Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5580 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/04/2014 23:48

  AntPS napisał:  
...Przypomnij sobie mecz z Górnikiem na jesień. Przegrywaliśmy 4:0, a doping był o wiele lepszy niż ostatnio. Szczerze mówiąc nie wiem od czego to zależy...Jedną z przyczyn lepszego dopingu wtedy były m.in. pootwierane bramy między sektorami.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4183 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2014 00:36

  kibicMKS napisał:  

  oczko82 napisał:  
Kurcze gdybym wiedział, że jest takie "parcie" na powrót Sandała to bym go dzisiaj od razu na stadion zawiózł (wiozłem go dzisiaj 2 razy na 81), że dopiero teraz te prośby i błagania wyczytałem ;) :D ehhhogarniasz,ze Sandał był ostatnim prowadzacym doping na 12,ktory potrafił ogarnac PIEKIEŁKO?! każdy popełnia błedy i każdemu należy dać drugą szansę.moim zdaniem ostatnim,który prowadził doping,który cieszył się szacunkiem wśród kibiców był właśnie Sandał czy podoba się Tobie czy nie.jeszcze tylko Sochan umiał zmobilizować kibiców.nie wierzę!!! Sandał to umiał jedynie ogarniać nalewki i imponował tym gównarzerii. I chyba tylko ona go szanowała


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4540 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2014 00:44

  kosialdo napisał:  

  kibicMKS napisał:  

  oczko82 napisał:  
Kurcze gdybym wiedział, że jest takie "parcie" na powrót Sandała to bym go dzisiaj od razu na stadion zawiózł (wiozłem go dzisiaj 2 razy na 81), że dopiero teraz te prośby i błagania wyczytałem ;) :D ehhhogarniasz,ze Sandał był ostatnim prowadzacym doping na 12,ktory potrafił ogarnac PIEKIEŁKO?! każdy popełnia błedy i każdemu należy dać drugą szansę.moim zdaniem ostatnim,który prowadził doping,który cieszył się szacunkiem wśród kibiców był właśnie Sandał czy podoba się Tobie czy nie.jeszcze tylko Sochan umiał zmobilizować kibiców.nie wierzę!!! Sandał to umiał jedynie ogarniać nalewki i imponował tym gównarzerii. I chyba tylko ona go szanowałaSzczym ryj! Na pewno nie zrobiłeś dla Pogoni tyle co on. Jaki był, taki był. Jednak szacunek mu się należy bo że nie jest fanatykiem w twarz mu nikt nie powie. Byłeś na każdym meczu w IV lidze jak Pogoń była w kryzysie? Zostałeś wierny do końca? Wątpię. Skończcie ten temat bo się robi offtop.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3979 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2014 00:48
Weźcie się kurwa ogarnijcie,kto by nie prowadził dopingu to należy mu się szacunek.Poza tym ten temat jest od Występów Pogoni w Ekstraklasie a nie dyskusji na temat prowadzących.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4183 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2014 11:59

  Psychros napisał:  

  kosialdo napisał:  

  kibicMKS napisał:  

  oczko82 napisał:  
Kurcze gdybym wiedział, że jest takie "parcie" na powrót Sandała to bym go dzisiaj od razu na stadion zawiózł (wiozłem go dzisiaj 2 razy na 81), że dopiero teraz te prośby i błagania wyczytałem ;) :D ehhhogarniasz,ze Sandał był ostatnim prowadzacym doping na 12,ktory potrafił ogarnac PIEKIEŁKO?! każdy popełnia błedy i każdemu należy dać drugą szansę.moim zdaniem ostatnim,który prowadził doping,który cieszył się szacunkiem wśród kibiców był właśnie Sandał czy podoba się Tobie czy nie.jeszcze tylko Sochan umiał zmobilizować kibiców.nie wierzę!!! Sandał to umiał jedynie ogarniać nalewki i imponował tym gównarzerii. I chyba tylko ona go szanowałaSzczym ryj! Na pewno nie zrobiłeś dla Pogoni tyle co on. Jaki był, taki był. Jednak szacunek mu się należy bo że nie jest fanatykiem w twarz mu nikt nie powie. Byłeś na każdym meczu w IV lidze jak Pogoń była w kryzysie? Zostałeś wierny do końca? Wątpię. Skończcie ten temat bo się robi offtop.akurat byłem na większości meczów w IV lidze.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7595 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2014 12:23
Sandał był ostatnim który ogarniał 12 ? Nie no k...a dzieciaki zamknąć ryje bo ile można czytać takie bzdety ?!
Żul ogarniał piekło ciekawe co tu jeszcze przeczytamy :)

Był P. był L. był S. teraz jest M. i każdy z nich milion razy lepiej się nadaje niż Sandał bez jaj dzieciaki mi tu bo to nie 1 kwiecień.


