Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 18:21
Wynik odpowiada grze, zwlaszcza jak uwzglednic ze Jaga grala w 12-tu :-(


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 18:27
Mecz kiepski, Jagiellonia niby bez napastników, a stworzyła multum niezłych sytuacji - dobrze w bramce Janukiewicz, jeśli faktycznie wysłannik Fornalika oglądał go dziś z trybun to Radek zaprezentował się bardzo pozytywnie.

Nasza gra smętna - kolejny mecz potwierdza, że kondycyjnie średnio stoimy - większość w 65-70 minucie już nie miała sił biegać. Dodając do tego MULTUM strat, niedokładności i Jagiellonia tworzyła przez to groźne sytuacje.

- Janukiewicz - przy 2-3 sytuacjach mógł się lepiej zachować, ale nie wyniknęło z tego bezpośrednie zagrożenie dla bramki więc nie ma dramatu - tak, na stałym poziomie, pewnie;

- Dąbrowski - PROFESOR jestem ciekaw czy Dawidziuk też zwraca uwagę na innych zawodników bo jeśli tak to powinien zanotować sobie nazwisko naszego stopera, kolejny mecz bardzo pewnie;
- Hernani - bez większych błędów, parę kiksów ale też raczej bez przykrych rezultatów;
- Frączczak - tragedia, drugi najsłabszy na boisku - obrona to nie jest jego pozycja im szybciej Skowronek i reszta to załapie tym lepiej i dla nas i dla samego Adama, męczy się tam niesamowicie;
- Pietruszka - w 1 połowie był kręcony przez Kupisza po prostu niemiłosiernie, nie zanotował chyba żadnej dobrej interwencji - tragedia, w drugiej połowie ataki Jagiellonii prawą stroną trochę osłabły (zszedł Kupisz - dziwna zmiana bo według mnie stwarzał największe zagrożenie na skrzydłach Jagi w 1 połowie);

- Budka - DRAMAT - najgorszy na boisku, zero szybkości, myślenia, anemiczne powroty do defensywy, chujowe rozegranie - nie mam pojęcie dlaczego wskoczył on nagle do składu - czyżby za samo nazwisko?;
- Akahoshi - pierwsza połowa średniawka, w drugiej grał bardzo dobrze - bramka plus parę bardzo dobrych rajdów zakończonych faulami zawodników Jagiellonii (i żółtymi kartkami dla nich);
- Rogalski - bardzo dobrze w odbiorze, ambitnie - po raz kolejny nie mam do niego praktycznie żadnych zastrzeżeń - bardzo dobry strzał z wolnego, który ledwo obronił bramkarz gości;
- Edi - szkoda, że nie ma sił na więcej niż 60 minut gry, ale tak to raczej na swoim poziomie - pewnie na nogach (zastawienia), ekstra rozegranie - mózg drużyny;
- Kolendowicz - słabiutko, jeździec bez głowy, dośrodkowania do dupy - kondycja również na 60 minut - strasznie smętnie wygląda Robert w tym sezonie - czy to zasługa tego, że po prostu nie trafił z formą czy przerasta go poziom Ekstraklasy?;

- Djousse - do momentu zejścia z kontuzją raczej kompletnie bezproduktywny więc oceny brak;

Zmiany:
- Zwolińśki - niby coś tam próbował, parę razy się ładnie zastawił, ale nie wiem jakoś tak średnio pasuje mi na jedynego napastnika w taktyce właśnie z jednym wysuniętym, pasowałby mi bardziej na jakiegoś podwieszonego;
- Mosnikov - fajnie, że dostał szansę gry, parę razy udowodnił że ma bardzo dobry przegląd pola i potrafi fajnie rozegrać, z drugiej strony parę głupich strat i jakoś tak wygląda jakby mu brakowało szybkości, dynamiki;
- Wiśniewski - za krótko, ale nie wiem co miała na celu jego zmiana przeprowadzona w 89 minucie przy 1:1 - przypominało mi to zmianę Smudy w meczu z Grecją 'na utrzymanie wyniku';

Szkoda, bo punkty stracone iście FRAJERSKO.

Sędziowie straszliwie nieogarnięci - główny gwizdał wszystko na krzyki zawodników Jagiellonii, nawet najdrobniejsze wejścia bark w bark (vide akcja Pietruszki z pierwszej połowy), liniowy z pod krytej mylił się parokrotnie niemiłosiernie.

