Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 19:53

  M.K 74 napisał:  
Na pasku w Orange Sport jest info że Adam Pazio i Miłosz Przybecki chcą jak najszybciej rozwiązać kontrakty z Polonią.
Czym prędzej zaczniemy działać tym lepiej. Szczególnie o tego drugiego bym powalczył na miejscu Pogoni.



Chłopie, weź się za jakąś robotę. Czytasz to, co piszesz?! Cały czas rzucasz jakimiś serami. Adam Pazio to lewy obrońca. Towar deficytowy na rynku ekstraklasy. Przybecki jest porównywany do Koseckiego juniora. Sam przyznaje, że ma oferty nawet z zagranicy. Masz jakieś konkretne argumenty, którymi przekonywałbyś ich do gry w naszym klubie? Nawet jeśli, to w Polsce jest przynajmniej kilka(naście) klubów, które obecnie mają większe możliwości. Pogoń nie będzie pierwszym wyborem dla grajków uważanych za perspektyiwcznych. No, chyba że dla Tomka Chałasa. Jego wybór był jasny. Zimą wydawało się że Podbeskidzie się spierdoli, a Dyskopolo nie przystąpi do oranżady. Z tych klubów miał oferty.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 20:00
Do takich zawodników pierwszeństwo mają Legia i Lech ewentualnie ktoś z zagranicy. M.K zejdź na ziemie.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 20:14
A co Pietruszka bylby lepszy na skrzydle?Duzo wolniejszy,jego olewka przy kryciu a raczej trucht,no i krycie na radar.W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse bo kilka jego bramek dalo nam wazne punktynp na Widzewie.Ok zgodze sie ze duzo akcij marnuje ale gdy on gra to te okazje stwarzamy bo on biega i walczy,a bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.A co do meczu w Chorzowie i jego niecelne podania: sorry ,ale kto podawal celnie?Do 30 min byla gorsza kopanina niz na gimnazjalnych boiskach.


,,Vi är överallt,,- POGON
vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 22/05/2013 23:36

  spagetti napisał:  
W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse , bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.


1 miejsce
Masz rację, nie tracimy bramek przez pana Adama. Zastanawiam się czy on tu pije z Wami piwka w tygodniu?, czy co że w ogóle ktoś widzi jakieś plusy jego gry. Gość jest beznadziejny i na pewno żadna drużyna Eklasy, ani nawet 1 ligi go nie weźmie, jak się go pozbędziemy. (ale cuda się zdarzają (czyt. smolny).


Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5430 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 00:05

  kAwA *.* napisał:  

  spagetti napisał:  
W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse , bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.


1 miejsce
Masz rację, nie tracimy bramek przez pana Adama. Zastanawiam się czy on tu pije z Wami piwka w tygodniu?, czy co że w ogóle ktoś widzi jakieś plusy jego gry. Gość jest beznadziejny i na pewno żadna drużyna Eklasy, ani nawet 1 ligi go nie weźmie, jak się go pozbędziemy. (ale cuda się zdarzają (czyt. smolny).



Nie rozumiem Ciebie, przypie**** się do niego jak nie wiem co, to że jak przychodził z Kotwicy do Pogoni jako Napastnik to już nie pamiętasz, gra w obronie bo nie ma nikogo innego żeby mógł grać, w obronie sobie nie radzi ale to nie znaczy że trzeba na niego wieszać psy. Adam jest z regionu oddaje za każdym razem serce na boisku i za to mu chwała. Trzeba mu dać szanse ale w ofensywie.


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5297 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 00:09

  kAwA *.* napisał:  

  spagetti napisał:  
W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse , bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.


1 miejsce
Masz rację, nie tracimy bramek przez pana Adama. Zastanawiam się czy on tu pije z Wami piwka w tygodniu?, czy co że w ogóle ktoś widzi jakieś plusy jego gry. Gość jest beznadziejny i na pewno żadna drużyna Eklasy, ani nawet 1 ligi go nie weźmie, jak się go pozbędziemy. (ale cuda się zdarzają (czyt. smolny).



które przez niego straciliśmy? jak możesz to wymień aż obejrzę powtórki.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 00:18

  Klim napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  spagetti napisał:  
W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse , bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.


