Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 01/03/2005 15:39

  Pszczółek napisał:  

  Jay-J napisał:  
Wolę obcokrajowców którzy są po raz pierwsi w naszym kraju niż odpady z innych polskich klubów dla których Pogoń to kolejny przystanek w karierze... pod warunkiem oczywiście że ci obcokrajowcy będą się starać.



No tak wszyscy obcokrajowcy grajacy w Pogoni maja po 17 lat, a wywalani ze skaldu sa ludzie typu Pilarz majacy powyzej 31 lat...



Źle to ująłem. Miałem na myśli odpady w wieku tych naszych brazylijczyków.


Obrazek gif wstawiony na forum
Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 01/03/2005 17:32
A o to,co pisza na rozncyh portalach:

Spektakularne ruchy w Wiśle i Groclinie

Ostatniego dnia lutego zakończył się w Polsce zimowy okres transferowy. Kluby ekstraklasy nie szastały pieniędzmi, a większość pozyskanych piłkarzy to obcokrajowcy. Ligę opuściło natomiast kilku znanych zawodników.
Najbardziej spektakularne transakcje były dziełem Wisły Kraków i Groclinu Grodzisk Wlkp.

Naprawde od pewnego czasu mnie to juz denerwuje-ciagle pomijanie Pogoni i to pomijanie niesprawiedliwe.W wielu kwestiach-ta jest tylko przykladem-wcale nie zalezy mi by sie podniecala cala Polska naszymi transferami,moze ze sportowego punktu widzenia to nawet lepiej,ale troche smieszaymnie zdanie,ze powracajacy z wypozyczenia pilkarz,jeden rekonwalescent,ktory przez ostatni okres malo gral w pilke i jeden junior z Czech sa najbardziej spektakularnymi zakupami...To co powiedziec o zakupach Pogoni?Byli zawodnicy Sparty Praga,wicelidera ligi czeskiej FK Teplice,Banika Ostrawa czy Sao Paulo-najslynniejszego klubu brazylijskiehgo, kapitana mlodziezowki Brazylii,ktora byla mistrzem swiata,zawsze grajacego z numerem "10" co cos w Brazylii znaczy....

ale oprocz takich prasowych opinii-sa inne rzeczy-brak nominacji do pilkarskich oscarow,brak powolan do reprezentacji-jakos Cracovia nie ma z nimi problemow(Giza,Cabaj)-natomiast nasza dwojka-tez bramkarz i pomocnik(Pilarz i Kazimierczak) jest ciagle pomijana...mam nadzieje,ze juz w sobote te "spektakularne transfery krakowskie" zostana "zdemolowane" przez ta niezauwazana przez nikogo Pogon....


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 01/03/2005 18:18
Luigi nie tylko Ciebie wkurwia takie pisanie trzy po trzy "wielkich" sportowych pismakow. W dzisiejszej wyborczej jest kolejny artykul z tzn. teza ktora trzeba udowodic za wszelka cene i pisze sie przy okazji wiele glupot.

"...Na razie są jednak na tyle wysokie, że działacze Pogoni czy Wisły Płock wolą sprowadzać nieznanych - za to tańszych - obcokrajowców z Czech, Słowacji, byłej Jugosławii i raczej niepiłkarskich prowincji południowoamerykańskich. Tylko czy to jest droga i dokąd ona polską ligę zaprowadzi?"

Czy te "niepilkarskie" prowincje Brazylii to przypadkiem San Paulo i okolice gdzie grali zawodnicy kupieni przez Pogon? Czy aby Czechy w porownaniu z Polska to nie jest futbolowa potega? W mistrozstwach dochodza do polfinalu ich druzyny graja w LM...

Mam cicha nadzieje ze pierwsze mecze kaza odszczekac te slowa "znawca". Problem w tym ze nawet jesli pokanamy Legie i wygramy 5 meczow z rzedu nikt nie powie przepraszam pomylilem sie... ale to juz taka Polska wlasnie jest.


