Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3999 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:27

  szymonek007 napisał:  
Tak się zastanawiam czy Czesiek będzie dobrym połączeniem z Azotami?
Strażak zgasił pożar więc może wracać do remizy...Tez mam takie obawy, bo dla mnie Michniewicz podejmuje dziwne decyzje personalne.
Tydzien temu Walski na defensywnym pomocniku, teraz powrot do ustawienia Robak Zwolinski, gdzie sam mowil, ze to nie dziala.. Tym bardziej, ze Japoniec nie gral dzisiaj wcale zle.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6141 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:28
Jeśli my nie łapiemy kartek, nie oddajemy celnego strzału to tylko pokazuje, że do końca sezonu będziemy co najwyżej pieniądze z bankomatu wyciągać. I to nie jest kwestia słabszej formy czy personaliów, grajki sobie pod koniec zasadniczej spieli tyłki by wywalczyć mistrzowską i styka, mogą leżakować na plaży.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4556 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:29
No, to teraz wakacje w Wieliczce. Dobry obiekt. Przygotowany na Euro. Po drodze jest Wieliczka. Niech zaliczą sobie po kremówce. Następnie powrót samolotem. Klawe życie.

AH. No i przecież jeszcze Kraków! Mowa oczywiście o zwiedzaniu.


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5475 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:30
Nasi już na wakacjach. Wiadomo było, że o nic nie gramy wiec po co się męczyć? Forsa jest? Jest. A spaść nie spadną.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3616 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:32
Jak parę miesięcy temu napisałem że warto byłoby wyciągnąć Madeja z Górnika, to zostałem zjedzony. Mam nadzieję że swoim wejściem zamknął gęby tym co mnie wtedy zjedli. Mecz z cyklu tych w których Pogoń wychodzi na boisko tylko nie wie jak dokładnie podać jak dokładnie uderzyć, innymi słowy patrzeć się na to nie da. Bo mamy pojedyncze przebłyski i nic poza tym. Trzecia porażka z rzędu, a skończy się na sześciu. Zmieńmy znów trenera bo to on gra na boisku, dobre sobie. Chociaż na Kuna nie mogłem patrzeć od 60 minuty, dziwi mnie to dlaczego nie dano szansy najszybszemu w Pogoni Danielakowi skoro graliśmy z kontry? Dla tych co cisną po Radku, według mnie był to dziś najlepszy zawodnik na boisku, po raz kolejny R. Murawski poniżej swojego poziomu, Rogalski w wywiadzie dla ofi mówi że w takich akcjach jak przy 1:0 trzeba faulować, a dziś co on zrobił? Po raz kolejny ten sam błąd, bramka w stylu Pogoń : Lech (1:1). Przy stanie 2:0 pozwalamy Górnikowi wbiegać na naszą połowę i nie faulujemy nikogo, prawie tracąc bramkę, czy nasi piłkarze są impotentami umysłowymi? ile razy można popełniać te same błędy? Wypierdolmy połowę składu, nie bójmy się tego bo naprawdę nic gorszego nas nie czeka, te miasto i Ci kibice zasługują na zawodników którzy wiedzą co mają robić, a nie się zgrywać, obrażać i co najgorsze nie potrafić uczyć się na własnych błędach.

Zawodnicy którzy w tym meczu zagrali z zaangażowaniem i starali się:
Janukiewicz, Rudol, +/- Frączczak oraz Aka pierwsze 45 minut, a gdzie reszta?


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Made in China
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3762 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:32
Jak sami mówią to ich praca,wiec kurwa maja zapierdalać a nie myśleć o plażach,drinach i gołych mulatkach.


Tylko Pogoń Szczecin MKS!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6604 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:35
Chyba pobijemy rekordy z ubiegłego sezonu jesli idzie o grupę mistrzowską i tradycji stanie sie zadość i punkty zabierzemy tylko Lechowi :D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3730 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:36

