Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/07/2005 19:04
Szkocja to dobry kierunek - blisko stamtąd do Anglii. A jeśli będzie odbrze szło naszym nowym Celtom to może wreszcie doczekamy się większej koloni w Premiership...

A co do nowych brazylijczyków to... doświeczenie mnie nauczyło by nie grzać się za bardzo choć faktycznie Tavares i Glauber bardzo fajnie się zapowiadają :)


Obrazek gif wstawiony na forum
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 12:39

  Kurier Szczeciński napisał:  

"...Pozyskanie nowych zawodników jest potrzebą chwili, bo obecnie Pogoń, po niedawnym rozstaniu z kilkoma zawodnikami, dysponuje bardzo szczupłą kadrą, a jeszcze toczą się rozmowy w sprawie odejścia do Zagłębia Lubin Michała Łabędzkiego. Według nieoficjalnych informacji, właściciel Pogoni chciałby za niego 700 tys. zł, a lubinianie są skłonni zapłacić 300 tys. zł.
Zespół portowców jest więc w przebudowie. Dzisiaj w Szczecinie spodziewany jest Francois Herbert Endene Elokan, Kameruńczyk, także z meksykańskim obywatelstwem, ostatnio grający w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Jest napastnikiem o dobrych warunkach fizycznych (185 cm, 78 kg), a jego największy sukces to zdobycie pucharu CAF w 2003 roku



Potwierdza się informacja,że Ptak jest zainteresowany Elokanem.Jestem jak najbardziej za jego sprowadzeniem.Jak dla mnie,gdybyśmy go zakontrakotwali,sprawa ataku byłaby załatwiona. Zostaje jeszcze tylko środkowy i prawy pomocnik (chyba że Tavares może grać w pomocy) i lewy obrońca.

Zobaczymy jak nowe twarze wypadną w meczu z KP w sobote...

Ostatnio edytowany przez: Pit., 14 lipca 2005, 12:46 [1 raz(y)]


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 12:59
Jak Łabędzkiego oddamy Zaglebiu a Kaźmierczaka Legii to nie bedziemy mieli zadnego srodkowego pomocnika :/


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 13:04

  PiteRski napisał:  

  Kurier Szczeciński napisał:  

"...Pozyskanie nowych zawodników jest potrzebą chwili, bo obecnie Pogoń, po niedawnym rozstaniu z kilkoma zawodnikami, dysponuje bardzo szczupłą kadrą, a jeszcze toczą się rozmowy w sprawie odejścia do Zagłębia Lubin Michała Łabędzkiego. Według nieoficjalnych informacji, właściciel Pogoni chciałby za niego 700 tys. zł, a lubinianie są skłonni zapłacić 300 tys. zł.
Zespół portowców jest więc w przebudowie. Dzisiaj w Szczecinie spodziewany jest Francois Herbert Endene Elokan, Kameruńczyk, także z meksykańskim obywatelstwem, ostatnio grający w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Jest napastnikiem o dobrych warunkach fizycznych (185 cm, 78 kg), a jego największy sukces to zdobycie pucharu CAF w 2003 roku



Potwierdza się informacja,że Ptak jest zainteresowany Elokanem.Jestem jak najbardziej za jego sprowadzeniem.Jak dla mnie,gdybyśmy go zakontrakotwali,sprawa ataku byłaby załatwiona. Zostaje jeszcze tylko środkowy i prawy pomocnik (chyba że Tavares może grać w pomocy) i lewy obrońca.

Zobaczymy jak nowe twarze wypadną w meczu z KP w sobote...



z tym atakiem to niewiem nie widziałeś tego Elokana w akcji , więc zobaczymy w sobote jak to będzie


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 13:26

  Kryniu567 napisał:  

z tym atakiem to niewiem nie widziałeś tego Elokana w akcji , więc zobaczymy w sobote jak to będzie



Widziałem go w akcji pare razy (jak graliśmy z Podbeskidziem w PP i w dwóch meczach które retrasnmitowało chyba Tele5(?)), ale to że "spodziewają się go" to nie znaczy, że przyjedzie na 100 procent...Jedynym jego mankamentem chyba jest (tylko) to, że w tym sezonie tylko 3 razy trafiał do siatki rywali.Ponadto kibice Podbeskidzia go chwalą,zaliczał kilka bardzo udanych występów...może ktoś (Szołn?) może napisać o nim troche więcej...?:)
Ale tak jak mówisz, zobaczymy w sobote jak to będzie...;)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 15:01

