Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3879 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 21:03
"Wymuszanie na kimś dopingu charakterystycznym śpiewaj kurwa albo wpierdalaj stąd"

Jeśli takie teksty padają na Młynie to chyba nic dziwnego ? jak ktoś nie ma zamiaru śpiewać to przecież ma inne sektory.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3547 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 21:10

  Icar napisał:  
"Wymuszanie na kimś dopingu charakterystycznym śpiewaj kurwa albo wpierdalaj stąd"

Jeśli takie teksty padają na Młynie to chyba nic dziwnego ? jak ktoś nie ma zamiaru śpiewać to przecież ma inne sektory.


Dlatego młyn świeci pustkami :)
Mnie dziwi, że Mroczkowi się jeszcze chce. Czytając to forum i kwestie frekwencji pewnie płacze bo jedyne w co wierzył, że robi wszystko dla kibiców, a tu teksty że nie ma mody, frekwencja będzie zawsze niska, nie mamy kibiców itd. Szczecin nie zasługuje na Ekstraklasę :) Z wielu powodów.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3879 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 21:21

  Omnislash napisał:  

  Icar napisał:  
"Wymuszanie na kimś dopingu charakterystycznym śpiewaj kurwa albo wpierdalaj stąd"

Jeśli takie teksty padają na Młynie to chyba nic dziwnego ? jak ktoś nie ma zamiaru śpiewać to przecież ma inne sektory.


Dlatego młyn świeci pustkami :).Tylu obecnie posiadamy fanatyków. Gdyby stosować zasady "chcesz śpiewaj, nie chcesz ? nie śpiewaj" to Młyn niczym by się nie różnił od pozostałych sektorów;)


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3556 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 21:36
A próbowane to było? Że wiesz że młyn wtedy by się nie różnił od innych sektorów? Jak ktoś Ci w pracy mówi rób to albo spierdalaj do domu to pracujesz dalej? Jest masa innych sposobów do stworzenia fajnej atmosfery bez tego spinania się ma siebie, póki tego nie pojmiemy to więcej niż 300 osób będzie na młynie pięć razy w sezonie. Zresztą nie miałem akurat konkretnie na myśli młynu.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3547 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 21:40
Raczej chodzi o podejście do kibica na tym sektorze. Nie trzeba tam ludziom ubliżać ani bluzgać. Jaki jest sens pójścia na mecz i wyjścia zgorszonym?
Na stadionie brakuje opraw, czegoś po co się na ten mecz chce iść, kiedyś na każdym meczu u siebie praktycznie się coś działo, tymczasem nie dzieje się nic. Nie mnie tu oceniać i wymyślać jak zwiększyć frekwencję ale dużo jest do poprawy nawet w naszym podejściu między sobą.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3556 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 21:48
Kiedyś chyba za odpalanie rac wojewoda nie groził co chwilę zamknięciem stadionu. Prawo to teraz bardziej komplikuje mam takie wrażenie. Oprawy na pewno by przyciągnęły większe grono ludzi na stadion, jednak jeżeli chcemy to pomagajmy symbolicznie chociaż zakupem wlepek przed meczem. Zgadzam się z Tobą że wcale nie trzeba się bluzgać by kogoś zachęcić do dopingu. Tylko trzeba umieć trafić do grupy. .


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5009 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 22:09

  Cytat:  
kiedyś na każdym meczu u siebie praktycznie się coś działoPo pierwsze - Wskaż mi stadion na którym co mecz jest oprawa
Po drugie - Daj mi na to środki, to kosztuje
Po trzecie - Priorytetem powinien być frekwencja na młynie, bo przy 300 osobach ciężko zrobić coś sensownego
Po czwarte - W sezonie 13/14 było 13 opraw ! (W tym 2 w Poznaniu, 1 w Warszawie i 1 zrobiona przez dzieciaków na rodzinnym). Mało ?


