Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7238 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 26/11/2010 14:44

  Konter napisał:  
Dimitri Turlin na testach w Pogoni Szczecin

Od piątku na testach w zespole Dumy Pomorza przebywa Dimitri Turlin, Białorusin, który dotychczas występował w zespole Dnepru Mogilev.



Zawodnik urodził się 8 września 1985 roku. Jego ostatnim klubem był Dnepr Mogilev. W zakończonym już sezonie ligi białoruskiej wystąpił w 25 spotkaniach swojej drużyny w których zdobył 5 bramek. Ostatnie dwa trafienia zanotował w niedzielę w meczu przeciwko Partizanowi Mińsk. Wystąpił również w 8 spotkaniach Ligi Europejskiej w których zdobył dwie bramki. Dimitri Turlin wystąpi w jutrzejszym meczu sparingowym z Regą Trzebiatów



bardzo dobry ruch ;)
Ten chłopak na pewno tu się sprawdzi w końcu doszedł z Dneprem do IV rundy eliminacji LE gdzie odpadł z Villarealem ;) Szczerze mówiąc zdziwiłem się, że chce tu przyjść i nawet zgodził się na testy.
Oby tak dalej. Pytanie kto tego zawodnika polecił/ ściągnął ? Chyba procentuje poprzednia praca Płatka ;)

Ostatnio edytowany przez: kijevo, 26 listopada 2010, 14:53 [2 raz(y)]


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 26/11/2010 14:56
Jestem zaskoczony !! Z niego może coś być :)


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5768 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 26/11/2010 15:23

  kijevo napisał:  

  Konter napisał:  
Dimitri Turlin na testach w Pogoni Szczecin

Od piątku na testach w zespole Dumy Pomorza przebywa Dimitri Turlin, Białorusin, który dotychczas występował w zespole Dnepru Mogilev.



Zawodnik urodził się 8 września 1985 roku. Jego ostatnim klubem był Dnepr Mogilev. W zakończonym już sezonie ligi białoruskiej wystąpił w 25 spotkaniach swojej drużyny w których zdobył 5 bramek. Ostatnie dwa trafienia zanotował w niedzielę w meczu przeciwko Partizanowi Mińsk. Wystąpił również w 8 spotkaniach Ligi Europejskiej w których zdobył dwie bramki. Dimitri Turlin wystąpi w jutrzejszym meczu sparingowym z Regą Trzebiatów



bardzo dobry ruch ;)
Ten chłopak na pewno tu się sprawdzi w końcu doszedł z Dneprem do IV rundy eliminacji LE gdzie odpadł z Villarealem ;) Szczerze mówiąc zdziwiłem się, że chce tu przyjść i nawet zgodził się na testy.
Oby tak dalej. Pytanie kto tego zawodnika polecił/ ściągnął ? Chyba procentuje poprzednia praca Płatka ;)





tutaj prowadzony on jest jako pomocnik, wartosc jego troche zawyzona, ale napewno cos gra


abstrakcja!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 26/11/2010 17:17
KLIK - bardzo pozytywny wywiad z Płatkiem.

Na Olgierda Moskalewicza już pan nie liczy? Kiedy odejdzie z Pogoni?


  Cytat:  
Na podstawie dwóch i wcześniejszych meczów stwierdzam, że to nie jest ten sam Olgierd. Spodziewałem się więcej, ale mam dla niego inną rolę. Czy będzie chciał się spełnić? Na dziś tylko tyle powiem o nim.



Mówi pan o młodych zawodnikach w kadrze, a chce wypożyczyć Macieja Ropiejko. Jak to mają rozumieć kibice?


  Cytat:  
- Bardzo prosto. Maciej nie jest dzisiaj w stanie ciągnąć zespół w I lidze. Moim zdaniem lepsza jest półroczna gra w II lidze, niż strzelanie w V.



Niby tylko 2 tygodnie, a już zauważył rzeczy, których nie widziało 2 poprzednich trenerów (albo widziało, ale nie chcieli nic z tym robić).


joint2us
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5528 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 26/11/2010 17:22
Kolejorz ma szanse na sprowadzenie Tomasza Sokołowskiego III, syna byłego piłkarza Pogoni Szczecin - Kazimierza. za ps. a moze tak u nas go sprawdzic??? wie ktos cos na temat tego co mlody pogrywa obecnie???


