Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 16:07
Zawadzkiemu chyba kontrakt sie nie konczy wiec jakas sumka jest przeznaczona na transfery. Gdzie sa te pewne informacje jakoby kasa klubu swiecila pustkami? :)
Jakos nie jestem przekonany do tego zawodnika, szkoda ze wczesniej nie powalczylismy o Zganiacza, bo teraz jest juz na pewno za pozno.
Moje watpliwosci sprowadzaja sie do tego czy Zawadzki poradzi sobie w Ekstraklasie, w 1 lidze raczej tak, a co bedzie potem?


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 16:40

  Przema napisał:  
Zawadzkiemu chyba kontrakt sie nie konczy wiec jakas sumka jest przeznaczona na transfery. Gdzie sa te pewne informacje jakoby kasa klubu swiecila pustkami? :)
Jakos nie jestem przekonany do tego zawodnika, szkoda ze wczesniej nie powalczylismy o Zganiacza, bo teraz jest juz na pewno za pozno.
Moje watpliwosci sprowadzaja sie do tego czy Zawadzki poradzi sobie w Ekstraklasie, w 1 lidze raczej tak, a co bedzie potem?



Mnie sie wydfaje,ze Zawadzki ma spore mozliwosci tylko nieco zle pokierowal swoja kariere. Myslee, ze jak pogra u nas te pol roku i bedzie mu dobrze szlo to pspokojnie da sobie rade w ekstraklasie.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 16:54
Zobaczymy jak to bedzie. Z mlodziezowka sukcesy odnosil, wiec jakis tam potencjal ma. Poczytalem opinie na temat tego zawodnika i moze troche bardziej sie przekonalem. Mysle, ze Mandrysz bedzie umial odpowiednio nim pokierowac. Pozytywem na pewno jest fakt, ze dzialacze Sandecji sa zdecydowani zeby go sprzedac, bo za pol roku konczy mu sie kontrakt i wtedy nie dostana nawet zlamanego grosza. W Nowym Saczu w srodku pola cos tam gral, u nas Pietruszka tez cos tam gral z tym, ze z kadym meczem sie wychodzilo mu to lepiej. Jednak mozna przyznac, ze byloby to drugie wartosciowe wzmocnienie w kontekscie walki o awans. Wlasciwie dwie najwazniejsze pozycje, do zakontraktowania zostalby juz tylko jakis obronca.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 19:37

  grzela07 napisał:  

  Przema napisał:  
Zawadzkiemu chyba kontrakt sie nie konczy wiec jakas sumka jest przeznaczona na transfery. Gdzie sa te pewne informacje jakoby kasa klubu swiecila pustkami? :)
Jakos nie jestem przekonany do tego zawodnika, szkoda ze wczesniej nie powalczylismy o Zganiacza, bo teraz jest juz na pewno za pozno.
Moje watpliwosci sprowadzaja sie do tego czy Zawadzki poradzi sobie w Ekstraklasie, w 1 lidze raczej tak, a co bedzie potem?



Mnie sie wydfaje,ze Zawadzki ma spore mozliwosci tylko nieco zle pokierowal swoja kariere. Myslee, ze jak pogra u nas te pol roku i bedzie mu dobrze szlo to pspokojnie da sobie rade w ekstraklasie.



A ktoś wie jak ostatnio toczyła się kariera, bo za juniora był świetny?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 19:52

  Plum napisał:  

  grzela07 napisał:  

  Przema napisał:  
Zawadzkiemu chyba kontrakt sie nie konczy wiec jakas sumka jest przeznaczona na transfery. Gdzie sa te pewne informacje jakoby kasa klubu swiecila pustkami? :)
Jakos nie jestem przekonany do tego zawodnika, szkoda ze wczesniej nie powalczylismy o Zganiacza, bo teraz jest juz na pewno za pozno.
Moje watpliwosci sprowadzaja sie do tego czy Zawadzki poradzi sobie w Ekstraklasie, w 1 lidze raczej tak, a co bedzie potem?



Mnie sie wydfaje,ze Zawadzki ma spore mozliwosci tylko nieco zle pokierowal swoja kariere. Myslee, ze jak pogra u nas te pol roku i bedzie mu dobrze szlo to pspokojnie da sobie rade w ekstraklasie.



