Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2032 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 03/02/2017 23:12

  Cytat:  
Nie oszukujmy sie, ale drugiego Krychwiaka czy Lewego w tej lidze poki co nie widac.


Warto byłoby sobie takich "wyhodować".Trzeba do tego cierpliwości, dobrych warunków i ludzi.Brakuje tego.


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2035 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 03/02/2017 23:39
Brać tego grajka jak najszybciej, solidny obrońca do tego bez klubu z występami z reprezentacji, może kopać na prawej obronie jeszcze :)

Obrazek png wstawiony na forum


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2166 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 04/02/2017 06:36
Brak obrońców to obecnie nasz największy problem?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2711 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 04/02/2017 09:10

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  
te same możliwości co u nas ale... kasa większa. Ławka na wiosnę, niech już się przyzwyczaja!Czy aby na pewno? Stadion też mają podobny jak my? Budżet i aspiracje związane z pucharami takie same? A może miasto rozwija się mniej dynamiczniej niż Szczecin?
Przecież Lechia, poza Legią i Lechem to obecnie finansowo - organizacyjny top tej e-klapy. Kovačević, który poszedł na wypożyczenia do Śląska ma mu zabrać to miejsce w składzie? A może Chrapek, który gdyby przyszedł do nich Matras już teraz, byłby odpalony? Jak się Borysiuk ogarnie i zdecydują się na jego wykupienie to pewnie z nim będzie walczył o plac ale nie jest to rywal poza zasięgiem Matrasa.Tak stadion u nas za chwilke zacznie się budować. No wlaśni budżet więc o tymmówie mają większą kase i za tym on tam polecial. Aspiracje?? Jakie ma Lechia? Kiedy grali w pucharach? Lawka i nic więcej, a pensja się zgadza. Krokiem do pzodu bylo by jak by poszedl do lepszej ligi a nie pozostal w Polsce. Żal tylko że go nie opchamy teraz bo można by bylo kupic kogoś innego.Ja tak tego nie widzę. Przede wszystkim Lechia celuje wysoko,kto wie czy nie w mistrzostwo, zbroją się cały czas (wypożyczyli właśnie Kuciaka), ich poziom, chociażby pod względem kadry, jest dla nas obecnie nieosiągalny, K.M. chciałby pewnie mieć u siebie większość z tych co siedzą w Gdańsku na ławce.
Już pisałem, że osobiście sądziłem, że jednak wybierze klub na Zachodzie, gdzie pewnie by sobie poradził, ale wybrał wariant bezpieczniejszy.
Nie rozumiem tylko czemu mu tak źle życzysz, przecież Matras nigdy nie obiecywał, że będzie umierał za MKS. Bardzo dobrze zrobił swoją robotę a teraz idzie dalej. Szkoda ale trudno, życie, dziękujemy i życzymy powodzenia. A to, że sadzasz na ławce najlepszego obecnie statystycznie DP w lidze to świadczy, że mocno się do Matrasa uprzedziłeś.Ja raczej myśle ze pokutuje tu syndrom zazdrości o fakt że sa w Polsce kluby możniejsze,mocniejsze finansowo z większym zapleczem strukturalnym które są na dzisiaj realnie po za naszym zasięgiem W KAZDYM ASPEKCIE!!
Pewnie mniej chodzi o Matrasa a bardziej o fakt że nie wszyscy moga sie pogodzić z faktem że Pogon jest w grupie klubów z Piastem,Koroną czy Cracovią a nie w topie ligi.Lechia jest o półke wyzej i dla Matrasa jest to awans nie tylko finansowy ale prestiżowy .


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2035 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/02/2017 15:41
Gino van Kessel w Lechii, ciekawe czy będziemy sobie pluć w twarz za to że go nie wzięliśmy, lub może cieszyć :D Czas pokaże..


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2449 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/02/2017 15:45

  bark77 napisał:  
Gino van Kessel w Lechii, ciekawe czy będziemy sobie pluć w twarz za to że go nie wzięliśmy, lub może cieszyć :D Czas pokaże..Nie będziemy sobie w nic pluć nawet jak strzeli milion bramek, bo nas po prostu nie było stać na niego.


