Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 00:07
Swoją drogą to jak przy rzucie wolnym z takiej odległości mur może podskoczyć? Przecież to jawny sabotaż.


P. S.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 00:07

  Icar napisał:  
Jaki Ty masz optymizm . Walka o 2 miejsce? Pyry nas wyprzedziły, są w gazie, jesteśmy na 4 miejscu a jeśli kolejne spotkania w tej kolejce będą nie po naszej myśli, to punktowo na 7 miejscu będziemy już teraz a Ty myślisz, że o 2 miejsce walczymy? :D



Tak mówi tabela, że wiele drużyn walczy o to 2. miejsce. Niech Pogoń nie będzie jakaś inna od wszystkich i też walczy o jak najlepsze wyniki i miejsce do końca jak w poprzednim sezonie. Co to przyniesie to się okaże. Najgorsze co można zrobić to poddać się. Wtedy możemy jeszcze spaść do dolnej ósemki. Wiele drużyn w naszej lidze raz jest w gazie, za chwilę w kryzysie przegrywa seryjnie. Później znów w gazie wygrywa. Przy farcie i wierze w siebie, myślę, że jeszcze możemy być na wznoszącej i w gazie w tym sezonie też. Może zaczną lepiej trafiać nasi do siatki, nie obok bramki, albo Dante znowu fartowniej bronić uratuje trochę punktów jak dawniej. Jest to możliwe ;)


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 00:25
Jeżeli szukać jakichkolwiek pozytywów to tylko w tym, iż dzisiejszy mecz w naszym wydaniu był zdecydowanie lepszy, choć wysoko tej poprzeczki poprzednimi występami sobie nie zawiesiliśmy. W pierwszej połowie mieliśmy sporo okazji, kiedyś tego typu rzeczy nam wpadały, Stipica wybronił te pojedyncze strzały przeciwnika i tak ciułaliśmy punkty. Skuteczność (a w zasadzie celność strzałów na bramkę) okrutnie kulała dziś, wielka szkoda, bo mogliśmy sobie swobodnie mecz ustawić. Jestem daleki od paniki, trenera jeszcze bym nie zwalniał, acz ewidentnie widać że popełniono sporo błędów w ostatnim czasie na różnych szczeblach zarządzania. Oby wyciągnięto w porę wnioski.

Solidnie Malec wyglądał wobec zaistniałych okoliczności.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 06:08

  Marudnicki napisał:  
Jeżeli szukać jakichkolwiek pozytywów to tylko w tym, iż dzisiejszy mecz w naszym wydaniu był zdecydowanie lepszy, choć wysoko tej poprzeczki poprzednimi występami sobie nie zawiesiliśmy. W pierwszej połowie mieliśmy sporo okazji, kiedyś tego typu rzeczy nam wpadały, Stipica wybronił te pojedyncze strzały przeciwnika i tak ciułaliśmy punkty. Skuteczność (a w zasadzie celność strzałów na bramkę) okrutnie kulała dziś, wielka szkoda, bo mogliśmy sobie swobodnie mecz ustawić. Jestem daleki od paniki, trenera jeszcze bym nie zwalniał, acz ewidentnie widać że popełniono sporo błędów w ostatnim czasie na różnych szczeblach zarządzania. Oby wyciągnięto w porę wnioski.

Solidnie Malec wyglądał wobec zaistniałych okoliczności.



Szczególnie szkoda tego strzału Zwonka przy 0-0. Wydawało się musi wpaść do siatki, jednak obok słupka nie dokręciła się. Zabrakło właśnie skuteczności w takich momentach. Nawet Cibicki miał jakby trochę kopię z Płocka piłki zawieszonej na strzał z powietrza na 2-1. Jednak też nie trafił w bramkę. Wszystkiego nie da rady wykorzystać, ale wczoraj mieliśmy sporo pecha. Szczęśliwie wygraliśmy w Białymstoku, teraz karta się obróciła na korzyść Jagi.


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2457 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 07:40
Dziś na 7 miejsce? To chyba realny potencjał tych kopaczy. Po sezonie żegnać bez żalu, zwłaszcza gwiazdeczki: Manias, Benyamina, Matynia, Nunes, Podstawski, Dąbrowski, Kozulj. Dograć sezon młodymi, sezon w plecy, a oni nie dostali nawet jednej szansy, tu gigantyczny minus dla Kosty.


