Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5907 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2015 18:47

  Olaf napisał:  

  Przema napisał:  

A porownujac jednak gre? Za 0:1 jest tyle samo punkto co za 1:3.


Porównując grę to trudno wskazać gdzie była większa padaka z naszej strony teraz czy wtedy. Jednak wtedy Rogalski to był największy antybohater i doprawdy nie wiem jak można pisać, że z Rogalskim w składzie zagralibyśmy o wiele lepiej. Co do wyniku akurat w tym przypadku jest różnica. Gdyby wyniki były odwrotne tzn w pierwszym meczu 1:3, a teraz 0:1 to wczorajszy mecz byłby grany w Gdańsku, a my bibyśmy na 8 miejscu po zasadniczym sezonie.To wszystko kosmetyczne zmiany. Nie byloby wspominania Rogala bez zmiany trenera. Wtedy nie gralibysmy w Gdansku tylko moze podejmowalibysm Cracovie albo inna druzyne adekwatna do naszego poziomu.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3557 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2015 18:50

  DP napisał:  

  Omnislash napisał:  W CZYM MY JESTESMY KURWA DOBRZY ?


W rozsądnym budowaniu klubu od podstaw w oparciu o wychowanków i młodych z regionu i talentów z Polski.
Potęgą nie jesteśmy, ale wszystko idzie w dobrym kierunku, nie chce mi się więcej tłumaczyć.
Chcesz sukcesów tu i teraz, a to niemożliwe na ten moment i rozumiem to rozgoryczenie, ale od lat w Szczecinie nie było tak optymistycznej wizji na najbliższe lata.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2015 19:08

  Przema napisał:  

  Olaf napisał:  

  Przema napisał:  

A porownujac jednak gre? Za 0:1 jest tyle samo punkto co za 1:3.


Porównując grę to trudno wskazać gdzie była większa padaka z naszej strony teraz czy wtedy. Jednak wtedy Rogalski to był największy antybohater i doprawdy nie wiem jak można pisać, że z Rogalskim w składzie zagralibyśmy o wiele lepiej. Co do wyniku akurat w tym przypadku jest różnica. Gdyby wyniki były odwrotne tzn w pierwszym meczu 1:3, a teraz 0:1 to wczorajszy mecz byłby grany w Gdańsku, a my bibyśmy na 8 miejscu po zasadniczym sezonie.To wszystko kosmetyczne zmiany. Nie byloby wspominania Rogala bez zmiany trenera. Wtedy nie gralibysmy w Gdansku tylko moze podejmowalibysm Cracovie albo inna druzyne adekwatna do naszego poziomu.Kosmetyczne zmiany jednak robiące różnicę.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2015 21:21

  Omnislash napisał:  

  Janek80 napisał:  

  DP napisał:  

Pomyśl szerzej.Nie mamy dużej i wyrównanej kadry. Sporo młodych, którzy będą stanowić fundament Pogoni na lata.
Muszą ich ogrywać, żeby taki Walski, czy inny Obst byli gotowi do gry od początku następnego sezonu w Ekstraklasie.
Wszystko idzie w dobrą stronę. Jeszcze parę lat temu nie mieliśmy żadnych perspektyw na taki rozwój, a teraz chłopaki po 18-20 lat już grają
i to grają coraz więcej i lepiej. Z tego będzie i wynik sportowy i później pieniądze.
Nie ma stadionu i nie będzie, kibiców też wielu nie mamy jak widać, także nie ma się co obsrywać o sukcesy. Tyle lat był klub źle zarządzany to i brak sukcesów w gablocie, teraz w końcu jest jakieś światełko w tunelu, że idąc tą drogą może w końcu coś wygramy. Chyba, że Legia zgarnie 50 mln zł za grupe LM i odskoczy lidze na 10 lat.
Jest dobrze, niech se piłkarzyki dograją sezon.Moim zdaniem nie do końca dobrze to wygląda także w perspektywie. Jeżeli aż tak dużo młodych będzie grało, do tego jeszcze "odpukać" wyróżniających się będą sprzedawać, to łatwo sobie można wyobrazić gdzie to może doprowadzić.
Jeżeli chodzi o grę młodych to oczywiście jestem za, ale nie w ilości takiej jak w meczu z Lechią. Przy takiej ilości młodych i to jeszcze cała defensywa "młodzików" to to jest jakiś ewenement mnie nie bardzo przekonujący ;)


