Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 18:01

  reclaimenn napisał:  
nie bardzo rozumiem decyzje zarządu.

w ogóle nie bardzo rozumiem, dlaczego nie chcą żadnemu trenerowi dać wolnej ręki jeżeli chodzi o transfery, przecież to bzdura jest jakaś....następny trener przyjdzie, popracuje pół roku i wobec widzimisię zarządu odleci tak samo szybko jak przyleciał....swoją drogą to ilu my trenerów w ciągu 5 lat mieliśmy ? 6-7 ? Bez jaj...wyjebali tych, którzy nie robili wyników - zgoda. Potem nadszedł czas na Płatka, który był najlepszym trenerem ostatnich 5 lat i też go zwolnili...jak tak dalej pójdzie to wobec takich rotacji to nikt tu nie będzie chciał prowadzić drużyny..



co jak co ale Świerczewski czy Hajto pewnie będą chcieli zawsze :D


Pogoń Szczecin MKS!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 18:23

  reclaimenn napisał:  
nie bardzo rozumiem decyzje zarządu.

w ogóle nie bardzo rozumiem, dlaczego nie chcą żadnemu trenerowi dać wolnej ręki jeżeli chodzi o transfery, przecież to bzdura jest jakaś....następny trener przyjdzie, popracuje pół roku i wobec widzimisię zarządu odleci tak samo szybko jak przyleciał....swoją drogą to ilu my trenerów w ciągu 5 lat mieliśmy ? 6-7 ? Bez jaj...wyjebali tych, którzy nie robili wyników - zgoda. Potem nadszedł czas na Płatka, który był najlepszym trenerem ostatnich 5 lat i też go zwolnili...jak tak dalej pójdzie to wobec takich rotacji to nikt tu nie będzie chciał prowadzić drużyny..




Też tego nie rozumiem. Wychodzi na to, że prezesi Pogoni są inni niż wszyscy. Po Płatku, to już drugi trener zwolniony po osiągnięciu zakładanego celu, sukcesu :) Nie słyszałem, żeby w innych klubach tak się działo. Czyżby w obecnej Pogoni było regułą, że nawet jak zaczyna dziać się niby dobrze, to trzeba wszystko rozwalić i budować od nowa? Nieprzewidywalni są nasi prezesi, trudno dopatrzeć się logiki w ich działaniu :)


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 18:29

  Janek80 napisał:  

  reclaimenn napisał:  
nie bardzo rozumiem decyzje zarządu.

w ogóle nie bardzo rozumiem, dlaczego nie chcą żadnemu trenerowi dać wolnej ręki jeżeli chodzi o transfery, przecież to bzdura jest jakaś....następny trener przyjdzie, popracuje pół roku i wobec widzimisię zarządu odleci tak samo szybko jak przyleciał....swoją drogą to ilu my trenerów w ciągu 5 lat mieliśmy ? 6-7 ? Bez jaj...wyjebali tych, którzy nie robili wyników - zgoda. Potem nadszedł czas na Płatka, który był najlepszym trenerem ostatnich 5 lat i też go zwolnili...jak tak dalej pójdzie to wobec takich rotacji to nikt tu nie będzie chciał prowadzić drużyny..




Też tego nie rozumiem. Wychodzi na to, że prezesi Pogoni są inni niż wszyscy. Po Płatku, to już drugi trener zwolniony po osiągnięciu zakładanego celu, sukcesu :) Nie słyszałem, żeby w innych klubach tak się działo. Czyżby w obecnej Pogoni było regułą, że nawet jak zaczyna dziać się niby dobrze, to trzeba wszystko rozwalić i budować od nowa? Nieprzewidywalni są nasi prezesi, trudno dopatrzeć się logiki w ich działaniu :)



Ale skąd ta gadka o zwolnieniu? Tarasiewicz nie został zwolniony, tylko nie przedłużył kontraktu. A nie przedłużył nie dlatego, że klub go do tego zmusił, tylko chciał za dużo szmalu. Ja rozumiem, że postać Smolnego wkurwia wielu z Was, bo mnie też, ale trochę obiektywizmu :)


Against modern wszystko!
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 19:08
ta, a Smolny mówił niby po meczu z Kolejarzem że jak nie będzie awansu to żeby Taraś zostal w 1 lidze, a Rycho że awansują.Podobnie z Sasalem który miał być 20 lat. nie wiem o co poszło, ale nie może być stabilizacji, kontynuacji..i znowu od początku..


