Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5163 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 19:59
Szanowny Pan Andrzej Strejlau, który raczej nie śledzi namiętnie Pogoni to mówi to samo co my tu widzimy czyli, żeby Stolar ogarnął transfery bo my nie mamy kim tego naprawić. Bardzo dobrze trener mówi

ps. Robak szacunek


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3918 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 20:05

  Owczarek napisał:  

ps. Robak szacunek



Co Robak mówił?


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3456 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 20:06
To co zawsze po meczach z nami, że strzelał, bo taki jest sport i życzy Pogoni jak najszybszego wyjścia z dołka.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 20:15
STOLARCZYK WYPIERDALAJ !!! MROCZEK TAK SIĘ ZNASZ NA PIŁCE JAK TEN TWÓJ PRZYDUPAS DYREKTOR SPORTOWY NA TRANSFERACH !!!

Ma ktoś z was jakiś pomysł co zrobić aby się z ligi nie spierdolić???


PS 1948
galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3228 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 20:22

  zach-pom napisał:  
STOLARCZYK WYPIERDALAJ !!! MROCZEK TAK SIĘ ZNASZ NA PIŁCE JAK TEN TWÓJ PRZYDUPAS DYREKTOR SPORTOWY NA TRANSFERACH !!!

Ma ktoś z was jakiś pomysł co zrobić aby się z ligi nie spierdolić???



Skorża na dyrektora sportowego i jakiś trener strażak


POGOŃ SZCZECIN
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7270 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 20:23
Tylko Janusz Wójcik.

Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7532 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 20:31
Wójcik by im się śnił po każdym treningu 😂


,,Vi är överallt,,- POGON
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4261 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 20:33
Nie ma co mówić.Przed sezonem chociaż z góry przewidywałem ze górna "ósemka" jest nie dla nas to takiego czegoś bym w życiu nie przewidział.
Skoro ja jestem zaskoczony to myślę ze Mroczek i wielu optymistów z tego forum musi być w mega szoku.
Teraz to zacznie się xyrk bo Skorzy nie zwolnią bo kasa...wiec pewnie będzie jakies odstawienie od zespołu.Kto wie czy Maciej Stolarczyk nie zmieni się ze Skorżą miejscami...hahahaha.Czuje ze zanim będzie tragicznie to jeszcze będzie śmiesznie.
Nic nie mam do trenera Buryty...ale czy on też nie będzie w zimie po raz pierwszy odpowiedzialny za tak ważne zadanie jak doprowadzenie tego zespołu do sprawności w wiosennych meczach o zycie?
Jesli wierzyć Mackowi "naważyłem piwa" Stolarczykowi w konsekwencje i brak przypadku to w zimie transfery moga być tylko takie same albo...żadne.Dlaczego? Bo przeciez zainwestowaliśmy kase w kontrakty w dział marketingu instagramowego (Zwoliński,Kort...etc) oraz "wiecznie zdolną młodzież" (Listkowski,Rudol,Piotrowski) a oni nie są na sprzedaż .Nie sa bo nikt ich nie będzie chciał (pewne info od wróżki).
Tak narzekaliśmy na jałowe sezony bez emocjii.Ten sezon nam na pewno je wynagrodzi z nawiązką.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5053 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 20:47
Wstyd jak chuj. A na koszulce naszego asa AG07 literowka.


valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4897 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 20:59
"PAP: Po swojej wypowiedzi trener Skorża opuścił salę konferencyjną i nie czekał na pytania dziennikarzy."

To teraz nowatorsko wjebać mu karę 1mln PLN, zapłacić 750 tyś odprawy i wypierdolić jak najprędzej :)


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5043 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 21:35
* A jaka jest pewność że my w tej pierwszej lidze wystartujemy? A jeśli nawet to skąd pieniądze na zawodników którzy powalczą o ekstraklape jeśli teraz nie ma siana żeby ją utrzymać(wzmocnienia). Wczoraj Robak powiedział że przed sezonem był jedną nogą w Pogoni ale powód dlaczego tak się nie stało zachowa dla siebie. Pewnie chodziło o $. Tylko czy nie warto było dać trochę więcej za gościa który przez te kilka sezonów nigdy nie schodził poniżej pewnego poziomu i zawsze był i jest gwarantem bramek. Część z Nas nie zdaje sobie sprawy że po spadku sponsorzy się pewnie wycofają. Takie Azoty po tym co te boiskowe pizdy odpierdalają na pewno nie będą chciały tej patologii dalej firmować. Kto to weźmie??!? Tym bardziej że my nowy/zmodernizowany stadion zobaczymy jak świnia niebo.

