Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 21:52

  Scooter80 napisał:  
Bez wzmocnień nie mamy szans na pierwą ósemkę



To ciekawe że co roku mamy pierwszą ósemkę, w tym sezonie mamy mocniejszy skład niż w poprzednich, do 15 kolejki byliśmy TOP4, ale co tam. Nie mamy szans na ósemkę :v . Jak wy mnie denerwujecie. Macie takie typowe pesymistyczne polskie mordy. Z dedykacją dla tych którzy tutaj wiecznie narzekają i wieszczą nam spadek i brak sukcesu https://youtu.be/iWCCQjpHpTM

Nikt z was nie zauważył że grali zupełnie inaczej niż przed przerwą na kadrę? Nie było defensywnej gry i lagi do przodu. Zmienili taktykę na taką jaką chcieliście, ale co tam i tak narzekacie.

Jak ktoś tego nie widzi to niech spojrzy ile mieliśmy dzisiaj posiadania piłki i celnych podań w porównaniu do ostatnich meczy.

Ostatnio edytowany przez: Axiom, 22 listopada 2015, 22:00 [1 raz(y)]


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 21:55

  Axiom napisał:  

  Scooter80 napisał:  
Bez wzmocnień nie mamy szans na pierwą ósemkę



To ciekawe że co roku mamy pierwszą ósemkę, w tym sezonie mamy mocniejszy skład niż w poprzednich, do 15 kolejki byliśmy TOP4, ale co tam. Nie mamy szans na ósemkę :v . Jak wy mnie denerwujecie. Macie takie typowe pesymistyczne polskie mordy. Z dedykacją dla tych którzy tutaj wiecznie narzekają i wieszczą nam spadek i brak sukcesu https://youtu.be/iWCCQjpHpTM



Mocniejszy skład? Nie mamy bocznych obrońców czy to przez kontuzje, czy takie podejście. Nie mamy ani jednego skrzydłowego który ma jakość, japońce pod formą, mamy kontuzjowanego Zwolaka, ambitnego Listka i to wszystko. Ja dalej sądzę, że robimy wynik ponad normę i max wyciągamy z tego co mamy.


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 21:58

  szpadel* napisał:  

  Axiom napisał:  

  Scooter80 napisał:  
Bez wzmocnień nie mamy szans na pierwą ósemkę



To ciekawe że co roku mamy pierwszą ósemkę, w tym sezonie mamy mocniejszy skład niż w poprzednich, do 15 kolejki byliśmy TOP4, ale co tam. Nie mamy szans na ósemkę :v . Jak wy mnie denerwujecie. Macie takie typowe pesymistyczne polskie mordy. Z dedykacją dla tych którzy tutaj wiecznie narzekają i wieszczą nam spadek i brak sukcesu https://youtu.be/iWCCQjpHpTM

Nikt z was nie zauważył że grali zupełnie inaczej niż przed przerwą na kadrę? Nie było defensywnej gry i lagi do przodu. Zmienili taktykę na taką jaką chcieliście, ale co tam i tak narzekacie.

Jak ktoś tego nie widzi to niech spojrzy ile mieliśmy dzisiaj posiadania piłki i celnych podań w porównaniu do ostatnich meczy.




Mocniejszy skład? Nie mamy bocznych obrońców czy to przez kontuzje, czy takie podejście. Nie mamy ani jednego skrzydłowego który ma jakość, japońce pod formą, mamy kontuzjowanego Zwolaka, ambitnego Listka i to wszystko. Ja dalej sądzę, że robimy wynik ponad normę i max wyciągamy z tego co mamy.



Mamy tych samych bocznych obrońców i skrzydłowych co sezon temu. Jeśli mają formę to są bardzo dobrzy jak na ekstraklasę. Jeśli nie mają formy to jest źle. Ich nie trzeba wymienić tylko trzeba ich odrestaurować do ich najlepszych czasów. Ludzie! Dajcie im jeszcze pół roku, jeśli na wiosnę nic nie pokażą to nie przedłużamy kontraktów i wtedy zatrudniamy innych. Myślcie!


