Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ofconcern
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 12:52

  happy2504 napisał:  

  ofconcern napisał:  
źródło: Głos Szczeciński/Przemysław Sas

To by wiele wyjaśniało. Alby tylko napełnić rubryke sportową...



Co to za artykul w glosie o ktorym tu mowa.. jestem dosc daleko ( prawie 20 tys. km), tak ze nie mam dojscia do "glosu"..hahahahahha
moze ktos napisac cos wiecej o co chodzi.???

Juz czytalem , co za idiota z niego.. Ciekawe skad ma takie informacje., ale to tylko Sas i juz nie raz dal popis swoich mozliwosci ..



wejdz na główna strone www.pogononline.pl i patrz w temat "Papierowy tygrys" o to chodzi


Ron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6676 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 13:47

  Tony Montana napisał:  

  ofconcern napisał:  
źródło: Głos Szczeciński/Przemysław Sas

To by wiele wyjaśniało. Alby tylko napełnić rubryke sportową...



jak przeczytalem ten artykul na głownej to sie troche przestraszylem, bo dopiero po zajrzeniu na forum zobaczylem kto napisal ten artykul. teraz juz jestem spokojniejszy. a kiedys glos byl tak dobra gazeta... zanim kupila go Orkla. a co do taktyki to wg. Panika na pewna beda miec zaleglosci taktyczne.. :P w koncu to latynosi



Głos dobrą gazetą?!!! hehehe Kiedy? Przeciez swego czasu był on organem prasowym... PZPR (!) a teraz jest jedynie "półbrukową alternatywą" dla "kuriera", który i tak ostatnio przeżywa wyraźny kryzys.

co do Sas'a to nie zamierzam komentować wypocin tego pismaka z dwudziestej łapanki. Pracę dostał chyba tylko dlatego, by obniżyć (nieco) bezrobocie w naszym województwie. Sasi od początku tylko biadolił i najeżdzał na Ptaka- co zabawne nigdy (lub prawie nigdy) nie powoływał się przy tym na żadne źródło... a jasnowidzem raczej nie jest - choc może sie mylę? ;)


___________________________
rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6885 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 13:48
Chciał by żeby mi ktos kto jest obeznany w proporcjach ciała ludzkiego wyjasnił jak to jest zawsze myslałem że mężczyzna ma normalne proporcje przy około np. 180/80 kg 170/70 kg rozumiem że sportowiec ma mniej tkanki tłuszczowej ale za to ma więcej mięśni... a na zdjeciach widać że chłopaki są przypakowani... i gdy czytam że nowy batata ma 13 kilo nadwagi bo waży 82 przy 179 wzrostu i czała ekipa to grubasy... to juz się gubie. Zgodnie z ta filozofią to Pescovic ma 8 klilo +, Matlak ma około 14 klilo +, Grzelak 8 +, Parzy 10 +i prawie całą reszta z 5 kilio nadwagi... aż mnie zaciekawił ten temat i zauważyłem że w futbolu sporo jest grubasów np: Roberto Carlos 12 kilo nadwagi, Cassano 16 kilo nadwagi, Ronaldino 9 nadwagi, Gattuso 10 nadwagi, nawet Cisse ma około 7 klilo nadwagi.....?????

Więć prosze jeżeli ktoś się zna na tym to niech mi odpowie spogladając na zdjęcia nowych i ich wagę czy to grubasy czy nie....??????


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 14:06

  rico napisał:  
Chciał by żeby mi ktos kto jest obeznany w proporcjach ciała ludzkiego wyjasnił jak to jest zawsze myslałem że mężczyzna ma normalne proporcje przy około np. 180/80 kg 170/70 kg rozumiem że sportowiec ma mniej tkanki tłuszczowej ale za to ma więcej mięśni... a na zdjeciach widać że chłopaki są przypakowani... i gdy czytam że nowy batata ma 13 kilo nadwagi bo waży 82 przy 179 wzrostu i czała ekipa to grubasy... to juz się gubie. Zgodnie z ta filozofią to Pescovic ma 8 klilo +, Matlak ma około 14 klilo +, Grzelak 8 +, Parzy 10 +i prawie całą reszta z 5 kilio nadwagi... aż mnie zaciekawił ten temat i zauważyłem że w futbolu sporo jest grubasów np: Roberto Carlos 12 kilo nadwagi, Cassano 16 kilo nadwagi, Ronaldino 9 nadwagi, Gattuso 10 nadwagi, nawet Cisse ma około 7 klilo nadwagi.....?????

