Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 10/01/2015 20:26
Co oni w Koju widzą osobiscie wolałbym Dąbrowskiego ale wiadomo klub patrzy troche inaczej mam na mysli Pensje i podejrzewam ze dlatego trafil do Lubina.


PS
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 10/01/2015 20:32
TRENER NIE ZAMIERZAŁ STAWIAĆ NA ,,DĄBKA'', STĄD TRANSFER


  Cytat:  
Wczoraj oficjalnie zakończyła się saga transferowa z udziałem Macieja Dąbrowskiego i 27-latek najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu w Zagłębiu Lubin. Z decyzją nadal nie może pogodzić się część fanów szczecińskiego klubu.
Wypożyczenie było jednak naturalną koleją rzeczy, ponieważ jeszcze przed oficjalnym podpisaniem umowy w Lubinie, zawodnik stwierdził, że wiosną miałby problemy z regularnym graniem w Pogoni. - „Dostałem jasny przekaz od wiceprezesa Grzegorza Smolnego żebym szukał sobie nowego klubu. Wiceprezes rozmawiał z trenerem Janem Kocianem, który zadeklarował wprost, że wiosną nie będzie na mnie stawiał” – tłumaczył w „ P iłkarzu” zawodnik.
Taki obrót sprawy jest więc korzystny dla obu stron. Zawodnik chciał mieć okazję do regularnego grania i będzie mógł to robić w stabilnym i walczącym o awans klubie, a Pogoń nadal jeszcze go nie strac



źródło

Może teraz do niektórych dotrze...


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 10/01/2015 22:18
Od poniedziałku na testach

Vladimir Kamess
Dejan Glavica
Karol Danielak
Sebastian Kamiński

Ostatnio edytowany przez: Forza Pogoń !, 10 stycznia 2015, 22:28 [1 raz(y)]


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3559 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 10/01/2015 23:10
"Chodzą słuchy,że Pogoń Szczecin chce pozyskać Jacka Kiełba. Ponoć odbyły się już rozmowy. Co Wy na to?"
źródło Dumapomorza.com.pl


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 10/01/2015 23:11

  facebook Duma Pomorza napisał:  
Chodzą słuchy,że Pogoń Szczecin chce pozyskać Jacka Kiełba. Ponoć odbyły się już rozmowy. Co Wy na to?



PS 1948
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3803 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 10/01/2015 23:11
Del


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 10/01/2015 23:37

  Gonzalez13 napisał:  

  kosa1749 napisał:  
Następnie podaj linka do rzekomego wywiadu Kociana w którym stwierdza że poradzi sobie bez Dąbrowskiego bo ma innych klasowych obrońców( Koj?!, Matras!?):) Oczywiście ma do tego zupełne prawo ale nie o tym rzecz. Słowa trenera o których piszesz wypowiedział.....Smolny w wywiadzie na v-ce (odsyłam do lektury) na podstawie rozmowy jaką niby odbył z Kocianem.



Skoro Ty jesteś mądrzejszy... Specjalnie dla Ciebie postaram się jeszcze odkopać wywiad w którym Kocian wyraźnie powiedział, że na Dąbrowskiego na wiosnę nie będzie stawiał, tylko aktualnie go nie mogę znaleźć.
Obrazek jpg wstawiony na forum



O Dąbrowskim ani słowa ale nie będę dalej "kruszył kopii" bo i po co.Ale fakt że Kocian o Dąbku nawet nie wspomniał.Nie szukaj bo nie znajdziesz....


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 10/01/2015 23:44
kurwa mac

kosa czego ty nie rozumiesz?


  Cytat:  
„Dostałem jasny przekaz od wiceprezesa Grzegorza Smolnego żebym szukał sobie nowego klubu. Wiceprezes rozmawiał z trenerem Janem Kocianem, który zadeklarował wprost, że wiosną nie będzie na mnie stawiał”



kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 10/01/2015 23:47

  DP napisał:  
TRENER NIE ZAMIERZAŁ STAWIAĆ NA ,,DĄBKA'', STĄD TRANSFER


  Cytat:  
Wczoraj oficjalnie zakończyła się saga transferowa z udziałem Macieja Dąbrowskiego i 27-latek najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu w Zagłębiu Lubin. Z decyzją nadal nie może pogodzić się część fanów szczecińskiego klubu.
Wypożyczenie było jednak naturalną koleją rzeczy, ponieważ jeszcze przed oficjalnym podpisaniem umowy w Lubinie, zawodnik stwierdził, że wiosną miałby problemy z regularnym graniem w Pogoni. - „Dostałem jasny przekaz od wiceprezesa Grzegorza Smolnego żebym szukał sobie nowego klubu. Wiceprezes rozmawiał z trenerem Janem Kocianem, który zadeklarował wprost, że wiosną nie będzie na mnie stawiał” – tłumaczył w „ P iłkarzu” zawodnik.
Taki obrót sprawy jest więc korzystny dla obu stron. Zawodnik chciał jmieć okazję do regularnego grania i będzie mógł to robić w stabilnym i walczącym o awans klubie, a Pogoń nadal jeszcze go nie strac



źródło

Może teraz do niektórych dotrze...




Do Ciebie wciąż nie dotarło.Nie o to rzecz się rozchodzi.Poczytaj wcześniejsze posty że zrozumieniem a potem komentuj

Ostatnio edytowany przez: kosa1749, 10 stycznia 2015, 23:57 [2 raz(y)]


Rolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5946 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 11/01/2015 00:29
Dejan Glawica - bramki i akcje
klik

wiadomo ze to tylko filmik ale na slabego grajka jak na nasze realia nie wyglada, ktos wie czemu od pol roku jest bez klubu??


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 11/01/2015 01:30

  kosa1749 napisał:  

  DP napisał:  
TRENER NIE ZAMIERZAŁ STAWIAĆ NA ,,DĄBKA'', STĄD TRANSFER


  Cytat:  
Wczoraj oficjalnie zakończyła się saga transferowa z udziałem Macieja Dąbrowskiego i 27-latek najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu w Zagłębiu Lubin. Z decyzją nadal nie może pogodzić się część fanów szczecińskiego klubu.
Wypożyczenie było jednak naturalną koleją rzeczy, ponieważ jeszcze przed oficjalnym podpisaniem umowy w Lubinie, zawodnik stwierdził, że wiosną miałby problemy z regularnym graniem w Pogoni. - „Dostałem jasny przekaz od wiceprezesa Grzegorza Smolnego żebym szukał sobie nowego klubu. Wiceprezes rozmawiał z trenerem Janem Kocianem, który zadeklarował wprost, że wiosną nie będzie na mnie stawiał” – tłumaczył w „ P iłkarzu” zawodnik.
Taki obrót sprawy jest więc korzystny dla obu stron. Zawodnik chciał jmieć okazję do regularnego grania i będzie mógł to robić w stabilnym i walczącym o awans klubie, a Pogoń nadal jeszcze go nie strac



źródło

Może teraz do niektórych dotrze...




Do Ciebie wciąż nie dotarło.Nie o to rzecz się rozchodzi.Poczytaj wcześniejsze posty że zrozumieniem a potem komentuj


Polacz fakty, forma Dabrowskiego, ilosc minut u Kociana, wypowiedz Smolnego, wypowiedz Kociana. Szkoda zeby taki pilkarz gral w rezerwach.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 11/01/2015 04:58
Piszę to z całą odpowiedzialnością... Jeżeli w klubie Ekstraklasowym , a takim jest Pogoń Szczecin, odpala się "stopera" o takich możliwościach jak Dąbrowski , a pozostawia Gollę, i Hernaniego dodatkowo przedłużając jego kontrakt , to z Naszą polityką transferową jest coś nie tak... Albo mamy "chuj" nie dyrektora sportowego....
Co tu się do kurwy nędzy zaczyna dziać...
Pewnie Smolny wywarł na Kociana nacisk żeby powiedział że obędzie się bez Dąbrowskiego...
Już paru byłych trenerów "portowej" jedynastki wypowiadało się że Nasz "spec" od transferów wpierdala się wszędzie , nawet chce mieć udział przy ustalaniu składu..
Przecież mu można wytknąć nie tylko pojedyńcze "niewypały" transferowe i błędne decyzje, ale liczone te w dziesiątkach...
A następny "ananas" to Mroczek... Człowiek miękki nie napiszę jak co , po alko... Poklepuje tego "Grzesia" po plecach że jego decyzje są mądre , a ten obrasta w piórka....

