Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4259 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/09/2017 20:43
Tak jeszcze co do personaliów na stołku tzw.dyrektora sportowego to wczoraj został zwolniony Baszczyński z tego stanowiska w Niecieczy.Dodając do tego Żewłakowa z przed kilku dni wydaje się że formula zatrudniania bylych kopaczy powoli się konczy.Z logicznego punktu widzenia to w tym miejscu powinien być człowiek wykształcony,przygotowany do negocjacji z cwanymi menagerami ze znajomością języków i rynku.Patrząc na to że Stolarczyk na tle nawet takiego Baszczyńskiego wyglada dosść licho więc może juz czas by Prezes przejrzał na oczy.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4122 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/09/2017 21:14
Ten wywiad to można sobie w dupę wsadzić. Zwykłe pierdolenie. Coś zrobimy ale nie powiemy. Co mogą zrobić? Jedynie co to posadzą na ławce tych leserów co im się nie chce. Na chwilę obecną tym co się chce to Załuska, Rapa, Dvali i to wszystko. Czyli to 2 piłkarzy którzy do nas przyszli tego okienka i jeszcze nie zdążyli się zepsuć. No może jeszcze Fojut ale jest bez formy póki co. Aha i Drygas jemu też się chce. Reszta ściągać koszulki i wyjazd. Co do Stolarczyka to szkoda słów. Mroczek już sam nie wiem co pierdolić w tych wywiadach uważa się za nie wiadomo kogo. Ok wziął klub zainwestował ale ile można słuchać pierdolenia, że "kocha" Stolarczyka. No ile? Ja się pytam Panie Mroczek ile? Taki jest zaangażowany, że w najważniejszym punkcie okienka jedzie do Chorwacji. Gość który spierdolił 3/4 transferów. Porządny dyrektor sportowy to tai który wynegocjuje dobrego zawodnika za małe pieniądze. Gość inteligentny i znający języki obce, umiejący negocjować a nie face który się wysłowić nie umie. I jedyne co umie powiedzieć to "na chwile obecną nie ma takiego temat". Aaaaa idź Pan w ch... Ja teraz nawet to piszę to nóż się w gardle otwiera. Dążymy do profesjonalizmu w tym klubie? Chyba się uwsteczniamy i to w szybkim tempie. Już naprawdę wolałem Smolnego na tym stanowisku chociaż obaj są tyle samo warci.

Co do wywiadu Korta po meczu. Powiem Cie jedno chłopaku. Oddaj tą opaskę bo przynosisz jedynie co to wstyd. Miej honor i oddaj Załusce, lepszy taki kapitan niż "wychowanek".


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3714 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/09/2017 21:23
Panowie, to dla was, specjalnie od M.S.

Wg. mnie do dyrektor sportowy nie musi być poliglotą ani intelektualistą. Oczywiście, nie zaszkodzi jeżeli będzie. Ma być przede wszystkim skuteczny. Dopóki Stolarczyk nie odpali jakiegoś finansowego wałka w klubie to pewnie przy boku Mroczka ma tu posadę dożywotnią bo przecież prezes ceni lojalność i oddanie, jakość nie jest istotna. Jak z grajkami - nie wiele umie, mało ambitny, ale spokojny, spolegliwy, robi co trzeba, nie awanturuje się... czego chcieć więcej od pracownika?


Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7935 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/09/2017 09:53
Czy naprawdę Skorża z wypowiedzi brzmi jak Nawałka ? Czy zwyczajnie jest ślepy na formę Zwolińskiego , którego trzeba wypierdolić do rezerw, niech tam grzeje ławę. Może jak schudnie 10 - 15 kg zacznie przypominać zawodnika ekstraklasy, nie wspomnę już o podstawowych umiejętnościach gry w piłkę nożną.


ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4022 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/09/2017 12:01
20 października (piątek) Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza, godz. 18:00


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/09/2017 14:43

  ZPL napisał:  
20 października (piątek) Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza, godz. 18:00mecz czołówki dna tabeli


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7674 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/09/2017 21:34
Mnie najbardziej denerwuje, że pożałowali na Robaka. Wcale jakoś zajebiście to nie było drogo. No ale u nas prowizorka. Chytry dwa razy traci Panowie włodarze.


Pogoń Szczecin MKS!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3714 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/09/2017 22:01

  ArP napisał:  
Mnie najbardziej denerwuje, że pożałowali na Robaka. Wcale jakoś zajebiście to nie było drogo. No ale u nas prowizorka. Chytry dwa razy traci Panowie włodarze.Może tu nie o kasę do końca chodziło ale i o charakter Robaka? Silna osobowość, mówi co myśli, ambitny bo chce grać, strzelać i wygrywać, my tu takich nie potrzebujemy.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3916 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/09/2017 22:29
Przecież Robak tutaj trochę czasu spędził. Jak poszedł do Chin, to go z otwartymi ramionami przyjęli na powrót.
Za czasów gdy się decydowało gdzie trafi, to było info od Janka, że Stolarczyk pokpił sprawę. Już nie pamiętam czy się spóźnił z odpowiedzią czy dał śmieszną ofertę. Tak czy inaczej, Stolarczyk sobie wypoczywał na urlopie a my gramy bez napastnika.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3997 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/09/2017 22:37
Robak zarabia w Śląsku 64,5 tys. miesięcznie netto, kwota nie do przeskoczenia dla Mroczka.


