Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 17:34

  eJay napisał:  

Ale do Kowala nie mam żadnych pretensji. To nie Luis Figo przechodzący z Barcy do Realu. A łamać sobie karierę w tak młodym wieku nie ma sensu. Niektórzy chyba za bardzo przeżywają to odejście.



W kwestii kariery: gdzie lepiej grać? W czołowej drużynie I ligi czy w zespole grającym ligę niżej? Kowalowi nie chciało się zapierdalać u Nemeca. Wolał jechać do sosnowca na testy .Tam pamiętaja go jeszcze z czasów II ligi i dzięki tym kilku bramkom strzelonym w zeszłym sezonie w zagłębiu ma większe szanse na angaż.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 17:42

  eM napisał:  

  Cytat:  
Arka,Widzew,Wisla to nie lechia,zaglebie,cracovia....



Dokładnie. Odnoszę wrażenie że osoby broniące Kowala , nie zdają sobie do końca sprawy jakie stosunki obecnie panuja na linii Szczecin - sosnowiec. Druga sprawa to ogromne zaskoczenie. Jeszcze niedawno Marek sam podkręcal wrzuty na zagłębie. Wydawalo się że to jeden z nas, chłopak z charakterem , szczecinianin , dobrze zorientowany w klimatach kibicowskich i utożsamiajacy się z nami.

Abstrahując już od jego postawy na boisku ( czy poza nim ) , nie wiem , nie zwracałem na to uwagi , nie widziałem jego spotkan w rezerwach , nie ważne. Sęk w tym że Kowal okazał się typowa chorągiewką , bez zasad , tym samym tracąc szacunek u większości fanów.

Piłkarkom można wybaczyć wiele , ale nie brak ambicji. Gdyby choć troche zalezałoby mu na Pogoni i podreperowaniu swojego imienia , to teraz zamiast jezdzić do sosnowca na testy , chorwałby jak wól na treningu w Swinoujsciu , strzelał bramki dla Floty i robił wszystko aby dostac kolejną szane od Mandrysza.On jednak ideały wolał odstawic na bok, kasa ważniejsza. W zagłębiu pewnie od razu dostanie miejsce w pierwszej jedynastce , choćby za samo nazwisko. Jakby nie było w II lidze troche tych bramek strzelił. Ciekaw tylko jestem jak będzie mu się grało w momencie gdy na trybunach sosnowiczanie odspiewają swój nieoficjalny hymn zaczynający się od słów "nie podam dłoni..." . Po tym co odwalił , nie zdziwiłbym się gdyby spiewał razem z nimi...



Kolejny raz sparzylismy sie i mam nadzieje że nigdy więcej. We Flocie nie dostanie tyle kasy i tyle. Myślicie że jakby dostał propozycje z cracovii to by nie skorzystał? Przywiązanie do barw,miłośc do klubu-hehe-to bujda na resorach-ikona Majdan już to udowodnił.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 18:10
Ja naprawdę dziwie się co niektórym,że wierzą jeszcze w piłkarzy Wielce oddanych klubom.Takie czasy,że dziś biega się za kasą,dla kasy i Kowal nie jest tego wyjątkiem.Życie sportowca długie nie jest a nie daj boże jakaś tragedia i taki gościu na lodzie zostaje,więc trzeba zarobić puki jest szansa.We Flocie która boryka się z problemami finansowymi i infrastruktury kasy by nie zarobił,więc poszedł tam gdzie dali mu więcej.Klub zostawił go też w trudnym momencie,gdzie większość zespołów miała kadry pozamykane,ja jestem przekonany,że gdyby chodziło o wypożyczenie to by poszedł do Floty,ale w takiej sytuacji musiał szukać miejsca gdzie będzie miał bardziej ustabilizowaną sytuację,a że pewnie jedynym zespołem który gwarantuje mu jakieś perspektywy większe i złożył propozycję jest zagłębie to nie miał wyjścia.Zresztą myślę,że gdyby wcześniej powiedziano mu jak stoi to możliwe,że by w Zawiszy wylądował bo szukali tam napastników,ale zakontraktowali Rybskiego i Viniciusa czy jakoś tak i temat się urwał.Oczywiście,żeby nie było nie bronię go bo chciałbym byśmy wychowywali chłopaków,którzy będą mieli zakodowane wartości oddania i miłości dla klubu,ale to nie te czasy...Smutne,ale prawdziwe.Zresztą pewnie wie jakie zdanie sobie wyrobi po tym kroku,no ale może mieć też za złe,że on odchodzi a zostaje Ropiej czy Prędota.Swoją drogą Mandrysz pewnie pozbył się go,bo jest na tą chwilę za słaby na skład a za dobry na ławę i jednak nie chciał mu hamować kariery a np. Ropiej aż tyle nie straci jak zacznie na ławce.