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 21:59
Pogoń znów bez wizji, Lech dwa strzały i po sprawie. Małecki może i biegał, ale ma w swoim repertuarze jeden zwód i jedno płaskie podanie, zawsze wybijane przez obrońców.

Kibicowsko? Dramat, rozumiem, że można powrzucać, ale nie non stop, szkoda, że nie ma takiego zaangażowania w doping dla Pogoni. Niektórzy to niemal orgazm mają jak mogą poprzeklinać. Do tego wielce dorośli (szczególnie młode dupy) jarające fajkę za fajką. Lech zjadł nas na trybunach. Może kiedyś znów będzie normalnie, a nie lansik, osobiście nie czuję już radości z chodzenia na młyn.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 22:13
http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/10518/W-liczbach-lepsi-Portowcy.html


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 22:14
Trudno czasem spojrzeć prawdzie w oczy ale nie oszukujmy się.Wpadł do nas Mistrz Polski który jest juz po tąpnieciu z nowym trenerem i kadra taka ze z pocałowaniem reki bralibysmy ich ławke do pierwszego składu.
Kibicowsko mogliśmy im dorównać jak wyniki pchały doping.W końcu nas powieżli i doping...został zweryfikowany.
Piłkarsko na plus:
Aka-jedyny który potrafi coś technicznie jeden na jeden.
Małecki-za ambicje i kilka rajdów
Fojut-za druga połowę oraz dominacje w powietrzu

na minus-Fraczczak-ehh...szkoda gadać
Murawski-czasem mam wrażenie że im krzywdy nie chce zrobić i to od kilku meczów.
reszta tak jak potrafi..czyli na tle lepszych po prostu bezbarwnie.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kondzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 22:16
MW wróćcie ! Mlyn dziś katastrofa, szczególnie 12 sektor na którym większość przyszla... no właśnie, po co?! Poza tym strasznie słaby repertuar, żeby przy takiej frekwencji nie zaspiewać ani razu " Od Szczecina do Opola" ? Co do poziomu sportowego - to słusznie podsmuowal to trener cracovii przed meczem z nami mowiac, ze wycisnelismy maksimum z takim potencjalem kadrowym. Coz można wiecej ugrac bez skrzydlowych, bocznych obroncow i ofensywnego pomocnika ?! Nie ma co czekać, zima należy odpalić tym ktorym kończą się kontrakty w pierwszej kolejności Przybecki, Malecki, Murayama i wzmocnic 3-4 zawodnikami na w.w pozycje.


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 22:21

  EPSON napisał:  
Trudno czasem spojrzeć prawdzie w oczy ale nie oszukujmy się.Wpadł do nas Mistrz Polski który jest juz po tąpnieciu z nowym trenerem i kadra taka ze z pocałowaniem reki bralibysmy ich ławke do pierwszego składu.
Kibicowsko mogliśmy im dorównać jak wyniki pchały doping.W końcu nas powieżli i doping...został zweryfikowany.
Piłkarsko na plus:
Aka-jedyny który potrafi coś technicznie jeden na jeden.
Małecki-za ambicje i kilka rajdów
Fojut-za druga połowę oraz dominacje w powietrzu

na minus-Fraczczak-ehh...szkoda gadać
Murawski-czasem mam wrażenie że im krzywdy nie chce zrobić i to od kilku meczów.
reszta tak jak potrafi..czyli na tle lepszych po prostu bezbarwnie.



Brałbyś do pierwszego składu gości którzy z Błękitnymi Stargard nie potrafili sobie nawet poradzić? Kolejny geniusz. Po prostu oni są teraz w formie, a my pod formą. Czy tak ciężko to zrozumieć? Brałbyś do pierwszego składu gości którzy przez cały sezon nie byli na większym miejscu niż 14? Ja pierdole, co się dzieje w waszych głowach!


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 22:27
Naszym problemem jest brak jakości z przodu i na skrzydłach co powoduje, brak kreowania sytuacji, które przekładają na brak strzałów, a za tym idzie brak bramek. Ostatni raz więcej niż jedną bramkę w meczu strzeliliśmy ponad 1,5 miesiąca temu. To jest klucz ostatnich wyników.

