Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4895 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2017 21:42
Oglądam właśnie mecz CL pomiędzy Leicester, a Sevilla i dochodzę do wniosku, że nasze "panienki" zamiast pseudo odpraw taktycznych, z których pewnie i tak niewiele rozumieją, powinny do znudzenia oglądać video z tego meczu, żeby zrozumieć na czym polega WALKA (patrz Leicester). Nie trzeba do tego niecodziennych umiejętności, tylko wybiegania i serducha do gry, ale tego nie nauczy się spacerując po galeriach handlowych,czy grając na Playstation.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3836 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2017 22:25
Jedno z Leicester ich łączy. Jak się trener nie podoba, to grają tak, żeby go zwolnili.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2017 22:44
Czyli co jak przegramy z Jagiellonią to żegnamy Moskala jak Leicester pożegnało Ranieriego?


PS 1948
valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4895 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2017 22:46

  zach-pom napisał:  
Czyli co jak przegramy z Jagiellonią to żegnamy Moskala jak Leicester pożegnało Ranieriego?A mamy na oku kogoś, kto będzie potrafił wymusić na nich maksimum zaangażowania?


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 14/03/2017 23:44
Nie wiem czy włodarze Pogoni mają kogoś na oku , ale ci zagraniczni trenerzy byli swego czasu dobrzy pytanie tylko czy Pogoń byłoby stać finansowo na zatrudnienie takiego Dragomira Okuki czy Dušana Radolský -ego? Na Radolsky -ego pewnie Pogoń byłoby stać skoro był trenerem Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, ale na Okukę mam duże wątpliwości bo pracował ostatnio w Chinach a tam nie liczą się z pieniędzmi.


PS 1948
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4477 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 01:19

  krzysiek48 napisał:  
Jedno z Leicester ich łączy. Jak się trener nie podoba, to grają tak, żeby go zwolnili.Dokładnie. Zwolnili Ranieriego i stał się nagle cud. Trzecie zwycięstwo pod rząd. Zastanawiam się jak można zmienić to aby piłkarze nie mogli grać na zwolnienie trenera, ale jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi... Wypożyczyć wyjściową jedenastkę do innych klubów i sciągnąć innych grajków z kartą w ręku w ich miejsce?


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3714 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 06:52

  Axiom napisał:  

  krzysiek48 napisał:  
Jedno z Leicester ich łączy. Jak się trener nie podoba, to grają tak, żeby go zwolnili.Dokładnie. Zwolnili Ranieriego i stał się nagle cud. Trzecie zwycięstwo pod rząd. Zastanawiam się jak można zmienić to aby piłkarze nie mogli grać na zwolnienie trenera, ale jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi... Wypożyczyć wyjściową jedenastkę do innych klubów i sciągnąć innych grajków z kartą w ręku w ich miejsce?Może tak jak w Poznaniu? To trener jest tam największą gwiazdą bo ma najwyższy kontrakt. U nas jednak nie przejdzie bo oszczędności... Sam Mroczek jednak przyznał w ostatnim wywiadzie, że takie rozsądne bilansowa nie wydatków nie do końca sprawdza się. Czasem trzeba stpnać groszem by mieć efekty. A zaletą Kazia jest to, że jest tani...


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3958 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 08:22
Co ma w ogóle do rzeczy to, ze trener ma tam najwyższy kontrakt? Jak będą chcieli grac na jego zwolnienie to pewnie to zrobią i jego zarobki nijak się maja do tematu.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 11:36
Opcja byłaby prosta, ale nierealna. Grajek miałby w kontrakcie, że zamiast pewniej kasy np. 30 koła miesięcznie, za odpierdalanie takiej padaki ma np. 10 koła. I w drugą stronę świetne występy to bonus do góry np. +10 koła. Coś na zasadzie ruchomych kontraktów. Tak jak mówię to nierealne, bo piłkarzyki nie mieliby jaj, żeby takie coś podpisać. No i jeszcze opcją byłaby bardzo szeroka kadra, minimum dwóch zawodników na podobnym poziomie na każdą pozycję. Odpierdalasz fochy? Won do rezerw.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3714 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 12:07

  Maxvell napisał:  
Opcja byłaby prosta, ale nierealna. Grajek miałby w kontrakcie, że zamiast pewniej kasy np. 30 koła miesięcznie, za odpierdalanie takiej padaki ma np. 10 koła. I w drugą stronę świetne występy to bonus do góry np. +10 koła. Coś na zasadzie ruchomych kontraktów. Tak jak mówię to nierealne, bo piłkarzyki nie mieliby jaj, żeby takie coś podpisać. No i jeszcze opcją byłaby bardzo szeroka kadra, minimum dwóch zawodników na podobnym poziomie na każdą pozycję. Odpierdalasz fochy? Won do rezerw.O tym już kiedyś tu dyskutowaliśmy. Ja proponowałem system płac piłkarzyków jak w lidze żużla. Ale to nie wejdzie bo wiadomo, presja środowiska i prawa rynku. A potem jest jak jest.