* Co do obecnej sytuacji i zmiany trenera. Przyjmijmy że przyjdzie nowy trener i zaczną jak za dotknięciem magicznej różdżki zdobywać punkty. To tylko pokaże kto tak naprawdę rządzi. Jeśli to przyniesie skutek jestem za , bo chciałbym żeby Pogoń grała dalej w ekstraklasie ale ukaże to o czym wiadomo już od dawna. Nasi rodzimi kopacze to w większości mentalne dno. Dlatego po za kilkoma "profi" (Lewy,Gliku i paru jeszcze) reszta to banda rozkapryszonych nierobów którym w zupełności 40 tysi w rodzimej ogórkowej lidze wystarczy. Spójrzcie kto z tej ligi wyjeżdża i naprawdę ma sukcesy nawet nie w porządnych ale średnich ligach. Polska liga im w zupełności wystarczy, zarobki w stosunku do umiejętności bardzo dobre. Jeśli przychodzi taki Skorża czy Petrescu i chce czegoś więcej to "system się buntuje". Niektórzy zwodnicy w tym klubie tak zapuścili korzenie i zostali przyzwyczajeni do pewnych zachowań że efekty teraz widzimy.

*Co do wczorajszego meczu krótko. Znowu katastrofalne błędy w obronie ( Niepsuj, Rudol, Rapa) i brak skuteczności( Murawski, Frączczak). Najlepszym obrazem tego co się działo to fakt że osobą której najbardziej zależało i było widać w nim sportową złość to bez złoścliwości.... była "pyra" Drygas. Z kolei zachowanie Zwolińskiego poniżej krytyki

Ostatnio edytowany przez: kosa1749, 28 października 2017, 08:59 [1 raz(y)]


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3595 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 22:07

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  eF^ napisał:  

  spagetti napisał:  
Na chuja trenerowi 10asystentow ? EDI itp? Żeby w treningach pomagali? Przecież oni treningów nie mają a jakieś przebiezki. LITOSCi.Dzis chyba kogoś łeb spadnie , pewnie Skorzy.


To też będzie gwóźdź do trumny dla nas - bo wyrzucenie ich równa się 1.75 mln odszkodowań ...



To lepiej będzie jak spadniemy? Brać jakiegoś ambitnego i utalentowanego trenera z I ligi - tylko jaki tu przyjdzie?



Tak, lepiej będzie jak spadniemy. Wiesz dlaczego? Bo nie stać nas na wypłacanie odszkodowania dla Skorży i bardzo dobrze że tak jest. Jeżeli chcesz tak zwalniać trenera to odpal FM i po sprawie. Będzie lepiej jak spadniemy bo może dzięki temu cześć tych zawodników sama odejdzie z tego klubu i będzie możliwe zatrudnienie nowych głodnych gry i sukcesów piłkarzy. Powiedz mi Zygmunt kto ma strzelać branki w Pogoni? Powiedz mi to. Dla mnie kryzys tej deużyny trwa od porażki w Niecieczy 2:0 w ubiegłym roku. Ilość zdobytych punktów przez Pogoń w rozgrywkach od tamtej pory jest k€@„! Dramatyczna. Zdaje sobie sprawę z tego że wyniki, a w sumie ich brak woła o głowę Skorży. Nie tędy droga. Po pierwsze do odejścia z klubu powinien zostać wskazany: Stolarczyk, Peskovic, Edi i reszta grona wzajemnej adoracji. Z zawodników: Murawski, Fojut, Gyurcso, Zwoliński, Rudol, Matynia, Listkowski, Tsintsadze, Hołota. Panowie tu jest połowa kadry do wymiany, z gówna bata nie ukręcisz niestety. Dla zwolenników Zwolenia Skorzy proponuje otworzyć rachunek bankowy na który można dokonywać wpłat. Bo chyba nie myślicie ze taka suma w tym biednym klubie się nie odbije na kadrze drużyny?


