Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2015 23:21

  zach-pom napisał:  

  Cytat:  
myślisz, że krzykniesz coś pare razy na treningu to im to coś da? Założą słuchawki i będą mieli Ciebie w poważaniu.



Akurat motywacja kopaczy przed ważnym meczem z Bełchatowem pomogła może by ich tak co mecz motywować przed meczami? Skoro Kocian to cipa to może źli kibole wywołają w nich trochę ambicji i woli walki?


Przypadek. Gdyby to GKS strzeli pierwszy bramke to skonczyloby sie 0-3. I jedni i drudzy ch... grali, ale po bramce jakos poszlo. Zreszta wygrana z GKS bedzie nam sie dlugo odbijac czkawka bo stracilismy czas kiedy nowy trener mogl popracowac z zespolem .


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2015 23:28

  DP napisał:  

  Owczarek napisał:  
DP czepiasz się gościa, bo widzi mega chujnie i nie chce iść na mecz, od razu zarzuty, że nie jest kibicem.. w takim razie połowa młyna to nie są kibice, wystarczy spojrzeć na jego wielkość podczas meczu z Lechem a np Górnikiem Łęczna. Wiadomo, że POGOŃ to są kibice, ale piłkarzyki muszą odczuć jaką żenade odwalają, myślisz, że krzykniesz coś pare razy na treningu to im to coś da? Założą słuchawki i będą mieli Ciebie w poważaniu.



czepiam sie go nie dlatego ze widzi mega chujnie bo to widzą wszyscy i kazdy potwierdza ze jst zle a dlatego ze powinien on i kazdy inny ktory mowi, ze to pierdoli schowac dume do kieszeni i przyjsc normalnie na mecz. nie mozemy przegrywac i na boisku, i na trybunach a z takim nastawieniem znowu szykuje sie zenada na trybunach. a mlyn to osobna kwestia i oczywiscie wyglada on tragicznie ale są inne trybuny jak wam sie mlyn nie podoba...



Idź i ładuj do kasy !!! Może chłopaki podwyżkę dostaną w przyszłym sezonie :) zabraknie kasy to może gra się zacznie.


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2015 23:29

  Łukasz85 napisał:  

  DP napisał:  

  Mazii napisał:  

  DP napisał:  

  Mazii napisał:  
Do póki nie wyjebią Kociana moja noga na meczach nie stanie!

Kurde już wiele przeżyłem z tym klubem ale teraz to parodia.

Chłopaki grają antyfutbol.



to wypierdalaj na blekitnych jak takim jestes kibicem sukcesu



Zamknij mordę Ty skurwiały patałachu. Niech wkońcu admin zrobi z tobą porządek.



to ze im nie idzie i ze sie nie staraja to nie znaczy ze mamy nie chodzic na mecze ktos musi godnie prezentowac Pogoń jak nie oni to kto ?! MY !!!! POGOŃ TO MY



Tak idź i śpiewaj hej sialala Portowców wspaniała gra tak jak to było na Lechii. A później dziwota ze tak chujowo graja



"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy." - Sir Alex Ferguson

Ten kto ma być na meczu to będzie, reszta nie jest potrzebna.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2015 23:34
Przestańcie wałkować temat Wdowczyka, bo to, że nie przyjdzie jest wiadome od dawna. Jeśli wyjebią Kociana (nie byłbym wcale tego taki pewien) to przyjdzie zapewne Czesio.


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2015 23:38

  domin839 napisał:  

  Łukasz85 napisał:  

  DP napisał:  

  Mazii napisał:  

  DP napisał:  

  Mazii napisał:  
Do póki nie wyjebią Kociana moja noga na meczach nie stanie!

Kurde już wiele przeżyłem z tym klubem ale teraz to parodia.

Chłopaki grają antyfutbol.



to wypierdalaj na blekitnych jak takim jestes kibicem sukcesu



Zamknij mordę Ty skurwiały patałachu. Niech wkońcu admin zrobi z tobą porządek.



to ze im nie idzie i ze sie nie staraja to nie znaczy ze mamy nie chodzic na mecze ktos musi godnie prezentowac Pogoń jak nie oni to kto ?! MY !!!! POGOŃ TO MY



Tak idź i śpiewaj hej sialala Portowców wspaniała gra tak jak to było na Lechii. A później dziwota ze tak chujowo graja



"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy." - Sir Alex Ferguson

Ten kto ma być na meczu to będzie, reszta nie jest potrzebna.



