Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/09/2013 22:29

  paula22szczecinpogon napisał:  

  domin839 napisał:  
Leci dziś/jutro gdzieś powtórka meczu ? W programie nie ma, a zawsze powtórki były...



z tego co udało mi się ustalić powtórka jest jutro rano o 7 na polsat sport extra i w środe o 23 na canale + sport



podziękował :)


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/09/2013 23:14

  domin839 napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  

  domin839 napisał:  
Leci dziś/jutro gdzieś powtórka meczu ? W programie nie ma, a zawsze powtórki były...



z tego co udało mi się ustalić powtórka jest jutro rano o 7 na polsat sport extra i w środe o 23 na canale + sport



podziękował :)



prosze bardzo:)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/09/2013 08:42

  EPSON napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Troszeczkę dziwi mnie po przyjściu Robaka, całkowite odstrzelenie Chałasa. Powinien dostawać szansę siadania na ławce, po równo z Djousse.



Na treningach Donald wygląda sporo lepiej i pewnie tu jest przyczyna (sam oglądałem dwa i powiem szczerze że Chałas to jednak na ekstraklasę się nie nadaje).Na jednym treningu przez pół godziny jemu i Bąkowi Wdowczyk kazał do znudzenia kopać w pusta bramkę kiedy inni grali małe gierki na drugiej stronie.Powód: oboje we wcześniejszej fazie schematu rozegrania kontry niemiłosiernie pudłowali.
Ciągle się zastanawiam dlaczego jeszcze szansy na obronie nie dostał ten Lisowski.Jak Frączczak złapie jeszcze 2 kartki to i tak będzie musiał tam wejść.Może jednak mimo wszystko nie jest zbyt mocny.
Teraz przerwa w lidze i ciekaw jestem czy Dąbrowski wróci do składu czy zostanie Hernani.



He miałem dokładnie te same myśli po meczu. Zdecydowanie chyba najlepszy mecz Hernaniego w Pogoni. Wojtek to już jakis czas temu ustalił swój poziom, poniżej ktorego nie schodzi. A jeśli współpraca pomiędzy nimi układa sie z tego co widać dobrze to bym nic nie zmieniał. Z Dabrowskim spróbowałbym na atak na ostatnie 15 minut w razie niekorzystnego wyniku. Ale sądzę, że takowego nie bedzie :)


Portowcu noś ze sobą barwy...
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/09/2013 10:23
"Ja Wam powiem, ze jesli WF szuka zmiennika Roberta Lewandowskiego, a kontuzjowani sa Milik i Sobiech, to moim faworytem jest MARCIN ROBAK." - Borek rano na Twitterze.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/09/2013 12:57

  Cin napisał:  
He miałem dokładnie te same myśli po meczu. Zdecydowanie chyba najlepszy mecz Hernaniego w Pogoni. Wojtek to już jakis czas temu ustalił swój poziom, poniżej ktorego nie schodzi. A jeśli współpraca pomiędzy nimi układa sie z tego co widać dobrze to bym nic nie zmieniał. Z Dabrowskim spróbowałbym na atak na ostatnie 15 minut w razie niekorzystnego wyniku. Ale sądzę, że takowego nie bedzie :)



Jeśli Dąbrowskiego tak ciągnie do przodu i lubi sobie zaatakować co jakiś czas to można go spróbować na defensywnym pomocniku, może by z niego drugi Kaźmierczak wyszedł. To by było nawet niezłe rozwiązanie - wysoki, twardy drwal + biegający wokół szybki Rogalski. Acz to ciągle gdybanie po JEDNYM dobrym meczu Hernaniego. :)


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/09/2013 13:02
Dąbrowski na DP pewnie byłby objeżdżany jak dziecko :)


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/09/2013 13:15
Może i Hernani zagrał dobry mecz ale przypomnijcie sobie ile zagrał tych złych, a Dąbrowski w każdym meczu praktycznie pewniak :)