1 miejsce
Masz rację, nie tracimy bramek przez pana Adama. Zastanawiam się czy on tu pije z Wami piwka w tygodniu?, czy co że w ogóle ktoś widzi jakieś plusy jego gry. Gość jest beznadziejny i na pewno żadna drużyna Eklasy, ani nawet 1 ligi go nie weźmie, jak się go pozbędziemy. (ale cuda się zdarzają (czyt. smolny).



Nie rozumiem Ciebie, przypie**** się do niego jak nie wiem co, to że jak przychodził z Kotwicy do Pogoni jako Napastnik to już nie pamiętasz, gra w obronie bo nie ma nikogo innego żeby mógł grać, w obronie sobie nie radzi ale to nie znaczy że trzeba na niego wieszać psy. Adam jest z regionu oddaje za każdym razem serce na boisku i za to mu chwała. Trzeba mu dać szanse ale w ofensywie.



Pokazcie mi drugiego zawodnika u nas, ktory wychodzi do wiekszosci podan i szuka gry. Jasne, ze ma swoje wady, ale jakby w koncu gral na jednej stalej pozycji i tam udoskonal swoja gre to nei byloby tak zle. Skowronek po meczu z Lechia juz stwierdzil, ze obrona to nie dla niego i dobrze wiedzial co robi.


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 00:25
Co by daleko nie szukać, obie z Ruchem i ta ze Śląskiem. Obejrzyj powtorki i zobacz co je łączy ;p


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 00:45

  grzela07 napisał:  
Co by daleko nie szukać, obie z Ruchem i ta ze Śląskiem. Obejrzyj powtorki i zobacz co je łączy ;p


O pierwszej z Ruchem nie ma co dyskutowac bo zj... chociaz wynikalo to z tego , ze nie ma nawykow gry w obronie. Ale jego blad.
Druga ? Podobnie jak z Legia bramka wziela sie ze straty na 20 metrze. Tracisz pilke w tym fragmencie boiska i automatycznie jest zagrozenie. Do tego nikt nie asekurowal prawej strony boiska i jest bramka.
Ze Slaskiem ? A co mial zrobic podobnie jak Pietruszka jak wpuscili im szybkich zawodnikow na ostatni kwadrans meczu ? Oddychali rekawami i Cwielag z tym Mulungim czy jak mu tam nie mieli problemow na skrzydlach w tej akcji.


vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 07:50

  Portowiec92 napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  spagetti napisał:  
W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse , bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.


1 miejsce
Masz rację, nie tracimy bramek przez pana Adama. Zastanawiam się czy on tu pije z Wami piwka w tygodniu?, czy co że w ogóle ktoś widzi jakieś plusy jego gry. Gość jest beznadziejny i na pewno żadna drużyna Eklasy, ani nawet 1 ligi go nie weźmie, jak się go pozbędziemy. (ale cuda się zdarzają (czyt. smolny).



które przez niego straciliśmy? jak możesz to wymień aż obejrzę powtórki.


tak na szybkiego: 2 bramki z ruchem, im dalej w las znajdziesz więcej. Co do jego gry w obronie, czemu chałas nie gra na prawej obronie? Bo jest napastnikiem, a fraczczak? Napastnikiem? messi, ronaldo, lewandowski, aguero, itd itd. też grają na obronie? Widać słaby z niego napastnik skoro gra wszędzie, i wszędzie beznadziejnie.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 08:28

  kAwA *.* napisał:  

  Portowiec92 napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  spagetti napisał:  
W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse , bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.


1 miejsce
Masz rację, nie tracimy bramek przez pana Adama. Zastanawiam się czy on tu pije z Wami piwka w tygodniu?, czy co że w ogóle ktoś widzi jakieś plusy jego gry. Gość jest beznadziejny i na pewno żadna drużyna Eklasy, ani nawet 1 ligi go nie weźmie, jak się go pozbędziemy. (ale cuda się zdarzają (czyt. smolny).



które przez niego straciliśmy? jak możesz to wymień aż obejrzę powtórki.


tak na szybkiego: 2 bramki z ruchem, im dalej w las znajdziesz więcej. Co do jego gry w obronie, czemu chałas nie gra na prawej obronie? Bo jest napastnikiem, a fraczczak? Napastnikiem? messi, ronaldo, lewandowski, aguero, itd itd. też grają na obronie? Widać słaby z niego napastnik skoro gra wszędzie, i wszędzie beznadziejnie.