Kolega wyżej nie widzi związku z gażą Bjelicy a jego pozycją? Komunikat zarządu jest tam prosty: to trener a nie piłkarzyki są tam najważniejsi. Wg. mnie to spełnia swoją rolę i dyscyplinuje kadrę. Co lepiej przemawia do zbieraniny najemników jak nie kasa?


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3997 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 13:10

  Seth_ napisał:  
Co ma w ogóle do rzeczy to, ze trener ma tam najwyższy kontrakt? Jak będą chcieli grac na jego zwolnienie to pewnie to zrobią i jego zarobki nijak się maja do tematu.Myślisz, że szanowałbyś swojego szefa i miałby u ciebie autorytet jeśli zarabiałby mniej niż ty?


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6426 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 14:17
Tu potrzebny jest ktoś pokroju Magiery, Bjelicy, Probierza, Nawałki, Stokowca, Fornalika. Czyli trener który stoi murem za swoimi zawodnikami, ma z nimi bardzo dobry kontakt, jest surowy ale przy tym sprawiedliwy, a jednocześnie potrafi porwać ich w kierunku swojej wizji gry. Nie wydzieraniem się, nie twardą ręką, ale fachowością. Twarda ręka to efekt krótkoterminowy i takich trenerów piłkarze szybko zwalniają. Musi być porozumienie i podążanie w jednym kierunku. Moskala może i piłkarze lubią, ale co z tego jak jest on marnej klasy trenerem i nie przedstawia żadnej konkretnej wizji gry. Piłkarze biegają bez ładu i składu, a przecież mieliśmy grać ofensywnie tak jak większość zawodników preferuje. To już za Michniewicza było widać styl i wykonywanie poleceń trenera mimo, że gra była defensywna i niewygodna dla zawodników - to potrafili grać tak jak wymagał trener. Czesiek był lubiany w szatni, więc i realizacja zadań na boisku przychodziła piłkarzom naturalniej i nie było grania pod jego zwolnienie. Podsumowując, trener lubiany przez zawodników + z odpowiednim warsztatem. W/w trenerzy są na kontraktach, więc może czas na nowe nazwisko z poza kraju albo dać szansę komuś z niższych lig (tak jak zrobiła to Korona z Bartoszkiem).


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7674 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 14:23
Co do zaangażowania to powinno go być zdecydowanie więcej.
Jakby dali mi koszulkę i wpuścili na boisku to zapieprzałbym całe 90 minut. A jakby jeszcze to było spotkanie z Lechem o finał Pucharu Polski to by mnie pewnie znosili po meczu pół przytomnego.
To co się odpierdala obecnie jest nie do przyjęcia!


Pogoń Szczecin MKS!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3714 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 15:29

  Niepokonany napisał:  

  Seth_ napisał:  
Co ma w ogóle do rzeczy to, ze trener ma tam najwyższy kontrakt? Jak będą chcieli grac na jego zwolnienie to pewnie to zrobią i jego zarobki nijak się maja do tematu.Myślisz, że szanowałbyś swojego szefa i miałby u ciebie autorytet jeśli zarabiałby mniej niż ty?A no właśnie. Wiadomo, że nie przede wszystkim to daje obecny sukces Lechowi ale między innymi...

Z Bartoszkiem - pamiętacie jak kiedyś chodziły plotki, że może on trafić do nas. Dyrektor wysypiska, ogólnie był pośmiewiskiem... Udowodnił w I lidze a teraz w Koronie, że jednak zna się na robocie i warto czasem na takich postawić.


