Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 21:13
A według mnie między innymi właśnie dlatego, że trenerzy są zwalniani po lkilku pzegranych meczach i nasza liga jest tak słaba. Trenerzy boją się wprowadzić dokładnie to co mają w głowie bo wiedzą, że jak nie wypali to polecą po 4 porażkach z rzędu więc grają to co już jest sprawdzone i zagwarantuje środek tabeli.
Hashimoto - pokaż mi drugą drużynę w ekstraklasie w której na bokach obrony grają zawodnicy którzy nie skończyli jeszcze 20 lat w tym jeden był pomocnikiem a na środku obrony gra stare drewno i defensywny pomocnik. Moim zdaniem mamy najsłabszą obrone w lidze na równi z Zawiszą i Cracovią. A to już nie jest wina trenera.
Swoją drogą... Kiedy my mieliśmy trenera dłlużej niż dwa sezony? Mandrysz?


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 21:20
Ogladając w kulisach meczu z Bełchatowem ostatnią akcję (rożny dla Pogoni), wyglada na to, że to ... Radek miał największe szanse na wyrównanie. Byłby cyrk, gdyby mu się udało...
A wracajac do rzeczywistości, to bardzo niepokojące jest przysypianie zespołu na poczatku każdej połowy. Po ciężkiej lekcji w Łęcznej, byłem przekonany, że to się już nie powtórzy, a w Bełchatowie niestety dwa początki - dwa gongi od przeciwnika.
Może Edi zamiast przybijać im piątki przy wychodzeniu z szatni, powinien każdemu dać lekkiego kopa na pobudzenie?


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 21:33

  kibicMKS napisał:  
co niektórym forum Pogoni pomyliło sie z forum bukmacherskim.kogo obchodzi kto ile wtopił?!
moim zdaniem Wdowczyk powoli sie u nas konczy i juz nie potrafi nic wiecej z nich wycisnąć.gra obrony to dramat,a trener był dobrym obrońcą ... o co tu chodzi?!czas zacząć szukać nowego trenera,a po raz kolejny gratuluje właścicielom wtopionej kasy ... długi kontrakt Wdowczyka,a wszyscy wiedzą jak to z trenerami bywa.przecież Wdowczyk to nie Ferguson,żeby przedłużać znimkontrakt na lata.



No wlasnie zle myślisz.
Trener jest dobry, piłkarze sa beznadziejni a zwłaszcza cala obrona plus bramkarz bez formy. Bez wzmocnien to nawet prawdziwy Ferguson tutaj by nie pomogl. Wdowiec i tak robi swietna robote i jestem pewien ze wie gdzie sa problemy, ale żeby je rozwiazac potrzeba trochę w kladu finansowego......
Mam po prostu wielka nadzieje ze w końcu za swój poziom gry odpowiedza kopacze, a nie najlepszy trener w lidze.

Pozdro


PORTOWCY
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 21:37
Widzę, że przeważa zdrowy rozsądek.
A do reszty co wy chcecie tak już szybko zmieniać i zmieniać? Normalnie jak w młodym wieku laska facetów...


Pogoń Szczecin MKS!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 22:30
wkurwia mnie we Wdowcu że uparcie stawia na swoim, niby cecha ok, ale stawial na matrasa i gówno było z tego, gra 4-4-2 to te gówno wychodzi. Mam w dupie jego przeszłość wazne jest to co tu i teraz, a tu i teraz no niestety, zaczyna sie gubic, ale w tej smiesznej lidze i tak jest chyba jednym z najdluzej pracujących trenerów, i dałbym mu szanse co najmniej do zakonczenia tego sezonu, wtedy mozna go rozliczac. doopoku i gramy o 8 to jest dobze a jak bedzie grac o utrzymanie tak jak jakies gliwice czy inne kielce, to zaczniemy sie martwic. bramki bedziemy tracic . to pewne. ale mamy tez atuty, ktore nam ratują sytuacje czytaj robak czy murawski, albo po prostu fart jak w bielsku czy z ruchem. nie ma co plakaci i zniemianc trenera, wszystko bedxie dobrze, wejdziemy do top 8 i nik nie bedzie pamietal o jakis tam porazkach na wsi, gdzie pociagi nie dojezdzaja :) a jak nie wejdziemy, to bedzie strach, ale nie wierze ze spadniemy, bo od zawiszy czy cracovi ciezko byc slabszym w tym momencie. taki klub jak nasza Pogon Szczecinska powinna bić się o najwyzsze cele, wkurwia mnie ze nie mam zadnego trofeum w naszej pieknej historii, wkurwia mnie ten stadion chociaz go kocham !!! ale obecnie niestety on nie pomaga, wkurwia mnie bicie sie o 8 miejsce w lidze , ale takie są realia, a kiedys bedam jeszcze mistrze i pucary, skoro lubin potrafil byl mistrzem to co SZCZECIN, STOLICA POMORZA nie bedzie nigdy mistrzem ? nieee ! bo bedzie ! ale trzeba zmienic nastwieni bo to cos nie tak ze przez tyle lat, w ciau tylu sezonow w ekstraklasie nie zdobylismy mistrza a wsie typu lubin zdobywaly. nawet szombierki chuj wielki bytom mają mistrza. no ale tam kopalnie i grube hajsu z pod siziemi, a u nas gówno wyrzucane na pole pod nazwą azoty skąpie hajsu bo mają siatkówke w policach


