Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4718 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 20/07/2013 15:09
Trudno powiedziec ktora opcja lepsza. Dla drużyny na pewno przyjście gwiazdy bedzie troche dolujace, bo oni walczyli o sklad a tu przyjdzie ktos kto ma grac. Bylbym na tak jesli dostanie powiedzmy te 15 tysiecy euro miesiecznie i po 2 tysiace euro za asyste/5 tysiecy za bramke. Bedzie dobrze gral to sobie z boiska calosc podniesie.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4773 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 20/07/2013 15:19

  goral1982 napisał:  

  Janek80 napisał:  

  dary napisał:  
Dlaczego oszołomstwem ? Ściągają go Azoty i podpisują również umowę marketingową na reklamę swoich produktów. Jestem przekonany, że coś podobnego jest/będzie w kontrakcie Glinki.Dlatego oszołomstwem, że nie stać klubu na wypłacanie bieżących należności, "żebrają" od miasta o dodatkowe pieniądze, a z drugiej strony są hojni do pakowania kasy w "brzebrzmiałą gwiazdę", która nie wiadomo czy dla drużyny zrobi więcej dobrego niż złego. Trudno nazwać takie działanie zdroworozsądkowym. ;)


Gdyby to klub chcial wylozyc te pieniadze to mialbys racje. Ale tu pewnie nie ma wyboru , ze albo gwiazda albo pieniadze dla klubu. Albo bierzemy jakiegos kopacza z nazwiskiem (jezeli znajda takiego i dogadaja sie) albo pieniadze zostaja w Azotach.Może tak być i dlatego wychodzi z tego wariactwo. Bez wnikania w szczególy kto płaci i dlaczego, tego zawodnika wzięłaby Pogoń, która narzeka na brak funduszy. Jak dla mnie to czyste oszołomstwo z tego wychodzi ;)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 20 lipca 2013, 15:28 [1 raz(y)]


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6667 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 20/07/2013 18:25
A skąd wiesz, czy to nie jest niezależna kwota od 2 baniek Azotów przekazanych Pogoni ? Wszędzie piszą, że kasę na Serba miały wyłożyć Azoty a nie Pogoń.


POGOŃ TO MY !
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4773 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/07/2013 20:56

  dary napisał:  
A skąd wiesz, czy to nie jest niezależna kwota od 2 baniek Azotów przekazanych Pogoni ? Wszędzie piszą, że kasę na Serba miały wyłożyć Azoty a nie Pogoń.Nie wiem kto ma/miał wyłożyć kasę, ale nie jest normalnym wykładanie dużej kasy na gwiazdę/gwiazdy, gdy brakuje funduszy na wypłatę zaległych należności reszcie zawodników. Nie sądzę, żeby przyjście takiego zawodnika wpływało pozytywnie na zespół ani żeby był on "ciepło" przyjęty przez piłkarzy którym klub jest winny pieniądze :)
Z tego co się ostatnio dzieje wychodzi, że Pogoń ma pewne problemy finansowe, więc zatrudnianie bardzo drogiego zawodnika, obojętnie który ze sponsorów i dlaczego chce za to zapłacić nie jest normalne ;)


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4718 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/07/2013 21:35

  Janek80 napisał:  

Z tego co się ostatnio dzieje wychodzi, że Pogoń ma pewne problemy finansowe, więc zatrudnianie bardzo drogiego zawodnika, obojętnie który ze sponsorów i dlaczego chce za to zapłacić nie jest normalne ;)


Nie inaczej rozwijały sie kluby tureckie czy greckie, moze nie dokladnie kasa od sponsora ale dużą kasę ładowały w parę przebrzmiałych z reguły gwiazd. To przyciągało kibiców na trybuna a dzieciaki do treningu w klubie.


Stau!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3710 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 01:53
Miki zakończył testy, Zwoliński ma iść na wypożyczenie. Zatem na jesień pozostajemy z "bramkostrzelnym" duetem Djousse-Chałas.


Pogoń Szczecin MKS Aż Po Życia Kres!
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3553 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 07:12
David Beckham zostanie piłkarzem Pogoni Szczecin. 37-letni angielski piłkarz podpisze kontrakt na trzy miesiące - poinformował szczeciński klub.

- David odmówił wielu klubom na całym świecie, dlatego jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się go namówić na polską Ekstraklasę. Pomoże to nam sprzedać rekordową ilość karnetów na rundę jesienną - mówią włodarze Pogoni. Będzie naszym wielkim atutem i wartością - dodają w swoich wypowiedziach.

- Widzę, jak ten klub się stara. Szczecin jest pasjonującym miastem, i drużyną która w tym sezonie powalczy o puchary oraz mistrzostwo Polski. Cieszę się, że mogę zostać częścią przyszłości Pogoni. Jestem bardzo podekscytowany - przyznał Beckham, który nie ukrywa również radości z faktu, że w nowym klubie zagra z innym wiekowym piłkarzem Edi Andradiną. - Nie będę najstarszy - żartuje Beckham.