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2015 21:39
dopóki Rogalski i Frączczak będą w Pogoni nigdy nasza drużyna nie będzie grała o najwyższe cele.dlaczego?! są w naszej drużynie układy i układziki.ci dwaj mają za dużo do powiedzenia.dzięki nim odstrzelono Wdowczyka.czy ktoś zwrócił uwagę jak ,,dobrze" o nich wypowiada się Michniewicz ... Azoty chcą wyłożyć dużą kasę,ale p.Mroczek chce mieć na wszystko wpływ,a oni chcą rządzenia klubem na trochę innych zasadach niż dotychczas.przerwa letnia pokaże co z tego wyniknie.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3949 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/05/2015 11:13

  kibicMKS napisał:  
dopóki Rogalski i Frączczak będą w Pogoni nigdy nasza drużyna nie będzie grała o najwyższe cele.dlaczego?! są w naszej drużynie układy i układziki.ci dwaj mają za dużo do powiedzenia.dzięki nim odstrzelono Wdowczyka.czy ktoś zwrócił uwagę jak ,,dobrze" o nich wypowiada się Michniewicz ... Azoty chcą wyłożyć dużą kasę,ale p.Mroczek chce mieć na wszystko wpływ,a oni chcą rządzenia klubem na trochę innych zasadach niż dotychczas.przerwa letnia pokaże co z tego wyniknie.Masz takie informacje, czy tylko przypuszczasz ?
Powaznie pytam, bez szydery i spiny.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3694 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/05/2015 16:42
Komisja ds. Licencji Klubowych na posiedzeniu w dniu 11 maja 2015 roku podjęła następujące decyzje:

Komisja przyznała licencje na grę w rozgrywkach UEFA w sezonie 2015/2016 następującym klubom: Cracovia, GKS Bełchatów, Górnik Łęczna, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Piast Gliwice, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków. Korona Kielce oraz Zawisza Bydgoszcz nie składały wniosku o licencje UEFA.

Komisja nałożyła następujące nadzory finansowe:

Na Pogoń Szczecin w zakresie realizacji ugód zawartych z pracownikami. Klub został jednocześnie zobowiązany do spłaty wszystkich ugód w uzgodnionych terminach bez prawa ich dalszego odraczania.


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5019 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/05/2015 09:10

  Icar napisał:  
Z tym nie podejściem do dzieci to serio jedna wielka żenada


A zaczyna się od kasowania maluchów na bramce. W klubach ceny wejścia dzieciaka na mecz to 1-5 PLN, a ja za trzylatka muszę zapłacić 16 PLN. I jeszcze ochrona próbuje dzieciakowi butelkę z wodą na bramce zabrać, chyba po to, żebym musiał mu Bosmana zafundować...


chase
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/05/2015 08:31
Czy mecz Górnik - Pogoń będzie transmitowany na żywo na którymś z kanałów C+? W tej chwili wygląda na to, ze jedyne na co można liczyć to retransmisja o 6 rano w poniedziałek. Teraz się pozmieniały kanały C+, więc może tylko nie mogę znaleźć.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/05/2015 08:55

  chase napisał:  
Czy mecz Górnik - Pogoń będzie transmitowany na żywo na którymś z kanałów C+? W tej chwili wygląda na to, ze jedyne na co można liczyć to retransmisja o 6 rano w poniedziałek. Teraz się pozmieniały kanały C+, więc może tylko nie mogę znaleźć.Mecz chyba do obejrzenia na kanale 38 platformy NC+. Środkowy palec od nich dla abonentów kablówek...


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4232 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/05/2015 11:33

  On jest cienki! napisał:  

  chase napisał:  
Czy mecz Górnik - Pogoń będzie transmitowany na żywo na którymś z kanałów C+? W tej chwili wygląda na to, ze jedyne na co można liczyć to retransmisja o 6 rano w poniedziałek. Teraz się pozmieniały kanały C+, więc może tylko nie mogę znaleźć.Mecz chyba do obejrzenia na kanale 38 platformy NC+. Środkowy palec od nich dla abonentów kablówek...jakby tego było mało kolejny mecz z Wisła na wyjeździe na NC+sport...czyli dla tych co maja pakiety canal+ w kablówce oba nasze wyjazdy nie do oglądnięcia na żywo..:(


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5019 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/05/2015 13:30
pierdolic te c+. takie koszty a ciagle zmieniaja kanaly i wymyslaja nowe. jedna wielka zenada. tak sie konczy monopol na produkt jakim jest ekstraklasa. szkoda, ze polsat stracil prawa.


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3931 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/05/2015 15:09

  EPSON napisał:  

jakby tego było mało kolejny mecz z Wisła na wyjeździe na NC+sport...czyli dla tych co maja pakiety canal+ w kablówce oba nasze wyjazdy nie do oglądnięcia na żywo..:(Multimedia to kablówka i nsport jest.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4232 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/05/2015 19:14

  Seth_ napisał:  

  EPSON napisał:  

jakby tego było mało kolejny mecz z Wisła na wyjeździe na NC+sport...czyli dla tych co maja pakiety canal+ w kablówce oba nasze wyjazdy nie do oglądnięcia na żywo..:(Multimedia to kablówka i nsport jest.masz racje...ja niestety mam Netie ,w UPC tez chyba nie ma.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/05/2015 19:57
Wg Parady przewidywany skład na Górnika: Janukiewicz - Rudol, Golla, S. Murawski,, Nunes - Rogalski, Murawski - Frączczak, Akahoshi, Kun - Zwoliński.