Więć prosze jeżeli ktoś się zna na tym to niech mi odpowie spogladając na zdjęcia nowych i ich wagę czy to grubasy czy nie....??????



No i jak to mowia Rico dotarles do sedna materii. "W oficjalnych papierach Brazylijczyk ma wpisaną 13-kilogramową nadwagę." - tak pisze Sas. Wiadomo ze to jest tylko przenosnia w "papierach" napewno nie ma pozycji "nadwaga" ale wychodzi z tego zreczna manipulacja! Na oficjalce rowniez pojawil sie opis wspomnianej gierki ze skladmi w jakich wystapili. Faktem jest ze Edi zdobyl 2 bramki wiec pewnie redaktor zrecznie poskladal sobie fakty i wypali z takim artykulem.


Kto nie pije ten donosi....
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7369 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 14:36
skończcie te dyskusje na temat Głosu czy Przemka Sasa
zawsze jak ktoś coś napisze kontrowersyjnego to pojawiają się teksty typu Fakt i wszystko jasne itd..
jest cos nie pomysli to głos to szmatlowiec, wyborcza to szmatlawiec...
to co jest napisane moze sie komus nie podobac, ale nie pozwole obrażać człowieka, który według mnie robi dobrą robotę, bo gdyby nie jego praca nie byłoby wiekszosci materialow na naszej stronie
co do wiarygodnosci materiałow tez oceniam to wysoko, na pewno dzisiejszy material nie wzial sie z kapelusza
wiec prosba o zamkniecie dsykusji - tematem przewodnim sa wzmocnienia i oslabienia Pogoni


mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 14:37
radze nie brac do serca takich publikacji. wraz ze sprowadzeniem "brazylijskiej" ekipy szczecinskim "dziennikarza" konczy sie sielanka. jezykow nie znaja nawet w najmniejszym stopnu, nie maja dojscia do pilkarzy wiec beda improwizowac jeszcze bardziej. zobaczycie ile mixow bedzie sie pojawiac w prasie po przylocie zespolu do Szczecina. To, ze czasem w szczecinskiej prasie ktos bzdury wypisywal, manipulowal, lub kopiowal teksty z forum to normalka. w przyszlosci bedzie jeszce zabawniej. jestem przekonany ze wiekszosc naszych pismakow nigdy nie kopala pilki, a czesc pisze tylko dlatego, ze w dziale sportowym byl wolny etat i przeniesli ich z dzialu miejskiego. czasem jak sie gada z takim to tylko czlowiek se pytanie zadaje - jak ty sie do tej redakcji dostales? ot szczecinskie dziennikarstwo.
Po drugie w przerwie zimowej jak nie maja co pisac to pisza byle tylk zapelnic miejsce na sport.

Jedno jest pewne - tera oficjalka bedzie wiodla prym, i bedzie miala wylacznosc na wszystko.:)
pozdro!


ja kocham Pogon
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 14:42

  muniek napisał:  
[Na oficjalce rowniez pojawil sie opis wspomnianej gierki ze skladmi w jakich wystapili. Faktem jest ze Edi zdobyl 2 bramki wiec pewnie redaktor zrecznie poskladal sobie fakty i wypali z takim artykulem.