Jack007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1630 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 07:54

  s3 napisał:  
Dziś na 7 miejsce? To chyba realny potencjał tych kopaczy. Po sezonie żegnać bez żalu, zwłaszcza gwiazdeczki: Manias, Benyamina, Matynia, Nunes, Podstawski, Dąbrowski, Kozulj. Dograć sezon młodymi, sezon w plecy, a oni nie dostali nawet jednej szansy, tu gigantyczny minus dla Kosty.



No właśnie, ja bym wsadził do pierwszej 11 cała czwórkę chłopaków z tego wypadku, dużo gorsi nie bedą, a może któryś odpali...


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2457 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 08:02

  Jack007 napisał:  

  s3 napisał:  
Dziś na 7 miejsce? To chyba realny potencjał tych kopaczy. Po sezonie żegnać bez żalu, zwłaszcza gwiazdeczki: Manias, Benyamina, Matynia, Nunes, Podstawski, Dąbrowski, Kozulj. Dograć sezon młodymi, sezon w plecy, a oni nie dostali nawet jednej szansy, tu gigantyczny minus dla Kosty.



No właśnie, ja bym wsadził do pierwszej 11 cała czwórkę chłopaków z tego wypadku, dużo gorsi nie bedą, a może któryś odpali...


Kosta się boi że top8 nie ugra i ich nie wystawi. P.S. mógłby się już polskiego nauczyć.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 10:55
To ja zacznę od pozytywów :) To był dobry mecz jeśli chodzi o styl - była chęć, była jakaś walka, dużo strzałów (17), dobra gra Cibickiego, asysta Listkowskiego (chłopak zaczął wreszcie żyć). To wszystko warto wymienić w kontekście głosów "zwolnijmy Kostę". Trochę lodu na czoło. Tragiczny jest wynik, ale nie był on podyktowany tragiczną grą całej drużyny.

Negatywy - co był do zepsucia, to zepsuliśmy. Fatalna postawa w defensywie Kostasa (jaki on jest woooooooolny), słaby Matynia, beznadziejny Stec ze swoją surową techniką (jego wejścia ofensywne to ruletka), wyjątkowo niepewny Stipica (choć ładnie wyjął strzał w 2 połowie). Jedynie Malec po wejściu w osłabieniu wykazywał się jakiś spokojem (i dobrze wprowadzał piłkę).

Proponuję nowe hasło dla drużyny - Szczecin wita!
Już dawno nie było tak, że nasze boisko był tak fajnym terenem do przełamania się. Nawet BEZNADZIEJNA Jageilonia grająca w przwadze przez prawie 2 kwadranse i słaniająca się na nogach w końcówce wraca z 3 punktami.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 11:09
Jak dla mnie najgorszym pomyslem - ale niestety bardzo realnym - bedzie wymiana trenera (pewnie po sezonie). Obawiam sie, ze to bedzie jedyna strategia wladz Klubu zeby pokazac trybunom "reakcje na kryzys". Tylko, ze od mieszania ta herbata sie nie zrobi slodsza i nie trenera trzeba zmieniac bo to fachowiec i do tego wie juz o co w tej druzynie chodzi - ciarki mnie przechodza na mysl o kolejnych kandydatach z karuzeli! - a siegnac do kieszeni albo przestac gadac o europejskich pucharach, podium czy mistrzostwie ligi.

Chcecie produkowac pilkarzy na sprzedaz, OK, ale nie czarujmy sie, ze w ten sposob wygramy lige, opierajac sie na chloipakach z akademii czy pilkarzach do odbudowania. A jesli na serio mowimy o czyms wiecej, to niestety - trzeba otworzyc portfele, bo lawka jest mega krotka, na niektorych pozycjach w ogole nie ma zawodnikow na poziom czolowki E-klasy (aktualny duet bombardierow z przodu, Bartkowskie, Matynie, Fin-praktykant, Podstawski w obecnej formie etc.) a do tego kolejnych odejsc czy kontuzji nie unikniemy (Majewski, Drygas, podjerzewam, ze Cibicki tez moze sie szybko zawinac jesli dalej tak pogra).


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 12:00

  eJay napisał:  
To ja zacznę od pozytywów :) To był dobry mecz jeśli chodzi o styl - była chęć, była jakaś walka, dużo strzałów (17), dobra gra Cibickiego, asysta Listkowskiego (chłopak zaczął wreszcie żyć). To wszystko warto wymienić w kontekście głosów "zwolnijmy Kostę". Trochę lodu na czoło. Tragiczny jest wynik, ale nie był on podyktowany tragiczną grą całej drużyny.

