Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5961 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2018 21:36
Jak ktoś traci swoje barwy na terenie miasta oddalonego o kilkaset km od wroga a potem proboje go ciupac przyspiewkami to nawet wywołało politowane uśmiechy na własnych sektorach. Niewiarygodne jaka zmianę młyn przechodzi w ostatnich latach.


krls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7519 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2018 21:58

  Przema napisał:  
Jak ktoś traci swoje barwy na terenie miasta oddalonego o kilkaset km od wroga a potem proboje go ciupac przyspiewkami to nawet wywołało politowane uśmiechy na własnych sektorach. Niewiarygodne jaka zmianę młyn przechodzi w ostatnich latach.Sytuacja ze stratą barw była mega porażką, ale co do reszty wypowiedzi to wróć może do analiz poczynań piłkarzy bo straszne głupoty wypisujesz.


... Inni Cię zdradzili, w biedzie opuścili, ale ja Nie !...
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2018 22:03

  Przema napisał:  
Jak ktoś traci swoje barwy na terenie miasta oddalonego o kilkaset km od wroga a potem proboje go ciupac przyspiewkami to nawet wywołało politowane uśmiechy na własnych sektorach. Niewiarygodne jaka zmianę młyn przechodzi w ostatnich latach.Tak jak kolega wyżej proponuje, skup się na analizach piłkarskich.


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6138 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2018 22:04

  eF^ napisał:  
Ale ja wcale nie jestem jakimś niesamowitym fanem Załuski, uważam że jest lepszym bramkarzem od Bursztyna i Budziłka razem wziętych, ale to nie oznacza że jest gwiazdą ligi na tej pozycji.
Nie chodziło mi o tę sytuację - tam ewidentnie Malec zawalił i prawie sprokurował bramkę przez durne zachowanie (nie pierwsze i nie ostatnie w tym meczu).
Oglądałem już fragmenty i to potwierdzało moje przypuszczenia, że Bursztyn czasami za wolno rusza do piłek (waha się wyjść/czy nie wyjść).Ja uważam, że jednak trzeba się cieszyć z postawy Bursztyna. Szczególnie po tym co prezentowali nasi bramkarze jak Załuska wcześniej nie mógł grać. Zachował czyste konto, a były okazje żeby było inaczej, m. in. strzał z dość bliskiej odległości z prawej strony bramki. Dobrze się ustawił i pewnie obronił. Pamiętam też jego dobre wyjście i piąstkowanie, czy te wyjście do złego za słabego podania Malca też dał radę z interwencją. Nie bał się ogólnie wychodzić. Ja bym mu na plus zaliczył ogólnie ten występ.


el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2018 22:16
Panowie a jak oceniacie Ikera? Ja mam z nim mega problem, widzę ze ma fajna technikę ale czasami zachowuje się albo egoistycznie, waląc na bramę zamiast podawać (plus o mało co z Maja się nie zabili kopiac ta sama piłkę) dużo prób efektownych podań ale bez rezultatow wymiernych, pod koniec spotkania jakieś 2 kolka wokół własnej osi między 3 gołębiami, tak wywalczył faul ale naprawdę on gra tak nietypowo ze trudno mi go jednoznacznie ocenić. Może to jego siła właśnie?

Ostatnio edytowany przez: el_presidente, 8 grudnia 2018, 22:26 [1 raz(y)]


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5481 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2018 22:18
Mi podobało się granie w dziadka w ostatnich minutach, tak się gra na utrzymanie wyniku i do tego stwarza okazje. Ogólnie mecz słaby, ale najważniejsze czyli 3 oczka do wora. Kiedyś frajerów przegrywalismy taki partie albo remisowalismy. Wytrzymać jeszcze te dwie kolejki zgarnąć z 4 oczka i atakujemy wiosną top.
Kolejna ekipa w Szczecinie która żegna swoich grajkow "brawami". Co do straty, jak to w życiu bywa raz na wozie, raz pod wozem.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5961 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2018 22:19