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 22:54
Sam niedawno pisałem, że Wdowczyk wygląda na znudzonego/zrezygnowanego ale tym, którzy chcą go zwalniać radzę lodu na głowę. A już podpieranie się opinią tego buca Stanowskiego to już jakaś farsa. Koleś szuka pracy dla swojego kolesia Michniewicza a co za tym idzie posady dla swojej małżonki.


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 23:10
Posiada ktos moze link do meczu Pogońi wraz z wywiadami z przerwie? dzieki:)


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 01:25
Wszystkim tym, którzy chcą zwalniać Wdowczyka, zadam pytanie. Kogo chcecie w zamian? Skowronka, Bartoszka czy może Engela? Jakby Mourinho był trenerem Pogoni i miałby słabszy okres to pewnie też by był do zwolnienia, już taka nasza mentalność niestety - tylko narzekać umiemy. Przypominam, że Wdowczyk wyciągnął nas z czarnej dupy.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 09:49
Musimy mieć do niego zaufanie. Czy popełnił ostatnio jakieś błędy? Wydaje się, że tak. Ale... kto ich nie popełnia? Jesteśmy ewidentnie w dołku, ale zmiana trenera to nie jest wyjście z tej sytuacji. Bardziej trzeba patrzeć na grajków. Nie wierze, żeby Wdowczyk nie tłumaczył Golli, Dąbrowskiemu, Hernaniemu, Rudolowi, swego czasu Lewandowskiemu jak grać, jak się ustawiać, jak ustrzegać się błędów. Chyba ćwiczą tę grę w defensywie na treningach, bo nie zakładam, że Wdowiec to samobójca. Niestety przyszło nam grać z takim materiałem ludzkim, który wcześniej rokował nadzieje, a teraz gra piach. Przyjdzie przerwa zimowa, będzie czas małych rozliczeń. Trzeba będzie się pożegnać z niektórymi, którzy zawodzą od dłuższego czasu.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 10:01
Wchodzę na forum i oczom nie wierzę .......zwalniacie Wdowczyka heheh no kurwa mać ręce opadają Nie chce mi się komentować tego "newsa" ....żegnam .


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 10:41
http://www.weszlo.com/2014/09/29/dariusz-wdowczyk-najrzadziej-wygrywajacym-trenerem-w-calej-lidze/

czy jeszcze jest ktos oderwany od rzeczywistosci i mysli,ze zaraz zaczna seryjnie wygrywac ... mecz prawdy w niedziele(mysle,ze jak przegramy to niedług poznamy nowego ,,zbawcę'' według Smolnego) i naprawde chce sie mylic.
winny nie jest Wdowczyk tylko jego pracodawcy.czas rozliczac też piłkarzy ... tylko kto ma to zrbić?!


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 11:38

  kibicMKS napisał:  
http://www.weszlo.com/2014/09/29/dariusz-wdowczyk-najrzadziej-wygrywajacym-trenerem-w-calej-lidze/

czy jeszcze jest ktos oderwany od rzeczywistosci i mysli,ze zaraz zaczna seryjnie wygrywac ... mecz prawdy w niedziele(mysle,ze jak przegramy to niedług poznamy nowego ,,zbawcę'' według Smolnego) i naprawde chce sie mylic.
winny nie jest Wdowczyk tylko jego pracodawcy.czas rozliczac też piłkarzy ... tylko kto ma to zrbić?!