Kto nie pije ten donosi....
Qcu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 01/03/2005 19:13

  Luigi napisał:  
mam nadzieje,ze juz w sobote te "spektakularne transfery krakowskie" zostana "zdemolowane" przez ta niezauwazana przez nikogo Pogon....



Gorzej ze "niezauwazalna Pogon" nie zdemoluje "spektakularnych krakowskich transferow" Moim zdaniem duzy wplyw na to bedzie miala dluga podroz pociagiem ze Szczecina do Krakowa :/ Zdaje sie ze prosto z pociagu beda lecieli na stadion zeby zagrac... No ale przyznam ze chcialbym sie mylic i zobaczyc jakies ladne zwyciestwo z rozpadajacym sie mistrzem :D A przy okazji to bedzie dosc miarodajny sparing, przynajmniej jak dla nas bo wiemy z kim graja :P


Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7693 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/03/2005 09:15

  Poinformowany napisał:  
A co do bramkarzy, lepiej żeby Fabiś był w odpowiedniej formie. Bo jak sprzedawczyk pęknie, to nie mamy nikogo innego...



Z dzisiejszego Głosu Szczec. - Panik podaje wyjściowy skład:

Napastnicy:
Edi, Adriano i Claudio Milar.
Pomoc:
Kaźmierczak, Kuchar i prawdopodobnie Parzy.
Obrona:
Matlak, Poledica, Julcimar i Michalski.

Niespodziewanie pojawił się kłopot z obsadą bramki. Bardzo dobrze na obozie w Brazylii wypadł Fabiniak, który naciska Peskovicia.


Pogoń to My
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/03/2005 09:42

  Poinformowany napisał:  
Niespodziewanie pojawił się kłopot z obsadą bramki. Bardzo dobrze na obozie w Brazylii wypadł Fabiniak, który naciska Peskovicia.




Ciekawe czy to koloryzacja Glosu czy rzeczywiscie Fabis moze wygrysc Borisa? Ale by byly jaja....

Swoja droga sklad bardzo ciekawy z wielkimi mozliwosciami rotacji zawodnikow na swoich pozycjach podczas meczow. Szczegolnie w przedniej formacji gdzie na spicy bedzie Milar ale przeciez jak sie oglada filmik z oficjalki to Adriano rowniej dobrze sie czuje w polu karnym (pare goli z glowy). Lina srodkowa jak dla mnie optymalna na ta chwile. Kazimierczak numer jeden w Pogoni i niedlugo pewnie w Polsce, Kuchar ze swoich doswiadczeniem, strzelem i technika oraz zawsze nieobliczalny Parzy ktory jesli ustabilizuje forme to swoimi wejsciami na zamkniecie akcji przyspozy na wiele radosci w postaci bramek. Od poczatku myslalem z Podelica bedzie jednak stoperem w parze z Julcim. Boki obrny to klasyka choc pewnie Michalski bedzie czul oddech Kaspraka. Licze na jego agresywna gre przy stalych fragmentach gry bo to moze byc nasza speclalnosc w tej rudzie co zreszta potwierdzaja relacje ze sparingow.

Ostatnio edytowany przez: muniek, 2 marca 2005, 09:50 [1 raz(y)]


Kto nie pije ten donosi....
mark_oni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7451 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/03/2005 13:22
No to trzeba wprowadzic male zmiany do tego skaldu , ktory wydawal sie byc pewny na Legie.Treaz widac ,ze Panik sklania sie ku takiej koncepcji (oczywiscie jest to nadal taktyka 4-2-3-1 przechodzaca w trakcie gry w 4-3-3):

-------- Peskovic (Fabiniak)------

Michalski----Julcimar----Poledica-----Matlak

--------- Kazmierczak----Kuchar-------

Parzy----------Adriano-------------Edi

------------------Milar------------------

Wlasciwie sa tu tylko dwie niespodzianki: Poledica na srodku (co niektorzy jednak przewidywali) oraz Milar na szpicy zamiast Diveckiego (czego nie przewidzial chyba nikt).Zreszta zobaczymy jak to bedzie naprawde, bo to na razie wciaz sa spekulacje prasowe.