A ktoś wie jak ostatnio toczyła się kariera, bo za juniora był świetny?



no po tym jak zdobył chyba w 2000 roku mistrzostwo juniorów z Wisłą grał w Arce, póxniej kilka sezonów w Łks-ie, Cracovii i kilku mniej znaczących klubach. W Kmicie był nawet kapitanem i ważnym zawodnikiem, dzieki niemu m.in weszli do 2 ligi. Później grał w Wiśle Płock no i teraz w Sandecji. W Kmicie brylował, ale u nas chyba by sie nie odnalazł.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 19:56

  Animal. napisał:  

  Plum napisał:  

  grzela07 napisał:  

  Przema napisał:  
Zawadzkiemu chyba kontrakt sie nie konczy wiec jakas sumka jest przeznaczona na transfery. Gdzie sa te pewne informacje jakoby kasa klubu swiecila pustkami? :)
Jakos nie jestem przekonany do tego zawodnika, szkoda ze wczesniej nie powalczylismy o Zganiacza, bo teraz jest juz na pewno za pozno.
Moje watpliwosci sprowadzaja sie do tego czy Zawadzki poradzi sobie w Ekstraklasie, w 1 lidze raczej tak, a co bedzie potem?



Mnie sie wydfaje,ze Zawadzki ma spore mozliwosci tylko nieco zle pokierowal swoja kariere. Myslee, ze jak pogra u nas te pol roku i bedzie mu dobrze szlo to pspokojnie da sobie rade w ekstraklasie.



A ktoś wie jak ostatnio toczyła się kariera, bo za juniora był świetny?



no po tym jak zdobył chyba w 2000 roku mistrzostwo juniorów z Wisłą grał w Arce, póxniej kilka sezonów w Łks-ie, Cracovii i kilku mniej znaczących klubach. W Kmicie był nawet kapitanem i ważnym zawodnikiem, dzieki niemu m.in weszli do 2 ligi. Później grał w Wiśle Płock no i teraz w Sandecji. W Kmicie brylował, ale u nas chyba by sie nie odnalazł.



2 sezony w Wiśle, ale nie zagrał ani razu w lidze, tylko z ławki wszedł w pucharach Polski i ligi, później Arka, ŁKS, cracovia 2 sezony(wchodził z ławki), Proszowianka Proszowiece, Wisła II, Kmita, Wisła Płock i Sandecja. Poza Kmitą, gdzie grał bardzo dobrze to jego kariera się kiepsko potoczyła. Był na wypożyczeniu w Tłokach Gorzyce chyba.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 19:58
taki komentarz znalazłem o nim: "Jego dotychczasowa kariera ("kariera") może służyć jako główny dowód w rękach osób, które twierdzą, że w Polsce marnują się największe talenty."

Wiecej tutaj: klik


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Pomerenke
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5269 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 20:10

  Animal. napisał:  
taki komentarz znalazłem o nim: "Jego dotychczasowa kariera ("kariera") może służyć jako główny dowód w rękach osób, które twierdzą, że w Polsce marnują się największe talenty."

Wiecej tutaj: klik



Kiedyś Maciek Terlecki na mistrzostwach europy młodzieżowców wkręcał w ziemie Lamparda, mówiło się wtedy że to przyszłośc polskiej a moze i swiatowej piłki i co z tego wyszło - każdy widzi co tydzień w Canal+.
A co do Zawadzkiego to nie da sobie rady moim skromnym zdaniem.


ad unum omnes - oderint dum metuant !
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6444 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 21:46
Chyba 4 lata temu w "Piłce Nożnej" był artykuł o Zawadzkim, grał wtedy w Kmicie i był ich liderem. W ogóle... strasznie posypała się drużyna mistrzów z Finlandii... Chyba tylko Kuszczak zrobił karierę na miarę talentu.


"W życiu piękne są tylko chwile"
Adam88
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5472 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 22:04

  Animal. napisał:  
taki komentarz znalazłem o nim: "Jego dotychczasowa kariera ("kariera") może służyć jako główny dowód w rękach osób, które twierdzą, że w Polsce marnują się największe talenty."

Wiecej tutaj: klik



Cytat z podlinkowanego przez Ciebie bloga: "W obecnej formie Zawadzki spokojnie poradziłby sobie w Ekstraklasie."

Jak dla mnie Zawadzki jest ciekawym zawodnikiem, typowy rozgrywający. Widzę go w drużynie bardziej niż Bojarskiego.