Mało prawdopodbne biorąc pod uwage, ze ten news pojawił się dzisiaj o 13.33. :)


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7369 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 15:11

  mundek napisał:  
radze nie brac do serca takich publikacji. wraz ze sprowadzeniem "brazylijskiej" ekipy szczecinskim "dziennikarza" konczy sie sielanka. jezykow nie znaja nawet w najmniejszym stopnu, nie maja dojscia do pilkarzy wiec beda improwizowac jeszcze bardziej. zobaczycie ile mixow bedzie sie pojawiac w prasie po przylocie zespolu do Szczecina. To, ze czasem w szczecinskiej prasie ktos bzdury wypisywal, manipulowal, lub kopiowal teksty z forum to normalka. w przyszlosci bedzie jeszce zabawniej. jestem przekonany ze wiekszosc naszych pismakow nigdy nie kopala pilki, a czesc pisze tylko dlatego, ze w dziale sportowym byl wolny etat i przeniesli ich z dzialu miejskiego. czasem jak sie gada z takim to tylko czlowiek se pytanie zadaje - jak ty sie do tej redakcji dostales? ot szczecinskie dziennikarstwo.
Po drugie w przerwie zimowej jak nie maja co pisac to pisza byle tylk zapelnic miejsce na sport.



z tym w całości nie mogę się zgodzić kolego redaktorze ;), nie wierze, ze pewne teksty powstaja z kapelusza i sa wymyslem danego dziennikarza, ze mozna dopisac sobie cos co mozna nazwac bzdura po to zeby zapelnic rubryke sportowa, mozna cos przekrecic, dopisac, ale w tym przypadku cały artykuł jest w całości spójny - z jednego źródła mamy się zachwycać nowymi Brazylijczykami, bo dobrze o nich pisza, pisza dobrze - to skad czerpia wiedzę? moze tez wymyslaja teksty zeby zapewnic rubryke?
moze tekst Przemka Sasa to trzezwe spojrzenie na sytuacje jaka moze miec miejsce, sam jest pesymista co do sprawy budowy zespolu, byc moze nie mozna sie obawiac o ich zdolnosci pilkarskie, ale chodzi o zgranie zespolu i przygotowanie do sezonu tu mam obawy
czy ktos z Was wie cos wiecej o pilkarzu niz z oficjalki, nazwisko i imie, data urodzenia i miejsce, pozycje na boisku i gdzie gral - jak mozna na tej podstawie ocenic czy jest dobry czy kiepski
Adriano tez mial papiery i co z tego wyszlo, oficjalka pompowala kogo mu tu bedziemy mieli, taki Głos pisal w podobnym tonie i co - wszyscy sie mylili, Adriano nie gral tak jak oczekiwano
teraz Głos przedstawia czarny scenariusz co moze sie wydarzyc, gdy cala machina nie wypali i zrobilo sie wielkie halo
co do dzinnikarzy z lapanki itd.., kolego Mundek wszedzie tak jest w kazdej robocie, sa fachowcy i ludzie ktorzy sa na stanowiskach fachowcow, jak wykonuja prace widac golym okiem


  Mundek napisał:  
Jedno jest pewne - tera oficjalka bedzie wiodla prym, i bedzie miala wylacznosc na wszystko.:)
pozdro!



tu sie zgodze w 100%, to co bede pisac ma byc powiedzmy wiarygodne, nie wolno sobie pozwolic na element propagandowy wielkiej Pogoni jaka sie buduje, bo potem znow balon peknie
ale z drugiej strony oficjalka to jedno a osoby odpowiedzialne za przekazywanie mediom informacji to drugie, skad Przemek Sas zaczerpnal info na ten temat, czy z Brazylii od wiadmo kogo, czy z klubu tez wiadomo od kogo zostanie jego zawodowa tajemnica


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 15:19

  muniek napisał:  
Czytam ten artykul z Glosu i juz sam nie wiem co o tym myslec? Skad autor ma takie informacje bo zdaje sie ze na wlasne oczy nie obserwowal tego treningu. Zadzwonil do kogos z klubu? Nie sadze zeby mu cos takiego powiedzieli. Ktos tu wspominal ze te 82kg to normalna waga u tego nowego Bataty bo tyle wazyl nawet za czasow swoje gry w Corinthians. Wg trenera nadwage ma Edi a tu jest przedstawiony jakos niedoscigniona klasa...




