Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2013 12:13

  kosa1749 napisał:  
Odpowiednią karą dla niektórych będzie pożegnanie się z Pogonią w czerwcu. Czas niektórych juz w tym klubie mija. Natmiast nie zgadzam się że ukarani powinni zostac Dąbrowski czy Frączczak. To nie oni "ciągną" ten wózek. Dąbrowski jest młodym zawodnikiem, któremu wahania formy mogą się przydarzyc. Pokazał że ma duży potencjał. Jest w Pogoni pół roku. Ja natomiast przyjrzał bym się zawodnikom którzy w Pogoni dosyc długo już grają i za ich czasów mamy nie pierwszy kryzys i nie pierwszego zwolnionego trenera. Skupiłbym się na kopaczach typu: Aka (Skowronek zasugerował jego "profesjonalne" prowadzenie się, a Smolny nic mimo że wie co się dzieje na mieście), Kolendowicz, Hricko, Noll czy Edi. Zresztą Radek Janukiewicz zasugerował że nie tylko Skowronek jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy. I za to m.in lubimy Radka, że nazywa rzeczy po imieniu. Choć jego kolegom którzy często szukają przyczyn wszędzie tylko nie u siebie, niekoniecznie może się to spodobac.



A Noll to za co ?? czy opinia kiepskiego grajka ciągnąca sie od 1 ligi nie została przez Ciebie zweryfikowana ?
Mozna faceta nie lubić, ale ogarnął sie i trzyma równy poziom, w przeciwieństwie np do Janukiewicza, który w drugim meczu odjebał babola,a w pierwszym nie błyszczał.


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2013 13:51

  TomY napisał:  
[cytat=kosa1749]Odpowiednią karą dla niektórych będzie pożegnanie się z Pogonią w czerwcu. Czas niektórych juz w tym klubie mija. Natmiast nie zgadzam się że ukarani powinni zostac Dąbrowski czy Frączczak. To nie oni "ciągną" ten wózek. Dąbrowski jest młodym zawodnikiem, któremu wahania formy mogą się przydarzyc. Pokazał że ma duży potencjał. Jest w Pogoni pół roku. Ja natomiast przyjrzał bym się zawodnikom którzy w Pogoni dosyc długo już grają i za ich czasów mamy nie pierwszy kryzys i nie pierwszego zwolnionego trenera. Skupiłbym się na kopaczach typu: Aka (Skowronek zasugerował jego "profesjonalne" prowadzenie się, a Smolny nic mimo że wie co się dzieje na mieście), Kolendowicz, Hricko, Noll czy Edi. Zresztą Radek Janukiewicz zasugerował że nie tylko Skowronek jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy. I za to m.in lubimy Radka, że nazywa rzeczy po imieniu. Choć jego kolegom którzy często szukają przyczyn wszędzie tylko nie u siebie, niekoniecznie może się to spodobac.



A Noll to za co ?? czy opinia kiepskiego grajka ciągnąca sie od 1 ligi nie została przez Ciebie zweryfikowana ?
Mozna faceta nie lubić, ale ogarnął sie i trzyma równy poziom, w przeciwieństwie np do Janukiewicza, który w drugim meczu odjebał babola,a w pierwszym nie błyszczał.[/c

Doskonale wiem jak gra teraz Noll i jak grał wcześniej. Owszem, obecnie nie można mieć do niego większych zarzutów. Natomiast ja bardziej myślę o przyszłości. Mamy jeden z najstarszych zespołów w lidze. I w tym składzie osobowym "prochu" już nie wymyślimy. Nie wierzę w to, że za wszystko winni są trenerzy ( a kilku już ich było, mamy kolejnego). Że ten skład osobowy jeszcze nie "odpalił". I myślę że już nie odpali. Pogoń gra tym składem praktycznie 3 sezon, gdzie prym wiodą( wiedli): Edi, Kolendowicz, Ława, Akahoshi czy Hernani. To jak? Było pięciu trenerów i żaden nie potrafił z nich wykrzesać tego czego oczekujemy. Otóż nie. Problemem nie są tylko trenerzy, tylko w tym składzie pewna materia się wyczerpała i potrzebne są zmiany. Należy powoli żegnac się z piłkarzami typu : Noll, Budka, Ława, Hricko ,Kolendowicz czy Edi. Oni jako doświadczeni piłkarze powinni ciągnąc ten zespół a niestety tak się nie dzieje. Osobiście jestem w stanie wybaczyc wahania formy takiego np. Dabrowskiego, który w tamtej rundzie był objawieniem i pewnym punktem naszej defensywy. Teraz ma słabszy okres, ale chłopak ma 26 lat i może byc niego jeszcze kawał zawodnika. I jak to ma się do takiego Nolla? A no tak, że ten ma już 35 lat i myśląc o Pogoni w dalszej perspektywie, jako o klubie silnym i stabilnym na lata w ekstraklasie, niesty Nolla nie przewiduje. Bo za rok jak co rok, z tymi piłkarzami znowu przyjdzie kryzys, tylko wtedy może nie byc drugiego Podbeskidzia i Bełchatowa, a nam przyjdzie drżeć o spadek...