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 19:23

  Lrd napisał:  

  Janek80 napisał:  

  reclaimenn napisał:  
nie bardzo rozumiem decyzje zarządu.

w ogóle nie bardzo rozumiem, dlaczego nie chcą żadnemu trenerowi dać wolnej ręki jeżeli chodzi o transfery, przecież to bzdura jest jakaś....następny trener przyjdzie, popracuje pół roku i wobec widzimisię zarządu odleci tak samo szybko jak przyleciał....swoją drogą to ilu my trenerów w ciągu 5 lat mieliśmy ? 6-7 ? Bez jaj...wyjebali tych, którzy nie robili wyników - zgoda. Potem nadszedł czas na Płatka, który był najlepszym trenerem ostatnich 5 lat i też go zwolnili...jak tak dalej pójdzie to wobec takich rotacji to nikt tu nie będzie chciał prowadzić drużyny..




Też tego nie rozumiem. Wychodzi na to, że prezesi Pogoni są inni niż wszyscy. Po Płatku, to już drugi trener zwolniony po osiągnięciu zakładanego celu, sukcesu :) Nie słyszałem, żeby w innych klubach tak się działo. Czyżby w obecnej Pogoni było regułą, że nawet jak zaczyna dziać się niby dobrze, to trzeba wszystko rozwalić i budować od nowa? Nieprzewidywalni są nasi prezesi, trudno dopatrzeć się logiki w ich działaniu :)



Ale skąd ta gadka o zwolnieniu? Tarasiewicz nie został zwolniony, tylko nie przedłużył kontraktu. A nie przedłużył nie dlatego, że klub go do tego zmusił, tylko chciał za dużo szmalu. Ja rozumiem, że postać Smolnego wkurwia wielu z Was, bo mnie też, ale trochę obiektywizmu :)



Z trenerami, to zazwyczaj tak się mówi bez wnikania w szczegóły, ze jak odchodzi, to tak jakby był zwolniony. Ok, nie przedłużył kontraktu. Nie wiem może tak jest akurat w Pogoni, że jak coś się uda, to od razu pazerni są trenerzy. W innych klubach jakoś nie słyszałem, żeby tak się działo. Trochę to dziwne :)


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 21:03
Smolny niech zrozumie, ze jako dyrektor sportowy, nie wtraca sie w ustalanie skladu, a przed sezonem pyta trenera na jakie pozycje potrzebuje zawodnikow i wyszukuje mu takich lub kompletuje nazwiska piłkarzy, ktorych chce trener i negocjuje z nimi ewentualne kontrakty. A jak nie to niech idzie z stad, podobno ma tyle propozycji z ekstraklasy...


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 21:19
Na taki komentarz się natchnąłem: Radolsky dogadany. do Szczecina z Termalicy trafią na pewno Emil Drozdowicz, juz kiedys byl przymierzany i obronca Mateusz Kowalski. najprawdopodobniej z Pogoni odejdzie wkrotce Hernani.

Nic nie znaczący komentarz czy ziarnko prawdy co o tym myślicie?


PS 1948
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 21:33
Kazdy moze sobie takie bzdury wypisywac a jak bedzie przekonamy sie niebawem


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 21:35

  zach-pom napisał:  
Na taki komentarz się natchnąłem: Radolsky dogadany. do Szczecina z Termalicy trafią na pewno Emil Drozdowicz, juz kiedys byl przymierzany i obronca Mateusz Kowalski. najprawdopodobniej z Pogoni odejdzie wkrotce Hernani.