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5013 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 22:31
Narzekacie na brak opraw? To teraz odpowiedzcie sami sobie czy dajecie coś z siebie żeby powstawały..nie chodzi nawet o ich tworzenie a np o zbiórki pieniędzy przed meczami.. Wyniki z tych zbiorek sa żenujące w porównaniu do innych ekip o Legii nie wspominając bo tyle co oni zbierają w mecz my przez sezon. Frekwencja na młynie jest żałosna ostatnimi czasy to fakt. Jest to sektor o sztywnych i jasno określonych zasadach komu się one nie podobają nie przychodzi a na siłę nikt nikogo nie będzie ściągał.. Skoro mówicie o tym ze bluzgi odpychają od przyjścia na młyn to nie mam pytań. Kolejny pomysł wymieszania młyna z osobami które nie chcą śpiewać ? Kpina i żart przykładowo ja mam jechać z dopingiem a obok Józek z kumplami oglądający mecz i rozmawiający o grze Barcy albo Realu ? To sektor dla fanatyków a to ze jest ich skąpa ilość cóż osobiście wole grupę 300 osób które wiedza po co przychodzą niż 1.5 tysiąca których trzeba upominać sto razy.. Nikogo nie chcem urazić szczególnie osób które przychodzą oglądać mecze.


Tylko Pogoń !
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3556 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 22:45
Nie narzekam, wymieniamy się poglądami. Każdy osobiście woli co innego, ale czasem liczy się dobro ogółu, a nie satysfakcja jednostki. Po prostu gdybamy nad tym czy można to zmienić. Koniecznie przywrócił bym tygodnik Pogoń, teraz większość niusów idzie w necie, a brakuje takich gazetek do kawy o swoim klubie. Szkoda że ten tygodnik upadł, do teraz mam praktycznie all nr wydane parę lat temu. I teraz też bym je zbierał.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5124 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 23:15
Jak wiele osób w mieście ma zdanie, że na Pogoń chodzi tylko patologia, co po meczu wraca tramwajami i je rozwala, to im się nie dziwie, że nie chcą chodzić, wiadomo, że tak nie jest, znajdą się pojedyncze jednostki, ale fakt faktem, że sporo osób po prostu nie przychodzi ze względu na to, że u nas średnia wieku w młynie to 15 lat dresik limited albo Szczecin, szlug w łapie i jazda z wzajemnym mierzeniem każdego, nie może być tak że między nami zrobią się podziały, ale jeszcze niedawno w technikum miałem tak, że w szkole do której chodzi ok 400 osób na Pogoń chodziło może z 5...a jak Pogoń przegrywała to większość głupio się nabijała z tych osób, że po co oni na tą śmieszną Pogoń chodzą, tak samo jak się mówi, że barwy Szczecina to granat i bordowy to teraz małolaci mówią, że nie, to tylko barwy tej całej Pogoni a barwy Szczecina to te z floating garden a Krzystek jest cacy, na prawdę przykro się na to patrzy, albo mówicie weź każdy kumpla to będzie lepsza frekwencja, to spróbujcie tego kumpla wziąć... pierwszy mecz to wiadomo nie młyn więc cena biletu około 30 zł, żeby siedzieć w minusowej temperaturze i marznąć, podczas gdy w domu za te 30 zł kupi sobie jedzenie, piwko i obejrzy mecz w FullHD


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4852 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 23:38

  sebeq1948 napisał:  
Narzekacie na brak opraw? To teraz odpowiedzcie sami sobie czy dajecie coś z siebie żeby powstawały..nie chodzi nawet o ich tworzenie a np o zbiórki pieniędzy przed meczami.. Wyniki z tych zbiorek sa żenujące w porównaniu do innych ekip o Legii nie wspominając bo tyle co oni zbierają w mecz my przez sezon. Frekwencja na młynie jest żałosna ostatnimi czasy to fakt. Jest to sektor o sztywnych i jasno określonych zasadach komu się one nie podobają nie przychodzi a na siłę nikt nikogo nie będzie ściągał.. Skoro mówicie o tym ze bluzgi odpychają od przyjścia na młyn to nie mam pytań. Kolejny pomysł wymieszania młyna z osobami które nie chcą śpiewać ? Kpina i żart przykładowo ja mam jechać z dopingiem a obok Józek z kumplami oglądający mecz i rozmawiający o grze Barcy albo Realu ? To sektor dla fanatyków a to ze jest ich skąpa ilość cóż osobiście wole grupę 300 osób które wiedza po co przychodzą niż 1.5 tysiąca których trzeba upominać sto razy.. Nikogo nie chcem urazić szczególnie osób które przychodzą oglądać mecze.Nic dodać nic ująć... może zróbmy z młyna drugą 7-8 - część stoi i śpiewa, część siedzi i dłubie słonecznik... na młyn się idzie śpiewać, ma być fanatyzm, jest nas tylu ilu jest i trudno fatalnie to wygląda ale trzeba sobie radzić, pogoda nie pomaga, warunki na stadionie też ale trzeba mieć nadzieję, że od marca będzie lepiej ;) (cieplej).