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 22:13
Mam jeden argument ktorym zagne wszystkich sceptykow Zawadzkiego. Ile by nie mial lat, jaka by nie byla jego kariera w ostatnich latach, nikt nie zaneguje nosa Mandrysza i Dymkowskiego do transferow. Więc jesli Piotrek go chce to o czymś świadczy. Nie sądzicie?;p


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 22:17

  Cytat:  

Marcin Bojarski jest zainteresowany grą w Pogoni Szczecin. Były piłkarz Piasta Gliwice uważa, że jest w stanie wyleczyć kontuzję i grać dla naszego klubu.( ... ) Marcin Bojarski odszedł z Piasta Gliwice kilkanaście dni temu. Zawodnik od kwietnia zmagał się ze skomplikowanym złamaniem kości strzałkowej. – Urazu doznałem w meczu przeciwko Lechowi Poznań w Wielką Sobotę – opowiada w rozmowie z naszym serwisem zawodnik. – Teraz muszę powiedzieć, że o kontuzji już zapomniałem.
To nieoczekiwany zwrot w sprawie zdrowia zawodnika. Jeszcze kilka dni temu pomocnik miał wątpliwości, czy uda mu się wrócić do pełni sił na wiosnę 2010 roku. Dzisiaj ma już inne zdanie.



No proszę , Bojarski zapomniał o kontuzji! Pewnie pojechał z wizytą do adin , dwa , tri Kaszpirowski ręce które leczą i ten od razu postawil go na nogi cheerleader

Możliwe też że skorzystał z rad psychologa. Tak czy inaczej nagle wyzdrowiał a jeszcze tydzień temu bał się wyjść na boisko!No kto by pomyślał...


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 22:17

  bny napisał:  
Dariusz Zawadzki otrzymał ofertę z Pogoni Szczecin. - Wszystko powinno się wyjaśnić na początku roku - zaznacza 28-letni piłkarz
Jesienią Zawadzki zagrał we wszystkich 19 meczach, strzelił pięć bramek i zanotował sześć asyst. To przyciągnęło uwagę wicelidera I ligi. - Ale na razie jeszcze nic nie jest ustalone - zaznacza Zawadzki.

Według nieoficjalnych informacji Pogoń w zamian za rozgrywającego Sandecji chętnie oddałaby Olgierda Moskalewicza. Były pomocnik m.in. Wisły Kraków i Arki Gdynia ma jednak w klubie ze Szczecina najwyższy kontrakt i z tego powodu do wymiany raczej nie dojdzie. - Nie bylibyśmy w stanie spełnić oczekiwań Moskalewicza - nie kryje Andrzej Danek, prezes Sandecji.


Wkrótce ma się również rozstrzygnąć sprawa odejścia Piotra Chlipały, który najprawdopodobniej przeniesie się do Resovii. - Opuścić może nas również Paweł Szczepanik. Piłkarz chce grać, ale ciężko będzie mu wygrać rywalizację z Marcinem Makuchem na prawej obronie - przyznaje Dariusz Wójtowicz, trener beniaminka z Nowego Sącza.

Sandecja szuka również wzmocnień. Na liście są dwaj pomocnicy i napastnicy oraz obrońca. Jest pewne, że 7 stycznia, gdy drużyna zacznie treningi, pojawi się dwóch piłkarzy testowanych w listopadzie. - Jeden z nich pochodzi z Małopolski, drugi to obcokrajowiec [niewykluczone, że chodzi o Artura Minasyana z Armenii, który mógłby zastąpić Zawadzkiego - przyp. red.] - mówi Wójtowicz.

Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków


Pan redaktor chyba nie wie co pisze...



to już wiem po co bojarski w Pogoni ;) gość chyba zachlał i ma jakieś dziwne wizje. olać to.

a bojarski pies cracovi niech sie goni wiecznie kontuzjowana podróbka piłkarza. na cholere ktoś go tu stara przymioerzać. niech z drumlaczkiem idą symulować i siać ferment gdzie indziej.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 22:19

  Pomerenke napisał:  


Kiedyś Maciek Terlecki na mistrzostwach europy młodzieżowców wkręcał w ziemie Lamparda, mówiło się wtedy że to przyszłośc polskiej a moze i swiatowej piłki i co z tego wyszło - każdy widzi co tydzień w Canal+.




