Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3546 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/08/2017 20:52
Nunes w życiowej formie .
Niepsuj,Gyurcsó tez bardzo dobre zawody.
Widoczny brak napastnika dzisiaj i jest remis.

Ostatnio edytowany przez: Frenzy48, 14 sierpnia 2017, 20:58 [1 raz(y)]


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6978 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/08/2017 21:01
Będzie z tego zespołu Sukces ! Widać, że jak są skoncentrowani, to grają - grają i myślą - myślą i grają. Nie jest to tylko głupie latanie za gałą.

Skorża buduj ! Dziel i rządź !

Remis niesprawiedliwy. Wawrzyniak jest cienki !


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7830 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/08/2017 21:02
Listkowski na wypożyczenie do 1 ligi. Jak tam nie zalapie to pozegnac się bez bolu. Taki Kun czy Bąk to wciągaja nosem tego szczyla.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3546 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/08/2017 21:15

  avelyn napisał:  
Listkowski na wypożyczenie do 1 ligi..Chłopak ma talent, niestety musiałby troszke mięsni zbudować aby go nie kosili co chwilę ,może do Zwolaka na siłke ?xd


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/08/2017 21:19
Bardzo dobry mecz mimo remisu. Co mi się rzuciło w oczy to od meczu z Lechem nasze spotkania są rozgrywane na dużo większej intensywności- biegają, walczą i w końcu zaczęli grać schematami. Zadziwia mnie to w jaki sposób Skorża ten zespół pobudził do akcji- wszyscy bronią, gramy wysokim pressingiem co na tę ligę nie zdarza się to zbyt często. Nawet taki Gyurcso wraca do obrony i pomaga co mnie kompletnie zdziwiło patrząc na jego wyczyny w przeszłości gdzie w ataku owszem biegał ale do obrony to już się nie wracał. Drużyna też pokazuje, że jest dobrze przygotowana do sezonu bo nie widziałem żeby opadli mocno z sił. Oby tak dalej!


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3680 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/08/2017 21:24
Szkoda, że tylko punkcik dziś. Jak kolega zauważył - brak napastnika. Przydałby się ktoś realny do rotacji z Adamem - niech ten szarpie i walczy do 60-70 min a potem zmienia go egzekutor, który wieńczy dzieło.
Kort dobrze dziś wyłączony przez gdańszczan, brakowało trochę ruchu i dynamiki w środku aby rozbić te zasieki Lechii ale nie było źle. Może mecz z Lechem siedział jeszcze w kościach. Spokój i konsekwencja i będzie dobrze.
Listek to chyba mentalnie się spala, widać, że chce i potrafi no ale...Fajnie dziś nasz Węgier, oby to był sygnał rosnącej formy, Formella dla odmiany nieco słabiej.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4088 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/08/2017 21:54
Kort dziś słabo większość piłek straty, a i Gyurcso miał słuszne pretensje jak wychodził sam na sam i ten mu nie zagrał, ja wiem że Fomella to jego kumpel no ale... Tak jak mówiłem jeden mecz dobry na 2-3 słabe.

Listkowski niech już delikatnie mówiąc odejdzie, co mecz kartka to już wkurwia na maksa i nic ciekawego nie wniósł do gry. Pożegnać bo szkoda wypożyczać. A mam wrażenie że delikatnie wchodzi w dorosły wiek i mu się odechciewa grać w piłkę.

Jedyny talent jaki mamy w drużynie to Piotrowski. Chłopak naprawdę zostanie sprzedany za grubą kasę. Ma to coś, widać jak idzie z piłką patrzy, obraca się do tyłu, koleś będzie naprawdę dobry. Myślałem, że z Lechem to jednorazowy występ, ale nie, dziś potwierdził, że miejsce w składzie mu się należy. Następca Murasia znaleziony.

Ogólnie mecz bardzo dobry szkoda, że bez bramki.

