Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 00:07

  ArP napisał:  
Moim zdaniem jako pierwsza już na początku meczu poszła prowokacyjne przyspiewka zaglebie sosnowiec



Wiadomo, że chcieli prowokować. Nie musieli pozdrawiać gołębi, albo zrobić to raz, a nie co parę minut. Od następnego sezonu zapewne na naszych meczach będą leciały regularne wyzwiska. Takie życie, ciężko o szacunek w takiej sytuacji.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 00:11
Momentami można było pomyśleć, że gramy z sosnowcem.


Pogoń Szczecin MKS!
FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 00:50
..

Ostatnio edytowany przez: FL2, 10 kwietnia 2016, 01:16 [1 raz(y)]


Przemek07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 00:53
wszyscy wiemy czemu tak jest,fakt ze Legia przeginala co poszlo na golebie to oni swoje,plus pare prowokacji co typowo psy zrobili


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 08:59
Warto chwalić Rudola za wczorajszy mecz. Wyszedł na boisko bez kompleksów, dobrze się ustawiał, był wartościowym partnerem dla równie dobrego Fojuta. Sebastian nabrał chyba doświadczenia i charakteru przez ostatni sezon. W jednej akcji Duda zaczął coś do niego pyskować, a ten odpowiedział krótko "zamknij ryja pi..o" czy coś takiego :) Ogólnie widać było, że cały zespół wyszedł pozytywnie naładowany i walczył. Legia poza główką Prijovica nie pokazała niczego ciekawego.

3 miejsce to ogromny sukces, który pokazuje też nieprzewidywalność tej ligi - wystarczy seria 7-8 zwycięstw, aby ustawić się na cały sezon. Potem można już ciułać punkty :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 09:03

  ArP napisał:  
Moim zdaniem jako pierwsza już na początku meczu poszła prowokacyjne przyspiewka zaglebie sosnowiec ze strony gosci



Pierwszym co zrobili to wywieszenie szmaty z sosnowca. I niech nie rzucają przyśpiewek typu co wy śpiewacie czy wy honoru nie macie. Honoru to oni nie mają wywieszając tą flagę i intonują przyśpiewki na zagłębie częściej niż na Legię. Bardzo dobrze że kryta zrobiła to co zrobiła. Mam nadzieję że po tym meczu skończyła się raz na zawsze ta zgoda.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 09:33
Co do samego meczu. To niestety był taki jakiego się spodziewaliśmy, nijaki bez absolutnie żadnych sytuacji bramkowych z żadnej ze stron.
Dwóch rannych, zero zabitych - można było mieć wrażenie, że remis daje coś obu drużynom.
Zagraliśmy dobrze w obronie (szczególnie środek), nieźle w środku pola (odbiór) i katastrofalnie w ataku (kiepski Zwoliński, tylko Michniewicz wie dlaczego trzymał go przez całe spotkanie).

Plus:
- Rudol - szczerze, nie wierzyłem w niego na pozycji stopera, a tu proszę - miła niespodzianka, drugi dobry mecz z rzędu, gdzie gra pewnie i dobrze się ustawia. Może to czas na przekwalifikowanie z pozycji bocznego obrońcy, gdzie zwykle grał piach?
- Fojut - dużo dobrych interwencji, dobrego ustawienia się. Ze dwa razy katastrofalnie kopnął się w czoło, ale nic z tych akcji nie wynikało (spalone bodajże);
- Matras - nie do powstrzymania w środku pola, świetny w odbiorze, gorzej w ewentualnym rozegraniu;
- Murawski - nie trzeba nic dodawać, mecz jak zwykle w jego wykonaniu - bez zarzutu.