Nic nie znaczący komentarz czy ziarnko prawdy co o tym myślicie?



Lepiej przenalizowac forum od momentu postu Piony!, w którym napisal "Jeszcze nikt nie trafił" do momentu, w którym powiedzial, ze ktos trafil. Nazwisko Radolskiego tez obilo mi sie o uszy;).


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 21:38
Z jednej strony polityka prezesów jeśli chodzi o wizje budowania drużyny wydaję się dobra. Stawianie na młodszych graczy, na dorobku, co chcą się wybić wyżej (jednak jakaś nauczka po nieudanych transferach jest). Nie chcą pewnie aby przychodził jakiś trener z nastawieniem tylko i wyłącznie na sukces w krótkim okresie i z pełną swobodą transferową. Wtedy ten cały plan może runąć.
Jest tylko jedno ale - w tym planie powinien być trener który dostanie zapewnienie o długoletniej pracy i możliwości zrobienia tego czego oczekują prezesi. W innym wypadku z nikim się nie dogadają gdyż u nas trenerzy chcą być trenerami i dyrektorami sportowymi w jednym (nie ma się co im dziwić, gdyż to oni biorą pełną odpowiedzialność za wyniki).


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 21:49

  kiko napisał:  
Z jednej strony polityka prezesów jeśli chodzi o wizje budowania drużyny wydaję się dobra. Stawianie na młodszych graczy, na dorobku, co chcą się wybić wyżej (jednak jakaś nauczka po nieudanych transferach jest). Nie chcą pewnie aby przychodził jakiś trener z nastawieniem tylko i wyłącznie na sukces w krótkim okresie i z pełną swobodą transferową. Wtedy ten cały plan może runąć.
Jest tylko jedno ale - w tym planie powinien być trener który dostanie zapewnienie o długoletniej pracy i możliwości zrobienia tego czego oczekują prezesi. W innym wypadku z nikim się nie dogadają gdyż u nas trenerzy chcą być trenerami i dyrektorami sportowymi w jednym (nie ma się co im dziwić, gdyż to oni biorą pełną odpowiedzialność za wyniki).


Tak, to prawda, ale zobacz jak funkcjonuje firma. Z reguły własciciele czy prezesi nie wtracaja sie np: do działu marketingu, tylko daja im plan do wykonania i czas, jak sie nie sprawdza np: po 2 latach to albo obcinaja im pensje albo ich wywalaja. Według mnie trzeba dac czas jakiemus trenerowi z całym sztabem przynajmniej dwa sezony i plan do wykonania, jak wykona to zostaje, jak nie wykona to do widzenia.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 21:59

  pogoniarz96 napisał:  

  kiko napisał:  
Z jednej strony polityka prezesów jeśli chodzi o wizje budowania drużyny wydaję się dobra. Stawianie na młodszych graczy, na dorobku, co chcą się wybić wyżej (jednak jakaś nauczka po nieudanych transferach jest). Nie chcą pewnie aby przychodził jakiś trener z nastawieniem tylko i wyłącznie na sukces w krótkim okresie i z pełną swobodą transferową. Wtedy ten cały plan może runąć.
Jest tylko jedno ale - w tym planie powinien być trener który dostanie zapewnienie o długoletniej pracy i możliwości zrobienia tego czego oczekują prezesi. W innym wypadku z nikim się nie dogadają gdyż u nas trenerzy chcą być trenerami i dyrektorami sportowymi w jednym (nie ma się co im dziwić, gdyż to oni biorą pełną odpowiedzialność za wyniki).


