Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3708 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 08:57

  Ozii napisał:  

  leliwa napisał:  
Maksymalny...człowieku rozluźnij się już, bo spinasz się niepotrzebnie i jesteś denerwujący z tym swoim głupawym i obraźliwym pisaniem.On się nie spina,po prostu jest jebanym debilem który uroił sobie coś w tej swojej chorej główce że wszystko powinno być pod jego dyktando. Maxymalny polecam ci Mączną oddział psychiatryczny albo Broniewskiego ;) + jak już tu setki postów poszły że to nie są czasy gdy piłkarze się utożsamiają mega z barwami a i skoro taki wyszczekany jesteś to czemu nic nie napisałeś ta temat Bartka Ławy czy Olgierda Moskalewicza?A co mam ci debilu napisać? Że dla ŁAwy kiedyś kasę zbieraliśmy a on się potem w Arkowca przemienił. Przecież wiadomo, że to taka sama chorągiewka jak i wy. Co można napisać o gościu, który swoją "karierę" spędził w 2 klubach (Pogoni i Arce) a nie kibicuje ani Pogoni czy Arce tylko jak sam twierdzi Barcelonie. Pajac.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6119 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 10:35

  Maxymalny napisał:  

  Ozii napisał:  

  leliwa napisał:  
Maksymalny...człowieku rozluźnij się już, bo spinasz się niepotrzebnie i jesteś denerwujący z tym swoim głupawym i obraźliwym pisaniem.On się nie spina,po prostu jest jebanym debilem który uroił sobie coś w tej swojej chorej główce że wszystko powinno być pod jego dyktando. Maxymalny polecam ci Mączną oddział psychiatryczny albo Broniewskiego ;) + jak już tu setki postów poszły że to nie są czasy gdy piłkarze się utożsamiają mega z barwami a i skoro taki wyszczekany jesteś to czemu nic nie napisałeś ta temat Bartka Ławy czy Olgierda Moskalewicza?A co mam ci debilu napisać? Że dla ŁAwy kiedyś kasę zbieraliśmy a on się potem w Arkowca przemienił. Przecież wiadomo, że to taka sama chorągiewka jak i wy. Co można napisać o gościu, który swoją "karierę" spędził w 2 klubach (Pogoni i Arce) a nie kibicuje ani Pogoni czy Arce tylko jak sam twierdzi Barcelonie. Pajac.Ja nie wiem o co Ty walczysz? Czasy romantyków się skończyły, idzie się tam gdzie lepiej się zarabia, proste.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3715 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 10:47
On walczy o to, żeby nas powkurwiać tu wszystkich i żebyśmy skakali sobie do gardeł. Jednocześnie przykleja sobie łatkę weterana i zasłużonego kibica klubu, którą ma tu pewnie 2/3 z nas ale nie uznaje za stosowne używać to jago argumentu.

Ale ma rację - Wdowczyk - z Warszawy. Trzeba zwolnić. Na jego miejsce Kuras "nasz człowiek", który jest wychowankiem Rakowa Częstochowa.

Moskalewicz - Spójnia Świdwin, Robert Dymkowski - Gwardia Koszalin, Maciej Stolarczyk - Gryf Słupsk. Wszyscy gdzieś potem grali, w Wiśle czy Arce dla przykładu. A więc nie wychowani u nas, "sprzedali" nasze barwy. Należy wypalić żelazem ich nazwiska z klubowych kronik.

A i jeszcze Rudol - zapomniałbym: Gwardia Koszalin. Rozwiązać kontrakt ze skutkiem natychmiastowym.

Czy teraz już dobrze Panie Maxymalny? O to chodziło? Forma Pan nie bez powodu - przecież on był kibicem kiedy mu sraliśmy w pieluchy lub nawet nie było nas w planach.


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5750 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 10:47

  Maxymalny napisał:  

  Ozii napisał:  