Hrymowicz, Petasz , Aka , Pietruszka ... nie chce mi się dalej wymieniać...

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 11 stycznia 2015, 05:04 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 11/01/2015 09:11

  M.K 74 napisał:  
Piszę to z całą odpowiedzialnością... Jeżeli w klubie Ekstraklasowym , a takim jest Pogoń Szczecin, odpala się "stopera" o takich możliwościach jak Dąbrowski , a pozostawia Gollę, i Hernaniego dodatkowo przedłużając jego kontrakt , to z Naszą polityką transferową jest coś nie tak... Albo mamy "chuj" nie dyrektora sportowego....
Co tu się do kurwy nędzy zaczyna dziać...
Pewnie Smolny wywarł na Kociana nacisk żeby powiedział że obędzie się bez Dąbrowskiego...
Już paru byłych trenerów "portowej" jedynastki wypowiadało się że Nasz "spec" od transferów wpierdala się wszędzie , nawet chce mieć udział przy ustalaniu składu..
Przecież mu można wytknąć nie tylko pojedyńcze "niewypały" transferowe i błędne decyzje, ale liczone te w dziesiątkach...
A następny "ananas" to Mroczek... Człowiek miękki nie napiszę jak co , po alko... Poklepuje tego "Grzesia" po plecach że jego decyzje są mądre , a ten obrasta w piórka....

Hrymowicz, Petasz , Aka , Pietruszka ... nie chce mi się dalej wymieniać...


Gdybys nie dodal tego o Golli i Hernanim to prawie bym sie zgodzil. Prawda jest taka, ze pod wzgledem taktycznym i umiejetnosciowm Dabrowski byl najslabszy z tej trojki. Mowie o grze w obronie, nadrabial gra z przodu, zwlaszcza przy stalych fragmentahc gry. Tez go lubie, ale nie przesadzajmy, Hernani od jakiegos czasu gra pewnie, zdarzaja mu sie babole, ale to nasz najpewniejszy stoper w kadrze. Bardziej martwi mnie fakt, ze niewyjasniona jest przyszlosc Golli (nikt nie da sobie reki uciac, ze nie odejdzie juz teraz), Czerwinskiego. Zostajemy z dwoma stoperami w kadrze i to jest problem i porazka sztabu. Kolejnosc raczej nie jest w porzadku, bo te pogloski o Matrasie czy Koju to bez przesady. Matras cos tam u Kociana zaczal grac, ale na defensie, czy bedzie w stanie grac na stoperze to szczerze watpie.

Hrymowicz - spojrz gdzie gral jak odszedl z Pogoni, gdzie teraz gra, tu nie ma przypadku, zwlaszcza ze tam gra toczyla sie o kase na nowym kontrakcie wiec wola przedluzenia byla.
Petasz - tu jedyny blad Smolnego byl taki, ze nie sprzedal go wczesniej jak Cracovia czy Korona dawala za niego dobre pieniadze, chyba nikt po nim zau nie czuje
Aka - prosze Cie, chcial odejsc to odszedl.
Pietruszka - to byla decyzja Wdowczyka, zreszta Pietruszka wowczas gral, mowiac delikatnie, slabo, na jego pozycji byl juz Lewandowski, z czasem pojawil sie Nunes.


Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 11/01/2015 09:11
Petasz? Pietruszka? o kuuuuuu...a
Co sie tutaj dzieje?
Rozumiem ze kosa1749 tak placze. Dla mnie czlowiek oszolom.Ale moze to pociotek pani Zosi z toalet klubowych i zna wszystkie kulisy podejmowanych spraw w klubie.Tylko czemu ludzie ktorzy zawsze pisali tu z sensem i kultura daja sie takiemu czlowiekowi w dyskusje wciagac????
M.K wiem ze nigdy Grzesia estyma nie darzyles. OK. Ja tez nie. Wszyscy wiemy dlaczego.
Tylko ze my nie jestesmy Barcelona, co ja kurna mowie, my nawet nie jestesmy pieprz....Lechem. Z ich organizacja, pieniedzmi i pomyslem na biznes. Klub dziala ledwo, ledwo. Zyskow nie generuje prawie zadnych. Polityka transferowa jest oparta na HGW czym. Wszyscy marzylismy aby to trener podejmowal decyzje o transferach... ale jak ma to funkcjonowac jak trener nawet sezonu w klubie nie spedza. Mialem nadziej ze Wdowiec to troche uzdrowi a skonczylo sie jak zawsze. Jedyne co potrafia nasi wlodarze dobrze to narzekac ze wszystko idzie zle bo nie mamy nowego stadionu.
Do roboty KURWA! Zrobcie cos co pokaze , ze taki stadion warto budowac. Sami zabierzcie sie do roboty a potem dobiero wymagajcie tego od innych.

