Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/11/2005 20:28

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Znawca nazwisk i talentow polskiej pilki noznej ze mnie zaden. Prosze powiedzcie mi, czy ten Kazimierczak jest tak naprawde zajebisty, ze wielka Wisla chce go u siebie? W czym przejawia sie jego talent i ewenement?



Jego ogólna zajebistość przejawia się przede wszystkim w odpowiednim marketingu oraz notorycznym lansowaniu przez Ptaka.
PS. Wisla juz przestaje byc wielka.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6748 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/11/2005 22:25
Ja naprawde nie wiem dlaczego tzw. specjalisci i wszelkiej masci eksperci uwazaja Kazmierczka za takiego wspanialego pilkarza. Jedna polowka z meczu reprezentacji wystarczyla mi.
Zenada!!!


WYCHOWANY NA POGONI
rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6885 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 15/11/2005 15:20
Karuzela rusza i już nikt tego nie ukrywa... tradycyjnie zajzałem do brazylijskiego żródła i oto efekty (jak uczy dośwaidzczenie z przerwy letniej należy ostrożnie traktować to co jet napisane... :))

Na początek... wygląda na to, że wcześniej wspominany przez Antoniego trener współpracujący z Dawidem Ptakiem w Brazylii to Jose Carlos Serrão...

Z 07/11/2005
"Trener Jose Carlos Serrão przygotowuje się do nowego zadania w sezonie 2006. Po stresującym roku, przygotowuje się do objęcia Pogoni, drużyny z polskiej pierwszej ligi. Grupa biznesmenów obecnie obserwuje w Brazylii kilku zawodników i ta grupa zawodników rozpocznie przygotowania do sezonu w grudniu w ośrodku Oskar Inn. w mieście Monte sião-MG. „Celem jest przygotowanie do trwających zaledwie trzy miesiące rozgrywek w Europie” – powiedział Serrão, który obserwował wiele meczów brazylijskiej lidze."

Informacje dodatkowe: Trudno po przeanalizowaniu tekstu na stronie stwierdzić czy ten koleś ma objąć w przyszłości Pogoń w Polsce... bardziej skłaniał bym się do tego że ma czuwać nad przygotwaniem wybranych zawodników do rundy wisennej. W każdym razie do końca sezonu 2005 Jose Carlos Serrão trenował club União Barbarense-SP grający w 2 lidze brazylijskiej (serie B)… zainteresowani powinni wiedzieć jak to czytać… bo to nie takie proste z tymi ligami - ogólnie druga liga brazylijska to nie tragedia. Niestety klubowi nie wiodło się w lidze i spada do trzeciej (serie C)… ogólnie klub miał spore problemy, nie wypłacanie pensji i ogólnie totalnie rozłożona atmosfera w druzynie.

Źródło http://www.futebolinterior.com.br/osite/internac.php?nid=94059

A teraz troche na temat zawodnków:

Z 14/11/2005
Z informacji w artykule o ogólnej sytuacji klubu Guaçuano drugiej ligi regionu Sao Paulo (Campeonato Paulista - 2ª Divisão )… klub wygrał swoja grupę w ramach tych rozgrywek.

Napastnik Galinho (8 goli w rozgrywkach, 14 meczy) i Felipe (5 goli), obrońca Lopes i bramkarz Novaes są w Monte Alegre do Sul i trenują z polską drużyną Pogoń (chyba się pospieszyli), aby udowodnić że mogą być wzmocnieniem dla drużyny w rozgrywkach o mistrzostwo Polski w 2006 roku.

Źródło: http://www.futebolinterior.com.br/osite/internac.php?nid=94570

Dla szperaczy: Felipe to Felipe Gianelli Marques innych nie znam... mam nadzieje że niedługo będzie tu pełan lista klubów itd. Powodzenia


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 15/11/2005 16:03
Good job rico :) Ty samemu tłumaczysz sobie tekst po portugalsku ?:)
Tak dla uzupełnienia informacji o Jose Carlosie Serrão- jego fotka

Obrazek jpg wstawiony na forum
Co do zawodników nie moge się dokopać do żadnych informacji, ani w necie ani w FM 2006...


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 15/11/2005 16:15

  rico napisał:  
Karuzela rusza i już nikt tego nie ukrywa... tradycyjnie zajzałem do brazylijskiego żródła i oto efekty (jak uczy dośwaidzczenie z przerwy letniej należy ostrożnie traktować to co jet napisane... :))

Na początek... wygląda na to, że wcześniej wspominany przez Antoniego trener współpracujący z Dawidem Ptakiem w Brazylii to Jose Carlos Serrão...

