Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 07/08/2008 15:34

  energ napisał:  

  energ napisał:  

Żaden uraz - po prostu chłodno oceniam to co obserwuję.
Idealnym przykładem jest to co dzieje się w formacji ataku - jest wielu zawodników a nie ma wśród nich typowego killera, tak jak kiedyś (przykładając odpowiednią miarę) Leśniak, Dymkowski, Mielcarski czy Edi. Znowu problemem okazać się może wykorzystywanie wypracowanych okazji. W meczach wyjazdowych gdzie zespół ma często góra 2-3 doskonałe okazje ich wykorzystanie jest sprawą kluczową. Do awansu zaś potrzebne są wyjazdowe zwycięstwa.

Poczynania Pogoni na rynku transferowym są dla mnie bardzo przypadkowe - bierze się zawodników którzy są akurat pod ręką (przykład tych których dłużej nie chciało KSZO). Tutaj powinien byc 1-2 transfery które byłyby hitem na tym poziomie rozgrywek - gracze którzy potrafią rozstrzygnąć mecze.



No i kurna jego mać niestety nie myliłem się. Niby jest tylu napastników, a nie ma komu wykańczać akcji.... jest jeszcze czas do końca sierpnia - trzeba ściągnąc rasowego killera do ataku.



może tego Sobotte?, nam 3, a Zawiszy 2 bodajże strzelił:D


Pogoń Szczecin MKS!
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5751 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 07/08/2008 15:54

  Arturo napisał:  


może tego Sobotte?, nam 3, a Zawiszy 2 bodajże strzelił:D



Też o tym myslałem - widać, że to nie przypadkowy gracz.
Kluczbork prowadzi w lidze, bo po prostu wykorzystuje sytuacje które stwarza. W Pogoni niestety wygląda to tak samo jak w poprzednim sezonie - mnóstwo sytuacji, nieliczne wykorzystane. Koniecznie trzeba ten problem rozwiązac i bedziemy sie cieszyć z awansu.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 07/08/2008 16:03

  Arturo napisał:  

  energ napisał:  

  energ napisał:  

Żaden uraz - po prostu chłodno oceniam to co obserwuję.
Idealnym przykładem jest to co dzieje się w formacji ataku - jest wielu zawodników a nie ma wśród nich typowego killera, tak jak kiedyś (przykładając odpowiednią miarę) Leśniak, Dymkowski, Mielcarski czy Edi. Znowu problemem okazać się może wykorzystywanie wypracowanych okazji. W meczach wyjazdowych gdzie zespół ma często góra 2-3 doskonałe okazje ich wykorzystanie jest sprawą kluczową. Do awansu zaś potrzebne są wyjazdowe zwycięstwa.

Poczynania Pogoni na rynku transferowym są dla mnie bardzo przypadkowe - bierze się zawodników którzy są akurat pod ręką (przykład tych których dłużej nie chciało KSZO). Tutaj powinien byc 1-2 transfery które byłyby hitem na tym poziomie rozgrywek - gracze którzy potrafią rozstrzygnąć mecze.



No i kurna jego mać niestety nie myliłem się. Niby jest tylu napastników, a nie ma komu wykańczać akcji.... jest jeszcze czas do końca sierpnia - trzeba ściągnąc rasowego killera do ataku.



może tego Sobotte?, nam 3, a Zawiszy 2 bodajże strzelił:D



Oj ludzie ludzie.Piotr Sobotta strzelił nam tyllkow dwie bramki (pierwszą i ostatnią). Bramkę na 2:1 zdobył Waldemar Sobota.I to właśnie Waldemar Sobota pyknął dwie brameczki Zawiszy. Sobotta i Sobota - oj była zamieszania z nimi, oboje grają w atalu i oboje jak widać bramkostrzeleni.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5740 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 07/08/2008 18:50
Ośmiu młodych graczy Pogoni Szczecin, wywodzących się z zespołu brązowych medalistów tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, zmienia w przerwie letniej barwy klubowe. Tylko jeden z nich – obrońca Adrian Kamień (na zdjęciu) został na rok wypożyczony do Regi Trzebiatów. Reszta zmieni klub na zasadzie transferu definitywnego:
Wiktor Kasztelan (Rega), Damian Ludwiczak i Łukasz Aleksandrowicz (Energetyk Gryfino), Tomasz Janiszewski, Damian Kaszuba i Kamil Bieniek (prawdopodobnie Wybrzeże Rewalskie), Paweł Waśków (Młoda Ekstraklasa Łódzkiego Klubu Sportowego). szkoda gadać...