Frekwencja po wygranej nad Wisłą i remisie po zajebistym meczu w Poznaniu, w sobotę przy fajnej porze i ekstra pogodzie - dramatyczna ...


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 18:34
Pisalem przed meczem zeby nie dopisywac 3 pkt bo to pl liga. Pamietajmy ze to 1 sezon po powrocie i nie oczekujmy bog wie czego. I tak nie jest zle wiec nie narzekajmy ciagle na cos a cieszmy sie z tego co jest.Ponarzekamy w 2 sezonie gdy nie bedzie zadnego progresu:).Pozdro


,,Vi är överallt,,- POGON
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 18:38
Mecz słaby w naszym wykonaniu. Znowu bicie głową w mur bez pomysłu. Brakowało błysków Ediego stąd też tak mała ilość sytuacji. Zwycięstwo było blisko i pozostaje niedosyt. Ale obiektywnie patrząc - jeśli ktoś dzisiaj na zwycięstwo zasłużył, to zdecydowanie bardziej Jagiellonia.


Na plus:

Janukiewicz - wybronił kilka sytuacji, bez zarzutu.

Dąbrowski - kolejny mecz zagrał jak profesor. W obronie nie do przejścia, ładnie potrafił wyjść do przodu z akcją. Dzisiaj musiał to czynić wyjątkowo często z powodu mizerii z przodu.

Akahoshi - nie tylko za ładnego gola. Ale też za to, że jako jedyny stanowił dziś zagrożenie bramki rywali. Tylko on potrafił znaleźć się w sytuacjach strzeleckich.


Na minus:

Budka - to była TRAGEDIA! Dlaczego Skowronek go nie ściągnął w przerwie? Ani jednego udanego zagrania przez cały mecz i do tego sprokurowana bramka dla Jagielloni (przyjęcie piłki na 10 metrów w niegroźnej sytuacji po którym poszła akcja bramkowa).
Teraz pewnie trener pluje sobie w brodę, że trzymał go na boisku.


Pozostali średni-słabo , na równym, niezbyt dobrym poziomie.

Mecz do szybkiego zapomnienia. Tylko dwóch straconych punktów żal...


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 18:38
Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, Jagiellonia może czuć się trochę rozczarowana bo mieli zdecydowanie więcej sytuacji i generalnie szybciej operowali piłą niż nasi. Pierwsze 45 minut bardzo senne i nijakie, drugie z kolei bardzo przeciętne, choć kilka akcji mogło się podobać.

+ Janukiewicz
+ Rogalski
+ Dąbrowski
+ Aka

- Budka - TOTALNY NIEWYPAŁ, gość przyjmując piłkę nabawił się jakiejś kontuzji. No po prostu masakra, do tego potwornie wolny, anemiczny...
- Frączczak - robił co mógł, widać, że nie czuje się swobodnie na prawej obronie, ale mając takiego prawego pomocnika jak Budka każdy defensor bałby się zaryzykować. Bramka padła raczej z jego winy, no i co mnie u niego wkurza to kompletny brak decyzji przy w sumie czystych sytuacjach strzeleckich. Zamiast zajebać, woli wejść w gąszcz obrońców i stracić piłkę.
- Pietruszka - objeżdżany równo, krycie na 20-metrowy radar - aha
- Edi - przykro mi to pisać, ale dzisiaj Edi nic nie pograł, był podwajany, kryty. Miał kilka udanych podań, ale generalnie masa strat i machanie rączkami jak to u latynosów.
- Kolendowicz - panikarz, stracił siły po 60 minutach.

Reszta na plus/minus - ogólnie mecz do zapomnienia.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Pichu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5343 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 18:41
Po tym meczu zapamietam tylko Budke. On nawet poziomu I ligi nie prezentuje :/. 0 walki, zaangazowania - jakby gral za kare


To Co Nas Łączy ! - Granatowo-Bordowa Krew
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 18:43
Padaka dzis straszna malo brakowalo by byly 3 pkt. , jest jeden , ale moglo i byc 0.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 18:44
Budka

Niech Smolny zamiast płacenia pensji widzewiakowi roku, postawi na nowego zawodnika. Podobne umiejętności, tylko kondycja lepsza, start do piłki i dośrodkowania. Na prawą pomoc jak znalazł !


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 18:50
Niestety to bylo najslabsze spotkanie Pogoni z ostatnich.

Na poczatek- wszyscy mieli problemy z szybkoscia Jagi.