Jestem paprykarzem i jestem z tego dumny!!!!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 26/11/2010 17:23

  joint2us napisał:  
Kolejorz ma szanse na sprowadzenie Tomasza Sokołowskiego III, syna byłego piłkarza Pogoni Szczecin - Kazimierza. za ps. a moze tak u nas go sprawdzic??? wie ktos cos na temat tego co mlody pogrywa obecnie???



Młody jest reprezentantem Norwegii i gra w dość silnym klubie. Raczej nie spojrzy na ogony I ligi.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7476 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 26/11/2010 18:39

  BFC napisał:  

  kijevo napisał:  

  Konter napisał:  
Dimitri Turlin na testach w Pogoni Szczecin

Od piątku na testach w zespole Dumy Pomorza przebywa Dimitri Turlin, Białorusin, który dotychczas występował w zespole Dnepru Mogilev.



Zawodnik urodził się 8 września 1985 roku. Jego ostatnim klubem był Dnepr Mogilev. W zakończonym już sezonie ligi białoruskiej wystąpił w 25 spotkaniach swojej drużyny w których zdobył 5 bramek. Ostatnie dwa trafienia zanotował w niedzielę w meczu przeciwko Partizanowi Mińsk. Wystąpił również w 8 spotkaniach Ligi Europejskiej w których zdobył dwie bramki. Dimitri Turlin wystąpi w jutrzejszym meczu sparingowym z Regą Trzebiatów



bardzo dobry ruch ;)
Ten chłopak na pewno tu się sprawdzi w końcu doszedł z Dneprem do IV rundy eliminacji LE gdzie odpadł z Villarealem ;) Szczerze mówiąc zdziwiłem się, że chce tu przyjść i nawet zgodził się na testy.
Oby tak dalej. Pytanie kto tego zawodnika polecił/ ściągnął ? Chyba procentuje poprzednia praca Płatka ;)





tutaj prowadzony on jest jako pomocnik, wartosc jego troche zawyzona, ale napewno cos gra




ciekawe, czy ten pilkarz ma swoja karte na reku...
w koncu skoro jest wart 250 tys euro?? kto wyda na niego taka kase w Pogoni...?


INDIOS BRAVOS
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 26/11/2010 19:02
Z przyjemnością czyta się takie wywiady:) przesłanie jest jedno, albo zapierdalasz albo won do innego klubu:D aż mi się micha cieszy, jak pomyślę, o reakcji niektórych piłkarzynek na takie wywiady:D

Pozytywne jest też to, że będziemy grać 4-4-2 lub 4-2-3-1, gdzie docelowo ma być 4-3-3. Ma 4 miesiące to powinien ich przygotować fizycznie na 4-3-3 :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 26/11/2010 22:58
W dniach 27-30 listopada ma być testowany w Pogoni Szczecin Bartosz Tyktor z Lechii Zielona Góra.


PS 1948
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 27/11/2010 00:03
Nie wiem..wywiad pozytywny i w ogole ale caly czas licze, ze z Petaszem to sie jednak pozegnaja. Nie widze w nim potencjału i nie chce go dalej ogladac.


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6956 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 27/11/2010 01:45

  tm_tomcio napisał:  

  BFC napisał:  

  kijevo napisał:  

  Konter napisał:  
Dimitri Turlin na testach w Pogoni Szczecin

Od piątku na testach w zespole Dumy Pomorza przebywa Dimitri Turlin, Białorusin, który dotychczas występował w zespole Dnepru Mogilev.



Zawodnik urodził się 8 września 1985 roku. Jego ostatnim klubem był Dnepr Mogilev. W zakończonym już sezonie ligi białoruskiej wystąpił w 25 spotkaniach swojej drużyny w których zdobył 5 bramek. Ostatnie dwa trafienia zanotował w niedzielę w meczu przeciwko Partizanowi Mińsk. Wystąpił również w 8 spotkaniach Ligi Europejskiej w których zdobył dwie bramki. Dimitri Turlin wystąpi w jutrzejszym meczu sparingowym z Regą Trzebiatów



bardzo dobry ruch ;)
Ten chłopak na pewno tu się sprawdzi w końcu doszedł z Dneprem do IV rundy eliminacji LE gdzie odpadł z Villarealem ;) Szczerze mówiąc zdziwiłem się, że chce tu przyjść i nawet zgodził się na testy.
Oby tak dalej. Pytanie kto tego zawodnika polecił/ ściągnął ? Chyba procentuje poprzednia praca Płatka ;)





tutaj prowadzony on jest jako pomocnik, wartosc jego troche zawyzona, ale napewno cos gra




ciekawe, czy ten pilkarz ma swoja karte na reku...
w koncu skoro jest wart 250 tys euro?? kto wyda na niego taka kase w Pogoni...?