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2013 15:29

  kosa1749 napisał:  

  TomY napisał:  
[cytat=kosa1749]Odpowiednią karą dla niektórych będzie pożegnanie się z Pogonią w czerwcu. Czas niektórych juz w tym klubie mija. Natmiast nie zgadzam się że ukarani powinni zostac Dąbrowski czy Frączczak. To nie oni "ciągną" ten wózek. Dąbrowski jest młodym zawodnikiem, któremu wahania formy mogą się przydarzyc. Pokazał że ma duży potencjał. Jest w Pogoni pół roku. Ja natomiast przyjrzał bym się zawodnikom którzy w Pogoni dosyc długo już grają i za ich czasów mamy nie pierwszy kryzys i nie pierwszego zwolnionego trenera. Skupiłbym się na kopaczach typu: Aka (Skowronek zasugerował jego "profesjonalne" prowadzenie się, a Smolny nic mimo że wie co się dzieje na mieście), Kolendowicz, Hricko, Noll czy Edi. Zresztą Radek Janukiewicz zasugerował że nie tylko Skowronek jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy. I za to m.in lubimy Radka, że nazywa rzeczy po imieniu. Choć jego kolegom którzy często szukają przyczyn wszędzie tylko nie u siebie, niekoniecznie może się to spodobac.



A Noll to za co ?? czy opinia kiepskiego grajka ciągnąca sie od 1 ligi nie została przez Ciebie zweryfikowana ?
Mozna faceta nie lubić, ale ogarnął sie i trzyma równy poziom, w przeciwieństwie np do Janukiewicza, który w drugim meczu odjebał babola,a w pierwszym nie błyszczał.[/c

Doskonale wiem jak gra teraz Noll i jak grał wcześniej. Owszem, obecnie nie można mieć do niego większych zarzutów. Natomiast ja bardziej myślę o przyszłości. Mamy jeden z najstarszych zespołów w lidze. I w tym składzie osobowym "prochu" już nie wymyślimy. Nie wierzę w to, że za wszystko winni są trenerzy ( a kilku już ich było, mamy kolejnego). Że ten skład osobowy jeszcze nie "odpalił". I myślę że już nie odpali. Pogoń gra tym składem praktycznie 3 sezon, gdzie prym wiodą( wiedli): Edi, Kolendowicz, Ława, Akahoshi czy Hernani. To jak? Było pięciu trenerów i żaden nie potrafił z nich wykrzesać tego czego oczekujemy. Otóż nie. Problemem nie są tylko trenerzy, tylko w tym składzie pewna materia się wyczerpała i potrzebne są zmiany. Należy powoli żegnac się z piłkarzami typu : Noll, Budka, Ława, Hricko ,Kolendowicz czy Edi. Oni jako doświadczeni piłkarze powinni ciągnąc ten zespół a niestety tak się nie dzieje. Osobiście jestem w stanie wybaczyc wahania formy takiego np. Dabrowskiego, który w tamtej rundzie był objawieniem i pewnym punktem naszej defensywy. Teraz ma słabszy okres, ale chłopak ma 26 lat i może byc niego jeszcze kawał zawodnika. I jak to ma się do takiego Nolla? A no tak, że ten ma już 35 lat i myśląc o Pogoni w dalszej perspektywie, jako o klubie silnym i stabilnym na lata w ekstraklasie, niesty Nolla nie przewiduje. Bo za rok jak co rok, z tymi piłkarzami znowu przyjdzie kryzys, tylko wtedy może nie byc drugiego Podbeskidzia i Bełchatowa, a nam przyjdzie drżeć o spadek...



