Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 18:35

  nowa od nowa napisał:  

  manes napisał:  
myśle że Ława byłby sporym wzmocnieniem



o nie crazy to może jeszcze Piotrowskiego,Rydzaka i Kaczorowskiego? Pewnie też gdzies kopią i by sie przydali hihi



Ooooo widzę, że kolega lubi krytykować wyłącznie dla samej krytyki. A to bardzo nieładnie i zdecydowanie zahacza o malkontenctwo, by nie powiedzieć o poważniejsze schorzenie. Może nie wyśmiewajmy od razu każdego piłkarskiego nazwiska umieszczonego w tym wątku. Jeśli trener Mandrysz uzna, że dani piłkarze pasują mu do koncepcji zespołu i osiągnie z nimi później zamierzony cel to ja mogę zgodzić się nawet na transfer Kaczorowskiego i Piotrowskiego. O "pozasportowych" kwestiach nie będę się tutaj rozwijał. Tyle ode mnie.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 18:35

  nowa od nowa napisał:  

  manes napisał:  
myśle że Ława byłby sporym wzmocnieniem



o nie crazy to może jeszcze Piotrowskiego,Rydzaka i Kaczorowskiego? Pewnie też gdzies kopią i by sie przydali hihi



Jak juz to RYCAKA znawco. Dla mnie Ława jest niewiadoma, kiedys juz mowilem ze nie widzlaem jego wyczynow ostatnich na boisku.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 18:50

  Sampaio napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  manes napisał:  
myśle że Ława byłby sporym wzmocnieniem



o nie crazy to może jeszcze Piotrowskiego,Rydzaka i Kaczorowskiego? Pewnie też gdzies kopią i by sie przydali hihi



Ooooo widzę, że kolega lubi krytykować wyłącznie dla samej krytyki. A to bardzo nieładnie i zdecydowanie zahacza o malkontenctwo, by nie powiedzieć o poważniejsze schorzenie. Może nie wyśmiewajmy od razu każdego piłkarskiego nazwiska umieszczonego w tym wątku. Jeśli trener Mandrysz uzna, że dani piłkarze pasują mu do koncepcji zespołu i osiągnie z nimi później zamierzony cel to ja mogę zgodzić się nawet na transfer Kaczorowskiego i Piotrowskiego. O "pozasportowych" kwestiach nie będę się tutaj rozwijał. Tyle ode mnie.



widze że nie za bardzo pojąłeś moich intencji. pisałem dzis troche wyżej że koncert zyczen który tu przedstawiany jest, w sporej większości to abstrakcja. poczekajmy na stanowsko klubu. spojrz-ile to już ukochany wszem i wobec drumlak jest do nas przymierzany? praktycznie co runda temat wraca. jak to sie ma realiów?

Druga kwestia,po co nam odgrzewane kotlety typu Magdoń? Kiedy on coś grał? jest nowa fala bierzmy takich którzy teraz coś grają a nie sugerujemy sie suchymi nazwiskami. taka była moja konotacja.

apropo Ławy-dopóki będzie na niego "popyt" z Gdyni zapomnijcie że tu wróci. to nie filantrop (tam ma wiekszą kase i póki co teraz to gdynia ma większy prestriż sportowy). Nawet na ławie (sic!) pewnie by wolał tam siedzieć niz do nas przyjść grać. dziwie sie że ludzie pewnych rzeczy nie chcą pojąć.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 19:23

  Cytat:  
Sporo zawirowań było w karierze Marcina Klatta, ale w minionej rundzie przypomniał on na zapleczu Ekstraklasy, że potrafi grać w piłkę. Błyszczał w barwach Warty Poznań, dlatego nie dziwi zainteresowanie ze strony silniejszych klubów - na czele z Pogonią Szczecin.

W rozmowie z Futbol.pl piłkarz uchylił rąbka tajemnicy w tej sprawie. - Na razie sam tak naprawdę nie wiem, jak to wygląda. Czytałem o możliwym transferze do Pogoni w internecie. Jakieś delikatne rozmowy z działaczami Portowców były, ale nic poza tym. Nie przedstawiono żadnych konkretów, nie dyskutowaliśmy o długości kontraktu i tak dalej. Występy w Szczecinie są ciekawą perspektywą, ale zobaczymy, dopóki nie pojawi się oficjalna oferta, nic więcej nie mogę powiedzieć - stwierdził 24-letni napastnik.