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 07/08/2008 19:28

  venom napisał:  
Ośmiu młodych graczy Pogoni Szczecin, wywodzących się z zespołu brązowych medalistów tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, zmienia w przerwie letniej barwy klubowe. Tylko jeden z nich – obrońca Adrian Kamień (na zdjęciu) został na rok wypożyczony do Regi Trzebiatów. Reszta zmieni klub na zasadzie transferu definitywnego:
Wiktor Kasztelan (Rega), Damian Ludwiczak i Łukasz Aleksandrowicz (Energetyk Gryfino), Tomasz Janiszewski, Damian Kaszuba i Kamil Bieniek (prawdopodobnie Wybrzeże Rewalskie), Paweł Waśków (Młoda Ekstraklasa Łódzkiego Klubu Sportowego). szkoda gadać...


A co trzeba było z nimi zrobić? Skończyli wiek juniora, na grę w pierwszym składzie Pogoni wymieniona ósemka nie miała szans, a na grę w rezerwach na poziomie okręgówki nie kazdy ma ochotę...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 07/08/2008 20:05

  Plum napisał:  

  venom napisał:  
Ośmiu młodych graczy Pogoni Szczecin, wywodzących się z zespołu brązowych medalistów tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, zmienia w przerwie letniej barwy klubowe. Tylko jeden z nich – obrońca Adrian Kamień (na zdjęciu) został na rok wypożyczony do Regi Trzebiatów. Reszta zmieni klub na zasadzie transferu definitywnego:
Wiktor Kasztelan (Rega), Damian Ludwiczak i Łukasz Aleksandrowicz (Energetyk Gryfino), Tomasz Janiszewski, Damian Kaszuba i Kamil Bieniek (prawdopodobnie Wybrzeże Rewalskie), Paweł Waśków (Młoda Ekstraklasa Łódzkiego Klubu Sportowego). szkoda gadać...


A co trzeba było z nimi zrobić? Skończyli wiek juniora, na grę w pierwszym składzie Pogoni wymieniona ósemka nie miała szans, a na grę w rezerwach na poziomie okręgówki nie kazdy ma ochotę...



co trzeba było zrobić ? przyjąc oferty z Młodej Ekstraklasy a nie żądać kosmicznych pieniędzy .. a do tych zespołów poszli za grosze tak właśnie dbają o juniorów w Pogonii brawo działacze


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 07/08/2008 20:08

  Plum napisał:  

  venom napisał:  
Ośmiu młodych graczy Pogoni Szczecin, wywodzących się z zespołu brązowych medalistów tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, zmienia w przerwie letniej barwy klubowe. Tylko jeden z nich – obrońca Adrian Kamień (na zdjęciu) został na rok wypożyczony do Regi Trzebiatów. Reszta zmieni klub na zasadzie transferu definitywnego:
Wiktor Kasztelan (Rega), Damian Ludwiczak i Łukasz Aleksandrowicz (Energetyk Gryfino), Tomasz Janiszewski, Damian Kaszuba i Kamil Bieniek (prawdopodobnie Wybrzeże Rewalskie), Paweł Waśków (Młoda Ekstraklasa Łódzkiego Klubu Sportowego). szkoda gadać...