Średnio/kiepsko:
- Gyurcso - w niektórych akcjach pokazuje taki gaz i przyklejenie piłki do nogi, że zastanawiam się czemu nie jest to częściej wykorzystywane. Innym razem skiepści prostą piłkę (dośrodkowanie) albo beznadziejnie ustawi się w obronie (bezproduktywny do granic możliwości w defensywie);
- Zwoliński - jego słaba forma aż razi, w całym meczu zanotował ze 2-3 dobre zagrania i o dziwo właśnie po nich poszły groźne akcje. Przez resztę meczu przepychany przez Rzeźniczaka i nie wygrywał absolutnie żadnych pojedynków czy to bark w bark czy główkowych. Zero sytuacji bramkowych, słabizna jak na napastnika;

Znowu mam wrażenie, że zmiany zostały przeprowadzone zdecydowanie za późno. Jaki jest sens wprowadzania świeżych zawodników odpowiednio w 83 i 85 minucie? To gramy o tą wygraną czy odpowiada nam remis, który w ostatecznym rozrachunku (szczęśliwie) dał nam trzecie miejsce, ale inaczej nie dawałby nam absolutnie nic? Znowu z pocałowaniem ręki przyjmujemy remis chociaż mogliśmy powalczyć o pełną pulę?
Szczególnie w momencie kiedy przyjeżdża do nas Legia, która wygląda najgorzej od lat. Nie wiem czy wynikało to u nich ze spokojnego podejścia do meczu czy może z naszej dobrej defensywy, ale też u niech nie można narzekać na zbyt dużą ilość sytuacji bramkowych - nie widzę takiej drużyny w europejskich pucharach. Na papierze mają skład, który w naszej plidze powinien pozamiatać absolutnie każdego i to paroma bramkami, jeśli w meczu z nami tak się męczą, nie kreując żadnych sytuacji bramkowych to o czymś to świadczy.
Inna sprawa, że technicznie wyglądają bardzo dobrze - dużo klepki i to nawet z trudnych pozycji, duża dokładność podań, dobre rozegranie z obrony (mało lag, więcej myślenia, a jeśli długie podania to również celne) - miło się ogląda taką grę, ale jednak czegoś ostatecznie u nich brakuje.

Sędzia, słabo - kto na taki mecz wybiera takiego świeżaka to nie jestem w stanie zrozumieć. Dobrze, że do pewnego momentu nie gwizdał pajacowania Legionistów (później więcej), ale nie podyktowanie co najmniej dwóch ewidentnych karnych to już ociera się o wypaczenie wyniku. Szczególnie boli ten z ręką Jędrzejczyka, gdzie sytuacja była jasna i klarowna.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 10:14
Mecz typowy dla nas.Czyli taktyka Michniewicza raczej spowoduje ze w piątek wróci na stadion ok.5-7 tys. bo pomimo ze to Legia była to ten typ gry nikogo nowego nie zachęci do przychodzenia na Pogoń.Wpadka z sektorówka wstydliwa...ale to się moze zdarzyć każdemu jeden błąd i poszło.
Cieszy reakcja prostej na prowokacyjne zachowanie kibiców Legii.Oni sa niczym Krzystek.Wychodza z założenia że rzadzą i ustalaja reguły.Wywieszaja szmate Sosnowca,co druga przyśpiewka podkreślaja w Szczecinie że kochają się z Sosnowcem.Zachowanie godne rozkapryszonej dzi... która chce pokazać że znalazła bogatszego i ładniejszego.

Terminarz ułożony jest tak że tylko raz gramy w piątek.Reszta meczy w dobrych godzinach.Nic tylko spiąć posladki i dobrze zacząć.
Duże słowa uznania za ten mecz dla całej defensywy,szczególnie dla Rudola.Matras klasa sama w sobie i jak najszybciej przedłużać z nim kontrakt.Nie wiem jak tu ustawią Drygasa ale kto wie czy czasem nie będzie tylko zmiennikiem.Słabiej Murawski co oznacza że zagral tylko dobrze.Zwoliński raczej kariery nie zrobi siedząc na siłowni.To odbiera mu szybkośc i zwinność a przy takiej miernej technice to....raczej zjazd po równi pochylej.Marzy mi się Pawłowski z Lecha ale to może być mission impossible.
Podsumowując przed sezonem gdzie kandydatem do spadku bylismy ten wynik jest czymś kosmicznym,szkoda tylko że w naszej lidze mozna to osiągnac remisując 16 meczy!!