Negatywy - co był do zepsucia, to zepsuliśmy. Fatalna postawa w defensywie Kostasa (jaki on jest woooooooolny), słaby Matynia, beznadziejny Stec ze swoją surową techniką (jego wejścia ofensywne to ruletka), wyjątkowo niepewny Stipica (choć ładnie wyjął strzał w 2 połowie). Jedynie Malec po wejściu w osłabieniu wykazywał się jakiś spokojem (i dobrze wprowadzał piłkę).

Proponuję nowe hasło dla drużyny - Szczecin wita!
Już dawno nie było tak, że nasze boisko był tak fajnym terenem do przełamania się. Nawet BEZNADZIEJNA Jageilonia grająca w przwadze przez prawie 2 kwadranse i słaniająca się na nogach w końcówce wraca z 3 punktami.



Brawo, jeden z nielicznych "trzeźwych" głosów w ostatnich dniach. To chyba tylko u nas w polskiej lidze jest możliwe, by zwalniać trenera, bo chwilę nie idzie. Naprawdę doceniajmy kogo mamy na ławce i jak jego osoba oddziałuje na całą organizację pt. Pogoń Szczecin. A to jest naprawdę szeroki temat. Te osoby, które tak głośno krzyczą o zwolnieniu i pakowaniu walizek jeszcze do niedawna skandowały pewnie głośno: "Kosta, Kosta!" - zastanówcie się nad sobą. Ja wszystko rozumiem, bo wiele osób jest wkurwionych/zirytowanych/rozczarowanych po takich porażkach, zwłaszcza z ogórkami - i ja też się do nich zaliczam - bo ten wiecznie niewykorzystany potencjał ciąży nam co sezon, ale nie zachowujmy się jak dzieci - istnieją pewne granice, a tutaj jak zawsze - ze skrajności w skrajność.

Jest problem, nie wygrywamy, źle się to wszystko zaczyna i może to śmiesznie zabrzmi patrząc przez pryzmat ostatnich zdobyczy - lecz wciąż się liczymy (w zasadzie tylko Legia lekko odskoczyła). Ja wiem, że zaraz możemy się pultać koło 8 miejsca, ale jedna wygrana i równie dobrze za moment jesteśmy dwie, trzy lokaty wyżej - taka liga. Chcemy się wybić z tych chorych tendencji ekstraklasy i jej przodować, jednak by tak było, nie możemy burzyć tego co do tej pory pieczołowicie zbudowano, a to właśnie Kosta jest tego architektem. Trzeba mu ufać jak do tej pory mimo wszystko, a błędów upatrywać przede wszystkim w pozbywaniu się najlepszych graczy w kluczowych momentach sezonu (zresztą to nie tylko lokalny przypadek). No chyba, że ktoś wierzy iż przyjdzie kolejny obieżyświat z naszej wesołej karuzeli i pozamiata :) Tak, może na 3 mecze - ach, ten sławetny "efekt nowej miotły" itd :) Powodzenia zatem - takim tropem nigdy nie wskoczymy na level wyżej.

Ostatnio edytowany przez: jns, 4 marca 2020, 12:11 [2 raz(y)]


Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 16:18

  jns napisał:  

  eJay napisał:  
To ja zacznę od pozytywów :) To był dobry mecz jeśli chodzi o styl - była chęć, była jakaś walka, dużo strzałów (17), dobra gra Cibickiego, asysta Listkowskiego (chłopak zaczął wreszcie żyć). To wszystko warto wymienić w kontekście głosów "zwolnijmy Kostę". Trochę lodu na czoło. Tragiczny jest wynik, ale nie był on podyktowany tragiczną grą całej drużyny.

Negatywy - co był do zepsucia, to zepsuliśmy. Fatalna postawa w defensywie Kostasa (jaki on jest woooooooolny), słaby Matynia, beznadziejny Stec ze swoją surową techniką (jego wejścia ofensywne to ruletka), wyjątkowo niepewny Stipica (choć ładnie wyjął strzał w 2 połowie). Jedynie Malec po wejściu w osłabieniu wykazywał się jakiś spokojem (i dobrze wprowadzał piłkę).

Proponuję nowe hasło dla drużyny - Szczecin wita!
Już dawno nie było tak, że nasze boisko był tak fajnym terenem do przełamania się. Nawet BEZNADZIEJNA Jageilonia grająca w przwadze przez prawie 2 kwadranse i słaniająca się na nogach w końcówce wraca z 3 punktami.



