Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6837 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 11:34
Przestańcie do huja cytować milion nic nie wnoszących postów i jeszcze bardziej rozwalać temat.


P. S.
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5047 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 16:30
Weszło się zajęło Wdowcem
a tu jeszcze Stanowski: Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 8 min.
Wdowczyk jedzie na opinii, a prawdziwych wyników prawie nikt nie zauważa. Zdumiewające. Jednak w samym klubie wyrosła mu opozycja.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3586 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 17:11
Już dawno temu podawałem beznadziejne cyfry Wdowczyka,liczby nie kłamią. Czczony jak Bóg z osiągnięcia pojedynczych wyników, ale też wszystkim to pasuje, nie ma ambicji na więcej to i ja nie narzekam.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6843 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 17:24
Stanowski lepiej niech sie Legia zajmuje. Koles jest tak obiektywny w swych wypowiedziach jak malolaci na kibice.net . Nie jest zadna tajemnica ze nie lubi Wdowca i nigdy nie napisal nic pozytywnego na jego temat, nawet jak jakis kmiot wyzywal trenera na stadionie Legii. Weszlo ratuje sie iloscia wywiadow z pilkarzami/trenerami ale najlepsze sa ich typy z ktorych trafiaja co 10 eksperci :)
Faktem jest ze Pogon ostatnio sie troche posypala i Wdowczyk maczal w tym palce.W tym zestawieniu z weszlo Pogon tez ma najwiecej remisow w lidze, gdzie jak kazdy pamieta czesto to byly stracone punkty a nie ledwo ugrane. Zobaczymy jak z tego wybrnie bo celem jest 8, a nie mistrzostwo i jak na razie szanse sa jak najbardziej realne.


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4477 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 17:34
Pewne decyzje trzeba podejmować odważnie. Być może poszukanie nowego trenera teraz jest najwłaściwsze. Żeby nie było za późno jak sie obudzimy na dole tabeli. Mam szacunek dla Wdowca za to jaki jest ale gdybym miał decydować to zamieniłabym juz teraz.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5936 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 17:43
Chociaż raz niech trener dostanie swoją szansę.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7283 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 18:04
Oczywiście, że tak.

Jeszcze nie ma u nas jakiegoś dramatu, który nakazywał by szybką zmianę trenera. Walczymy o top 8, nie ma póki co wielkiego zagrożenia spadkiem, więc jakieś nerwowe ruchy nie są potrzebne. W materiale ludzkim mamy wyraźne braki, więc trudno oczekiwać tu cudów.

Poza tym tą statystykę zakłamuje trochę fakt, że graliśmy w grupie mistrzowskiej. Oczywistością oczywistością jest, że ciężej było wygrać z Lechem czy Legią niż z Widzewem czy Zagłębiem. Gdybyśmy byli wtedy w grupie spadkowej, to byśmy sobie te dwa mecze więcej wygrali i weszło by nawet słówkiem teraz nie pisnęło.


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4477 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 18:05
Zwykle byłem za tym aby trener miał czas dłuższy niż za szybko go zwalniać. Ale w przypadku Wdowczyka nie widzę na co mam liczyć. Nie ma żadnej konkretnej koncepcji która miałaby sie sprawdzić w przyszłości. To przyczyna dlaczego uważam że nie ma co dłużej tego ciagnąć.

Gdybyśmy byli w grupie spadkowej to gralibysmy teraz w 1 lidze.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4531 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 18:24
Tak? A kogo byś zatrudnił w miejsce Wdowczyka? Daj choć jedno REALNE nazwisko trenera który chciałby być w Pogoni i jednocześnie dał drużynie większą jakość od Wdowczyka. Marudzić jest łatwo, ale niewielu widzi, że my po prostu mamy słaby skład, że obrona nie istnieje i to nie jest wina Wdowczyka. Hashimoto wyagasz cudów od trenera który nie ma zawodników. Ja wolę Pogoń Darka, walczącą do ostatniejminuty żeby uratować chociaż remis (mecz z Bełćhatowem) niż np. Pogoń Sasala która słowo "charakter" znała tylko ze słownika.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4124 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 18:32

