Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 00:30
Takie małe pytanie do starszych, pamiętających: jak Leśniak zdobywał króla strzelców to grał z 11, Hawrylewicz mial wtedy 9 a kto grał z 10 bo nie pamiętam.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 00:35

  j.badlewski napisał:  

Trochę młodsze osoby mogą nie pamiętać, ale podobną bramkę dostaliśmy kiedyś od Francji, tyle że Zidane dobijał tą samą nogą (polecam, od 3:08 ) http://www.youtube.com/watch?v=UudFoEsJLMw



kurde, bylem na Francja - Polska. Wlasnie chyba wtedy. Nawet pamietam ta bramke bo siedzialem na luku prawie idealnie "za plecami Zidane'a" tylko jakos mi sie wydawalo, ze u nas Majdan bronil.... wiec moze cos mi sie pomieszalo?? :) Nastepny mecz byl w 2004 i juz mi czasowo to nie pasueje. A moze Majdan byl na rezerwie w tym meczu?
To juz 14 lat...

Jeszcze mam w pamieci dziadowski doping Francuzow. Tylko to ich "alle le ble" co jakis czas i nic wiecej ;).

Bramka podobna ale jednak Robak zaprezentowal lepsze umiejetnosci. Nie wyszlo prawa to przywalil lewa i to jak soczyscie :).

Nie wiem czy zauwazyliscie ale zaczeli ogolnie jakby wiecej strzelac z daleka. Wczesniej bramek z dystansu prawie nie bylo. Ostatnio tylko Aka strzelil.


Oddajcie mi moj stary login...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 00:44

  Gradus_new napisał:  

  EPSON napisał:  

-do tego zawodnicy słabsi którzy to czytają i słyszą zaczynają się gotować do odlotu bo widza ze tu lepsi mają ich zastąpić lub inni starsi ,a słabnący (Ława,Rogalski etc) mogą na starość emeryturę stracić? Czy Ty zapierniczałbyś w pracy z podwójna siła słysząc że szykują na Twoje miejsce lepszych?



hmm... wydaje mi sie, ze oczywista reakcja powinno byc wlasnie spiecie posladow i zapierniczanie nie tylko z podwojna ale i z poczworna sila. Trzeba pokazac, ze wcale sie nie jest gorszym :)
Przynajmniej ja bym tak zrobil.

Przyjscie nowych, teoretycznie lepszych zawodnikow (albo szerzej kolegow do pracy) to nie tylko zagrozenie ale i szansa, zeby samemu podniesc swoj poziom.



To zależy o jakich zawodnikach mówisz.Jeśli o Kunie,Lewandowskim czy np.Rudolu to się zgadzam.
Myślę jednak ze chodzi o innych.Chyba nie wierzysz że Ława,Frączczak czy Rogalski podniosą jeszcze swój poziom ? W ich wieku mysli sie już innymi kategoriami.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 00:59

  EPSON napisał:  

  Gradus_new napisał:  

  EPSON napisał:  

-do tego zawodnicy słabsi którzy to czytają i słyszą zaczynają się gotować do odlotu bo widza ze tu lepsi mają ich zastąpić lub inni starsi ,a słabnący (Ława,Rogalski etc) mogą na starość emeryturę stracić? Czy Ty zapierniczałbyś w pracy z podwójna siła słysząc że szykują na Twoje miejsce lepszych?



hmm... wydaje mi sie, ze oczywista reakcja powinno byc wlasnie spiecie posladow i zapierniczanie nie tylko z podwojna ale i z poczworna sila. Trzeba pokazac, ze wcale sie nie jest gorszym :)
Przynajmniej ja bym tak zrobil.

Przyjscie nowych, teoretycznie lepszych zawodnikow (albo szerzej kolegow do pracy) to nie tylko zagrozenie ale i szansa, zeby samemu podniesc swoj poziom.



To zależy o jakich zawodnikach mówisz.Jeśli o Kunie,Lewandowskim czy np.Rudolu to się zgadzam.
Myślę jednak ze chodzi o innych.Chyba nie wierzysz że Ława,Frączczak czy Rogalski podniosą jeszcze swój poziom ? W ich wieku mysli sie już innymi kategoriami.