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3454 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/09/2017 00:36
Ale tak naprawdę co Robak by nam dał oprócz pewnego utrzymania? Z nim w składzie zajęliśmy miejsce siódme i ósme, bez niego zajęliśmy pozycję szóstą. Więc po jego odejściu zrobiliśmy jakiś tam progres w tabeli, co by nie mówić i jakby to nie zabrzmiało. Myślicie, że Śląsk z Marcinem będzie w Pucharach, czy raczej czeka go spokojna wegetacja na miejscu 5-8? Lech z nim nie wygrał ani mistrzostwa, ani PP, więc to nie jest zawodnik do gry o trofea, a raczej na spokojne dryfowanie w środku tabeli, czego w Szczecinie mają już wszyscy dość. Bardzo drogi zawodnik, Angulo przyszedł do Górnika i w pierwszym roku pracował za 15 tysięcy złotych miesięcznie, po awansie dostał podwyżkę do 30 tysi. I sorry, za pensję Robaka można mieć dzisiaj spokojnie Angulo i Carlitosa, jeśli dyrektor sportowy jest choć trochę rozgarnięty. I ja jestem z tych ludzi, którzy woleliby mieć w Pogoni tych dwóch Hiszpanów zamiast jednego Robaczka. Jeszcze pewnie dodatkowo zostałoby na giętą dla połowy krytej.

Ostatnio edytowany przez: Boris, 23 września 2017, 00:45 [1 raz(y)]


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2520 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/09/2017 08:38
Liczba sprzedanych biletów na ten moment 4.000. I tyle przyjdzie.
Pusty stadion, to może wynik będzie lepszy...


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3714 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/09/2017 09:03
Co by nam było nawet po tym Robaku? Kto by miał mu podawać? Skorża na razie "obserwuje" przez kolejne trzy okresy przygotowawcze, zanim skończy to Robak miałby 40 stkę na karku.Niech facet gra tam gdzie grają w piłkę a nie szukają wymówek.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7442 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/09/2017 09:24

  s3 napisał:  
Liczba sprzedanych biletów na ten moment 4.000. I tyle przyjdzie.
Pusty stadion, to może wynik będzie lepszy...


To liczba sprzedanych biletów czy uprawnionych do wejścia?
Jeśli to drugie to wlicza się w to ilość karnetowiczów, z której to pewnie też część zrezygnuje z ,,widowiska".


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5161 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/09/2017 09:34
Miałem na iść, ale jednak jak zwykle serce zwycięża z rozumem i idę, pewnie ze 400-500 osób jeszcze tak pomyśli i frekwencja będzie coś koło ~4300. Co nie zmienia faktu, że tak jak już tu kilka razy wspominaliśmy przy gorszej frekwencji nasi nagle grają lepiej


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7674 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/09/2017 13:11

  Boris napisał:  
Ale tak naprawdę co Robak by nam dał oprócz pewnego utrzymania? Z nim w składzie zajęliśmy miejsce siódme i ósme, bez niego zajęliśmy pozycję szóstą.No a teraz z "napastnikiem" Zwolińskim możemy się spierdzielić z ligi.


Pogoń Szczecin MKS!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/09/2017 13:16

  Niepokonany napisał:  
Robak zarabia w Śląsku 64,5 tys. miesięcznie netto, kwota nie do przeskoczenia dla Mroczka.A dla "Prawdziwego Portowca" 38tys , dla Kulturysty 40, a dla tlenionego Węgra 50 się znalazlo


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3997 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/09/2017 13:30

  Stanisław Grzesiuk napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Robak zarabia w Śląsku 64,5 tys. miesięcznie netto, kwota nie do przeskoczenia dla Mroczka.A dla "Prawdziwego Portowca" 38tys , dla Kulturysty 40, a dla tlenionego Węgra 50 się znalazloPewne info o kulturyście?


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3580 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/09/2017 13:43

  ArP napisał:  

  Boris napisał:  
Ale tak naprawdę co Robak by nam dał oprócz pewnego utrzymania? Z nim w składzie zajęliśmy miejsce siódme i ósme, bez niego zajęliśmy pozycję szóstą.No a teraz z "napastnikiem" Zwolińskim możemy się spierdzielić z ligi.Robak mogłby zagwarantować te 15 bramek na luzaku ( w Śląsku ma już 7), takiego człowieka u nas nie ma, bramek nie ma kto strzelać bo, wszyscy bez formy.Tracimy już 6 punktów do tej pierwszej grupy, jedziemy na minimalizmie i zapowiada się naprawdę ciężka walka, by dostać się do tej pierwszej ósemki.Jeśli się nic nie zmieni i nie będziemy punktować to będzie gorąco do zimy.A w przerwie jeżeli bedzie dół to trzeba będzie jeszcze bardziej wzmocnić zespół co oznacza że trzeba będzie dodatkową skarbonkę rozbić.Chyba to nie tak miało wyglądać nie na 70-lecie ;/


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7674 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/09/2017 13:47
Dlatego pisałem. Chytry 2 razy traci. Teraz żeby nie spaść będziemy musieli wydać więcej kasy niż kosztowałby nas Robak.


Pogoń Szczecin MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005