  Porcja Piwa napisał:  
Tak? A kogo byś zatrudnił w miejsce Wdowczyka? Daj choć jedno REALNE nazwisko trenera który chciałby być w Pogoni i jednocześnie dał drużynie większą jakość od Wdowczyka. Marudzić jest łatwo, ale niewielu widzi, że my po prostu mamy słaby skład, że obrona nie istnieje i to nie jest wina Wdowczyka. Hashimoto wyagasz cudów od trenera który nie ma zawodników. Ja wolę Pogoń Darka, walczącą do ostatniejminuty żeby uratować chociaż remis (mecz z Bełćhatowem) niż np. Pogoń Sasala która słowo "charakter" znała tylko ze słownika.Dokładnie to samo pisałem już chyba 3 razy na tym forum. Nie ma w chwili obecnej nikogo lepszego na miejsce Wdowczyka!
Dajcie sobie już spokój z tym jego zwalnianiem!
Czy to wina Wdowczyka że na bokach obrony zostaliśmy z Rudolem i Matynią?
Na szczęście doszedł Nunes, więc jeszcze widziałbym kogoś na prawej i spokojnie można grać, zauważcie że większość bramek tracimy po błędach właśnie młodych, a śmiem twierdzić że mamy najmłodszą obronę w lidze.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3999 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 18:55
Niedługo Kocian będzie wolny:D
Powiem wam szczerze, że od zawsze byłem zwolennikiem Wdowca, ale moim zdaniem od jakiegoś czasu zaczął się w tym wszystkim gubić. Tak samo jak kiedyś Beenhakker jako nasz selekcjoner. Co by nie mówić to Wdowczyk dostał Robaka i Murawskiego, a więc zawodników, którzy może poza Legią stanowiliby o sile każdego klubu tej ligi. Powoli zaczynam żałować, że klub podpisał tak długi kontrakt z trenerem, bo w naszych realiach trenerzy często osiadają na laurach gdy mają zapewniony byt (podobnie jak zawodnicy, a najlepszym/najświeższym przykładem jest Frączczak). Mam jednak nadzieję, że od meczu z Zawiszą zaczniemy regularnie punktować.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3595 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 19:04
W moim mniemaniu jest dwóch trenerów którzy mogliby zastąpić Darka jest to Ryszard Tarasiewicz i Jan Kocian. Jednak trzeba dać szansę Darkowi. Nie jesteśmy pretendemtem do walki o czołowe lokaty. O pucharach zapomnijmy nie ma stadionu, nie ma europy w Szczecinie. A teksty nasza drużyna ma pake na piąte miejsce czy wyższe lokaty to zwykłe mity. Jeśli nie będzie wygranej z Zawisza to przydałaby się taka rozmowa z drużyną jak po meczu z Gks dwa sezony temu.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4531 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 19:10

  Charry1948 napisał:  
W moim mniemaniu jest dwóch trenerów którzy mogliby zastąpić Darka jest to Ryszard TarasiewiczTen sam który z Koroną Kielce w 10 kolejkach zdobył...7 punktów? Tarasiewicz to dobry trener ale po pierwsze w Pogoni miał duże wymagania kadrowe (chciał zawodników z league1) po drugie jest drogi a poziom ten sam co Wdowczyk.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3595 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 19:57
Tak, dokładnie ten sam. Ma w Koronie gorszą padlinę ze składem niż Darek u nas. To tylko moje typy gdyby coś miało się dziać w tym temacie, ale myślę że ten scenariusz nam póki co nie grozi. Dlaczego Tarasiewicz? Bo jak zmieniać to na lepsze, albo przynajmniej na ten sam poziom to raz, a dwa przynajmniej facet miał jaja powiedzieć po sezonie że część składu jest do wymiany i potrzebuje wzmocnień. Czy w Zawiszy grały gwiazdy z League 1? Gościu w momencie w której drużyna miała jeszcze zdrowe proporcję osiągnął z Zawiszą to o czym my teraz marzymy podchodząc do meczu z Legią w pucharze Polski. Dlatego uważam że to jest jedyny trener który nadawałby się z Polskiego sortu na trenera naszej drużyny. Swoją drogą myślisz że Tarasiewicz teraz zarabia więcej w Koronie niż Wdowczyk w Pogoni?