Brawo, jeden z nielicznych "trzeźwych" głosów w ostatnich dniach. To chyba tylko u nas w polskiej lidze jest możliwe, by zwalniać trenera, bo chwilę nie idzie. Naprawdę doceniajmy kogo mamy na ławce i jak jego osoba oddziałuje na całą organizację pt. Pogoń Szczecin. A to jest naprawdę szeroki temat. Te osoby, które tak głośno krzyczą o zwolnieniu i pakowaniu walizek jeszcze do niedawna skandowały pewnie głośno: "Kosta, Kosta!" - zastanówcie się nad sobą. Ja wszystko rozumiem, bo wiele osób jest wkurwionych/zirytowanych/rozczarowanych po takich porażkach, zwłaszcza z ogórkami - i ja też się do nich zaliczam - bo ten wiecznie niewykorzystany potencjał ciąży nam co sezon, ale nie zachowujmy się jak dzieci - istnieją pewne granice, a tutaj jak zawsze - ze skrajności w skrajność.

Jest problem, nie wygrywamy, źle się to wszystko zaczyna i może to śmiesznie zabrzmi patrząc przez pryzmat ostatnich zdobyczy - lecz wciąż się liczymy (w zasadzie tylko Legia lekko odskoczyła). Ja wiem, że zaraz możemy się pultać koło 8 miejsca, ale jedna wygrana i równie dobrze za moment jesteśmy dwie, trzy lokaty wyżej - taka liga. Chcemy się wybić z tych chorych tendencji ekstraklasy i jej przodować, jednak by tak było, nie możemy burzyć tego co do tej pory pieczołowicie zbudowano, a to właśnie Kosta jest tego architektem. Trzeba mu ufać jak do tej pory mimo wszystko, a błędów upatrywać przede wszystkim w pozbywaniu się najlepszych graczy w kluczowych momentach sezonu (zresztą to nie tylko lokalny przypadek). No chyba, że ktoś wierzy iż przyjdzie kolejny obieżyświat z naszej wesołej karuzeli i pozamiata :) Tak, może na 3 mecze - ach, ten sławetny "efekt nowej miotły" itd :) Powodzenia zatem - takim tropem nigdy nie wskoczymy na level wyżej.



To nie wina trenera , ze skąpią na napastnika i kogos kto rozegra ta piłke ,bo i takiego puki co brakuje.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 19:13
Matynia jaki agresywny i waleczny, szkoda, że do swoich z drużyny...

Wideo

Rico chyba jeszcze na boisko nie może wrócić, wiec i tak będzie na boisku.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2020 20:46
Możemy ewentualnie założyć, że skoro Tomasz Kaczmarek dopiero niedawno dołączył do sztabu, to Kosta chce mu pokazać jak sobie radzić z kryzysem (którego nie ma). ;)

Przez te ponad 2 lata zbyt wiele rzeczy widziałem, aby móc zaufać trenerowi i wierzyć że ten zespół jakoś jeszcze ustawi. Wolę sprawdzone rozwiązania niż wierzyć w to, że ktoś nowy po omacku cokolwiek ogarnie. Moim zdaniem w ogóle nie ma żadnego tematu odejścia Runjaicia, prezesowi nawet to przez głowę nie przeszło i musiałby się zdarzyć prawdziwy kataklizm aby doszło do zmiany. Nie siejmy więc zamętu jak jakieś okazjonalne januszki, a pokażmy się jako prawdziwi kibice wspierając drużynę w trudniejszych momentach. Bo wiele można o zawodnikach powiedzieć, ale na pewno nie to że przechodzą koło meczów.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/03/2020 07:15
No dobra, tylko jak skończymy kolejny sezon na miejscach 5-8 to w czym Kosta jest lepszy od jakiegoś Wdowczyka czy Michniewicza?


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/03/2020 09:53
Jak skończymy to wtedy będziemy narzekać, marudzenie na zapas niczemu nie służy.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/03/2020 11:39

  Marudnicki napisał:  
Jak skończymy to wtedy będziemy narzekać, marudzenie na zapas niczemu nie służy.



Wszystkiemu są winni narzekający kibice/janusze ? (gdzieś już to słyszałem )
Niektórzy po prostu zdjeli "różowe okulary", co nie oznacza także, że dalej nie wierzą czy nie kibicują.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/03/2020 12:49

  ted napisał:  
Niektórzy po prostu zdjeli "różowe okulary", co nie oznacza także, że dalej nie wierzą czy nie kibicują.