Jakby zdziwieni , ze tamci zaczeli ofensywnie- przeciz na wyjezdzie, no i bez napastnikow.

Aka po wczesniejszym slabym meczu wyraznie lepszy, udal mu sie dosc grozny strzal w I polowie (no prawie, bo jednak ciut niecelny), pozniej widac, ze wyraznie sie go obawiali, bo co chwila faulowali, no i ladna akcja z golem

Rogalski - drugi najlepszy, walczacy, niezle strzaly

Hermani i Dabrowski- generalnie dobrzy, ale na szybkich i zwrotnych pilkarzy Jagi dawali sie troche wkrecac, a ze tamci mieli dosc dowolny dostep ze skrzydel to tym bardziej

Edi niestety dzis niewiele pokazal, co od razu stawialo Pogon na gorszej pozycji.

Zwolinski i Mosnikow weszli, zaliczyli debiuty, ale nic ciekawego nie pokazali


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 18:53
budka to ten widzewiak roku? pamiętajmy, ze jak kibice kogoś chwala jak od nich odchodzi (a tak bylo nie raz) to znaczy ze to podpucha;) mamy efekt. kolejny grajek ktory nadaje sie do grania w fife na konsoli.

a jagielloniami trzeba wygrywac, dlaczego? so wiosna może być jeszcze trudniejsza, wiec takie punkty trzeba gromadzic, w tsakim meczu gdzie jest jasna sytuacja - jedna bramka rozstrzyga mecz. a my łamiemy konwenanse i dajemy rywalom sanac do pionu, po co?

w tej smiesznej lidze wierze w punkty z widzewem, sląskiem etc, ale jestem przekonany ze je potracimy z bełchatowem i innymi outsiderami.

jestem zły, nie lubie frajerstwa. dzis niestety taka cecha mozna obrac w ramu naszych kopaczy, a co sie wiąze nasz klub. zremisowac wygrany mecz, gdzie paradoksalnie ... 0-0 bylo by bardziej sprawiedliwe.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 18:57
A ja zastanawiam sie czy teraz co mecz to bedzie sedziowanie przeciw Pogoni ???


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 18:59

  OLDBOJ napisał:  
Niestety to bylo najslabsze spotkanie Pogoni z ostatnich.

Na poczatek- wszyscy mieli problemy z szybkoscia Jagi.

Jakby zdziwieni , ze tamci zaczeli ofensywnie- przeciz na wyjezdzie, no i bez napastnikow.



Jaga zaczęła ofensywnie? a to dobre :)
Wyszli z trzema defensywnymi pomocnikami w drugiej linii (Grzyb, Tymiński, Bandrowski), zero pressingu z ich strony, ustawieni na własnej połowie. Przez to pierwszej połowy nie dało się oglądać. Nie jest odkryciem, że nie potrafimy grać jak ktoś się cofnie tak głęboko.
A fakt, że Jaga stwarzała więcej sytuacji spowodowany był tym, że u nas było sporo niedokładności. Przejmowali piłkę i szybko ją przenosili do przodu. Tam mieli kim straszyć, dobrze operowali piłką i stwarzali sytuację. Typowa gra z kontry.

Mimo to jakoś udało się tą bramkę strzelić i było blisko zdobycia trzech punktów. Niestety Pan Budka zrobił to co zrobił i mamy ledwie jeden. Na papierze fajnie wyglądało to ustawienie na prawej stronie. Widać, że Skowronek chciał mieć jak najwięcej zawodników, którzy potrafią grać z przodu (Hricko nie potrafi). Jednak mecz pokazał, że Frączczak na obronie grać nie może, a widzewiak w ogóle grać nie powinien.

Z Widzewem wygramy :]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 19:01

  OLDBOJ napisał:  
A ja zastanawiam sie czy teraz co mecz to bedzie sedziowanie przeciw Pogoni ???



czemu przeciw Pogoni? większych kontrowersji nie zauwazylem. stronniczosc byc mioze, ale meczu z Wisła nic nie przebije. spokojnie. mecz zremisowaliśmy my sami na własne zyczeniae a nie przez sędziego. nie wpadajmy w paranoje.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Bsuh
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4192 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 19:02
O Boże. Mecz totalna porażka. Nie wiem, czemu ale wydaje mi się że piłkarze zlekceważyli jagę...

Budka katastrofa, Frączczak słabo w obronie, lewe skrzydło też słabiutko.

