Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 07:04
Tragedia Pogoni zaczęła się ok 20 minuty jak kontuzję, złapał Pietruszka, Lewandowski kolejny raz kręcił się w bębnie i na mecz nie dojechał, ten chłopak albo ma problemy z psychiką i nie potrafi udzwignąć rangi spotkania, albo jest tak żenująco słaby (obstawiam to drugie), kolejny mecz, który pokazuje, że grać to on może ale max w rezerwach. Po meczu wróciłem do domu i włączyłem mecz w TV aby przeanalizować go na spokojnie, pierwsza bramka ze spalonego (bardzo minimalny ale jednak spalony), wszystko zaczęło się od podania Ediego i lenistwa Lewandowskiego, któremu nie chciało się włączyć "2" i doskoczyć do piłki, poszła kontra i dziękuję, 2 bramka to popis dryblera Lewandowskiego (ten chłopak ma 20 lat a nie potrafi zrobić najprostrzego zwodu), uczył się tej sztuki chyba od Budki i tutaj uwaga, komentator Polsatu powiedział "Bardzo mi się podoba dzisiaj Budka, biega podaje szuka gry", gościa albo jeszcze trzymało po świętach albo oglądał jakiś mecz z archiwum gdy ten grał jeszcze w Widzewie. Generalnie każdy czepia się Donalda a jak dla mnie niestety był jednym z najlepszych, jak tu wcześniej kolega napisał "akcje jeźdźca bez głowy" to, że się wywraca to standard problem w tym, że bardzo często utrzymuje się przy piłce zastawia się i chce coś zrobić ale niestety nie ma z kim, Edi nim dobiegnie to przy Donaldzie jest już 3 ludzi... Aka ostatnio nie wie po co tu jest (ten mecz był chyba najlepszy w jego wykonaniu w tej rundzie i to powinno starczyć za komentarz), Pernis też się nie popisał z 3 groźnych strzałów obronił jeden, ale do niego raczej pretensji mieć nie można mamy po prostu tak zajebistą obronę, chociaż to de facto moim zdaniem najsłabszym punktem tego zespołu jest to co niby miało być naszą siłą czyli cała linia pomocy, nie mamy skrzydeł (Budka, Lewandowski, Muruyama - nie potrafią) nie mamy środka (jest tylko Rogalski), ktoś napisał, że Skowronek nie był do wymiany tylko piłkarze, ok zgadzam się tyle, że to on ich przygotowywał, to on ćwiczył różne rozwiązania i jakoś w poprzedniej rundzie potrafiliśmy grać fajną piłkę a teraz nagle nam przeszło :). Taka mnie naszła wczoraj myśl, że można się łatwo wzbogacić trzeba tylko iść do Buka i postawić dwa mecze, porażka Floty i porażka Pogoni (tutaj typujemy dokładny wynik 2-0). Po 1 albo 2 kolejce powiedziałem, że jesteśmy pierwszą drużyną do spadku i niestety to się potwierdza zbliżają się mecze o wszystko (Widzew, GKS, Podbeskidzie) z tej 3 chyba tylko z Widzewem na chwilę obecną możemy liczyć na komplet pkt.


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 08:57
Według mnie, druga bramka na konto Pernisa. Strzał z linii pola karnego, przy krótkim słupku. Wczoraj, nie mieliśmy w ogóle pomysłu na grę. A już na pewno nie widziałem zaangażowania, walki i ambicji. Co do tych snieżek, to chwały nam to nie przynosi, ale nie przesadzał bym też z krytyką. Widziałem setki meczy z takim scenariuszem, nie tylko w naszej ekstraklasie. Stadion, to nie teatr, ani kort tenisowy. ;)


TYLKO POGOŃ!
Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5297 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 10:37

  kiko napisał:  
Apropo Lewandowskiego. Przypomniały mi się słowa Smolnego jak zapowiadał jego transfer.
Najbardziej utalentowany zawodnik młodego pokolenia w Polsce? nie wiem



rok temu bodajże najlepszy zawodnik mistrzostw Polski juniorów więc coś w tym jest... Tylko że jak się nie ma przykładu w drużynie że trzeba zapierdalać na treningach by coś osiągnąć to mamy takie efekty jak wczoraj na meczu..


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5751 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 10:56

  hejpogongol napisał:  
Weszło

  Cytat:  
Lech natomiast miał dziś ułatwione zadanie, bo trafił na przeciwnika kompletnie bez ambicji, determinacji i jakiejkolwiek woli walki.


Niezależny portal tak skomentował grę Pogoni.