Dokładnie pozbyć się tych emerytów i zatrudnić młodych perspektywicznych zawodników.:)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2013 17:10
Odszedłby Kolendowicz to kto by grał na skrzydle ? Lewandowski który się stara, chce ale nie może ? Aka, grał bardzo dobrze w I rundzie, teraz gra słabiej ale to nie znaczy że to już koniec jego dobrej gry, on potrafi dobrze zagrać. Noll gra prawie że najpewniej ze wszystkich zawodników.


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2013 17:46

  domin839 napisał:  
Odszedłby Kolendowicz to kto by grał na skrzydle ? Lewandowski który się stara, chce ale nie może ? Aka, grał bardzo dobrze w I rundzie, teraz gra słabiej ale to nie znaczy że to już koniec jego dobrej gry, on potrafi dobrze zagrać. Noll gra prawie że najpewniej ze wszystkich zawodników.



Na Kolendowiczu i Lewandowskim świat się nie kończy. O Akahoshim nie pisałem że nalezy się go pozbyc. Bo to dobry piłkarz. Gorzej z jego "profeską". Ale nie skreślajmy go. Noll gra teraz dobrze. Ale nie jest to zawodnik "przyszłościowy". Ty patrzysz na dzień dzisiejszy a ja wybiegam już w kolejny sezon.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2013 22:47
panowie narzekacie na naszą Pogoń a zobaczcie co dziś nasze patałachy zrobili!!! masakra...


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2013 23:04

  Mazi MKS napisał:  
panowie narzekacie na naszą Pogoń a zobaczcie co dziś nasze patałachy zrobili!!! masakra...



To temat o występach Pogoni w ekstraklasie a nie o reprezentacji PZPNu.
Miejmy nadzieje, że odbijemy się od dna na meczu z amicą i skończmy te lamenty na temat Wdowca. Dajcie mu popracować.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/03/2013 23:36

  anathema napisał:  
Wdowiec nie ma nic do stracenia, mysle że bedzie chciał sie pokazać z najlepszej STRONY. JAK JUZ ZWOLNILIŚMY Skowronka I MIMO WSZYSTKO TO I TAK NAJLEPSZA OPCJA. NA MINUS, ABSTRAHUJĄC OD ASPEKTU KORUPCYJNEGO JEST FAKT wielu lat na marginesie i braku zajęcia tym fachem. A Smolny nic nie ryzykuje - jak zwykle, jak nie pójdzie to za poł roku bedzie kolejna zmiana trenera. A ewentualna porażka z lechem mogła by mocno rozzłości co niektórych. Wiec wykazał sie cynicznym pragmatyzmem. Swoja droga nie wiem czemu tak sie nakręcacie co on tak kiedyś powiedział - ze ufa trenerowi, żadnej zmiany nie będzie etc. Ktoś tym czymś jeszcze sie przejmuje?

Wiec nie kumam tego larum na forum - my jeszcze nie przyzwyczaimy sie do nowego trenera, obarczając go zaufaniem to juz go nie ma w Szczecinie. Wdowcowi takze nie wróże długiej kariery w Szczecinie i myślę że on sam o tym doskonale wie, wiec potraktuje nas jako trampolinę. Powiedzie sie - super, szybko znajdzie nową prace, nie powiedzie - trudno. bardziej martwi mnie powrót Stolarczyka, ale nic tam - przeżyje.