Tyle tylko, że Sir Alex budował Manchester przez 27 lat, w międzyczasie były wzloty i upadki, ale widać było, że to wciąż to samo ciało z Giggsem, czy Scholes'em grającymi w tym klubie po 20 czy więcej lat. Nie porównujmy szamba z perfumerią, gdzie u nas trener zmienia się co kilka, czy kilkanaście miesięcy, a najdłużej grający zawodnicy mają staż 6 lat i można ich policzyć na palcach jednej ręki, a i tak tych palców będzie za dużo o jeden przynajmniej. Poza tym zakładam, że w dniu w którym to powiedział Manchester miał na swoim koncie przynajmniej kilkanaście tytułów i przechodził jakieś słabsze dni, my na dzień dzisiejszy nie wygraliśmy ŻADNEGO trofeum, więc w Szczecinie nie może być mowy o jakichkolwiek kibicach sukcesu, a tacy się trafiają zapewne wśród kibiców Man UTD i do nich kierował swoje słowa Ferguson.

Ostatnio edytowany przez: Boris, 8 kwietnia 2015, 01:06 [2 raz(y)]


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2015 23:39
Jan Kocian, trener Pogoni Szczecin: Byliśmy słabsi w pierwszej połowie. Nie braliśmy odpowiedzialności za swoją grę. Oddaliśmy całe boisko przeciwnikowi. W przerwie w szatni było gorąco. W drugiej połowie graliśmy lepiej. Nie udało nam się doprowadzić do wyrównania. Próbowaliśmy reagować zmianiami, ale to też nie przyniosło skutku. Gratuluję Zawiszy i powtórzę, że przegraliśmy po bardzo słabej pierwszej połowie. 


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2015 23:50
Było gorąco...trzeba było zakręcić kaloryfer. Już widze jak Kocian tam ich motywuje, trzymając rączki w kurtce. Jagiellona, Zabrze i Legia przed nami (Cracovie pomijam) - i wszystko jasne.


Kicek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6383 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 00:06
Byłem na meczu także wypowiem się na te tematy co widziałem z bezpośrednio z trybun...

Janota w 1 połowie w środku tragedia... zero walki fizycznej, chyba ani razu nie wyskoczył do główki...
Ogólnie w środku pola nas nie było w 1 połowie...
Matynia w 25' zółta kartka pod bramka przeciwnika, głupi i bezmyslny wslizg... za chwile dwie próby dośrodkowac prosto w obronce...
Wójcicki z nasza lewa strona robił co chciał w obronie...
2 połowa, Rudol z boku w ofensywie każda piłka wycofana do najbliższego....
Robak musiał schodzic do boku na długie piłki zeby wygrac pojedynek i dosrodkowac w miejsce gdzie tak naprawde... brakowało Robaka, nikt nie wchodzil w jego nominalna pozycje zamykac akcje...

ogólnie srodek pola w 1 połowie masakra...
obrona masakra...
Zero pomysłu na gre...
Robak z przodu klasa sama w sobie ale nie mial komu dograc z przodu...
Rogalski DNO...


MKS
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 01:41
przejeblismy? zaskoczenie? żadne...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 01:42
Przepraszam, że nie na temat trochę. Jest chujowo, ale będą na każdym meczu do końca sezonu i do tego będę zachęcał koggo tylko będę mógł. Po prostu wydaje mi się, że kibicem się jest, a nie bywa i to, że grajki odpierdalają parodię, nie oznacza, że my powinniśmy być tacy jak oni. Do zobaczenia na Jadze, róbmy swoje zdecydowanie lepiej niż ostatnio.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 02:28