Z 07/11/2005
"Trener Jose Carlos Serrão przygotowuje się do nowego zadania w sezonie 2006. Po stresującym roku, przygotowuje się do objęcia Pogoni, drużyny z polskiej pierwszej ligi. Grupa biznesmenów obecnie obserwuje w Brazylii kilku zawodników i ta grupa zawodników rozpocznie przygotowania do sezonu w grudniu w ośrodku Oskar Inn. w mieście Monte sião-MG. „Celem jest przygotowanie do trwających zaledwie trzy miesiące rozgrywek w Europie” – powiedział Serrão, który obserwował wiele meczów brazylijskiej lidze."

Informacje dodatkowe: Trudno po przeanalizowaniu tekstu na stronie stwierdzić czy ten koleś ma objąć w przyszłości Pogoń w Polsce... bardziej skłaniał bym się do tego że ma czuwać nad przygotwaniem wybranych zawodników do rundy wisennej. W każdym razie do końca sezonu 2005 Jose Carlos Serrão trenował club União Barbarense-SP grający w 2 lidze brazylijskiej (serie B)… zainteresowani powinni wiedzieć jak to czytać… bo to nie takie proste z tymi ligami - ogólnie druga liga brazylijska to nie tragedia. Niestety klubowi nie wiodło się w lidze i spada do trzeciej (serie C)… ogólnie klub miał spore problemy, nie wypłacanie pensji i ogólnie totalnie rozłożona atmosfera w druzynie.

Źródło http://www.futebolinterior.com.br/osite/internac.php?nid=94059

A teraz troche na temat zawodnków:

Z 14/11/2005
Z informacji w artykule o ogólnej sytuacji klubu Guaçuano drugiej ligi regionu Sao Paulo (Campeonato Paulista - 2ª Divisão )… klub wygrał swoja grupę w ramach tych rozgrywek.

Napastnik Galinho (8 goli w rozgrywkach, 14 meczy) i Felipe (5 goli), obrońca Lopes i bramkarz Novaes są w Monte Alegre do Sul i trenują z polską drużyną Pogoń (chyba się pospieszyli), aby udowodnić że mogą być wzmocnieniem dla drużyny w rozgrywkach o mistrzostwo Polski w 2006 roku.

Źródło: http://www.futebolinterior.com.br/osite/internac.php?nid=94570

Dla szperaczy: Felipe to Felipe Gianelli Marques innych nie znam... mam nadzieje że niedługo będzie tu pełan lista klubów itd. Powodzenia



odrazu na poczatku powiem ze nie mam nic pzeciwko Brazylijczykom czy innym z tamtych regionow ale to juz sie powoli robi Copa America...... czy tak ma wyglad klub pilkarski w Polsce :?:
moim zdaniem chyba nie........


mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 15/11/2005 16:30
zalamalem sie jak przeczytalem o tych brazylijskich planach. boje sie ze z prawdziwej Pogoni zostanie juz tylko historia, stadion, barwy i kibice (spodziewalem sie tego od pewnego czasu). brawo rico! mistrzowska robota


ja kocham Pogon
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 15/11/2005 17:12
damn - no wspaniale, żeby tylko się nie okazało, że na wiosnę Pogoń będzie polską drużyną tylko z nazwy...;/

O ile jeszcze Kaźmierczaka Ptak mógłby sprzedać /ja też jakoś nie rozumiem tego rozpływania się nad jego talentem/ tak gorzej troche z Grzelakiem bo on jednak widać, że sie przykłąda i czasem mu nawet coś z tego wychodzi...


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6822 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/11/2005 14:47

  rico napisał:  
Karuzela rusza i już nikt tego nie ukrywa... tradycyjnie zajzałem do brazylijskiego żródła i oto efekty (jak uczy dośwaidzczenie z przerwy letniej należy ostrożnie traktować to co jet napisane... :))

Na początek... wygląda na to, że wcześniej wspominany przez Antoniego trener współpracujący z Dawidem Ptakiem w Brazylii to Jose Carlos Serrão...