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3454 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 16:12
W Koronie to jest rollercoaster, raz przegrywają, raz wygrywają. To moze być taki naturszczyk jak Ojrzyński, też były nad nim zachwyty i to też właśnie w Koronie, później nie dawał rady. Taki typ może pasuje w tym mieście, wziąć kadrę za pysk, na krzyki, walnąć z liścia na ocucenie, kopa na zachętę i do dzieła. Na długo może nie wystarczyć, chociaż niewykluczone, że u nas właśnie na tę chwilę i do końca sezonu ktoś taki by się przydał. Ale na dłużej to wykluczone. Zresztą średnią na mecz ma 1,50 punktu, Moskal 1,47, więc niewiele lepszą, a pewnie będzie coraz gorzej, jak u Ojrzyńskiego, bo jadąc tylko z wątroby długo się nie pociągnie. Potrzeba trochę warsztatu.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4259 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 16:23
Raczej zarobki nie sa jawne wiec piłkarze nie do konca wiedza ile trener zarabia.Po za tym nie sądze by Enricue cz Zidane zarabiali więcej niż Messi czy Ronaldo.To kwestia profesjonalizmu.Dlatego warto miec w kadrze zmieników którzy chcą sie wygrysc do pierwszej drużyny i świecic sukcesy.Bielica w Lechu zrotowal składem nie dlatego że musial tylko by pokazać grajka ze każdy ma szanse ale docelowo będzie sie krystalizowała 11-tka.Zgrabny manewr bo wszyscy walczą i każdy czuje ze ma szansę.Po za tym jest autorytetem bo trenowal dobre kluby i go słuchają a jak my mamy znowu eksperymentować z jakimś Skowronkiem czy wyplutym przez lige nazwiskiem to skończy się tak jak zawsze.
Najpierw niech Mroczek ze Stolarczykiem zastanowią się jaka droga chcą ta kadrę budować bo do momentu przyjścia Rapy wszystko mialo jakies rece i nogi a teraz to nie wiadomo o co tu chodzi (nagle wypożyczenia w decydującej części sezonu,branie gościa typu Cifci który jak sie zaadopotuje to juz wróci do Celticu itp).
Nie mamy mocnej kadry i zmienników wiec kilku grajków ma wyjebane bo nie czuja oddechu z tyłu.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3714 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 17:14
Można się zgodzić. Moskal z Maciejem swoimi ruchami i decyzjami zabili jakiegoś ducha tej drużyny. Skoro Turek i Gruzin z miejsca grają to po co się starać , pracować itp.

Problem Panowie jest jeszcze inny. Jaki model trenera pasuje u nas? Był Czesio -kumpel, Wdowiec -twarda ręką, Kocian-warsztatowiec (chyba...), jest Moskal-chuj wie jaki. I w sumie na dłuższą metę żaden się nie sprawdził. Więc trudno stwierdzić kto tu do nas pasuje. Nie zdziwię się więc jak niedługo potrenuje Maciuś S. z Edim, co świeżo licencję otrzymał...
Twitery podają, że od 1 lipca dogadany jest już bramkarz i obrońca z I ligii. Ile w tym prawdy nie wiem.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3488 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 18:09

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Można się zgodzić. Moskal z Maciejem swoimi ruchami i decyzjami zabili jakiegoś ducha tej drużyny. Skoro Turek i Gruzin z miejsca grają to po co się starać , pracować itp.

Problem Panowie jest jeszcze inny. Jaki model trenera pasuje u nas? Był Czesio -kumpel, Wdowiec -twarda ręką, Kocian-warsztatowiec (chyba...), jest Moskal-chuj wie jaki. I w sumie na dłuższą metę żaden się nie sprawdził. Więc trudno stwierdzić kto tu do nas pasuje. Nie zdziwię się więc jak niedługo potrenuje Maciuś S. z Edim, co świeżo licencję otrzymał...
Twitery podają, że od 1 lipca dogadany jest już bramkarz i obrońca z I ligii. Ile w tym prawdy nie wiem.Żeby tylko ci nowi nie musieli dalej grać w 1 lidze....

Ostatnio edytowany przez: j27, 16 marca 2017, 10:22 [1 raz(y)]


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4264 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 18:32

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

Twitery podają, że od 1 lipca dogadany jest już bramkarz i obrońca z I ligii. Ile w tym prawdy nie wiem.kto tak zaćwierkał na TT ?


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3580 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2017 19:30
Ta drużyna na pewno nie zasługuje na gre w drugiej grupie.Jezeli tak bedzie to wszyscy do dymisji.


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005