Teraz mamy te pierdolenia piłkarzy o mobilizacji, walce itd. Niedługo znowu chyba będzie trzeba pośpiewać co nieco piłkarzykom, bo tak dalej być nie może.

Z Jagą pewnie wpierdol (moooże fartem remis), ale z Widzewem obowiązkowo 3 punkty!

PS. Brawo dla klubu za herb Lecha na telebimie. :)




Po tym co w poznaniu powiesili na telebimie zamiast herbu Pogoni, to w pełni im się należało


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 11:03

  giepe napisał:  
Dokładnie. Nie ma co winić już tych piłkarzy, są tak MARNI, od w/w budki który nie zagrał chyba dobrego meczu w Pogońi, lewandowski poziomem MAX 3 liga, nie wiem dlaczego tak słaby zawodnik jest w kadrze zespołu eklasowego, jest jeszcze wielu beznadziejnych, ale po co o nich, to niech ich wina że grają, tylko wina smolnego ,że nie ma lepszych od nich. winny tej całej patologii jest właśnie smolny. On nie robi transferów, on nie zatrudnia osób odpowiedzialnych za marketing i organizację klubu, łącznika między klubem a kibicami, on zatrudnia dziennikarza WYBORCZEJ na rzecznika prasowego. No, ale właśnie... Przecież sam się nie zwolni
P.S. niech lepiej Dariusz W uruchamia kontakty powoli, bo przy takiej grze to jeszcze z hukiem zawitamy klasę niżej



I tu się mylisz kolego. To nie Smolny, ludzie z marketingu czy rzecznik biega po boisku tylko kopacze. Oczywiście można mieć pretensje do Smolnego że ściągnął ten szrot. Ale taki Budka, Kolendowicz, Hernani, Ława mają długie i pokażne kontrakty(jak na warunki polskie).A więc do kogo miec kurwa pretensje jak nie do nich? Do trenerów, których klilku już było. Otóż żaden nie potrafi ogarnąć tej "bandy". Nie szukajmy problemu Bóg wie gdzie tylko nie u samych zainteresowanych. Wiesz, jeśli chłopaki mieli by kontrakty po 5-10 tys to moglibyśmy pisać że mamy kilku ogórków i niestety pewnego poziomu nie przeskoczą. Ale częsc z nich ma po 20- 30 tyś. Za tą sumę to jeśli zapomnieli jak kopie się piłkę to chociaż powinni WALCZYC? Widziałeś wczoraj walkę? Bo ja wcale.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 11:05
" Po co Wy gracie , jak Wy ambicji nie macie".... cisnęło się aby to krzyknąć. Zero zaangażowania , zero gry . To nie jest wina trenera, psychiki czy innych elementów. Poprostu mamy tak słabych grajków że z Nich się już nic nie wyciągnie. Klub niech zbiera pieniądze na letnie okno transferowe. Sprzedać tych za których coś tam się weżmie.
Trzeba szukać nowych piłkarzy na wszystkie pozycje, bo nie tylko napastników Nam brakuje. Środek pola który mamy niby tak bogaty, to poza Rogalem i Gollą do niczego sie nie nadaje. Obrona to też tylko Pietruch i Julek. Młodej krwi brakuje tylko nie takiej pokroju Lewandowskiego.

Hricko, Noll, Hernani, Lewandowski, Kolendowicz, Budka, Edi, Aka, Ława, Chałas, tym już bym podziękował na koniec sezonu.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 2 kwietnia 2013, 11:16 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 11:30
Artykuł z Weszło. Oni też nie mają problemów z postrzeganiem rzeczywistości. Nic dodac, nic ując.

"Wygrał Lech Poznań i potwierdził, że jeśli ktoś będzie się bił z Legią o mistrzostwo kraju, to tylko on. Mecz w Szczecinie był dla poznaniaków miły, lekki i przyjemny, ich piłkarska wyższość nie podlegała dyskusji. Owszem, pierwszy gol padł po minimalnym spalonym, ale tak czy siak zwyciężył zespół ZDECYDOWANIE lepszy. Tonew raz jeszcze potwierdził, że chyba nikt nie ma w lidze takiej powtarzalności przy uderzeniach z dystansu jak on (umówmy się, nie jest to wielkie osiągnięcie, ponieważ w tej lidze prawie nikt nie umie huknąć z 20 metrów). Wreszcie przebudził się też Lovrencsics, którego udane mecze wprawdzie ciągle można policzyć na palcach jednej ręki, ale który też ciągle wzbudza nadzieje. Było to dziesiąte w tym sezonie zwycięstwo "Kolejorza" na wyjeździe, a więc mowa o wyniku niewiarygodnie dobrym.