Z 07/11/2005
"Trener Jose Carlos Serrão przygotowuje się do nowego zadania w sezonie 2006. Po stresującym roku, przygotowuje się do objęcia Pogoni, drużyny z polskiej pierwszej ligi. Grupa biznesmenów obecnie obserwuje w Brazylii kilku zawodników i ta grupa zawodników rozpocznie przygotowania do sezonu w grudniu w ośrodku Oskar Inn. w mieście Monte sião-MG. „Celem jest przygotowanie do trwających zaledwie trzy miesiące rozgrywek w Europie” – powiedział Serrão, który obserwował wiele meczów brazylijskiej lidze."

Informacje dodatkowe: Trudno po przeanalizowaniu tekstu na stronie stwierdzić czy ten koleś ma objąć w przyszłości Pogoń w Polsce... bardziej skłaniał bym się do tego że ma czuwać nad przygotwaniem wybranych zawodników do rundy wisennej. W każdym razie do końca sezonu 2005 Jose Carlos Serrão trenował club União Barbarense-SP grający w 2 lidze brazylijskiej (serie B)… zainteresowani powinni wiedzieć jak to czytać… bo to nie takie proste z tymi ligami - ogólnie druga liga brazylijska to nie tragedia. Niestety klubowi nie wiodło się w lidze i spada do trzeciej (serie C)… ogólnie klub miał spore problemy, nie wypłacanie pensji i ogólnie totalnie rozłożona atmosfera w druzynie.

Źródło http://www.futebolinterior.com.br/osite/internac.php?nid=94059

A teraz troche na temat zawodnków:

Z 14/11/2005
Z informacji w artykule o ogólnej sytuacji klubu Guaçuano drugiej ligi regionu Sao Paulo (Campeonato Paulista - 2ª Divisão )… klub wygrał swoja grupę w ramach tych rozgrywek.

Napastnik Galinho (8 goli w rozgrywkach, 14 meczy) i Felipe (5 goli), obrońca Lopes i bramkarz Novaes są w Monte Alegre do Sul i trenują z polską drużyną Pogoń (chyba się pospieszyli), aby udowodnić że mogą być wzmocnieniem dla drużyny w rozgrywkach o mistrzostwo Polski w 2006 roku.

Źródło: http://www.futebolinterior.com.br/osite/internac.php?nid=94570

Dla szperaczy: Felipe to Felipe Gianelli Marques innych nie znam... mam nadzieje że niedługo będzie tu pełan lista klubów itd. Powodzenia



świetna robota tylko tak dalej


muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/11/2005 18:17

  mundek napisał:  
zalamalem sie jak przeczytalem o tych brazylijskich planach. boje sie ze z prawdziwej Pogoni zostanie juz tylko historia, stadion, barwy i kibice (spodziewalem sie tego od pewnego czasu). brawo rico! mistrzowska robota



Ja bym az tak nie dramatyzowal. NIe ma sensu dyskutowac co to znaczy z "prawdziwej Pogoni" bo to jest tak samo jka z dyskusja o tym kto jest prawdziwym kibicem. Natomiast w tym miescie ceni sie ludzi ktorym zalezy i ktorzy oddaja serce dla Naszego klubu. Takimi zawodnikami byli np. Kuras czy Mandrysz a przeciez wcale nie sa wychowankami. Jak widze ze przykladowo Tavares zapiernicza po calym boisku to dlaczego ma uwazac go za zawodnika drugiej kategorii. Jak dobrze pamietam w grupce ktora podesza do kibicow w Wodzislawiu byl Julcilmar a np. Celebana nie bylo chociaz jest chlopakiem ze Szczecina. Z reszta pozyjemy zobaczymy...


Kto nie pije ten donosi....
Berni_MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/11/2005 19:09
Ja się dziwiw ze Ptak jeszcze sciąga Brazylijczyków.Wszyscy krytykują i się śmieją z tego.Nie dość ze są statzy)nie którzy) to i słaby(to prawie wszyscy :]) po co tei aswalty.Jeszcze chce robić czystke w Pogoni.Może pozbyś cie Trałki,Ediego,Milarowi,Diveckiego a reszta niech zostanie i niech ściąga Polaków.I niech ściąga jakiś pożądnych piłkarzy a nie tanich słabiaków i za prawie za darmo.Jak chce coś osiągnąć(europejskie puchary) to niech kupi pożądnych graczy najlepiej Polaków.Niech gra sobie 2-3 obcokrajowców a nie 7-8 obcokrajowców.Niech kupi 2obrońców 2-3 pomocników 2 napastników.Niech robi co chce to moje zdanie ale jak sprzeda Kazia,Grzelaka,Łabędzie itp. to będe wkurzony na Pogoń i nie wiem czy będe na mecze chodził jak będzie badziewie.i oczywiście zwolnić Panika i dać trenerka(Kurasa,Kaczmarka,Radolskiego czy jakiegoś tam w miare dobrego trenera).Robta co chceta i myślcie co chcecia a ja tak myśle :D