Sam krytykuję styl gry od dawna, zanim jeszcze fartowne wygrane nam się przestały zdarzać, ale gdybanie o zwolnieniu sprawdzonego trenera, który pokazał że potrafi wyciągać wnioski, nie ma nic wspólnego z kolorem okularów. Tak samo jak i napinanie się o to że możemy zająć niskie miejsce podczas gdy do drugiego mamy raptem 2 pkt. Ja również źle to widzę i nie jestem optymistą na najbliższe 2 miesiące, ale kurcze co nam to da że będziemy się spinać już teraz? Zwłaszcza, że w poprzednim sezonie Cracovia na zakończenie dostała od nas u siebie 0:3 a i tak do eurobęcków się dostała? Kto wie, czy nagle reszta ligi nie spuchnie a my nie zaczniemy w końcu grać dobrze, bo odejdziemy przez obecny kryzys od stałych schematów i Kosta zacznie mocniej eksperymentować? Kto wie, czy właśnie nie narodził się nam Malec i nie będzie grał do końca? Tu się takie cuda w tej lidze dzieją, a my się spinamy na 12 kolejek przed końcem, 36 pkt do zdobycia. Ludzie, chill, jeszcze będzie czas na podsumowanie sezonu - teraz jeżeli faktycznie wierzymy, że pisanie tutaj cokolwiek daje, to lepiej skupić się na merytorycznych wypowiedziach odnośnie ostatnich meczy.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/03/2020 14:13

  Icar napisał:  
Matynia jaki agresywny i waleczny, szkoda, że do swoich z drużyny...

Wideo

Rico chyba jeszcze na boisko nie może wrócić, wiec i tak będzie na boisku.



Trzeba powiedzieć szczerze, że to przez Huberta poszła ta akcja z czerwoną a pózniej golem dla Jagi ale właśnie takie zachowania pokazują, że w szatni między niektórymi zawodnikami też coś chyba nie do końca jest halo,w Łodzi przy tym karnym jak Zvone wziął piłkę,też tam była utarczka słowna.

Ostatnio edytowany przez: paula22szczecinpogoniara, 5 marca 2020, 14:19 [1 raz(y)]


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/03/2020 12:02

  Marudnicki napisał:  

  ted napisał:  
Niektórzy po prostu zdjeli "różowe okulary", co nie oznacza także, że dalej nie wierzą czy nie kibicują.



Sam krytykuję styl gry od dawna, zanim jeszcze fartowne wygrane nam się przestały zdarzać, ale gdybanie o zwolnieniu sprawdzonego trenera, który pokazał że potrafi wyciągać wnioski, nie ma nic wspólnego z kolorem okularów. Tak samo jak i napinanie się o to że możemy zająć niskie miejsce podczas gdy do drugiego mamy raptem 2 pkt. Ja również źle to widzę i nie jestem optymistą na najbliższe 2 miesiące, ale kurcze co nam to da że będziemy się spinać już teraz? Zwłaszcza, że w poprzednim sezonie Cracovia na zakończenie dostała od nas u siebie 0:3 a i tak do eurobęcków się dostała? Kto wie, czy nagle reszta ligi nie spuchnie a my nie zaczniemy w końcu grać dobrze, bo odejdziemy przez obecny kryzys od stałych schematów i Kosta zacznie mocniej eksperymentować? Kto wie, czy właśnie nie narodził się nam Malec i nie będzie grał do końca? Tu się takie cuda w tej lidze dzieją, a my się spinamy na 12 kolejek przed końcem, 36 pkt do zdobycia. Ludzie, chill, jeszcze będzie czas na podsumowanie sezonu - teraz jeżeli faktycznie wierzymy, że pisanie tutaj cokolwiek daje, to lepiej skupić się na merytorycznych wypowiedziach odnośnie ostatnich meczy.



@Marudnicki jestem ostatni, który chciałby zmiany trenera, ale ewidentnie coś od dłuższego czasu nie trybi.
Jasne, że wszystko może się zdarzyć, tylko czy zawsze musimy liczyć na łut szczęścia i oglądanie się na innych, zamiast wziąść sprawy w swoje ręce/nogi ?


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2020 13:24
Najgorszy występ w I połowie od kilku lat. To jest zapaść w chuj. Gdyby nie Dante i szczęście to powinno być 3-0 dla Rakowa. Kopacze nie potrafią podać dokładnie piłki na 5 metrów. Obrona jest tragiczna, a pomoc i atak nie istnieją. Oceniłem tylko I połowę i nie piszę, że już przejebaliśmy ten mecz, gdyż to polska liga i cuda są na porządku dziennym.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005