A co trzeba było z nimi zrobić? Skończyli wiek juniora, na grę w pierwszym składzie Pogoni wymieniona ósemka nie miała szans, a na grę w rezerwach na poziomie okręgówki nie kazdy ma ochotę...



od Kowala i paru innych nie byliby gorsi a przynajmniej zależało by im na grze w Pogoni...miała być szczecińska,więc...?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 07/08/2008 21:16

  nowa od nowa napisał:  

  Plum napisał:  

  venom napisał:  
Ośmiu młodych graczy Pogoni Szczecin, wywodzących się z zespołu brązowych medalistów tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, zmienia w przerwie letniej barwy klubowe. Tylko jeden z nich – obrońca Adrian Kamień (na zdjęciu) został na rok wypożyczony do Regi Trzebiatów. Reszta zmieni klub na zasadzie transferu definitywnego:
Wiktor Kasztelan (Rega), Damian Ludwiczak i Łukasz Aleksandrowicz (Energetyk Gryfino), Tomasz Janiszewski, Damian Kaszuba i Kamil Bieniek (prawdopodobnie Wybrzeże Rewalskie), Paweł Waśków (Młoda Ekstraklasa Łódzkiego Klubu Sportowego). szkoda gadać...


A co trzeba było z nimi zrobić? Skończyli wiek juniora, na grę w pierwszym składzie Pogoni wymieniona ósemka nie miała szans, a na grę w rezerwach na poziomie okręgówki nie kazdy ma ochotę...



od Kowala i paru innych nie byliby gorsi a przynajmniej zależało by im na grze w Pogoni...miała być szczecińska,więc...?



Szkoda czasu na dyskusje z Tobą. Chcesz Pogoni w najwyżej lidze czy opartej tylko i wyłącznie na chłopakach z tego regionu? Bo obie te życzenia wzajemnie się wykluczają.
W szerokiej kadrze pierwszego zespołu masz teraz aż pięciu juniorów: Radosław Gluza, Jakub Zawadzki, Mikołaj Lebedyński, Daniel Wólkiewicz oraz Tomasz Rydzak. To uwierz mi sporo, bo nie da się tak zrobić, żeby wszyscy weszli do kadry pierwszej drużyny. Owszem możeby się dało, ale bał bym się wtedy o wyniki i o awansie możnaby pomarzyć. Chemik z powodu kontuzji, kartek i bralku certyfikatów zagrał w pierwszym meczu 7 juniorami - przegrali 5:2...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Arti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 07/08/2008 21:42

  Plum napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Plum napisał:  

  venom napisał:  
Ośmiu młodych graczy Pogoni Szczecin, wywodzących się z zespołu brązowych medalistów tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, zmienia w przerwie letniej barwy klubowe. Tylko jeden z nich – obrońca Adrian Kamień (na zdjęciu) został na rok wypożyczony do Regi Trzebiatów. Reszta zmieni klub na zasadzie transferu definitywnego:
Wiktor Kasztelan (Rega), Damian Ludwiczak i Łukasz Aleksandrowicz (Energetyk Gryfino), Tomasz Janiszewski, Damian Kaszuba i Kamil Bieniek (prawdopodobnie Wybrzeże Rewalskie), Paweł Waśków (Młoda Ekstraklasa Łódzkiego Klubu Sportowego). szkoda gadać...


A co trzeba było z nimi zrobić? Skończyli wiek juniora, na grę w pierwszym składzie Pogoni wymieniona ósemka nie miała szans, a na grę w rezerwach na poziomie okręgówki nie kazdy ma ochotę...



od Kowala i paru innych nie byliby gorsi a przynajmniej zależało by im na grze w Pogoni...miała być szczecińska,więc...?



Szkoda czasu na dyskusje z Tobą. Chcesz Pogoni w najwyżej lidze czy opartej tylko i wyłącznie na chłopakach z tego regionu? Bo obie te życzenia wzajemnie się wykluczają.
W szerokiej kadrze pierwszego zespołu masz teraz aż pięciu juniorów: Radosław Gluza, Jakub Zawadzki, Mikołaj Lebedyński, Daniel Wólkiewicz oraz Tomasz Rydzak. To uwierz mi sporo, bo nie da się tak zrobić, żeby wszyscy weszli do kadry pierwszej drużyny. Owszem możeby się dało, ale bał bym się wtedy o wyniki i o awansie możnaby pomarzyć. Chemik z powodu kontuzji, kartek i bralku certyfikatów zagrał w pierwszym meczu 7 juniorami - przegrali 5:2...