Dane z 1999 roku: Waga: 81,5 KG (Corinthians)
Dane z 2002 roku: Waga: 82 KG (atletico MG)
Dane z 2004 roku: Waga: 82 KG (Nautico)


Gadki o nadwadze to oczywista bzdura, bo według tych źródeł to on miał taką samą nadwagę (13kg) nawet w najlepszych latach kariery kiedy był podstawowym obrońcą najlepszego klubu Brazylii hihi
Poza tym od kiedy 179cm/82kg oznacza nadwagę? Jak słusznie zauważono przy takim przeliczniku najlepszi piłkarze świata mają po 10kg nadwagi...

A już rzekome "wpisanie w papiery nadwagi" to już 1 miejsce LOL absolutny.

Co do samej gierki to pewnie dziennikarz jej nie widział i my też nie. Brzmi to tak, jakby któryś z Polaków uczestniczących w obozie zdał "relację" odpowiednio "obsmarowywując" nowych zawodników :)

P.S.

Pomarańczowi: Pesković – Lilo, Ronis (testowany), Danilo (testowany), Matlak, Przewoźniak, Fabio, Grzelak, William, Grosicki, Anderson.

Dwóch bramkarzy w jednej drużynie hihi - chyba jeszcze za mało tych brasileiros...


mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 15:43
uwiez kolego Cobras, ze mozna tak pieknie wszytsko napisac, a artykul bedzie spojny. malo to razy w prasie ukazuje sie material z treningu na ktorym nie bylo nikogo z gazety i sa tam wypisywane bzdety. Wiecej, pojawiaja sie nawet relacjie z meczu robione przez ludzi, ktorych na nim nie bylo:). co wiecej wiekszocs takiego tekstu jest pisana juz przed meczem:). Ja bedac na miejscu Przemka Sasa nigdy bym nie odwazyl sie na napisanie takiego materialu nie bedac na brazylijskim obozie Pogoni. moze on i ma racje, ale niech przestanie sie bawic w proroka. tekst ma byc jasny i tyle, a tajemnice zawodowe to niech taki redaktor se przed wlasna mama ukrywa, a kibicow nie probuje oszukiwac. jak mozna miec trzezwe spojrzenie na sprawe niczego nie widzac:). to po prostu jest przesciganie sie w spekulacjach, cos typu : "nie bylem w USA, ale znam kogos kto byl i wiem wszytko na ten temat". ten tekst jest nawet super, tylko po prostu malo wiarygodny. Sas niech se swoje indywidualne przemyslenia pisze w formie felietonu, a nie materialu sprawozdawczego. ja nie mam zamiaru licytowac sie czy ci nowi zawodnicy sa dobrzy ci ciency, bo ich nie widzialem.


ja kocham Pogon
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 15:45

  Bzyku napisał:  
[cytat=muniek]P.S.

Pomarańczowi: Pesković – Lilo, Ronis (testowany), Danilo (testowany), Matlak, Przewoźniak, Fabio, Grzelak, William, Grosicki, Anderson.

Dwóch bramkarzy w jednej drużynie hihi - chyba jeszcze za mało tych brasileiros...



To chyba pomyłka, bo właściwy bramkarz - Neneca stała na bramce u zilonych.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 15:48
i jeszce jedno - to forum daje mi czasem wiecej do myslenia niz wszystkie artykuly. prasie przestalem wierzyc juz dawno. natomiast podziwiam niektorych forumowiczow, bo dokonuja tu czasem odkrywczych i inspirujacych rzeczy. pozdrawiam:)


ja kocham Pogon
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 15:59

  Cobra_S napisał:  

  mundek napisał:  
radze nie brac do serca takich publikacji. wraz ze sprowadzeniem "brazylijskiej" ekipy szczecinskim "dziennikarza" konczy sie sielanka. jezykow nie znaja nawet w najmniejszym stopnu, nie maja dojscia do pilkarzy wiec beda improwizowac jeszcze bardziej. zobaczycie ile mixow bedzie sie pojawiac w prasie po przylocie zespolu do Szczecina. To, ze czasem w szczecinskiej prasie ktos bzdury wypisywal, manipulowal, lub kopiowal teksty z forum to normalka. w przyszlosci bedzie jeszce zabawniej. jestem przekonany ze wiekszosc naszych pismakow nigdy nie kopala pilki, a czesc pisze tylko dlatego, ze w dziale sportowym byl wolny etat i przeniesli ich z dzialu miejskiego. czasem jak sie gada z takim to tylko czlowiek se pytanie zadaje - jak ty sie do tej redakcji dostales? ot szczecinskie dziennikarstwo.
Po drugie w przerwie zimowej jak nie maja co pisac to pisza byle tylk zapelnic miejsce na sport.