1 miejsce


Babilon Team
wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5238 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 22:47
Szefowie Pogoni zapowiadali znaczące wzmocnienia przed rundą rewanżową, ale nazwiska były pilnie strzeżoną tajemnicą. Dopiero 21 grudnia oficjalnie potwierdzono pierwsze nazwisko - Marcin Klatt (napastnik Warty Poznań, 10 bramek jesienią), który przez najbliższe 3,5 roku ma reprezentować naszą drużynę. Uroczyste parafowanie umowy odbędzie się w pierwszych dniach stycznia.

Wiadomo, że wtedy na Twardowskiego zawita również Dariusz Zawadzki, wychowanek Wisły Kraków, mistrz Europy U-18 (2001 r.), dziś rozgrywający Sandecji. Działacze nowosądeckiego klubu określają ten transfer jako "dogadany na 90 procent". Oficjalnych wypowiedzi jednak unikają. Podobnie sam piłkarz. Pytany o grę w granatowo-bordowych barwach, prosi o kilka dni cierpliwości i telefon po... Nowym Roku (wczoraj już nie odbierał).- Procentowo nie określę, jakie są szanse na przeprowadzkę Zawadzkiego, ale zapewniam, że jesteśmy bardzo zdeterminowani. Przed pierwszym treningiem [11 stycznia - red.] wszystko powinno być załatwione - informuje prezes Pogoni Artur Kałużny. - Zabiegamy o zawodników z górnej półki, wyróżniających się na pierwszoligowych boiskach. Warunki kontraktów, kwoty odstępnego? Są objęte klauzulą tajności, ale w grę wchodzą niemałe pieniądze.

Zawadzki, jak również Klatt, mają umowy do czerwca 2010, więc zimowe okienko transferowe jest ostatnią okazją, by poprzedni pracodawcy cokolwiek zarobili. W podobnej sytuacji znalazła się Flota Świnoujście, która otrzymała ze Szczecina ofertę dotyczącą Omara Jaruna. 26-letni stoper miałby dołączyć do swojego kolegi z ekipy wyspiarzy - Krzysztofa Hrymowicza (przeszedł do Pogoni w lipcu, mając kartę na ręku). Jeśli Jarun również zdecyduje się na przeprowadzkę, zapewni trenerowi Piotrowi Mandryszowi komfortową sytuację w obsadzie środka defensywy.

Szkoleniowiec granatowo-bordowych planował wzmocnienie wszystkich formacji, ale największy nacisk położył na kreowanie gry i atak. Potwierdzeniem tego są również negocjacje z Marcinem Bojarskim, który ma na koncie prawie 200 występów i 32 bramki w ekstraklasie (m.in. Raków Częstochowa, GKS Katowice, Legię Warszawa, RKS Radomsko, Cracovię Kraków). Doświadczony napastnik (32 lata) dwa tygodnie temu rozwiązał - za porozumieniem stron - kontrakt z Piastem i po kontuzji chce się odbudować w drużynie z zaplecza ekstraklasy. Czy wybierze Pogoń prowadzoną przez Mandrysza, którego zna z Częstochowy i Radomska? Wielce prawdopodobne.

- Ten piłkarz jest w kręgu naszych zainteresowań - dyplomatycznie stwierdza Kałużny. I od razu zaprzecza informacjom, że wzmocnienia ofensywy oznaczają rozstanie z Olgierdem Moskalewiczem. - To kompletna bzdura. Też słyszałem plotki, że mieliśmy wymienić z Sandecją Zawadzkiego na Moskalewicza, ale zapewniam, że takiego tematu nie było.



No to czyli Zawadzki ma ważny kontrakt z Sandecją i rzeczywiście trzeba będzie sypnac groszem za niego czyli nie będzieli mieli samych "darmowych" graczy w Pogoni:D

źródło gazeta.pl


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 22:53

  Pomerenke napisał:  

  Animal. napisał:  
taki komentarz znalazłem o nim: "Jego dotychczasowa kariera ("kariera") może służyć jako główny dowód w rękach osób, które twierdzą, że w Polsce marnują się największe talenty."

Wiecej tutaj: klik



Kiedyś Maciek Terlecki na mistrzostwach europy młodzieżowców wkręcał w ziemie Lamparda, mówiło się wtedy że to przyszłośc polskiej a moze i swiatowej piłki i co z tego wyszło - każdy widzi co tydzień w Canal+.
A co do Zawadzkiego to nie da sobie rady moim skromnym zdaniem.



kogo wkręcał? ale ty pierdolisz jak potłuczony. zresztą cyklicznie.

jeszcze odnośnie bojarskiego"... i po kontuzji chce się odbudować w drużynie z zaplecza ekstraklasy." niech wypierdala do sanatorium do lądka zdrój. kurwa,płatne wczasy mu sie marzą.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 23:35

  Adam88 napisał:  

  Animal. napisał:  
taki komentarz znalazłem o nim: "Jego dotychczasowa kariera ("kariera") może służyć jako główny dowód w rękach osób, które twierdzą, że w Polsce marnują się największe talenty."