Napisane jest na podanej wyżej stronie, że kontrakt ma do konca 2010 r.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6852 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 27/11/2010 03:14

  Tony Montana napisał:  

  tm_tomcio napisał:  

  BFC napisał:  

  kijevo napisał:  

  Konter napisał:  
Dimitri Turlin na testach w Pogoni Szczecin

Od piątku na testach w zespole Dumy Pomorza przebywa Dimitri Turlin, Białorusin, który dotychczas występował w zespole Dnepru Mogilev.



Zawodnik urodził się 8 września 1985 roku. Jego ostatnim klubem był Dnepr Mogilev. W zakończonym już sezonie ligi białoruskiej wystąpił w 25 spotkaniach swojej drużyny w których zdobył 5 bramek. Ostatnie dwa trafienia zanotował w niedzielę w meczu przeciwko Partizanowi Mińsk. Wystąpił również w 8 spotkaniach Ligi Europejskiej w których zdobył dwie bramki. Dimitri Turlin wystąpi w jutrzejszym meczu sparingowym z Regą Trzebiatów



bardzo dobry ruch ;)
Ten chłopak na pewno tu się sprawdzi w końcu doszedł z Dneprem do IV rundy eliminacji LE gdzie odpadł z Villarealem ;) Szczerze mówiąc zdziwiłem się, że chce tu przyjść i nawet zgodził się na testy.
Oby tak dalej. Pytanie kto tego zawodnika polecił/ ściągnął ? Chyba procentuje poprzednia praca Płatka ;)





tutaj prowadzony on jest jako pomocnik, wartosc jego troche zawyzona, ale napewno cos gra




ciekawe, czy ten pilkarz ma swoja karte na reku...
w koncu skoro jest wart 250 tys euro?? kto wyda na niego taka kase w Pogoni...?



Napisane jest na podanej wyżej stronie, że kontrakt ma do konca 2010 r.



Zresztą te wartości są moooocno wyssane z palca.. O ile sie nie myle taki Petasz ma 350 lub 300 k Euro, a Dymkowski 400, najwięcej z klubu. Proszę Was.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 27/11/2010 13:57
Mnie trochę dziwi sytuacja z Moskalewiczem.Owszem ostatnio grał słabo, ale to ON jest najlepszym strzelcem drużyny.Także jeśli Płatek myśli o pożegnaniu Olka ,to w pierwszej kolejności powinien pożegnać Matuszczyka,Dymkowskiego,Dziubę,Klatta,Petasza itd.Czyli zawodników którzy zawodzili cały czas, a jak grali(Dziuba ,Klatt)to tak naprawdę nie grali.Platek pożegnał zawodników typu Pyskaty,Parzy,Wożniak którzy prawdę mówiąc, nie mieli praktycznie żadnego wpływu na grę Pogoni.Także dla mnie sytuacja lekko pierdolnięta.Bo zamiast wyjebać prawdziwych winowajców, to on pożegnał nie znaczących zawodników, którzy zostali kozłami ofiarnymi.A teraz robi grunt aby wyjebać Olka.Nie chce się czepiać Płatka, bo to chyba może być wreszcie osoba która ogarnie to eldorado w Pogoni.Natomiast nie chciałbym być złym prorokiem, ale zostają zawodnicy ci którzy przede wszystkim zawodzili,i żeby w kolejnej rundzie nie było powtórki z rozrywki.Utrzymać się utrzymamy,ale skórokopy po kliku wygranych szybko Nas sprowadzą na ziemię, aby za bardzo nie rozbudzać apetytu.I tak zadanie(utrzymanie) zostanie wykonane a chłopaki załapią się ni kolejny sezon i trzecią próbę awansu.........:)


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7238 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 27/11/2010 14:41
Bądzmy poważni z tym Moskalewiczem - z całym szacunkiem ale to co on grał w tej rundzie to było odbijanie się od obrońców, fizycznie absolutnie nie był w stanie nawiązać walki na boisku.

Dzisiejszy sparing - dramat. Testowani zawodnicy poza paroma pokazali dramatyczny poziom o czym świadczy wynik.
Mam nadzieje, że to będzie nauczka dla klubu by poważnie zając się scoutingiem, a nie robić "Mam talent".


SlavicPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 27/11/2010 14:45
jaki był wynik i jak zagrał Frączczak oraz ten Turlin ?


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7238 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 27/11/2010 14:54

  SlavicPS napisał:  
jaki był wynik i jak zagrał Frączczak oraz ten Turlin ?



0-2

Białorusin miał słupek w I połowie, próbował coś grać ale moim zdaniem cudów nie było - zagrał 25 meczy w tym sezonie więc czuje ten rok w nogach bo przyjechał prosto po ostatniej kolejce ligi.
Co do drugiego to się nie wypowiem niestety ;)

Takie mecze niestety niewiele wyjaśniają w kwestii ich przyszłości.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 27/11/2010 15:03

  kosa1749 napisał:  
Mnie trochę dziwi sytuacja z Moskalewiczem.Owszem ostatnio grał słabo, ale to ON jest najlepszym strzelcem drużyny.Także jeśli Płatek myśli o pożegnaniu Olka ,to w pierwszej kolejności powinien pożegnać Matuszczyka,Dymkowskiego,Dziubę,Klatta,Petasza itd.Czyli zawodników którzy zawodzili cały czas, a jak grali(Dziuba ,Klatt)to tak naprawdę nie grali.Platek pożegnał zawodników typu Pyskaty,Parzy,Wożniak którzy prawdę mówiąc, nie mieli praktycznie żadnego wpływu na grę Pogoni.Także dla mnie sytuacja lekko pierdolnięta.Bo zamiast wyjebać prawdziwych winowajców, to on pożegnał nie znaczących zawodników, którzy zostali kozłami ofiarnymi.A teraz robi grunt aby wyjebać Olka.Nie chce się czepiać Płatka, bo to chyba może być wreszcie osoba która ogarnie to eldorado w Pogoni.Natomiast nie chciałbym być złym prorokiem, ale zostają zawodnicy ci którzy przede wszystkim zawodzili,i żeby w kolejnej rundzie nie było powtórki z rozrywki.Utrzymać się utrzymamy,ale skórokopy po kliku wygranych szybko Nas sprowadzą na ziemię, aby za bardzo nie rozbudzać apetytu.I tak zadanie(utrzymanie) zostanie wykonane a chłopaki załapią się ni kolejny sezon i trzecią próbę awansu.........:)



Wiem, że patrzysz przez pryzmat "teorii spiskowej" ale Płatek patrzy głównie pod kątem perspektyw piłkarzy - o czym mówił nie raz, że w pierwszej kolejności wypierdala tych, którym brakuje sportowych ambicji i mają zamiar zakończyć karierę w Pogoni krojąc grube siano za opierdalanie się dlatego lecą starsi zawodnicy. To samo tyczy się Olka - nie ma co się oszukiwać, ale nie ma ani szybkości, ani dryblingu ani przyjęcia i bardzo wątpliwe żeby jego forma miała jeszcze zwyżkować. Najlepszym strzelcem jest, ale zauważ że 3 z 7 bramek zdobył z Unią Swarzędz a w lidze na 4 bramki 2 zdobył z karnego.

W jednym z wywiadów mówił też o tym, że jego zdaniem Dymkowski ma bardzo duże umiejętności i będzie chciał pomóc mu je pokazać więc on raczej nie odejdzie, jeżeli wystawiony jest Woźniak to z pewnością Matuszczyk zostanie bo nie sądzę żeby pozbywał się obydwóch lewych obrońców.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 27/11/2010 15:03

  kijevo napisał:  
Dzisiejszy sparing - dramat. Testowani zawodnicy poza paroma pokazali dramatyczny poziom o czym świadczy wynik.
Mam nadzieje, że to będzie nauczka dla klubu by poważnie zając się scoutingiem, a nie robić "Mam talent".



Akurat temu Białorusinowi trzeba na pewno dać więcej szans, natomiast większość tych piłkarzy z łapanki chyba udowodniła klubowi, że dalszy "scouting" na tych zasadach sensu nie ma.