Myślę, że wyżej jest troche racji. Fakt faktem, że mamy już sporo juniorów w kadrze i wiele klubów z wyższych lig ma w swoich składach z różnych względów niewielu wychowanków, ale nie wiem czy "przyszłościowym" myśleniem nie byłoby podpisywanie umów (długoterminowych) z chłopakami, a następnie ich wypożyczanie (nawet za przysłowiową czapke gruszek) do innych klubów niekoniecznie z ekstraklasy. Nawet jak "co któryś" z nich nabierze odpowiedniego poziomu to łatwiej takiego gracza ściągnąć (a fakt bycia "stąd" dodatkowo będzie atutem). Czasami aby "coś" wyciągnąć - "coś" trzeba włożyć :)


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 07/08/2008 22:47

  Plum napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Plum napisał:  

  venom napisał:  
Ośmiu młodych graczy Pogoni Szczecin, wywodzących się z zespołu brązowych medalistów tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, zmienia w przerwie letniej barwy klubowe. Tylko jeden z nich – obrońca Adrian Kamień (na zdjęciu) został na rok wypożyczony do Regi Trzebiatów. Reszta zmieni klub na zasadzie transferu definitywnego:
Wiktor Kasztelan (Rega), Damian Ludwiczak i Łukasz Aleksandrowicz (Energetyk Gryfino), Tomasz Janiszewski, Damian Kaszuba i Kamil Bieniek (prawdopodobnie Wybrzeże Rewalskie), Paweł Waśków (Młoda Ekstraklasa Łódzkiego Klubu Sportowego). szkoda gadać...


A co trzeba było z nimi zrobić? Skończyli wiek juniora, na grę w pierwszym składzie Pogoni wymieniona ósemka nie miała szans, a na grę w rezerwach na poziomie okręgówki nie kazdy ma ochotę...



od Kowala i paru innych nie byliby gorsi a przynajmniej zależało by im na grze w Pogoni...miała być szczecińska,więc...?



Szkoda czasu na dyskusje z Tobą. Chcesz Pogoni w najwyżej lidze czy opartej tylko i wyłącznie na chłopakach z tego regionu? Bo obie te życzenia wzajemnie się wykluczają.
W szerokiej kadrze pierwszego zespołu masz teraz aż pięciu juniorów: Radosław Gluza, Jakub Zawadzki, Mikołaj Lebedyński, Daniel Wólkiewicz oraz Tomasz Rydzak. To uwierz mi sporo, bo nie da się tak zrobić, żeby wszyscy weszli do kadry pierwszej drużyny. Owszem możeby się dało, ale bał bym się wtedy o wyniki i o awansie możnaby pomarzyć. Chemik z powodu kontuzji, kartek i bralku certyfikatów zagrał w pierwszym meczu 7 juniorami - przegrali 5:2...