Klatt w obecnym sezonie strzelił już 10 goli, więc nie dziwi to, że sporo mówi się o możliwej zmianie barw. Byliśmy ciekawi, czy nie odezwał się już ktoś z samej Ekstraklasy. - Coś tam jest, pojawiają się jakieś zapytania, ale tylko tyle zdradzę - uciął zawodnik.

Wychowanek Lecha Poznań jest zadowolony ze swojej formy. O tym, że będzie dobrze świadczył już pierwszy mecz ligowy, w którym ustrzelił on hat-tricka. - Ta runda bez wątpienia była bardzo udana dla zespołu. Wypada się z tego tylko cieszyć. Moje dobre statystyki to przede wszystkim zasługa całej drużyny, a także efekt tego, że trenuję indywidualnie, nadrabiam zaległości i efekty są widoczne - mówił Klatt.

Snajperowi Warty w ataku towarzyszy Piotr Reiss, już niemal człowiek instytucja w polskiej piłce, mimo ostatnich zawirowań wokół jego osoby, niekoniecznie natury sportowej. - To już są jego problemy, nie wypada o tym mówić. Na boisku świetnie mi się z nim gra. Dużo widzi, znakomicie się ustawia. Wychodzi olbrzymie doświadczenie Reissa. Rozegrał ponad 300 meczów w Ekstraklasie, strzelił mnóstwo goli i tego nikt mu nie zabierze. Bez wątpienia dużo wniósł do zespołu - komplementował Klatt starszego kolegę.

Kibice Warty mają powody do zmartwień, bo odejść z niej może nie tylko nasz rozmówca, ale również trener Bogusław Baniak. Zatrudnić chce go Podbeskidzie Bielsko-Biała. Co na to sam piłkarz? Czy zmiana klubu przez tego szkoleniowca zwiększy jego chęć na przejście do nowego klubu? - To nie ma znaczenia. Jeśli trener ma lepszą ofertę, pewnie z niej skorzysta, to normalne. Nie będę się jednak kierował tym, czy Baniak zostanie w Warcie, czy nie - podkreśla napastnik.

Przemysław Michalak



Taki dobry "chłyt maketingowy" :]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 20:02

  nowa od nowa napisał:  
...widze że nie za bardzo pojąłeś moich intencji...



No niestety nie pojąłem, bo jestem taki trochę niepojętny gość. Tak samo z tą konotacją - dla mnie to za trudne słowo. Ale odnośnie tematu: uważam, że porównanie Ławy do emerytowanych Rycaka i Piotrowskiego jest zwyczajnym szydzeniem z ich umiejętności i nie ma nic wspólnego z niedostępnością Ławy ani z jego wysokimi żądaniami płacowymi. Przynajmniej ja takiego związku logicznego w twoim żarcie się nie dopatrzyłem.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 20:08
Łapy precz od księcia Szczecina!


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 20:20

  Sampaio napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
...widze że nie za bardzo pojąłeś moich intencji...



No niestety nie pojąłem, bo jestem taki trochę niepojętny gość. Tak samo z tą konotacją - dla mnie to za trudne słowo. Ale odnośnie tematu: uważam, że porównanie Ławy do emerytowanych Rycaka i Piotrowskiego jest zwyczajnym szydzeniem z ich umiejętności i nie ma nic wspólnego z niedostępnością Ławy ani z jego wysokimi żądaniami płacowymi. Przynajmniej ja takiego związku logicznego w twoim żarcie się nie dopatrzyłem.



Jaki związek? Prosze bardzo-urzeczywistnienie tego,przecież stoi tam jak byk. Ława tu nie przyjdzie-rzekłem. Na pewno nie w najbliższym czasie.

A że zadrwiłem,podając pierwsze lepsze przykłady które przyszły mi akurat do głowy-jak czytam o Julcimarach,Batatach,Michalskich i innych to co za różnica czy pojawi sie miedzy nimi ktoś kto już nie kopie w piłke wcale,a jeśli już to gdzieś dla rozrywki. Czym sie ludzie kierują rzucając takimi czy innymi nazwiskami z dupy wziętymi? Sentymentalizm czy brak znajomości tematu?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 20:22

  nowa od nowa napisał:  

  Sampaio napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
...widze że nie za bardzo pojąłeś moich intencji...