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 10:32
Miała być kozacka oprawa. A wyszła kompromitacja z tą sektorowką. Wstyd. Tak się zastanawiam czemu nie była rozwijana od dołu?


Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 11:18

  EPSON napisał:  
Zwoliński raczej kariery nie zrobi siedząc na siłowni.To odbiera mu szybkośc i zwinność a przy takiej miernej technice to....raczej zjazd po równi pochylej.



Może powinien zostań środkowym obrońcą, albo defensywnym pomocnikiem. Może ten atak to nie jego pozycja.

Swego czasu R. van Nistelrooy zaczynał jako środkowy obrońca i grał na tej pozycji dość długo, dopiero mając 21 lat zaczął grać jako napastnik.

:P


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 11:56
@Epson: Ale Pawłowski dostał w Lechu nowy kontrakt (do 2019).Już pręcej Lovrencis, który jeszcze nie podpisał ale można wątpić konieczność posiadania drugiego Węgra w zespole.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 12:56

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
@Epson: Ale Pawłowski dostał w Lechu nowy kontrakt (do 2019).Już pręcej Lovrencis, który jeszcze nie podpisał ale można wątpić konieczność posiadania drugiego Węgra w zespole.



a to nie wiedziałem o tym kontrakcie.To szkoda straszna, bo wiem że coś się przewijało na ich forum w zimie ze po sezonie Pogon chce zabrać Pawłowskiego.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 13:01
Nie wiedziałem, że miała miejsce taka sytuacja na linii kryta-przyjezdni. W mojej opinii to wstyd i bardzo źle to o nas świadczy. Wstyd dlatego, że najgłośniej krzyczą osoby, które tak naprawdę nigdy tej zgody nie doświadczyły, pojawiają się na meczu od święta, a reszta, jak owieczki, dołącza się.

Nie wyobrażam sobie, żebym mógł wygwizdać Legię, a co dopiero jakieś bluzgi. Ekipy się zmieniają, ludzie, którzy rządzą też, więc i zgody nie będą trwały wiecznie, ale chyba są wartości ponad to i nie jest tak trudno zachować szacunek.

O czym ja piszę, jak nie potrafimy uszanować nawet własnych piłkarzy. Nie pamiętam kiedy ostatnio opuściłem mecz, od kilku sezonów mam 100% frekwencję i mimo że w strefie pierwszej jest znacznie lepszy widok, to byłem tam tylko na dwóch meczach i czułem się źle. Pełno malkontenctwa i coś, co wywołuje u mnie obrzydzenie, wygwizdywanie własnych zawodników. Też mam świadomość, że ktoś potrafi tylko szybko biegać, a kto inny ma problem z celownikiem, przy czym jeden i drugi zarabiają ogromne pieniądze. Tylko, na miłość boską, ten wygwizdywany gościu ma na koszulce herb, świętość, a takie zachowanie na pewno nie spowoduje, że zawodnikowi będzie łatwiej, a wręcz przeciwnie. Jak ktoś jest naprawdę kurwą, symuluje grę, nie stara się, to rozumiem, że można pokazać co się o nim myśli, ale u nas wykorzystuje się to bardzo szybko.

Wracając do tematu Legii, nawet jeżeli nas prowokowali, to powinniśmy pokazać, że jesteśmy lepsi i mamy to w dupie. Niestety sprowokować nas bardzo łatwo, plus wygląda to tak, jakbyśmy mieli jakiś kompleks.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 13:31

  Ka. napisał:  
Nie wiedziałem, że miała miejsce taka sytuacja na linii kryta-przyjezdni. W mojej opinii to wstyd i bardzo źle to o nas świadczy. Wstyd dlatego, że najgłośniej krzyczą osoby, które tak naprawdę nigdy tej zgody nie doświadczyły, pojawiają się na meczu od święta, a reszta, jak owieczki, dołącza się.

Nie wyobrażam sobie, żebym mógł wygwizdać Legię, a co dopiero jakieś bluzgi. Ekipy się zmieniają, ludzie, którzy rządzą też, więc i zgody nie będą trwały wiecznie, ale chyba są wartości ponad to i nie jest tak trudno zachować szacunek.

