Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3999 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 19:35

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Spróbujmy podyskutować merytorycznie, nie patrząc na to komu należy się szacunek a komu nie. Frączczak strzelił w tym sezonie 11 bramek. Trzeba jednak pamiętać, że 3 z nich strzelił z karnych, dzisiaj bramka z rożnego, poza tym 5 goli z akcji (zostały jeszcze dwie bramki z Arką w Gdyni, które nie pamiętam czy padały po akcjach czy po stałych fragmentach gry). Zatem od 5 do 7 bramek Frączczak strzelił z gry (byłbym wdzięczny jakby ktoś dopisał jeśli pamięta jak padały te z Arką w Gdyni). Zagrał ponad 20 kolejek jako napastnik, teraz pytanie strzela dużo czy mało? Moim zdaniem mało (bramek ze stałych fragmentów gry nie liczę, bo strzeliłby je również grając na innych pozycjach jak sądzę). Dodatkowo nie jest napastnikiem, który zalicza asysty. Oczywiście dalej jest lepszy niż Cifici czy Zwolak, ale na Frączczaku w ataku do Europy raczej nie zajedziemy.To faktycznie chujowy ten nasz Adam. Bez dwóch zdań. Tą dzisiejszą bramkę też odlicz, bo nie z akcji, nie liczy się. A Robak to wogóle jakie drewno, tyle goli z jedenastek...
Ogólnie to powinniśmy dziś tam jednak przegrać, byłby chociaż spokój i jasność.Przecież nigdzie nie napisałem, że jest chujowy. Chodzi mi tylko o to, że jako napastnik nie daje zespołowi jakiś kosmicznych liczb. Nie twierdzę, że jest słaby, niepożyteczny czy tak jak piszesz chujowy, twierdzę po prostu, że z jego gry w ataku zespół ma niewiele pożytku. Grając na prawej obronie/pomocy czy gdziekolwiek indziej też strzeliłby tą bramkę dzisiaj. Tylko o to mi chodzi.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8250 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 19:36

  Niepokonany napisał:  
Spróbujmy podyskutować merytorycznie, nie patrząc na to komu należy się szacunek a komu nie. Frączczak strzelił w tym sezonie 11 bramek. Trzeba jednak pamiętać, że 3 z nich strzelił z karnych, dzisiaj bramka z rożnego, poza tym 5 goli z akcji (zostały jeszcze dwie bramki z Arką w Gdyni, które nie pamiętam czy padały po akcjach czy po stałych fragmentach gry). Zatem od 5 do 7 bramek Frączczak strzelił z gry (byłbym wdzięczny jakby ktoś dopisał jeśli pamięta jak padały te z Arką w Gdyni). Zagrał ponad 20 kolejek jako napastnik, teraz pytanie strzela dużo czy mało? Moim zdaniem mało (bramek ze stałych fragmentów gry nie liczę, bo strzeliłby je również grając na innych pozycjach jak sądzę). Dodatkowo nie jest napastnikiem, który zalicza asysty. Oczywiście dalej jest lepszy niż Cifici czy Zwolak, ale na Frączczaku w ataku do Europy raczej nie zajedziemy.pierwszy raz napisałem o AF9 , szanuję jego przywiązanie do Naszych barw i ambicję, ale na myśli miałem dokładnie to co napisał Niepokonany.
W sumie ważne 3 pkt i jebać resztę.

p.s.
Icar - po 15 latach na forum wtopa w końcu musiała być.
Grzesiuk Tobie również życzę Wesołych Świąt ;)

Ostatnio edytowany przez: ted, 15 kwietnia 2017, 19:42 [1 raz(y)]


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7214 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 19:47
Ktoś kto zapewnił nam 3 punkty, trzeba mu podziękować, a nie jechać po nim:)

Ps. Niepokonany i Icar - po co te wycieczki osobiste wobec siebie???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4897 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 19:48