Ja myślałem, że jednak Skowronek poprowadzi zespół do końca rundy. A przynajmniej nie wydawało mi się, że już mu się pali grunt pod nogami po kilku porażkach :) Runda jesienna była nadspodziewanie dobra, dzięki czemu Pogoń w kontekście walki o utrzymanie nie jest w złej sytuacji, co było głównym zamierzeniem na początku sezonu.
Pewnie prawdy ciężko się będzie dowiedzieć, ale może jednak współpraca prezesów z trenerem nie układała się za dobrze, dlatego został tak szybko zwolniony przy nadarzającej się okazji?
W sumie dla mnie taka postawa Pogoni w rundzie wiosennej, po wczasach w Turcji w okresie przygotowawczym, nie jest najmniejszym zaskoczeniem. Oby było lepiej :)


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/03/2013 04:52
Czemu wszystko jest zwalane na wyjazd do Turcji? czy ktos chociaz w 1% ma pojecie co tam sie dzialo i nad czym pracowano?


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/03/2013 05:59

  Przema napisał:  
Czemu wszystko jest zwalane na wyjazd do Turcji? czy ktos chociaz w 1% ma pojecie co tam sie dzialo i nad czym pracowano?



Kolego ja nic nie mam do obozów przygotowawczych zagranicą , w przerwie zimowej. Tak robią wszyscy. Jest dobra pogoda, zielona murawka, sparingpartnerzy na wyciągnięcie ręki. Ale......... jest jedno ale. Jak ktoś (czytaj Skowronek) przepierdala 90% okresu przygotowawczego, na granie systemem 3-5-2 w którym nic nie zazębia i nie wychodzi, to jest chore. Widzi że nie leży to Pogoni, i wszyscy (nawet skośnoocy) leją Nas niemiłosiernie. Trzeba było szlifować to co Nam wychodzi, czyli grę 4-5-1 i wprowadzać nowe zagrania tak żeby przeciwnicy Nas nie rozpracowywali ( pod koniec rundy jesiennej cała Ekstraklasa wiedziała jak gramy). Nie byłoby teraz 1 punktu w czterech meczach, stosunku bramek 1:8 , i Skowronek mógłby spokojnie pracować ( chociaż cieszę się że "ciepłe kluchy" zostały zwolnione.) Ot tak to moje zdanie.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 23 marca 2013, 06:18 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/03/2013 10:27

  M.K 74 napisał:  

  Przema napisał:  
Czemu wszystko jest zwalane na wyjazd do Turcji? czy ktos chociaz w 1% ma pojecie co tam sie dzialo i nad czym pracowano?



Kolego ja nic nie mam do obozów przygotowawczych zagranicą , w przerwie zimowej. Tak robią wszyscy. Jest dobra pogoda, zielona murawka, sparingpartnerzy na wyciągnięcie ręki. Ale......... jest jedno ale. Jak ktoś (czytaj Skowronek) przepierdala 90% okresu przygotowawczego, na granie systemem 3-5-2 w którym nic nie zazębia i nie wychodzi, to jest chore. Widzi że nie leży to Pogoni, i wszyscy (nawet skośnoocy) leją Nas niemiłosiernie. Trzeba było szlifować to co Nam wychodzi, czyli grę 4-5-1 i wprowadzać nowe zagrania tak żeby przeciwnicy Nas nie rozpracowywali ( pod koniec rundy jesiennej cała Ekstraklasa wiedziała jak gramy). Nie byłoby teraz 1 punktu w czterech meczach, stosunku bramek 1:8 , i Skowronek mógłby spokojnie pracować ( chociaż cieszę się że "ciepłe kluchy" zostały zwolnione.) Ot tak to moje zdanie.



