Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7204 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 20:42
No tu się zgadzam. Aktualnie wynikami w ESie odstają 4 drużyny, w tym my. Jeżeli któraś odpali nagle formą (stawiam na Cracovię) to będzie fatalnie. Naprawdę chciałbym wierzyć, ale za dużo złego dzieje się z tą drużyną.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6975 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 20:46
ale ta liga jest słaba..


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3677 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 20:49
Cenny remis, po meczu pełnym walki i determinacji (haha). Cieszmy się, że Koronie nie chciało się mocniej przycisnąć bo zgarnęli by 3 pkt.
Maciej 100 % po meczu: "Bardzo trudny mecz zagraliśmy z Koroną". Dokładnie trenerze, bardzo trudny, trudny do oglądania. Przyjechała potężna Korona, trzeba było się asekurować tak mocno, że nie było szans na pierwsze zwycięstwo u nas. Tak jak w PP z mocarną Bytovią, która dziś znów wzięła oklep w I lidze, tym razem u siebie. Mamy trenera na lata, idealnie pasującego do tego zarządu i tych grajków - cykora, asekuranta i minimalistę bez wizji. Prezesowi proponuję natychmiast przedłużyć kontrakt ze Skorżą o kolejne 2 lata, takiego fachmana ze świecą szukać.
Jaki jest pomysł na drużynę? Żelazna defensywa i taktyka? Atak pozycyjny i koronkowe akcje? Tak to miało wyglądać (chyba). Tymczasem trener na konferencji: "Szukaliśmy koronkowych rozwiązań zamiast uderzyć z 18 czy 20 metrów."
Aha...
To jak w końcu mamy grać i jaki to ma być zespół jak sam trener tego nie wie?
Mamy Lecha 2015 bis. Na dziś spadamy z taką grą - baty na wyjeździe, czasem 0-0 u nas i nas nie ma.

Moja sugestia jest taka: zesłać 2/3 tej paczki do rezerw, niech tam szlifują formę. Dobrać młodych, których chce się grać, gorzej nie będą się prezentować. Podziękować Skorży bo widać, że chłop się męczy, materia go przerosła, nie nawykł do takiego rzeźbienia w gównie. Zaprosić młodego i ambitnego trenera z I ligi np. takiego Papszuna z Rakowa. Niech postara się nas utrzymać, ewentualnie buduje zdrowy zespół po spadku do I ligi aby szybko wrócić.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5124 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 20:51
0.81 pkt na mecz
Czekają nas mecze z nożownikami i Termalicą. EJay mówisz, że ewentualna wygrana po przerwie nie drgnie naszą pozycją...fakt w stosunku do obecnej tabeli, weź pod uwagę, że jeszcze teraz mecze gra Piast i Termalica i mogą nas wyprzedzić na odległość 2 oczek, więc wtedy po przerwie możemy to jakoś odrobić, ale lepiej niż teraz nie będzie, niestety, a może być tylko gorzej.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3879 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 20:51
No i tym meczem oficjalnie pożegnaliśmy się z pierwszą ósemką.
Teraz trzeba trzymać kciuki, żeby grupa spadkowa, a zwłaszcza drużyny za nami, punktowały słabiej od nas.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7035 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:06
Ale panowie co wy gadacie. Cenny 1pkt po heroicznym wysilku trzeba szanowac lol


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3677 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:12

  nara napisał:  
Ale panowie co wy gadacie. Cenny 1pkt po heroicznym wysilku trzeba szanowac lolTrzeba, trzeba. Za 2 tygodnie wpierdol z nożownikami. I ciekawy czy to już będą te bardzo złe rzeczy dla Prezesa , które muszą się zdarzyć żeby zwolnić Skorżę czy może to już dziś się one wydarzyły? W to, że Mroczek podniesie rękę na grajków nie wierzę.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5005 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:19
Mecz z Termalicą jest w sobotę 21 ? czy w piątek 20 padziernika?' Jakoś cały czas mi się wydawało że w piątek a na necie piszę ze w sobotę.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5124 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:24
Spiker na meczu mówił, że przełożony na sobote


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7175 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:26

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  nara napisał:  
Ale panowie co wy gadacie. Cenny 1pkt po heroicznym wysilku trzeba szanowac lolTrzeba, trzeba. Za 2 tygodnie wpierdol z nożownikami. I ciekawy czy to już będą te bardzo złe rzeczy dla Prezesa , które muszą się zdarzyć żeby zwolnić Skorżę czy może to już dziś się one wydarzyły? W to, że Mroczek podniesie rękę na grajków nie wierzę.Zwolnienie trenera to najgorsza rzecz, jaką mogą teraz zrobić.