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/03/2005 14:03
Dla mnie ten tekst o Fabiniaku to kolejna sciema majaca odwrocic uwage od ....


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/03/2005 14:20

  Pszczółek napisał:  
Dla mnie ten tekst o Fabiniaku to kolejna sciema majaca odwrocic uwage od ....



JA tez tak uwazam,

Ps. Przeciez Pilarz tez by dobrze wypadl na obozie:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/03/2005 15:07

  mark_oni napisał:  


-------- Peskovic (Fabiniak)------

Michalski----Julcimar----Poledica-----Matlak

--------- Kazmierczak----Kuchar-------

Parzy----------Adriano-------------Edi

------------------Milar------------------

Wlasciwie sa tu tylko dwie niespodzianki: Poledica na srodku (co niektorzy jednak przewidywali) oraz Milar na szpicy zamiast Diveckiego (czego nie przewidzial chyba nikt).Zreszta zobaczymy jak to bedzie naprawde, bo to na razie wciaz sa spekulacje prasowe.



To sa jedynie spekulacje prasowe,ale mnie ten sklad zdziwil...po pierwsze MIlar nie radzi sobie na szpicy-jest dla mnie bardzo dobrym zawodnikiem,napastnikiem,ktory potrafi zejsc do boku,dosrodkowac,ladnie wypuscic innego pilkarza,przeprowadzic udana akcje z dryblingiem itp itd,ale czy to jest przyklad zawodnika,ktory gra na pozycji srodkowego napastnika?Zawsze zbieral w rundzie jesiennej dobre lub bardzo dobre recenzje grajac jako jeden z dwoch napastnikow-taki skrzydlowy napastnik-natomiast gdy mial sam przyjac gorna pilke,zastawic sie,przepchnac tylem do bramki i odegrac pilke...nie potrafil.Do gry z jednym napastnikiem nadaje sie jedynie Divecky-wiele zespolow gra systemem z jednym napastnikiem-tym popularnym diamentem-taka Grecja wygrala mistrzostwa Europy,ale ich gra opierala sie z przodu na silnym i mocnym Charisteasie,ktory wlasnie mial za zadanie tylem do bramki sie rozepchnac,nie dac sie powalic,przestawic i odegrac pilke do wchodzacych pomocnikow-napastnikow,jak Karagunis.Taki system jest w Borussi Dortmund-ale ich system moze funkcjonowac tylko i wylacznie dzieki Kollerowi itd...Osobiscie pomysl z trzema napastnkikami nikimi,watlymi o kiepskich warunkach fizycznych mi sie nie podoba wcale-co innego Edi-Divecky-Milar....
Nastepna sprawa to brak Magdonia-moze za duzo zyje tym meczem na Lazienkowskiej-ale dla mnie jest typowym stoperem-mysle ze to zawodnik juz niedlugo mogacy grac jak Wegrzyn-umiejetnosci i warunki fizyczne go do tego predysponuja...a Poledica?Ma dosc dobra technike uzytkowa,potrafi dosrodkowac,zrobic drybling,ale watpie by na tej pozycji akurat te jego umiejetnosci sie przydaly...

Ja bym osobiscie zmienil na:

-------- Peskovic (Fabiniak)------

Michalski----Julcimar----Magdon-----Matlak

--------- Kazmierczak----Kuchar-------

MIlar----------Adriano-------------Edi

------------------Divecky-----------------

Tylko czy za bardzo odbior pilek w strefie srodkowej by przez to nie padl?Czy nie za bardzo ofensywne ustawienie to jest?
A swoja droga...gdzie zagra Batata?Gdzie coraz lepiej sie spisujacy Tralka?Gdzie moj ulubieniec Labedzki,gdzie mega-talent,co by nie mowic-Grzelak?i gdzie wielu innych zawodnikow(Bugaj,Masternak,Kasprak,Poledica/Magodn,Parzy/Divecky)???
no lawke mamy najmocniejsza w kraju.....