  PiteRski napisał:  
może ktoś (Szołn?) może napisać o nim troche więcej...?:)


No ja już "trochę" o nim pisałem i nie wiem, czy jest sens się powtarzać... Króciutko - gość ma dosłownie wszystko (zakładam, że wszystkie klepki w głowie ma na swoim miejscu rzecz jasna), co jest potrzebne, aby zostać gwiazdą naszej ligi. Mając w składzie Tavaresa, Glaubera i Elokana moglibyśmy spokojnie patrzeć w przyszłość - żadna drużyna nie byłaby nam straszna, nawet Wisła Kraków.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Żeniu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 15:14

  Szołn napisał:  

  PiteRski napisał:  
może ktoś (Szołn?) może napisać o nim troche więcej...?:)


No ja już "trochę" o nim pisałem i nie wiem, czy jest sens się powtarzać... Króciutko - gość ma dosłownie wszystko (zakładam, że wszystkie klepki w głowie ma na swoim miejscu rzecz jasna), co jest potrzebne, aby zostać gwiazdą naszej ligi. Mając w składzie Tavaresa, Glaubera i Elokana moglibyśmy spokojnie patrzeć w przyszłość - żadna drużyna nie byłaby nam straszna, nawet Wisła Kraków.



A jak znów transfery okażą sie nietrafne, tak jak to było ostatnio. I znow skonczy sie tylko na zapowiedziach wielkich gwiazd w Pogoni typu Adriano, Poledica, Guliano (niby tez byl taki dobry i nic nie pokazał). Ja mam nadzieje ze tegoroczne transfery bedą trafne.


"1948 & 1916"
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 15:32

  Szołn napisał:  

  PiteRski napisał:  
może ktoś (Szołn?) może napisać o nim troche więcej...?:)


No ja już "trochę" o nim pisałem i nie wiem, czy jest sens się powtarzać... Króciutko - gość ma dosłownie wszystko (zakładam, że wszystkie klepki w głowie ma na swoim miejscu rzecz jasna), co jest potrzebne, aby zostać gwiazdą naszej ligi. Mając w składzie Tavaresa, Glaubera i Elokana moglibyśmy spokojnie patrzeć w przyszłość - żadna drużyna nie byłaby nam straszna, nawet Wisła Kraków.



A no chyba że tak :]


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Berni_MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 15:36
Też mam taką nadzieje że trensfery będą udane i że Pogoń będzie grała dobrze i będzie wysoko w tabeli :D


Pogoń nasza ukochana,chociaż jest importowana.BRASIL
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7137 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 15:54
W piątkowym treningu Pogoni uczestniczyć będzie Elokan Endene, 27 letni piłkarz grający na pozycji napastnika, legitymujący się obywatelstwem Kamerunu i Meksyku.
W dotychczasowej karierze Elokan Endene 8. razy wystąpił w reprezentacji Kamerunu, grał też w Meksyku, Chinach a ostatnio reprezentował barwy Podbeskidzia Bielsko – Biała. Jak zapewne pamiętają kibice Pogoni, piłkarz ten był wyróżniającym się zawodnikiem w pucharowym meczu Pogoń – Podbeskidzie
info z oficjalki
A wiec jego przybycie sie potwiedzilo.:)


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 16:02
Ciekawe kiedy on grał w reprezentacji Kamerunu... chyba do lat 16 z fałszowaną datą urodzin. Doprawdy nie wiem po co nam następny napastnik (do tego obcokrajowiec). Divecky, Milar, Andradina... nie lepiej dać szansę jakiemuś młodemu Polakowi? Trzeba szukać wzmocnień w obronie i pomocy.


  Szołn napisał:  

  PiteRski napisał:  
może ktoś (Szołn?) może napisać o nim troche więcej...?:)


No ja już "trochę" o nim pisałem i nie wiem, czy jest sens się powtarzać... Króciutko - gość ma dosłownie wszystko (zakładam, że wszystkie klepki w głowie ma na swoim miejscu rzecz jasna), co jest potrzebne, aby zostać gwiazdą naszej ligi. Mając w składzie Tavaresa, Glaubera i Elokana moglibyśmy spokojnie patrzeć w przyszłość - żadna drużyna nie byłaby nam straszna, nawet Wisła Kraków.



lol szkoda tylko że tak rzadko Twoje proroctwa się spełniają.