9 bramek w 11 meczach. Prawdziwy obraz naszych napastników i ofensywy. Sam Angulo ma więcej niż cała nasza kadra.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5124 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:28
Zgadzam się z Ambasadorem. Skorże trzeba pozostawić, z resztą jakby przyszedł po nim jakiś zdolny z 1 ligi na ten moment, to tylko by sobie kariere zrujnował, bo z gówna bata nie ukręcisz, kto tu teraz nie przyjdzie to może liczyć jedynie na efekt tego, że jest nowy i ewentualnie zimą na jakieś wzmocnienia, ten skład jest wypalonym, jeden z drugim trenerem zagrali u nas na miejsca 6-8, a trzeci już ma wyczerpanie materiału, tu potrzebna jest rewolucja w drużynie, nie wyrzucenie trenera


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5005 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:30

  Owczarek napisał:  
Spiker na meczu mówił, że przełożony na sobotedzięki ;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2483 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:43
Gruby zwolni trenera i piłkarzyki się ucieszą... Jest tu kilku takich co mówili że Skórza na pewno nie poleci, założymy się? :D


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5005 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:45

  s3 napisał:  
Gruby zwolni trenera i piłkarzyki się ucieszą... Jest tu kilku takich co mówili że Skórza na pewno nie poleci, założymy się? :DNo i kto na jego miejsce??? Rumak?? nie daj Bóg...Myślę że Skorża zostanie ,niech tak będzie ,bo jego zwolnienie nic tu nie pomoże.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3677 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:45
Ok, trenera nie ruszą. Grajków też - to nie u nas. Więc będzie status quo. Nawet jak przyjdzie jakiś tam napastnik zimą to będzie jak jest.
Skorża to nie jest zły trener ale nie na warunki takie jak u nas. Tygodnie mijają a drużyna nie dość, że nie idzie do przodu to notuje regres. Zespół oddaje kolejny mecz bez walki. Założę się, że jakiś Rumak czy Urban miałby tu lepsze wyniki niż Skorża, który pięknie opowiada przed meczami na konferencji jak będzie a potem jest jak zwykle kupa. Więc jeżeli szukamy winnych to niech solidarnie odpowiedzialność poniosą i zawodnicy i zagubiony Pan Maciej.


Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3677 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:48
Ludzie, u nas nie ma kto grać. Ten zespół wygląda jak banda przypadkowych pajacy. Większość piłkarzy nie potrafi podać dokładnie na 2 metry. Nie mamy żadnych alternatywnych ofensywnych pomocników. Dzisiaj po zejściu Korta, graliśmy trójką defensywnych pomocników. Pytam się, kto ma kreować grę? Nie chcę być czarnowidzem, ale na zakończenie rundy jesiennej będziemy w strefie spadkowej. Jeśli w zimie nie będzie poważnych wzmocnień zlecimy z tej zjebanej ligi. Mroczek, Stolarczyk i reszta przygłupów pozwala na niszczenie klubu.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7827 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:55
przecież jaka wywala Skorze to nikt tu nie przyjdzie.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3543 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 21:56
To jest jakaś jawna prowokacja i dzialanie na szkodę klubu.70 lecie ...


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3677 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 22:11
Parada w KS: "Trener nie radzi sobie Ewidentnie nie potrafi poradzić sobie z zadaniem, pod jego panowaniem zespół zanotował dramatyczny regres, który w dłuższej perspektywie będzie trudny do opanowania, a póki co do zatrzymania."
I to jest dylemat co robić bo zaraz nie będzie czego zbierać i czego już ratować. Jaka jest gwarancja, że zimą, jak Skorża dostanie paru nowych grajków to zacznie działać to lepiej? On powie, że potrzebuje jeszcze jednego okresu przygotowawczego zanim zacznie to działać, który może przypaść już w I lidze. I wtedy też Skorża 100 %?
Wogóle trener Maciej to zdolny futurolog. Mówi jak ma być i jak będzie w przyszłości. Wypadało by się żeby zajął się jednak tym co teraz i zaczął jednak punktować.
"Powoli przyzwyczajam zawodników do zmian, jakie nas czekają i mam nadzieję, że to, co im zaproponuję sprawi, że wyniki w końcu będą lepsze"

cytat za: https://dumapomorza.pl/pogon-jedzie-na-zgrupowanie-beda-nowe-twarze-i-pomysly-nie-moge-sie-biernie-przygladac/

No to pięknie, tylko nie zbyt szybko trenerze, tylko "powoli" te zmiany. Tylko czy one na pewno coś poprawią? Bo trener ma tylko "nadzieję", że tak będzie...


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3684 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/09/2017 22:36

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Wogóle trener Maciej to zdolny futurolog.Za to użytkownik Zygmunt to zdolny forumolog. Siedzi cały dzień przed komputerem i klepie marne wypociny o Skorży 24 na dobę. Przyjdzie kolejny trener i też go po tygodniu zwolnisz? Właśnie przez takie działanie polska piłka jest w czarnej dupie, bo jeden nie zdąży się "osadzić" w klubie i przychodzi następny. Wdowczyka jak rozliczysz, dobry trener, bo osiągnął z Pogonią wynik, czy chujowy bo spuścił Piasta na dno?

Jeśli znajdziemy się w strefie spadkowej (czego nie życzę nam kibicom, a życzę niektórym piłkarzom), to może w końcu zaczną grać w fazie finałowej, a nie się opierdalać i liczyć ile dni zostało do zakończenia rozgrywek, jak to miało miejsce w grupie mistrzowskiej. Skorża 100% zaufania i niech robi swoje.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005