Kolego-wnioskuje,że nie jesteś z tych co krzyczą "ch.j z wynikami". Jeżeli chciałbym tylko Pogoni w najwyższej klasie,to opcjowałbym za Drzymałą i fuzją. Owszem miałem lekki konflikt wewnętrzny,bo to nieetyczne,ale polityka prowadzona przez klub nie pozwala myśleć że to nastąpi nie wcześniej niż za kilka dobrych lat. Miała być szczecińska,więc nie robi mi rożnicy czy będą wprowadzani ambitni młodzi głodni sukcesu chłopcy z regjonu,oczywiście metodycznie i stopniowo,czy masowe sprowadzenie ludzi gdzieś z Ostrowca,gdzie nawet na ławce w owych klubach z których przyszli nawet sie nie mieścili. Także oglądania wypalonego Bilińskiego czy Skrzypka też nie wróży sukcesu,a pisanie o efekciarzach i karierowiczach typu Kowal nawet nie wspominam. Załozyliśmy sobie taką droge Pogon szczecińska mija rok i co ja widze? Do Pogoni przymierzany jest Latynos..Wiem że to pojedyńczy incydent ale zaraz zaraz-gdzie tu logika? gdzie konsekwencja? Narazie rozegraliśmy dwa mecze więc o aspekcie sportowym w większym wymiarze pisać nie ma co,ale zastanawia mnie kto weźmie na barki ewentualne niepowodzenie w postaci kolejnego roku w niższej klasie rozgrywkowej... coś czuje że winnych będzie sie ze świecą szukać...Pamietajmy że jesteśmy dość biednym klubem, 'włodarze-uzurpatorzy" już pokazali na co ich stać lub na co niestać. Sezon już trwa a my nie znamy nadal budżetu,który miał być jawny...gada sie coś o kwocie 150 tys za miesiąc od miasta i tyle samo od gastro,ale czy jeszcze ktoś o zdrowych zmysłach w to wierzy? Jak zawsze wyjdzie na to że głównymi sponsorami będziemy my, kibice. I tu znów jak bumerang wraca kwestia wyników-nie będzie ich nie łudźmy sie że stadion będzie zapełniony choć w kilkunastu %. Koło sie zamyka. Wiem troche rozminęłem sie w temacie,pytam sie jeszcze raz-jak mozna niwelczyć taki skarb jakimi są ci młodzi ambitni chłopcy kosztem jakiś wynalazków i pseudograjków...moge niektórych urazic tym określeniem ale mój subiektywny osąd i wyniki i podejscie mogą to w przyszłości zmienić.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 07/08/2008 23:00
Druzyna zlozona z wiekszej ilosci juniorow nie ma szans na pociagniecie Pogoni do awansu.W tej lidze tylko Lechia gra juniorami(co im dobrze wychodzi ) . Ale wkoncu Lechia stanie i nie bedzie ich mial kto pociagnac do przodu. Ci najlepsi , ktorych jest 5 dostalo szanse . Jezeli pokaza sie dobrze na treningach dostana szanse w meczach o punkty(mam nadzieje). Ale nie ma sensu trzymac wiekszej ilosci pilkarzy w kadrze. Co oni beda robic ?Grac w okregowce? Niech sobie graja w tej 3 lidze. To doskonala okazja dla nich pokazac , ze w Pogoni sie mylili. A i okazja dla Pogoni , zeby zobaczyc czy cos potrafia czy nie. Z cala pewnoscia dla obu stron lepsze jest ich "oddanie " do np. Regi niz trzymanie w Szczecinie dla zasady .

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 7 sierpnia 2008, 23:06 [1 raz(y)]


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 07/08/2008 23:31

  nowa od nowa napisał:  

  Plum napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Plum napisał:  

  venom napisał:  
Ośmiu młodych graczy Pogoni Szczecin, wywodzących się z zespołu brązowych medalistów tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, zmienia w przerwie letniej barwy klubowe. Tylko jeden z nich – obrońca Adrian Kamień (na zdjęciu) został na rok wypożyczony do Regi Trzebiatów. Reszta zmieni klub na zasadzie transferu definitywnego:
Wiktor Kasztelan (Rega), Damian Ludwiczak i Łukasz Aleksandrowicz (Energetyk Gryfino), Tomasz Janiszewski, Damian Kaszuba i Kamil Bieniek (prawdopodobnie Wybrzeże Rewalskie), Paweł Waśków (Młoda Ekstraklasa Łódzkiego Klubu Sportowego). szkoda gadać...


A co trzeba było z nimi zrobić? Skończyli wiek juniora, na grę w pierwszym składzie Pogoni wymieniona ósemka nie miała szans, a na grę w rezerwach na poziomie okręgówki nie kazdy ma ochotę...



od Kowala i paru innych nie byliby gorsi a przynajmniej zależało by im na grze w Pogoni...miała być szczecińska,więc...?



Szkoda czasu na dyskusje z Tobą. Chcesz Pogoni w najwyżej lidze czy opartej tylko i wyłącznie na chłopakach z tego regionu? Bo obie te życzenia wzajemnie się wykluczają.
W szerokiej kadrze pierwszego zespołu masz teraz aż pięciu juniorów: Radosław Gluza, Jakub Zawadzki, Mikołaj Lebedyński, Daniel Wólkiewicz oraz Tomasz Rydzak. To uwierz mi sporo, bo nie da się tak zrobić, żeby wszyscy weszli do kadry pierwszej drużyny. Owszem możeby się dało, ale bał bym się wtedy o wyniki i o awansie możnaby pomarzyć. Chemik z powodu kontuzji, kartek i bralku certyfikatów zagrał w pierwszym meczu 7 juniorami - przegrali 5:2...