Skoro nagle przestali seryjnie wygrywać, to równie dobrze mogą zacząć...


st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 12:42

  kibicMKS napisał:  
http://www.weszlo.com/2014/09/29/dariusz-wdowczyk-najrzadziej-wygrywajacym-trenerem-w-calej-lidze/

czy jeszcze jest ktos oderwany od rzeczywistosci i mysli,ze zaraz zaczna seryjnie wygrywac ... mecz prawdy w niedziele(mysle,ze jak przegramy to niedług poznamy nowego ,,zbawcę'' według Smolnego) i naprawde chce sie mylic.
winny nie jest Wdowczyk tylko jego pracodawcy.czas rozliczac też piłkarzy ... tylko kto ma to zrbić?!



Smolny nie jest takim debilem, żeby wywalić Wdowca. Ma nauczkę po Płatku zmienionego na Sasala... Prezesi nie chcą komedii jaka jest w Lechii. Z Man U Moyesa nikt nie pożegnał rychło chociaż przegrywał wszystko co mógł.
Na bank wyjebanie trenera to obciążenie i tak skromnego budgetu. Dajmy mu dograć do zimy, wtedy osądzimy jego prace i jak przygotował drużynę kondycyjnie... Wy już byście chcieli nowego, tylko pytam się kogo? U nas jest grupa trenerów która zmienia się kartami przy stoliku. Lepszego trenera nie znajdziemy. Nowy poza efektem miotły raczej nic nie zmieni... z gówna bata nie ukręcisz. ..


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 12:57
Parafrazując łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Wdowczyk wygrał dwa mecze to idziemy na mistrza, teraz słabszy okres i zwalnianie trenera. Brak słów.

Ja nie wiem kurwa co niektórzy mają w bani, ale My jesteśmy Pogoń Szczecin. Klub w którym nastała jako taka stabilizacja finansowa pierwszy raz chyba w historii. Nie ma strachu o budżet. Obecnie frekwencja momentami mogła się podobać. Nie jesteśmy Legią Lechem czy Lechią. Mamy przeciętnych piłkarzy. Po raz pierwszy od wielu lat ten klub jest raczej nieźle zarządzany. Ten zjebany Smolny, którego hejtujecie na każdym kroku paradoksalnie zrobił parę niezłych transferów. Ogólnie to mamy po prostu taki denny poziom ligi w który się wpisujemy. Ale wystarczyło zagrać jeden porządny sezon,a niektórym odjebało jakbyśmy mieli walczyć o mistrzostwo. A gdy nagle się okazuje, że nie mamy takiego potencjału to lament i płacz.

Kurwa. Z czym do ludzi?

Z tym klubem większość z Nas przeżyła wiele pozytywnych chwil, ale na jeden taki moment składały się trzy chujowe momenty. Pamiętacie biedę za Gondora, fanabeirię i wstyd za Ptaka, wyjazdy na wioski. Ludzie. Jesteśmy średniakiem na poziomie Jagiellonii, Korony, Cracovii, Ruchu. Nic wiecej. Bez perspektyw na stadion od miasta i bez szans na spektakularne transfery. Doprowadźmy do stabilizacji te klub.

Zamiast inwestować w jakiś stadion niech klub pomyśli może o akademii piłkarskiej jak na Legii. Stadion za 200 baniek, czy akademia za 50? Wolałbym to drugie. Niech klub pomyśli w tą stronę, zachęci miasto do takiego projektu. Może to jest jakiś pomysł i sposób na rozwój klubu. To typowe, ze w Polsce próbujemy budować kluby bez jakichkolwiek fundamentów. Postawmy na szkolenie. Inwestujmy w to, bo na transfery nigdy nie będzie Nas stać.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 12:57

  kibicMKS napisał:  
http://www.weszlo.com/2014/09/29/dariusz-wdowczyk-najrzadziej-wygrywajacym-trenerem-w-calej-lidze/

czy jeszcze jest ktos oderwany od rzeczywistosci i mysli,ze zaraz zaczna seryjnie wygrywac ... mecz prawdy w niedziele(mysle,ze jak przegramy to niedług poznamy nowego ,,zbawcę'' według Smolnego) i naprawde chce sie mylic.
winny nie jest Wdowczyk tylko jego pracodawcy.czas rozliczac też piłkarzy ... tylko kto ma to zrbić?!



