Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2726 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 25/12/2013 01:19

  eJay napisał:  
Nie rozumiem, co jest kontrowersyjnego na tym zdjęciu? Jak rozumiem Robak po jednej rundzie miałby już całować herb Pogoni? Póki jest profesjonalistą, podchodzi poważnie do meczów i strzela bramki - niech będzie nawet mudżahedinem. Co innego nasz arkowiec, ale w tym temacie zostało już wszystko napisane.Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Nikt nie każe mu całować herbu po jednej rundzie, ale jednak jest teraz w Pogoni i to zdjęcie jest z perspektywy Pogoniarza niesmaczne. A nt. Ławy nie ma się juz co wypowiadac, jakbyś słyszał co mówił na turnieju Moskalewicza o: swojej grze, kibicach Arki i kibicach Pogoni to już dzisiaj usunąłbyś go na dobre z Pogoni.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4386 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 25/12/2013 01:41

  Podjuszek napisał:  

  Przema napisał:  

  gryfus1948 napisał:  
Małecki to frajer huj kladzie na kibiców i dzialaczy a tak poza tym to nie zapomnijcie jak kiedyś krecil mlyn na wislie to jest jebany krakusO jaki piekny merytoryczny post :)

Zapewne nazwisko Janukiewicza skandujesz na kazdym meczu i to, ze jest z Wroclawia i utozsamia sie z kibicami Slaska jakos Ci nie przeszkadza.

Malecki to ciezki charakter a jednoczesnie dobry pilkarz. Smuda znany jest z tego, ze nie potrafi dogadywac sie z takimi pilkarzami i woli ich odsuwac na boczny tor, ot chociazby Boruc w reprezentacji. Wdowczyk to zupelnie inne podejscie do zawodnikow. Uwazam, ze potrafilby zapanowac nad nim, ponadto wykrzesac z niego to co najlepsze. Takie transfery czesto wychodza na dobre pilkarzom. Byl za slaby na Turcje i o tym sie juz mowilo przed jego wyjazdem, ale w Ekstraklasie nadal potrafi byc wyrozniajacym sie plkarzem, tylko trzeba nad nim ciezko popracowac i oczekiwac woli drugiej strony. Ja jestem jak najbardziej za. Charakterek ma, ale to walczak, a takich sie ceni.


Zapewne i jego nazwisko tez skandujesz na kazdym meczu i cieszysz sie ze strzelonych bramek ( zobacz komu w tym roku sklada zyczenia swiateczne ) , moze malecki i jest parowa i sam osobiscie nie chcialbym go widziec w klubie ale jak przyjdzie moze i faktycznie bedzie z niego pożytek.
Obrazek jpg wstawiony na forum


Jesli mam byc szczery to zupelnie mnie to nie rusza. Juz dawno sobie uswiadomilem, ze pilkarz to zawod jak kazdy inny. Ma prawo utozsamiac sie z kim chce. Poki robi w Szczecinie to co umie najlepiej to nie mam do niego zadnych pretensji, a na Robaka nie ma co narzekac. A ze ma jaja i pamieta dzieki komu sie wybil to plus dla niego i tyle.


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2279 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 25/12/2013 09:46
Bezgraniczne przywiązanie do barw klubowych wśród piłkarzy zginęło już dawno śmiercią naturalną. Futbol uległ znacznej komercjalizacji. Nie ma co dyskutować czy Robak jest widzewiakiem, czy też Janukiewicz ciągle romansuje ze Śląskiem. Grają dla Pogoni i doceńmy to. Cieszmy się z gry takich piłkarzy póki możemy. Lokalny patriotyzm i miłość do Pogoni pozostawmy nam samym, czyli kibicom oraz wszystkim mieszkańcom naszego województwa oraz reszcie szanującej nasz klub.

Tak przy okazji to zdrowych i radosnych Świąt Bożego narodzenia dla wszystkich kibiców i ludzi którzy chcą dla Pogoni Szczecin jak najlepiej!