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 28 stycznia 2010, 18:20 [1 raz(y)]


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 18:46

  eM napisał:  
Piłkarkom można wybaczyć wiele , ale nie brak ambicji. Gdyby choć troche zalezałoby mu na Pogoni i podreperowaniu swojego imienia , to teraz zamiast jezdzić do sosnowca na testy , charowałby jak wól na treningu w Swinoujsciu , strzelał bramki dla Floty i robił wszystko aby dostac kolejną szane od Mandrysza.On jednak ideały wolał odstawic na bok, kasa ważniejsza. W zagłębiu pewnie od razu dostanie miejsce w pierwszej jedynastce , choćby za samo nazwisko. Jakby nie było w II lidze troche tych bramek strzelił. Ciekaw tylko jestem jak będzie mu się grało w momencie gdy na trybunach sosnowiczanie odspiewają swój nieoficjalny hymn zaczynający się od słów "nie podam dłoni..." . Po tym co odwalił , nie zdziwiłbym się gdyby spiewał razem z nimi...

Tak czy inaczej , wszystko wskazuje , że mimo wszystko Mandrysz poraz kolejny mial "nosa" i nie bez przyczyny odprawił Kowala z kwitkiem...




Zgadzam się w całej rozciągłości!! Na dobra sprawe Kowal ma ważny kontrakt i jakby Mandrysz zobaczył że Kowal gra i strzela to może zdecydował by sie przywrócić go do składu..a w tej sytuacji to trudno jak dla mnie temat Marka zamknięty. I jeszcze w sprawie tego "hymnu" jak napisałeś, to jak te k.... to zaspiewają to mam nadzieje że Mareczek wykopie dół w boisku i tunelem wyryje sie poza stadion..


No One Like Us....We don't Care...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 19:11

  szpadel85 napisał:  
Klub zostawił go też w trudnym momencie,gdzie większość zespołów miała kadry pozamykane



Sam piszesz że piłkarz to tylko zawód i liczy się kasa. Idąc Twoim tokiem myśłenia klub to przedsiębiorstwo więc prezesi nie mają obowiązku zatrudniać danego pracownika, jesli ten nie pasuje do ich koncepcji. Do kogo więc żale? Chciałeś pełen "profesjonalizm" to masz...



  szpadel85 napisał:  
no ale może mieć też za złe,że on odchodzi a zostaje Ropiej czy Prędota.



No i komu on chce zrobić na złość? Myślisz że dla Smolnego lub Kałużnego ma jakieś znaczenie gdzie Kowal będzie grał? Dla nich obojętne czy to będzie sosnowiec czy jakaś Komża Łomża. To kibice moga mieć do niego pretensje za to jaki klub sobie wybrał , tym bardziej że jeszcze niedawno zdawało się iż z tymi kibicami tworzył jedność , wspolnie wrzucając na zagłębie. Po co zgrywał takiego lokalnego patriote? Mogł powiedziec wprost ze jest zwykłym chujem i byłoby po sprawie.

Nawet gdy Mandrysz mu podziękował za gre , część kibiców nie odwróciła sie od niego .Zawsze miał wsparcie fanów bo myśleliśmy że to "nasz chłopak". Cóz , kilka dni temu wyszło na jaw jak bardzo się myliliśmy...

Tyle.