  leliwa napisał:  
Maksymalny...człowieku rozluźnij się już, bo spinasz się niepotrzebnie i jesteś denerwujący z tym swoim głupawym i obraźliwym pisaniem.On się nie spina,po prostu jest jebanym debilem który uroił sobie coś w tej swojej chorej główce że wszystko powinno być pod jego dyktando. Maxymalny polecam ci Mączną oddział psychiatryczny albo Broniewskiego ;) + jak już tu setki postów poszły że to nie są czasy gdy piłkarze się utożsamiają mega z barwami a i skoro taki wyszczekany jesteś to czemu nic nie napisałeś ta temat Bartka Ławy czy Olgierda Moskalewicza?A co mam ci debilu napisać? Że dla ŁAwy kiedyś kasę zbieraliśmy a on się potem w Arkowca przemienił. Przecież wiadomo, że to taka sama chorągiewka jak i wy. Co można napisać o gościu, który swoją "karierę" spędził w 2 klubach (Pogoni i Arce) a nie kibicuje ani Pogoni czy Arce tylko jak sam twierdzi Barcelonie. Pajac.Największym pajacem puki co jesteś ty sam może Ława kibicować komu chce nawet Barcelonie a Tobie
naprawdę chuj do tego to po pierwsze, po drugie pomyślałes że może mieć sentyment i do nas i Arki a nie chce byćopluwany przez takich pajacow jak ty, po 3 jak nie pasuje ci organizacja wyjazdu z gadzetem to nikt nie karze Ci jechać po 4 nie ublizaj innym tylko zrób pomóż zrobić coś lepiej po 5 już ci to kiedyś tłumaczyłem pomyśl zanim coś napiszesz bo wychodzisz na maxymalna internetowego trola jak kiedyś nie jaki lewsza czy inni podobni wam ludzie z bandy chuja


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4530 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 10:58
A ja ponawiam pytanie. Czemu w Poznaniu sie tak nie przyjebałeś do organizujących wyjazd tylko lamentujesz na forum?


zuczek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3719 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 11:53
Radosław Janukiewicz - Śląsk Wrocław, Mateusz Lewandowski - Wisła Płock, Maksymilian Rogalski - Raków Częstochowa

Widocznie koleś miał ciężkie dzieciństwo i tak mu zostało.

Ostatnio edytowany przez: zuczek, 3 czerwca 2014, 12:00 [1 raz(y)]


Ty i tylko Ty jesteś mi przeznaczona,
Ty i tylko Ty do końca moich dni
Black Adder
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3708 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 20:05

  Maxymalny napisał:  

  Ozii napisał:  

  leliwa napisał:  
Maksymalny...człowieku rozluźnij się już, bo spinasz się niepotrzebnie i jesteś denerwujący z tym swoim głupawym i obraźliwym pisaniem.On się nie spina,po prostu jest jebanym debilem który uroił sobie coś w tej swojej chorej główce że wszystko powinno być pod jego dyktando. Maxymalny polecam ci Mączną oddział psychiatryczny albo Broniewskiego ;) + jak już tu setki postów poszły że to nie są czasy gdy piłkarze się utożsamiają mega z barwami a i skoro taki wyszczekany jesteś to czemu nic nie napisałeś ta temat Bartka Ławy czy Olgierda Moskalewicza?A co mam ci debilu napisać? Że dla ŁAwy kiedyś kasę zbieraliśmy a on się potem w Arkowca przemienił. Przecież wiadomo, że to taka sama chorągiewka jak i wy. Co można napisać o gościu, który swoją "karierę" spędził w 2 klubach (Pogoni i Arce) a nie kibicuje ani Pogoni czy Arce tylko jak sam twierdzi Barcelonie. Pajac.Maxymalny! Jak byś się nie starał, to i tak lemingom nie wytłumaczysz. Tutaj kłania się ta dyskusja, w której była mowa o patrzeniu na Pogoń przez pryzmat 30 lat. W ciągu tego czasu różny był też Szczecin. Ja pamiętam, że 30 lat temu, 20 lat temu, nawet jeszcze 6 lat temu były zakłady pracy. Ludzie mięli umowy o pracę, wypłaty na czas, szatnię, ciepłą wodę, posiłek, wczasy i płatne urlopy. Dzisiaj wystarczy spojrzeć ile młodych roboli chodzi po mieście w ujebanych ciuchach roboczych, a właściwie cywilnych robiących za robocze. Te typu idą często z tanim browarem w plastiku z biedronki. Są szczęśliwi, bo dostali zaliczkę 200zł za 3 miechy roboty na budowie na czarnucha. Im to pasuje, bo innego życia nie znali. Nie ma się więc co dziwić, że po każdej padlinie jaką rozegrali najemnicy w koszulkach Pogoni – słychać ciągle zachwyty, bo „ i tak jest lepiej niż w ub sezonie”, „Wdowczyk jest wielki!”. O zarezerwowaniu nr koszulki dla jakiegoś obieżyświata z Brazylii już nie chcę wspominać. To już jest po prostu kurewstwo wobec prawdziwych legend Pogoni.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5342 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 20:18
Ja Wam radzę przestać karmić kolejnego trolla, który na forum próbuje sobie podbudować kruche ego i nie odpowiadać na te jego buńczuczne zaczepki rodem z - jak sam to nazwał "gimbazy". Szkoda klawiatury na takie wynalazki