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
max_dal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7464 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/03/2005 15:37
Moim zdaniem skład powinien wyglądać jak na tą chwilę tak :

1. Sprzedawczyk (choć wolał bym napewno Fabiniaka)
2. Matlak
3. Poledica
4. Julcimar
5. Mastrnak, Kasprak lub Michalski
6. Edi
7. Parzy lub Łabędzki
8. Kaźmierczak
9. Kuchar
10. Divecky lub Milar
11. Adriano

Dobrze że jest szeroka ławka rezerwowych oczywiście poza bramkarzem bowymieniłem 15 zawodników a niema tu jeszcze Trałki, Bataty, Grzelaka
Jak by się Edi niespisał to Matlak do przodu i ktoś na oboronę

A tak komentując ten filmik o Adriano przyznam że Jest to napewno zawodnik warty uwagi ale zapewne te bramki to jego najlepsze momenty w karjerze więc równie dobrze można by nakręcić najlepsze momenty Bataty czy kogoś innego no ale pożyjemy zobaczymy...


Mówicie że jesteśmy rasistami, mówicie że jesteśmy faszystami, to dlaczego nie dajecie swych córek arabom a synów nie żenicie z murzynkami, czy chciał byś by twój syn chodził w turbanie? czy chciał byś by twa córka zasłaniała twarz? czy chciał byś by w twym bloku mieszkali cyganie? spójrz mi prosto w oczy nim odpowiesz tak!!!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/03/2005 16:16
Jako że Milar i Bati mają kontuzje to:

Peskovic (fajna ściema o Fabiniaku, wróżę mu odejście po sezonie i sprowadzenie innego bramkarza młodego)

Michalski, Julcimar, Master (Magdoń), Judasz (Poledica).

Kuchar, Adriano, Kazek, Grzelak.

Andradina, Divecky.


Obrazek gif wstawiony na forum
mark_oni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7451 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/03/2005 17:28
Luigi w pelni sie z Toba zgadzam, ze skald powinein wygldac tak jak podales (zreszta napisalem go juz w ktoryms z wczesniejszych postow).Teraz zmienilem go po sugestiach w "Glosie", ale chyba niepotrzebnie skoro dzisw "kurierze" mozna przeczytac, iz na srodku obrony raczej bedzioe gral Magdon.Dobre pytanie z ta ofensywnoscia tego ustawienia.Moim zdaniem osobiscie jest to ultraofensywne ustawienie i rzeczywiscie glownym problemem wydaje sie rozwiazanie problemu srodka pola.Trzeba przeciez pamietac ze jako defensywny bedzie gral Kuchar, ktory nimonalnie jest ofensywnym pomocnikiem (ale ze mamy Adriano...), wiec zapewne bedzie on mial wiecej zadan ofensywnych.To spowoduje, ze bardzo defensywnie bedzie musial grac Kazmierczak (a do tej pory to on zawsze byl tym bardziej wysunietym z dwojki defensywnych), a przeciez wiemy jakim zagrozeniem jest Kaziu gdy ma pilke 30 metrow od bramki :) Mysle, ze Panik zastosuje tu wymiennosc pozycji i bedziemy mogli ogladac raz Kazia raz Kuchara bardziej z przodu. Zgadzam sie w 100% ze w tym systemie na szpicy musi grac taki zawodnik jak Divecky- wysoki, silny, umiejacy sie zastawiac i grac tylem do bramki.Milar sie do tego nie nadaje i ja widze go na prawej flance (tyle ze jest problem bogactwa...po prostu nie jest latwo Panikowi zrezygnowac z wypuszczania w podstawie Parzego, ktory ma niesamowitego nosa pod bramka). Takze zgoda, ze na srodku powinien grac Magdon (rzeczywiscie to mzoe byc nowy Wegrzyn), natomiast Poledica musi gryzc trawe na treningacg i probowac wygryzc ze skladu Matlaka.PS.jUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC MECZU Z LEGIA :)


Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/03/2005 19:26
Do"Mark_oni"-ciesze sie ,ze sie ze mna zgadzasz :) No mi osobiscie brakuje w kazdym z tych rozwazan w srodku pola zawodnika od tak zwanej"czarnej roboty".Za duzo wydaje sie byc gwiazd(zalozmy,ze EDi,Adriano,czy MIlar takimi typami sa) a za malo zawodnikow orajacych(nie wiem jak Kuchar jeszcze,natomaist Kazimierczak do najruchliwszych w tej formacji nie nalezy-mimo ze jest swietnym defensywnym co chyba kazdy przyzna..)