Ostatnio edytowany przez: eM, 28 stycznia 2010, 20:19 [4 raz(y)]


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 19:49
do eJay- moim zdaniem malo rozumiesz...i nie jest jeden chuj...
do nowa od nowa- tu nie chodzi ze wierze jeszcze w to ze pilkarze kochaja swoj klub i barwy ale istnieja jeszcze jakies niepisane zasady...wiadomo przeciez ze nie chodzi o to zeby zrezygnowal z kariery ale sa zespoly ktore moglby sobie odpuscic...nie wiem jak z hajsami ale nie sadze zeby az tak duze roznice byly miedzy placami w sosno a w świno...ze wskazaniem ze w sosno mozna dorobic w kopalni :D chodzi przede wszystkim o to ze to sosno...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7982 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 20:14
Szkoda, że tak mało osób rozumie pewny istotne sprawy i różnice pomiędzy klubami ale cóż jest jak jest... Nie rozumiem czemu nie widzicie różnicy jaki to klub? jeśli wybierze sosnowiec okaże się wiadomo kim, ale może czyta co nie co o Pogoni to zmieni decyzje oby.


Pogoń To My!
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 21:02

  Prawa Strona Miasta napisał:  
tu nie chodzi ze wierze jeszcze w to ze pilkarze kochaja swoj klub i barwy ale istnieja jeszcze jakies niepisane zasady...


dokladnie!
wiem, ze to juz przyklad dosc odlegly, ale przywolywany tu juz w dyskusji Dymkowski potrafil swego czasu odrzucic oferte Lecha...


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 21:10

  Matek. napisał:  
Szkoda, że tak mało osób rozumie pewny istotne sprawy i różnice pomiędzy klubami ale cóż jest jak jest... Nie rozumiem czemu nie widzicie różnicy jaki to klub? jeśli wybierze sosnowiec okaże się wiadomo kim, ale może czyta co nie co o Pogoni to zmieni decyzje oby.



A ja napiszę, że szkoda, że tak mało osób pojmuje temat kwestii finansowej w Świnoujściu- jeśli ten zespół dogra do końca rundy to będzie można mówić o sukcesie ale wg niektórych to on wolał wybrać syfiaste gołębie niż prawie przyjaciół. Dodatkowo w momencie kiedy klub mu przekazał info, że może szukać innego klubu to prawie wszyscy mieli już pozałatwiane testy,wyjazdy,wzmocnienia. Gdzie miał odejść? Do 5 ligi? Nikt by mu nie dał kasy ani Pogoni za wypożyczenie pomyślcie trochę.

Nie, nie bronię Marka ale fakt jest jeden- wg mnie klub przyciął ostro w ch** i taka jest prawda.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 21:24

  Doktor napisał:  
A ja napiszę, że szkoda, że tak mało osób pojmuje temat kwestii finansowej w Świnoujściu- jeśli ten zespół dogra do końca rundy to będzie można mówić o sukcesie ( ... )



Doktorku , zerknij strone wcześniej , tam masz wpisy osób które również nie popierały zachowania klubu wobec zawodnika.Mało tego , każdy żałował ze prezesi w ten sposób pożegnali się z wychowankiem Pogoni. Czemu więc tak się grzejesz? Jesteś adwokatem Marka? Jeśli tak to dzięki za rozwianie wszelkich wątpliwości. Chociaż teraz upewniłem się że Kowal nie ma żadnych zasad. Najważniejsza dla niego jest kasa i gdyby była oferta z cracovii to pewnie też nie wahałby się pojechać tam na testy.W końcu Filipiak zarobiony a Comarch nie ma problemów finansowych...


  Doktor napisał:  
Gdzie miał odejść? Do 5 ligi?



Nie musiał nigdzie odchodzić. Mógł walczyć o miejsce w składzie Floty.Tam, na zapleczu Ekstraklasy , pod okiem dobrego trenera miał okazję wypromować swoją osobę. Przykład Hrymowicza potwierdza że jest to możliwe , w koncu jeszcze niedawno był mało znanym zawodnikiem a teraz należy do grona najlepszych obronców w I lidze...

No ale to Flota , nie ma kasy , trzeba jechać do sosnowca i tam błagać o angaż.Ważne żeby kaska była na koncie , żel na włosach a w weekend lans na baletach...

Podobna historia z ostatnim transferem Prusaka do Łęcznej. Można? Można , tylko trzeba mieć ambicję...

I nie rób tutaj z niego ofiary bo wcale nie miał jakieś tragicznej sytuacji. Do rozpoczęcia sezonu zostało jeszcze troche czasu , jesli z niego taki super napadzior to znalazłby klub...


  Doktor napisał:  
Nikt by mu nie dał kasy ani Pogoni za wypożyczenie pomyślcie trochę.



