Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3939 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/09/2019 12:51
Mam nadzieję, że ten bramkarz z rezerw nie zagra meczu życia z nami.
Swoją drogą ten bramkarz kołba... brał doping a i tak był chujowy i teraz na cacy się załatwił. Co tacy ludzie mają w głowie...


krls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/09/2019 13:33

  Icar napisał:  
Mam nadzieję, że ten bramkarz z rezerw nie zagra meczu życia z nami.
Swoją drogą ten bramkarz kołba... brał doping a i tak był chujowy i teraz na cacy się załatwił. Co tacy ludzie mają w głowie...Prawdopodobnie Malarz będzie bronił.


... Inni Cię zdradzili, w biedzie opuścili, ale ja Nie !...
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3939 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/09/2019 16:31
Skąd informacja? jeszcze wczoraj było info, że treningi z zespołem zacznie dopiero w przyszłym tygodniu a co dopiero udział w meczu już jutro.


RJP.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/09/2019 18:10

  Icar napisał:  
Skąd informacja? jeszcze wczoraj było info, że treningi z zespołem zacznie dopiero w przyszłym tygodniu a co dopiero udział w meczu już jutro.podpisał kontrakt wczoraj, do końca tego sezonu.


Granatowo - Bordowa Emigracja!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3939 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/09/2019 19:01
To, że podpisał to wiem. Myślałem, że gdzieś oficjalnie napisali, że ma zagrać. A zdziwiłem się dlatego, bo jak wyżej napisałem, info było takie, że treningi dopiero w przyszłym tygodniu zaczyna, więc siłą rzeczy, nie może z nami zagrać.


RJP.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/09/2019 19:28
z tego co czytałem, jutro między słupkami ma stanąć Budzyński.


Granatowo - Bordowa Emigracja!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7553 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2019 18:52
Panowie ja tu czekam na opinie ale chyba wszyscy pousypiali w trakcie meczu😂 Co do gry. Graliśmy na tyle ile pozwolił ŁKS. Bronił się większość meczu całą drużyną. Ciężko było się przebić , środek tak zagęszczony że nawet strzał z dystansu nie wchodził w grę. Z każdą drużyna która przyjedzie do nas się bronić tak będą wyglądać mecze. Niestety.


,,Vi är överallt,,- POGON
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2019 19:24
Żeby do samego końca obawiać się najgorszej drużyny w lidze, która może jakiegoś farfocla wturlać po przypadkowym rożnym - liderowi nie przystoi...

Indywidualnie - najlepszy Buksa, poza bramką w drugiej połowie kilka wywalczonych wolnych w kluczowych momentach.
Stipica niezła interwencja głową :)
2 lub 3 razy głupie straty, które mogły nas sporo kosztować.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2019 22:18
Teraz tylko niech fotel lidera nie sparaliżuje ich z Górnikiem.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6864 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2019 22:30
Pogoń na pierwszym miejscu to dziwna sytuacja dla kibicow tego klubu:) Ja myśle, a raczej mam nadzieję, że Pogoń będzie dalej dobrze punktować, a do tego zacznie przekonywać swoją grą. Licze, że drużyna Kosty tak jak rok temu zacznie jechać z tą ligą od październiaka...
Na dziś: wynik super, gra jako tako...Tym bardziej cieszy pozycja w tabeli :) Brawo


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6134 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2019 22:49

  spagetti napisał:  
Panowie ja tu czekam na opinie ale chyba wszyscy pousypiali w trakcie meczu😂 Co do gry. Graliśmy na tyle ile pozwolił ŁKS. Bronił się większość meczu całą drużyną. Ciężko było się przebić , środek tak zagęszczony że nawet strzał z dystansu nie wchodził w grę. Z każdą drużyna która przyjedzie do nas się bronić tak będą wyglądać mecze. Niestety.Ważne żeby przypieczętować taką przewagę jak dzisiaj w drugiej połowie golem. Ja byłem przekonany, że dadzą radę strzelić z jakiegoś stałego fragmentu i udało się z wolnego. Kluczem w takich okolicznościach zdobycia dużej przewagi, może być właśnie wywalczanie i skuteczne wykorzystywanie stałych fragmentów.
Trzeba się przyzwyczaić, że w tej lidze nie ma raczej łatwych zwycięstw. Poziom jest w miarę wyrównany. Ważne 3 punkty i powrót na fotel lidera. Górnik na wyjeździe w tym sezonie jest beznadziejny. 1 punkt zdobyty na terenie rywali. Trzy ostatnie wyjazdy przegrane. Mimo to nie liczyłbym na łatwy mecz dla nas ;)


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5069 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2019 23:41
I wtedy mógłbym rzec: trwaj chwilo,
o chwilo, jesteś piękną!