Pogoń nasza ukochana,chociaż jest importowana.BRASIL
mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/11/2005 19:19
muniek nie lap za slowka tylko napisz cos konkretnego. faktem jest ze niektorych zawodnicy naszego zespolu z Pogonia laczy tylko kontrakt i nic wiecej. ciesza sie ze moga garac w Szczecinie bo tak grali by w brazylijskich wioskach, lub naszych typu Piotrkow. dobry zawodnik to pilkarz ktory ma swiadomosc gdzie gra, dla kogo gra i ile dla kibicow znaczy jego druzyna. chodzi o swiadomosc przynaleznosci do pewnego zespolu, o swojej historii, tradycji, barwach itd. to tak jak ze swiadomoscia przynaleznosci do narodu, ktorej nie maja niektorzy ludzie.
Pilkarz powinien sobie zasluzyc na akceptacje kibicow, szczegolnie z obcego kraju. w ocecnym zespole sa osoby ktore uwaznaja, ze powinni byc kochani przez kibicow i nie musza robic nic aby ta milosc sobie zaskabic. Kibic najlatwiej identyfikuje sie z klubem poprzez zawodnikow. Niestety czasem bywa tak, zawodnik nie identyfikuje sie z klubem. Z kim ma sie w takiej sytuacji identyfikowac kibic? Zostaja mu tylko barwy, historia, stadion i inni koledzy kibice.
Z cala stanowczosciom stwierdzam, ze w obecnym zespole Portowcow z powolania jest jak na lekarstwo. A co bedzie po zapowiadanej czystce? obawiam sie ze wyleca wlasnie nie ci co powinni, a sprowadzi sie anonimowych grajkow.
Nie chodzi mi tylko o gest takie jak pdziekowania, bo to mozna robic pod publike. Ja ta druzyne troche znam...


ja kocham Pogon
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/11/2005 19:38

  Berni_MKS napisał:  
to będe wkurzony na Pogoń i nie wiem czy będe na mecze chodził jak będzie badziewie.i oczywiście zwolnić Panika i dać trenerka(Kurasa,Kaczmarka,Radolskiego czy jakiegoś tam w miare dobrego trenera).



po 1. nie zly na Pogoń bo klub nie jest nic winien tylko i wylacznie Ptak.
po 2. z klubem podobno sie jest na dobre i na zle ;)
po 3. co do trenera to masz racje :D
Pozdrawiam


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/11/2005 17:40
Polska dla Polakow ...
Ew. 2-3 graczy pokroju milat
A co do Kazka to widza w nim Strzal,Technike,Warunki oraz szybkosc .. mowie wam ze gdyby chcial to by duzo osiagnal ... Widac w nim naprawde spore umiejetnosci ale albo one drzemia i nie chca wstac albo to poprostu nie jest "doszlifowane" do konca ..


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/11/2005 18:55

  Porto napisał:  

  Berni_MKS napisał:  
to będe wkurzony na Pogoń i nie wiem czy będe na mecze chodził jak będzie badziewie.i oczywiście zwolnić Panika i dać trenerka(Kurasa,Kaczmarka,Radolskiego czy jakiegoś tam w miare dobrego trenera).



po 1. nie zly na Pogoń bo klub nie jest nic winien tylko i wylacznie Ptak.
po 2. z klubem podobno sie jest na dobre i na zle ;)
po 3. co do trenera to masz racje :D
Pozdrawiam



po 1.zgadzam się :)
po 2. zgadzam się :)
po 3. Wszyscy chyba widzieli co Kuras zrobił z Bełchatowa , Kaczmarek z Górnikiem, Groclin też ostatnio coś się wystrzelał ale moim zdaniem błędem było zwolnienie go.
po 4 . jak mamy o coś walczyć jak u nas jest co pół roku czystka ???