O czym ja piszę, jak nie potrafimy uszanować nawet własnych piłkarzy. Nie pamiętam kiedy ostatnio opuściłem mecz, od kilku sezonów mam 100% frekwencję i mimo że w strefie pierwszej jest znacznie lepszy widok, to byłem tam tylko na dwóch meczach i czułem się źle. Pełno malkontenctwa i coś, co wywołuje u mnie obrzydzenie, wygwizdywanie własnych zawodników. Też mam świadomość, że ktoś potrafi tylko szybko biegać, a kto inny ma problem z celownikiem, przy czym jeden i drugi zarabiają ogromne pieniądze. Tylko, na miłość boską, ten wygwizdywany gościu ma na koszulce herb, świętość, a takie zachowanie na pewno nie spowoduje, że zawodnikowi będzie łatwiej, a wręcz przeciwnie. Jak ktoś jest naprawdę kurwą, symuluje grę, nie stara się, to rozumiem, że można pokazać co się o nim myśli, ale u nas wykorzystuje się to bardzo szybko.

Wracając do tematu Legii, nawet jeżeli nas prowokowali, to powinniśmy pokazać, że jesteśmy lepsi i mamy to w dupie. Niestety sprowokować nas bardzo łatwo, plus wygląda to tak, jakbyśmy mieli jakiś kompleks.



Wszyscy mają prawo do swojego zdania .Ja akurat tej przyjaźni doświadczyłem (zarówno w pozytywnym aspekcie jak i tym negatywnym) ale jak sam napisałeś zgody się zmieniają.Pozostaje kwestia szacunku.Tego przyjezdni nie uszanowali co nawet przyznał mój kolega z Wawy .Biorąc pod uwagę okoliczności zerwania zgody podkreślanie co chwilę że są razem z Zagłębiem właśnie tu w Szczecinie było swoista demonstracja co słusznie zostało skwitowane. Przyjażnie zawarte przez lata i tak zostaną ale niesmak po wizycie Wojskowych również.Krytyka piłkarzu zaś jest rzecza naturalna na calym świecie...tego nie przeskoczysz tak jak wychwalanie pod niebiosa przy super występie.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 13:38

  Ka. napisał:  
Nie wiedziałem, że miała miejsce taka sytuacja na linii kryta-przyjezdni. W mojej opinii to wstyd i bardzo źle to o nas świadczy. Wstyd dlatego, że najgłośniej krzyczą osoby, które tak naprawdę nigdy tej zgody nie doświadczyły, pojawiają się na meczu od święta, a reszta, jak owieczki, dołącza się.

Nie wyobrażam sobie, żebym mógł wygwizdać Legię, a co dopiero jakieś bluzgi. Ekipy się zmieniają, ludzie, którzy rządzą też, więc i zgody nie będą trwały wiecznie, ale chyba są wartości ponad to i nie jest tak trudno zachować szacunek.

O czym ja piszę, jak nie potrafimy uszanować nawet własnych piłkarzy. Nie pamiętam kiedy ostatnio opuściłem mecz, od kilku sezonów mam 100% frekwencję i mimo że w strefie pierwszej jest znacznie lepszy widok, to byłem tam tylko na dwóch meczach i czułem się źle. Pełno malkontenctwa i coś, co wywołuje u mnie obrzydzenie, wygwizdywanie własnych zawodników. Też mam świadomość, że ktoś potrafi tylko szybko biegać, a kto inny ma problem z celownikiem, przy czym jeden i drugi zarabiają ogromne pieniądze. Tylko, na miłość boską, ten wygwizdywany gościu ma na koszulce herb, świętość, a takie zachowanie na pewno nie spowoduje, że zawodnikowi będzie łatwiej, a wręcz przeciwnie. Jak ktoś jest naprawdę kurwą, symuluje grę, nie stara się, to rozumiem, że można pokazać co się o nim myśli, ale u nas wykorzystuje się to bardzo szybko.

Wracając do tematu Legii, nawet jeżeli nas prowokowali, to powinniśmy pokazać, że jesteśmy lepsi i mamy to w dupie. Niestety sprowokować nas bardzo łatwo, plus wygląda to tak, jakbyśmy mieli jakiś kompleks.