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3498 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/02/2017 09:14

  Niepokonany napisał:  

  bark77 napisał:  
Gino van Kessel w Lechii, ciekawe czy będziemy sobie pluć w twarz za to że go nie wzięliśmy, lub może cieszyć :D Czas pokaże..Nie będziemy sobie w nic pluć nawet jak strzeli milion bramek, bo nas po prostu nie było stać na niego.Ok. 70 tys. miesięcznie plus premie

PS: To może być najdroższy piłkarz w Ekstraklasie


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5432 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/02/2017 12:01

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Brak obrońców to obecnie nasz największy problem?Wbrew pozorom tak. Mamy w słabej formie Fojuta, który chyba całą jesień grał z jakąś lekką kontuzją - co upadł, to długo się podnosił, widać było ból na jego twarzy.
Mamy Rudola, który na razie uczy się pozycji. Mamy ewentualnie ostatnie pół roku Matrasa. A kontuzje, kartki, terminarz jest dość napięty. Ten zawodnik wskazany przez bark77 mógłby być wzmocnieniem - jeżeli nie udało się z innymi pozycjami, to może chociaż obronę da się wzmocnić.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4878 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 06/02/2017 12:15

  Tony Montana napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Brak obrońców to obecnie nasz największy problem?Wbrew pozorom tak. Mamy w słabej formie Fojuta, który chyba całą jesień grał z jakąś lekką kontuzją - co upadł, to długo się podnosił, widać było ból na jego twarzy.
Mamy Rudola, który na razie uczy się pozycji. Mamy ewentualnie ostatnie pół roku Matrasa. A kontuzje, kartki, terminarz jest dość napięty. Ten zawodnik wskazany przez bark77 mógłby być wzmocnieniem - jeżeli nie udało się z innymi pozycjami, to może chociaż obronę da się wzmocnić.Idąc tym tokiem myślenia to potrzebowalibyśmy ze 30 zawodników gotowych do grania, bo przecież na każdej pozycji mogą zdarzyć się kontuzje i kartki. Taki jest futbol. Mamy do rozegrania 10 meczów w zasadniczym + 7 meczów w grupie mistrzowskiej/spadkowej najprawdopodobniej o nic (puchary nam nie grożą, w spadkowej utrzymać się dadzą radę) + max 3 mecze w Pucharze. Na środku obrony grał już Lewandowski (z przyzwoitym skutkiem), może grać też Rapa. A skoro przyszedł Mate to można spokojnie stawiać tam Matrasa bez dużej straty w środku pola. Jeśli już szukać problemów na jakiejś pozycji to pomijając bramkę (gdzie ktoś musi odejść aby ktoś przyszedł) skrzydła wyglądają mizernie. Delev nie wiadomo kiedy wróci i jak szybko będzie do grania na swoim poziomie. Gyurcso też miewa kłopoty ze zdrowiem i należy pamiętać, że ostatnie mecze w tamtej rundzie miał bardzo słabe. Listkowski i Kitano całe juniorskie granie mieli na pozycji napastnika, więc ich gra na skrzydle zostawia wiele do życzenia (głównie jeśli chodzi o taktykę i grę bez piłki). Tu jest większy problem niż na obronie.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4658 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 07/02/2017 18:14
bark77 polecał środkowego obrońcę to ja wyszukałem ciekawego ofensywnego pomocnika - obecnie wolnego piłkarza - Dario Vidosic


PS 1948
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2166 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 07/02/2017 20:15

  zach-pom napisał:  
bark77 polecał środkowego obrońcę to ja wyszukałem ciekawego ofensywnego pomocnika - obecnie wolnego piłkarza - Dario VidosicNa papierze to on czysto teoretycznie wygląda fajnie. Ale widziałeś go w akcji, widziałeś jak trenuje, jak zachowuje się poza boiskiem itp.? Nasz sztab obecnie także takie czynniki bierze pod uwagę - czy gość pasuje do zespołu. M.in chyba dlatego nie trafił do nas Van Kessel - raz, że drogi, dwa, że nie jest, delikatnie mówiąc, zbytnio pracowity.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2449 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 07/02/2017 20:32