Jedynie Janukiewicz, Edi, Aka, Dąbrowski i Rogalski zagrali przyzwoicie. Mecz z teoretycznie słabym rywalem a tu 1:1 :(


"Szybsze ruchy, ch**u głuchy!"
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 19:04

  Anathema napisał:  

  OLDBOJ napisał:  
A ja zastanawiam sie czy teraz co mecz to bedzie sedziowanie przeciw Pogoni ???



czemu przeciw Pogoni? większych kontrowersji nie zauwazylem. stronniczosc byc mioze, ale meczu z Wisła nic nie przebije. spokojnie. mecz zremisowaliśmy my sami na własne zyczeniae a nie przez sędziego. nie wpadajmy w paranoje.



Wlasciwie mozna powiedziec, ze sedzia poprawnie dzisiaj gwizdal, rowniez nie przypominam sobie blednych decyzji. Irytowal natomiast Edi, ktory majac plaster na plecach ciagle sie kladl i probowal wyludzic rzut wolny. Mozemy sie cieszyc, ze w 11 ten mecz konczylismy, bo Kolendowiczowi tez cos odbilo. 2 wyprostowane nogi na wysokosci kolan, a ten jeszcze sie pluje do sedziego i Alexisa, no po prostu idiota.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 19:23
Weźcie wypierdolcie tego Budke!!! Kurwa kolejny super transfer managera i gol jego zasługa, stracił łatwą piłke a potem mu się wracać nie chciało, a jak pięknie po bramce udawał kontuzje! :)


Z daleka nie będzie widać.
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 19:24

  Przema napisał:  

  Anathema napisał:  

  OLDBOJ napisał:  
A ja zastanawiam sie czy teraz co mecz to bedzie sedziowanie przeciw Pogoni ???



czemu przeciw Pogoni? większych kontrowersji nie zauwazylem. stronniczosc byc mioze, ale meczu z Wisła nic nie przebije. spokojnie. mecz zremisowaliśmy my sami na własne zyczeniae a nie przez sędziego. nie wpadajmy w paranoje.



Wlasciwie mozna powiedziec, ze sedzia poprawnie dzisiaj gwizdal, rowniez nie przypominam sobie blednych decyzji. Irytowal natomiast Edi, ktory majac plaster na plecach ciagle sie kladl i probowal wyludzic rzut wolny. Mozemy sie cieszyc, ze w 11 ten mecz konczylismy, bo Kolendowiczowi tez cos odbilo. 2 wyprostowane nogi na wysokosci kolan, a ten jeszcze sie pluje do sedziego i Alexisa, no po prostu idiota.



nie tylko ja, ale i pare osob siedziacych wokol co pare minut komentowalo dzowne i zawsze wtedy jednostronne sedziowanie

To ze nie bylo wiekszych sytuacji, ktore zapamietano by na dlugo i oojawilyby sie w "Kontrowersjach" to tylko ratuje sedziemu doope.

Ale z wiekszych to chocby zderzenie (?)/faul na Djousse po ktorym opuscil boisko- odwizdane jako faul Donalda

Uderzenie w twarz Ediego - bez gizdka, z 10 fauli na Pogoniarzach w trakcie atakow- bez gwizdka, a bylyby to dobre sytuacje na polowie przeciwnika itp

Obie kartki dla Pietruszki i Kolendy - z doopy, bo prakycznie za nic

Jesli z powtorek cos z tego odpadnie to tylko sie skala zmniejszy, ale tak jak slyszalem w komentarzach po meczu - podcinalo to skrzeydla (w zasadzie dzis to skrzydelka) nasyzm graczom,bo ciezko sie gra przeciwko takiemu

Jedyna rzecz ,kiedy "sprzyjal" to jak raz sie pilka od sedziego odbila


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 19:27
bramka Jagiellonii

1) Frączczak zaspał przy aucie i pomocnik Jagiellonii spokojnie sobie dośrodkował;

2) Pietruszka to nie wiem jak tego Dzalamidze krył, jakoś od tyłu - bubel;

3) a wszystko się zaczęło od wielkiego Budki, który stracił piłkę jak junior;

Tak więc na bramkę złożyły się 3 kartofle 3 najgorszych zawodników meczu ze strony Pogoni.