Lech grał tak jak ostatnio im to idzie. Siermiężnie, wymęczą 1:0 i do przodu. Harują w środku, aczkolwiek podobało mi się, że chcą szybko przejść do ataku żeby z kontrą wyjechać - to jest dopasowanie taktyki do obecnego ich poziomu, co widać przynosi efekty.

My jak już stworzyliśmy sobie sytuacje, to je zmarnowaliśmy i tyle. Pierwszy celny strzał to 40 minuta meczu. Takiej Pogoni nie chce oglądać.

Paradoksalnie dziś zagraliśmy lepsze mecze niż z Legią, Górnikiem, Cracovią czy Zagłębiem.

Ps. Listek bardzo poprawnie, bardziej widoczny Aka niż zwykle oraz Małecki - coś tam próbował, ale bez żadnych efektów.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 22:41
Lecimy w tabeli na łeb jeszcze dwie porażki i przy innych wynikach wypadamy poza ósemeczkę.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 22:47

  Axiom napisał:  

  EPSON napisał:  
Trudno czasem spojrzeć prawdzie w oczy ale nie oszukujmy się.Wpadł do nas Mistrz Polski który jest juz po tąpnieciu z nowym trenerem i kadra taka ze z pocałowaniem reki bralibysmy ich ławke do pierwszego składu.
Kibicowsko mogliśmy im dorównać jak wyniki pchały doping.W końcu nas powieżli i doping...został zweryfikowany.
Piłkarsko na plus:
Aka-jedyny który potrafi coś technicznie jeden na jeden.
Małecki-za ambicje i kilka rajdów
Fojut-za druga połowę oraz dominacje w powietrzu

na minus-Fraczczak-ehh...szkoda gadać
Murawski-czasem mam wrażenie że im krzywdy nie chce zrobić i to od kilku meczów.
reszta tak jak potrafi..czyli na tle lepszych po prostu bezbarwnie.



Brałbyś do pierwszego składu gości którzy z Błękitnymi Stargard nie potrafili sobie nawet poradzić? Kolejny geniusz. Po prostu oni są teraz w formie, a my pod formą. Czy tak ciężko to zrozumieć? Brałbyś do pierwszego składu gości którzy przez cały sezon nie byli na większym miejscu niż 14? Ja pierdole, co się dzieje w waszych głowach!


Tak brałbym.
Gajosa czy Dauglasa brało by pewnie 3-4 ligi.Tak jak brałbym ich wynik ze Stargardu w komplecie z Mistrzostwem Polski i finałem PP oraz Superpucharem.Patrzysz wybiórczo a nikt nie ma wątpliwości ze personalnie mają skład od nas zdecydowanie lepszy.Nie tylko zresztą od nas.
Jak zaryzykuje że na koniec sezonu zasadniczego te ich 7 pkt. straty do nas odrobią to też Cie to tak bardzo zdziwi ?


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 22:48

  Axiom napisał:  

  Scooter80 napisał:  
Bez wzmocnień nie mamy szans na pierwą ósemkę



To ciekawe że co roku mamy pierwszą ósemkę, w tym sezonie mamy mocniejszy skład niż w poprzednich, do 15 kolejki byliśmy TOP4, ale co tam. Nie mamy szans na ósemkę :v . Jak wy mnie denerwujecie. Macie takie typowe pesymistyczne polskie mordy. Z dedykacją dla tych którzy tutaj wiecznie narzekają i wieszczą nam spadek i brak sukcesu https://youtu.be/iWCCQjpHpTM

Nikt z was nie zauważył że grali zupełnie inaczej niż przed przerwą na kadrę? Nie było defensywnej gry i lagi do przodu. Zmienili taktykę na taką jaką chcieliście, ale co tam i tak narzekacie.

Jak ktoś tego nie widzi to niech spojrzy ile mieliśmy dzisiaj posiadania piłki i celnych podań w porównaniu do ostatnich meczy.



