Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6725 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/02/2017 07:33
6 marca (poniedziałek):

Pogoń Szczecin - Wisła Płock, godz. 18:00


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6127 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/02/2017 18:28
Chyba wszyscy piłkarze dzisiaj uczestniczyli w treningu :) Tak więc na Piaście musi być ogień ihaaaa


PS 1948
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5375 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/02/2017 16:42
Pogoń Szczecin: 1. Jakub Słowik, 2. Cornel Rapa, 23. Mateusz Matras, 3. Jarosław Fojut, 77. Ricardo Nunes, 6. Rafał Murawski, 8. Mate Tsintsadze, 14. Kamil Drygas, 18. Seiya Kitano, 7. Adam Gyurcso, 9. Adam Frączczak.

Rezerwowi: 12. Adrian Henger, 24. David Niepsuj, 21. Sebastian Rudol, 10. Dawid Kort, 55. Sebastian Kowalczyk, 29. Marcin Listkowski, 93. Łukasz Zwoliński.

Zaczynamy. Piast słaby na wyjazdach, do tego u nas wygrali tylko raz w historii. To tak liczbowo. Zimą kilka zmian w składzie, ale liczę na dobry start.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3837 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/02/2017 17:04
Kudła robi już za trzeciego bramkarza ? :D


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5082 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/02/2017 18:29

  Icar napisał:  
Kudła robi już za trzeciego bramkarza ? :Dmożliwe ale po grze Słowika potrzebujemy Igo bramkarza i kogoś na rezerwe...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3837 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/02/2017 20:07
Na drugą połowę wyszli nieźle zmotywowani, Kaziu zrobił swoją robotę w przerwie.
W końcu wprowadzony zawodnik zrobił różnicę, brawo Listek, wykorzystałeś swoją szansę. Jak Kitano zmarnował dwie setki, to bałem się, że zakończy się jak wcześniej, gdy Łukasz je marnował.
No i Słowik, ładnie wyciągnął strzał. Kudła w życiu nie zdołałby tak się wygiąć i wyciągnąć łapę.


Obrazek jpg wstawiony na forum

Źródło: Wojciech Jagoda.


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4972 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/02/2017 20:10
"Cincadze" to bedzie kozak !!! Co za pilki on daje to poezja.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/02/2017 20:23
Kiedyś mnie doprowadzą do zawału...

No dobra, pierwsza połowa to był piach i deja vu z cyklu "znowu będziemy przez 2 miesiące wchodzić w rundę". Ale drugie 45 minut to był już prawie ideał. A Gyurcso przestał lamić w odpowiednim momencie :)
Zauważyłem też, że Zwolak wreszcie zaczął poruszać się bardziej dynamicznie. Może te informacje o urazie na jesieni, z którym grał nie były przesadzone?

Co do Cincadze - chłopak ma naprawdę dobry przegląd pola, a jego miękkie podania za linię obrony są świetną pożywką dla napastników. Fakt, że nie wszystko mu dzisiaj wychodziło (głupia żółta kartka), ale mam wrażenie, że będziemy mieli z niego pociechę.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3635 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/02/2017 20:29
Cholernie ciężki mecz i cholernie ważne 3 pkt. Kiepska I połowa, gdzie zawiodła skuteczność, W przekroju całego meczu nieco brak szczęścia ale w końcu wpadło co trzeba. Brawo za walkę do końca! Bardzo dobre zawody Murasia - po tym zabiegu gra jakby ubyło mu 10 lat. Prezes powinien robić wszystko aby zatrzymać go jeszcze u nas na rok.
Gyurcso - nakręcał ofensywę aż miło, chociaż nadal czasem brakuje mu chłodnej głowy i skuteczności. Mate - to taki ofensywny defensywny pomocnik, będzie wymiatał. Jak Słowik utrzyma poziom to między słupkami będzie spokój - oby! Listek pokazał, że musi dostawać więcej szans. Szczerze liczyłem na więcej minut Zwolińskiego, może następnym razem.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6347 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/02/2017 21:42
Pierwsza połowa do zapomnienia, ale za drugą należą się duże brawa. Bardzo wysoki, a przede wszystkim skuteczny pressing. Często to szwankowały gdy ruszało 2-3 zawodników, a reszta patrzyła. Dziś to funkcjonowało jak należy - każdy doskakiwał, każdy skracał pole dzięki czemu dużo piłek odzyskanych już na połowie rywala.