A to jest jego wina, ze tak wszedzie nim rzucaja po boisku? Ja pierdole czlowieku, ogarnij sie troche, a potem rob ferment dopiero,bo poki co jestes bardziej zenujacy niz gra Adama w obronie.


Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5297 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 10:38

  grzela07 napisał:  
Co by daleko nie szukać, obie z Ruchem i ta ze Śląskiem. Obejrzyj powtorki i zobacz co je łączy ;p



widać własnie na nich, to że on nie jest zawodinkiem do obrony, zawsze miał uciekać od przeciwnika a teraz musi być przy nim, i własnie w tych momentach się gubi bardzo często, ale to skutek tego "rzucania po pozycjach".


A. ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5096 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 11:20
Czemu u nas nie ma takiego myślenia...Fragment wywiadu z prezesem Piasta Gliwice:

Wystarczająco dobrze, a sztab szkoleniowy cały czas nie powiedział ostatniego zdania na temat jego przyszłości. Ja nie będę się wtrącał, bo kiedy prezes zajmuje się wybieraniem i ocenianiem zawodników, to jest automatyczny koniec klubu. To tak jakby przyszedł do mnie trener i powiedział: „słuchaj, masz sobie zmienić sekretarkę”. Odpowiedziałbym mu: „spadaj”. Nie mogę narzucić trenerowi własnego zdania, bo później on mi z ludzkiej złośliwości powie, że tego piłkarza nie chce. Ja będę mu płacił pensje, a on będzie grzał ławę. Co z tego, że ja sobie wymyślę jakiegoś zawodnika, kiedy nie wiem czy on pasuje trenerowi do koncepcji. Dlatego staram się być pasywny i wypowiadać swoje zdanie na zasadzie: „tak, stać nas” albo „nie, nie stać”.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 11:22

  Przema napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  Portowiec92 napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  spagetti napisał:  
W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse , bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.


1 miejsce
Masz rację, nie tracimy bramek przez pana Adama. Zastanawiam się czy on tu pije z Wami piwka w tygodniu?, czy co że w ogóle ktoś widzi jakieś plusy jego gry. Gość jest beznadziejny i na pewno żadna drużyna Eklasy, ani nawet 1 ligi go nie weźmie, jak się go pozbędziemy. (ale cuda się zdarzają (czyt. smolny).



które przez niego straciliśmy? jak możesz to wymień aż obejrzę powtórki.


tak na szybkiego: 2 bramki z ruchem, im dalej w las znajdziesz więcej. Co do jego gry w obronie, czemu chałas nie gra na prawej obronie? Bo jest napastnikiem, a fraczczak? Napastnikiem? messi, ronaldo, lewandowski, aguero, itd itd. też grają na obronie? Widać słaby z niego napastnik skoro gra wszędzie, i wszędzie beznadziejnie.


A to jest jego wina, ze tak wszedzie nim rzucaja po boisku? Ja pierdole czlowieku, ogarnij sie troche, a potem rob ferment dopiero,bo poki co jestes bardziej zenujacy niz gra Adama w obronie.


Przema nie goraczkuj się.To tylko nasza dyskusja i jakby kazdy miał te same spostrzeżenia to istnienie tego forum i tego tematu nie miało by sensu.Kwestia Frączczaka podzieliła skrajnie forumowiczów wiec brońmy swego argumentami a nie wrzutami
Dla mnie ten przemiły gość jest max na IV lige a jakby nawet zostawić już tą jego grę w obronnie gdzie jest żenująco slaby to jego popisy zarówno w ataku jak i na skrzydle sa znane.To że jest z Kołobrzegu a nie z Gwinei Równikowej nie ma żadnego znaczenia w kontekście gry w piłkę.
Na dzień dzisiejszy to najsłabsze ogniwo w tym zespole i na to jest cała masa przykładów praktycznie w każdym meczu (może po za meczem z Widzewem gdzie sam go uznałem za wyróżniającego się zawodnika).