Bukowe
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 27/11/2010 15:22

  ManeS napisał:  

  kosa1749 napisał:  
Mnie trochę dziwi sytuacja z Moskalewiczem.Owszem ostatnio grał słabo, ale to ON jest najlepszym strzelcem drużyny.Także jeśli Płatek myśli o pożegnaniu Olka ,to w pierwszej kolejności powinien pożegnać Matuszczyka,Dymkowskiego,Dziubę,Klatta,Petasza itd.Czyli zawodników którzy zawodzili cały czas, a jak grali(Dziuba ,Klatt)to tak naprawdę nie grali.Platek pożegnał zawodników typu Pyskaty,Parzy,Wożniak którzy prawdę mówiąc, nie mieli praktycznie żadnego wpływu na grę Pogoni.Także dla mnie sytuacja lekko pierdolnięta.Bo zamiast wyjebać prawdziwych winowajców, to on pożegnał nie znaczących zawodników, którzy zostali kozłami ofiarnymi.A teraz robi grunt aby wyjebać Olka.Nie chce się czepiać Płatka, bo to chyba może być wreszcie osoba która ogarnie to eldorado w Pogoni.Natomiast nie chciałbym być złym prorokiem, ale zostają zawodnicy ci którzy przede wszystkim zawodzili,i żeby w kolejnej rundzie nie było powtórki z rozrywki.Utrzymać się utrzymamy,ale skórokopy po kliku wygranych szybko Nas sprowadzą na ziemię, aby za bardzo nie rozbudzać apetytu.I tak zadanie(utrzymanie) zostanie wykonane a chłopaki załapią się ni kolejny sezon i trzecią próbę awansu.........:)



Wiem, że patrzysz przez pryzmat "teorii spiskowej" ale Płatek patrzy głównie pod kątem perspektyw piłkarzy - o czym mówił nie raz, że w pierwszej kolejności wypierdala tych, którym brakuje sportowych ambicji i mają zamiar zakończyć karierę w Pogoni krojąc grube siano za opierdalanie się dlatego lecą starsi zawodnicy. To samo tyczy się Olka - nie ma co się oszukiwać, ale nie ma ani szybkości, ani dryblingu ani przyjęcia i bardzo wątpliwe żeby jego forma miała jeszcze zwyżkować. Najlepszym strzelcem jest, ale zauważ że 3 z 7 bramek zdobył z Unią Swarzędz a w lidze na 4 bramki 2 zdobył z karnego.

W jednym z wywiadów mówił też o tym, że jego zdaniem Dymkowski ma bardzo duże umiejętności i będzie chciał pomóc mu je pokazać więc on raczej nie odejdzie, jeżeli wystawiony jest Woźniak to z pewnością Matuszczyk zostanie bo nie sądzę żeby pozbywał się obydwóch lewych obrońców.



Problem w tym nie to co odczuwa Płatek i jakie żywi nadzieje i jaki ma potencjał Dymkowski, a to jak jest postrzegany przez pryzmat minionej rundy-a jest postrzegany jako jeden z kilku sabotażystów, i jaśki na kimś takim mamy budować skład i to ma być kluczowa osoba w zespole no to ja czegoś nie rozumiem. Umiejętności duże to potencjalnie ma każdy zawodnik indywidualnie na tle zawodników w innych zespołach w tej lidze-Klatt, Zawadzki i nawet ten wyśmiewany Matuszczyk który przychodził z łątka jednego z najlepszych obrońców (swoja droga wcale sie nie dziwie że za takowego był uznawany skoro jak widze ze teraz są nominowani nasi gracze po tej rundzie nie wiem za jakie zasługi), ale pozycja Pogoni odzwierciedla jakie to jest przekłamania. Miało być koszenie równo z trawa, a widać że skonczy sie na retuszu i ci winni, poza Nowakiem, nie zostaną ukarani. I znów będziemy zmuszeni do oglądania gęby Petasza na kolejnych libacjach poszczególnych lokalach. Teraz maja ponad trzy miechy laby, czyli tak jak myślałem-czas leczy rany i wszystko rozejdzie sie po kościach. Zakładamy pewnikowo że sie utrzymamy-czyżby? Nire wiem na jakich podstawach-chyba na takich na jakich mielismy awansować w cuglach. Nazwą już nie straszymy, wręcz przeciwnie, wszyscy nadal będą na nas sie spinac, a na grajkach to bym nie polegał.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 27/11/2010 16:12
Niestety też raczej wietrzenie szatni nie spełni moich oczekiwań bo w pełni zgodzę się z tym, że Dymkowski powinien polecieć podobnie jak Peti i Pietrucha niestety raczej nie odejdą wszyscy, którzy chcielibyśmy żeby odeszli więc miejmy nadzieję, że Płatek będzie potrafił wpłynąć na nich i ich chęci do gry


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.33 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005