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/05/2015 20:34
Sparing Pogoń Szczecin 6-0 Pogoń Szczecin (j)


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5019 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/05/2015 20:48

  KAM napisał:  
Wg Parady przewidywany skład na Górnika: Janukiewicz - Rudol, Golla, S. Murawski,, Nunes - Rogalski, Murawski - Frączczak, Akahoshi, Kun - Zwoliński.mialem sie nie odnosic do słów parady bo wiadomo jak jest, ale jesli ten sklad sie potwierdzi tj. wyjasni sie kilka spraw

a) sebastian murawski na srodku obrony, gosciu z nikad, wiem ze są problemy ale hernani i koj sa chyba zdrowi ? gdybysmy grali o cos, tj. o medal, to na 100% michniewicz wystawil by do gry hernaniego lub koja, ze wzgledu na chocby doswiadczenie, natomiast nie gramy o nic, wiec w sparingu z Gornikiem zagra sobie jakis anonim

b) jesli Kudła nie łapie sie na bramke mimo tego ze to sparingi i mimo przecietnej formy Radka, to znaczy, ze jego czas w tym klubie definitywnie sie skonczyl i mimo to ze moze byc kumaty, w porzadku gosc itd to nie jest konkurencja dla radka

c) michniewicz zrobił spinke zeby wejsc do 8, udało sie, wiec teraz wyjebka i urlopik krajoznawczy po Polsce bo jak to sam przyznal "W Szczecinie nie ma presji"

ale jesli sie godzicie na takie zachowania trenera, ktory otwarcie mowi ze gramy o nic i mowi i czyni (zmiany i sklad z lechią, to oddanie meczu) , ze nikt mu nic nie zrobi i nikt nic nie wymaga, to nie wiem czy wy jestescie kibicami tego zespolu ?


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3694 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/05/2015 21:21
Hernani nie jest w 100% sprawny. Murawski miał już ostatnio grać w 1. składzie w miejsce Walskiego. Koj widocznie jest w słabej dyspozycji, skoro ostatni przy absencjach obrońców nie było go nawet w 18 meczowej.

Najpierw marudzicie, że sami emeryci grają w Pogoni i szrot spoza Polski zamiast młodych, a jak już młodzi zaczynają grać to źle, bo to liga, a nie sparingi :D Zdecydujcie się w końcu. Pogoń idzie dobrym torem (patrz młodzież) i to w przyszłości zaprocentuje. Grosicki jak swego czasu wchodził do składu to też niektórzy pukali się w czoło ;)


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/05/2015 21:29
@DP nie spinaj sie bo Ci cos strzeli. Michniewicz mial cel utrzymac Pogon w lidze. Zrobil to najszybciej jak bylo to mozliwe.
Owszem chlapnal tekst z brakiem cisnienia na wyniki w osemce, ale ktos mu na to pozwolil, poinstruowal czego sie od niego oczekuje. Zgadzam sie, ze to pod wzgledem sportowym gorzej niz marne, ale jesli ktos w tym klubie ma pomysl na kolejny sezon i czescia tego pomyslu jest odpuszczenie 7 meczy na wiosne to lepiej tak niz spinanie sie w obawie o wyniki z potegami wysp owczych itp, a pozniej udreka na ligowych boiskach. Emocje w tym sezonie dla Pogoni i jej kibicow sa juz zakonczone. zle? moglo byc duzo gorzej.


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7875 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/05/2015 09:03
Ja jestem podobnego zdania. Gra w pucharach w naszej sytuacji organizacyjno - kadrowej to obłęd. Ktoś w klubie pewnie zdaje sobie z tego sprawę i nie ciśnie na wyniki. Cel został osiągnięty i to jest najważniejsze.
I taka dygresja.. Po co grać oklepanym składem skoro w przyszłym sezonie połowy z chłopaków moze nie być ? To najlepszy moment żeby zawodnicy pokroju Murawskiego S. czy Obsta zapoznali się z ekstraklasą. Nawet niech dostaną sraczki z tego powodu, ale jeżeli przymierzani są do szerokiego składu to lepiej niech mają tą sraczkę teraz niż w przyszłym sezonie gdy będzie musiał walczyć o ważne pkt np z Legią czy Lechem.
Nie byłoby też głupim rozwiązaniem gdyby kilka meczów bronił Kudła, o ile klub wiąże z nim jeszcze jakiekolwiek nadzieje..


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005