Pogoń zaprezentowała się tragicznie. W ataku biegał Djousse, który - tak nam się zdaje - chyba nic nie umie. Pernis puszczał wszystko, co leciało w bramkę, obrona nie broniła, a pomoc nie pomagała. Dariusz Wdowczyk będzie miał tam pełne ręce roboty, ale obawiamy się, że przy takiej kadrze to bez pomocy "Blachy" będzie trudno o satysfakcjonujące wyniki. Największy plus jest taki, że wielu zawodników jest już w podeszłym wieku, więc wiecznie grać nie będą. A największy minus - że nowych będzie szukał ten sam człowiek, czyli bodajże Grzegorz Smolny.

Problemów Pogoni narobili też kibice, którzy naprawdę sądzili, że rzucanie śnieżkami to fajna zabawa, dlatego zgadujemy, że następny mecz rozgrywany w Szczecinie mogą obejrzeć sprzed telewizora."


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 11:42
Czemu idioci rzucali w Gryfusa śnieżkami?? Przecież to maskotka naszego kochanego klubu. To tak jakbyście napierdalali w herb Pogoni śniegiem. Nawet to nie było śmieszne.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 11:47
Hricko, Noll, Hernani, Lewandowski, Kolendowicz, Budka, Edi, Aka, Ława, Chałas, tym już bym podziękował na koniec sezonu.[/cytat]

Aka moim zdaniem może zostać a reszta out.:)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 12:30
Meczu nie ma co komentować, niech w tym klubie zostanie Noll, Dąbrowski, Aka, Radek, Pernis, Tadrowski, Pietrucha. Co do kibiców to kurwa mać, śniegu pajace nie widzieli ? Porzucać w ochronę ok, ale kurwa w fotoreporterów, w dzieciaków do podawania piłek w piłkarzy i w dodatku swoich ? Kurwa w Gryfusia ? Pojebało ? Przed meczem wytarzajcie się w tym śniegu i będzie ok...


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 12:35
Widzę znaleźli sobie wszyscy kozła ofiarnego w postaci Lewandowskiego. Zgoda, zagrał chłopaczyna chujowo ale co, Kolendowicz był lepszy? Zamienić ich miejscami na boisku (bo przecież Lewandowski to też jest pomocnik a nie obrońca) a dopiero by była tragedia z tyłu. Nie chcę go tutaj specjalnie bronić no ale wszystko to śmierdzi hipokryzją bo idę o zakład, że zdecydowana większość z tych tak jadących tutaj Lewandowskiego nie raz pisała coś w stylu "won emerytów, stawiać na młodzież". Macie stawianie na młodzież. Chłopak ma 20 lat, tyle samo co Gutowski, rok więcej niż Neumann, Wilk i Kapelusz (nazwiska dość często pojawiające się w kontekście pierwszej drużyny). Myślicie, że oni graliby lepiej? Szczerze wątpię. No ale oczywiście "Lewandowski zawalił nam mecz niech wypierdala beztalencie"...

Ostatnio edytowany przez: Cywil, 2 kwietnia 2013, 12:57 [1 raz(y)]


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 12:52
Lewy zagrał na obronie bo Skowronek go tam testował z ostatnio w młodzieżówce zagrał tam w sparingu chyba z Łotwą wygranym 4 czy 5 do 1 i nawet Boniek pochwalił jego grę. No mógł dać za Pietruszkę Hricko, który za Ryśka grywał tam, ale czy by to coś dało..?


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 13:24

  Cywil napisał:  
Widzę znaleźli sobie wszyscy kozła ofiarnego w postaci Lewandowskiego. Zgoda, zagrał chłopaczyna chujowo ale co, Kolendowicz był lepszy? Zamienić ich miejscami na boisku (bo przecież Lewandowski to też jest pomocnik a nie obrońca) a dopiero by była tragedia z tyłu. Nie chcę go tutaj specjalnie bronić no ale wszystko to śmierdzi hipokryzją bo idę o zakład, że zdecydowana większość z tych tak jadących tutaj Lewandowskiego nie raz pisała coś w stylu "won emerytów, stawiać na młodzież". Macie stawianie na młodzież. Chłopak ma 20 lat, tyle samo co Gutowski, rok więcej niż Neumann, Wilk i Kapelusz (nazwiska dość często pojawiające się w kontekście pierwszej drużyny). Myślicie, że oni graliby lepiej? Szczerze wątpię. No ale oczywiście "Lewandowski zawalił nam mecz niech wypierdala beztalencie"...