Mate sprawił, że chyba szybko zapomnimy o Matrasie :) Ilość prostopadłych piłek w jego wykonaniu była imponująca. Matras przez cały sezon by tyle nie zagrał. Do tego sporo jakości w tych zagraniach, widać że ma ułożoną stopę i dobry przegląd pola. Cały czas w ruchu, cały czas pokazywał się do gry, ilość kontaktów z piłką chyba największa w drużynie i do tego sporo biegania bez piłki. A to był dopiero pierwszy mecz. Zapowiada się na duże wzmocnienie.

Murawski. Widać, że ten zabieg który przeszedł w przerwie zimowej był mu potrzebny. Odżył, kilka zrywów jak za najlepszych okresów gry u nas. No i jak trzeba strzelać ważną bramką to zawsze robi to Murawski. Oby to była oznaka powrotu do formy.

Temperatura nieludzka! balwanek Brawo dla tych co byli.


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6945 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/02/2017 21:49
Z racji choroby niestety nie mogłem być obecny na meczu, także moje wnioski płyną z tego co widziałem w telewizji.

Słowik - mecz przyzwoity plus zaliczona interwencja meczu, przy golu jednak się będe upierał, że mógł się lepiej ustawić. Jeśli chodzi o defensywe to niepokoi gra Fojuta , który dobre zagrania przeplata sporymi błędami w ustawieniu. Nunes i Rapa w swoim stylu podłączali się ataków, ale póki co raczej przeciętnie to wyglądało. W pomocy fajnie wyglądał Cincadze, dużo widzi, nie boi się trudnych podań. Murawski po przeciętnej pierwszej połówce, w drugiej wyglądał naprawdę jak lider zespołu. Kitano miał dwie setkmi i w obu sytuacjach niestety zabrakło chłodnej głowy - do poprawy!. Gyurcso jak to on sporo biega,jednak ciągle to ostatnie podanie czy też strzał w jego wykonaniu mocno kuleje. Drygasa było dziś pełno wszędzie, ale niewiele wynikało z tego. Frączczak dziś bez setek,ale miał świetne podanie do Kitano po za tym jak to on-dużo walczył.


POGOŃ 100% SZCZECIN
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4454 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/02/2017 22:13

  YAKIN napisał:  

Słowik - mecz przyzwoity plus zaliczona interwencja meczu, przy golu jednak się będe upierał, że mógł się lepiej ustawić.On zrobił ten błąd, że wyszedł do piłki jakieś 2 metry i nie miał jak się już cofnąć, bo napastnik Piasta już uderzył piłkę.


Co do meczu - bomba. Brawa za zaangażowanie w odrabianiu strat. Czuło się, że oni to odrobią. Bardzo udany debiut Mate. Podoba się ten chłopak. Zaprogramowany jest na grę do przodu. Lubi być pod grą - Według statystyk 81 zagrał piłkę (drugi po Fojucie - 99). Ma zmysł do prostopadłych piłek. Ogólnie przegląd pola bardzo dobry i technika niezła. Będzie z niego pożytek.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4963 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/02/2017 22:20
Słaba 1 połowa w wykonaniu Pogoni,Piast był niebezpieczny, bardzo dobra 2. Brawo za ambitną walkę do końca i wiarę we własne możliwości,oraz w to ,że mecz jest do odwrócenia,kiedyś często było zwieszanie głów a tu widać pewnośc siebie u chłopaków,brawo i jedziemy dalej,teraz czekają nas 3 najważniejsze mecze licząc ten z Pucharem ,wierzę w to ,że Portowcy są w stanie ich nie przegrać.Jeżeli powtórzymy grę,z dzisiejszej 2 połowy ,to powinno być dobrze ;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7595 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/02/2017 01:18
Kudła by tego nie obronił co wyciągnął Słowik. Trzeba na Słowika postawić na 100%. Mam nadzieję, że to po tym meczu złapie tą pewność siebie i będzie bronił zajebiście do końca sezonu.