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 14 sierpnia 2017, 22:03 [2 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/08/2017 22:35
Dla mnie dodatkowo wiele dziwnych decyzji arbitra, na naszą niekorzyść. Gyurcso faulowany przy kontrze - pajac nie wraca i nie daje kartki. Peszko faulowany przez Niepsuja - karta jest. Dużo łokci gdańszczan też bez kartek. Lechia wielkie pompowanie, a w 4. kolejce przyjeżdżają do nas i bronią niemal całym zespołem od 1 minuty, jakby odwiedzili Real Madryt.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3882 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/08/2017 23:01

  Maxvell napisał:  
Dla mnie dodatkowo wiele dziwnych decyzji arbitra, na naszą niekorzyść. Gyurcso faulowany przy kontrze - pajac nie wraca i nie daje kartki. Peszko faulowany przez Niepsuja - karta jest. Dużo łokci gdańszczan też bez kartek. Lechia wielkie pompowanie, a w 4. kolejce przyjeżdżają do nas i bronią niemal całym zespołem od 1 minuty, jakby odwiedzili Real Madryt.Na niekorzyść? Sędzia nas pod koniec pierwszej połowy oszczędził, Rapa miał 100% drugą żółtą kartkę i widać było, że sędzia mu odpuścił, że zlitował się. Tylko czystym miłosierdziem sędziego nie graliśmy całej drugiej połowy w osłabieniu. Rapa powinien po łapach dostać od Skorży za ten idiotyczny faul, gdzie doskonale wiedział, że fauluje na żółtą, mając już jedną na koncie.


JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3190 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/08/2017 00:35
Przynajmniej jeden karny mógł gwizdnąć. Był faul na pograniczu w pierwszej połowie. Może nie pewniak na karnego ale przewinienie było.


Pozdrawiam.
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/08/2017 00:45

  Icar napisał:  

  Maxvell napisał:  
Dla mnie dodatkowo wiele dziwnych decyzji arbitra, na naszą niekorzyść. Gyurcso faulowany przy kontrze - pajac nie wraca i nie daje kartki. Peszko faulowany przez Niepsuja - karta jest. Dużo łokci gdańszczan też bez kartek. Lechia wielkie pompowanie, a w 4. kolejce przyjeżdżają do nas i bronią niemal całym zespołem od 1 minuty, jakby odwiedzili Real Madryt.Na niekorzyść? Sędzia nas pod koniec pierwszej połowy oszczędził, Rapa miał 100% drugą żółtą kartkę i widać było, że sędzia mu odpuścił, że zlitował się. Tylko czystym miłosierdziem sędziego nie graliśmy całej drugiej połowy w osłabieniu. Rapa powinien po łapach dostać od Skorży za ten idiotyczny faul, gdzie doskonale wiedział, że fauluje na żółtą, mając już jedną na koncie.Matras za identyczne złapanie i przerwanie szybkiego ataku nawet żółtej nie dostał. Pchnięcie Drygasa w pierwszej połowie śmiało mogło być karnym, bo wbiegał bez piłki. To moje subiektywne zdanie.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4443 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/08/2017 04:23
Jest pozytywnie gdyż byliśmy drużyną lepszą i gdyby nie było na bramce Lechii Kuciaka to byśmy ten mecz wygrali. Pozytywów jest wiele. Np. Gyurcso... Graliśmy z Lechią której kadry można pozazdrościć. Zabrakło dzisiaj wrzutek z prawej strony na nos które zagwarantowałby nam Rapa. Niepsuj to nie ten sam poziom. Bardzo przykre jest to że prawy obrońca musi grać na środku bo Fojut ma uraz, a Rudol nie jest w formie. Zabrakło więc kolejnego obrońcy którym mógłbyć Astiz którego wzięła Legia lub też Sebastian Murawski odpalony by zrobić miejsce Gruzinowi, a wspominam go dobrze i pewnie kontraktu wysokiego nie miał. Przy tej taktyce Lechii jednak i Rudol w środku by dał radę, a Rumun się tam nie nadaje - o mało by nie wyleciał już w pierwszej połowie. Druga sprawa to Listkowski - oby Delev wrócił jak najszybciej bo Marcin nic nie wnosi do gry. Dobrze zrobiłoby mu wypożyczenie, ale kto wtedy grałby na skrzydle w razie kontuzji? Gdybyśmy ściągnęli napastnika to Frączczak by rywalizował o tą pozycje. Tuszynski niestety w Lubinie, ale chcą się pozbyć Nespora - brałbym go. Do końca okienka dwa tygodnie. Miejmy nadzieje że ktoś niezdecydowany jeszcze tutaj przyjdzie.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3680 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/08/2017 08:37