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6127 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 25/12/2013 11:50

  giepe napisał:  

  eJay napisał:  
Nie rozumiem, co jest kontrowersyjnego na tym zdjęciu? Jak rozumiem Robak po jednej rundzie miałby już całować herb Pogoni? Póki jest profesjonalistą, podchodzi poważnie do meczów i strzela bramki - niech będzie nawet mudżahedinem. Co innego nasz arkowiec, ale w tym temacie zostało już wszystko napisane.Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Nikt nie każe mu całować herbu po jednej rundzie, ale jednak jest teraz w Pogoni i to zdjęcie jest z perspektywy Pogoniarza niesmaczne. A nt. Ławy nie ma się juz co wypowiadac, jakbyś słyszał co mówił na turnieju Moskalewicza o: swojej grze, kibicach Arki i kibicach Pogoni to już dzisiaj usunąłbyś go na dobre z Pogoni.to moze uchylisz rabka tajemnicy i napiszesz nam co tam "nasz arkowiec" wygadywal, mysle ze chetnie bysmy wszyscy poczytali


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6667 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 25/12/2013 14:34
Robak od kiedy pamietam utozsamial sie z Widzewem. Nie widze nic nie stosownego w tym zdjeciu. Na boisku swoje robi, nie udziela jakichs glupich wywiadow na tematy kibicowskie, nie calowal herbu kazdej druzyny, w ktorej gra.


1948
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2985 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 25/12/2013 21:09

  pit26 napisał:  

  giepe napisał:  

  eJay napisał:  
Nie rozumiem, co jest kontrowersyjnego na tym zdjęciu? Jak rozumiem Robak po jednej rundzie miałby już całować herb Pogoni? Póki jest profesjonalistą, podchodzi poważnie do meczów i strzela bramki - niech będzie nawet mudżahedinem. Co innego nasz arkowiec, ale w tym temacie zostało już wszystko napisane.Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Nikt nie każe mu całować herbu po jednej rundzie, ale jednak jest teraz w Pogoni i to zdjęcie jest z perspektywy Pogoniarza niesmaczne. A nt. Ławy nie ma się juz co wypowiadac, jakbyś słyszał co mówił na turnieju Moskalewicza o: swojej grze, kibicach Arki i kibicach Pogoni to już dzisiaj usunąłbyś go na dobre z Pogoni.to moze uchylisz rabka tajemnicy i napiszesz nam co tam "nasz arkowiec" wygadywal, mysle ze chetnie bysmy wszyscy poczytaliNie wiem co mówił na turnieju, ale wiem co mówił w szatni przed meczem o awans z Arka. M.in. delikatnie mówiąc tonował bojowy nastrój, ponieważ on tam długo grał, ma tu kolegów itp. Dla mnie nie zasługuje na opaske kapitana. Kawał cwaniaka i cynika. Jego sportowe wyczyny tylko dopełniają jego fatalne postrzeganie.


MM95
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2981 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 26/12/2013 00:43
Grzegorz Waranecki na Weszło o Małeckim : Powiedział, że jeśli dogadałby się ze mną, to mógłby tutaj przyjść. Później oznajmił, że bliżej mu jednak do Pogoni. Możemy dziś o nim mówić, bo już nie ma tematu.

Sprawa chyba jasna.


kibol83
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5738 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 26/12/2013 11:17
Cytat z wywiadu przeprowadzonego przez GS z Przemkiem Kazimierczakiem:

– Tobie również wygasa umowa w Śląsku z końcem czerwca. W styczniu będziesz mógł rozmawiać z nowymi, potencjalnymi pracodawcami. Zrobisz to czy chcesz zostać we Wrocławiu?