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5935 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 20:21
Wyścig o zaszczytny tytuł debila roku zacięty i trwa w najlepsze :)


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4260 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 20:32
Dajcie ludzie spokój.Mało tu nas do dyskusji.To forum, chociaż jedyne porządne ledwo ciągnie a Wy sobie do gardeł skaczecie tylko dlatego że ktoś inaczej postrzega współczesny świat.
Tak się nie da zachęcić do rozwoju forum bo po obejrzeniu jednej strony odechciewa się cokolwiek pisać.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4530 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 20:32
Ja tylko się zastanawiam czemu tacy idioci nie są banowani. Odechciewa się zaglądać na forum przez takich kretynów.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3715 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 20:38
Black Adder - wnuki się do klawiatury dorwały, czy znów sam dajesz upust jako czołowy przedstawiciel "polskiej myśli formumowej".

Ciekawa wizja. Rozumiem, że jak w Szczecinie była stocznia to miasto było mlekiem i miodem płynące. tłumy zadowolonych, zamożnych i kulturalnych ludzi na ulicach oraz oczywiście na stadionie przy Twardowskiego. Oczywiście problemów i patologii zero, młodzież społecznie zagospodarowana i należycie ukształtowana. W barwach Pogoni naturalnie sami wychowankowie, żadnych "najemników" i "sprzedawczyków". Wyłącznie Szczecinianie z dziada pradziada oczywiście, bo wiadomo - Szczecin zawsze polski.

Widzę, że nie wynurzyłeś się jeszcze z odmętów peerelowskiego myślenia i propagandy tego okresu. Życzę serdecznie zdrowia, szczególnie tego fizycznego, bo stan psychiczny fatalny i nie rokuje.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7870 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 20:48
Dla przypomnienia wspomniany ciut wyżej Dymkowski ( z Koszalina) dzięki protestom kibiców nie przeszedł do Lecha. Dlaczego nie przeszedł bo liczyły się ZASADY. Teraz widać na tym forum, że znakomita większość ma zasady w d...e.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5935 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 21:16
A jak ptak przenosił klub do Szczecina to gdzie były zasady?


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7870 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 21:22

  Przema napisał:  
A jak ptak przenosił klub do Szczecina to gdzie były zasady?


Jak sobie przypominasz to nie wszyscy witali go chlebem i solą. Tylko co ma Ptak do rzeczy jeśli rozmawiamy o stosunkach na linii Szczecin-Poznań.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5935 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 22:00
Bo sam wspomniales o zasadach. No chyba, ze traktuje sie je wybiorczo, co w stadionowych realiach wcale mnie by nie zaskoczylo.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7870 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 22:05
Dlatego sobie przypomnij jakie Ptak wywoływał emocje swoim przyjściem. Kto najbardziej nalegał na fuzję, a kto był temu przeciwny.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5935 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 22:06
Dlatego pozniej mlyn swiecil pustkami.
Zreszta ptak to i tak drazliwy temat, nie ma co do tego wracac.
Przykladow sportowych zwiazanych z przenosinami do wrogich klubow mozna by znalezc sporo wiecej i teraz i w przeszlosci. Nie jestesmy pod tym wzgledem wyjatkiem i zdarzalo sie, ze zasluzony dla innego klubu pilkarz moze zdobyc szacunek i uznanie wsrod kibicow drugiego klubu. Ot chocby Moskalewicz w Arce.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7870 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 22:39

  Przema napisał:  
Dlatego pozniej mlyn swiecil pustkami.


To chyba nie dziwi i łatwo skojarzyć fakty w świetle tego o czym rozmawiamy.


  Cytat:  
Przykladow sportowych zwiazanych z przenosinami do wrogich klubow mozna by znalezc sporo wiecej i teraz i w przeszlosci. Nie jestesmy pod tym wzgledem wyjatkiem i zdarzalo sie, ze zasluzony dla innego klubu pilkarz moze zdobyc szacunek i uznanie wsrod kibicow drugiego klubu. Ot chocby Moskalewicz w Arce.To już Murawski zdobył szacunek w 3 miesiące? Dodajmy taki szacunek, że wychodzi jako kapitan? Pokaż mi drugi taki przykład, gdzie piłkarz przychodzący z wrogiego klubu zostaje kapitanem po 3 miesiącach? To są kpiny i brak wyczucia sytuacji.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7105 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/06/2014 22:43

  Olaf napisał:  
[
Pokaż mi drugi taki przykład, gdzie piłkarz przychodzący z wrogiego klubu zostaje kapitanem po 3 miesiącach? To są kpiny i brak wyczucia sytuacji.Cetnarski


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005