Leo79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4205 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/09/2013 14:00
Dąbrowski najpewniejszy jest na środku obrony . To że wychodzi do ataku od czasu do czasu to nic złego a czasem może to dać dodatkowe punkt drużynie lub nie w wypadku kontry. Jak na razie duet Dąbrowski - Hernani / Golla powinien być naszym podstawowym ustawieniem defensywnym . Po zakupie Robaka to chyba obrona zostaje najsłabszą formacją w Pogoni .... Kontuzja Dąbrowskiego i nagle się okazuje że nie ma kto grać w defensywie - z całym szacunkiem dla Koj'a ( którego uważam za bardo dobrze rokującego zawodnika jak na naszą ligę mimo błędów które popełniał)


Co do Robaka koleś ma niesamowite "pierd...." na bramkę MEGA pozytywny zakup naszego menago. Takiego kolesia nie mieliśmy chyba od czasów Moskalewicza i Dymkowskiego ;D .


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/09/2013 21:21
Rogalski i Golla w 11-stce kolejki Ligi+ Ekstra :) :)


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/09/2013 01:20
Dąbrowski pewniak? Przeoczylem ostatni rok czy cos sie stalo moze?


Stau!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4985 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/09/2013 01:58

  Przema napisał:  
Dąbrowski pewniak? Przeoczylem ostatni rok czy cos sie stalo moze?


Dla mnie to pewniak do wyjściowej "11". Popełnia błędy, ale gra dużo lepiej od Hernaniego, który jest dramatycznie wolny i mało zwrotny. Poza tym, co mnie ostatnio najbardziej irytowało, Hernani jak ma piłkę przy nodze kopie byle do przodu, zamiast rozegrać (czytaj - podać do najbliższego).


Pogoń Szczecin MKS Aż Po Życia Kres!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/09/2013 10:55

  Stau! napisał:  

  Przema napisał:  
Dąbrowski pewniak? Przeoczylem ostatni rok czy cos sie stalo moze?


Dla mnie to pewniak do wyjściowej "11". Popełnia błędy, ale gra dużo lepiej od Hernaniego, który jest dramatycznie wolny i mało zwrotny. Poza tym, co mnie ostatnio najbardziej irytowało, Hernani jak ma piłkę przy nodze kopie byle do przodu, zamiast rozegrać (czytaj - podać do najbliższego).



Dabrowski natomiast masuje mase strat probujac samemu wyprowadzic pilke. Raz czy dwa uda mu sie jakis dynamiczny rajd,ale w miedzyczasie 15 razy straci pilke w najprostszy sposob, to jest jeszcze bardziej irytujace, no i tego jego ciagi do gry z przodu, fajnie fajnie, ma warunki i nie boi sie,ale trzeba jeszcze zdazyc wrocic na pozycje, a z tym ma ogromne problemy.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/09/2013 11:00
Ale tez strzela te bramki po stalych fragmentach.Hernani zagral pierwszy dobry mecz i juz chcecie zmiany za Dabrowskiego?Jeszcze niedawno polowa forum swietowala wzmocnienie Pogoni konuzja Hernaniego....


,,Vi är överallt,,- POGON
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/09/2013 11:46

  Przema napisał:  

  Stau! napisał:  

  Przema napisał:  
Dąbrowski pewniak? Przeoczylem ostatni rok czy cos sie stalo moze?


Dla mnie to pewniak do wyjściowej "11". Popełnia błędy, ale gra dużo lepiej od Hernaniego, który jest dramatycznie wolny i mało zwrotny. Poza tym, co mnie ostatnio najbardziej irytowało, Hernani jak ma piłkę przy nodze kopie byle do przodu, zamiast rozegrać (czytaj - podać do najbliższego).



Dabrowski natomiast masuje mase strat probujac samemu wyprowadzic pilke. Raz czy dwa uda mu sie jakis dynamiczny rajd,ale w miedzyczasie 15 razy straci pilke w najprostszy sposob, to jest jeszcze bardziej irytujace, no i tego jego ciagi do gry z przodu, fajnie fajnie, ma warunki i nie boi sie,ale trzeba jeszcze zdążyć wrócić na pozycje, a z tym ma ogromne problemy.