Obrazek png wstawiony na forum


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2019 07:54
Kolejny trudny mecz, bo przyjeżdża kolejna drużyna i ustawia autobus 25-30 metrów pod bramką. ŁKS świadom swojej serii zmienił taktykę i.... dzięki Bogu nie wypaliło. Szeroko hajpowany Ramirez okazał się przeciętny i niewiele wniósł. Po naszej stronie klasycznie - niezła defensywa (poza jednym farfoclem Zecha), solidna druga linia (Dąbrowski chyba powoli się ogrywa z zespołem) i indywidualności, które pomagają tam w walce z wiatrakami. Buksa ma ewidentnie to coś, jakąś pewność siebie, która jest rzadka dla piłkarzy z ekstraklasy. Gra momentami bezczelnie dla rywala i jest trudny do odszyfrowania - bo potrafi grać głową, nogą, jest szybki, a tu jeszcze strzela gole z wolnych. Napastnik kompletny?

Super, że udaje nam się wreszcie wygrywać takie mecze na styku. Trzeba sobie tym pomóc i wywindować się na czoło tabeli. Brawo drużyna.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
sidorowski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4297 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/09/2019 17:56
Coście tak cicho, hej, tego no... ;) przecież mamy lidera :) Jak są porażki to biadolimy (ja też), a jak jest lider to cisza. Cieszyć się !


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/09/2019 22:09
Na to, żeby był wynik + styl , mamy w tym momencie za słabą kadrę. Brakuje nam jakości na kilku pozycjach żeby był dobry styl i płynność. Nie mamy wielu piłkarzy, którzy potrafią zrobić różnicę. Z ofensywnych to tylko Kozulj i Buksa. Dlatego nie będziemy strzelać wielu goli.

Tym większe słowa uznania dla Kosty Runjaicia za to, że potrafi dostosować taktykę do możliwości piłkarzy i robić wynik. Brakuje jakości z przodu? To skupiamy się na tyłach. I to na razie wychodzi.

Gdybyśmy teraz mieli w pomocy zdrowego Drygasa i Majewskiego, tak jak w zeszłym sezonie... ehhh...


Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4491 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/09/2019 22:21

  sidorowski napisał:  
Coście tak cicho, hej, tego no... ;) przecież mamy lidera :) Jak są porażki to biadolimy (ja też), a jak jest lider to cisza. Cieszyć się !Bo nie chcę zapeszać zawsze jak mówię że gramy o majstra to się wszyscy pukają w czoło. A ja uważam że dorosła nam drużyna. Liga wbrew pozorom jest bardzo płaska i każdy z każdym może teraz wygrać więc trzeba się cieszyć że wtedy gdy nie idzie tak jak my kibice się spodziewamy to i tak punktujemy :D Oby tak do końca sezonu.


Nowy stadion dla Szczecina!!!
Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5184 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2019 13:39

  donq27 napisał:  

  Bzyku napisał:  
Tym większe słowa uznania dla Kosty Runjaicia za to, że potrafi dostosować taktykę do możliwości piłkarzy i robić wynik. Brakuje jakości z przodu? To skupiamy się na tyłach. I to na razie wychodzi.

Gdybyśmy teraz mieli w pomocy zdrowego Drygasa i Majewskiego, tak jak w zeszłym sezonie... ehhh...Nie no wiadomo, że aktualnie trener zasługuje na największe oklaski i bez niego to wszystko mogłoby wyglądać dużo gorzej. No ale widzisz - ja sobie gdybam że jednak trzeba poszukać tej otwartości w ataku, tak jak Ty gdybasz nad Drygasem i Majewskim ;)

Wiadomo - trzeba się cieszyć. Trzeba jednak również twardo stąpać po ziemi. Ta liga pokazała, że kluby teoretycznie sprawiające niespodziankę na pewnym etapie potem mogą zaliczyć bolesny upadek. Dlatego już teraz warto myśleć o zimowym okienku, warto szukać kolejnych rozwiązań. Wierzę że Kosta to gość z głową na karku i ogarnie to w dalszej części sezonu.