Nawet jesli to nigdzie tak dorbych kontraktow juz nie dostana wiec powinni zrobic wszystko co sie da zeby tu zostac. Szczerze mowiac to nigdy mnie takie tlumaczenia nie przekonywaly. Co innego gdy w klubie jest burdel tak jak w Widzewie, ale z drugiej strony pamietamy Polonie z zeszlego sezonu. Tu naprawde nie ma reguly.

I wracajac do meczu. Niech Lewandowski juz wraca, bo na Fraczczaka patrzcec sie juz nie da. Rudol zjada go na sniadanie pod wzgledem gry w obronie, moze z przodu nie jest jeszcze tak aktywny, ale wszystko przed nim. Na dzien dzisiejszy Adam niestety na lawke, a na bokach widzialbym Lewego i Rudola wlasnie. Golla w srodku z Dabrowskim i mamy najmlodsza linie defensywy lidze, a przy tym na naprawde przyzwoitym poziomie.

Ostatnio edytowany przez: Przema, 29 marca 2014, 01:40 [1 raz(y)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 02:48
- Robak - szacunek, zagrać w takich okolicznościach i jeszcze uratować prawie w pojedynkę mecz, naprawdę coś pięknego!
- Kozłowski - brawo za wywalczenie rzutu karnego, czy ktoś się orientuje czy zszedł na zmianę z czymś poważniejszym?

Beznadzieja/nędza:
- Frączczak - brak mi słów, co mecz piszę to samo i nic się nie poprawia w żadnej kwestii. Nie nadaje się do obrony.
- Murayama - jak wyżej, nie będę się powtarzać. Za wątły, zbyt wolny, za dużo strat - wejścia z ławki na końcówki, to jedyne do czego póki co się nadaje.
- Bąk - grając od początku strasznie traci na swojej przebojowości, wchodząc z ławki to zupełnie inny zawodnik.
- Dąbrowski - bardzo słabe spotkanie. Obie bramki jego (przy drugiej wespół z Murayamą i Hernanim). Ostatnio chyba za dużo pochwał na niego spłynęło i wyszło jak wyszło.
- Hernani - słabiutko, często spóźniony, słabe krycie.

Bardzo dobry wynik na trudnym terenie.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 03:18
Zastanawia mnie czy wystawienie Rogalskiego nie było poniekąd podyktowane sprawdzaniem jego przydatności do zespołu. Na chwilę obecną zdaje się walczyć z Poparą o pozostanie w drużynie, a że grupa mistrzowska raczej była zapewniona to można było spróbować odbudować jego formę na ostatnie 7 meczów. Myślę, że nie zagrał źle, aczkolwiek do formy którą prezentował w poprzednim sezonie dużo mu brakuje.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 05:06

  eF^ napisał:  
- Kozłowski - brawo za wywalczenie rzutu karnego, czy ktoś się orientuje czy zszedł na zmianę z czymś poważniejszym?



Tuż po meczu trener Dariusz Wdowczyk powiedział, że Kozłowskiemu wyskoczyła rzepka w kolanie, ale zaraz potem ponownie wskoczyła na swoje miejsce. Póki co nie wiadomo, jak długa przerwa czeka młodego snajpera Dumy Pomorza.


Co do meczu, to w końcu jest charakter i wola walki do końcowego gwizdka, o to chodzi. Ten remis to zwycięski remis, bo wyciągnięty z 2:0 na ciężkim terenie. Korona ostatni raz poległa na własnym stadionie 30.10.2013 z Ruchem, więc 5 miesięcy temu.

Personalia.. Robak klasa sama w sobie, duży szacunek. Kun wprowadził sporo ożywienia (na tego anemicznego Bąka nie mogę już patrzeć), ale jego zbyt długie holowanie piłki kilka razy kończyło się stratą. Jeśli chodzi o te ostatnie "głośniejsze" transfery to póki co Murawski daje więcej tej drużynie niż Małecki. Najbardziej może niepokoić postawa naszych środkowych obrońców. Kolejny słaby mecz w defensywie i jak widać, obojętnie czy jest to duet Golla-Dąbrowski czy Dąbrowski-Hernani - nie idzie.