  j27 napisał:  
To się amica naliderowała....I pewnie wielu boli serce z tego powodu na tym forum. Cieszy ich poznaniak na kapitanie, handlarz z Wronek na trenerze to i mistrzostwo dla Amiki przyjmą z radością.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4020 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:38
Nie ośmieszaj się z tym Madejem. Dokładnie taka sama sytuacja jakby jakiś kibic Górnika powiedział po poprzednim meczu Pogoń-Górnik, że miał rację i żąda przeprosin, bo przed meczem mówił o Rogalskim jako wzmocnieniu Zabrzan, a został wyśmiany. Mam nadzieję, że twój wpis to ironia, której nie dałem rady wyłapać.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3939 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:38
A ja chciałbym żebyśmy to my pyrom zabrali mistrza. Żeby to strata punktami z nami, odebrała im tą szansę ale za pięknie by było.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7465 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:40
Dobrze ktoś zauważył wcześniej, że grupa mistrzowska równa się w naszym przypadku 7 meczów oddanych za darmo.
Zero ambicji, biegania (Frączczak brylował w tym, wieczne czekanie na piłkę) i się skończyło jak skończyło.

Duży udział przy obu bramkach Rogalskiego, którego domagaliśmy się w składzie przy okazji ostatniej porażki. DRAMATYCZNE zachowanie przy pierwszej bramce - my się chyba nigdy nie nauczymy tego, że lepiej sfaulować na połowie boiska kosztem żółtej kartki niż odpuścić i dać strzelić - któryś już z kolei tracimy tak bramkę, a Rogalski dalej nie wie że szybkościowo jest leszczem i jedyne na co go stać to faul w środku boiska.
Przy drugiej bramce również nie popisał się przy kryciu w bocznej części boiska.

Ogólnie nasza gra wyglądała dramatycznie słabo. Nawet (Rafał) Murawski grał średnio, w pierwszej połowie notując 3 razy z rzędu beznadziejne zagrania (przy dwóch kontrach, gdzie szliśmy z dużą przewagą).
Nie wiem jak motywuje ich Michniewicz (czy w ogóle), ale wygląda to strasznie kiepsko.
Pierwsze 20 minut praktycznie nie wychodziliśmy z własnej połowy kopiąc jedynie po autach przy wybiciach z obrony.
Przy takiej grze Legia, która do nas przyjedzie GRAĆ O COŚ powiezie nas paroma bramkami i skończy się gdybanie czy kiepskie wyniki wynikają ze złej gry czy z nadzwyczaj dobrej rywali.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3744 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:44

  szymonek007 napisał:  
Tak się zastanawiam czy Czesiek będzie dobrym połączeniem z Azotami?
Strażak zgasił pożar więc może wracać do remizy...Sądzisz, że Azoty będą pompowały kasę w zawodników, żeby trenował ich taki półchłopek? Raczej nie ma na to szans. Z tego co wiem, to Azotom nie podobało się już to, że Wdowczyk nas prowadził. Chodziło o wątek korupcyjny w przeszłości.

PS. Gdzie te asy co się tak podniecały nowym trenerem, bo trzy wyniki zrobił na koniec? Dalej się cieszycie i skaczecie pod sufit?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5069 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:50
Teraz nasi turyści jadą do Krakowa. Tam, jak to zwykle bywa, baty. Wisła o coś gra, więc tym większe baty. Później z Legią, która gra o mistrza, i pierdolić się z nami nie będzie. Za to Czesiu wystawi pewnie gimnazjaliste Wojtkowskiego i sobie wymyśli debiutanta - Obsta. Później wyjazd do Poznania, gdzie Lech gra o mistrza, więc nie może sobie już pozwolić na kolejne wpadki - baty. Następnie jaga, która realnie gra o puchary i powiozła dziś amice czyli znowu baty, a na deser śląsk. To może być szlagier i nadzieja na punkty dla nas !

Żenada.

Gdybym nie był kibicem od lat, to bym to pierdolił. Nie dziwie sie, ze nie mozna sciagnac tych 10 tysiecy ludzi na stadion.

Całkiem realne jest, że będziemy mieć tyle samo lub mniej punktów od drużyny która spadnie z ligi.