Kończę marudzenie i cieszmy się z tego co jest teraz :) W końcu na koniec dnia liczy się ilość punktów w tabeli.
Ostatnie lata pokazały że w walce o puchary nie liczył się styl tylko punkty. W zeszłym sezonie na Lechii oczy krwawiły , Legia stylowo też odbiegała, Sracovia też przeplatała mecze jedynie Piast powiedzmy że jakoś się prezentował. Sezon wcześniej Legia i Lech bez stylu Jagielonia w sumie nie pamiętam Górnik no powiedzmy jak Piast w ostatnim sezonie. Także styl pucharów w Ekstraklasie nie zdobywa. Mimo braku ofensywnego polotu jak to mieliśmy w zeszłym sezonie a raczej jego części widać że mamy fundament drużyny i to chyba cieszy. Reszta w rękach Trenera i Zawodników.

Ostatnio edytowany przez: Pyrgol, 19 września 2019, 18:31 [1 raz(y)]


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/09/2019 21:07

  Pyrgol napisał:  

  donq27 napisał:  

  Bzyku napisał:  
Tym większe słowa uznania dla Kosty Runjaicia za to, że potrafi dostosować taktykę do możliwości piłkarzy i robić wynik. Brakuje jakości z przodu? To skupiamy się na tyłach. I to na razie wychodzi.

Gdybyśmy teraz mieli w pomocy zdrowego Drygasa i Majewskiego, tak jak w zeszłym sezonie... ehhh...Nie no wiadomo, że aktualnie trener zasługuje na największe oklaski i bez niego to wszystko mogłoby wyglądać dużo gorzej. No ale widzisz - ja sobie gdybam że jednak trzeba poszukać tej otwartości w ataku, tak jak Ty gdybasz nad Drygasem i Majewskim ;)

Wiadomo - trzeba się cieszyć. Trzeba jednak również twardo stąpać po ziemi. Ta liga pokazała, że kluby teoretycznie sprawiające niespodziankę na pewnym etapie potem mogą zaliczyć bolesny upadek. Dlatego już teraz warto myśleć o zimowym okienku, warto szukać kolejnych rozwiązań. Wierzę że Kosta to gość z głową na karku i ogarnie to w dalszej części sezonu.

Kończę marudzenie i cieszmy się z tego co jest teraz :) W końcu na koniec dnia liczy się ilość punktów w tabeli.
Ostatnie lata pokazały że w walce o puchary nie liczył się styl tylko punkty. W zeszłym sezonie na Lechii oczy krwawiły , Legia stylowo też odbiegała, Pasy też przeplatały mecze jedynie Piast powiedzmy że jakoś się prezentował. Sezon wcześniej Legia i Lech bez stylu Jagielonia w sumie nie pamiętam Górnik no powiedzmy jak Piast w ostatnim sezonie. Także styl pucharów w Ekstraklasie nie zdobywa. Mimo braku ofensywnego polotu jak to mieliśmy w zeszłym sezonie a raczej jego części widać że mamy fundament drużyny i to chyba cieszy. Reszta w rękach Trenera i Zawodników.

Pasy? Serio tak piszesz o tych cwelach, nozowych kurwach z Krakowa??


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4500 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/09/2019 02:58
Bana mu daj za zastąpienie słowa nożownicy słowem pasy.


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5184 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/09/2019 18:37

  Axiom napisał:  
Bana mu daj za zastąpienie słowa nożownicy słowem pasy.Poprawione. Sorki za blad jeżeli ktoś się poczuł urażony po kilkudziesięciu godzinach pracy i takie błędy się zdazaja.

Axiom bana to na Twój mózg trzeba założyć. Każdemu się może zdarzyć w szczególności jak człek nie ma czasu i raz na jakiś czas zagladnie i się wypowie na forum.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.34 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005