Obrazek gif wstawiony na forum
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 16:09

  Jay-J napisał:  
lol szkoda tylko że tak rzadko Twoje proroctwa się spełniają.

Jakie proroctwa - ja na razie mówię, że gdyby Ci gracze byli w składzie, to moglibyśmy powalczyć w każdym meczu, nawet z Wisłą. A przypomnę, że na wiosnę, w słabszym składzie powalczyliśmy dwukrotnie z nimi - a teraz w dodatku odszedł Żurawski.
Nie zrozumcie mnie źle - nie liczę na miejsce powyżej czwartego, ale na lokatę 5-6 spokojnie nas stać. A już na pewno nie będziemy chłopcami do bicia.


A propos, taka ciekawostka - Elokan posiada swój własny... klub piłkarski (Endene F.C.). A w reprezentacji Kamerunu Elokan prawdopodobnie nie grał, choć nie jest to wykluczone i bardzo trudne do sprawdzenia - w ostatnich latach występował z reguły nie jako Endene-Elokan, lecz jako "François", a idąc tym tropem niemożliwością jest znalezienie czegokolwiek na Google.


edit: Uwaga, uwaga... Elokan jednak GRAŁ w reprezentacji Kamerunu.

  Portal CNN Sports Illustrated 1 sierpnia 2002 napisał:  
Raja won the Champions League in 1997 and 1999, both after a penalty shootout. Their current side includes Cameroon international Francois Endene Elokan and two Senegalese imports, Mbaye Badji and Mohamed Ali Diallo and they are captained by Abdellatif Jrindou, a former Moroccan international.


Link do pełnego tekstu.

Pewnie zaraz Jay-J powie, że kadra Kamerunu jest słabiutka i to, że zagrał ileś tam meczów jeszcze o niczym nie świadczy :)

Ostatnio edytowany przez: Szołn, 14 lipca 2005, 16:39 [4 raz(y)]


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 16:23

  Jay-J napisał:  
Doprawdy nie wiem po co nam następny napastnik (do tego obcokrajowiec). Divecky, Milar, Andradina... nie lepiej dać szansę jakiemuś młodemu Polakowi?



No i graliśmy w tym sezonie z tymi co wymieniłeś i jak na tym wyszliśmy? Wiadomo że każdy wolałby Polaka, ale nie znam takiego,który byłby tej klasy co np.Edi czy Elokan i który chciałby u nas grać. Elokan (jak dla mnie) pasował by w sam raz i mam nadzieje, że udowodni swoją wartość w sobote w sparingu.
A co do młodych o których wspomniałeś...przecież Kowal jest młody i dostaje coraz częściej szanse


  Jay-J napisał:  
Trzeba szukać wzmocnień w obronie i pomocy


W obronie wzmocniliśmy się Tavaresem, na środku coraz lepiej poczyna sobie Celeban (spełnia Twoje wymogi: jest młody,jest Polakiem i w dodatku naszym wychowankiem), zostaje tylko lewa obrona jako alternatywa dla Matlaka (chyba że naprawdę znaleźli by dobrego zawodnika który odrazu wskoczy do postawy).
"Tragiczniej" wygląda sytuacja w pomocy (szczególnie w środku), chociaż gdybyśmy ściągneli Elokana, zapewne Edi cofnął by się właśnie do pomocy (co było już kilka razy "testowane").Zostaje tylko prawa strona, chociaż licze że obudzi się wreszcie Parzy...również bardzo możliwe, że któryś z dwójki Michalski/Tavares będzie przesunięty do przodu,bo dla obojga nie będzie miejsca w podstawie.

EDIT:
Na konkurencyjnej stronie z czarnym tłem napisano, że z Elokanem podpisano już kontrakt bez wcześniejszych "testów"(!). Jeśli to prawda, to świetnie. Czekamy na potwierdzenie tej informacji przez oficjalke...