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3716 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 22:35
Pełna zgoda z tym co wyżej napisałeś. Niestety układ w naszym klubie mamy taki, że Zarząd + jego okolice (np. Peskovic) jak i większość w grajków, których wymieniłeś jest nie do wyjebania. Po prostu. A nawet gdyby paru z kopaczy udało by się skłonić do rozwiązania kontraktów to .... skąd na to kasa (zakładam polubowne rozwiązanie i wtedy oni krzyczą sobie przecież konkretne sumy).
Wiadomo - nie ma kto strzelać, dziś były te okazje i wcześniej także. Za to odpowiadają władze. Na Dumie Pomorza są słowa z dziś Robaka, który mówi, że był latem jedną nogą u nas. Nieoficjalnie, z tego co wiem zablokował to Mroczek bo poskąpił szmalu. I mamy to co mamy.
Jakby nie było do wypierdolenia są niemal wszyscy - powinien zostać Mroczek i pozatrudniać fachowców na etacie dyrektora sportowego itp. Powinno wymienić się także tych zawodników, którzy są wypaleni i nie rokują. Ale to nie u nas. Nie stać nas, brakuje odwagi, wizji co po takim czyszczeniu ewentualnie, brakuje kasy na to. Poza tym za stan, że rządzą u nas piłkarzyki odpowiada Zarząd - sam sobie wyhodował pasożyta na własnym ciele i teraz zwalczyć to będzie trudno. Podobnie cała ta kołomyja z trenerami - co rok to prorok zamiast dać popracować komuś 3-4 lata. W idealnym świecie za winy musi być kara i to zarząd powinien srogo beknąć za stan w jakim jesteśmy bo 90 % całości to zasługa Mroczka i innych. Ale pójdzie na konto Skorży i zawodników - chociaż pewnie na konto trenera.
Poza tym z jakiś tam względów coś między Skorżą a zespołem nie pykło i z tego już serio nic nie będzie. To nie jest trener, który będzie swobodnie pływał w takim szambie jak tu. Gorsi od niego lepiej się tu odnajdywali. Ewentualnie Skorża jest zwyczajnie przereklamowany - fajnie składa klocki jak ma z czego. Bardziej to selekcjoner niż trener. Jak nie ma z czego albo jest kryzys to gówno mu wychodzi. Są emocje, fochy i nerwy, tak jak dziś na konferencji we Wrocławiu. Gość ma rozkminę za mocną a tu nie trzeba intelektualisty - krasomówcy tylko twardego skurwysyna, który umie to wesołe towarzystwo okiełznać. Moskal, jako były piłkarz, umiał dotrzeć jakoś do grajków. Plus bardzo dobre przygotowanie fizyczne Jankowicza i jakoś to szło (dokładnie rok temu 20 pkt). A Skorża ćmoka przy linii, odpierdala jakieś miny dziwne, pierdoli jak pięknie ma być (cały czas to samo) a potem jak zwykle jest chujowo.
Musimy ratować to co jest jeszcze do uratowania. Wg. mnie jak spadniemy to będzie koniec. Ewentualnie zejdziemy do poziomu jakiegoś Górnika Łęczna czyli średniaka I ligi. Albo będziemy x-lat walczyć o awans jak GKS Katowice. Wiem, że to najgorszy z wariantów ale spadek może być naprawdę dramatem i upadkiem bo po tym co odpierdala ostatnio w mediach Mroczek trudno wierzyć w szybką i zdrową odbudowę przez I ligę. Prędzej zabierze zabawki, obrazi się i będzie szukał winnych wszędzie dookoła.
Chyba, że mówimy "dosyć" - szykujemy się na 5-6 lat zabawy w I lidze, wtedy stawiamy nowy stadion (nierealne wówczas jednak raczej) i szukamy nowych, poważnych inwestorów (trudne i ryzykowne - przykład Korony czy Wisły K.)

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 27 października 2017, 22:41 [1 raz(y)]


Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7014 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 22:36
Walka o spadek to też jest adrenalina :D


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 22:58
Poematy co nie którzy tworzycie, że głowa mała. Zwłaszcza Zygmunt W.
Wygrają 4 mecze na wiosnę i z ligi nie spadną.
Będzie co świętować na 70 lat.


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6954 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 23:00

  psychopig napisał:  
Poematy co nie którzy tworzycie, że głowa mała. Zwłaszcza Zygmunt W.
Wygrają 4 mecze na wiosnę i z ligi nie spadną.
Będzie co świętować na 70 lat.



Ze Skorżą? Wątpliwe.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3595 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 23:07

  psychopig napisał:  
Poematy co nie którzy tworzycie, że głowa mała. Zwłaszcza Zygmunt W.
Wygrają 4 mecze na wiosnę i z ligi nie spadną.
Będzie co świętować na 70 lat.



Jak oni do końca 2017 nie wygrają tych czterech meczy to wiosną atakujemy walke o utrzymanie w podobnej sytuacji jak Zawisza w ostatnim sezonie w ekstraklasie. To co się teraz dzieje to przypomina mi grę piłkarzy za czasu Lesa Gondora. Jest źle, ale nie jest jeszcze dramatycznie żeby nie dało się tego uratować.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7866 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 23:10
Rapa powinien wrócić na prawą obronę, bo na środku to ma umiejętności Dvaliego czy innego Rudola. A od Niepsuja jest wiele lepszy na tej pozycji...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4261 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 23:17

  avelyn napisał:  
Rapa powinien wrócić na prawą obronę, bo na środku to ma umiejętności Dvaliego czy innego Rudola. A od Niepsuja jest wiele lepszy na tej pozycji...



Tylko kto na środek? Fojut się miga,Walukiewicz kontuzja,Dvali...pewnie coś zawali.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 23:17
Primo - wasze biadolenie tutaj niczego nie zmieni.
Secundo - przeżyłem spadek do drugiej ligi dwa razy w życiu , uwierzcie da się z tym żyć.
Tertio - dla wyjazdowiczów podmuch świeżości.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.3 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005