No niestety nie pojąłem, bo jestem taki trochę niepojętny gość. Tak samo z tą konotacją - dla mnie to za trudne słowo. Ale odnośnie tematu: uważam, że porównanie Ławy do emerytowanych Rycaka i Piotrowskiego jest zwyczajnym szydzeniem z ich umiejętności i nie ma nic wspólnego z niedostępnością Ławy ani z jego wysokimi żądaniami płacowymi. Przynajmniej ja takiego związku logicznego w twoim żarcie się nie dopatrzyłem.



Jaki związek? Prosze bardzo-urzeczywistnienie tego,przecież stoi tam jak byk. Ława tu nie przyjdzie-rzekłem. Na pewno nie w najbliższym czasie.

A że zadrwiłem,podając pierwsze lepsze przykłady które przyszły mi akurat do głowy-jak czytam o Julcimarach,Batatach,Michalskich i innych to co za różnica czy pojawi sie miedzy nimi ktoś kto już nie kopie w piłke wcale,a jeśli już to gdzieś dla rozrywki. Czym sie ludzie kierują rzucając takimi czy innymi nazwiskami z dupy wziętymi? Sentymentalizm czy brak znajomości tematu?



Ława to chyba jedna z ostatnich osób jaką bym chciał widzieć teraz w Pogoni...


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 20:28

  szpadel85 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Sampaio napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
...widze że nie za bardzo pojąłeś moich intencji...



No niestety nie pojąłem, bo jestem taki trochę niepojętny gość. Tak samo z tą konotacją - dla mnie to za trudne słowo. Ale odnośnie tematu: uważam, że porównanie Ławy do emerytowanych Rycaka i Piotrowskiego jest zwyczajnym szydzeniem z ich umiejętności i nie ma nic wspólnego z niedostępnością Ławy ani z jego wysokimi żądaniami płacowymi. Przynajmniej ja takiego związku logicznego w twoim żarcie się nie dopatrzyłem.



Jaki związek? Prosze bardzo-urzeczywistnienie tego,przecież stoi tam jak byk. Ława tu nie przyjdzie-rzekłem. Na pewno nie w najbliższym czasie.

A że zadrwiłem,podając pierwsze lepsze przykłady które przyszły mi akurat do głowy-jak czytam o Julcimarach,Batatach,Michalskich i innych to co za różnica czy pojawi sie miedzy nimi ktoś kto już nie kopie w piłke wcale,a jeśli już to gdzieś dla rozrywki. Czym sie ludzie kierują rzucając takimi czy innymi nazwiskami z dupy wziętymi? Sentymentalizm czy brak znajomości tematu?



Ława to chyba jedna z ostatnich osób jaką bym chciał widzieć teraz w Pogoni...



Czy chce ,czy nie chce,to nie ma znaczenia. Spekulacje rzadko sie sprawdzają,poczekajmy na konkretne fakty co do ewentualnych wzmocnień i wtedy można sie rozwodzić czy takiego zawodnika chcemy czy też nie. Teraz moge napisać że Xavi Hernandez by sie przydał ,wszak mamy kiche w środku pola...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 20:34
Bartosz Ława Nasz Arkowiec!


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 20:50

  eM napisał:  
Bartosz Ława Nasz Arkowiec!



Cos mowil w rozmowie na zywo ze niema nic wspolnego z ta flaga i zrobili ja bez jego wiedzy,sam zdziwko zalapal jak ja zobaczyl na plocie. Ława w Pogoni? Jak najbardziej! - tez juz jakis czas temu slyszalem ploty o tym transferze, bardzo mocne wzmocnienie srodkowej formacji, ktore jest nam teraz bardzo potrzebne. Niektorzy niechca Ławy - wychowanka Pogoni a chca Klatta - rodowitego Poznaniaka-LECHITE...bo strzelil kilka bramek w tym sezonie?? smieszne.

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 27 listopada 2009, 10:09 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 21:32

  Randall McMurphy napisał:  

  eM napisał:  
Bartosz Ława Nasz Arkowiec!