  Niepokonany napisał:  
Spróbujmy podyskutować merytorycznie, nie patrząc na to komu należy się szacunek a komu nie. Frączczak strzelił w tym sezonie 11 bramek. Trzeba jednak pamiętać, że 3 z nich strzelił z karnych, dzisiaj bramka z rożnego, poza tym 5 goli z akcji (zostały jeszcze dwie bramki z Arką w Gdyni, które nie pamiętam czy padały po akcjach czy po stałych fragmentach gry). Zatem od 5 do 7 bramek Frączczak strzelił z gry (byłbym wdzięczny jakby ktoś dopisał jeśli pamięta jak padały te z Arką w Gdyni). Zagrał ponad 20 kolejek jako napastnik, teraz pytanie strzela dużo czy mało? Moim zdaniem mało (bramek ze stałych fragmentów gry nie liczę, bo strzeliłby je również grając na innych pozycjach jak sądzę). Dodatkowo nie jest napastnikiem, który zalicza asysty. Oczywiście dalej jest lepszy niż Cifici czy Zwolak, ale na Frączczaku w ataku do Europy raczej nie zajedziemy.Jeśli robisz już analizy i podsumowania, to sprawdź dokładnie fakty, a nie pisz liczb z kosmosu. Zagrał w ataku 17 meczów od początku i raz wchodząc w 70-tej minucie. Zdobył 11 goli, a że kilka z karnych? Karne też trzeba umieć strzelać, a bramki z karnych dają punkty. Zobacz dla przykładu, co z karnymi robił w ostatnich latach Zwoliński.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3999 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 19:50

  Ambasador napisał:  
Ktoś kto zapewnił nam 3 punkty, trzeba mu podziękować, a nie jechać po nim:)

Ps. Niepokonany i Icar - po co te wycieczki osobiste wobec siebie???Hmm nie lubię jak ktoś wyzywa mnie od oszołomów mimo, że nie jest nawet w stanie zrozumieć o czym napisałem, ale racja święta są, niepotrzebnie się uniosłem.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 19:56

  Marudnicki napisał:    eJay napisał:  
AF9 jaki jest każdy widzi, lepszy już nie będzie, ale należy mu się choć podstawowy szacunek za to ile punktów nam załatwił w tym sezonie.


Ale czymże jest okazywanie tego szacunku? Brakiem krytyki? Rozumiem, że nie można obrażać (nikogo), ale wytykanie błędów czy słabszej dyspozycji jest moim zdaniem obowiązkiem kibica. Bo to oznacza, iż nam to nie zwisa i się o to troszczymy. Głaskanie po pisankach nic nie da.Racja, ale jednak niektórzy tutaj posuwają się za daleko w swoich słowach. Indywidualnie można rozliczać po 90 minutach, a fakty są takie że dzisiaj AF9 był przez 80 minut niewidoczny, ale uratował nam dupsko. No i pomeczowy wywiad w tonie "fiuty w dół, graliśmy słabo i trzeba to załatwić po męsku" pokazuje, że ambicji mu nie brakuje i to że jest kapitanem pod nieobecność Murasia jest bardzo ok.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4261 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 20:16
Jedno jest pewne.Na pewno jest fenomenem.Podzielił forum tak że gdyby to było live to już była by jatka na całego.
Wniosek jest tylko taki.Jest drewniany ale na dzisiaj niezbędny..;)


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Szn85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5522 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 21:09

  EPSON napisał:  
Jedno jest pewne.Na pewno jest fenomenem.Podzielił forum tak że gdyby to było live to już była by jatka na całego.
Wniosek jest tylko taki.Jest drewniany ale na dzisiaj niezbędny..;)Tylko to drewno w każdym sezonie strzela po parę bramek, nie zawsze grając jako napastnik. Pokażcie mi innego grajka od nas który ma takie statystyki. Wesołych Świąt:)


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6120 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 21:12
Frączczak od dawna ratuje nam dupę. Dla mnie to może leżeć na murawie, potykać się o własne nogi, nawet nie trenować cały tydzień, ale jeśli tak się kończy jak dzisiaj czy w wielu poprzednich meczach to nie mam nic do zarzucenia. Żeby inni byli tak drewniani jak on to zdecydowanie lepsze wyniki byśmy miewali.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3716 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 21:25
A mnie intryguje jeszcze coś. Jakby ta nasza wiosna wyglądała gdyby Moskal od razu dał poważne szanse na grę Kortowi i Listkowi a nie głupio, ślepo i uparcie stawiał na Turka i Gruzina. Średnia jesienią pkt. Moskala u nas: 1,3, wiosną: 1,44


Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3716 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 21:45
Adam jako jeden z nielicznych graczy obecnej Pogoni zostawia zawsze serce na boisku. Fakt, jest surowy technicznie i dużo mu brakuje do rasowego napastnika, ale robi co może. Druga sprawa, że obecnie nie ma żadnej konkurencji jeśli chodzi o atak.W klubie nie ma rasowego napadziora. Odpadów typu Cifci nie liczę. Zresztą Frączczak sam się nie wystawia do składu, tylko robi to trener. Chłop gral już na każdej pozycji, co na pewno mu nie pomaga. Oczywiście, miał sporo chujowych meczy, ale po każdej przegranej, czy remisie najwięcej pomyj jest wylewanych właśnie na niego. To jest bardzo nei fair biorąc pod uwagę grę pozostałych graczy, którzy potrafią grać totalny piach. Jak ktos gra słabo to należy mu się krytyka, jednak bądzmy sprawiedliwi i traktujmy wszystkich równo. Dzisiaj w tym tragikomicznym meczu Adam zapewnił nam 3 pkt i chwała mu za to. Osobnym tematem jest Słowik, który jeśli po rundzie wiosennej nie zostanie zwolniony, to dla mnie sztab trenerski i Prezes jawnie sabotują nasz klub. Od dłuższego czasu przyglądam się grze Węgra i z przykrością stwierdzam, iż ten chłopak się nie rozwija. Marnuje seryjnie 100% sytuacje oraz potrafi przejść obok meczu. Czasem zanotuje 2-3 akcie i tyle. Dodatkowo wyraźnie boi się kontaktu z przeciwnikiem i wielokrotnie odpuszcza walke o piłkę. Ogólnie cieszą 3 pkt zdobyte w Chorzowie, ale styl tragiczny.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3918 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 22:01

  Cytat:  
Artur Bańko‏
@ArthurBanco

Obserwowany
Więcej
Do autokaru jadącego do Szczecina Portowcy zabrali dodatkowego pasażera... @patryklipski10 załapał się na świąteczną podwózkę 😉
Mógłby już zostać :)


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7676 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 22:02
Adam robi to co może. Dopóki klub nie ściągnie prawdziwego napastnika a on ratuje nam dupę to morda w kubeł.
Nie mamy też bramkarza i to są priorytety na następny sezon.


Pogoń Szczecin MKS!
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7904 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 22:31
Co za rozkminy na forum to mnie trafia..
Dogodzić wszystkim.. ? Nie ma opcji.. Ok Adam jest surowy technicznie, ale nikt nie ma prawa mu zarzucić braku woli walki i zaangażowania. Chłopak kopie u nas od 7 lat i chociażby za to należy mu sie szacunek !!!
Wole Adama czasami kopiącego sie po czole niż kolejnych najemników mających wyjebane czy są 3 punkty czy nie, byle w kiermanie monety sie zgadzały.


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4479 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/04/2017 02:22
Fajnie że nasi eksperci już nie wieszczą nam spadku - byliście, jesteście i będziecie żałosnymi kibicami. Z klubem jest się na dobre i na zle. Ja cały czas byłem przekonanym o tym że znajdziemy się w pierwszej ósemce... No ale niektórym słowa czy wygrywasz czy nie.... Nasza wiara niezachwiana...., wyleciały z głowy. Co do Adama Frączczaka to patrzcie na niego inaczej - jest przeciętny grając na każdej pozycji, więc jest pożyteczny bo zawsze znajdzie się słabe ogniwo na jakiejkolwiek pozycji więc Adam zastąpi te ogniwo na tyle przeciętnie że sprawdzi się w każdym klubie ekstraklasy, bo jest przeciętnym zawodnikiem, co należy docenić bo niektórzy nie są przeciętni, a on jest przeciętny grając na każdej pozycji.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3490 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/04/2017 14:14

  Axiom napisał:  
Fajnie że nasi eksperci już nie wieszczą nam spadku - byliście, jesteście i będziecie żałosnymi kibicami. Z klubem jest się na dobre i na zle. Ja cały czas byłem przekonanym o tym że znajdziemy się w pierwszej ósemce... No ale niektórym słowa czy wygrywasz czy nie.... Nasza wiara niezachwiana...., wyleciały z głowy. Co do Adama Frączczaka to patrzcie na niego inaczej - jest przeciętny grając na każdej pozycji, więc jest pożyteczny bo zawsze znajdzie się słabe ogniwo na jakiejkolwiek pozycji więc Adam zastąpi te ogniwo na tyle przeciętnie że sprawdzi się w każdym klubie ekstraklasy, bo jest przeciętnym zawodnikiem, co należy docenić bo niektórzy nie są przeciętni, a on jest przeciętny grając na każdej pozycji.To co myślisz,że 8 już jest nasza to się grubo mylisz-w ostatniej kolejce wszyscy zagrają przeciw Pogoni...a nuż będzie można ograniczyć koszty dalekich wykazdów....