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 08:06

  skrzynka_piwa napisał:  
Robak to jeden z najlepszych napadziorow jaki sie nam trafil od wielu wielu lat. Dziekuje



Najlepszy napastnik, od czasów Dymkowskiego. ;)


TYLKO POGOŃ!
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 08:22

  Maxymalny napisał:  
Takie małe pytanie do starszych, pamiętających: jak Leśniak zdobywał króla strzelców to grał z 11, Hawrylewicz mial wtedy 9 a kto grał z 10 bo nie pamiętam.



Z 10 grał albo Benesz albo Kęsy.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 08:59
Dymkowski był raczej lisem pola karnego doskonały egzekutor a Robak umie i rozegrać i na skrzydło zejść.Poza tym Dymek grał w innych czasch wtedy standard to była gra na 2 napadziorów z Olo się uzupełniali.A Robaczek to jakby 2 w 1.Ile miał goli w lidze Lewandowski jak poszedł do BVB?20?Jestem pewien że gdyby nie wie latem po Marcina zgłosiłby się dobry klub zachodni. Kun z Piastem musi mieć plac od początku.Po tym co pokazali Taku czy Bąk Małecki to zbawienie jak fizycznie dojdzie do siebie z Kunem rozwalą system.Rudol w ofensywie coraz lepiej.Jego auty jak centry umie też dobrze dośrodkwać.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 09:20

  Olaf napisał:  
Kęsy.


Adam Kensy ;)


INDIOS BRAVOS
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 09:38

  Cytat:  
Dymkowski był raczej lisem pola karnego doskonały egzekutor a Robak umie i rozegrać i na skrzydło zejść.Poza tym Dymek grał w innych czasch wtedy standard to była gra na 2 napadziorów z Olo się uzupełniali.

Dokładnie, nie porównujmy Robaka z Dymkowskim bo to zupełnie 2 inne charakterystyki piłkarzy. Dymkowski był bardziej surowy technicznie i tak jak piszą poprzednicy nastawiał się w głównej mierze na wykończenie akcji. Specjalizował się również w przewrotkach, nie zapomnę jednej kiedy upadając złamał rękę albo zrobił coś sobie z barkiem :)

Jeszcze co do środka pola, według mnie Rogalski i Murawski zaprezentowali się bardzo przeciętnie. Ten pierwszy chyba dobrał złe obuwie bo wiecznie się przewracał i ślizgał, drugi miał znaczący udział przy pierwszej bramce (gdzie on biegł?) i zauważyłem, że podobne sytuacje kiedy biegł za przeciwnikiem widmo zamiast kryć kogoś konkretnego zdarzały mu się wczoraj częściej.

Co do wczorajszego meczu, to baaaardzo cieszy że podnieśliśmy się po pierwszej, beznadziejnej połowie. Druga wyglądała już tak jak kilka ostatnich spotkań - dominowaliśmy znacząco na boisku przejmując inicjatywę, tak że Korona ograniczyła się do pojedynczych (niegroźnych) akcji. Prawdę mówiąc to przed meczem remis na trudnym terenie Korony brałbym w ciemno, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i w sumie w końcówce mogliśmy sobie spokojnie wywalczyć 3 punkty. Póki co jest odrobiony punkt do Ruchu, dobrze by było jakby zespoły za nami nie zapunktowały za mocno wtedy zapewnilibyśmy sobie już udział w 'grupie mistrzów'.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 29 marca 2014, 09:46 [1 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 10:28

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  Gradus_new napisał:  

  EPSON napisał:  

-do tego zawodnicy słabsi którzy to czytają i słyszą zaczynają się gotować do odlotu bo widza ze tu lepsi mają ich zastąpić lub inni starsi ,a słabnący (Ława,Rogalski etc) mogą na starość emeryturę stracić? Czy Ty zapierniczałbyś w pracy z podwójna siła słysząc że szykują na Twoje miejsce lepszych?



hmm... wydaje mi sie, ze oczywista reakcja powinno byc wlasnie spiecie posladow i zapierniczanie nie tylko z podwojna ale i z poczworna sila. Trzeba pokazac, ze wcale sie nie jest gorszym :)
Przynajmniej ja bym tak zrobil.

Przyjscie nowych, teoretycznie lepszych zawodnikow (albo szerzej kolegow do pracy) to nie tylko zagrozenie ale i szansa, zeby samemu podniesc swoj poziom.