A Ty chłopie nie rozumiesz, że większość kibiców ma w dupie czy zajmiemy miejsce 6 czy 10? Pewnie, że mamy szansę być w pierwszej ósemce ale równie dobrze możemy wylądować w drugiej. I chłopaka się nie czepiaj bo ta liga jest na takim poziomie, że liczy się bycie w pierwszej trójce. Reszta gówno znaczy. No chyba, że jest się kompletnym beniaminkiem jak Nieciecza i cieszy się każdym punktem i nowym stadionem. (Uprzedzając darcie łacha: dla wioski z 750 mieszkańcami postawienie stadionu na 4 tysiące ludzi to tak jak dla Szczecina wybudowanie odpowiednika Wembley) Ale my jesteśmy Pogoń Szczecin, mamy ósme miejsce w tabeli wszech czasów i powinniśmy co sezon walczyć o pierwszą czwórkę i półfinał PP.


P S A tak kabaretowo(wybiórczo:P), żeby ucieszyć moich hejterów: Lech dostał wpierdol od Błękitnych->zdobył mistrzostwo, Błękitni zaorali Kapustkę=>Kapustka jedzie z reprezentacją na Euro, Pogoń przegrywa każdy sparing z Błękitnymi=i tak na innym polu nic nie zdobywa.

Ostatnio edytowany przez: Maxymalny, 22 listopada 2015, 22:56 [2 raz(y)]


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 22:57

  EPSON napisał:  

Jak zaryzykuje że na koniec sezonu zasadniczego te ich 7 pkt. straty do nas odrobią to też Cie to tak bardzo zdziwi ?


A gdzie tu ryzyko?


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 23:12

  weteran58 napisał:  
.'..To mówisz synu Dawida i ubogiej praczki że mam wypierdalać ze stadionu i najlepiej na Arkonię ? Co Ty tam kurwa palisz ? Pół wieku ( wiek ma 100 lat ) spędziłem na Twardowskiego .Nie mam zamiaru nic rozkręcać na tym śmiesznym młynie ,a to dlatego że jestem starszy od Twojego tatusia .Dlaczego Twój tatuś nie rozkręca tego młynu ? W duecie byłoby Wam łatwiej ,chyba że tatusiowi też kazałeś wypierdalać na Arkonię .Zbój jest zbójem a cipa cipą .Nie wyobrażam sobie żeby obecny młyn pojechał do Poznania i tak jak MY wygonił ze stadionu gospodarzy ,łacznie z ich młynem .Cipa tego nie zrobi. Parafrazując ....kiedyś były statki z drewna a marynarze z żelaza ......teraz statki są z żelaza marynarze z drewna .Pokolenie prawdziwych fanatyków odchodzi .......następnych nie widać .....Do zobaczenia na meczu ...


Prywatne wrzuty zachowaj dla siebie, strasznie to słabe jak na "zbója". Jeżeli nie chcesz pomóc to przynajmniej nie przeszkadzaj i nie obrażaj tych, którym się chce.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 23:20

  Maxymalny napisał:  


P S A tak kabaretowo(wybiórczo:P), żeby ucieszyć moich hejterów: Lech dostał wpierdol od Błękitnych->zdobył mistrzostwo, Błękitni zaorali Kapustkę=>Kapustka jedzie z reprezentacją na Euro, Pogoń przegrywa każdy sparing z Błękitnymi=i tak na innym polu nic nie zdobywa.



To może ja odpowiem:)
Kapustka sam się zaorał, a czy pojedzie na Euro to się okażę. Co do przegrywania sparingów z Błękitnymi - może bierze to się z ich mobilizacji na mecze z nami??? Błękitni dla Pogoni to tylko Błękitni(jak jedni z wielu), a dla Błękitnych Pogoń, to aż Pogoń, ta Pogoń w której cieniu byli, są i będą.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 23:23

  Ambasador napisał:  

  Maxymalny napisał:  


P S A tak kabaretowo(wybiórczo:P), żeby ucieszyć moich hejterów: Lech dostał wpierdol od Błękitnych->zdobył mistrzostwo, Błękitni zaorali Kapustkę=>Kapustka jedzie z reprezentacją na Euro, Pogoń przegrywa każdy sparing z Błękitnymi=i tak na innym polu nic nie zdobywa.



To może ja odpowiem:)
Kapustka sam się zaorał, a czy pojedzie na Euro to się okażę. Co do przegrywania sparingów z Błękitnymi - może bierze to się z ich mobilizacji na mecze z nami??? Błękitni dla Pogoni to tylko Błękitni(jak jedni z wielu), a dla Błękitnych Pogoń, to aż Pogoń, ta Pogoń w której cieniu byli, są i będą.