@ Owczarek, mam podobne wrażenie, pracuję w dużej firmie a na Pogoń lata tam może z 15-20 osób z czego kilka ja nakręciłem i nakręcam nadal ale co to jest - nic, po porażkach zaraz głupie teksty od reszty "po co chodzicie, lepiej na żużel do Gorzowa jechać"...

Mam nadzieję, że dożyję czasów gdzie znów będzie nas po 15 tys. na mecz a ludzie przychodząc na młyn będą wiedzieli po co tam idą. Ktoś tu pisał, że gadanie o sukcesach to puste słowa, bo nigdy ich nie było, otóż u nas takim sukcesem jest np. pokonanie Legii czy wpierdol spuszczony Lechowi i gwarantuję Wam, że np. przy terminarzu i zwycięstwach po kolei z np. Górnikiem, Śląskiem i Lechem na kolejnym meczu z Wisłą czy Legią mielibyśmy pełny stadion, bo u nas to już byłby sukces... Zresztą czasy ptasiora pokazały to dobitnie... jak wygrywaliśmy wszystko to stadion był pełny... PP pokazał, że jednak kibiców sukcesu jest wielu :) - pełno ludzi na półfinale, a później na finale... Niestety takich czasów człowiek dożył, że kibicują jakimś Bayerną czy Barceloną gdzie 90% nigdy nie pojedzie tam na mecz i nie zobaczy tego z bliska... Dlatego w Polsce mamy wielkie gówno, bo zamiast wspierać swoje wolimy podziwiać cudze ;]


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5009 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 23:52

  Cytat:  
pierwszy mecz to wiadomo nie młyn więc cena biletu około 30 zł, żeby siedzieć w minusowej temperaturze i marznąć, podczas gdy w domu za te 30 zł kupi sobie jedzenie, piwko i obejrzy mecz w FullHDBzdura, bilety na sektory 7-9 i 13-14 kosztują tule samo co na młyn


  Cytat:  
że barwy Szczecina to granat i bordowy to teraz małolaci mówią, że nie, to tylko barwy tej całej Pogoni a barwy Szczecina to te z floating gardenBarwy Szczecina - niebiesko-czerwone
Barwy Pogoni - granatowo-bordowe
floating garden - jakaś śmieszna "marka" wymyślona przez miasto


  Cytat:  
że u nas średnia wieku w młynie to 15 lat dresik limited albo Szczecin, szlug w łapie i jazda z wzajemnym mierzeniem każdegoIdealne podsumowanie...niestety...


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7390 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2014 00:17

  Omnislash napisał:  

  Icar napisał:  
"Wymuszanie na kimś dopingu charakterystycznym śpiewaj kurwa albo wpierdalaj stąd"

Jeśli takie teksty padają na Młynie to chyba nic dziwnego ? jak ktoś nie ma zamiaru śpiewać to przecież ma inne sektory.


Dlatego młyn świeci pustkami :)
Mnie dziwi, że Mroczkowi się jeszcze chce. Czytając to forum i kwestie frekwencji pewnie płacze bo jedyne w co wierzył, że robi wszystko dla kibiców, a tu teksty że nie ma mody, frekwencja będzie zawsze niska, nie mamy kibiców itd. Szczecin nie zasługuje na Ekstraklasę :) Z wielu powodów.Powiedz mi na którym meczy była taka "mobilizacja". Mysle, że problem jest gdzie indziej a powtarzane sa non stop te same dyrdymały, podobnie jak o kibicach sukcesu.

Ktoś wyżej napisał - młyn to nie pierdzenie w fotel. Przychodzisz postać w rogu 10 czy 12 to idz usiadz na 13 czy 9. Po co się "siłować" skoro wiesz, że przyjdziesz i śpiewać nie bedziesz ?

