Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7871 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 21:19

  TomY napisał:  

  zach-pom napisał:  
Z wolnych trenerów na rynku to ja już bym wolał Lenczyka gość raczej się nie pierdzieli w tańcu i potrafił zdobyć ze Śląskiem Wrocław mistrzostwo Polski. I z tego co kojarzę to chyba jego nazwisko nie było zamieszane w aferę korupcyjną albo bynajmniej nie zostało mu nic udowodnione.Lenczyk ma warsztat i umiejętność motywacji, ale nie lubia go zawodnicy. Jak wiemy, nie lubia go za to, że potrafi na treningu opierdolić i duzo wymagać. Generalnie kat, którego zawodnicy nie lubią, bo po co sie przemęczać ? Fakt, że facet to bufon, ale broni sie wynikami. Gdybyśmy mieli w klubie ludzi z jakakolwiek wizją, to już dzis Lenczyk byłby trenerem. No ale przecież facet nie pozwoli sie wpierdalać komukolwiek we własną robotę. I dlatego odpada.
Nasza różowa landryna potrzebuje kolejnego no name'a, któremu obieca zlote góry..Po stylu w jakim Lenczyk odszedł z Pogoni w latach 90-tych to niech Bóg ma go w swojej opiece jak najdalej od Pogoni.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Szymi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4538 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 21:28

  Cytat:  
Weszło: Słabsza gra Ediego to jedno, a Takafumi Akahoshi – drugie. Wcześniej rozegrał piętnaście meczów z rzędu, ale z Wisłą ty też przestałeś walczyć z rzeczywistością i posadziłeś go na ławce.
A.S: Odpowiedzialność za dyspozycję piłkarza musi wziąć na siebie trener. I ja ją biorę. Ale możesz mi wierzyć na słowo: fizycznie przygotowany jest bardzo dobrze.

To w czym problem?
Musisz spytać nowego trenera... To bardzo dobry piłkarz, mógłby być liderem i prędzej czy później udowodni swoją jakość. Ale żeby być w odpowiedniej dyspozycji, trzeba dołożyć inne czynniki. Mam swoją teorię, ale nie chcę o niej mówić.

Sodówka?
Żeby być dobrym piłkarzem, to trzeba być tym piłkarzem 24 godziny na dobę.z weszło.

Czyli trener doskonale wiedział o "problemach" Aki i nie wyciągnął żadnych konsekwencji... Byłem przeciwny jego zwolnieniu, ale teraz stwierdzam, że to nawet lepiej. Jest szansa, że przyjdzie ktoś kto weźmie to całe towarzycho za mordę!


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7698 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 21:28
Wszyscy wiemy co zrobił Wdowczyk i każdy z nas wyrobił sobie na ten temat zdanie ale chciałbym zwrócić na jedna rzecz uwagę, że fakt popełnił błąd sprzedawał/ kupował:) mecze itp itd. Przyznał się do tego choć mógł zamylać jak inni, mówić że musiał, że kazali ale on się przyznał i wziął to na klatę co pokazuje, że facet ma charakter. Jeśli Smolny nie będzie mu sie wpieprzał to jest szansa, że kopacze beda zapierdalać bo co wyróżniało drużyny Wdowczyka to charakter i dobre wybieganie.

Ostatnio edytowany przez: kontiii, 19 marca 2013, 21:36 [1 raz(y)]


POGOŃ SZCZECIN MKS
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7502 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 21:34
jedna skromna uwaga...
Wdowczyk to chyba kupował mecze, a nie sprzedawał.... o ile dobrze pamiętam ;)


INDIOS BRAVOS
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5943 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 21:36
Się powtórzę. Gdzie i komu Wdowczyk sprzedawał mecze?
nie żebym Go bronił...


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7074 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 21:40
Co to za różnica kto będzie trenerem ? Wdowczyk, Lenczyk czy kurwa sam Mourinho ? Każdy podzieli los Płatka i innych, którzy już u nas byli, ale nie dali robić z siebie kukiełki jak chciał Smolny i tyle. Nawet jak punkty broniły trenera vide Płatek to i tak ten poleciał, bo Grzesiowi się kurwa styl nie podobał. Szkoda słów i nerwów.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4124 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 21:40

  MTS. napisał:  
Się powtórzę. Gdzie i komu Wdowczyk sprzedawał mecze?
nie żebym Go bronił...Nie sprzedawał tylko kupował. A tu masz opisana całą aferę korupcyjną.:)