Ale Wy jestescie strasznie niekonsekwentni, po kolei. Wszyscy tutaj dopominali sie, ze runda wiosenna to bedzie dla nas najlepszy czas na rozne eksperymenty, bo utrzymanie mamy pewne. Nie wiem czy z takiego zalozenia wyszedl Skowronek, ale przynajniej probowal zaszczepic w tej druzynie cos innego. Widac, ze chlopaki maja nakreslone gre pilka, a nie laga od obroncy do napastnika (wiadomo, ze takie akcje tez sa, ale wiekszsoci jednak troche inaczej to wyglada). Druga sprawa, system 352 jest niezwykle skomplikowany, a i nasze orly pewnie peirwszy raz sie z nim zmierzyly, to troche czasu by zajelo zanim opanowaliby to w jakims stopniu, zreszta po czasie moge stwierdzic, ze mamy zawodnikow pod ten styl gry, przydalby sie tylko jakis ofensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia, bo Edi juz nim nie jest, a Aka nigdy takim nie bedzie.
451 nam wychodzilo, ale chyba wszyscy sie zgodza, ze moglo to wygladac lepiej z dwoma napastnikami i propsy dla Skowronka, ze sie nie bal. Ogolnie facet mial spoko warsztat i jestem przekonany, ze cos w tej pilce osiagnie, a juz na pewno wiecej niz taki Rumak czy inny Hajto, ale zeby zrobic cos z niczego to trzeba miec czas zeby dobrac do niej swoich ludzi, przekonac ich do tego, a potem ich tego nauczyc. Natomiast nasi wlodarze oczekuja wyniku tu i teraz wiec nigdy nie bedziemy grac skuecznej i efektownej pilki, Wdowczykowi tez sie w koncu trafi gorsza seria i poleci. Potem przyjdzie inny Orest i bledne kolo sie zamyka.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2013 10:54
Po tym co mowi Wdowczyk mozemy spodziewac sie, ze bedzie chcial grac ofensywnie z obroncami grajcacymi do przodu. Kto wie moze wpadnie na to, ze na boisku jest miejsce dla 2 napastnikow. Do tej pory jedno miejsce oddawalismy ofensywnemu pomocnikowi, a z tej przewagi i tak nic nie wynikalo, czas to zmienic, zwlaszcza ze nie ma ani jednego czlowieka, ktory umie w pojedynke grac na szpicy, a Donald wspolpracujac z kims moze zacznie wykorzystywac swoje szczescie do znajdowania sie w dobrych sytuacjach. Moze popracuje nad stalymi fragementami gry, bo to najbardziej wymagalo poprawy.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2013 13:26
Mateusz Lewandowski zagrał dobry mecz w kadrze na lewej obronie może pod okiem trenera Wdowczyka , który również grał na lewej obronie udałoby się zrobić z niego solidnego zastępcę Pietruszki. :)

A co do tematu napastników to raczej nie wydaje mi się aby trener zagrał dwójką napastników bo jest za mało atakujących w kadrze. Djousse , Chałas i kto? Neumann jest w ogóle nie ograny do tego pewnie według Smolnego za młody i na dodatek ostatnio złapał kontuzję. Frączczak w meczu z Lechem nie zagra za kartki a zresztą to nie jest nominalny napastnik a Kamil Zieliński nie jest w tej rundzie zgłoszony do rozgrywek Ekstraklasy zresztą tak samo jak Kapelusz , a Wiśniewski który przychodził do Pogoni jako napastnik gra i jest przymierzany jako pomocnik.


PS 1948
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2013 15:07
Zieliński został zgłoszony do rozgrywek.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2013 16:56

  Fan Glika napisał:  
Zieliński został zgłoszony do rozgrywek.



Został zgłoszony do rozgrywek ale na rundę jesienną bo według 90minut.pl jak i Skarbu Kibica nie figuruje w kadrze na wiosnę. No chyba że wiesz lepiej to Pardon.


PS 1948
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2013 19:01

  zach-pom napisał:  

  Fan Glika napisał:  
Zieliński został zgłoszony do rozgrywek.



Został zgłoszony do rozgrywek ale na rundę jesienną bo według 90minut.pl jak i Skarbu Kibica nie figuruje w kadrze na wiosnę. No chyba że wiesz lepiej to Pardon.



Został, został.


Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6766 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/03/2013 22:48
Wdowczyk powinien dać Zielińskiemu szansę. Może na początek w jakimś meczu w którym będziemy pewni wygranej na ostatnie 20 minut? :)


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/03/2013 07:03
Czyli na najbliższym meczu z Amiką :)


Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/03/2013 15:52
juz za 10 dni mecz w Bialymstoku, wiadomo cos na temat zapisow na wyjazd??

Ostatnio edytowany przez: Melu, 27 marca 2013, 15:58 [1 raz(y)]


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
joint2us
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5489 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/03/2013 20:33
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gDpWotCXrUg#!


Pogon-Lech 3-2 11 marca 1995.

Ostatnio edytowany przez: joint2us, 27 marca 2013, 20:59 [1 raz(y)]


Jestem paprykarzem i jestem z tego dumny!!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005