  KtoToTaki napisał:  

  Przema napisał:  
Jak ktoś traci swoje barwy na terenie miasta oddalonego o kilkaset km od wroga a potem proboje go ciupac przyspiewkami to nawet wywołało politowane uśmiechy na własnych sektorach. Niewiarygodne jaka zmianę młyn przechodzi w ostatnich latach.Tak jak kolega wyżej proponuje, skup się na analizach piłkarskich.Może prawda w oczy kole. Zaproponujcie to reszcie ludzi na stadionie ;)
Cieszmy się, że flaga nie zawisła w sektorze gości. Co do postawy piłkarzy. Jest widoczna zniżka formy a przede wszystkim widoczny brak Buksy. Uważam że Hiszpan nie ma przyszłości w tej drużynie i fajnie byłoby zima go wymienić na kogoś wartościowego. Liczą się 3 pkt, wątpię jednak by zdarzył się kolejny taki mecz w sezonie, że sędzia bedzie nas tak poblazliwie traktował i nie mówię tu o sytuacji bramkowej.


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3750 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2018 22:57

  Janek80 napisał:  

  eF^ napisał:  
Ale ja wcale nie jestem jakimś niesamowitym fanem Załuski, uważam że jest lepszym bramkarzem od Bursztyna i Budziłka razem wziętych, ale to nie oznacza że jest gwiazdą ligi na tej pozycji.
Nie chodziło mi o tę sytuację - tam ewidentnie Malec zawalił i prawie sprokurował bramkę przez durne zachowanie (nie pierwsze i nie ostatnie w tym meczu).
Oglądałem już fragmenty i to potwierdzało moje przypuszczenia, że Bursztyn czasami za wolno rusza do piłek (waha się wyjść/czy nie wyjść).Ja uważam, że jednak trzeba się cieszyć z postawy Bursztyna. Szczególnie po tym co prezentowali nasi bramkarze jak Załuska wcześniej nie mógł grać. Zachował czyste konto, a były okazje żeby było inaczej, m. in. strzał z dość bliskiej odległości z prawej strony bramki. Dobrze się ustawił i pewnie obronił. Pamiętam też jego dobre wyjście i piąstkowanie, czy te wyjście do złego za słabego podania Malca też dał radę z interwencją. Nie bał się ogólnie wychodzić. Ja bym mu na plus zaliczył ogólnie ten występ.Żaden z bramkarzy z aktualnej kadry się nie nadaje na kolejne sezony. Trzeba zrobić wszystko aby zabrać Putnockyego z lecha w zimie.
Na ziemniaczanych forach już krąży informacja o wędce od Nawałki dla Punockyego. Załuska to może zostać w zamian za znakomitego trenera bramkarzy.
A sam Putnosky to znakomity bramkarz.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6138 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/12/2018 02:43

  el_presidente napisał:  
Panowie a jak oceniacie Ikera? Ja mam z nim mega problem, widzę ze ma fajna technikę ale czasami zachowuje się albo egoistycznie, waląc na bramę zamiast podawać (plus o mało co z Maja się nie zabili kopiac ta sama piłkę) dużo prób efektownych podań ale bez rezultatow wymiernych, pod koniec spotkania jakieś 2 kolka wokół własnej osi między 3 gołębiami, tak wywalczył faul ale naprawdę on gra tak nietypowo ze trudno mi go jednoznacznie ocenić. Może to jego siła właśnie?Dzisiaj na pewno często był faulowany. Jak ma piłkę to ciężko mu się z nią rozstać. Jeżeli miałby być faulowany w okolicach pola karnego przeciwnika, to takie stałe fragmenty zawsze mogą przynieść gola. Szkoda, że dziś w końcówce nie strzelił gola. Jakby trafił po tym "długim rogu" to pewnie by był, ale chybił nieznacznie. Raczej rasowym napastnikiem nie jest. Wczoraj była sytuacja gdzie Matynia wchodził z piłką w pole karne a Iker gdzieś tam się zaplątał blisko niego zamiast wystawiać się do ewentualnego podania gdzieś w okolicach centrum pola karnego.
Jak gra jako skrzydłowy w obronie, to niepewny jest. Powoduje często zagrożenie dla swojej drużyny, jakieś niefartowne zagrania, kiksy mu się zdarzają tam, czy daje się minąć jak w meczu z Piastem przy golu na 1-0. Na pewno lepszy w ofensywie niż obronie. ;)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/12/2018 19:02
Bardzo ważne 3 punkty, cieszy passa zwycięstw u nas:) styl już pal licho obecnie, końcowka roku, kontuzje, stylu nikt nie będzie pamiętał.