Każdemu, kto był dzisiaj w Zabrzu, a slychac bylo, ze ktos byl, powinni ufundowac krate browaru, znizke do ulubionego pubu akahoshiego i bilety na wszystkie mecze w rundzie. Dodatkowo zwrócić za przejazd.
Kazdemu, kto przyjdzie na mecze z Legia i Jaga bilet za 1 zł i bosman gratis.

piłkarze są niepowazni grajac nie ambitnie i bez charakteru, to ja tez sobie niepowanzy pomysl zarzucilem. A co. Oni moga, to ja tez.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4556 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:52

  Gonzalez13 napisał:  

  szymonek007 napisał:  
Tak się zastanawiam czy Czesiek będzie dobrym połączeniem z Azotami?
Strażak zgasił pożar więc może wracać do remizy...Sądzisz, że Azoty będą pompowały kasę w zawodników, żeby trenował ich taki półchłopek? Raczej nie ma na to szans. Z tego co wiem, to Azotom nie podobało się już to, że Wdowczyk nas prowadził. Chodziło o wątek korupcyjny w przeszłości.

PS. Gdzie te asy co się tak podniecały nowym trenerem, bo trzy wyniki zrobił na koniec? Dalej się cieszycie i skaczecie pod sufit?A to dziwne, bo prezes Polic mówił, że był za Wdowczykiem i godził się na jego zatrudnienie.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3616 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:53

  Niepokonany napisał:  
Nie ośmieszaj się z tym Madejem. Dokładnie taka sama sytuacja jakby jakiś kibic Górnika powiedział po poprzednim meczu Pogoń-Górnik, że miał rację i żąda przeprosin, bo przed meczem mówił o Rogalskim jako wzmocnieniu Zabrzan, a został wyśmiany. Mam nadzieję, że twój wpis to ironia, której nie dałem rady wyłapać.To nie jest ironia także wszystko z Tobą w porządku, być może gorzej ze mną bo ja dalej uważam że ten grajek byłby w Pogoni wzmocnieniem.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6604 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 17:54

  Maxymalny napisał:  

  j27 napisał:  
To się amica naliderowała....I pewnie wielu boli serce z tego powodu na tym forum. Cieszy ich poznaniak na kapitanie, handlarz z Wronek na trenerze to i mistrzostwo dla Amiki przyjmą z radością.A moze boli ze w Białymstoku mozna czego niekoniecznie w Szczecinie?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4020 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 18:02

  Charry1948 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Nie ośmieszaj się z tym Madejem. Dokładnie taka sama sytuacja jakby jakiś kibic Górnika powiedział po poprzednim meczu Pogoń-Górnik, że miał rację i żąda przeprosin, bo przed meczem mówił o Rogalskim jako wzmocnieniu Zabrzan, a został wyśmiany. Mam nadzieję, że twój wpis to ironia, której nie dałem rady wyłapać.To nie jest ironia także wszystko z Tobą w porządku, być może gorzej ze mną bo ja dalej uważam że ten grajek byłby w Pogoni wzmocnieniem.Bo może i by tak było, ale on ma 33 lata. Poza tym gra dobrze zaledwie kilka razy w sezonie. Już 100 x większym wzmocnieniem byłby Gergel.


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3981 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 18:04
A może Wdowiec już jest dogadany na następny sezon i piłkarze po prostu muszą przegrać wszystkie mecze? Innymi słowy Czesio zrobił swoje, Czesio może odejść.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4282 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 18:07

  Icar napisał:  
A ja chciałbym żebyśmy to my pyrom zabrali mistrza. Żeby to strata punktami z nami, odebrała im tą szansę ale za pięknie by było...a ja wolałbym byśmy kiedyś to mistrzostwo zabrali Legii sami stając na najwyższym podium.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6604 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 18:07

  Gonzalez13 napisał:  

  szymonek007 napisał:  
Tak się zastanawiam czy Czesiek będzie dobrym połączeniem z Azotami?
Strażak zgasił pożar więc może wracać do remizy...Sądzisz, że Azoty będą pompowały kasę w zawodników, żeby trenował ich taki półchłopek? Raczej nie ma na to szans. Z tego co wiem, to Azotom nie podobało się już to, że Wdowczyk nas prowadził. Chodziło o wątek korupcyjny w przeszłości.

PS. Gdzie te asy co się tak podniecały nowym trenerem, bo trzy wyniki zrobił na koniec? Dalej się cieszycie i skaczecie pod sufit?ja sie ciesze, bo z Kocianem niechybnie bysmy polecieli z tej ligi.. Michniewicz plan minimum wykonał i..wielkie dzieki. teraz niech wchodza Azoty i buduja nowy zespol na nowych podwalinach z nowym szkoleniowcem.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005