Doświadczonego pomocnika, który był właścicielem swojej karty zawodniczej, i który wznowił karierę specjalnie dla klubu Ekstraklasy Pogoń Szczecin, opłacać będzie sponsor Azoty. We wtorek pojawiła się wiadomość, że Beckham wybiera się do Polski. Szkoleniowiec " Portowców" Dariusz Wdowczyk potwierdził ten fakt, ale jednocześnie zaznaczył, że klub podpisze z nim kontrakt tylko trzy miesięczny.
W sytuacji gdy była gwiazda Beckham sprawdzi się w Pogoni, włodarze klubu sięgną po kolejne znane nazwisko, a mianowicie sprowadzą także na trzy miesiące Olivera Kahna.


:) :) :) Wymyśliłem to sobie. Niczym byłby transfer Ljuboji w stosunku gdyby ten niby "news" byłby prawdziwy. Komplet na stadionie i karnety po 1000zł (najtańsze).


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2620 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 09:05
Serio mógłbyś zostać dziennikarzem valki :D Uwazaj bo jeszcze Cię wezmą do redakcji :P


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5874 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 09:35

  Stau! napisał:  
Miki zakończył testy, Zwoliński ma iść na wypożyczenie. Zatem na jesień pozostajemy z "bramkostrzelnym" duetem Djousse-Chałas.Szkoda, że klub nie sfinalizował "wyciągnięcia ręki" do Mikiego. Ja tam dalej wierzę w Mikołaja i mam nadzieję, że się jeszcze pokaże.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5903 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 09:51

  Ambasador napisał:  

  Stau! napisał:  
Miki zakończył testy, Zwoliński ma iść na wypożyczenie. Zatem na jesień pozostajemy z "bramkostrzelnym" duetem Djousse-Chałas.Szkoda, że klub nie sfinalizował "wyciągnięcia ręki" do Mikiego. Ja tam dalej wierzę w Mikołaja i mam nadzieję, że się jeszcze pokaże.Pogoń nie jest fundacją charytatywną, a Miki jakim by nie był zawodnikiem - potrzebowałby z 2-3 miesięcy aby wrócić do ładu fizycznego. Sam zawodnik pewnie też nie chciał grać za paczkę frytek, stąd podziękowania. Testy trwałby zaskakująco długo jak na polskie warunki, więc ocena sytuacja musi być trafna.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2926 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 10:42

  eJay napisał:  

  Ambasador napisał:  

  Stau! napisał:  
Miki zakończył testy, Zwoliński ma iść na wypożyczenie. Zatem na jesień pozostajemy z "bramkostrzelnym" duetem Djousse-Chałas.Szkoda, że klub nie sfinalizował "wyciągnięcia ręki" do Mikiego. Ja tam dalej wierzę w Mikołaja i mam nadzieję, że się jeszcze pokaże.Pogoń nie jest fundacją charytatywną, a Miki jakim by nie był zawodnikiem - potrzebowałby z 2-3 miesięcy aby wrócić do ładu fizycznego. Sam zawodnik pewnie też nie chciał grać za paczkę frytek, stąd podziękowania. Testy trwałby zaskakująco długo jak na polskie warunki, więc ocena sytuacja musi być trafna.Zgadzam się w 100% , mam zaufanie do Wdowczyka a Mikiemu naturalnie życzymy powodzenia.
Okienko transferowe trwa do końca sierpnia więc zawsze istnieje cień szansy na zakontraktowanie napastnika. Zapewne zostanie nawiązany (o ile już nie został) kontakt ze Smolarkiem.

Jeszcze taka ciekawostka transferowa, pupilek Benhakera - Tomek Zahorski, od kilku lat jadący na reprezentacyjnej renomie na co nabierał kolejnych pracodawców skończył w... drużynie z San Antonio która rozgrywa mecze na 3 poziomie rozgrywek amerykańskich. Dodam że z tej ligi nie można spaść ani awansować :)


ddd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2622 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 10:58

  eJay napisał:  

  Ambasador napisał:  

  Stau! napisał:  
Miki zakończył testy, Zwoliński ma iść na wypożyczenie. Zatem na jesień pozostajemy z "bramkostrzelnym" duetem Djousse-Chałas.Szkoda, że klub nie sfinalizował "wyciągnięcia ręki" do Mikiego. Ja tam dalej wierzę w Mikołaja i mam nadzieję, że się jeszcze pokaże.Pogoń nie jest fundacją charytatywną, a Miki jakim by nie był zawodnikiem - potrzebowałby z 2-3 miesięcy aby wrócić do ładu fizycznego. Sam zawodnik pewnie też nie chciał grać za paczkę frytek, stąd podziękowania. Testy trwałby zaskakująco długo jak na polskie warunki, więc ocena sytuacja musi być trafna.Dokładnie. Niestety Miki podjął złą decyzję o dołączeniu do Pogoni dopiero w ostateczności, co skutkowało przespaniem okresu przygotowawczego i teraz brakiem kondycji i ogrania. Pogoń nie może sobie pozwolić na utrzymywanie zawodnika, z którego pożytku będzie tyle samo co z Chałasa czy Djousse. Gdyby natomiast za pieniądze płacone Donaldowi wstawić Mikiego, bez wahania bym taką roszadę zrobił tak jak 99% Was tutaj ;)