Kolego-wnioskuje,że nie jesteś z tych co krzyczą "ch.j z wynikami". Jeżeli chciałbym tylko Pogoni w najwyższej klasie,to opcjowałbym za Drzymałą i fuzją. Owszem miałem lekki konflikt wewnętrzny,bo to nieetyczne,ale polityka prowadzona przez klub nie pozwala myśleć że to nastąpi nie wcześniej niż za kilka dobrych lat. Miała być szczecińska,więc nie robi mi rożnicy czy będą wprowadzani ambitni młodzi głodni sukcesu chłopcy z regjonu,oczywiście metodycznie i stopniowo,czy masowe sprowadzenie ludzi gdzieś z Ostrowca,gdzie nawet na ławce w owych klubach z których przyszli nawet sie nie mieścili. Także oglądania wypalonego Bilińskiego czy Skrzypka też nie wróży sukcesu,a pisanie o efekciarzach i karierowiczach typu Kowal nawet nie wspominam. Załozyliśmy sobie taką droge Pogon szczecińska mija rok i co ja widze? Do Pogoni przymierzany jest Latynos..Wiem że to pojedyńczy incydent ale zaraz zaraz-gdzie tu logika? gdzie konsekwencja? Narazie rozegraliśmy dwa mecze więc o aspekcie sportowym w większym wymiarze pisać nie ma co,ale zastanawia mnie kto weźmie na barki ewentualne niepowodzenie w postaci kolejnego roku w niższej klasie rozgrywkowej... coś czuje że winnych będzie sie ze świecą szukać...Pamietajmy że jesteśmy dość biednym klubem, 'włodarze-uzurpatorzy" już pokazali na co ich stać lub na co niestać. Sezon już trwa a my nie znamy nadal budżetu,który miał być jawny...gada sie coś o kwocie 150 tys za miesiąc od miasta i tyle samo od gastro,ale czy jeszcze ktoś o zdrowych zmysłach w to wierzy? Jak zawsze wyjdzie na to że głównymi sponsorami będziemy my, kibice. I tu znów jak bumerang wraca kwestia wyników-nie będzie ich nie łudźmy sie że stadion będzie zapełniony choć w kilkunastu %. Koło sie zamyka. Wiem troche rozminęłem sie w temacie,pytam sie jeszcze raz-jak mozna niwelczyć taki skarb jakimi są ci młodzi ambitni chłopcy kosztem jakiś wynalazków i pseudograjków...moge niektórych urazic tym określeniem ale mój subiektywny osąd i wyniki i podejscie mogą to w przyszłości zmienić.



Twoje poglądy mnie nie intersują. Każdy chce, by Pogoń wróciła na swojej miejsce, ale oczywiście dzięki awansom wywlacoznym na boisku. Nie da się tego osiągnąć opierając zespół na chłopakach z regionu.
Minął rok - wywalczyliśmy awans do nowej II ligi. Mamy budzet i drużynę, którą stać na kolejny awans. Wygraliśmy jedno wyjazdowe spotkanie, w drugim nie było punktów, ale gra Pogoni naprawdę zadowala i można być optymistą przed kolejnymi spotkaniami.
Do kadry są wprowadzani zawodnicy z regionu. W pomocy grają Kosakowski i Rydzak. W ataku Kowal i Ropiejko - czyli ludzie ze Szczecina i okolic.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 08/08/2008 00:29

  Plum napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Plum napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Plum napisał:  

  venom napisał:  
Ośmiu młodych graczy Pogoni Szczecin, wywodzących się z zespołu brązowych medalistów tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, zmienia w przerwie letniej barwy klubowe. Tylko jeden z nich – obrońca Adrian Kamień (na zdjęciu) został na rok wypożyczony do Regi Trzebiatów. Reszta zmieni klub na zasadzie transferu definitywnego:
Wiktor Kasztelan (Rega), Damian Ludwiczak i Łukasz Aleksandrowicz (Energetyk Gryfino), Tomasz Janiszewski, Damian Kaszuba i Kamil Bieniek (prawdopodobnie Wybrzeże Rewalskie), Paweł Waśków (Młoda Ekstraklasa Łódzkiego Klubu Sportowego). szkoda gadać...