Ja tak nie smialo sie zapytam: pracodawcy czy Wdowczyk winny czego? ze sie napaliles na Pogon w pucharach? sorry ale jak liczyles ze Pogon bedzie bila sie o mistrza z Legia to chyba za wiele lat nie masz. Jaka firma w zasiegu 150 km w Polsce jest na tyle prezna zeby sponsorowac Pogon na takim poziomie jak Lech czy Legia? Przyszedl wujek Azoty i rzuca troche grosza, tylko mu dzienkowac bo przeciez glowna siedzibe ma w Tarnowie, Police to tylko jedna z ich fabryk. Na dobra sprawe wcale nie musza sponsorowac Pogoni. Tylko kto zamiast nich przyjdzie? Zarzad zbiera ziarenka z okolic i lepi sredniaka ekstraklasy. Masz jakas alternatywe dla nich? Jeden z Was odsylal mnie do Hiszpanii i Premier L. co by nabrac dystansu do zawodu pilkarz. Ja mam troche inne zdanie. Uwazam ze nie winni sa pilkarze ze zarabiaja duze pieniadze a winny jest pilkarski rynek. Wyscig wlascicieli klubow do najlepszych wynikow dal taki efekt ze teraz pilkarze zarabiaja chore pieniadze.Nie specjalnie winnilbym pilkarzy, bo sorry ale ktory z Was powie nie nie chcem takich pieniedzy , bede robil to samo za polowe mniej bo sasiad i tak ma 10 razy mniej.
Jest jeszcze inna rzecz co do relacji wynikow a miejsca gdzie jest dany klub. W Polsce najmocniejsze kluby ostatnich 10 lat to Legia, Lech i Wisla. Przypadek? Hiszpania. Madryt i Barcelona, Anglia Londyn Manchester, Liverpool. Niemcy Monachium i Dortmund, Portugalia Lisbona, Francja Paryz, Lyon i Marsylia. Kazdy z tych miast /regionow to najsilniejsze ekonomicznie rejony swoich krajow. To teraz odniescie to do Polski i do realiow istnienia Pogoni. Fajnie ze czasami w pilce zdarzaja sie niespodzianki ale nie lodzcie sie ze Pogon bedzie przez dziesieciolecia wygrywac lige, dobrze ze wogole gra w lidze i czasem cos namiesza. Oby jak najwiecej.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 13:24

  cfan napisał:  

  kibicMKS napisał:  
http://www.weszlo.com/2014/09/29/dariusz-wdowczyk-najrzadziej-wygrywajacym-trenerem-w-calej-lidze/

czy jeszcze jest ktos oderwany od rzeczywistosci i mysli,ze zaraz zaczna seryjnie wygrywac ... mecz prawdy w niedziele(mysle,ze jak przegramy to niedług poznamy nowego ,,zbawcę'' według Smolnego) i naprawde chce sie mylic.
winny nie jest Wdowczyk tylko jego pracodawcy.czas rozliczac też piłkarzy ... tylko kto ma to zrbić?!



Ja tak nie smialo sie zapytam: pracodawcy czy Wdowczyk winny czego? ze sie napaliles na Pogon w pucharach? sorry ale jak liczyles ze Pogon bedzie bila sie o mistrza z Legia to chyba za wiele lat nie masz. Jaka firma w zasiegu 150 km w Polsce jest na tyle prezna zeby sponsorowac Pogon na takim poziomie jak Lech czy Legia? Przyszedl wujek Azoty i rzuca troche grosza, tylko mu dzienkowac bo przeciez glowna siedzibe ma w Tarnowie, Police to tylko jedna z ich fabryk. Na dobra sprawe wcale nie musza sponsorowac Pogoni. Tylko kto zamiast nich przyjdzie? Zarzad zbiera ziarenka z okolic i lepi sredniaka ekstraklasy. Masz jakas alternatywe dla nich? Jeden z Was odsylal mnie do Hiszpanii i Premier L. co by nabrac dystansu do zawodu pilkarz. Ja mam troche inne zdanie. Uwazam ze nie winni sa pilkarze ze zarabiaja duze pieniadze a winny jest pilkarski rynek. Wyscig wlascicieli klubow do najlepszych wynikow dal taki efekt ze teraz pilkarze zarabiaja chore pieniadze.Nie specjalnie winnilbym pilkarzy, bo sorry ale ktory z Was powie nie nie chcem takich pieniedzy , bede robil to samo za polowe mniej bo sasiad i tak ma 10 razy mniej.
Jest jeszcze inna rzecz co do relacji wynikow a miejsca gdzie jest dany klub. W Polsce najmocniejsze kluby ostatnich 10 lat to Legia, Lech i Wisla. Przypadek? Hiszpania. Madryt i Barcelona, Anglia Londyn Manchester, Liverpool. Niemcy Monachium i Dortmund, Portugalia Lisbona, Francja Paryz, Lyon i Marsylia. Kazdy z tych miast /regionow to najsilniejsze ekonomicznie rejony swoich krajow. To teraz odniescie to do Polski i do realiow istnienia Pogoni. Fajnie ze czasami w pilce zdarzaja sie niespodzianki ale nie lodzcie sie ze Pogon bedzie przez dziesieciolecia wygrywac lige, dobrze ze wogole gra w lidze i czasem cos namiesza. Oby jak najwiecej.