Tak, to prawda, ale zobacz jak funkcjonuje firma. Z reguły własciciele czy prezesi nie wtracaja sie np: do działu marketingu, tylko daja im plan do wykonania i czas, jak sie nie sprawdza np: po 2 latach to albo obcinaja im pensje albo ich wywalaja. Według mnie trzeba dac czas jakiemus trenerowi z całym sztabem przynajmniej dwa sezony i plan do wykonania, jak wykona to zostaje, jak nie wykona to do widzenia.



Nie wiem która droga jest lepsza. Z drugiej strony jak dadzą pełną swobodę trenerowi to możemy oglądać kolonie piłkarzy ze Ślaska Wrocław czy np jak za Mandrysza ślązaków. Za Radolskiego czy Szatałowa pewnie paru Słowaków i Czechów by przyszło. I tak w koło.
Jednak byłbym skłonny przychylić się do wizji prezesów czyli odpowiednie transfery, rozwój akademii. Tylko nie może być tak, że jest to narzucane trenerowi. On musi w pełni popierać taką drogę i wskazywać jakich ludzi chce i na jakie pozycje. Ostateczna decyzja co do transferów powinna być zaakceptowana przez obie strony.

Prosty przykład to Wisła. Maaskant miał wolną rękę, dobrał sobie czarnych i jakieś odpady ze świata i zostawił po sobie totalny syf. Na początku było fajnie, tytuł zdobyty, puchary. Jednak czas pokazał jakie to było krótkowzroczne. Tak klub piłkarski nie może działać. Teraz zmienił się dyrektor sportowy i jasno powiedział - stawiamy na Polaków.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 22:36
co do Radolskiego to ja w sumie byłbym na tak... ale nie wierze ze Hernaniego wypierdzielą... za długo o niego walczyli aby tak szybko mu podziękować...


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 22:40
ja jakoś nie jestem fanem Radolskyego. udało mu sie w Grodzisku. a potem? W Ruchu chyba nie szalał a w Polonii to nawet od nas w PP przegrał i też tam prawie wszystko poprzegrywał. I ja po Paniku, Pale mam zrażenie do pilki czeskiej, a to Słowak to to samo :P


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 23:15
Tarasiewicz chciał 70 tys/miesięcznie.
Kandydat nr 1 to Michniewicz ale też chce dużo kasy. Generalnie szukają kogoś za 30-40 tys./m-cznie.
Radolsky to dobry trener. W nadchodzącym sezonie - nie ważne co mówią prezesi i czego my chcemy - walczymy o utrzymanie max. 9-10 miejsce. Jak będzie wyżej będzie super. W ostatnich latach tylko Górnik i Lechia po awansie były na 6. miejscu na koniec sezonu. Reszta 9. i niżej.
Radolsky więc spokojnie mógłby popracować z drużyną 2-3 sezony. Taktycznie ich poukładać, bo po odejściu Płatka tragicznie czasami to wyglądało,


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 23:24

  kingaps napisał:  

Kandydat nr 1 to Michniewicz ale też chce dużo kasy. Generalnie szukają kogoś za 30-40 tys./m-cznie.
,


Ten to wyleci w razie czego po 2-3 kolejkach. Slaby trener majacy parcie na szklo. Skad wogole biora sie pomysly (w jakimkolwiek klubie) zatrudniania takich fachowcow ? Zawodnicy pewnie juz mroza szampany bo bedzie mozna sie opier....


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 07/06/2012 23:35

  kingaps napisał:  
Tarasiewicz chciał 70 tys/miesięcznie.
Kandydat nr 1 to Michniewicz ale też chce dużo kasy. Generalnie szukają kogoś za 30-40 tys./m-cznie.
Radolsky to dobry trener. W nadchodzącym sezonie - nie ważne co mówią prezesi i czego my chcemy - walczymy o utrzymanie max. 9-10 miejsce. Jak będzie wyżej będzie super. W ostatnich latach tylko Górnik i Lechia po awansie były na 6. miejscu na koniec sezonu. Reszta 9. i niżej.
Radolsky więc spokojnie mógłby popracować z drużyną 2-3 sezony. Taktycznie ich poukładać, bo po odejściu Płatka tragicznie czasami to wyglądało,



a skąd te info. kto ile chce/chciał?. jeżeli to prawda to ja jebie..70 patoli za prowadzenie Klubu w Ekstraklasie który (obym się mylił :P) nie będzie bił się o najwyższe cele. a co do Michniewicza..to on już w mało któym klubie nie był