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/11/2005 20:05

  stahu napisał:  

  Porto napisał:  

  Berni_MKS napisał:  
to będe wkurzony na Pogoń i nie wiem czy będe na mecze chodził jak będzie badziewie.i oczywiście zwolnić Panika i dać trenerka(Kurasa,Kaczmarka,Radolskiego czy jakiegoś tam w miare dobrego trenera).



po 1. nie zly na Pogoń bo klub nie jest nic winien tylko i wylacznie Ptak.
po 2. z klubem podobno sie jest na dobre i na zle ;)
po 3. co do trenera to masz racje :D
Pozdrawiam



po 1.zgadzam się :)
po 2. zgadzam się :)
po 3. Wszyscy chyba widzieli co Kuras zrobił z Bełchatowa , Kaczmarek z Górnikiem, Groclin też ostatnio coś się wystrzelał ale moim zdaniem błędem było zwolnienie go.
po 4 . jak mamy o coś walczyć jak u nas jest co pół roku czystka ???



fajno ze sie ze mna zgadzasz :)
z po 3 to mialem na mysli by zwolnic Panika ;)
Pozdro


Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6748 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 18/11/2005 09:04

  Cytat:  
A co do Kazka to widza w nim Strzal,Technike,Warunki oraz szybkosc .. mowie wam ze gdyby chcial to by duzo osiagnal ... Widac w nim naprawde spore umiejetnosci ale albo one drzemia i nie chca wstac albo to poprostu nie jest "doszlifowane" do konca




Ze wszystkich elementow , ktore wymieniles jako zalety Kazka to zgodze sie tylko z jednym. Tak, masz racje strzal ma naprawde piekielnie mocny choc czesto zdarza mu sie zle zlozyc do strzalu. To jest w ogole chyba problem polskich pilkarzy.

Jesli twierdzisz , ze Kazek jest szybki to ja wymiekam. Przeciez on porusza sie po boisku jak zolw. Poza tym jest malo zwrotny i traci mi drewnem.
Techniki brak- czeste straty pilek w srodku boiska wlasnie dzieki jak twierdzisz dobregop wyszkolenia technicznego.
Warunki ma dobre ale w polskiej lidze jest kilku lepszych srodkowych pomocnikow o znacznie gorszych warunkach wiec spokojnie np. Pawel Drumlak.

Reasumujac jest to przecietny kopacz w bardzo slabej polskiej lidze


WYCHOWANY NA POGONI
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 18/11/2005 17:07

  Praga Płd napisał:  

  Cytat:  
A co do Kazka to widza w nim Strzal,Technike,Warunki oraz szybkosc .. mowie wam ze gdyby chcial to by duzo osiagnal ... Widac w nim naprawde spore umiejetnosci ale albo one drzemia i nie chca wstac albo to poprostu nie jest "doszlifowane" do konca




Ze wszystkich elementow , ktore wymieniles jako zalety Kazka to zgodze sie tylko z jednym. Tak, masz racje strzal ma naprawde piekielnie mocny choc czesto zdarza mu sie zle zlozyc do strzalu. To jest w ogole chyba problem polskich pilkarzy.

Jesli twierdzisz , ze Kazek jest szybki to ja wymiekam. Przeciez on porusza sie po boisku jak zolw. Poza tym jest malo zwrotny i traci mi drewnem.
Techniki brak- czeste straty pilek w srodku boiska wlasnie dzieki jak twierdzisz dobregop wyszkolenia technicznego.
Warunki ma dobre ale w polskiej lidze jest kilku lepszych srodkowych pomocnikow o znacznie gorszych warunkach wiec spokojnie np. Pawel Drumlak.

Reasumujac jest to przecietny kopacz w bardzo slabej polskiej lidze



a widzisz ja sie zgodze tylko z tym ze jest malo zwrotny ... Technike ma mowie Ci bo pamietam jak moj uwjek gral z nim co jeszzce wtedy nie byl taki wielki ale maly tez nie byl a technike mial niebagatela :) a techniki sie nie traci o ile dobrze pamietam .. Porusza sie jak zolw ? przeciez napisalem ze jak chcialoby mu sie to by osiagnal duzo a myslisz ze dlaczego nie biega ? bo mu sie nie chce :]
Pzdr :)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Krzyś
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6707 dni




Transfery: kogo sprzedać - 20/11/2005 14:44
Moim zdaniem trzeba sprzedać: Każmierczaka,Trałke,Milara,Łabędzkiego,Peskovica-Fabinak jesy lepszy


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7369 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/11/2005 14:58
na potrzeby tematu zmieniłem z z przerwy letniej na zimową więc proszę tutaj dokonywać wpisów o transferach do Pogoni i z Pogoni


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/11/2005 17:26
Trałke do rezerw :o


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005