i jeszcze o Petaszach , Pietruszkach i innych.
Nie zlicze ile setek postow bylo na tym forum o formie wyzej wymienionych zawodnikow. O imprezach Petasza, o kiksach Pietruszki, o tym ze Aka po zjebistym poczatku sezonu wpadl w samozachwyt i wplatujac sie w dryblingi i krotka wymiane pilek psuje 90 % akcji, o tym ze Dabrowski nie potrafi utrzymac linii w defensywie. Juz wielmozni Panowie nie pamietaja.
Zaden z was nie jest codziennie na treningach, Zaden z was nie ustawia systemu, planu i strategi gry druzyny, zaden nie zna formy, wydolnosci i sytuacji kazdego z zawodnikow - a wypowiadacie sie jakbyscie byli wiekszymi fachowcami niz Kocian, Wdowczyk, Skowronek, czy kilku innych trenerow ktorzy w zyciu nie robili nic innego.

Ogarnijcie sie do cholery. Bo to nie jest zdrowe.
Wiem ze wiekszosc postow dyktowana jest przez emocje. Moj post rowniez. Ale prosze zachowajcie rozwage, kulture i realistycznie podchodzcie do kazdego tematu.
Jestesmy wielka rodzina Pogoni wiec nie potrzeba nam klotni i obrazania jednych przez drugich. A nawet jak sie ktos taki znajdzie to go po prostu ignorujcie
Z pozdrowieniami


Acha. Z calym szacunkie. Moim zdaniem Herani w tej rundzie prezentuje rowna forme. I jest duzo lepszy niz Dabrowski. To co sie stalo to moze nie najlepsze rozwiazanie ale logiiczne jest ze z zespolu odpala sie najslabsze w danym momencie ogniwo - nie zwazajac na to jak pilkarz gral rok temu. Bo to co robil rok temu niestety nie pomaga klubowi w chwili obecnej. A dwoch trenerow raczej sie nie myli odstawiajac zawodnika od podstawowego skladu.


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 11/01/2015 10:23
Werft, napisałeś, że nie wiadomo na czym polega polityka transferowa.

Ja to widzę inaczej. Co prawda Smolny pewnie dalej się wpierdala trenerowi, dalej popełnia błędy, no i dalej pierdoli głupoty (Frączczak na prawej obronie, Matras i Koj klasowi stoperzy lol )

Ale.

Widać już jakiś cel w tym co się dzieje. Skoro nie ma pieniędzy, to stawia na młodzież. Przyjdzie Czerwiński, kilku z rezerw jak zwykle pojedzie na obóz i może któryś z nich się załapie do kadry. Stawia na Polaków. Janota, Danielak, Kamiński. Te nazwiska są łączone z Pogonią. Co do zagranicznych, to długo ich testują, aż mają pewność, że coś zaprezentują. Jeśli jednak nie zaprezentują, to można ich bez żalu pożegnać po rundzie albo sezonie (Bruno i Okuno najlepszy na to przykład)

Widać w tym coraz większą logikę oraz sens.

Kilku graczy zreaktywowana Pogoń którą rządzi Smolny udało się wypromować, kilku tutaj doszło do takiej formy mimo wieku, że może odejść wyżej.

Lebedyńskiego z 1 ligi udało się opchnąć do Eredivisie, Odszedł Aka do lepszej od naszej ligi ekstraklasy rosyjskiej, odszedł Lewandowski do Serie B, były zapytania o Frączczaka, Janukiewicza. Miał być dobry hajs z Robaka, wyszło jak wyszło. Golla, ja chłopa nie lubie, ale to u nas tak na prawdę zaczął grać na poziomie 1 ligi i Ekstraklasy, jest młody. Już teraz się mówi, że może odejść. Murayama ma sezon życia, wyłowiony z 3 ligowej Gwardii Koszalin za 40 tysięcy złotych. Zwoliński robi mega szybkie postępy i odpukać, jeśli nie zdarzy się kontuzja, to za rok dwa jeśli utrzyma progres, to go w tej lidze nie ma.