To zależy o jakich zawodnikach mówisz.Jeśli o Kunie,Lewandowskim czy np.Rudolu to się zgadzam.
Myślę jednak ze chodzi o innych.Chyba nie wierzysz że Ława,Frączczak czy Rogalski podniosą jeszcze swój poziom ? W ich wieku mysli sie już innymi kategoriami.



Nawet jesli to nigdzie tak dorbych kontraktow juz nie dostana wiec powinni zrobic wszystko co sie da zeby tu zostac. Szczerze mowiac to nigdy mnie takie tlumaczenia nie przekonywaly. Co innego gdy w klubie jest burdel tak jak w Widzewie, ale z drugiej strony pamietamy Polonie z zeszlego sezonu. Tu naprawde nie ma reguly.


Tak Przema.ok.Zwróć jednak uwagę na to że tu kontekst jest inny.Jest kasa klubu (nie za wielka) i sponsor stojący z boku który dba o interes marketingowy i tylko takie ruchy podejmuje.Mówiąc prościej przesłanie jest takie."Jak będziecie wysoko to kupimy wam bardzo dobrych zawodników na newralgiczne pozycje".Taka informacja rzucona jeszcze przed końcem rozgrywek to info dla słbszych i starszych.Przykładowo Frączczak którego umiejętności są na poziomie max zespołów z dołu tabeli może myśleć że nie warto być wysoko bo wtedy przedłużenie kontraktu jest realne a jak będzie za dobrze to przyjdzie normalny boczny obrońca (ograny i znany bo taką taktykę widać u Azotów) i nie zmieści się w kadrze.Adam jest inteligentnym człowiekiem i pewnie sam wie co potrafi.Podobnie może być z Rogalem,Ławą,Hernanim.Pierwszym takim który to odczuł był Pietruszka.To normalna kolej rzeczy ale takich informacji nie podaje się 10 kolejek przed końcem a raczej mobilizuje się ich premiami.

  Cytat:  
Nawet jesli to nigdzie tak dorbych kontraktow juz nie dostana wiec powinni zrobic wszystko co sie da zeby tu zostac.


To jest właśnie to tylko łatwiej o sabotaż niż wznieść się na takie wyżyny umiejętności by klub mimo wszystko chciał podpisywać nowy kontrakt.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 10:38
Fraczczakowi mozna wiele zarzuac z brakiem umiejetnosci na czele, ale dawac takie teskty pod adresem tego zawodnika to niezla bezczelnosc. Wiekszego walczaka w tej druzynie nie ma, nawet Janukiewicz.

Poza tym kazdy kto ma oczy wie jakie pozycje trzeba wzmocnic. Fraczczak pewnie i tak wroci na prawa obrone. Zostanie Lewandowski, ktory jest uwazany za jednego z lepszych obroncow kraju na swojej pozycji no i Robak, ktory ma niepodwazalna pozycje w Szczecinie, tak wiec Twoja teorie naprawde mozna wlozyc miedzy bajki. Teraz chlopaki graja o kase i to calkiem spora, ile zarobia to juz zalezy tylko od nich. Nikomu w najblizszym czasie kontrakt sie nie konczy wiec nie ma ryzyka, ze zostana odpaleni bez niczego, nawet ci starsi.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 10:42
Niestety Adam dobry do Widzewa czy takiej Korony.Chłopak z regionu ambitny waleczny ale umiejetnosci więcej mu nie przybędzie.Niezły mecz z Ruchem wczoraj znów słabiej


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 10:45

  Przema napisał:  
Fraczczakowi mozna wiele zarzuac z brakiem umiejetnosci na czele, ale dawac takie teskty pod adresem tego zawodnika to niezla bezczelnosc. Wiekszego walczaka w tej druzynie nie ma, nawet Janukiewicz.



sorry.a gdzie Ty wczoraj u Frączczaka widziałeś walczaka?
Kiedyś go broniłeś za umiejętności których nigdy nie miał,teraz sam dostrzegasz że ich nie ma.On tylko walka i nosem do znajdowania się w sytuacjach broni się przed krytyką.Ostatnio jednak jego "waleczność " przejawia się w bezsensownym osłabianiu drużyny czerwonymi kartkami.Gra bo są kontuzje i braki na tych pozycjach.Gdzie będzie grał jak Azoty kupią lepszych?Jemu akurat kontrakt się kończy.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 10:49