ja nie jestem takim optymista jak TY.prawda jest taka,że piłkarsko wyglądamy z meczu na mecz co raz słabiej i jesli do zimy nic sie nie zmieni to musi byc zmiana trenera.właściciele klubu mogą miec pretensje tylko do siebie,że podpisali z nim tak długi kontrakt.wiesz dlaczego kluby z zagranicy,ktore wymieniłes maja takich piłkarzy,którzy gwarantuja im sukces?! ... bo kazdy bank da im kredyt,a u nas banki maja zakaz kredytowania klubów piłkarskich.sprawdz ich zadłużenie.
mam prawo oczekiwac od takiego trenera jak Wdowczyk i takich piłkarzy jakich mamy,zeby plasowali sie na miejscach od 5 do 7 i przy naszym budzecie nic wiecej od nich nie oczekuje ... chyba za dużo wymagam.
co do sponsorowania klubu szkoda,że nie wiesz jak nasi właściciele klubu traktują małych sponsorów,a na takich powinien bazowac nasz klub,bo innych nie ma i nie bedzie,ale to nie miejsce na taki temat.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 13:25

  Radziu napisał:  
Parafrazując łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Wdowczyk wygrał dwa mecze to idziemy na mistrza, teraz słabszy okres i zwalnianie trenera. Brak słów.

Ja nie wiem kurwa co niektórzy mają w bani, ale My jesteśmy Pogoń Szczecin. Klub w którym nastała jako taka stabilizacja finansowa pierwszy raz chyba w historii. Nie ma strachu o budżet. Obecnie frekwencja momentami mogła się podobać. Nie jesteśmy Legią Lechem czy Lechią. Mamy przeciętnych piłkarzy. Po raz pierwszy od wielu lat ten klub jest raczej nieźle zarządzany. Ten zjebany Smolny, którego hejtujecie na każdym kroku paradoksalnie zrobił parę niezłych transferów. Ogólnie to mamy po prostu taki denny poziom ligi w który się wpisujemy. Ale wystarczyło zagrać jeden porządny sezon,a niektórym odjebało jakbyśmy mieli walczyć o mistrzostwo. A gdy nagle się okazuje, że nie mamy takiego potencjału to lament i płacz.

Kurwa. Z czym do ludzi?

Z tym klubem większość z Nas przeżyła wiele pozytywnych chwil, ale na jeden taki moment składały się trzy chujowe momenty. Pamiętacie biedę za Gondora, fanabeirię i wstyd za Ptaka, wyjazdy na wioski. Ludzie. Jesteśmy średniakiem na poziomie Jagiellonii, Korony, Cracovii, Ruchu. Nic wiecej. Bez perspektyw na stadion od miasta i bez szans na spektakularne transfery. Doprowadźmy do stabilizacji te klub.

Zamiast inwestować w jakiś stadion niech klub pomyśli może o akademii piłkarskiej jak na Legii. Stadion za 200 baniek, czy akademia za 50? Wolałbym to drugie. Niech klub pomyśli w tą stronę, zachęci miasto do takiego projektu. Może to jest jakiś pomysł i sposób na rozwój klubu. To typowe, ze w Polsce próbujemy budować kluby bez jakichkolwiek fundamentów. Postawmy na szkolenie. Inwestujmy w to, bo na transfery nigdy nie będzie Nas stać.