Wszystko się zgadza. Nie musisz tłumaczyć-pisałem, że to kabaretowo. A Kapustka pojedzie. Chociaż chuja nie polubiłem. A Fojut, w którego nie wierzyłem (po tym jak utopił Tromso) nawet szansy nie dostanie chociaż powinien.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 23:26

  Maxymalny napisał:  

  Ambasador napisał:  

  Maxymalny napisał:  


P S A tak kabaretowo(wybiórczo:P), żeby ucieszyć moich hejterów: Lech dostał wpierdol od Błękitnych->zdobył mistrzostwo, Błękitni zaorali Kapustkę=>Kapustka jedzie z reprezentacją na Euro, Pogoń przegrywa każdy sparing z Błękitnymi=i tak na innym polu nic nie zdobywa.



To może ja odpowiem:)
Kapustka sam się zaorał, a czy pojedzie na Euro to się okażę. Co do przegrywania sparingów z Błękitnymi - może bierze to się z ich mobilizacji na mecze z nami??? Błękitni dla Pogoni to tylko Błękitni(jak jedni z wielu), a dla Błękitnych Pogoń, to aż Pogoń, ta Pogoń w której cieniu byli, są i będą.



Wszystko się zgadza. Nie musisz tłumaczyć-pisałem, że to kabaretowo. A Kapustka pojedzie. Chociaż chuja nie polubiłem.



Różnie bywa - mam na myśli kontuzje, które się przytrafiają różnym graczom, bo jeśli idzie o aspekty piłkarskie to patrząc jakie notowania ma u Nawałki to powinien pojechać.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 23:34
Szukanie na siłę przyczyn słabszych wyników nie ma sensu. Dla mnie powodem są tylko i wyłącznie kontuzje i kartki. Każdy o tym wiedział, że przy takiej kadrze tak będzie, więc zaskoczenia być nie powinno. Od kilku meczów nie gramy w pełnym składzie, zawsze ktoś pauzuje. Nie da się w ten sposób zachować równą i stabilną dyspozycję. Przychodzi słabsza seria, wpływa to też na głowy zawodników i trudno z tego wyjść. Nie widziałem abyśmy dziś Lechowi ustępowali, zwłaszcza fizycznie. Stworzyli sobie pół sytuacji i strzelili dwie bramki. My mimo bardzo dobrych sytuacji Małeckiego (2x) i Frączczaka nie strzelamy nic, ale w porównaniu do poprzednich spotkań wyglądało to lepiej. Zwłaszcza w kreowaniu gry - Aka, Małecki, Listkowski, nieźle podłączający się Lewandowski. Zabrakło trochę środka pola - zarówno Murawski jak i Matras potrafią lepiej operować piłką, szybciej ją wyprowadzać niż to co pokazali dzisiaj. Ale z drugiej strony mieli bardzo blisko i agresywnie grających rywali. Tragedii nie ma, teraz rywale trochę gorsi kadrowo i ze swoimi problemami - oby choć jeden z napastników się wyleczył.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2015 23:38

  Niezniszczalny napisał:  
Lech zmiażdżył nas dzisiaj dopingiem...



Smutne i prawdziwe...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
paprykarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3772 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2015 08:57

  M.K 74 napisał:  

  Niezniszczalny napisał:  
Lech zmiażdżył nas dzisiaj dopingiem...



Smutne i prawdziwe...




Co to wczoraj było??? Rozumiem, że szybko strzelona bramka przez lecha powodowała, że ich doping był głośny itd. Jak dostawali 5-1 to sidzieli cicho na dupach. Naturalna sprawa. Ale kiedy wczoraj nas jechali a z naszej strony było zero odzewu to jakaś totalna porażka. Kto tam prowadził doping??? Przestoje po kilka minut. Jakieś nucenie pod nosem. Wstyd...
Nazywanie sektora 11/12 Młynem a tym bardziej Piekłem jest nie na miejscu. Dzisiaj to jest Piaskownica. Oby nie zaczęły tam szczać koty...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005