Dąbrowski ma wahania formy.Potrafi świetny mecz zamieni za tydzień na koncert błędów.
Największe błędy to przede wszystkim w kryciu i tu trzeba pracować. To że straci piłkę przy wyprowadzeniu nie jest groźne jesli taktycznie jakiś zawodnik ze środka asekuruje takie rajdy (myśle że Wdowczyk ustala takie sprawy i pewnie Dabrowski ma zielone światlo na kilka takich wyjść).Straty w okolicy środka generuje też Ława (w pierwszej kolejności) i Rogalski a czasem Aka i Taku.
Generalnie w obronie myślę ze raczej poziom podobny natomiast już ofensywne wejścia i pożytek przy stałych fragmentach nieporównywalnie na korzyść Maćka dlatego raczej to on powinien grac.Najciekawsze w tym naszym rozważaniu jest fakt że to dzisiaj do Golli dopasowujemy partnera.Kto by pomyślał po meczu z Polonia że dojdzie do takiej sytuacji.Brawa dla szkoleniowca za upór i wiarę w tego naszego filara w obronie.:).W Poznaniu już jest lament jak można było go wypuścić (chociaż mają swojego Kamińskiego).


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/09/2013 17:05

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  

  Stau! napisał:  

  Przema napisał:  
Dąbrowski pewniak? Przeoczylem ostatni rok czy cos sie stalo moze?


Dla mnie to pewniak do wyjściowej "11". Popełnia błędy, ale gra dużo lepiej od Hernaniego, który jest dramatycznie wolny i mało zwrotny. Poza tym, co mnie ostatnio najbardziej irytowało, Hernani jak ma piłkę przy nodze kopie byle do przodu, zamiast rozegrać (czytaj - podać do najbliższego).



Dabrowski natomiast masuje mase strat probujac samemu wyprowadzic pilke. Raz czy dwa uda mu sie jakis dynamiczny rajd,ale w miedzyczasie 15 razy straci pilke w najprostszy sposob, to jest jeszcze bardziej irytujace, no i tego jego ciagi do gry z przodu, fajnie fajnie, ma warunki i nie boi sie,ale trzeba jeszcze zdążyć wrócić na pozycje, a z tym ma ogromne problemy.



Dąbrowski ma wahania formy.Potrafi świetny mecz zamieni za tydzień na koncert błędów.
Największe błędy to przede wszystkim w kryciu i tu trzeba pracować. To że straci piłkę przy wyprowadzeniu nie jest groźne jesli taktycznie jakiś zawodnik ze środka asekuruje takie rajdy (myśle że Wdowczyk ustala takie sprawy i pewnie Dabrowski ma zielone światlo na kilka takich wyjść).Straty w okolicy środka generuje też Ława (w pierwszej kolejności) i Rogalski a czasem Aka i Taku.
Generalnie w obronie myślę ze raczej poziom podobny natomiast już ofensywne wejścia i pożytek przy stałych fragmentach nieporównywalnie na korzyść Maćka dlatego raczej to on powinien grac.Najciekawsze w tym naszym rozważaniu jest fakt że to dzisiaj do Golli dopasowujemy partnera.Kto by pomyślał po meczu z Polonia że dojdzie do takiej sytuacji.Brawa dla szkoleniowca za upór i wiarę w tego naszego filara w obronie.:).W Poznaniu już jest lament jak można było go wypuścić (chociaż mają swojego Kamińskiego).



Nie mowie, ze ma grac Hernani, ale Dabrowskiemu daleko do miana pewniaka w defensywie.

Natomiast co do Golli, to tak z ciekawosci dysponujesz moze jakims linkiem gdzie pyry placza? Chetnie skonfrontuje to z opiniami jak z Poznania odchodzil.


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/09/2013 17:28

  spagetti napisał:  
Ale tez strzela te bramki po stalych fragmentach.Hernani zagral pierwszy dobry mecz i juz chcecie zmiany za Dabrowskiego?Jeszcze niedawno polowa forum swietowala wzmocnienie Pogoni konuzja Hernaniego....