A co trzeba było z nimi zrobić? Skończyli wiek juniora, na grę w pierwszym składzie Pogoni wymieniona ósemka nie miała szans, a na grę w rezerwach na poziomie okręgówki nie kazdy ma ochotę...



od Kowala i paru innych nie byliby gorsi a przynajmniej zależało by im na grze w Pogoni...miała być szczecińska,więc...?



Szkoda czasu na dyskusje z Tobą. Chcesz Pogoni w najwyżej lidze czy opartej tylko i wyłącznie na chłopakach z tego regionu? Bo obie te życzenia wzajemnie się wykluczają.
W szerokiej kadrze pierwszego zespołu masz teraz aż pięciu juniorów: Radosław Gluza, Jakub Zawadzki, Mikołaj Lebedyński, Daniel Wólkiewicz oraz Tomasz Rydzak. To uwierz mi sporo, bo nie da się tak zrobić, żeby wszyscy weszli do kadry pierwszej drużyny. Owszem możeby się dało, ale bał bym się wtedy o wyniki i o awansie możnaby pomarzyć. Chemik z powodu kontuzji, kartek i bralku certyfikatów zagrał w pierwszym meczu 7 juniorami - przegrali 5:2...



Kolego-wnioskuje,że nie jesteś z tych co krzyczą "ch.j z wynikami". Jeżeli chciałbym tylko Pogoni w najwyższej klasie,to opcjowałbym za Drzymałą i fuzją. Owszem miałem lekki konflikt wewnętrzny,bo to nieetyczne,ale polityka prowadzona przez klub nie pozwala myśleć że to nastąpi nie wcześniej niż za kilka dobrych lat. Miała być szczecińska,więc nie robi mi rożnicy czy będą wprowadzani ambitni młodzi głodni sukcesu chłopcy z regjonu,oczywiście metodycznie i stopniowo,czy masowe sprowadzenie ludzi gdzieś z Ostrowca,gdzie nawet na ławce w owych klubach z których przyszli nawet sie nie mieścili. Także oglądania wypalonego Bilińskiego czy Skrzypka też nie wróży sukcesu,a pisanie o efekciarzach i karierowiczach typu Kowal nawet nie wspominam. Załozyliśmy sobie taką droge Pogon szczecińska mija rok i co ja widze? Do Pogoni przymierzany jest Latynos..Wiem że to pojedyńczy incydent ale zaraz zaraz-gdzie tu logika? gdzie konsekwencja? Narazie rozegraliśmy dwa mecze więc o aspekcie sportowym w większym wymiarze pisać nie ma co,ale zastanawia mnie kto weźmie na barki ewentualne niepowodzenie w postaci kolejnego roku w niższej klasie rozgrywkowej... coś czuje że winnych będzie sie ze świecą szukać...Pamietajmy że jesteśmy dość biednym klubem, 'włodarze-uzurpatorzy" już pokazali na co ich stać lub na co niestać. Sezon już trwa a my nie znamy nadal budżetu,który miał być jawny...gada sie coś o kwocie 150 tys za miesiąc od miasta i tyle samo od gastro,ale czy jeszcze ktoś o zdrowych zmysłach w to wierzy? Jak zawsze wyjdzie na to że głównymi sponsorami będziemy my, kibice. I tu znów jak bumerang wraca kwestia wyników-nie będzie ich nie łudźmy sie że stadion będzie zapełniony choć w kilkunastu %. Koło sie zamyka. Wiem troche rozminęłem sie w temacie,pytam sie jeszcze raz-jak mozna niwelczyć taki skarb jakimi są ci młodzi ambitni chłopcy kosztem jakiś wynalazków i pseudograjków...moge niektórych urazic tym określeniem ale mój subiektywny osąd i wyniki i podejscie mogą to w przyszłości zmienić.