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7676 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 19:59

  Niepokonany napisał:  
Niedługo Kocian będzie wolny:D
Powiem wam szczerze, że od zawsze byłem zwolennikiem Wdowca, ale moim zdaniem od jakiegoś czasu zaczął się w tym wszystkim gubić. Tak samo jak kiedyś Beenhakker jako nasz selekcjoner. Co by nie mówić to Wdowczyk dostał Robaka i Murawskiego, a więc zawodników, którzy może poza Legią stanowiliby o sile każdego klubu tej ligi. Powoli zaczynam żałować, że klub podpisał tak długi kontrakt z trenerem, bo w naszych realiach trenerzy często osiadają na laurach gdy mają zapewniony byt (podobnie jak zawodnicy, a najlepszym/najświeższym przykładem jest Frączczak). Mam jednak nadzieję, że od meczu z Zawiszą zaczniemy regularnie punktować.Nie no opadają ręce. Po kilku słabszych meczach chcecie takich roszad? Zwłaszcza w tej śmiesznej lidze, gdzie dziś przegrywamy z Bełchatowem a jutro możemy pokonać Lechię na wyjeżdzie czy Śląsk? Tak może zmieniajmy trenerów co kilka meczów, na pewno doprowadzi to nas do celu!


Pogoń Szczecin MKS!
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3999 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 20:00
Podobno Smuda ma w listopadzie zostać odstrzelony. Słyszałem już takie głosy w trakcie zwalniania Bednarza, a teraz podobno się potwierdzają.


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5047 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 20:02
Łatwo zwolnić trenera..ale kto za niego..Wolny Skowronek jest, brać go. Zaraz będzie Stawowy..Sztuka je sztuka, zgadzać się będzie. Swojego zdania nie zmienię. Wdowiec to jeden z lepszych fachowców w Polsce. Coś się zacięło prawda, ale dajmy trochę popracować, a nie że się coś noga podwinie i won. Odszedł Aka, Robek też, no ale wrócił. Mi brakuje rozgrywającego, jaki Aka był taki był ale coś rozgrywał a nawet jak stał to jedno zagranie mogło przesądzić. Teraz jak już dwa mecze grał ten Okuno i zaczęliśmy 4-2-3-1 to akurat złapał uraz z Dolcanem i trzeba było 4-4-2 co nie zdaje egzaminu. Nie mamy paki( co świadczy dla mnie granie Hernaniego, chwała że z końcem roku kończy mu się kontrakt) i są braki kadrowe. No wrócił Robak, Muraś, ale jeszcze trochę zostało luk.


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4477 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 20:26
A kogo ma Podbeskidzie, Bełchatów, Górnik, Jagiellonia żeby twierdzić że Pogon jest kadrowo słabsza? A niezależnie nawet od wyników i poziomu to jest w tych drużynach jakaś koncepcja gry. Można nieraz dyskutowć na ile słuszna ale jest. U nas nie wiadomo w co gramy.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7676 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 20:57
Ta, jeszcze z Wdowcem do kompletu wywalmy Robaka:)
Panika widzę u niektórych po całości. Radziłbym ochłonąć, to nie gra gdzie 5 razy dziennie możesz pozmieniać trenerów i skład:D


Pogoń Szczecin MKS!
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7942 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2014 21:08
Mnie najbardziej wk..wia że Pogoń od dwóch lat koncertowo rozwala szanse na zbudowanie trwałej, lepszej frekwencji. Teraz też po dwóch wygranych i opcji pozytywnego podkręcenia nastrojów zdupili. I będą się dziwić że 5 tysięcy przyjdzie.


21:37
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005