JA nie doświadczyłem ani pozytywów ani negatywów ale ile można się jeszcze do nich pucować na siłę... To jest brak szacunku do samych siebie. Przyjeżdża Legia z jakimiś syfami wieszają ich szmate na płot i od początku meczu ich pozdrawiają później w trakcie 1 połowy leci : " Nie podam dłoni, kurwie S... " i znów sosnowiec. Po tym zaczynają się jakieś posrane podjazdy z CWKS no ale Ty pewnie twierdzisz, że to zajebiste co oni odwalają. Ja ubolewam, że nie zostało to skwitowane pojazdem na Legię i tyle.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 13:46
Po meczu:

Według mnie wynik sprawiedliwy, ani Legia, ani Pogoń nie stworzyła sobie stuprocentowej okazji do strzelenia bramki. Uwzględniając fakt że nie oddaliśmy żadnego celnego strzału na bramkę Legii, podkreśliłbym fakt o tym że w obronie Pogoń dziś zagrała bardzo dobrze. Tu chciałbym pochwalić Sebastiana Rudola, dla którego według mnie pozycja stopera to idealna pozycja. Gość w destrukcji przypomina Rogalskiego z najlepszych lat w Pogoni, biega, walczy i przewiduję akcję przeciwnika. Nieco słabiej wypadł wczoraj Jarosław Fojut, jednak patrząc na jego wyraz twarzy w trakcie meczu, można było widać że choroba i terapia antybiotykowa zrobiła swoje - Szybkiego powrotu do pełnej dyspozycji życzę. Ricardo Nunes to chyba obok Rafała Murawskiego, Mateusza Matrasa, najrówniej grający piłkarz Pogoni w tej chwili. Według mnie boki obrony też dzisiaj grały bez zarzutu. Natomiast formacja ofensywna łącznie ze skrzydłowymi, z wyjątkiem młodego Listkowskiego to jakieś nie porozumienie. Gyurcso, Akahoshi, Zwoliński, Dvalishvili bardzo przeciętne spotkanie. Nasz nabytek z Wegier, podobnie jak jego rodak z Legii udowodnili że nabytki z ich kraju nie sprawdzają się w meczach w których dominuję walka fizyczna, nie bez powodu Nikolic nie może strzelić bramki w LE, a nasz Adam odbija się od przeciwników jak piłeczka kałczukowa, do tego jego gra w obronie? Wypowiedziałbym się, ale tak owej nie widziałem, już Taku tak nie olewał swoich założeń defensywnych jak Gyurcso. Akahoshi? Wybiegany jak zawszę, ale co z tego? on ma kreować a nie biegać. Edi z 15 kilogramową nadwagą więcej by dawał na boisku niż ten wysportowany samuraj. Rafał Murawski, typowy kapitan, po prostu szacunek za to jak jemu się chcę, gość mentalnie i swoją grą udowadnia to że jest poziom wyżej niż reszta zespołu. Oczywiście wczoraj nie wyszło mu kilka zagrań? Ale czy to coś znaczy? Ja na niego krytycznego słowa nie powiem. Mateusz Matras? Kolejny dobry mecz, wygląda na to że przy Murasiu to właśnie on notuję największy progres w drużynie. Podobnie było swego czasu z Łukaszem Zwolińskim, który uczył się od Marcina Robaka. Aktualnie chyba nie ma od kogo, bo jego dyspozycja w tej chwili to poziom Rozwoju Katowice.
Cieszy fakt że na meczu wstawiło się aż tylu kibiców, osobiście sam jest szczęśliwy że wyjazdy tak mi się zgrały że udało mi się na dwa dni zjechać do kraju by obejrzeć mecz z wysokości trybun. Oprawa? Super sprawa, gdyby nie ten nieszczęśliwy wypadek na 1szej strefie, to efekt byłby powalający, a tak? Byliśmy świadkiem wtopy, jednak cytując klasykę " Nie myli się ten co nic nie robi " i na tym bym zakończył tą dyskusję. Sektorów-ka z Florianem Krygierem, tu za komentarz posłużyły dreszcze, świetnie to wyglądało!