Cos mowil w rozmowie na zywo ze niema nic wspolnego z ta flaga i zrobili ja bez jego wiedzy,sam zdziwko zalapal jak ja zobaczyl na plocie. Ława w Pogoni? Jak najbardziej! - tez juz jakis czas temu slyszalem ploty o tym transferze, bardzo mocne wzmocnienie srodkowej formacji, ktore jest nam teraz bardzo potrzebne. Niektorzy niechca Ławy - wychowanka Pogoni a chca Klatta - rodowitego Poznaniaka-Lechiste...bo strzelil kilka bramek w tym sezonie?? smieszne.



Jak pojawila sie ta flaga, to udzielil wywiadu jakiemus gdynskiemu serwisowi, gdzie otwarcie stwierdzil, ze to Pogon jest jego klubem i predzej czy pozniej tu wroci. Moim zdaniem sa realne szanse, ze Lawa wroci do Pogoni, ale chyba dopiero po tym sezonie. On ma jeszcze wazny kontrakt z Arka, a ci tak latwo go nie puszcza. Lawa z kolei twierdzi, ze minione derby byly ostatnimi w jego wykonaniu, to w polaczeniu z faktem, ze niedawno w Szczeicnie kupil mieszkanie, moze wskazywac na jedno.:)
O aspekt sportowy nie ma sie co martwic. Lawa jest wiodaca postacia w Arce i podejrzewam, ze tak samo byloby u nas, zwlaszcza ze mamy delikatna posuche na jego pozycji. Druga sprawa, to nei rozumiem czemu niektorzy nie chca tego zawodnika w naszym klubie, ale do takeigo narzekania juz sie przyzwyczailem. Bardziej smieszy mnie fakt, ze nie tak dawno wszyscy podziwiali, ze Kowalczyk byl najwiekszym pijakiem w lidze i zarazem najlepszy jej napatsnikeim i jeszcze cieszyli sie z jego pozasportowego zycia, a na Klatta leca gromy za cos czego jeszcze nie zrobil, mimo ze Poznan to miasto bardziej przychylne takim wyskokom niz Szczecin.


....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5485 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 21:37

  Przema napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  eM napisał:  
Bartosz Ława Nasz Arkowiec!



Cos mowil w rozmowie na zywo ze niema nic wspolnego z ta flaga i zrobili ja bez jego wiedzy,sam zdziwko zalapal jak ja zobaczyl na plocie. Ława w Pogoni? Jak najbardziej! - tez juz jakis czas temu slyszalem ploty o tym transferze, bardzo mocne wzmocnienie srodkowej formacji, ktore jest nam teraz bardzo potrzebne. Niektorzy niechca Ławy - wychowanka Pogoni a chca Klatta - rodowitego Poznaniaka-Lechiste...bo strzelil kilka bramek w tym sezonie?? smieszne.



Jak pojawila sie ta flaga, to udzielil wywiadu jakiemus gdynskiemu serwisowi, gdzie otwarcie stwierdzil, ze to Pogon jest jego klubem i predzej czy pozniej tu wroci. Moim zdaniem sa realne szanse, ze Lawa wroci do Pogoni, ale chyba dopiero po tym sezonie. On ma jeszcze wazny kontrakt z Arka, a ci tak latwo go nie puszcza. Lawa z kolei twierdzi, ze minione derby byly ostatnimi w jego wykonaniu, to w polaczeniu z faktem, ze niedawno w Szczeicnie kupil mieszkanie, moze wskazywac na jedno.:)
O aspekt sportowy nie ma sie co martwic. Lawa jest wiodaca postacia w Arce i podejrzewam, ze tak samo byloby u nas, zwlaszcza ze mamy delikatna posuche na jego pozycji. Druga sprawa, to nei rozumiem czemu niektorzy nie chca tego zawodnika w naszym klubie, ale do takeigo narzekania juz sie przyzwyczailem. Bardziej smieszy mnie fakt, ze nie tak dawno wszyscy podziwiali, ze Kowalczyk byl najwiekszym pijakiem w lidze i zarazem najlepszy jej napatsnikeim i jeszcze cieszyli sie z jego pozasportowego zycia, a na Klatta leca gromy za cos czego jeszcze nie zrobil, mimo ze Poznan to miasto bardziej przychylne takim wyskokom niz Szczecin.