  Niezniszczalny napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Piszę to co usłyszałem w piątek od piłkarza Naszej Pogoni. I chuj kładę na to że ktos napisze , że sieję ferment , że to nie potwierdzone, że łykam jak młody pelikan... Jestem obecny na trybunach od 30-lat czyli 10 roku swojego zycia, i naprawdę nie jest to mi na rękę jak ktoś napisze , że coś wyssałem z palca. A jeśli zawodnik kadry Pogoni coś mówi , to mówi prawdę... A dzieje się nieciekawie:
Na moje zapytanie : Ale ósemkę musimy mieć?
Odpowiedz: Będzie ciężko???
Ja: Dlaczego???
I On z grubej rury:
1- PODZIAŁY W DRUŻYNIE, KOLEGA KLEPIE CIĘ PO PLECACH A ZA PLECAMI WBIŁBY CI W NIE NÓŻ
2-BRAK ATMOSFERY I MOTYWACJI KTÓRA BYŁA ZA WDOWCZYKA, WTEDY BYLIŚMY DRUŻYNĄ
3- KOCIAN ZERO SZACUNKU I POSŁUCHU
4- RADOŚĆ Z PRZERWY REPREZENTACYJNEJ, BO MOŻE ZAWISZA ZOSTANIE WYTRĄCONA Z RYTMU I UDA SIĘ WYWIEŚĆ Z JEGO TERENU 1 PUNKT
5- TRENINGI KOCIANA NIC NIE WNOSZĄ , NIE PODNOSZĄ UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKICH...
6-BRAK WSKAZÓWEK PODCZAS MECZU Z ŁAWKI TRENERSKIEJ
Jeśli tak się dzieje, to ja nie mam pytań.. Albo nie chcą tego trenera, bo widzą że przy Nim nic nie ugrają, albo jest to jakaś typowa zmowa...



To zawodnik z podstawowego składu?



To zawodnik który często - gęsto bywa w 18stce meczowej... Więcej nie powiem.. Przepraszam


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 02:32

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Wychodzi na to, że w tym co napisał M.K 74 było sporo prawdy.

Jak jakimś cudem wcisną coś na 1-1 odtrąbią sukces.

Kocian nie u żony tylko pewnie jeszcze z tej czeskiej gali nie wrócił.




Oni już przed meczem wiedzieli że będzie ciężko... Nie maja ustalonej taktyki bezpośrednio pod przeciwnika.. Bank informacji nie działa, trener nie działa, Im się z tym trenerem nie chce, i kółko się zamyka... Ja pierdole jakich My czasów doczekaliśmy...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 02:45

  FL2 napisał:  
Piłkarzy pora odwiedzić



Czekałem na ten moment , gdy ktoś to napisze... Mają w dupie odwiedziny na treningu , i jeszcze potrafią z tego szydzić...!
Te słowa padły z ust piłkarza Pogoni , tego samego który powiedział co się dzieje w drużynie.. Naprawdę nie mogę napisać kto to jest, bo obiecałem...

"BYŁA JUŻ DELEGACJA NA TRENINGU... MIĘDZY INNYMI JEDEN BYŁ W GARNITURZE , A DRUGI W RÓŻOWYCH SPODNIACH...
JAK MOŻNA PRZYJŚĆ SIAĆ POSTRACH W RÓŻOWYCH SPODNIACH... MÓWILI ŻE NIE WYOBRAŻAJĄ SOBIE ABYŚMY POGOŃ SPUŚCILI DO PIERWSZEJ LIGI.. ŻE NARAZIE SĄ GRZECZNI , ALE TE RÓŻOWE SPODNIE TO BOMBA HAHAHA" To mniej więcej cytat z wypowiedzi grajka Pogoni.
Nie było mnie tam więc nie wiem kto był??? Może ktoś skojarzy fakty... Nie straszne nim nic i nikt... Mają wszystko w dupie!!!
Takich to czasów doczekaliśmy...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 02:46
Przepraszam za tyle postów jeden pod drugim, niech ktoś to ogarnie. Nie wiem jak wklejać więcej cytatów i na każdy osobno odpowiedzieć...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 07:43
Jeżeli naprawdę była delegacja kibiców na treningu ,ubranych w garnitur i różowe spodnie ........to ręce opadły . Co za czasy ....


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 07:55

  M.K 74 napisał:  

  FL2 napisał:  
Piłkarzy pora odwiedzić



Czekałem na ten moment , gdy ktoś to napisze... Mają w dupie odwiedziny na treningu , i jeszcze potrafią z tego szydzić...!
Te słowa padły z ust piłkarza Pogoni , tego samego który powiedział co się dzieje w drużynie.. Naprawdę nie mogę napisać kto to jest, bo obiecałem...