z tym w całości nie mogę się zgodzić kolego redaktorze ;), nie wierze, ze pewne teksty powstaja z kapelusza i sa wymyslem danego dziennikarza, ze mozna dopisac sobie cos co mozna nazwac bzdura po to zeby zapelnic rubryke sportowa, mozna cos przekrecic, dopisac, ale w tym przypadku cały artykuł jest w całości spójny - z jednego źródła mamy się zachwycać nowymi Brazylijczykami, bo dobrze o nich pisza, pisza dobrze - to skad czerpia wiedzę? moze tez wymyslaja teksty zeby zapewnic rubryke?
moze tekst Przemka Sasa to trzezwe spojrzenie na sytuacje jaka moze miec miejsce, sam jest pesymista co do sprawy budowy zespolu, byc moze nie mozna sie obawiac o ich zdolnosci pilkarskie, ale chodzi o zgranie zespolu i przygotowanie do sezonu tu mam obawy
czy ktos z Was wie cos wiecej o pilkarzu niz z oficjalki, nazwisko i imie, data urodzenia i miejsce, pozycje na boisku i gdzie gral - jak mozna na tej podstawie ocenic czy jest dobry czy kiepski
Adriano tez mial papiery i co z tego wyszlo, oficjalka pompowala kogo mu tu bedziemy mieli, taki Głos pisal w podobnym tonie i co - wszyscy sie mylili, Adriano nie gral tak jak oczekiwano
teraz Głos przedstawia czarny scenariusz co moze sie wydarzyc, gdy cala machina nie wypali i zrobilo sie wielkie halo
co do dzinnikarzy z lapanki itd.., kolego Mundek wszedzie tak jest w kazdej robocie, sa fachowcy i ludzie ktorzy sa na stanowiskach fachowcow, jak wykonuja prace widac golym okiem


  Mundek napisał:  
Jedno jest pewne - tera oficjalka bedzie wiodla prym, i bedzie miala wylacznosc na wszystko.:)
pozdro!



tu sie zgodze w 100%, to co bede pisac ma byc powiedzmy wiarygodne, nie wolno sobie pozwolic na element propagandowy wielkiej Pogoni jaka sie buduje, bo potem znow balon peknie
ale z drugiej strony oficjalka to jedno a osoby odpowiedzialne za przekazywanie mediom informacji to drugie, skad Przemek Sas zaczerpnal info na ten temat, czy z Brazylii od wiadmo kogo, czy z klubu tez wiadomo od kogo zostanie jego zawodowa tajemnica



Jedna redakcja a rozne poglady... przynajmniej tu mamy pewnosc ze jest demokracja ;)

Redaktorze Cobra nie moge sie zgodzic z Toba. Nie chce przedluzac tej dyskusji choc uwazam ze poniekad jest na temt bo dotyczy formy nowych nabytkow ale skoro juz rozmawiamy to trzeba sobie uswiadomic pare spraw. Dziennikarz to taki zawod ktory wiarze sie z duza odpowiedzialnoscia za slowo ktore sie napisalo. Nie na darmo dzienikarstwo uwaza sie za czwarta wladze. Ten tekst czytaja ludzie i w wiekszosci traktuja go w 100% jako fakt i dokladne odwzorowanie rzeczywistosci. Tymczasem oboje sie zgodzimy ze Przemyslaw Sas nie widzial tego na oczy a info ma jedynie z jakis przekazow. Piszesz ze wysoko oceniasz ow artykul, twierdzac ze jest spojny. Tymczasem caly akapit o "grubasach" moim zdaniem nadaje sie do kosza. Oparty zostal na przykladzie jednego zawodnika ktorego brak nadwagi Bzyku udowodnil w poscie powyzej. Jesli jest to tylko czarny scenariusz, ktory jest calkiem mozliwy to wypadalo by to w ten sposob napisac, w formie pewnych przypuszczen a nie ze wszyscy maja nadwage i trener jest do kitu.