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  
Fraczczakowi mozna wiele zarzuac z brakiem umiejetnosci na czele, ale dawac takie teskty pod adresem tego zawodnika to niezla bezczelnosc. Wiekszego walczaka w tej druzynie nie ma, nawet Janukiewicz.



sorry.a gdzie Ty wczoraj u Frączczaka widziałeś walczaka?
Kiedyś go broniłeś za umiejętności których nigdy nie miał,teraz sam dostrzegasz że ich nie ma.On tylko walka i nosem do znajdowania się w sytuacjach broni się przed krytyką.Ostatnio jednak jego "waleczność " przejawia się w bezsensownym osłabianiu drużyny czerwonymi kartkami.Gra bo są kontuzje i braki na tych pozycjach.Gdzie będzie grał jak Azoty kupią lepszych?Jemu akurat kontrakt się kończy.


Tak, wczesniej go tlumaczylem. Umiejetnosci jego znam, charakter rowniez i to nie tylko z boiska. Wiele mozna mu zarzucic, ale jak mowilem braku walki czy celowego oslabiania druzyny...nawet nie chce mi sie tego komentowac.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 10:56
Ale o co Ty walczysz bo nie do końca rozumiem bronisz go co mecz jakby w ogóle nie było podstaw do pisania o nim, że jest cienki, a na pozycji na której obecnie jest wystawiany jest bardzo słaby. Nie wie jak się ustawiać, często mijany i niepewny. Nie nadaje się na tą pozycję i to, że walczy i gra na ambicji wcale jego oceny nie podnosi aż tak drastycznie, żeby oceniać jego występy pozytywnie. Kiedyś jeszcze można było go pochwalić za wyjścia ofensywne, obecnie zdarzy mu się może jedno na mecz - a tak większość podań (do przodu) to niecelne babole.

Murayama też walczy, ale gra taką katastrofę, że aż oczy bolą - wczoraj co zrobił przy drugiej bramce to wie tylko on sam, warunki fizyczne jak u ucznia gimnazjum.

e. Zygmunt - nie generalizuj. Z braku laku musi ich wystawiać bo dużej rotacji na ich pozycjach nie ma. Wczoraj zagrał Murayama bo Małecki pauzował za kartki, a Frączczak jak wiemy nie ma praktycznie żadnego sensownego zmiennika.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 29 marca 2014, 11:06 [1 raz(y)]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 11:03
Znaczy się Wdowczyk ślepy i głupi,że wystawia Taku i Adama od początku?Trochę jak z Ławą gra to źle nie gra jeszcze gorzej


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/03/2014 11:12

  eF^ napisał:  
Ale o co Ty walczysz bo nie do końca rozumiem bronisz go co mecz jakby w ogóle nie było podstaw do pisania o nim, że jest cienki, a na pozycji na której obecnie jest wystawiany jest bardzo słaby. Nie wie jak się ustawiać, często mijany i niepewny. Nie nadaje się na tą pozycję i to, że walczy i gra na ambicji wcale jego oceny nie podnosi aż tak drastycznie, żeby oceniać jego występy pozytywnie. Kiedyś jeszcze można było go pochwalić za wyjścia ofensywne, obecnie zdarzy mu się może jedno na mecz - a tak większość podań (do przodu) to niecelne babole.

Murayama też walczy, ale gra taką katastrofę, że aż oczy bolą - wczoraj co zrobił przy drugiej bramce to wie tylko on sam, warunki fizyczne jak u ucznia gimnazjum.

e. Zygmunt - nie generalizuj. Z braku laku musi ich wystawiać bo dużej rotacji na ich pozycjach nie ma. Wczoraj zagrał Murayama bo Małecki pauzował za kartki, a Frączczak jak wiemy nie ma praktycznie żadnego sensownego zmiennika.

Przeciez po wczorajszym meczu wyraznie napisalem, ze Fraczczakowi nalezy sie lawka i to natychmiast. Nie zgadzam sie jednak z teoria, ze specjalnie przechodzi obok meczu, bo nie chce nowych tranfserow do klubu. Mozna nie miec umiejetnosci i tak jest w jego przypadku, co innego charakter czy zaangazowanie, ktore nie zawsze naprawi wczesniejsze indywidualne bledy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005