Better dead than red!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5404 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2014 12:34
chyba ktoś mocno zaczął majówkę ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2014 13:26
Żale osób stęsknionych za Sandałem, które pojawiają się tu całkiem regularnie, są naprawdę zabawne. Czy tylko mi wydaje się, że są pisane z perspektywy osób siedzących poza Młynem lub ewentualnie sporadycznych gości, którzy przez większość meczu mruczą pod nosem?


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2014 19:01

  kibicMKS napisał:  
ogarniasz,ze Sandał był ostatnim prowadzacym doping na 12,ktory potrafił ogarnac PIEKIEŁKO?! każdy popełnia błedy i każdemu należy dać drugą szansę.moim zdaniem ostatnim,który prowadził doping,który cieszył się szacunkiem wśród kibiców był właśnie Sandał czy podoba się Tobie czy nie.jeszcze tylko Sochan umiał zmobilizować kibiców.


Na szczęście tylko Twoim zdaniem - czy się Tobie to podoba czy nie...


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5517 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2014 19:41
Po prostu każdy powinien zadać sobie pytanie po co przychodzi na młyn - przed meczem i czy dał z siebie wszystko - wychodząc z niego. Są wyniki, piłkarze walczą, ale dla niektórych 2:2 to i tak porażka. Wiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale trochę lodu na głowę.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4336 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2014 20:26
przytocze slowa Janukiewicza


"Każdy sobie powinien z piekielka zadać pytanie, Czy kurwa chce byc 12 zawodnikiem dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

na piekielko przychodzimy dla Pogoni a nie Gniazdowego ktory i tak ogarnia tylko ludzie bardziej przejmuja sie strata gola niz tym ze 150 glow przebija sie przez nich


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3777 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2014 20:57
Wisła nadal bez Garguły i Głowackiego. Smuda wypowiada się z respektem o nas. Na pewno w sobotę będzie ciekawie i emocjonująco. Oby utrzymać status niepokonanej drużyny na wiosnę


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4540 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2014 00:44

  ktn napisał:  
Sandał był ostatnim który ogarniał 12 ? Nie no k...a dzieciaki zamknąć ryje bo ile można czytać takie bzdety ?!
Żul ogarniał piekło ciekawe co tu jeszcze przeczytamy :)

Był P. był L. był S. teraz jest M. i każdy z nich milion razy lepiej się nadaje niż Sandał bez jaj dzieciaki mi tu bo to nie 1 kwiecień.Gościu napisał S. z myślą o Sochanie a ktoś to zinterpretował inaczej i powstała głupia dyskusja. Piona! podniósł niepotrzebnie ciśnienie.


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7583 dni

*****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2014 09:09
Powiem tak...
Sandala kariera na gniezdzie zostala definitywnie zakonczona.
Ludzie, ktorzy wywoluja jego watek na forum robia tylko sobie i jemu krzywde.
Bo zaczynaja byc wyciagane brudy, ktorych temat zostal zamkniety. No i wiele mozna zarzucic w sposobie prowadzenia dopingu wtedy(plus kilka bardzo niefajnych sytuacji wokol tego), ale to trzeba bylo wtedy to analizowac, wkurwiac sie i przede wszystkim byc. Teraz z perspektywy czasu coniektorym pamiec sie zaciera i wybielaja te chwile.
Dla dobra wszystkich i przede wszystkim Sandala lepiej nie wracac do tego tematu.

Co do gniazdowych, to jestesmy ze Szczecina i tu od zawsze, kto by nie stal na gniezdzie, nie dogodzisz... Na kazdego bylo wypluwane tyle jadu na forum, ze to nawet juz nie jest cos co moze ruszyc. Gratulacje M. za dobra robote. Miejmy nadzieje, ze i L. wroci i wspomoze, a pozniej dolaczy S. ..Bo 1 gniazdowy do zdecydowanie za malo, na mlyn jaki bedziemy tworzyc!


Sami przeciw wszystkim!!!
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4021 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2014 14:00
Dokładnie. Miałem na myśli Sochana bo nawiązałem do meczu z Górnikiem kiedy przegraliśmy 1:4 i dzięki niemu wspominam ten mecz zajebiście mimo przegranej.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6174 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2014 14:26

  Ozii napisał:  

  Black Adder napisał:  