28 marca 2008 Dariusz Wdowczyk został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne, w związku z aferą korupcyjną w polskiej piłce[1]. Prokurator postawił mu zarzut wręczania korzyści majątkowych sędziom i obserwatorom meczów w zamian za korzystne dla Korony Kielce prowadzenie i ocenianie meczów w sezonie 2003-2004. 29 marca został zwolniony. Oskarżony przyznał się do winy, a później dobrowolnie poddał się karze, dzięki czemu możliwe było rozpatrzenie jego sprawy w trybie przyspieszonym bez procesu. 16 września 2009 został skazany przez Sąd Rejonowy w Kielcach na 3 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat, grzywnę w wysokości 100 tysięcy zł oraz trzyletni zakaz pracy w sporcie za udział w procederze korupcyjnym w Koronie Kielce w sezonie 2003-2004[2]. Obarczono go również kwotą 20 470 zł tytułem kosztów sądowych. Dodatkowo 29 października 2009 r. został karany przez Wydział Dyscypliny PZPN na siedem lat bezwzględnej dyskwalifikacji (przy czym w karę tą wliczono okres zawieszenia licencji trenerskiej od 200Cfaniak oraz 20 tys. zł grzywny. Kara miała obowiązywać do do 2016 roku. 5 lipca 2012, po upływie czterech latach zawieszenia, Komisja Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN udzieliła Wdowczykowi licencję UEFA Pro na okres 1 roku, zaś Trybunał Arbitrażowy przy PKOl przywrócił możliwość pracy w zawodzie trenera[3].


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7698 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 21:43

  Wierny Pogoni napisał:  

  MTS. napisał:  
Się powtórzę. Gdzie i komu Wdowczyk sprzedawał mecze?
nie żebym Go bronił...Nie sprzedawał tylko kupował. A tu masz opisana całą aferę korupcyjną.:)

28 marca 2008 Dariusz Wdowczyk został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne, w związku z aferą korupcyjną w polskiej piłce[1]. Prokurator postawił mu zarzut wręczania korzyści majątkowych sędziom i obserwatorom meczów w zamian za korzystne dla Korony Kielce prowadzenie i ocenianie meczów w sezonie 2003-2004. 29 marca został zwolniony. Oskarżony przyznał się do winy, a później dobrowolnie poddał się karze, dzięki czemu możliwe było rozpatrzenie jego sprawy w trybie przyspieszonym bez procesu. 16 września 2009 został skazany przez Sąd Rejonowy w Kielcach na 3 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat, grzywnę w wysokości 100 tysięcy zł oraz trzyletni zakaz pracy w sporcie za udział w procederze korupcyjnym w Koronie Kielce w sezonie 2003-2004[2]. Obarczono go również kwotą 20 470 zł tytułem kosztów sądowych. Dodatkowo 29 października 2009 r. został karany przez Wydział Dyscypliny PZPN na siedem lat bezwzględnej dyskwalifikacji (przy czym w karę tą wliczono okres zawieszenia licencji trenerskiej od 200Cfaniak oraz 20 tys. zł grzywny. Kara miała obowiązywać do do 2016 roku. 5 lipca 2012, po upływie czterech latach zawieszenia, Komisja Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN udzieliła Wdowczykowi licencję UEFA Pro na okres 1 roku, zaś Trybunał Arbitrażowy przy PKOl przywrócił możliwość pracy w zawodzie trenera[3].Tutaj jest wszystko i wiele więcej:

http://pilkarskamafia.blogspot.com/2008/12/akt-oskarenia-ws-korony-kielce-idzie-do.html


POGOŃ SZCZECIN MKS
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4266 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 21:44
( do kasacji, kolega wyżej ubiegł z linkiem )


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 21:51
Sasal słaby, Skowronek miękka faja, Wdowczyk handlarz... ciężko zadowolić menadżerów z forum.
Wbijcie sobie do łba, że Pogoń to średniak ligowy z niskim budżetem i kopaczami z odzysku.


Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5362 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 22:07
Wie ktoś o której jutro będzie trening?


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5163 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 22:08

  Weszlo napisał:  
Czyli decyzja cię zaskoczyła.
Nasze relacje – czy dobrze, czy źle – zawsze były szczere, więc uwierzyłem. Już na początku nie spękali, kiedy mnie zatrudnili, a pewnie niejeden przez mój wiek by się rozmyślił. Czuliśmy między sobą wsparcie, nikt nie wchodził w moją robotę i czułem, że popierają ten styl. Wyszło inaczej...


Coś w tym jest, że żaden trener u nas otwarcie nie powie o co poszło i nie powie że z zarządem relacje były dobre. Czyżby każde zwolnienie równało się z tym, że treneiro nie pasuje smolnemu?


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7283 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 22:11
Jest wywiad ze Skowronkiem na Weszło:


Fragment:

Weszło: Słabsza gra Ediego to jedno, a Takafumi Akahoshi – drugie. Wcześniej rozegrał piętnaście meczów z rzędu, ale z Wisłą ty też przestałeś walczyć z rzeczywistością i posadziłeś go na ławce.
Skowronek: Odpowiedzialność za dyspozycję piłkarza musi wziąć na siebie trener. I ja ją biorę. Ale możesz mi wierzyć na słowo: fizycznie przygotowany jest bardzo dobrze.

W: To w czym problem?
S: Musisz spytać nowego trenera... To bardzo dobry piłkarz, mógłby być liderem i prędzej czy później udowodni swoją jakość. Ale żeby być w odpowiedniej dyspozycji, trzeba dołożyć inne czynniki. Mam swoją teorię, ale nie chcę o niej mówić.

W: Sodówka?
S: Żeby być dobrym piłkarzem, to trzeba być tym piłkarzem 24 godziny na dobę.