  Axiom napisał:  
Jest pozytywnie gdyż byliśmy drużyną lepszą i gdyby nie było na bramce Lechii Kuciaka to byśmy ten mecz wygrali. Pozytywów jest wiele. Np. Gyurcso... Graliśmy z Lechią której kadry można pozazdrościć. Zabrakło dzisiaj wrzutek z prawej strony na nos które zagwarantowałby nam Rapa. Niepsuj to nie ten sam poziom. Bardzo przykre jest to że prawy obrońca musi grać na środku bo Fojut ma uraz, a Rudol nie jest w formie. Zabrakło więc kolejnego obrońcy którym mógłbyć Astiz którego wzięła Legia lub też Sebastian Murawski odpalony by zrobić miejsce Gruzinowi, a wspominam go dobrze i pewnie kontraktu wysokiego nie miał. Przy tej taktyce Lechii jednak i Rudol w środku by dał radę, a Rumun się tam nie nadaje - o mało by nie wyleciał już w pierwszej połowie. Druga sprawa to Listkowski - oby Delev wrócił jak najszybciej bo Marcin nic nie wnosi do gry. Dobrze zrobiłoby mu wypożyczenie, ale kto wtedy grałby na skrzydle w razie kontuzji? Gdybyśmy ściągnęli napastnika to Frączczak by rywalizował o tą pozycje. Tuszynski niestety w Lubinie, ale chcą się pozbyć Nespora - brałbym go. Do końca okienka dwa tygodnie. Miejmy nadzieje że ktoś niezdecydowany jeszcze tutaj przyjdzie.Nie jesteśmy Lechia żeby przy tej kadrze brać dwóch stoperów w jednym okienku. Trzeba było wybrać i Dvali okazuje się dobrym wyborem, lepszym niż Astiz że względu na wiek. Za Nespora Zagłębie będzie chciało pieniądze jakieś więc pewnie nie dla nas on.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4225 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/08/2017 10:01

  Axiom napisał:  
Jest pozytywnie gdyż byliśmy drużyną lepszą i gdyby nie było na bramce Lechii Kuciaka to byśmy ten mecz wygrali. Pozytywów jest wiele. Np. Gyurcso... Graliśmy z Lechią której kadry można pozazdrościć. Zabrakło dzisiaj wrzutek z prawej strony na nos które zagwarantowałby nam Rapa. Niepsuj to nie ten sam poziom. Bardzo przykre jest to że prawy obrońca musi grać na środku bo Fojut ma uraz, a Rudol nie jest w formie. Zabrakło więc kolejnego obrońcy którym mógłbyć Astiz którego wzięła Legia lub też Sebastian Murawski odpalony by zrobić miejsce Gruzinowi, a wspominam go dobrze i pewnie kontraktu wysokiego nie miał. Przy tej taktyce Lechii jednak i Rudol w środku by dał radę, a Rumun się tam nie nadaje - o mało by nie wyleciał już w pierwszej połowie. Druga sprawa to Listkowski - oby Delev wrócił jak najszybciej bo Marcin nic nie wnosi do gry. Dobrze zrobiłoby mu wypożyczenie, ale kto wtedy grałby na skrzydle w razie kontuzji? Gdybyśmy ściągnęli napastnika to Frączczak by rywalizował o tą pozycje. Tuszynski niestety w Lubinie, ale chcą się pozbyć Nespora - brałbym go. Do końca okienka dwa tygodnie. Miejmy nadzieje że ktoś niezdecydowany jeszcze tutaj przyjdzie.Fajna analiza.Prawie ze wszystkim się można zgodzić.Skoro nie mamy kasy to powinniśmy próbować kolenych z CLJ a nie ciągle trzymać się tych co nie robią postępów (Listkowski,Rudol,Zwoliński).We współczesnej piłce to nie racjonalne.Nie sprawdzasz sie to idziesz pietro niżej.Piotrowskiemu wystarczyło kilka występów by udowodnić ze jest piłkarzem.Listkowski dostał cała masę szans i dalej jawi się jako nie odpowiedzialny dzieciak który łapie kartki niczym flustrat.Ze Zwolińskim jest problem bo klub podpisał z nim długi kontrakt co tylko świadczy o tym jakie rozeznanie ma Stolarczyk w kwestii oceny umiejętności poszczególnych graczy.Dlatego niestety tak będziemy kombinować aż do zimy.Oby tylko straty punktowe do pierwszej "osemki" nie byly zbyt duże.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5127 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/08/2017 10:12
Mi bardzo się podobała gra Dvaliego wczoraj. Listkowski to jakaś tragedia, kolejny raz wchodzi w końcówce, na świeżości i przegrywa pojedynki biegowe, odbija się od większych zawodników i łapie głupie żółte kartki. Przecież młody skrzydłowy wchodząc w końcówce powinien na szybkość brać tam wszystkich. Hołota też jakby bał się iść do przodu... Nunes profesor, Załuska zapewnia spokój na bramce. Jestem jakoś spokojny o tą drużynę mimo 15 miejsca w tabeli. Cieszy frekwencja na poziomie 8300 w poniedziałek. Powinniśmy się zacząć już nakręcać na Lecha mimo, że to jeszcze miesiąc, propaganda wszędzie i dycha pęknie :)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3882 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/08/2017 10:21
"Pogoń zagrała drugi mecz z rzędu na zero z tyłu. Ostatnio taka seria równo rok temu:
13 VIII Termalica 5:0
20 VIII Piast 2:0"