Mi brakuje takiego Labedzkiego-ja wiem,ze duzo latwiej wymieniajac sklad posadzic tego zawodnika na lawce,szczegolnie przy takich nazwiskach jak Kuchar,Adriano,Edi,Milar itd,ale by gwiazda mogla blyszczec,popisywac sie dryblingami pewni z reguly niezauwazalni dla przecietnego kibica zawodnicy musza wypruwac pluca ganiajac za futbolowka,by ja mogla owa gwiazda dostac i popisywac sie strzalami,dryblingami powodujac uwielbienie tlumow...

Takim dla mnie typowym przykladem bylo odejscie Makalele z Realu-niby nie gwiazdy formatu Zidana,niby nie zawodnika ,ktorego nazwisko elektryzowalo tlumy,ale zaryzykuje,ze bardziej kluczowego dla srodkowej linni klubu z Madrytu niz ktokolwiek inny-i pozniej jego odejscie bylo widoczne golym okiem...bylo za duzo gwiazd,za malo tak zwanych "rzemieslnikow"...

Boje sie ,ze takie ustawienie wcale nie okaze sie wzmocnieniem,ze bedzie za duzo gwiazd-ale nie jestem trenerem-pewnie Panik wie co robi i...tez sie nie moge doczekac ligi,i marze byc chocby mecz sparingowy TVP3 pokazala nam z Krakowa....Pozdro


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/03/2005 21:31

  Luigi napisał:  
Do"Mark_oni"-ciesze sie ,ze sie ze mna zgadzasz :) No mi osobiscie brakuje w kazdym z tych rozwazan w srodku pola zawodnika od tak zwanej"czarnej roboty".Za duzo wydaje sie byc gwiazd(zalozmy,ze EDi,Adriano,czy MIlar takimi typami sa) a za malo zawodnikow orajacych(nie wiem jak Kuchar jeszcze,natomaist Kazimierczak do najruchliwszych w tej formacji nie nalezy-mimo ze jest swietnym defensywnym co chyba kazdy przyzna..)

Mi brakuje takiego Labedzkiego-ja wiem,ze duzo latwiej wymieniajac sklad posadzic tego zawodnika na lawce,szczegolnie przy takich nazwiskach jak Kuchar,Adriano,Edi,Milar itd,ale by gwiazda mogla blyszczec,popisywac sie dryblingami pewni z reguly niezauwazalni dla przecietnego kibica zawodnicy musza wypruwac pluca ganiajac za futbolowka,by ja mogla owa gwiazda dostac i popisywac sie strzalami,dryblingami powodujac uwielbienie tlumow...

Takim dla mnie typowym przykladem bylo odejscie Makalele z Realu-niby nie gwiazdy formatu Zidana,niby nie zawodnika ,ktorego nazwisko elektryzowalo tlumy,ale zaryzykuje,ze bardziej kluczowego dla srodkowej linni klubu z Madrytu niz ktokolwiek inny-i pozniej jego odejscie bylo widoczne golym okiem...bylo za duzo gwiazd,za malo tak zwanych "rzemieslnikow"...