Nie wierzę w grzeczne życie Klatta w Poznaniu, moim zdaniem jest tam kryty, bo jest gwiazdą :) W Warszawie o jego kłopotach takich jak prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu mówiono otwarcie, bo był tylko jednym z wielu.


mariusz81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5684 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/11/2009 22:18
Odnośnie problemu Klatta.Sam zawodnik już wyraził chęc gry w Pogoni.Co do jego "wyskoków" po to jest kontrakt żeby zastrzec w nim pewne punkty odnośnie po za sportowego trybu życia.Jako piłkarz byłby wzmocnieniem.Ława jest wychowankiem Pogoni a niektórzy bardziej sobie cenią np.chociażby Klatta który jest poznaniakiem i wychowankiem Lecha.Myślę że powrót Ławy do Pogoni byłby fajną wiadomością.Obawiam się tylko że obecnie mało realną.Mimo wszystko prezentuje on poziom ekstraklasowy,a przy naszych problemach w środku byłby idealnym kandydatem.


Pomerenke
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5308 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 27/11/2009 09:30

  mariusz81 napisał:  
Odnośnie problemu Klatta.Sam zawodnik już wyraził chęc gry w Pogoni.Co do jego "wyskoków" po to jest kontrakt żeby zastrzec w nim pewne punkty odnośnie po za sportowego trybu życia.Jako piłkarz byłby wzmocnieniem.Ława jest wychowankiem Pogoni a niektórzy bardziej sobie cenią np.chociażby Klatta który jest poznaniakiem i wychowankiem Lecha.Myślę że powrót Ławy do Pogoni byłby fajną wiadomością.Obawiam się tylko że obecnie mało realną.Mimo wszystko prezentuje on poziom ekstraklasowy,a przy naszych problemach w środku byłby idealnym kandydatem.



Klatt wiele razy balował w ROKERZE z butelką BOLSIKA pod pachą.... przyzwyczajeń się nie zmieni. Ława jak najbardziej.


ad unum omnes - oderint dum metuant !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 27/11/2009 09:44

  Randall McMurphy napisał:  
Niektorzy niechca Ławy - wychowanka Pogoni a chca Klatta - rodowitego Poznaniaka-Lechiste...bo strzelil kilka bramek w tym sezonie?? smieszne.



To on z Poznania i za Lechią? Dziwny przypadek eek?

Jednak go nie bierzemy!

flaga1


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 27/11/2009 10:08

  eM napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Niektorzy niechca Ławy - wychowanka Pogoni a chca Klatta - rodowitego Poznaniaka-Lechiste...bo strzelil kilka bramek w tym sezonie?? smieszne.



To on z Poznania i za Lechią? Dziwny przypadek eek?

Jednak go nie bierzemy!

flaga1



literowek sie juz czepiasz nawet? LECHITE


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6482 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 27/11/2009 11:28
Miałem przyjemność ( a może nawet nie przyjemność ) obejrzeć ostatnie derby trójmiasta . Arka zagrała na poziomie zbliżonym do środka tabeli I ligi ale jednym z niewielu piłkarzy Arki którzy zasługują po tym meczu na jaką kolwiek pochwałe był właśnie Ława . Umiejętnie rozdawał piłki , walczył , widać było że mu zależało ale niestety nie miał z kim grać . Napewno w Pogoni byłby wzmocnieniem . Podobnie Klatt , chłopak z ogromnym potencjałem ale niestety nie poukładany psychicznie ( tak jak Grosicki ) . Dla niego jest to ostatni gwizdek by zaistnieć w polskiej piłce , jeżeli w końcu się opamiętał to możemy mieć z niego wiele pożytku .
Jeżeli chodzi o " niesportowy tryb życia " to Ława też wcale nie jest święty i powinni dobrze o tym wiedzieć forumowicze bywajcy na szczecińskich baletach, zarówno za jego czasów gry w Pogoni jak i nawet w Arce ;)


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7972 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 27/11/2009 11:50

  BS napisał:  

Jeżeli chodzi o " niesportowy tryb życia " to Ława też wcale nie jest święty i powinni dobrze o tym wiedzieć forumowicze bywajcy na szczecińskich baletach, zarówno za jego czasów gry w Pogoni jak i nawet w Arce ;)


Ledwo odszedł, a już Soho i Trezor padły :D


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 27/11/2009 14:40
Ale za to Kaczor dalej chla jabol


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005