"BYŁA JUŻ DELEGACJA NA TRENINGU... MIĘDZY INNYMI JEDEN BYŁ W GARNITURZE , A DRUGI W RÓŻOWYCH SPODNIACH...
JAK MOŻNA PRZYJŚĆ SIAĆ POSTRACH W RÓŻOWYCH SPODNIACH... MÓWILI ŻE NIE WYOBRAŻAJĄ SOBIE ABYŚMY POGOŃ SPUŚCILI DO PIERWSZEJ LIGI.. ŻE NARAZIE SĄ GRZECZNI , ALE TE RÓŻOWE SPODNIE TO BOMBA HAHAHA" To mniej więcej cytat z wypowiedzi grajka Pogoni.
Nie było mnie tam więc nie wiem kto był??? Może ktoś skojarzy fakty... Nie straszne nim nic i nikt... Mają wszystko w dupie!!!
Takich to czasów doczekaliśmy...



Sam bym tak zareagowal bez jaj. Swoimi wpisami Ameryki nie odkryles, podzialy byly, sa i beda. Pisalem o tym za Wdowczyka to kazdy robil wielkie oczy i sie dziwil, a jednak. Roznica polega na tym, ze Wdowczyk zyl, reagowal i potrafil skonsolidowac szatnie, a Kocian to zyje w swoim matrixie. Jest tak beznadziejnym trenerem, ze nawet nie chce mi sie komentowac jego postawy, bo rownie dobrze moge przytoczyc slowa po meczu z Lechia, Ruchem i bede mogl wkleic to samo po meczu z Jaga. Zmarnowalismy 2 tygodnie i swobodnie dryfujemy ku spadkowi, bo w pierwsza osemke nie wierze. Kandydatami do spadku jestesmy my i Belchatow, bo nic do tego ligi nie wnosimy, a wrecz przeciwnie. Szkoda Robaka, sam chlop pewnie jeszcze bardziej zaluje, ze nie udalo mu sie zima spierdolic ze Szczecina mimo uslinych staran.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 09:34

  Cytat:  
Oni już przed meczem wiedzieli że będzie ciężko... Nie maja ustalonej taktyki bezpośrednio pod przeciwnika.. Bank informacji nie działa, trener nie działa, Im się z tym trenerem nie chce, i kółko się zamyka... Ja pierdole jakich My czasów doczekaliśmy...



Ale co Cię dziwi? przecież to się powtarza co kilka lat... i szczerze? ja nie pamiętam kiedy w tym klubie było normalnie... zawsze coś nie pasuje, albo brak kasy, albo prezes, który tylko patrzy jak nas wydymać, albo spierdolenie do 4 ligi... Prawda jest taka, że w tym klubie na chwilę obecną nic nie wygląda tak jak powinno. Nie mamy trenera - szczerze, (nie myślałem, że kiedyś to powiem...) wygrana z Bełchatowem w ogóle mnie nie ucieszyła straciliśmy przez to tylko 2 tygodnie, a pomysłu na grę jak nie było tak nie ma (i za tego "trenera" nie będzie) wygraliśmy fuksem (tak jak ktoś już pisał gdyby GKS strzelił to by było 0-3) i przez to naiwny zarząd dalej wierzył, że nagle drużyna, która nie ma pomysłu na grę zacznie coś grać..., nie mamy piłkarzy - takie realia mamy 3-4, których należy zostawić a resztę Pogońić, przykładem Zawiszy właśnie... nie chcesz grać wypierdalaj do 3 ligi grać za 3-4 tys. (i tak za dużo!), niestety naszym piłkarzykom w dupach się poprzewracało i nikt z tym porządku nie zrobi - jedyną możliwość ma prezes ale, to flaki w oleju więc "nerwowych ruchów" nie będzie (moje zdanie jest takie, że powinno być jak w poprzednim sezonie- premie za zwycięstwo. Dodatkowo za remis 1/4 tego co za zwycięstwo za porażkę nic - a nawet powinni zwracać kibicom kasę np. 1/4 ceny biletu...), wszystkie kontrakty powinny być podpisywane w taki sposób wtedy byłaby pewność, że mamy piłkarzy, którzy MUSZĄ zapierdalać bo inaczej nie zarobią (będą mieli to co w kontrakcie i tu powinno być jakie minimum!) i ostatnie co boli mnie najbardziej nie mamy kibiców... niestety dożyliśmy takich czasów, że "starszyzna" nie pójdzie na młyn bo za dużo gówniarstwa... lepiej pogadać z kumplem stojąc z boku... niestety czasy wielkiej kibicowskiej Pogoni... to z pewnością nie te czasy i to jak wspomniałem wyżej boli mnie najbardziej ludzie nie są nakręceni, mają w dupie to co się dzieje i według mnie to jest odpowiedź dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy... czyli w ciemnej dupie!... Jak dla mnie jesteśmy głównym kandydatem do spadku... w 8 nie ma co wierzyć - patrz kalendarz, już widzę jak ogrywamy Legię na wyjeździe, Jagę i Gónika... w tych 4 ostatnich meczach jeśli trener dalej "dostanie szansę" to 1 punkt będzie sukcesem (szansa z cracovią).