Wiecej tutaj: klik



Cytat z podlinkowanego przez Ciebie bloga: "W obecnej formie Zawadzki spokojnie poradziłby sobie w Ekstraklasie."

Jak dla mnie Zawadzki jest ciekawym zawodnikiem, typowy rozgrywający. Widzę go w drużynie bardziej niż Bojarskiego.



Czyli niestety wielki talent - trochę mniej rozumu niestety, ale może zmądrzał "na starość" [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Pomerenke
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5269 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 23:51

  nowa od nowa napisał:  

  Pomerenke napisał:  

  Animal. napisał:  
taki komentarz znalazłem o nim: "Jego dotychczasowa kariera ("kariera") może służyć jako główny dowód w rękach osób, które twierdzą, że w Polsce marnują się największe talenty."

Wiecej tutaj: klik



Kiedyś Maciek Terlecki na mistrzostwach europy młodzieżowców wkręcał w ziemie Lamparda, mówiło się wtedy że to przyszłośc polskiej a moze i swiatowej piłki i co z tego wyszło - każdy widzi co tydzień w Canal+.
A co do Zawadzkiego to nie da sobie rady moim skromnym zdaniem.



kogo wkręcał? ale ty pierdolisz jak potłuczony. zresztą cyklicznie.

jeszcze odnośnie bojarskiego"... i po kontuzji chce się odbudować w drużynie z zaplecza ekstraklasy." niech wypierdala do sanatorium do lądka zdrój. kurwa,płatne wczasy mu sie marzą.



widocznie jestes za młody zeby widziec takie rzeczy. bez odbioru.


ad unum omnes - oderint dum metuant !
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 31/12/2009 01:44

  Pomerenke napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Pomerenke napisał:  

  Animal. napisał:  
taki komentarz znalazłem o nim: "Jego dotychczasowa kariera ("kariera") może służyć jako główny dowód w rękach osób, które twierdzą, że w Polsce marnują się największe talenty."

Wiecej tutaj: klik



Kiedyś Maciek Terlecki na mistrzostwach europy młodzieżowców wkręcał w ziemie Lamparda, mówiło się wtedy że to przyszłośc polskiej a moze i swiatowej piłki i co z tego wyszło - każdy widzi co tydzień w Canal+.
A co do Zawadzkiego to nie da sobie rady moim skromnym zdaniem.



kogo wkręcał? ale ty pierdolisz jak potłuczony. zresztą cyklicznie.

jeszcze odnośnie bojarskiego"... i po kontuzji chce się odbudować w drużynie z zaplecza ekstraklasy." niech wypierdala do sanatorium do lądka zdrój. kurwa,płatne wczasy mu sie marzą.



widocznie jestes za młody zeby widziec takie rzeczy. bez odbioru.



tak ,tak weteranie wirtualnych klimatów, już samym oklepanym zwrotem "bez odbioru" dałeś świadectwo swojej "starczej" demencji twórczej. nie z racji wieku,ale braku logicznych poglądów i wiedzy uznaje twoje "bez odbioru" z pełną satysfakcją.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Banan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5672 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 02/01/2010 21:12

  Cytat:  
Witamy w Pogoni.

- Zaczął pan bardzo oficjalnie (śmiech). Na razie można powiedzieć, że jestem w trakcie rozmów z Pogonią, ale zmierzają one w dobrym kierunku. Jestem bardzo blisko waszego klubu. Dogadałem się z działaczami w ten sposób, że stawię się na pierwszym treningu i po kilku zajęciach, sparingach sztab trenerski mnie oceni pod względem przydatności do zespołu.



Jakby ktoś nie czytał to to jest fragment wywiadu z Bojarskim ze strony gs24.pl. Więc wynika z tego że Bojarski najpierw będzie testowany. Według mnie to bardzo dobra wiadomość.

Ostatnio edytowany przez: Banan, 2 stycznia 2010, 21:28 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.3 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005