Ostatnio edytowany przez: Pit., 14 lipca 2005, 18:02 [1 raz(y)]


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 18:42
Bez kitu jak oni sie beda dogadywać na boisku? hmmmm... Oby to jakoś w lidze funkcjonowało, bo kolejne błędy transferowe już chyba niewiele osób by ptaszkom wybaczyło. Mnie jednak cały czas interesuje jakis konkretny, ale rodzimy transfer. Wiadomo, że nasze krajowe grajki ciągna niemało kasy, ale po adrianowym kontrakcie widze spory potencjał w kieszeni naszego bossa. Niech lepiej zacznie szukać zawodników do środka pola - Edi (cofnięty do drugiej linii) z racji swojego stylu gry może bardzo łatwo łapać kontuzje a wtedy dupa zimna. Jak ktoś liczy na nagły wzrost formy Łabędzkiego i powrót dawnego Kazka to może się niemiło jesienią rozczarowac (zresztą puchar Intertoto pokazał nasze słabości). Obecnie nasza gra wygląda tak jak płaski etap Tour de France - na zmianę co chwilę przestoje, zrywy i jakieś dziwne kombinacje, a jak coś nie idzie to zmienia sie technicznego od roweru...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 18:53

  Sampaio napisał:  
Bez kitu jak oni sie beda dogadywać na boisku? hmmmm...

No właśnie. Kadra się powolutku krystalizuje, brakuje mi tylko jakiegoś doświadczonego środkowego obrońcy (zakładam, że Elokan, Tavares i Glauber podpiszą kontrakty) i tylko tego braku zrozumienia tak naprawdę się obawiam, tym bardziej że na początku sezonu gramy z kontrkandydatami do czołówki i byłoby niedobrze, gdybyśmy na starcie pogubili z nimi punkty.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 19:26
ja powiem tez cos od siebie ;)
Moim skromnym zdaniem Pogon po sciagnieciu Elokan, Tavares i Glauber ma duze szanse na bycie 3w tabeli po Legi i Cracovi jeszcze Groclin sie liczy .. wiem ze zaczniecie mi wytykac ale ja mam pdawo do swojego zdania ... co do zawodnikow :
Elokan moim zdaniem zostanie gwiazdom Ligi w napadzie wraz z Diveckim ... Tavares moze cos z niego byc a Glauber to niewiem wiec sie nei wypowiadam ..
Brakuje mi tylko 2-3 mlodych POLAKOW ! jeden na lewa flanke 1 na Bramke i 1 na srodek ...
Pogon powinna grac systemem :
Ze slabszymi druzynami 1-3-5-2 a z mocniejszymi 1-4-4-2
w ustawieniu 1-3-5-2

BRAMKARZ : Peskovic-
OBRONA : (lewa)Matlak,(srodek) Julcimar, (prawa) Magdon
POMOC : (lewa) Matlak, (Srodek) Grzelak bardziel z lewej, Edi(Milar), Kazmierczak (Prawa) Batata?
ATAK : (lewa) Elokan, (Prawa) Divecky

Ustawienie 4-4-2
OBRONA : (lewa) Matlak, (Srodek) Julcimar, Magdon, (prawa) Michalski
POMOC : (lewa) Grzelak, (srodek) Edi, Kazmierczak, (prawa) Milar
ATAK : Elokan, Divecky

Mozna zmieniac sklady optymalnie po 1-2 zawodnikow a nie wystawialem Tavares i Glauber poeniwaz 1 nie widzialem a 2 nie wiem jak gra zabardzo ...

OCZYWISCIER ELOKAN JAK SIE SPRAWDZI TO GO WYSTAWIAMY NIE TO NIE !!

EDIT :
A taki jeszcze P.S mial byc .. o ktorej jutro POGON trenuje ?

Ostatnio edytowany przez: Safe, 14 lipca 2005, 19:57 [1 raz(y)]