Może i masz rację, ale tak na spokojnie przyglądając się jego umiejętnością (opierając sie na występach w seniorach jak i rezerwach):
- szybkość -> jako taka
- drybling -> brak
- dośrodkowanie -> brak
- przebojowość (cechy skrzydłowego) -> brak
- odbiór -> brak
- strzał -> średni
- technika -> dobra
- kondycja -> brak (patrz mecz z Wisłą)

Może jeszcze wszystkiego nie pokazał, ale dostał już sporo okazji i póki co słabo. Jedyne co potrafi to podać w miarę dokładnie do najbliższego, piłka mu nie odskakuje i tyle. Ale to są cechy, które musi posiadać każdy grajek nawet w 5 lidze. Nie widać po nim absolutnie nic co by wskazywało, że rozwinie się do poziomu, który zadowoli wszystkich.
Taki Kapelusz w rezerwach drybling dużo lepszy, depnięcie nie porównywalne, strzał i dośrodkowanie również ok. Ma typowe cechy skrzydłowego, których u Lewandowskiego nie dostrzegam (Wiśniewski ne jego tle też lepiej wygląda).


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 13:53
Powiem to co powtarzałem od 2 meczu czyli, że drużyna jest strasznie przygotowana pod względem fizycznym do rundy. Jeżeli zawodnik jest zle przygotowany fizycznie to cierpi na tym zarówno jego psycha jak i ogólne przygotowanie mentalne do meczu. Jestem bardzo ciekawy wyników badań które były robione jak Wdowczyk przyszedł bo coś mi sie zdaje że były tragiczne. Nie bede ani nikogo ganił za ten mecz ani wyróżniał bo wszystko zostało powiedziane w tym temacie. Kolejnym problemem jaki chciałbym poruszyć jest postawa zarządu. Postawił cel: walka o utrzymanie i ten cel jest realizowany tylko nagle sie okazuje, że wszyscy chca wiecej bo lepsze miejsce w tabeli to lepsza kasa no i czemu taki Piast może a my nie. Ogólnie mówiąc gdzieś jest problem w tej drużynie i nie chodzi tylko o pijaństwo i balety. Im szybciej Wdowiec to ogarnie tym lepiej dla nas.

A to na poprawę humoru:
http://fotodrone.com/mecz-pogon-szczecin-lech-poznan-z-powietrza/


POGOŃ SZCZECIN MKS
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 14:10
Mnie z kolei wciąż irytuje jeden napastnik w naszym ustawieniu... Donald dostanie piłkę, nie ma do kogo podać, obrońcy zaraz się zlatują, odbierają mu piłkę a potem wszyscy mówią że się przewraca...

Golla do pierwszego składu, Neumann niech szybko leczy kontuzję. Liczę że młodzi będą mieli większą wolę walki (byle nie tak jak Lewandowski).


Fanatycznie
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 14:40
Grając 2 napastnikami musieli by więcej grać do przodu a nie na boki


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 14:47

  ManeS napisał:  
Grając 2 napastnikami musieli by więcej grać do przodu a nie na boki



Wystarczy popatrzeć na nasze boki, aby utwierdzić się w przekonaniu że wersja z 2 napastnikami była by o niebo lepsza.


Fanatycznie
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 15:11

  M.K 74 napisał:  
" Po co Wy gracie , jak Wy ambicji nie macie".... cisnęło się aby to krzyknąć. Zero zaangażowania , zero gry . To nie jest wina trenera, psychiki czy innych elementów. Poprostu mamy tak słabych grajków że z Nich się już nic nie wyciągnie. Klub niech zbiera pieniądze na letnie okno transferowe. Sprzedać tych za których coś tam się weżmie.
Trzeba szukać nowych piłkarzy na wszystkie pozycje, bo nie tylko napastników Nam brakuje. Środek pola który mamy niby tak bogaty, to poza Rogalem i Gollą do niczego sie nie nadaje. Obrona to też tylko Pietruch i Julek. Młodej krwi brakuje tylko nie takiej pokroju Lewandowskiego.

Hricko, Noll, Hernani, Lewandowski, Kolendowicz, Budka, Edi, Aka, Ława, Chałas, tym już bym podziękował na koniec sezonu.



Noll? Według mnie bardzo dobrze gra...


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 15:38
Ma ktos linka do transmisji?