Ostatnio edytowany przez: KAM, 7 czerwca 2012, 23:43 [2 raz(y)]


Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 08/06/2012 03:12

  KAM napisał:  

  kingaps napisał:  
Tarasiewicz chciał 70 tys/miesięcznie.
Kandydat nr 1 to Michniewicz ale też chce dużo kasy. Generalnie szukają kogoś za 30-40 tys./m-cznie.
Radolsky to dobry trener. W nadchodzącym sezonie - nie ważne co mówią prezesi i czego my chcemy - walczymy o utrzymanie max. 9-10 miejsce. Jak będzie wyżej będzie super. W ostatnich latach tylko Górnik i Lechia po awansie były na 6. miejscu na koniec sezonu. Reszta 9. i niżej.
Radolsky więc spokojnie mógłby popracować z drużyną 2-3 sezony. Taktycznie ich poukładać, bo po odejściu Płatka tragicznie czasami to wyglądało,



a skąd te info. kto ile chce/chciał?. jeżeli to prawda to ja jebie..70 patoli za prowadzenie Klubu w Ekstraklasie który (obym się mylił :P) nie będzie bił się o najwyższe cele. a co do Michniewicza..to on już w mało któym klubie nie był



Nie Michniewicz i już nie szukają, bo kontrakt jest podpisany ;) Z Radolskym też mało trafione :)

A co do Tarasia, mówcie co chcecie, ale za ten hajs, który on chciał spokojnie mógłby tu Skorża pracować.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 08/06/2012 05:27

  Piona! napisał:  

  KAM napisał:  

  kingaps napisał:  
Tarasiewicz chciał 70 tys/miesięcznie.
Kandydat nr 1 to Michniewicz ale też chce dużo kasy. Generalnie szukają kogoś za 30-40 tys./m-cznie.
Radolsky to dobry trener. W nadchodzącym sezonie - nie ważne co mówią prezesi i czego my chcemy - walczymy o utrzymanie max. 9-10 miejsce. Jak będzie wyżej będzie super. W ostatnich latach tylko Górnik i Lechia po awansie były na 6. miejscu na koniec sezonu. Reszta 9. i niżej.
Radolsky więc spokojnie mógłby popracować z drużyną 2-3 sezony. Taktycznie ich poukładać, bo po odejściu Płatka tragicznie czasami to wyglądało,



a skąd te info. kto ile chce/chciał?. jeżeli to prawda to ja jebie..70 patoli za prowadzenie Klubu w Ekstraklasie który (obym się mylił :P) nie będzie bił się o najwyższe cele. a co do Michniewicza..to on już w mało któym klubie nie był



Nie Michniewicz i już nie szukają, bo kontrakt jest podpisany ;) Z Radolskym też mało trafione :)

A co do Tarasia, mówcie co chcecie, ale za ten hajs, który on chciał spokojnie mógłby tu Skorża pracować.



Bez urazy. To na pseudo stoperzyne Hernaniego nie żałują szmalu, a na trenera już tak? Za ten hajs co bierze Hernani, spokojnie mógłby tu Żewłakow grać.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 08/06/2012 07:53
Jurij Szatałow. Jeżeli to on ma być trenerem Pogoni, to myślę, że to dobry kandydat. Pozytywnie kojarzy się jego nazwisko i jego "kariera trenerska" mogłaby się rozwijać z korzyścią dla Pogoni.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.32 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005