Ja to się zastawiam, gdzie niby ten jego dobry mecz? Czy to teraz jest tak, że jeśli gościu nie spieprzył czegoś totalnie to już to jest dobry mecz? Bo ja widziałem jego kolejny słaby mecz, aczkolwiek nie dramatyczny, gdyż tym razem nie popełniał RAŻĄCYCH błędów. Natomiast jedyne co gość potrafił to wywalić piłkę na pałę przed siebie. To ma być dobry mecz? No bez jaj. Tym bardziej, że widać jak na dłoni, że Wdowczyk każe grać dokładne piłki bez przyzwolenia na wybijanie na pałę (zapewne jest na to przyzwolenie tylko w okoliczności rozpaczliwej obrony).


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/09/2013 21:59

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  

  Stau! napisał:  

  Przema napisał:  
Dąbrowski pewniak? Przeoczylem ostatni rok czy cos sie stalo moze?


Dla mnie to pewniak do wyjściowej "11". Popełnia błędy, ale gra dużo lepiej od Hernaniego, który jest dramatycznie wolny i mało zwrotny. Poza tym, co mnie ostatnio najbardziej irytowało, Hernani jak ma piłkę przy nodze kopie byle do przodu, zamiast rozegrać (czytaj - podać do najbliższego).



Dabrowski natomiast masuje mase strat probujac samemu wyprowadzic pilke. Raz czy dwa uda mu sie jakis dynamiczny rajd,ale w miedzyczasie 15 razy straci pilke w najprostszy sposob, to jest jeszcze bardziej irytujace, no i tego jego ciagi do gry z przodu, fajnie fajnie, ma warunki i nie boi sie,ale trzeba jeszcze zdążyć wrócić na pozycje, a z tym ma ogromne problemy.



Dąbrowski ma wahania formy.Potrafi świetny mecz zamieni za tydzień na koncert błędów.
Największe błędy to przede wszystkim w kryciu i tu trzeba pracować. To że straci piłkę przy wyprowadzeniu nie jest groźne jesli taktycznie jakiś zawodnik ze środka asekuruje takie rajdy (myśle że Wdowczyk ustala takie sprawy i pewnie Dabrowski ma zielone światlo na kilka takich wyjść).Straty w okolicy środka generuje też Ława (w pierwszej kolejności) i Rogalski a czasem Aka i Taku.
Generalnie w obronie myślę ze raczej poziom podobny natomiast już ofensywne wejścia i pożytek przy stałych fragmentach nieporównywalnie na korzyść Maćka dlatego raczej to on powinien grac.Najciekawsze w tym naszym rozważaniu jest fakt że to dzisiaj do Golli dopasowujemy partnera.Kto by pomyślał po meczu z Polonia że dojdzie do takiej sytuacji.Brawa dla szkoleniowca za upór i wiarę w tego naszego filara w obronie.:).W Poznaniu już jest lament jak można było go wypuścić (chociaż mają swojego Kamińskiego).



Nie mowie, ze ma grac Hernani, ale Dabrowskiemu daleko do miana pewniaka w defensywie.

Natomiast co do Golli, to tak z ciekawosci dysponujesz moze jakims linkiem gdzie pyry placza? Chetnie skonfrontuje to z opiniami jak z Poznania odchodzil.



Zajrzyj na ich forum .Nie pamiętam czy w dziale ich występów czy też w odnodze "występy byłych graczy Lecha".Gdzies tez czytałem na jakieś stronie jak radzą sobie gracze którzy z Poznania odeszli ale już nie pamiętam na której to stonce było.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/09/2013 00:21

  M.K 74 napisał:  
Napiszę tylko dwie rzeczy:
1- Golla dla mnie piłkarzem meczu. Brożek przy Nim nie istniał.
2- oprawa meczowa na światowym poziomie. Gdy zobaczyłem pomalowane płótno i przekaz oprawy, łza się w oku zakręciła. Brawo Panowie, Brawo Młode Wilki. Już nie dla samego meczu, ale takich opraw warto przyjść na mecz.