Pozdro.


Kto nie pije ten donosi....
happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6983 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 16:16

  mundek napisał:  
i jeszce jedno - to forum daje mi czasem wiecej do myslenia niz wszystkie artykuly. prasie przestalem wierzyc juz dawno. natomiast podziwiam niektorych forumowiczow, bo dokonuja tu czasem odkrywczych i inspirujacych rzeczy. pozdrawiam:)



Mundek popieram w 100%... Co zas sie tyczy tego pismaka, to juz nie raz dal popis swojej wielkiej wiedzy.. A swego czasu jego wypowiedz wywolala wielki szum i bylo glosno o nim tez tu na tym forum.
On jest znany ze swojej niecheci do klubu..


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 16:16

  KEVIN_007 napisał:  

  Bzyku napisał:  
[cytat=muniek]P.S.

Pomarańczowi: Pesković – Lilo, Ronis (testowany), Danilo (testowany), Matlak, Przewoźniak, Fabio, Grzelak, William, Grosicki, Anderson.

Dwóch bramkarzy w jednej drużynie hihi - chyba jeszcze za mało tych brasileiros...



To chyba pomyłka, bo właściwy bramkarz - Neneca stała na bramce u zilonych.



no właśnie, tak to jest z tymi canarinhos - każdy po 5 nazwisk, nie wiadomo kto jest kto i nawet na oficjalnej gościa sklonowali.


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7369 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 16:26

  muniek napisał:  
Redaktorze Cobra nie moge sie zgodzic z Toba. Nie chce przedluzac tej dyskusji choc uwazam ze poniekad jest na temt bo dotyczy formy nowych nabytkow ale skoro juz rozmawiamy to trzeba sobie uswiadomic pare spraw. Dziennikarz to taki zawod ktory wiarze sie z duza odpowiedzialnoscia za slowo ktore sie napisalo. Nie na darmo dzienikarstwo uwaza sie za czwarta wladze. Ten tekst czytaja ludzie i w wiekszosci traktuja go w 100% jako fakt i dokladne odwzorowanie rzeczywistosci. Tymczasem oboje sie zgodzimy ze Przemyslaw Sas nie widzial tego na oczy a info ma jedynie z jakis przekazow. Piszesz ze wysoko oceniasz ow artykul, twierdzac ze jest spojny. Tymczasem caly akapit o "grubasach" moim zdaniem nadaje sie do kosza. Oparty zostal na przykladzie jednego zawodnika ktorego brak nadwagi Bzyku udowodnil w poscie powyzej. Jesli jest to tylko czarny scenariusz, ktory jest calkiem mozliwy to wypadalo by to w ten sposob napisac, w formie pewnych przypuszczen a nie ze wszyscy maja nadwage i trener jest do kitu.

Pozdro.



muniek to jest luzna dyskusja i nikt z nikim nie ma zamiaru wojowac :)
kazdy ma swoj poglad na to i trzeba to szanowac
piszac ze oceniam materialy Przemka Sasa pisalem o wiekszosci jego tworczosci (nie papierowego tygrysa), spojnosc dotyczy tonu akurat tego artukuly, nie chawali Serrao i nie chwali pilkarzy, a moglby pochwalic przynajmniej jedno ogniwo, sa takze obawy o forme pilkarzy i zblizajacy sie sezon
moglibysmy dyskutowac i dyskutowac
moze nikt tego nie pamieta ale to Glos napisal ze w Brazylii rok temu doszlo do bojki pomiedzy Matlakiem i Grzelakiem, wtedy to byla sensacja, a jak dobrze pamietam nasi klubowi dzialacze wtedy zaprzeczyli wszystkiemu, a zdarzenie mialo miejsce wtedy
inna sprawa czy byl sens ujawniac to na swiatlo dzienne
tu moze sytuacja jest podobna, po co to pisac jak nie wiadomo jak naprawde jest
poza tym ja rowniez mam swoja wiedze na pewne tematy i po co mam cos pisac, zeby stronka stala sie drugim Faktem, wole przemilczec i nie mieszac, bo ktos napisze skad to wiesz, przeciez tam nie byles
moze wlasnie w tej sytuacji stanalem troszke za tym dzisiejszym artykulem
z pilkarskiego punktu widzenia inna sprawa jest, ze taki drugi Batata moze bedzie takim technikiem, ze zrobi trzy kolka kolo 2 metrowego napastnika i strzeli nawet bramke, a moze to taki napastnik wyprzedzi go o kilka metrow
czas pokaze, mecz z Korona bedzie wielkim sprawdzianem


muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 16:39

  Cobra_S napisał:  
czas pokaze, mecz z Korona bedzie wielkim sprawdzianem



i tego sie trzymamy, bo co by niepowiedziec to ostatnia czesc tego slynnego juz artykulu dotyczyla wlasnie Korony i jej badz co badz potegi - a co do tego nie mam zadnych watpliwosci


Kto nie pije ten donosi....
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 20:42
poczekajmy na sparingi u nas w miescie i dopiero po nich bedziemy mieli szanse ocenic jak sie prezentuje Brasilliana :)


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 20:58

  Porto napisał:  
poczekajmy na sparingi u nas w miescie i dopiero po nich bedziemy mieli szanse ocenic jak sie prezentuje Brasilliana :)

Ciekawe, czy jakiekolwiek sparringi w ogóle będą - szczerze mówiąc wątpię.

A co do artykułu w Głosie - kolego Cobra... Dla głupoty nie ma żadnego wytłumaczenia! Poglądy pana Sasa mam głęboko w dupie i jego samego też pierdolę, artykuł sprawozdawczy ma odzwierciedlać stan faktyczny, a poglądy można sobie wyrazić co najwyżej jako dopisek redakcyjny. Nawet sobie nie zdajesz sprawy, jak ogromną szkodę dla tej drużyny (i dla klubu) wyrządził ten artykuł - ludzie odebrali to jako FAKT i z pewnością spora rzesza kibiców zwyczajnie nie przyjdzie na pierwsze mecze, bo kto by chciał wydawać pieniądze na oglądanie w akcji bandy dziadków z nadwagą. A że pierwsze mecze gramy z czołówką i pewnie wyniki nie powalą na kolana, to łatwo sobie wyobrazić scenariusz na drugą połówkę rundy - ogólny pogląd że Ptak to chuj (bo ściągnął dziadków z nadwagą) i puste trybuny. Klub na tym "interesie" już stracił kilkanaście tysięcy złotych (kilkuset ludzi mniej na - oby tylko!! - pierwszym meczu), a pewnie strata się skumuluje. Ale kogo to obchodzi, lepiej udawać pismaka doskonałego.
Jeżeli tak lubisz "Przemka", to daj mu dobrą radę po fachu - niech jak najszybciej posypie łepetynę popiołem, sprostuje podane informacje i zamknie się na kilka miesięcy. A jak ma coś pisać, to niech przedtem pofatyguje się do Oscar Inn.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 21:21
a jednak ten Anderson to jakiś nowy znów...



Do ciekawostek dzisiejszego dnia zanotować można fakt, że przez jeden dzień ze szczecińską drużyną trenował 17 letni Brazylijczyk, wychowanek Oscara, który jest wschodzącą gwiazdą na miarę ROBHINIO. Było to przydatne doświadczenie tak samo dla piłkarzy, jak i sztabu szkoleniowego (Zdjęcie 6).

taaa... bo już uwierzę - znowu jakiś podchmielony pijaczek sobie jaja z Davida (naszego menago) robił i mamy takie rewelacje :)

Skoro to taki talent, to było go qrva brać...

Ostatnio edytowany przez: Bzyku, 14 stycznia 2006, 21:27 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005