  Ozii napisał:  
Powiem tak z mojej perspektywy to: FRĄCZCZAK WYPIERDALAJ NA KOLANACH. To co ten facet gra woła o pomstę do nieba[...]Coś ci się lekko popierdoliło z tymi tekstami do kolesia, który jest PORTOWCEM od kilku sezonów! Większy staż ma chyba tylko Ława, Janukiewicz i Rogal. Nie jego wina, że awaryjnie zrobiono go kiedyś tam obrońcą - choć to zawodnik naturalnie ofensywny. Miej pretensje do kolejnych trenerów, którzy ten stan podtrzymywali i robi to z uporem maniaka Wdowiec - niszcząc tym samym karierę zarówno Adamowi, jak i młodym chłopakom, którzy będąc nominalnymi obrońcami, siedzą kolejny sezon na ławie.1. Ten koleś nie zasługuje na podstawową 11 co pokazuje od kilku/-nastu spotkań. 2.Z tego co się orientuję z ofensywnie też niczego nad specjalnego sobą nie reprezentuje,więc o czym my kolego rozmawiamy? ;)Niestety gra słabo. Kiedyś na plus liczyły mu się skuteczność, strzelane gole, teraz sama ambitna gra to może być za mało jeżeli Pogoń myśli o silnej drużynie.
Chciałbym zwrócić uwagę na coś co nie podobało mi się w meczu z Górnikiem. Patryk Małecki przynajmniej dwa razy po niezbyt udanych swoich akcjach bił brawo. Wydawałoby się, że bardziej powinien być zły na kiepsko wykończone akcje niż bić brawo...


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3790 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2014 15:54

  Janek80 napisał:  

Niestety gra słabo. Kiedyś na plus liczyły mu się skuteczność, strzelane gole, teraz sama ambitna gra to może być za mało jeżeli Pogoń myśli o silnej drużynie.niezaleznie czy gra slabo czy nie to napisanie "FRĄCZCZAK WYPIERDALAJ NA KOLANACH." jest ponizej jakiegokolwiek poziomu.
Pomijajac juz nawet elementarne podstawy kultury to jakby nie bylo jest to chlopak z regionu, nie mozna mu odmowic zaangazowania, gra tu juz 5. sezon i ma chyba prawie 100 wystepow i 19 goli w barwach Pogoni.

Takze szkoda slow na Oziiego...


Oddajcie mi moj stary login...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6174 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2014 17:14

  Gradus_new napisał:  

  Janek80 napisał:  

Niestety gra słabo. Kiedyś na plus liczyły mu się skuteczność, strzelane gole, teraz sama ambitna gra to może być za mało jeżeli Pogoń myśli o silnej drużynie.niezaleznie czy gra slabo czy nie to napisanie "FRĄCZCZAK WYPIERDALAJ NA KOLANACH." jest ponizej jakiegokolwiek poziomu.
Pomijajac juz nawet elementarne podstawy kultury to jakby nie bylo jest to chlopak z regionu, nie mozna mu odmowic zaangazowania, gra tu juz 5. sezon i ma chyba prawie 100 wystepow i 19 goli w barwach Pogoni.

Takze szkoda slow na Oziiego...Oczywiście się zgodzę, że jest to wypowiedź poniżej jakiegokolwiek poziomu i trudno zrozumieć piszącego, ale wydaje się wielce prawdopodobne, że Adam w takiej formie trafi na ławkę rezerwowych. Środkowi obrońcy też nie błyszczeli, więc może powróci do gry Golla?


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3899 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2014 17:32
Frączczak znowu jest skazany na grę, Lewandowski nie zdążył doleczyć kontuzji. Mimo, że ostatnio forma słaba, to potrafi przecież zagrać przyzwoity mecz na pozycji bocznego obrońcy... i zostaje jedynie liczyć, że tak będzie. Nie mamy alternatywy na boki obrony. Jedynie Golla może zastąpić kogoś ze środkowych. Nie widzi mi się przesuwanie stopera na bok obrony, bo może być jeszcze gorzej. Ciężko też znaleźć kogoś z pomocy lub skrzydła na tą pozycję... latem to jest mus, żeby kogoś sprowadzić, bo Lisowski naprawdę mocno musiał obniżyć swoje notowania ostatnio. Swoją drogą to dla mnie trochę zagadka - wie ktoś dlaczego tak się stało? Aż tak słaba forma, że nie ma sensu go brać nawet na ławkę?


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3777 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2014 21:48
Szkoda, że Adam nie rozwinął się tak jak mógł. Pamiętacie jak Smolny mówił, że to będzie drugi Piszczek - od napastnika do obrońcy? 26 lat chyba już jakiegoś wielkiego progresu nie zaliczy, chociaż kto wie, pod okiem Wdowczyka nie nauczyć się dobrze bronić to grzech.

Patrząc na to wszystko szkoda jednak Pietruszki, przydałby się teraz, do końca sezonu, szczególnie wobec problemów ze zdrowiem Lewandowskiego. Nie potrafię do końca zrozumieć powodów rozstania się z nim. I pomyśleć jeszcze gdyby nam się nie objawił Rudol to wogóle... Gość wszedł przebojem do drużyny i teraz wymieniany jest wśród jej pewniaków.

Za błędy siadał na ławce Golla czy Dąbrowski za słabą grę Ława, chociaż ten usiadł jak zaczął grać nieźle, widać Adam jest nietykalny. Trochę mało w tym logiki. Bo nie wierzę, że nie można zbudować obrony bez Frączczaka z wykorzystaniem Rudola i Lisowskiego.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005