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5430 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 11:36

  kAwA *.* napisał:  

  Portowiec92 napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  spagetti napisał:  
W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse , bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.


1 miejsce
Masz rację, nie tracimy bramek przez pana Adama. Zastanawiam się czy on tu pije z Wami piwka w tygodniu?, czy co że w ogóle ktoś widzi jakieś plusy jego gry. Gość jest beznadziejny i na pewno żadna drużyna Eklasy, ani nawet 1 ligi go nie weźmie, jak się go pozbędziemy. (ale cuda się zdarzają (czyt. smolny).



które przez niego straciliśmy? jak możesz to wymień aż obejrzę powtórki.


tak na szybkiego: 2 bramki z ruchem, im dalej w las znajdziesz więcej. Co do jego gry w obronie, czemu chałas nie gra na prawej obronie? Bo jest napastnikiem, a fraczczak? Napastnikiem? messi, ronaldo, lewandowski, aguero, itd itd. też grają na obronie? Widać słaby z niego napastnik skoro gra wszędzie, i wszędzie beznadziejnie.



Grał na szpicy i strzelił 3 bramki, ty naprawdę go tak nie lubisz czy jak to jest?


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 13:32
Najsłabszym ogniwem to jest Donald albo Hernani. Nie rozumiem tego ciśnięcia po Adamie. Kurwa gość zostawia całe serducho na boisku, stara się, jest jednym z nielicznych z naszej obecnej kadry z którym można normalnie porozmawiać, a wy mówicie, że jest najsłabszym ogniwem. A to, że taki Donald który jest ustawiany na swojej pozycji strzela jednego gola w sezonie to jest spoko. Jestem pewien, że Adam strzeliłby conajmniej 5.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 14:13
Widzę że rozpętała się gorąca dyskusja na temat Frączczaka a najlepiej by Adam obronił się sam nie marnując stuprocentowych okazji jak w meczu z Jagą czy Bełchatowem ;) Życzę jemu i nam by w końcu trafił do siatki, najlepiej w meczu z Górnikiem.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 15:16

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  Portowiec92 napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  spagetti napisał:  
W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse , bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.


1 miejsce
Masz rację, nie tracimy bramek przez pana Adama. Zastanawiam się czy on tu pije z Wami piwka w tygodniu?, czy co że w ogóle ktoś widzi jakieś plusy jego gry. Gość jest beznadziejny i na pewno żadna drużyna Eklasy, ani nawet 1 ligi go nie weźmie, jak się go pozbędziemy. (ale cuda się zdarzają (czyt. smolny).



które przez niego straciliśmy? jak możesz to wymień aż obejrzę powtórki.


tak na szybkiego: 2 bramki z ruchem, im dalej w las znajdziesz więcej. Co do jego gry w obronie, czemu chałas nie gra na prawej obronie? Bo jest napastnikiem, a fraczczak? Napastnikiem? messi, ronaldo, lewandowski, aguero, itd itd. też grają na obronie? Widać słaby z niego napastnik skoro gra wszędzie, i wszędzie beznadziejnie.


A to jest jego wina, ze tak wszedzie nim rzucaja po boisku? Ja pierdole czlowieku, ogarnij sie troche, a potem rob ferment dopiero,bo poki co jestes bardziej zenujacy niz gra Adama w obronie.


Przema nie goraczkuj się.To tylko nasza dyskusja i jakby kazdy miał te same spostrzeżenia to istnienie tego forum i tego tematu nie miało by sensu.Kwestia Frączczaka podzieliła skrajnie forumowiczów wiec brońmy swego argumentami a nie wrzutami
Dla mnie ten przemiły gość jest max na IV lige a jakby nawet zostawić już tą jego grę w obronnie gdzie jest żenująco slaby to jego popisy zarówno w ataku jak i na skrzydle sa znane.To że jest z Kołobrzegu a nie z Gwinei Równikowej nie ma żadnego znaczenia w kontekście gry w piłkę.
Na dzień dzisiejszy to najsłabsze ogniwo w tym zespole i na to jest cała masa przykładów praktycznie w każdym meczu (może po za meczem z Widzewem gdzie sam go uznałem za wyróżniającego się zawodnika).