Gdyby jeszcze tak był nowy stadion i większy hajs od sponsorów/własny klubowy, ehh, jestem pewny że gralibyśmy o TOP 4 w Polsce...

Ostatnio edytowany przez: Forza Pogoń !, 11 stycznia 2015, 10:30 [1 raz(y)]


someone1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3432 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 11/01/2015 11:27
Z twittera

"MKS Zagłębie PL ‏@MKSZaglebiePL 9 min.9 minut temu

Termalica może się znacznie osłabić przed startem rundy. Do Pogoni ma przejść wcześniej Czerwiński, a do Zabrza wrócić Kopacz."


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 11/01/2015 13:05

  Werft napisał:  
Petasz? Pietruszka? o kuuuuuu...a
Co sie tutaj dzieje?
.



Troszeczkę zle się wyraziłem w swoim poście wcześniej... Wspomniałem Hrymowicza , Petasza i Pietruszkę , nie po to że niby teraz by Nam się przydali , bo każdy wie jaki poziom reprezentują...
Chodziło mi o to że na tamte czasy gdy byli filarami drużyny , to Smolny najzwyczajniej w życiu Ich odpalał , i to były rozwiązania kontraktu w momencie kiedy nikt by nie pomyślał że to nastąpi... :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 11/01/2015 14:30

  M.K 74 napisał:  

  Werft napisał:  
Petasz? Pietruszka? o kuuuuuu...a
Co sie tutaj dzieje?
.



Troszeczkę zle się wyraziłem w swoim poście wcześniej... Wspomniałem Hrymowicza , Petasza i Pietruszkę , nie po to że niby teraz by Nam się przydali , bo każdy wie jaki poziom reprezentują...
Chodziło mi o to że na tamte czasy gdy byli filarami drużyny , to Smolny najzwyczajniej w życiu Ich odpalał , i to były rozwiązania kontraktu w momencie kiedy nikt by nie pomyślał że to nastąpi... :)



I dodajmy, ze nikt po nich nie plakal. Szacunek mieli u kibicow (no z tym Petaszem roznie moze jest), ale druzyna na jakosci nie stracila wiec takie wytykanie bezsensowne. Dziwne, ze Ławy nikt nie przytoczyl jeszcze :)


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3698 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 11/01/2015 17:09

  DP napisał:  

Widać już jakiś cel w tym co się dzieje. Skoro nie ma pieniędzy, to stawia na młodzież. Przyjdzie Czerwiński, kilku z rezerw jak zwykle pojedzie na obóz i może któryś z nich się załapie do kadry. Stawia na Polaków. Janota, Danielak, Kamiński. Te nazwiska są łączone z Pogonią. Co do zagranicznych, to długo ich testują, aż mają pewność, że coś zaprezentują. Jeśli jednak nie zaprezentują, to można ich bez żalu pożegnać po rundzie albo sezonie (Bruno i Okuno najlepszy na to przykład)

Widać w tym coraz większą logikę oraz sens.



Trudno z tym dyskutować. Nie ściągamy szrotu, testy zagranicznych niekiedy trwają tygodniami, a jak ktoś nie odpali, to mówimy mu "do widzenia" niewielkim kosztem.

Jeszcze informacja dla osób jadących po Hernanim - on zarabia gruuubo mniej niż na początku. Umowa była renegocjowana. Potwierdzał to chyba nawet D. T. z V-ki i redaktor z Dumy Pomorza.

W tym momencie w pierwszym składzie gra jeden zawodnik bez Polskiego paszportu, średnia wieku jedna z najniższych w lidze, jesteśmy w pierwszej ósemce, walczymy o więcej. Nie popadajmy w samozachwyt, ale nie jest źle :)


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 11/01/2015 17:35

  j.badlewski napisał:  

  DP napisał:  





, a jak ktoś nie odpali, to mówimy mu "do widzenia" niewielkim kosztem.




Szczególnie Wdowczyka pożegnali niewielkim kosztem. :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005