Boje sie ,ze takie ustawienie wcale nie okaze sie wzmocnieniem,ze bedzie za duzo gwiazd-ale nie jestem trenerem-pewnie Panik wie co robi i...tez sie nie moge doczekac ligi,i marze byc chocby mecz sparingowy TVP3 pokazala nam z Krakowa....Pozdro



nic dodac nic ujac. zgadzam sie z twoim spostrzerzeniem o ewentualnym braku labedzkiego w wyjsciowej jedenastce


http://e-dieselservice.pl/
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 03/03/2005 13:06

  Luigi napisał:  
Do"Mark_oni"-ciesze sie ,ze sie ze mna zgadzasz :) No mi osobiscie brakuje w kazdym z tych rozwazan w srodku pola zawodnika od tak zwanej"czarnej roboty".Za duzo wydaje sie byc gwiazd(zalozmy,ze EDi,Adriano,czy MIlar takimi typami sa) a za malo zawodnikow orajacych(nie wiem jak Kuchar jeszcze,natomaist Kazimierczak do najruchliwszych w tej formacji nie nalezy-mimo ze jest swietnym defensywnym co chyba kazdy przyzna..)

Mi brakuje takiego Labedzkiego-ja wiem,ze duzo latwiej wymieniajac sklad posadzic tego zawodnika na lawce,szczegolnie przy takich nazwiskach jak Kuchar,Adriano,Edi,Milar itd,ale by gwiazda mogla blyszczec,popisywac sie dryblingami pewni z reguly niezauwazalni dla przecietnego kibica zawodnicy musza wypruwac pluca ganiajac za futbolowka,by ja mogla owa gwiazda dostac i popisywac sie strzalami,dryblingami powodujac uwielbienie tlumow...

Takim dla mnie typowym przykladem bylo odejscie Makalele z Realu-niby nie gwiazdy formatu Zidana,niby nie zawodnika ,ktorego nazwisko elektryzowalo tlumy,ale zaryzykuje,ze bardziej kluczowego dla srodkowej linni klubu z Madrytu niz ktokolwiek inny-i pozniej jego odejscie bylo widoczne golym okiem...bylo za duzo gwiazd,za malo tak zwanych "rzemieslnikow"...

Boje sie ,ze takie ustawienie wcale nie okaze sie wzmocnieniem,ze bedzie za duzo gwiazd-ale nie jestem trenerem-pewnie Panik wie co robi i...tez sie nie moge doczekac ligi,i marze byc chocby mecz sparingowy TVP3 pokazala nam z Krakowa....Pozdro


Kuchar jest walecznym graczem, a przynajmniej takim był gdy grał w Czechach. Zawsze imponował przygotowaniem fizycznym i żelaznymi płucami. O ile pamiętam, miał najlepsze wyniki kondycyjne z całej drużyny - a jeśli tak, to znaczy że powinno być OK.
Co do ilości "gwiazd" w linii ofensywnej - Panik z pewnością zdaje sobie z tego sprawę i często będzie z Łabędzkiego korzystał. Jeżeli nie przez 90 minut, to przynajmniej w drugich połówkach. A jeżeli będziemy grać bez Łabędzkiego, wystarczy postawić bardzo wysoko linię defensywną i zagrać strefą z ostrym pressingiem (oczywiście nie wchodzi to w rachubę w meczach ze ścisłą czołówką). Funkcję Łabędzkiego czy Makelele w tym układzie pełniliby środkowi obrońcy. Jest to dość ryzykowny wariant, ale może się udać - trzeba posiadać szybkiego i odważnego bramkarza, który będzie potrafił grać jako stoper (a takim jest Pesković) oraz konsekwentnie realizować założenia taktyczne. Jeżeli to wypali, to słabszych rywali po prostu powinniśmy zamykać na ich połowie i spokojnie punktować. Gorzej będzie, jeżeli nasze nabytki będą miały problemy ze zrozumieniem założeń taktycznych - w ofensywie zapanuje radosna twórczość, zawodnicy defensywni zdenerwują się i zaczną włączać się do ofensywy, gdzieś zrobi się dziura i pole do kontr dla rywala...
Zobaczymy, mecz z Wisłą da nam wiele do myślenia.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 03/03/2005 15:07

  Szołn napisał:  
. Gorzej będzie, jeżeli nasze nabytki będą miały problemy ze zrozumieniem założeń taktycznych - w ofensywie zapanuje radosna twórczość, zawodnicy defensywni zdenerwują się i zaczną włączać się do ofensywy, gdzieś zrobi się dziura i pole do kontr dla rywala...
Zobaczymy, mecz z Wisłą da nam wiele do myślenia.