Twoje poglądy mnie nie intersują. Każdy chce, by Pogoń wróciła na swojej miejsce, ale oczywiście dzięki awansom wywlacoznym na boisku. Nie da się tego osiągnąć opierając zespół na chłopakach z regionu.
Minął rok - wywalczyliśmy awans do nowej II ligi. Mamy budzet i drużynę, którą stać na kolejny awans. Wygraliśmy jedno wyjazdowe spotkanie, w drugim nie było punktów, ale gra Pogoni naprawdę zadowala i można być optymistą przed kolejnymi spotkaniami.
Do kadry są wprowadzani zawodnicy z regionu. W pomocy grają Kosakowski i Rydzak. W ataku Kowal i Ropiejko - czyli ludzie ze Szczecina i okolic.



na zawodnikach wypalonych bądź niechcianych też nie..ale oki, tu poczekajmy za kilka kolejek będziemy mądrzejsi.Przegiąłeś z tym Kowalem,on już miał swoja szanse,niewykorzystał-ja już osobiście wole aby do ataku wrócił wspomniany przez Ciebie Kosakowski. Z Ropiejką czy Posmykiem może to jakoś wygladać-kto wie może jeszcze ktoś dojdzie. Niestety paradoksalnie gorzej widze pomoc,a obrona to naprawde pieta achillesowa...ale powtarzam,na ocene poszczególnych zawodników przyjdzie czas. Dla mnie póki co Kowal aut-za całokształt.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 08/08/2008 10:16
Mam ktoś pomysły o jakich to dwóch piłkarzy z ową ligową przeszłością może chodzić?


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 08/08/2008 11:19

  Gracjan napisał:  
Mam ktoś pomysły o jakich to dwóch piłkarzy z ową ligową przeszłością może chodzić?



na boisku sp 37 trenuje często Lilo, aczkolwiek szczerzę wątpie


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 08/08/2008 11:21

  maniek^^ napisał:  

  Gracjan napisał:  
Mam ktoś pomysły o jakich to dwóch piłkarzy z ową ligową przeszłością może chodzić?



na boisku sp 37 trenuje często Lilo, aczkolwiek szczerzę wątpie



Lilo jest w Slubicach ponownie . Nie wiadomo jeszcze czy zdaza do kolejnego meczu zalatwic formalnosci , ale jego przyjscie do nas jest niemozliwe.Ostatnio leczyl jakas kontuzje .


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 08/08/2008 11:48
a Fonfara? wszak koleś po kontuzji,niby chce wrócić do Bełchatowa,ale wątpie by grał tam w pierwszym składzie..wiec kto wie czy nie wypożyczony zostanie na pół,a może rok czasu...a że obrone mamy jaką mamy konkurencja wskazana.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
fist
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5745 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 08/08/2008 18:39
nowa od nowa - była konferencja gastro na której mówili że budżet Pogoni oscyluje wokól 5-6 mln złotych. Jeśli tak faktycznie jest, to przypomne że Polonia Bytom ma budżet 7,5mln złotych, a przecież dostają zielone od C+. Pozdrawiam.

Skoro mówimy o piłkarzach z przeszłością w Bełchatowie to może Hinc? Na początku naszej IV-ligowej drogi trenował z nami... Może Fonfara, w skarbie kibica Przeglądu nawet nie ma go w kadrze, a w rubryce "ubyli" znajduje się jego nazwisko. Może Mario go namówi, ale szczerze w to wątpie. :(


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 08/08/2008 18:47
Hinc gra nadal w Odrze Wodzisław, więc on na pewno nie.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 08/08/2008 19:58
Dokladnie, mysle ze tym pilkarzem jest Fonfara. Trenowal z chlopakami, kontuzje wyleczyl, ale w Belchatowie nic oprocz Mlodej ekstraklasy go nie czeka. Kim moze byc drugi tajemniczy zawodnik? Moze Klepczarek? A moze zupelnie ktos inny, zbyt duzo kandydatow zeby tak spekulowac.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.36 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005