MKS
Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2013 17:13
A ja będę powtarzał swoje dalej! Dopóki Mroczek będzie uważał Smolnego za najlepszego dyrektora sportowego w Polsce i będzie powierzał mu decyzję w sprawie zatrudnienia trenera i dokonywanie transferów dalej będziemy w tym bagnie siedzieć i się wkurw.... po większości meczów
widać doskonale, że zabawa w menadżera w ekstraklasie dla Smolnego to rzecz, która go kompletnie przerasta. Już w I lidze były sygnały, że jego decyzje co do transferów były kompletnie nie trafione.
Możemy plotkować na temat, czy jego wiedza na temat piłki nożnej jest wielka, czy mała, czy jego kompetencje sięgają tak daleko żeby powiedzieć, że zna warsztat danego trenera, czy też nie.
Można przeliczać ile transferów było udanych, a ile nie wypałów, biorąc pod uwagę, że tych, którzy się jakoś uchowali od pierwszej ligi jest coraz mniej a jak wskazuje większość z tych rzekomo udanych transferów zawodzi w ekstraklasie.
Możemy plotkować, że to Smolny decyduje o tym, który piłkarz będzie grał w Pogoni a nie będzie ostatniego zdania podejmował trener. Gdyby nawet ta opcja z trenerem, który miał wpływ na transfery była prawdziwa to śmiem stwierdzić, że i tak to nie ma sensu, bo w Pogoni zmienia się trenera co 6, czy tam 8 miesięcy. I tak trenera, który rzekomo decydował o 3-4 transferach już nie ma, a mamy trenera, który ma piłkarzy, których nie koniecznie sam by sprowadził.
Mimo, że do końca ligi jeszcze trochę i nie wiadomo jakie plany ma Wdowczyk po sezonie, a biorę poprawkę na przygodę z Tarasiewiczem w Pogoni to staniemy przed faktem decyzji co dalej?
O czarnym scenariuszu czyli spadku nikt nie mówi i niech tak zostanie! Ale jak skończy się sezon trzeba będzie coś zrobić z tą drużyną, bo nie wierze w to, że Wdowczyk przepracuje przerwę letnią i ci piłkarze zaczną grać na jakimś poziomie zapewniającym spokojny byt w ekstraklasie.
I znów będzie dyskusja na jaką pozycję potrzeba wzmocnień itd..
ktoś rzuci hasło, potrzeba napastnika, ale my przecież mamy napastników, Djousse, na którego stawiamy od pierwszej ligi z marnym skutkiem i Chałasa, który jak widać jest wzięty na sztukę a nie na jakość.
Inni będą się rozpisywać, że w każdej formacji, bo wcześniej, czy później rywalizacja Pernis/Janukiewicz się skończy i pierwszy albo drugi odejdzie z Pogoni
w obronie wiele negatywnych komentarzy jest na grę Hricko, Nolla, czy Hernaniego, a i Dąbrowski ostatnio obniżył loty, nie ma konkurencji dla Pietruszki
w pomocy mamy znów negatywne oceny dla Budki, Lewandowskiego, Kolendowicz, Aki, Frączczaka czy Ediego. Ława nie gra
widać, że indywidualne umiejętności poszczególnych piłkarzy nie decydują o grze całej drużyny, nie ma piłkarz, który ciągnąłby grę do przodu, strzelał decydujące bramki.
Gra wygląda beznadziejnie, bez ładu i składu, bez taktyki pod rywala, Pogoń po prostu gra swoje
w I lidze jak nie szło to cieszyło oko chociaż te ostatnie 20 minut, gdzie Pogoń atakowała i próbowała zmienić wynik
wczoraj jak w każdym meczu, czy jest 0:0, czy jest 1:0 dla Pogoni, czy jest 0:1 oni grają swoje, spokojnie, bez podkręcenia tempa, bez pomysłu, czy gramy środkiem, czy bokami, czy próbujemy stałych fragmentów gry, czy wrzutkami w pole karne – grają przewidywalnie dla każdej drużyny
przy wyniku 2:0 dla Lecha widać, że mecz dla nich mógłby się zakończyć, bo nie widzą szans na dobry wynik
inna sprawa, że wczoraj to był Lech i wielu kibiców oczekiwało walki przez 90 minut, gryzienia trawy i emocji do ostatniego gwizdka, Lech też nic wielkiego nie pokazał, ale jak widać to wystarczy, aby wygrywać na wyjazdach i zajmować drugie miejsce w tabeli.
a zapamiętamy kiepską grę i dwie akcje, po których mogły paść bramki, główka Hernniego i obrona Buricia i jakiś strzał Djousse


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005