Ależ od tego meczu z Wisłą punktujemy. 4 lub 6 punktów w pozostałych 2 meczach i bardzo dobra pozycja wyjściowa na wiosnę będzie. A miejmy w pamięci jak wystartowaliśmy.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3943 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/12/2018 19:25
Dobrze się wyniki w tej kolejce pod nas ułożyły i jeszcze my wygraliśmy :) Jedynie do szczęścia brakowało przegranej Korony zamiast remisu i bylibyśmy na 5 miejscu.


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5756 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 09/12/2018 22:10
Pan Sławek potwierdził ponad wszelka watpliwosc ze GOL DELEVA BYŁPRAWIDLOWY (but obroncy byl ciut dalej niz Deleva, a wiekszosc sie koncentrowala na rece obroncy, ktora "nie grala")

Pochwalił sedziow od VAR-u !

Za brutalny faul na Walukiewiczu nie tylko czerwo dla tamtego idioty a minimum 3 mecze (raczej 5-6) zawieszenia dla bandyty !


Skid
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4003 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/12/2018 15:27

  el_presidente napisał:  
Panowie a jak oceniacie Ikera? Ja mam z nim mega problem, widzę ze ma fajna technikę ale czasami zachowuje się albo egoistycznie, waląc na bramę zamiast podawać (plus o mało co z Maja się nie zabili kopiac ta sama piłkę) dużo prób efektownych podań ale bez rezultatow wymiernych, pod koniec spotkania jakieś 2 kolka wokół własnej osi między 3 gołębiami, tak wywalczył faul ale naprawdę on gra tak nietypowo ze trudno mi go jednoznacznie ocenić. Może to jego siła właśnie?Bardzo mieszane odczucia, z jednej strony mega wkurw, że gość przez pierwsze kilka meczów począwszy od debiutu nie pokazał nic same straty itd, z drugiej mega występ przeciwko Miedzi. Falująca forma, odnoszę wrażenie, że im więcej będzie grać, tym będzie lepszy.


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5756 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/12/2018 08:05

  OLDBOJ napisał:  
Pan Sławek potwierdził ponad wszelka watpliwosc ze GOL DELEVA BYŁPRAWIDLOWY (but obroncy byl ciut dalej niz Deleva, a wiekszosc sie koncentrowala na rece obroncy, ktora "nie grala")

Pochwalił sedziow od VAR-u !

Za brutalny faul na Walukiewiczu nie tylko czerwo dla tamtego idioty a minimum 3 mecze (raczej 5-6) zawieszenia dla bandyty !


przynajmniej tyle

Kilka godzin przed wydaniem oświadczenia dotyczącego ukarania Cristovao, Zagłębie oficjalnie przeprosiło Walukiewicza.

Zagłębie S.A. przeprasza Pana Sebastiana Walukiewicza za brutalny faul naszego piłkarza Alexandra Cristóvão MFutili podczas meczu Pogoń Szczecin Zagłębie Sosnowiec. Jest nam niezmiernie wstyd i przykro z powodu zaistniałej sytuacji, szczególnie, że nasz zawodnik po zdarzeniu nawet nie przeprosił. Zagłębie nie akceptuje takiego zachowania i surowo ukarze zawodnika za brak elementarnych podstaw wychowania, szacunku dla rywala, ale przede wszystkim drugiego człowieka. Wierzmy, że faul nie spowodował uszczerbku na zdrowiu Sebastiana" - czytamy w oświadczeniu podpisanym przez Marcina Jaroszewskiego, prezesa zarządu Zagłębia S.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6973 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/12/2018 08:15

  OLDBOJ napisał:  
Pan Sławek potwierdził ponad wszelka watpliwosc ze GOL DELEVA BYŁPRAWIDLOWY (but obroncy byl ciut dalej niz Deleva, a wiekszosc sie koncentrowala na rece obroncy, ktora "nie grala")

Pochwalił sedziow od VAR-u !