To wtedy będziemy grali jak Barca ;) No chyba że ten Adriano zamiast pełnić funkcję Ronaldinho będzie 2 Terleckim z gigantyczną nadwagą.


Obrazek gif wstawiony na forum
Rasija
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6997 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 03/03/2005 19:12
Moja optymalna 11 Pogoni:
----------------------------------Peskovic (Fabiniak)--------------------------------------

-Kasprak (Michalski)---Julcimar----Magdoń(Masternak)-------Matlak (Poledica)-----


--------------------------------- Kaźmierczak ( Łabędzki)----------------------------------

----------- Kuchar(Parzy, Trałka)-----Adriano(Batata)------Edi (Grzelak)------------

----------------------- Milar-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------- Divecky-----------------------------

W środku pola duża wymienność pozycji szczególnie Kaziu z Kucharem


nie ma!!
Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 03/03/2005 19:47

  Rasija napisał:  
Moja optymalna 11 Pogoni:
----------------------------------Peskovic (Fabiniak)--------------------------------------

-Kasprak (Michalski)---Julcimar----Magdoń(Masternak)-------Matlak (Poledica)-----


--------------------------------- Kaźmierczak ( Łabędzki)----------------------------------

----------- Kuchar(Parzy, Trałka)-----Adriano(Batata)------Edi (Grzelak)------------

----------------------- Milar-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------- Divecky-----------------------------

W środku pola duża wymienność pozycji szczególnie Kaziu z Kucharem



No mi sie sklad jaki napisales wydaje optymalny(na chwile obecna-gry Brazylijczykow mozna sie jedynie domyslac).Jestem bardzo ciekawy pierwszego meczu z Legia i mysle,ze jesli nie zagramy asekurancko(a tak jesienia gralismy z reguly-wyjatek mecz na Lazienkowskiej)to powinnismy wygrac z Legia-mysle ze zespol mamy od nich silniejszy-przynajmniej kadrowo(troche czasu minie pewnie zanim ten zespol zaskoczy i bedzie sie dokladnie rozumial,bedzie plynne przejscie z obrony do ataku,plynna wymiana pozycji,asekuracja itd..)Swoja droga jak patrze na zawodnikow Legii:Szala,Magiera,Sokolowski,Jozwiak,Vukovic bez formy itd-to przy Pogoni poraz pierwszy odkad pamietam wydaja sie na papierze zespolem slabszym...

No na lawce bedziemy mieli istne bogactwo z ktorego mozna by zestawic druzyne calkiem niezla,jak na nasza lige:

----------------------------------Fabiniak--------------------------------------

---------------Michalski---Batata----Masternak-------Poledica-----


--------------------------------- Łabędzki----------------------------------

----------- Parzy-----------------Tralka-----------------Grzelak------------

----------------------- Sliwinski-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------- Bugaj-----------------------------

Mysle,ze szczegolnie linia defensywna i linia pomocy rezerwowego skladu prezentowala by sie naprawde imponujaco i takim skladem mielibysmy pewne miejsce w lidze...To swiadczy o tym,ze moze jeszcze nie teraz,ale w nastepnym sezonie-po zgraniu druzyny,weryfikacji pewnych nazwisk i jakis"kosmetycznych"wzmocnieniach powinnismy patrzac na slabnaca sile innych zespolow(Wisla,Legia,Amika) walczyc o najwyzsze cele...ale juz koniec o tym bo ostatnio cos za czesto mi sie zdarza juz marzyc o pucharach:]


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 03/03/2005 20:32
Mnie ogólnie wkurwia lista tych czarnych brazylijczyków w Pogoni, a Ptaszysko gada że ma być ich jeszcze więcej. Idzie jebnąć i tyle.


Babilon Team
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005