--

Nietrudno zgadnąć do czego pije (to słowo nawet tu pasuje) Skowronek.


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5482 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 22:14
Prawda jest taka, że znaleźć krystaliczną osobę na rynku jest ciężko. Probierz niby też handlował. Michniewicz też. Kuras, Matlak, Bugaj też. Baniak, wszyscy mówią, że nie siedzi tylko dlatego, że kapował. Do tego w drużynie mamy Kolendowicza (afera GKS), czy Ławę, który grał w Arce gdy ta kupowała mecze na potęgę. Słowem, jest tego od chuja. Wdowczyk odpokutował, jako jeden z nielicznych. Pytanie, co robił przez ten czas kiedy nie mógł trenować. Czy się jakoś szkolił w tym temacie, czy wypadł z obiegu. Ma coś do udowodnienia, co może być na naszą korzyść, odnosił sukcesy (MP z Polonią i Legią) i raczej nie da sobie piłkarzom na głowę wejść.

Na płocie jednak moim zdaniem powinien pojawić się transparent dotyczący Smolnego.

A co do tematu chlania. Kurwa piłkarze to nie są abstynenci. Poszukajcie na necie zdjęcia najbanego Messiego. Boruc jak grał w Celitcu to też opowiadał, że łoili jak szło, a wyniki mieli. Za PRL-u w ogóle wszyscy dawali w palnik, a grali lepiej niż dzisiejsze grajki. Taki Kowalczyk tego nawet nie kryje, że chlał. Nie bronie pijaństwa, ale na litość opanujcie się z tym jechaniem za alko.


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5943 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 22:15

  Wierny Pogoni napisał:  

  MTS. napisał:  
Się powtórzę. Gdzie i komu Wdowczyk sprzedawał mecze?
nie żebym Go bronił...Nie sprzedawał tylko kupował. A tu masz opisana całą aferę korupcyjną.:)

[3].


Tak mi się wydawało, jedno i drugi naganne jednak poziom skurwysyństwa inny.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7532 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 22:16
Przynajmniej jeden plus bedzie.U Wdowczyka bedzie dyscyplina.Maja zapierdalac,koniec urlopow kurwa


,,Vi är överallt,,- POGON
Breados
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4537 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 22:45

  pogonifan napisał:  

A co do tematu chlania. Kurwa piłkarze to nie są abstynenci. Poszukajcie na necie zdjęcia najbanego Messiego. Boruc jak grał w Celitcu to też opowiadał, że łoili jak szło, a wyniki mieli. Za PRL-u w ogóle wszyscy dawali w palnik, a grali lepiej niż dzisiejsze grajki. Taki Kowalczyk tego nawet nie kryje, że chlał. Nie bronie pijaństwa, ale na litość opanujcie się z tym jechaniem za alko.To wciąż żadną regułą nie jest, że ma im to pomagać. Różne są organizmy i rożna tolerancja alkoholu i tutaj nie sądzę, że akurat Aka miałby być tak zaprawiony w boju z procentami iż na następny dzień wychodził świeżutko na trening i nie czuł żadnych konsekwencji.


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5047 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 22:50
to z Legia.net:
Jak informuje na swoim Twitterze Mateusz Borek prezes "Portowców" Grzegorz Smolny spotkał się dziś w warszawskim hotelu Ibis z Michałem Probierzem - potencjalnym następcą Skowronka, ale ostatecznie zdecydowano o zatrudnieniu byłego piłkarza i trenera Legii Dariusza Wdowczyka. Nowy szkoleniowiec ma być przedstawiony oficjalnie jutro o godzinie 12. na konferencji prasowej.

Czyli jednak Smolny spotkał się z Probierzem, ale zaśpiewał za dużo. A Wdowiec jako wracający banita to nawet przyjął narzucony sztab. Ale Kibice Legii w komentarzach pozytywnie wypowiadają się o Nim. Pożyjemy zobaczymy..byłem wkurwiony i w szoku że Skowronka zwolnili..Ale trzeba się zbierać, życie dalej się toczy, mecze się zbliżają no i przyzwyczaić do takich sytuacji dopóki jest Smolny.. Tak więc powodzenia Wdowiec no i powodzenia Dla Artura, który ma u mnie dobre zdanie.


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5043 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 22:52

  Bengoro napisał:  

  Waqq napisał:  

  B-B napisał:  
Dobrana para - Wdowczyk i Peskovic.Brakuje jeszcze Stolarczyka i Adamczuka...., niedługo Pogoń będzie zatrudniać trenerów nie na sezony a na mecze albo na umowę zlecenie 30 dni.

Żenada cały ten Zarząd... ciągłe zamieszania i smród...Jak brakuje, Stolarczyk asystentem będzie ;)I nie bez przyczyny będzie asystentem. Jeśli to Wdowczyk jutro zostanie trenerem, to wiadomo że jest to osoba, która nie da sobie w kaszę dmuchać. I zarząd(Smolny) zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego Stolar będzie takim "łącznikiem" który swojemu przyjacielowi Grzesiowi będzie "meldował" o nastrojach w zespole....


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6120 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2013 23:04
Na rozstaju dróg stoi Dariusz W. :D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005