Na szczescie jest swiatelko w tunelu. jest cos na wzor programu naprawczego i trzeba zaczac praca u podstaw. Nic samo sie nie zrobi.
Piszesz o oprawach co mecz. Ja jestem za tym by byly dwa razy na mecz, ale tutaj est problem srodkow na nie. Gdyby kazdy byl terminowy i podchodzil na powaznie to byly by oprawy. Zbiorki ? Nie sa najlepsze.
Powstaje gadzet, zapisy na race, koszulki, co kolwiek. Jaki jest wynik ? Piiiip. 30 koszulek, 5 rac, a o ostatnich szalikach to strach wspomniec. Jedyne co dobrze poszlo to smyczki Brygady .

Dlatego propozycja moja jest taka by kazdy spojrzal na siebie. Gniazdo, oprawy, doping bedzie pracowal nad soba bo to nie swiete krowy i sa takie same zasady w dwie strony.
Jezeli natomiast wchodzisz na forum i widzisz "dialog" dwoch fanow Pogoni, ktorzy sobie cisna od kurew, to problem lezy w glowie a nie czy ktos Ci kaze spiewac czy sie zesrac.


MW'03
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5013 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2014 00:19
Z średnia wieku na młynie macie racje słabo to wygląda jak 14 latek rzuca mięsem na prawo i lewo.. Osobiście brakuje mi trzonu młyna tak jak chociażby w 1 lidze zawsze na dole pod gniazdem było sporo ogarniętych osób, coś było nie tak "trzon" reagował np wyproszenie gości nie śpiewających bądź najebanych. Teraz stoją tam gimnazjaliści i mała grupka MW odseparowana od reszty. Druga sprawa która rzucaw oczy to widoczny podział..akcja jednoczenia dzielnic wyszła dobrze ale teraz każda z nich zajmuje miejsca w odrębnych częściach młyna skupiając w swoich miejscu tylko ludzi z dzielni i wygląda to słabo


Tylko Pogoń !
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5417 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2014 08:44
up myślę, że masz sporo racji. U nas w młynie sporo małolatów, fajka za fajką, kurwy na lewo i prawo, dzieciak ma z 14 lat jebać policje na plecach i myśli, że jest dorosły. Wydaje mi się, że to też trochę zniechęca część ludzi. Jeszcze w I lidze pamiętam jak typ nie śpiewał czy coś tam się przypierdalał grzecznie upominany, to dostał inną reprymendę i się żegnał się z sektorem. Nie może być tak, że gniazdowy prosi o zejście niżej/do środka, a część ludzi ma to bezkarnie w piździe.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3939 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2014 10:15
Cieszy mnie, ze w formie jest Murayama.
Wielu ludzi chcialo go juz skreclac, a on teraz pokazuje ze naprawde potrafi panowac na pilka.
Do tego ma juz 5 bramek (chociaz wiadomo jak padla to ostatnia), to tylko o dwie albo trzy mniej niz Akahoshi w tym samym momenceie rok temu.

Co do Baka.
Nigdy nie podobala mi sie jego gra, ale od czasu przyjscia Kociana moim zdaniem gra ODROBINE lepiej.
Zobaczymy jak to bedzie.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3556 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2014 12:43
W 2008 roku zostały wydane fajne kalendarze Ultras Pogoń, na kalendarzu jest napis, całość środków przeznaczona jest na oprawy. Jest szansa na to by w tym roku wspierać przygotowania opraw poprzez zakup tego kalendarza 2015? Wtedy kosztował 12 zł, teraz spokojnie za 20 zł można by takie sprzedawać, hm?


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3684 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2014 14:08
Bez sensu dublowanie "gadżetów". Masz w oficjalnym sklepie kalendarz za 25zł.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3879 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2014 14:41

  Gonzalez13 napisał:  
Bez sensu dublowanie "gadżetów". Masz w oficjalnym sklepie kalendarz za 25zł.Chyba lepiej Wesprzeć ruch kibicowski raczej,szczególnie ze tamte byłby bardziej urodziwe niż klubowe. Ale to już kwestia gustu.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3684 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/12/2014 14:49
Zgadza się, ale jeśli ktoś już nabył kalendarz (jedyny w tym momencie), to już drugiego nie kupi, bo po co mu? W takiej sytuacji lepiej skupić się na innym gadżecie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005