Pogoń Szczecin MKS!
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5375 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/02/2017 10:51
Taką Pogoń jak w drugiej połówce chciałoby się oglądać zawsze. Duża waleczność i spokój. Jak już przybiliśmy na 2:1 to ostatnie minuty mądre rozgrywanie piły, a nie jakieś głupie ryzykowanie. Momentami wyglądało to naprawdę bardzo dobrze. Oby tak dalej Panowie, za wczoraj wielkie brawa!


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4454 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/02/2017 18:05
Niezła 2 połówka .


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4192 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/02/2017 21:26
Na chłodno po meczu: Fajne spotkanie, Cincadze to jednak może okazać się sporym wzmocnieniem i transfer latem wydaje się być tylko kwestią "do kogo" bo niestety takiego zawodnika tu nie zatrzymamy. Jeśli to jest jego poziom to ja nie mam pytań. Słowik tylko jeden plus za dwie interwencje. Jedna w pierwszej i jedna w drugiej połowie, reszta interwencji bardzo niepewnych, jakoś tak elektrycznie. Fojut 99 podań? 80 procent z nich było w poprzek boiska by nie stracić ;) Martwi mnie trochę Jarek bo nie gra swojego. Szanuje go ale nie jest najlepiej, co najwyżej średnio. Spotkanie ogólnie dobre, nasi wchodzili powoli na obroty i momentami Piast nie istniał. Dobrze, że błędy (jakże ewidentne) sędziów z pierwszej połowy nie odebrały nam 3 punktów. Co do otoczki meczowej i warunków to szacunek dla przybyłych. Szkoda tylko, ze schody między sektorami wyglądały jak amatorskie podejście do sprawy, a to przecież ekstraklasa. o szalikach leżących na ulicach nie wspominam bo to już kryminał i brak poszanowania. Polecam nie wozić barw w oknach samochodów osobom nieodpowiedzialnym.


Portowcu noś ze sobą barwy...
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5375 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/02/2017 10:35
Panowie/Panie jest gdzieś do pobrania mecz Pogoń - Lech 5:1 (pięciopak Robaka)?


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Everam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4753 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/02/2017 10:48

  Maxvell napisał:  
Panowie/Panie jest gdzieś do pobrania mecz Pogoń - Lech 5:1 (pięciopak Robaka)?http://allgoals.com.pl/viewtopic.php?t=1261&highlight=pogo%E5%84++lech+5-1+21.02.2014

Trzeba być zalogowanym


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6127 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/02/2017 13:26
Katem Ruchu był Aka, to teraz przydałoby się aby Kort zagrał przeciwko nożownikom bo ma na nich patent. Tak jak pisałem:

KORT STOPUJE PASY

Ostatnio starcia Pogoni Szczecin z Cracovią to popisowy numer Dawida Korta. Młody piłkarz Portowców, wynalazł bowiem skuteczny patent na Pasy. Młody pomocnik strzelał gola w każdym z trzech ostatnich spotkań ligowych z tym rywalem. Dotychczas jeszcze nie rozegrał on w swej karierze meczu przeciwko Cracovii bez trafienia! Trzy bramki zdobyte w starciach z ekipą spod Wawelu stanowią zaś… 75% jego dorobku w Ekstraklasie.

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 17 lutego 2017, 13:58 [1 raz(y)]


PS 1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.42 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005