar lewych obroncow w skladzie, to Kocian chyba rzucil moneta przy dokonywaniu tej zmiany.
Brak trzeciej zmiany to juz w ogole porazka. Facet chyba zbytnio do serca wzial sobie prace w Chorzowie.
4) Postawa - ja mam w pamieci Wdowca, przed oczami mam Tarasia, pamiecia moge wrocic do Baniaka. No kurwa. Ogladajac takie popisy ja sie wkurwialem, a moja dziewczyna sie smiala widzac taka bande paralitykow, a Kocian stal z lapami w kieszeni jakby to nie robilo na nim wrazenia, totalne zero reakcji, zadnej motywacji, zadnych uwag. Zapomnial w jakiej lidze pracuje. Tu trzeba na dupach jezdzic. Wypowiedz pomeczowa sobie daruje, bo na jednej konferencji przebil wszystkie 'Wdowczykowe'.

Ogolnie wrazenie jest mizerne. Z meczu na mecz wyglada to gorzej. Z Lechem prawie na farcie sie udalo, bo pyry przez wiekszosc meczu pozorwaly gre w pilke oczekujac, ze bramka sama sie strzeli i tak tez prawie sie stalo z drobna pomoca Rogalskiego.
Wisle leje smieszna Lechia i beznadziejny Belchatow. My potykajac sie o wlasne nogi rownamy poziomem kalectwu krakowskiemu. Leczna przyjechala po 1 pkt, a wyjezdza z 3 oodajac 1 celny strzal. Strach pomyslec co bedzie w Chorzowie i jakim skladem wyjdziemy. Kocian jest totalnie przewidywalny i nie zdziwie sie jak kolejny raz zechce zagrac pozornie ofensywnym skladem czyli z dwojka napastnikow, a najlepiej zeby wspieral ich szybki skrzydlowy Kamess. Mimo, ze minely dopiero trzy mecze i nie powinienem nic osadzac, tak teraz jestem przekonany, ze na grupe mistrzowska sie nie zalapiemy. Za duzo frajerstwa w naszej grze, a nadziei na poprawe nie widac, sam trener zdaje sie to zauwazac wiec o czym my mowimy. Zatesknilismy za Wdowcem szybciej niz moglo sie wydawac.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005