Wreszcie jakaś wyważona wypowiedź która pozbawiona emocji lokuje nas tam gdzie jesteśmy...czyli ligowy średniak którego głównym celem jest pierwsza 8-mka ....ale czytaj: spokojne utrzymanie,bo po to klub chce w niej być.
Wdowczyk ciągle szuka potencjału w chłopakach ,ale powoli widzi że nic z większości z nich nie wyciągnie.
Błędem okazało się ciągle zmienianie pozycji i rotacje by znaleźć coś perfekcyjnego.Niestety to nie wypali (np.4-4-2) bo mamy słabych zawodników.Problem by wybrać jakiś normalny skład i normalna taktykę jest niestetywynikiem polityki transferowej..czyli kupowanie pomocników z których będziemy robić napastników ,obrońców i Bóg wie kogo jeszcze. Tu widzę błędy na lini Smolny/Wdowczyk bo pewnie to oni w porozumieniu doszli do wniosku ze wszystko da się "stuningować" i kupowali pomocników w hurcie do przeróbki.
W kwestii akademii to trudno sie zgodzić jako alternatywą stadionu.Akademia nie będzie funkcjonować jak nie będzie mody na Pogoń.By takowa była ,potrzebny jest stadion.Wtedy pojawia sie sponsorzy z kasa,zawodnicy,kibice oraz sukces.... no i dzieciaki które uczyć się piłki beda chciały w Pogoni.Zupełne
olanie stadionu skończy sie odejściem sponsorów(AZOTY np.) coraz to większymi problemami z uzyskaniem licencji i ....pewnie końcem klubu na poziomie ex-klasy.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 30 września 2014, 13:31 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 13:47
"właściciele klubu mogą miec pretensje tylko do siebie,że podpisali z nim tak długi kontrakt"

Hmmm kilka razy już widzę tego typu zdanie "mogą miec pretensje do siebie za to" "zjebali sprawę" .. A w momencie którym Wdowczykowi kończyła się umowa i decydowało się czy zostanie w Pogoni to tutaj kurwa same prośby, błagania żeby chłop został jak najdłużej :D I jeszcze ludzie świętowali jego przedłużenie kontraktu i gratulowali zarządowi umowy.
A teraz co ? nagle Wdowczyk bee , zarząd zjebał sprawę .... Ehhh ludzie, ludzie, ludzie ale z was chorągiewki.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 13:56
normalnie żenadą jest to co się tu dzieje. masakra wręcz! całe szczęście, że ci malkontenci nie mają na nic wpływu. a poza tym, polecam wam założyć sobie firmę, w końcu będziecie sobie mogli zwalniać i zatrudniać kogo wam się bedzie podobać. albo życzę wam pracy w takiej firmie, co szef będzie psycholem jak wy tu teraz. ale wtedy to wy będziecie jęczeć jaki to on jest przyjebany;]


żeby nie było, trzymanie ręki na pulsie i konstruktywna krytyka jest wskazana, niezbędna wręcz! ale gdzie tu coś konstruktywnego...?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2014 14:01

  kibicMKS napisał:  

mam prawo oczekiwac od takiego trenera jak Wdowczyk i takich piłkarzy jakich mamy,zeby plasowali sie na miejscach od 5 do 7 i przy naszym budzecie nic wiecej od nich nie oczekuje ... chyba za dużo wymagam



Do siodmego miejsca brakuje jednego punktu, no moze dwa co by nie patrzec na bramki. Ja wiem ze gra wyglada slabo tzn. nie klei sie. Ale chwila moment, tylko za Wdowczyka ta gra wygladala ciekawie. Mielismy chwile z Platkiem gdzie biegali przyjemnie, chwile ze Skowronkiem, bardzo ulotna no i tylko z Wdowcem poki co potrafili usiasc na rywala , grac do konca i zajac 4 miejsce po rundzie zasadniczej. Mysle ze sam Wdowiec ma swiadomosc ze cos poszlo nie tak, raczej nie znamy przyczyni za kulisowych wydarzen w klubie, ale mysle ze Wdowiec ma umiejetnosci zeby osiagnac stawiany przed nim cel czyli pierwsza osemka. Ciekawe jak poradzi sobie z krytyka bo jak widac juz taka sie odbywa wobec jego osoby.
Maxymalny napisal ze Stanowski szuka pracy Michniewiczowi i o ile czesto nie ogarniam Maxymalnego to tym razem jestem sklonny przytaknac, obserwujac weszlo od dluzszego czasu, ktore powoli mi sie przejadlo za kolesiostwo i brak obiektywizmu jaki prezentuja.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005