Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3687 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 21:42
Rudol poradziłby sobie i na stronie Adama, pewnie nie byłby gorszy. Nie wiem, może my się tu nie znamy i Adam czy Rogal mają to czego my nie widzimy i mają pierwszy plac.

Widzew odpalił, może był taki plan Skowronka żeby zrobić formę pod koniec na decydujące mecze.

Możemy tu narzekać, cieszmy się jednak, że nie pokazujemy tego co obecnie Wisła, Górnik czy Zawisza. Stabilna forma cieszy chociaż mogłoby być jeszcze lepiej.

A Robaczek to powinien od Azotów dostać dożywotnią emeryturę za tą robotę, którą robi


Black Adder
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3680 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 21:50

  pogol napisał:  
Nie mogę zrozumieć, jak to możliwe, iż Rudol nie zagrał od pierwszej minuty. Jest to świństwo ze strony Wdowczyka, ponieważ obecnie Rudol nakrywa czapką Frączczaka. Po prostu gra lepiej. Frączczak dzisiaj fatalnie. Każde jego podanie do przodu albo niedokładne albo do przeciwnika. Nawet kurwa z autu pod nogi przeciwnika gra... On tak gra całą rundę, nie wiem co on musi jeszcze zrobić, żeby odstawić go od 1 składu.To nie świństwo, tylko słynna "Polska Szkoła Trenerów"! Jednym z jej dogmatów jest asekuranctwo, a zaryzykowanie wystawienia "młodego" tylko przy kontuzji zawodnika podstawowego. Co sie zmieniło po zamianie Skowronka na Wdowczyka? Niewiele, ledwo dociułali punktów do utrzymania. Różnica taka, że Skowronek był zakładnikiem podstarzałego Ediego, a Wdowczyk chimerycznego Aki i jego plastra Murajamy. Wyprzedzxając uwagi, że Wdowiec już więcej osiągnął od poprzednika, to proszę rozważyć, co by było, gdyby Skowronek miał taki sklad.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 21:54
Haha, powiedziałeś co wiedziałeś. Stawiać Wdowczyka na równi ze Skowronkiem to naprawdę trzeba mieć wyobraźnię.

Z tego co pamiętam to Pogoń Skowronka wyglądała bardzo słabo pod prawie każdym względem - żeby daleko nie szukać porównaj rundę wiosenną pod jego trenowaniem z rundą teraz.

Takie gadanie, do niedawna wszyscy mówili że Ława jest nie do odstawienia i że Wdowczyk niepotrzebnie tak często na niego stawia. No i co? Mamy kolejny mecz z Ławą na ławce co niekoniecznie jest dobrym rozwiązaniem bo środek pola w drugim kolejnym meczu prawie nie istnieje.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3687 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 21:56
Mocno się mylisz. Takiego składu Skowronek nie miałby bo to jest autorska drużyna Wdowca. Bez Aki też potrafimy grać. A przede wszystkim jesteśmy mentalnie przygotowani do zawodów, nie mówiąc już o przygotowaniu fizycznym.

Nie śledziłeś chyba gry Pogoni za czasów poprzednika lub robiłeś to nieuważnie. Do póki szło, gra siedziała, bramki wpadały to punkty na jesień były. Ale jeżeli za Skowronka traciliśmy bramkę pierwsi niemal zawsze oznaczało to problemy.

Pogoń Wdowczyka potrafi wyciągań takie mecze jak w Kielcach z 2-0 na 2-2 - u Skowronka byśmy tam dostali 4-0, czy wygrywać coś takiego jak w Gdańsku.

Różnica więc jest fundamentalna i kolosalna. A to co piszesz to łatwe i tanie generalizowanie tak jak to wcześniej, że Pogoń to tylko Robak. Wydaje mi się, że to co piszesz jest celowo nieprzemyślane i nieodpowiedzialne (lub zwyczajnie wkurwiające i głupie) żeby tu jakoś zaistnieć


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4093 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 22:00
Panowie, jest gdzieś skrót? Nie zdążyłem wrócić z toi-toi'a jak padła bramka ;)


Fanatycznie
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3687 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 22:09
Jeszcze nie ma. Nas jak zwykle dodadzą na końcu


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 22:10

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Jeszcze nie ma. Nas jak zwykle dodadzą na końcu

To samo w Canal+, a potem będą szybciutko kończyć program bez żadnych analiz bo czasu nie ma. Legię i Lecha standardowo na starcie pokazali i najwięcej im poświęcili, ale trzeba się z tym pogodzić, że media nas nigdy nie lubiły, nie lubią i lubić prawdopodobnie szybko nie będą ;)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3687 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 22:15

  eF^ napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Jeszcze nie ma. Nas jak zwykle dodadzą na końcu

To samo w Canal+, a potem będą szybciutko kończyć program bez żadnych analiz bo czasu nie ma. Legię i Lecha standardowo na starcie pokazali i najwięcej im poświęcili, ale trzeba się z tym pogodzić, że media nas nigdy nie lubiły, nie lubią i lubić prawdopodobnie szybko nie będą ;)I to jest argument aby wejść do pucharów lub zdobyć mistrza


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 22:20

  Black Adder napisał:  


To nie świństwo, tylko słynna "Polska Szkoła Trenerów"! Jednym z jej dogmatów jest asekuranctwo, a zaryzykowanie wystawienia "młodego" tylko przy kontuzji zawodnika podstawowego. Co sie zmieniło po zamianie Skowronka na Wdowczyka? Niewiele, ledwo dociułali punktów do utrzymania. Różnica taka, że Skowronek był zakładnikiem podstarzałego Ediego, a Wdowczyk chimerycznego Aki i jego plastra Murajamy. Wyprzedzxając uwagi, że Wdowiec już więcej osiągnął od poprzednika, to proszę rozważyć, co by było, gdyby Skowronek miał taki sklad.
Bzdury gościu walisz .... Wdowczyk jest znany z tego, że stawia na młodych. Zobacz sobie ilu ich gra w naszej drużynie. 3 razy zastanów się następnym razem, zanim znów będzie chciał coś tego typu napisać. Krewny Rudola ? Rodzinka? że takie bzdury się napisało ?