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 20:31
No widze ze nowe nabytki wiekszosc satysfakcjonuja....Mnie raczej nie. Przede wszystkim nie ma zadnego pewniaka - a takim moze byc tylko transfer uznanego polskiego zawodnika. Wiem ze z reguly trzeba za nich duzo zaplacic, chca wysokich kontraktow - no ale jak pokazal transfer adriano mamy pewne mozliwosci finansowe ;). Bylo sporo ciekawych zawodnikow do kupienia - Madej, Szalachowski, Klatt, Golanski - wiem ze sa drodzy ale sa tez perpektywiczni - nie siegajac glebiej do keiszeni nigdy nie bedziemy walczyc o najwyzsze cele! Juz nie mowie o takich zawodnikach jak Zewlakow czy Saganowski - ktorzy teoretycznie tez byli do sciagniecia ;). Ogolnie w europejskiej pilce coraz mniej wydaje sie na transfery - tym bardziej teraz taka druzyna jak nasza, ktora wiadomo ze jak ebdzie walczyla o puchary beda wspomagac na kazdym meczu kilkunastotysieczne tlumy (kasa) - do tego stale zrodla dochodow jak pieniadze za oplaty targowe czy same pieniadze Ptaka - nie ejstesmy kopciuszkami. No ale taka gadka teraz nie ma sensu - liczylem na pare ciekawych transferow, na trenera typu Kasperczak czy Wdowczyk - ale sie przeliczylem ;)
wracajac do realnego swiata ;) -Elokan nie byl wcale w 2 lidze wieksza gwaizda niz byl dwa lata temu w tej smaej klasie rozgrywkowej Artur Bugaj. ze gral w reprezentacji Kamerunu -coz afrykanskie druzyny zawsze cechowal chaos organizacyjny - teoretycznie na mecze towarzyskie mogl tam trafic kazdy. Bo gdyby bylo innaczej to druzyna z takimi zawodnikami jak Eto czy Mboma nie odpadala by tak wczesnie z MS.
a brazylijczycy - no coz adriano tez zapowiadal sie ciekawie :P. Ogolnie w Brazylii ciezej wylapac dobrego i nieznanego gracza niz sie to wydaje - tam zachwycic w jednym spotkaniu moze kazdy. Ale juz naprawde dobrych profesjonalnych zawodnikow od razu wylapuja najmocniejsze kluby skad potem trafiaja no moznych tego swiata - czyli druzyn wloskich czy hiszpanskich. Przyklad - Piekarski jakies 9 lat temu byl po Djalminhy drugim rozgrywajacym w lidze brazylijskiej. 3 lata pozniej nie mogl sobie wywalczyc miejsca w 11 Legii. Wiec bylbym ostrozny - warto probowac, ale takimi polsrodkami (sprowadzanie dziesiatek pilkarzy liczac ze w koncu trafi nam sie gwiazda) o budowaniu naprawde silnej druzyny nie moze byc mowy. No chyba ze naprawde nie stac nas na nic wiecej - to wtedy dzialania naszego prezesa nie bylyby takie glupie. Bo poki co dla mnie sa.


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
fenster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 20:34

  ^Maciek napisał:  
Piłkarze ci wyglądają tak sobie, niech ich trenerzy obejrzą...

Ktoś pisał o wzmocnieniach Pogoni, że nie zrobiliśmy jeszcze żadnego transferu, to już na 98% jest ''Mineiro'' u nas, i wydaje się, ze z niego pożytek może być bardzo duży. Tak mówił Pietrzak...



właśnie przeglądam strony oficjalne jego poprzednich klubów i niestety nie można go za bardzo namieżyć zarówno w Juventude jak i Fluminense.Czy ktoś może wie więcej o jego karierze?


Obrazek jpg wstawiony na forum
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 20:35

  ManU napisał:  
Elokan nie byl wcale w 2 lidze wieksza gwaizda niz byl dwa lata temu w tej smaej klasie rozgrywkowej Artur Bugaj. ze gral w reprezentacji Kamerunu -coz afrykanskie druzyny zawsze cechowal chaos organizacyjny - teoretycznie na mecze towarzyskie mogl tam trafic kazdy.

A czy Artur Bugaj grał w afrykańskiej Lidze Mistrzów i był określany jako "kluczowy napastnik" drużyny, która te rozgrywki wygrała? Nie wiem, być może coś mi umknęło :)


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 20:55
Na dzisiejszym treningu Pogoni który zaczął się o godzinie 18 przypomniało mi się stare dobre przysłowie że " z niewolnika nie ma pracownika".Chodzi tu o nikogo innego jak o Michała Łabędzkiego czytaj"łabądż". Powinni go sprzedac bo jego aż niesie do Zagłębia. A po czym to wywnioskowałem? Już przytaczam dialog: JA- No Łabądek zostajesz u Nas czy nie? ON- Jak śledzi nie dają trzeba iśc po miedż. Wszystko na temat. NO COMENT!!!!!!!!!!!!!!!!!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.32 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005