Ostatnio edytowany przez: kubełek, 8 kwietnia 2015, 09:51 [1 raz(y)]


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 10:16

  M.K 74 napisał:  

  FL2 napisał:  
Piłkarzy pora odwiedzić



Czekałem na ten moment , gdy ktoś to napisze... Mają w dupie odwiedziny na treningu , i jeszcze potrafią z tego szydzić...!
Te słowa padły z ust piłkarza Pogoni , tego samego który powiedział co się dzieje w drużynie.. Naprawdę nie mogę napisać kto to jest, bo obiecałem...

"BYŁA JUŻ DELEGACJA NA TRENINGU... MIĘDZY INNYMI JEDEN BYŁ W GARNITURZE , A DRUGI W RÓŻOWYCH SPODNIACH...
JAK MOŻNA PRZYJŚĆ SIAĆ POSTRACH W RÓŻOWYCH SPODNIACH... MÓWILI ŻE NIE WYOBRAŻAJĄ SOBIE ABYŚMY POGOŃ SPUŚCILI DO PIERWSZEJ LIGI.. ŻE NARAZIE SĄ GRZECZNI , ALE TE RÓŻOWE SPODNIE TO BOMBA HAHAHA" To mniej więcej cytat z wypowiedzi grajka Pogoni.
Nie było mnie tam więc nie wiem kto był??? Może ktoś skojarzy fakty... Nie straszne nim nic i nikt... Mają wszystko w dupie!!!
Takich to czasów doczekaliśmy...



No widzisz. Pilkarzyna z ktorym rozmawiales dal jasno do zrozumienia, ze Pogon jest dla niego tylko klubem do zarabiania kasy za odpierdalanie maniany na boisku i pokazal co sadzi o kibicach. Po prostu ma wszystkich i wszystko w dupie, Ciebie niestety tez, a Ty go jeszcze kryjesz usilnie za plecami i sie tlumaczysz z placzem w oczach (tak to dla mnie wyglada). To jest dopiero i zalosne i przykre.

Ciekawe tylko co by zrobil wielki pan pilkarz jak kibol w rozowych spodniach przestawil mu szczene. Dalej by szydzil? :)


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 10:22
A ja patrze na to troszke inaczej. Piłkarzyk powiedział mu to bo pewnie wiedział, że to pojawi się na forum.
Wynika z tego jasno, że grają pod trenera i skutek tych słów ma być taki żebyśmy zwolnili trenera bo piłkarzyki tak chcą.
I co to jest profesjonalna robota? Grajki znów postawią na swoim, a Wy im jeszcze przyklaśniecie.
Kocian słaby nie jest, ale wymaga za dużo od naszej nie nauczonej ciężkiej pracy bandy partaczy.
Luisa Enrique też chcieli piłkarzyki zwolnić. Nic nowego, tylko trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie kto biega po boisku.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/04/2015 10:26
No to gruby Mroczek niech ich wezmie za morde wraz z zarzadem. No do chuja pana kim on jest w tym klubie? Prezesem, ktory powinien nad wszystkim trzymac lapy czy pacholem, ktory chce sie dorobic i chuj na wszystko kladzie? Nawet slepy widzi ze cos jest nie tak. Dlaczego w tym klubie wiecznie kibice musza o wszystko walczyc.

A co do tego ze powiedzial bo wiedzial ze trafi na forum. Ty serio myslisz ze on sie tym przejmuje co powie o nim garstka ludzi? Pewnie jeszcze maja beke z nas ze sie zastanawiamy ktory to taki rozgadany. Wazne ze im kaska na koncie sie zgadza, przeciez mecz za meczem mozna przepierdalac.

Ostatnio edytowany przez: nara, 8 kwietnia 2015, 10:32 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005