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 22:26
Jest gdzieś dostępny terminarz z datami na nową rundę?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4232 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 22:33

  giepe napisał:  
Jest gdzieś dostępny terminarz z datami na nową rundę?

terminarz r.finałowej


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5702 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 22:37
Koniec rozgrywek na Dzien Dziecka

Walczymy o podium


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 22:41
Co tu dużo pisać... brawo Pogoń !!! co jak co, ale mega istotne dowiezienie tych trzech punktów. Druga taka strata punktów z rzędu mogłaby nieco załamać morale, które są wyśmienite.
Chciałbym nadmienić, że jako jedyny zespół nie zaznaliśmy porażki podczas tej rundy(nie wiadomo czy obok nas wyniku takiego nie miała by Legia, ale statystycznie jednak mają porażkę)...:) pamięta ktoś taki przypadek w naszym wykonaniu??? Do tego odwrócona tendencja, że nie potrafimy u siebie wygrywać. Jesienią na możliwe 33 punkty ugraliśmy u siebie 15. Teraz na 12 zgarnęliśmy 10.

Porównując do zeszłego sezonu - mega progres. 35 vs 47 punktów. 15 porażek(w tym 9 na wyjeździe) vs 5 (3 wyjazdowe, i najmniej w lidze). Bilans bramkowy 29-39 vs 47-38(z czego 19 sam Robak - statystycznie jak odjąć bramki Robaka to wychodzi, że byśmy mniej niż w zeszłym sezonie strzelili), no i miejsce... 12 vs 4.... :) dodać przełamane passy wyjazdowe, u siebie, plus teoretycznego króla strzelców. Nic tylko kontynuować piękny sezon...:)

Tabela po meczach wiosennych (pozdrawiam maruderów oceniających przygotowania przez pryzmat wyników sparingów):
Obrazek png wstawiony na forum

Ps. Cieszy frekwencja:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5702 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 23:04
A Pogon puchary europejskie gdyby awansowala to mialaby wg C+ grac w Warszawie lub Lubinie


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 23:08

  OLDBOJ napisał:  
A Pogon puchary europejskie gdyby awansowala to mialaby wg C+ grac w Warszawie lub LubinieBo o tych miejscach się wspomina.


O dziwo, mimo mojego negatywnego nastawienia i z tego co widziałem innych osób, nawet porządnie zrobili materiał o Pogoni.
I powoli zaczyna się presja na władzach Szczecina o brak stadionu ;] I dobrze. Trybuny okropnie wyglądały w tv. Ciekawe czy specjalnie pod tym kątem kamerę ustawili żeby mieć doskonały przykład w obrazie , tego o czym mówili - czyli największy minus rosnącej Pogoni, brak stadionu.


Edit Czyżby brak pewnej osoby w studiu, sprawił, ze tym razem dobrze oglądało się program ? :D


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5702 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 23:09
Tym razem nikt z Pogoni nie znalazl sie w 11-ce kolejki C+

Ale tez faktycznie nie bylo takiego az kandydata


C.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5862 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 23:19
Skrót na ekstraklasa.tv


SPR2
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 23:25
Co tu można napisać? Ponownie...Chwilo piękna trwaj jak najdłużej w tym sezonie! choć i tak w tych rozgrywkach zostało osiągnięte baaardzoo dużo :) aż człowiekowi z tego przepychu i dobrych meczy może się w głowie zakręcić :D Wielkie brawa ! no i 3mamy kciuki za ostatnich 7 spotkań ;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3800 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 23:25
Nie przesadzajmy z tym obojętnym podejściem do Pogoni. W dzisiejszym wydaniu ligi + nikt się źle nie wypowiadał na temat Pogoni. Macie jakąś traumę po wypowiedzi Mielcarskiego po meczu z Ruchem. Medialność sobie jeszcze wypracujemy :D


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3800 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2014 23:28

  Icar napisał:  

  OLDBOJ napisał:  
A Pogon puchary europejskie gdyby awansowala to mialaby wg C+ grac w Warszawie lub LubinieBo o tych miejscach się wspomina.


O dziwo, mimo mojego negatywnego nastawienia i z tego co widziałem innych osób, nawet porządnie zrobili materiał o Pogoni.
I powoli zaczyna się presja na władzach Szczecina o brak stadionu ;] I dobrze. Trybuny okropnie wyglądały w tv. Ciekawe czy specjalnie pod tym kątem kamerę ustawili żeby mieć doskonały przykład w obrazie , tego o czym mówili - czyli największy minus rosnącej Pogoni, brak stadionu.


Edit Czyżby brak pewnej osoby w studiu, sprawił, ze tym razem dobrze oglądało się program ? :D


Mielcarski? Hehe!

Edit:
Sorry za post pod postem


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005