– Na razie żadnych ofert z nowym kontraktem ze Śląska dla mnie nie ma. Ja też muszę myśleć o sobie, o rodzinie, o przyszłości. Nikogo nie będę się prosił o nową umowę. Jestem zadowolony z tych czterech lat we Wrocławiu. Zaaklimatyzowałem się, i w klubie, i w mieście. Od stycznia będę mógł rozmawiać z nowymi klubami, które mogą mnie zakontraktować latem.

– Pojawiły się głosy mówiące o twoim powrocie do Szczecina. Brałbyś taką opcję pod uwagę?

– Każdą ofertę bym rozważył, oczywiście tę z Pogoni również. Nigdy nie wiadomo, co los przyniesie.


Dobrze by było jak by udało się go do nas ściągnąć zwiększył by konkurencje na defensywnym.


TYLKO Pogoń w Sercu Mym !!!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2981 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 26/12/2013 14:14
On by jej nie zwiększył tylko ją wygrał...Ława może mu byty czyścić jeśli chodzi o pozycje DP. Ale kaźmieraczk w Pogoni to raczej abstrakcja.


BB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3502 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 26/12/2013 14:41
Możliwe że Pogoń?


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5256 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 26/12/2013 15:17

  xxjarek05xx napisał:  
Ale kaźmieraczk w Pogoni to raczej abstrakcja.


Dlaczego abstrakcja? W czerwcu kończy mu się kontrakt, nie trzeba płacić za transfer. W Śląsku kiepsko z wypłacalnością, u nas wygląda to nie najgorzej i zna nasze podwórko. Byłby sporym wzmocnieniem, solidny grajek.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4887 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 26/12/2013 16:32

  BB napisał:  


Prędzej obstawiałbym Wisłę. Smuda lubi ciągnąć za sobą zawodników, a to on chyba ściągał Rengifo do Lecha.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4563 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 26/12/2013 16:54

  giepe napisał:  

  eJay napisał:  
Nie rozumiem, co jest kontrowersyjnego na tym zdjęciu? Jak rozumiem Robak po jednej rundzie miałby już całować herb Pogoni? Póki jest profesjonalistą, podchodzi poważnie do meczów i strzela bramki - niech będzie nawet mudżahedinem. Co innego nasz arkowiec, ale w tym temacie zostało już wszystko napisane.Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Nikt nie każe mu całować herbu po jednej rundzie, ale jednak jest teraz w Pogoni i to zdjęcie jest z perspektywy Pogoniarza niesmaczne. A nt. Ławy nie ma się juz co wypowiadac, jakbyś słyszał co mówił na turnieju Moskalewicza o: swojej grze, kibicach Arki i kibicach Pogoni to już dzisiaj usunąłbyś go na dobre z Pogoni.Tu się zgodzę, że trochę niesmaczne jest to zdjęcie z naszej perspektywy. W końcu jest teraz w Pogoni, więc nie wypada mu zbytnio występować w innych barwach. Tym bardziej, że patrząc na przebieg jego kariery, Widzew nie jest jakimś jego "macierzystym klubem", z którym identyfikuje się od dziecka.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4658 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 26/12/2013 18:06
A może by tak kierunek bułgarski?


PS 1948
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5664 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 26/12/2013 18:13
Tak w ogóle z kiedy to zdjęcie??? z mojego punktu widzenia, póki jasno nie daje nam do zrozumienia, że ma na nas wyjebane, póki gra, strzela bramki i przede wszystkim walczy - dla mnie większym niesmakiem byłoby całowanie naszego herbu niż robienie jakiejś świątecznej foty z szalem Widzewa.

Co do wspomnianego powyżej Rengifo. Po co nam On??? nie było to jakiś człowiek, który zapadł w pamięć dzięki swoim umiejętnościom, do tego stary pryk i ogólnie nie podobałby mi się taki transfer.
Co do Kaźmierczaka - na pewno lepszy od Ławy by był, On sam ma potężne prześwity w formie, ale jednak praktycznie przez Niego mamy 4 punkty mniej w tabeli.