POGOŃ !!
kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 4114 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 11:17
Ja tam przygotowanego do gry Donalda nie wymieniłbym na kompletnie bez przygotowania fizycznego Mikiego. Sorry :)
Mógł przyjechać wcześniej na "testy", pojechać z zespołem na obóz. Jakby przyszła jakaś oferta to by poszedł, byłby przygotowany do gry. Ale jak wiemy nie przyszła i Miki zamiast pojechać na obóz przygotowawczy to on biegał sam ze sobą... Teraz pewnie skończy we Flocie, Chojniczance lub w Kotwicy.


Stau!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3710 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 15:13
http://www.weszlo.com/news/15717-Mikolaj_Lebedynski_-_Nie_jestem_prostakiem_i_odpowiedzialem_grzecznie_ale_nie_dam_sobie_wejsc_na_glowe

Ciekawe...


Pogoń Szczecin MKS Aż Po Życia Kres!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 15:50
E tam, teraz się zacznie dumanie i szukanie dziury w całym. Prawda jest taka, że Lebedyński przyjechał na testy bez przepracowania okresu przygotowawczego, nieprzygotowany do sezonu. Było to widać w sparingach (ociężały i dość wolny).

Nikt mu łaski robić nie będzie, że za nazwisko dostanie od razu angaż oraz pierwszy skład - zresztą niby dlaczego tylko dlatego, że jest chłopakiem z regionu i odrzucił ofertę Cracovii? Pewnie, że to się chwali i należy się Mikołajowi za to szacunek, ale bądźmy poważni.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5088 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 15:56

  eF^ napisał:  
E tam, teraz się zacznie dumanie i szukanie dziury w całym. Prawda jest taka, że Lebedyński przyjechał na testy bez przepracowania okresu przygotowawczego, nieprzygotowany do sezonu. Było to widać w sparingach (ociężały i dość wolny).

Nikt mu łaski robić nie będzie, że za nazwisko dostanie od razu angaż oraz pierwszy skład - zresztą niby dlaczego tylko dlatego, że jest chłopakiem z regionu i odrzucił ofertę Cracovii? Pewnie, że to się chwali i należy się Mikołajowi za to szacunek, ale bądźmy poważni.Miki sam jest sobie winny. Po powrocie do Polski lekko mu puściły hamulce i się delikatnie mówić zaniedbał. Myślał, że bez problemu znajdzie klub w Polsce, a tutaj psikus i teraz poszedł się żalić do mediów.
Za chwilę na Weszło ma pojawić się odpowiedź Wdowczyka.


TommyBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5872 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 16:07
Może już pamieć nie ta z racji wieku ale jakoś sobie nie przypominam, żeby on przed wyjazdem do Holandii był mega napadziorem(oczywiście jak na polskie realia) i nakur..iał bramkę za bramką...
Nie rozumiem tutaj całego zamieszania wokół jego osoby, ot kolejny grajek bez formy który wrócił ze średnio udanych saksów i wydaję mu się ze będzie zbawicielem Pogoni...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5243 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 16:08
Mikołaj "wielka gwiazda holenderskich boisk " Lebedynski, kolejny megaloman. No co tej koleś liczył? Wyjeżdżając z Polski był dość przeciętnym grajkiem, acz perspektywicznym, teraz juz nawet nie jest takowym. Także niech nie wali dąsów tylko bierze sie do roboty, bo skończy jak wielu przed nim, gdzieś tam w niższych klasach rozgrywkowych. Nie ma co, ma koleś tupet. Kolejny przykład na to, że wzrasta awersja z mojej strony do piłkarzyn z regionu. Bo im sie należy...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
maxpio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2928 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 16:11
Ja zwróciłem uwagę w całej tej sytuacji na coś innego.
Widać kto prowadzi tą drużynę. I wstyd mi to mówić ale gratulacje dla Smolnego, że się nie wpierdala.

Wdowczyk powiedział out to zawodnik wylatuje bez względu na to jaką jest "gwiazdą" i czy jest z regionu ;)

Edit: http://www.weszlo.com/news/15719-Dariusz_Wdowczyk_-_Lebedynski_stracil_trzy_tygodnie_ktore_ciezko_nadrobic


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5243 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/07/2013 16:14
Problem jednak pozostał. Mianowicie - nadal nie mamy napastnika. I nadal nie kumam czym tak zaurocza kolejnych trenerów ten nieudacznik Dziuse.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
jns

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005