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 19:31
Witam Panów co do meczu : po pierwsze: robią wielka krzywde Fraczakowi wystawiajac go na obrone (bardzo się gubi).Budka (widzewiak roku)gra padline po kontuzjii,Edi dziś na 25% swoich mozliwosci ,Kolenda Cienizna ,Aka poprawił się co do spotkania z słowikami ,nasi srodkowi "prawie" bezbłędnie,Marchewka dawał z siebie co mógł no ale niestety ZMIENNICY dali DUPY !!!!!!!,Zwolak nie mógł sie odnaleźć w Ex rzeczywistości,Mosnikow sorki ale dla mnie wielki minus nic nie pokazał , no ale wprowadzenie Wisniewskiego w 90 min to była dla mne porażka Pana trenera. A teraz co do dopingu ............................. No musze tak mnie korci :)Dzięki za wyrozumiałość hi hin hoi Na teamat MŁYNA .......Noz Kurwa czyzbyście pozbyli ludzi którzy TYLKO bywają ?Bo frekwencja na sektorach była nikła ?????? Ale.. zajebiście się niosło po stadionie ,dzisiaj bardziej pochwycił to stadion co śpiewaliście +++++++= W końcu Gniazdowy dawał z siebie bez duzych i głosnych bluzgów.........
a odemnie WIELKI +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ za Piosenki :0 z moich młodych lat :) Troszeczke pogubiłem się śpiewając "Dwie brami Ostrowski Dwie barmki Turowski............. " Powinniscie dać na forum o kim spiewamy w danym meczu hi hi hi .Reasumując Sędzia CWEL (na drugie ma Małek Pedałek) ślepy na zagrania brutalne zawodników jagi a wszczeólnosci chamskie zachowanie nr 17 Dzi
Dziękuje Dobranoc Pozdrawiam NAPINACZY :)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/09/2012 19:32

  OLDBOJ napisał:  

  Przema napisał:  

  Anathema napisał:  

  OLDBOJ napisał:  
A ja zastanawiam sie czy teraz co mecz to bedzie sedziowanie przeciw Pogoni ???



czemu przeciw Pogoni? większych kontrowersji nie zauwazylem. stronniczosc byc mioze, ale meczu z Wisła nic nie przebije. spokojnie. mecz zremisowaliśmy my sami na własne zyczeniae a nie przez sędziego. nie wpadajmy w paranoje.



Wlasciwie mozna powiedziec, ze sedzia poprawnie dzisiaj gwizdal, rowniez nie przypominam sobie blednych decyzji. Irytowal natomiast Edi, ktory majac plaster na plecach ciagle sie kladl i probowal wyludzic rzut wolny. Mozemy sie cieszyc, ze w 11 ten mecz konczylismy, bo Kolendowiczowi tez cos odbilo. 2 wyprostowane nogi na wysokosci kolan, a ten jeszcze sie pluje do sedziego i Alexisa, no po prostu idiota.



nie tylko ja, ale i pare osob siedziacych wokol co pare minut komentowalo dzowne i zawsze wtedy jednostronne sedziowanie

To ze nie bylo wiekszych sytuacji, ktore zapamietano by na dlugo i oojawilyby sie w "Kontrowersjach" to tylko ratuje sedziemu doope.

Ale z wiekszych to chocby zderzenie (?)/faul na Djousse po ktorym opuscil boisko- odwizdane jako faul Donalda

Uderzenie w twarz Ediego - bez gizdka, z 10 fauli na Pogoniarzach w trakcie atakow- bez gwizdka, a bylyby to dobre sytuacje na polowie przeciwnika itp

Obie kartki dla Pietruszki i Kolendy - z doopy, bo prakycznie za nic

Jesli z powtorek cos z tego odpadnie to tylko sie skala zmniejszy, ale tak jak slyszalem w komentarzach po meczu - podcinalo to skrzeydla (w zasadzie dzis to skrzydelka) nasyzm graczom,bo ciezko sie gra przeciwko takiemu

Jedyna rzecz ,kiedy "sprzyjal" to jak raz sie pilka od sedziego odbila



Faul na Donaldzie owszem byl i to tyle.

Pietruszka dostal idiotyczna kartke, zlapal pilke i rzucil ja niewiadomo po co prawie w trybuny, a wczesniej ja przetrzymywal. A Kolendowicz jak juz wspomnialem to rownie dobrze mogl zobaczyc czerwona lub druga zolta za klotnie z sedzia. Nie przypominam sobie uderzenia w twarz Ediego, tak samo nie kojarze zeby byly jakies nieodgwizdane faule, a juz na pewno nie w takiej ilosci. Sedzia raczej byl chwalony za dobre sedziowanei w C+.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005