No trzeba przyznać, że dawno tego nie powtórzyliśmy :)
Wystarczyło Rudola odstawić od składu.


A ta statystyka już pokazuje, że potrzebujemy kogoś do napadu:
"Zdobyte gole PS w ost 12 lig meczach:
Jaga 0
Legia 0
Lech 0
Termalica 1
Wisła 0
Lechia 0
Korona 3
Wisła 1
Piast 2
Jaga 0
Zagł 0
Lechia 0"


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3680 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/08/2017 10:29

  Icar napisał:  
"Pogoń zagrała drugi mecz z rzędu na zero z tyłu. Ostatnio taka seria równo rok temu:
13 VIII Termalica 5:0
20 VIII Piast 2:0"

No trzeba przyznać, że dawno tego nie powtórzyliśmy :)
Wystarczyło Rudola odstawić od składu.


A ta statystyka już pokazuje, że potrzebujemy kogoś do napadu:
"Zdobyte gole PS w ost 12 lig meczach:
Jaga 0
Legia 0
Lech 0
Termalica 1
Wisła 0
Lechia 0
Korona 3
Wisła 1
Piast 2
Jaga 0
Zagł 0
Lechia 0"Przydałoby się podać, źródło tych statystyk. Czyli W.Parada


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7868 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/08/2017 12:41
Dvali zagrał naprawdę fajny mecz. Podoba mi sie w nim to, że pod presją potrafi zachować spokój i podać dokładnie rozpoczynając jednocześnie kolejny atak.
Patrząc na niego, to wygląda dość nieporadnie, bo wysoki i cholernie szczupły, ale w pojedynkach siłowych naprawdę daje rade.
Jak dla mnie duzo lepsze rozwiązanie niż Astiz, który juz niestety lepszy nie będzie.
Kort dostał wczoraj plaster i juz nie pograł tak jak z Lechem, ale widać ze jest w nim ju większa pewność siebie.
No i na koniec największe odkrycie Skorży - Piotrowski. Naprawdę widać w tym chłopaku potencjał. Mimo młodego wieku ogarnięty na boisku i sporo widzi. Jak sodówa nie odbije, to mamy grajka na miarę Rafała Murawskiego.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4495 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/08/2017 12:54
Mam nadzieję, że przy okazji nowego kontaktu Piotrowskiego została wpisana odpowiednia kwota odstępnego a nie jakieś grosze.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4225 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/08/2017 12:57

  Porcja Piwa napisał:  
Mam nadzieję, że przy okazji nowego kontaktu Piotrowskiego została wpisana odpowiednia kwota odstępnego a nie jakieś grosze.


Oby nie było tam takiej kwoty.Chyba że menago na to mocno nalegał.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005