Z perspektywy przygotowań i samego zespołu - moim zdaniem do pierwszego treningu w nowym roku, czyli do 7 stycznia 2014 powinniśmy mieć kadrę skompletowaną.

Tak przeglądam tabelę i nasz rozkład meczów i człowieka szlag trafia, jak w prostacki sposób roztrwoniliśmy nasz cały dorobek z pierwszych 15-tu kolejek. Reforma, reformą, ale mimo wszystko szkoda. Ledwie 9 spotkań do rozegrania, nie daj Boże zaliczyć jakiś falstart i się ciepło zrobi, jeśli chodzi o pozostanie w pierwszej ósemce. No, ale co by nie mówić - reforma jakiś skutek przyniosła - gramy więcej i jest ciekawiej heh.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2726 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 26/12/2013 18:29

  pit26 napisał:  

  giepe napisał:  

  eJay napisał:  
Nie rozumiem, co jest kontrowersyjnego na tym zdjęciu? Jak rozumiem Robak po jednej rundzie miałby już całować herb Pogoni? Póki jest profesjonalistą, podchodzi poważnie do meczów i strzela bramki - niech będzie nawet mudżahedinem. Co innego nasz arkowiec, ale w tym temacie zostało już wszystko napisane.Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Nikt nie każe mu całować herbu po jednej rundzie, ale jednak jest teraz w Pogoni i to zdjęcie jest z perspektywy Pogoniarza niesmaczne. A nt. Ławy nie ma się juz co wypowiadac, jakbyś słyszał co mówił na turnieju Moskalewicza o: swojej grze, kibicach Arki i kibicach Pogoni to już dzisiaj usunąłbyś go na dobre z Pogoni.to moze uchylisz rabka tajemnicy i napiszesz nam co tam "nasz arkowiec" wygadywal, mysle ze chetnie bysmy wszyscy poczytalint. swojej gry mówił ,że jest bodajże najlepszym DP w naszym kraju. Kaźmierczaka wg niego broni tylko strzal z dystansu, nie przyjmuje żadnej krytyki (nawet konstruktywnej), typu że gra tylko do tyłu, że nie nadąża, wg niego ludzie źle patrzą, a wg niego jest wszystko ok. Zdecydowanie bufon zapatrzony we własną osobę. Nt. kibiców Arki ,że tam to byli fajni, po każdym meczu bili brawo, bez względu na wynik byli na dobre i na złe i tam miał szacunek, tutaj natomiast tylko jak Pogoń wygrywa to kibice są OK, a jak nie wygrywają to rzucają "kurwami" na prawo i lewo. Może nic wielkiego, ale z ust KAPITANA takie słowa nie przystoją.

Ciekawa też sama gra, w pierwszych sekundach pierwszego meczu dostaje dziurkę od juniora , a chwilę później nie trafia do pustej bramki z metra, ale przecież jest najlepszy, więc nikt nie ma prawa go krytykować.


Puchallowen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2926 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 26/12/2013 20:29
Ale za Lawe Kazik bylby dobry,typowy rozgrywajacy i zero zapierdalania


kibol83
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5738 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 27/12/2013 12:22

  Puchallowen napisał:  
Ale za Lawe Kazik bylby dobry,typowy rozgrywajacy i zero zapierdalaniaU Wdowczyka albo sie zapierdala albo sie nie gra.


TYLKO Pogoń w Sercu Mym !!!
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2988 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 27/12/2013 17:59
Wywiad z Przemkiem Pietruszką


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5894 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 27/12/2013 18:46

  netoper napisał:  


Powiem szczerze, że za Pietruszką jakoś nigdy nie przepadałem, ale tym wywiadem, kilkoma innymi wypowiedziami i ogólnie zachowaniem pokazał, że naprawdę w porządku z niego facet, a nie gwiazdeczka z pokręconym światopoglądem.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005