Za brutalny faul na Walukiewiczu nie tylko czerwo dla tamtego idioty a minimum 3 mecze (raczej 5-6) zawieszenia dla bandyty !Dodatkowo rzut karny powinien być powtórzony z "żółtkiem" dla Kudły (za szybko wyszedł z lini bramkowej).


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7268 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/12/2018 19:19
Cristovao 10 meczów pauzy i grzywna 20 tysięcy złotych.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3943 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/12/2018 22:09
Mała to strata dla niego, bo i tak jego klub go skreślił a raczej inny polski klub nie będzie go chciał i po prostu opuści nasz kraj.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6818 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/12/2018 14:37

  Przema napisał:  
Ten mecz to sportowo i na trybunach do zapomnienia. Wstyd.
  Przema napisał:  

  KtoToTaki napisał:  

  Przema napisał:  
Jak ktoś traci swoje barwy na terenie miasta oddalonego o kilkaset km od wroga a potem proboje go ciupac przyspiewkami to nawet wywołało politowane uśmiechy na własnych sektorach. Niewiarygodne jaka zmianę młyn przechodzi w ostatnich latach.Tak jak kolega wyżej proponuje, skup się na analizach piłkarskich.Może prawda w oczy kole. Zaproponujcie to reszcie ludzi na stadionie ;)
Cieszmy się, że flaga nie zawisła w sektorze gości. Co do postawy piłkarzy. Jest widoczna zniżka formy a przede wszystkim widoczny brak Buksy. Uważam że Hiszpan nie ma przyszłości w tej drużynie i fajnie byłoby zima go wymienić na kogoś wartościowego. Liczą się 3 pkt, wątpię jednak by zdarzył się kolejny taki mecz w sezonie, że sędzia bedzie nas tak poblazliwie traktował i nie mówię tu o sytuacji bramkowej.

szanowny Przemcio, kolejny raz zabierasz się za tematy, o których najwidoczniej nie masz większego pojęcia. nie sugeruj zatem co powinno się zaproponować reszcie stadionu, a skup się na sobie. nie chce zakładać, że kierujesz się złą wolą, więc mam dla ciebie propozycję. są kwestie, o których się nie pisze na internetach, zatem proponuję ci spotkanie i pogadanie o tych kwestiach, wchodzisz w to? może przed śląskiem? na kalince np.? czekam na twoją odpowiedź do końca tygodnia, po tym czasie uznaję, że nie jesteś zainteresowany. dodam, że w takim przypadku niestety niezbędne bedzie uciszenie ciebie na tym forum, żebyś przypadkiem znów nie musiał zabierać głosu w sprawach o których nie masz pojęcia. liczę jednak, że podejdziesz należycie do tematu. z kibolskim pozdrowieniem.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/12/2018 16:06
Brawo Rudol, ten chłop się nie nadaje - czerwona i do rezerw maksimum ... kolejny gwiazdor pokroju Listkowskiego.
PS. Załuska swoje dołożył, ale Rudol jak zwykle - od początku elektrycnzy na maxa.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4149 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/12/2018 16:11
Rudol w zimowym okienku wypierdalasz drewniaku.

[Ambasador: ogarnij się chłopie z takimi tekstami. Leci ostrzeżenie.]

Za co ostrzeżenie? Taką prawda.

Ostatnio edytowany przez: Wierny Pogoni, 15 grudnia 2018, 16:19 [1 raz(y)]


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005