Niedawny mecz z Legia tez calkiem spoko w jego wykoniau. Generalnie im gra wyzej tym lepiej. Gdyby poczul stabilizacje na jednej pozycji to pewnie efekt bylby lepszy. Czepianie sie go o stracone bramki to analogiczna sytuacja do wystawienia Janukiewicza w ataku i pretensje o marnowanie sytuacji. Donald w jednym meczu marnuje wiecej akcji niz reszta przez cala runde.


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 15:37

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  Portowiec92 napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  spagetti napisał:  
W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse , bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.


1 miejsce
Masz rację, nie tracimy bramek przez pana Adama. Zastanawiam się czy on tu pije z Wami piwka w tygodniu?, czy co że w ogóle ktoś widzi jakieś plusy jego gry. Gość jest beznadziejny i na pewno żadna drużyna Eklasy, ani nawet 1 ligi go nie weźmie, jak się go pozbędziemy. (ale cuda się zdarzają (czyt. smolny).



które przez niego straciliśmy? jak możesz to wymień aż obejrzę powtórki.


tak na szybkiego: 2 bramki z ruchem, im dalej w las znajdziesz więcej. Co do jego gry w obronie, czemu chałas nie gra na prawej obronie? Bo jest napastnikiem, a fraczczak? Napastnikiem? messi, ronaldo, lewandowski, aguero, itd itd. też grają na obronie? Widać słaby z niego napastnik skoro gra wszędzie, i wszędzie beznadziejnie.


A to jest jego wina, ze tak wszedzie nim rzucaja po boisku? Ja pierdole czlowieku, ogarnij sie troche, a potem rob ferment dopiero,bo poki co jestes bardziej zenujacy niz gra Adama w obronie.


Przema nie goraczkuj się.To tylko nasza dyskusja i jakby kazdy miał te same spostrzeżenia to istnienie tego forum i tego tematu nie miało by sensu.Kwestia Frączczaka podzieliła skrajnie forumowiczów wiec brońmy swego argumentami a nie wrzutami
Dla mnie ten przemiły gość jest max na IV lige a jakby nawet zostawić już tą jego grę w obronnie gdzie jest żenująco slaby to jego popisy zarówno w ataku jak i na skrzydle sa znane.To że jest z Kołobrzegu a nie z Gwinei Równikowej nie ma żadnego znaczenia w kontekście gry w piłkę.
Na dzień dzisiejszy to najsłabsze ogniwo w tym zespole i na to jest cała masa przykładów praktycznie w każdym meczu (może po za meczem z Widzewem gdzie sam go uznałem za wyróżniającego się zawodnika).



Niedawny mecz z Legia tez calkiem spoko w jego wykoniau. Generalnie im gra wyzej tym lepiej. Gdyby poczul stabilizacje na jednej pozycji to pewnie efekt bylby lepszy. Czepianie sie go o stracone bramki to analogiczna sytuacja do wystawienia Janukiewicza w ataku i pretensje o marnowanie sytuacji. Donald w jednym meczu marnuje wiecej akcji niz reszta przez cala runde.



Miałem napisać więcej, ale sobie odpuszcze. Tylko co do Legii - całkiem spoko? "Asysta", która była po prostu mocno niecelnym strzałem, który po rykoszecie trafił do Ławy, zmarnowanie dwóch innych dobrych sytuacji, w tym jednej patelni od Danalda na 3 metr i pustą bramkę? Już nie mówię tu o objeżdżaniu go w defensywie, bo to argument najłatwiejszy do zbicia, bo nie jest obrońcą, poza tym łatwych przeciwników nie miał.
I nie piszcie mi tylko proszę, że się 'przyczepiłem'.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 16:20
offtopic: po co cytowac post (posty) ktore znajduja sie bezposrednio nad Twoim postem? CO strasznie sie to ciezko pozniej czyta


POGOŃ SZCZECIN!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005