Relację kibicowskie po między kibicami Pogoni, a Legii? No to chyba widać gołym okiem, pogarszają się, ale czy jest to dziwne? Tak jak kolega wyżej napisał, zmieniają się ekipy i do głosu dochodzą inne grupy. Zaprzyjaźnieni fani po obu stronach barykady, powinni zostać przyjaciółmi bez względu na to jak jest teraz. Mnie osobiście nie dziwi zachowanie kibiców z 1szej strefy. Zwyczajnie nie lubią Legi i mają do tego prawo. Pomijając to głoszenie miłości wobec Zagłębia z sektorów gości, mnie osobiście nie spodobał się fakt gdy kibice gości wystartowali z dopingiem gdy na stadionie rozbrzmiewał hymn Pogoni Szczecin. Może dla wielu z was to normalne, jednak dla mnie powinni poszanować ten hymn chociażby ze względu na te piękne lata do których wielu z was tak wraca.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 14:19
a jak Ty w Warszawie ostatnio reagowales jak rozbrzmiewał "Sen o Warszawie"?
Co do reakcji "krytej" to było do przewidzenia. Oni po prostu muszą poublizac i już. Taka mentalność burka na podwórku, który też musi obszczekac każdego po drugiej stronie płotu.


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 15:10

  Charry1948 napisał:  
Relację kibicowskie po między kibicami Pogoni, a Legii? No to chyba widać gołym okiem, pogarszają się, .



Przed meczem trzech patoli zaczepiło moją koleżankę na ulicy, zaczęli ją szarpać i pytać komu kibicuje, powiedziała że Pogoni. Wtedy została zwyzywana od głupich suk i szmat i uświadomiona że "ma kibicować tylko Legii a Pogoń to gówno", bo inaczej dostanie w pysk. Nie wiem kim byli, ale przypadkowo w Szczecinie raczej się nie znaleźli. Na prowo też mi to nie wyglądało. Dziewczyna przestraszona, bo ten stary chuj już brał na nią zamach.


Fanatycznie
wicek81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4206 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 15:34

  MTS. napisał:  
a jak Ty w Warszawie ostatnio reagowales jak rozbrzmiewał "Sen o Warszawie"?
Co do reakcji "krytej" to było do przewidzenia. Oni po prostu muszą poublizac i już. Taka mentalność burka na podwórku, który też musi obszczekac każdego po drugiej stronie płotu.



Sam jesteś burak...... Jeśli ktoś pluje mi w twarz, to nie udaję że pada ciepły letni deszczyk. Ta szmata z sosnowca na płocie to dla Ciebie "ciepły letni deszczyk" a dla mnie coś innego!


Nikt nie może narzucić mi komu mam kibicować. Dla mnie tylko Pogoń się liczy, a nie jakaś warsafka
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/04/2016 15:48

  wicek81 napisał:  

  MTS. napisał:  
a jak Ty w Warszawie ostatnio reagowales jak rozbrzmiewał "Sen o Warszawie"?
Co do reakcji "krytej" to było do przewidzenia. Oni po prostu muszą poublizac i już. Taka mentalność burka na podwórku, który też musi obszczekac każdego po drugiej stronie płotu.



Sam jesteś burak...... Jeśli ktoś pluje mi w twarz, to nie udaję że pada ciepły letni deszczyk. Ta szmata z sosnowca na płocie to dla Ciebie "ciepły letni deszczyk" a dla mnie coś innego!



a Ruch jaką flagą sprowokował? Czyli mam wierzyć, że jakby nie flaga zagłębia i pozdrowienia dla nich to kurwy by nie leciały? Tak ustalone było przed meczem? To nieźle zorganizowani jesteście.
Chodzi mi o mentalność ludzi zajmujących tamte sektory, którzy MUSZA sobie pobluzgać i już (w sumie chuj wie po co, nie lepiej umoczyć wąs w musztardzie?). Zresztą przewijał się ten temat przez parę stron wstecz.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005