  zach-pom napisał:  
bark77 polecał środkowego obrońcę to ja wyszukałem ciekawego ofensywnego pomocnika - obecnie wolnego piłkarza - Dario VidosicPatrząc po jego historii klubowej: przyjeżdża z Australii do niemieckiego przeciętniaka, po czym jest wypożyczany do jeszcze słabszych zespołów, by potem zostać za darmo oddanym do drużyny z ligi australijskiej. Po 2 latach trafia do ligi szwajcarskiej, z której po kolejnych 2 latach ponownie wraca do ojczyzny. Potem za darmoszkę trafia do Chin, skąd po roku jest zwolniony za free. Mi tam się specjalnie ciekawym nie wydaje... Acz przyznam, iż w akcji go nie widziałem.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2035 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 07/02/2017 22:33
Wisła ściąga całkiem niezłego napadziora, szkoda że u nas cisza jak makiem siał..


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3350 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 08/02/2017 07:17

  bark77 napisał:  
Wisła ściąga całkiem niezłego napadziora, szkoda że u nas cisza jak makiem siał..Brak transferow lubi cisze


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2166 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 08/02/2017 08:20

  pogoniarz96 napisał:  

  bark77 napisał:  
Wisła ściąga całkiem niezłego napadziora, szkoda że u nas cisza jak makiem siał..Brak transferow lubi ciszeTo 8 czy 9 transfer ich zimą? Wieże Babel tam sobie robią, Hiszpanie, Chorwaci, Francuz... jak ich wszystkich zgrać? Nie mówiąc o kasie. Sądzą się z Wdowcem o zaległości a tu szaleństwo zakupów. Coś tu śmierdzi. Skończą jak Ruch lub gorzej nawet


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2716 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 08/02/2017 16:12

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  

  bark77 napisał:  
Wisła ściąga całkiem niezłego napadziora, szkoda że u nas cisza jak makiem siał..Brak transferow lubi ciszeTo 8 czy 9 transfer ich zimą? Wieże Babel tam sobie robią, Hiszpanie, Chorwaci, Francuz... jak ich wszystkich zgrać? Nie mówiąc o kasie. Sądzą się z Wdowcem o zaległości a tu szaleństwo zakupów. Coś tu śmierdzi. Skończą jak Ruch lub gorzej nawetJak widać na tym forum niektórym imponuje polityka transferowa Wisły polegająca na masowym ściąganiu anonimowych ogórków ze wszystkich stron świata. Może za wyjątkiem Stilica ale ten coś długo dochodzi do siebie.
Tymczasem w lidze np takie Zagłębie Lubin czy Nieciecza nie ściągnęły nikogo przez zimę a nasz najbliższy rywal w PP zaledwie jednego piłkarza więcej a który i tak jest wielką niedwiadomą.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6126 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 08/02/2017 19:54
Człowieku, a kto tu pisze o 8 czy 9 wzmocnieniach tak jak robi Wisła? Nam przydałyby się 1-2 i możemy grać o czołowe lokaty.


Pogoń Szczecin MKS!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5664 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 08/02/2017 20:06

  ArP napisał:  
Człowieku, a kto tu pisze o 8 czy 9 wzmocnieniach tak jak robi Wisła? Nam przydałyby się 1-2 i możemy grać o czołowe lokaty.Będąc precyzyjnym to w sumie mamy jedno wzmocnienie w postaci gruzina :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4658 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 08/02/2017 20:18
Nie udało się pozyskać a właściwie to przekonać do gry w Szczecinie Stilicia to może władze Pogoni postarałyby się sprowadzić Daniela Kolara?


PS 1948
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2166 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 08/02/2017 20:31

  Ambasador napisał:  

  ArP napisał:  
Człowieku, a kto tu pisze o 8 czy 9 wzmocnieniach tak jak robi Wisła? Nam przydałyby się 1-2 i możemy grać o czołowe lokaty.Będąc precyzyjnym to w sumie mamy jedno wzmocnienie w postaci gruzina :)Lepszy jeden zawodnik z jakością niż taki egzotyczny melanż jak w Krakowie. Pisząc o tej niemal dziesiątce nowo tam pozyskanych nie miałem oczywiście na myśli, że to jest droga godna naśladowania. Miejmy nadzieję, że czasy rewolucyjnych zmian w naszej kadrze to już tylko przeszłość.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005