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3838 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/04/2017 17:00
Niech Arka lub Nieciecza tak zagra chcąc uniknąć takiego wyjazdu w grupie spadkowej - i po problemie :)


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4479 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/04/2017 17:13

  j27 napisał:  

  Axiom napisał:  
Fajnie że nasi eksperci już nie wieszczą nam spadku - byliście, jesteście i będziecie żałosnymi kibicami. Z klubem jest się na dobre i na zle. Ja cały czas byłem przekonanym o tym że znajdziemy się w pierwszej ósemce... No ale niektórym słowa czy wygrywasz czy nie.... Nasza wiara niezachwiana...., wyleciały z głowy. Co do Adama Frączczaka to patrzcie na niego inaczej - jest przeciętny grając na każdej pozycji, więc jest pożyteczny bo zawsze znajdzie się słabe ogniwo na jakiejkolwiek pozycji więc Adam zastąpi te ogniwo na tyle przeciętnie że sprawdzi się w każdym klubie ekstraklasy, bo jest przeciętnym zawodnikiem, co należy docenić bo niektórzy nie są przeciętni, a on jest przeciętny grając na każdej pozycji.To co myślisz,że 8 już jest nasza to się grubo mylisz-w ostatniej kolejce wszyscy zagrają przeciw Pogoni...a nuż będzie można ograniczyć koszty dalekich wykazdów....Tak, tak... Za rok 1 liga.


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6986 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/04/2017 18:26

  j27 napisał:  

  Axiom napisał:  
Fajnie że nasi eksperci już nie wieszczą nam spadku - byliście, jesteście i będziecie żałosnymi kibicami. Z klubem jest się na dobre i na zle. Ja cały czas byłem przekonanym o tym że znajdziemy się w pierwszej ósemce... No ale niektórym słowa czy wygrywasz czy nie.... Nasza wiara niezachwiana...., wyleciały z głowy. Co do Adama Frączczaka to patrzcie na niego inaczej - jest przeciętny grając na każdej pozycji, więc jest pożyteczny bo zawsze znajdzie się słabe ogniwo na jakiejkolwiek pozycji więc Adam zastąpi te ogniwo na tyle przeciętnie że sprawdzi się w każdym klubie ekstraklasy, bo jest przeciętnym zawodnikiem, co należy docenić bo niektórzy nie są przeciętni, a on jest przeciętny grając na każdej pozycji.To co myślisz,że 8 już jest nasza to się grubo mylisz-w ostatniej kolejce wszyscy zagrają przeciw Pogoni...a nuż będzie można ograniczyć koszty dalekich wykazdów....Teorie rodem z poprzedniego ustroju


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3490 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2017 17:56

  Grzesiuk napisał:  

  j27 napisał:  

  Axiom napisał:  
Fajnie że nasi eksperci już nie wieszczą nam spadku - byliście, jesteście i będziecie żałosnymi kibicami. Z klubem jest się na dobre i na zle. Ja cały czas byłem przekonanym o tym że znajdziemy się w pierwszej ósemce... No ale niektórym słowa czy wygrywasz czy nie.... Nasza wiara niezachwiana...., wyleciały z głowy. Co do Adama Frączczaka to patrzcie na niego inaczej - jest przeciętny grając na każdej pozycji, więc jest pożyteczny bo zawsze znajdzie się słabe ogniwo na jakiejkolwiek pozycji więc Adam zastąpi te ogniwo na tyle przeciętnie że sprawdzi się w każdym klubie ekstraklasy, bo jest przeciętnym zawodnikiem, co należy docenić bo niektórzy nie są przeciętni, a on jest przeciętny grając na każdej pozycji.


No i co dalej tak twierdzisz?

To co myślisz,że 8 już jest nasza to się grubo mylisz-w ostatniej kolejce wszyscy zagrają przeciw Pogoni...a nuż będzie można ograniczyć koszty dalekich wykazdów....Teorie rodem z poprzedniego ustroju - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005