PS> Dajcie spokój już temu Adamowi. Zapierdala, gryzie trawe, a że mu raz kiedyś nie do końca mecz wyjdzie? Tak jest z piłkarzami. "KAWA" już zapomniałeś kto napierdalał bramki dla Pogoni w złych chwilach, i dawał Ci odrobinę radości? Podpowiem Ci - właśnie Frączczak. Ty jesteś jakiś "zboczony" na Jego punkcie.




tytulem komentarza- jaka musi byc posucha z napadziorami jesli ten wlasnie Brozek jako awaryjny zostal powolany do repry !!!


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/09/2013 09:08

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  

  Stau! napisał:  

  Przema napisał:  
Dąbrowski pewniak? Przeoczylem ostatni rok czy cos sie stalo moze?


Dla mnie to pewniak do wyjściowej "11". Popełnia błędy, ale gra dużo lepiej od Hernaniego, który jest dramatycznie wolny i mało zwrotny. Poza tym, co mnie ostatnio najbardziej irytowało, Hernani jak ma piłkę przy nodze kopie byle do przodu, zamiast rozegrać (czytaj - podać do najbliższego).



Dabrowski natomiast masuje mase strat probujac samemu wyprowadzic pilke. Raz czy dwa uda mu sie jakis dynamiczny rajd,ale w miedzyczasie 15 razy straci pilke w najprostszy sposob, to jest jeszcze bardziej irytujace, no i tego jego ciagi do gry z przodu, fajnie fajnie, ma warunki i nie boi sie,ale trzeba jeszcze zdążyć wrócić na pozycje, a z tym ma ogromne problemy.



Dąbrowski ma wahania formy.Potrafi świetny mecz zamieni za tydzień na koncert błędów.
Największe błędy to przede wszystkim w kryciu i tu trzeba pracować. To że straci piłkę przy wyprowadzeniu nie jest groźne jesli taktycznie jakiś zawodnik ze środka asekuruje takie rajdy (myśle że Wdowczyk ustala takie sprawy i pewnie Dabrowski ma zielone światlo na kilka takich wyjść).Straty w okolicy środka generuje też Ława (w pierwszej kolejności) i Rogalski a czasem Aka i Taku.
Generalnie w obronie myślę ze raczej poziom podobny natomiast już ofensywne wejścia i pożytek przy stałych fragmentach nieporównywalnie na korzyść Maćka dlatego raczej to on powinien grac.Najciekawsze w tym naszym rozważaniu jest fakt że to dzisiaj do Golli dopasowujemy partnera.Kto by pomyślał po meczu z Polonia że dojdzie do takiej sytuacji.Brawa dla szkoleniowca za upór i wiarę w tego naszego filara w obronie.:).W Poznaniu już jest lament jak można było go wypuścić (chociaż mają swojego Kamińskiego).



Nie mowie, ze ma grac Hernani, ale Dabrowskiemu daleko do miana pewniaka w defensywie.

Natomiast co do Golli, to tak z ciekawosci dysponujesz moze jakims linkiem gdzie pyry placza? Chetnie skonfrontuje to z opiniami jak z Poznania odchodzil.



Zajrzyj na ich forum .Nie pamiętam czy w dziale ich występów czy też w odnodze "występy byłych graczy Lecha".Gdzies tez czytałem na jakieś stronie jak radzą sobie gracze którzy z Poznania odeszli ale już nie pamiętam na której to stonce było.



Pamiętam w komentarzach na stronie Lecha jak odchodził, to wypisywali, że straszny błąd, że dają mu odejść i że "Stilic mógł by mu buty wiązać"


MKS
kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5389 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/09/2013 10:33
Oglądam kulisy z Wisły i nie mogę z Wdowca na początku. W rzyci ma kopaczy i pstryka fotki dla dzieciaków :D
Kutwa, co ten sędzia jebany ma za pozdrowienia w tunelu dla Głowackiego od "Olgi"? WTF? Przecież to śmierdzi wałkiem na kilometr.

Ostatnio edytowany przez: kęsik, 6 września 2013, 10:48 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005