A czy Pogon chciała za niego jakąś kase? Dostał wolną ręke od klubu. Sam piszesz że Flota jest biedna , gdyby mieli za niego coś płacić to nawet nie zapraszaliby go na treningi. Pomyśl trochę!

Ostatnio edytowany przez: eM, 28 stycznia 2010, 21:44 [9 raz(y)]


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6960 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 22:37
Zagłębie Sosnowiec to może nie Cracovia ale wszyscy wiemy jaka jest sytuacja między nami. Tymbardziej że sprawa nie dotyczy piłkarza któy pograł u nas 2 sezony i zmienia nas na kolejny klub w swojej karierze, tylko wychowanka, chłopaka który nie raz pokazał że utożsamia się z Pogonią, jest jednym z nas, jednym z kibiców Pogoni. Nawet jeśli klub potraktował go źle dając mu wolną rękę dzień przed wyjazdem na obóź, to Kowal chcąc utrzeć działaczą nosa przechodząc do Sosnowca, utrze i odegra się na nas. W Sosnowcu jest spalony po swoich przyśpiewkach, a u nas po przejściu tam straci szacunek u wielu osób. Samo pójście na testy tam pozostawi duży niesmak.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 22:47
Tak czytam wasze wypowiedzi i az wieje z nich naiwnoscia. Raz, ze dla pilkarzy klub i kibice to cos wiecej niz praca, a dwa to fakt, ze wymagacie od nich grania w klubie za pewnie mniejsza kasa z niepewna przyszloscia zamiast wyboru klubu, gdzie sytuacja jest ustabilizowana. Mysle, ze on musi myslec troche szerzej i jako pilkarz zdaje sobie sprawe, ze kariera dluga nie jest i tych pieniazkow musi troche uzbierac, a ze nikt poza Zaglebiem sie nie zglosil to co mial zrobic? Pol roku marnowac w okregowce w rezerwach Pogoni?


3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 22:53

  Przema napisał:  
Tak czytam wasze wypowiedzi i az wieje z nich naiwnoscia. Raz, ze dla pilkarzy klub i kibice to cos wiecej niz praca, a dwa to fakt, ze wymagacie od nich grania w klubie za pewnie mniejsza kasa z niepewna przyszloscia zamiast wyboru klubu, gdzie sytuacja jest ustabilizowana. Mysle, ze on musi myslec troche szerzej i jako pilkarz zdaje sobie sprawe, ze kariera dluga nie jest i tych pieniazkow musi troche uzbierac, a ze nikt poza Zaglebiem sie nie zglosil to co mial zrobic? Pol roku marnowac w okregowce w rezerwach Pogoni?



Ludzie charują za niewiele ponad tysiąc i dają rade. Założę się że w Flocie miał by więcej,więc Twój argument mnie nie przekonuje. Jest wychowankiem Pogoni a to do czegoś zobowiązuje.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 23:01

  Przema napisał:  
Tak czytam wasze wypowiedzi i az wieje z nich naiwnoscia. Raz, ze dla pilkarzy klub i kibice to cos wiecej niz praca, a dwa to fakt, ze wymagacie od nich grania w klubie za pewnie mniejsza kasa z niepewna przyszloscia zamiast wyboru klubu, gdzie sytuacja jest ustabilizowana. Mysle, ze on musi myslec troche szerzej i jako pilkarz zdaje sobie sprawe, ze kariera dluga nie jest i tych pieniazkow musi troche uzbierac, a ze nikt poza Zaglebiem sie nie zglosil to co mial zrobic? Pol roku marnowac w okregowce w rezerwach Pogoni?



Marek na pewno przekracza granice przyzwoitości przechodząc do klubu, który niedawno wyzywał razem z Pogonią. Szkoda komentować ten fałsz.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 23:02

  Przema napisał:  
Raz, ze dla pilkarzy klub i kibice to cos wiecej niz praca


no wlasnie i o to sie rozchodzi ze swoim zachowaniem Marek przeczy Twojej teorii, ja tez jestem zdania ze u Nemca na 1 ligowych boiskach mialby wieksze szanse pokazania sie szerszej rzeszy potencjalnych przyszlych pracodawcow i mniejsza pensja we Flocie by mu sie zwrocila, do tego zachowalby szacunek ze strony kibicow i potwierdzil to co mowisz.
Gdyby rzeczywiscie nie bylo nikogo chetnego to nic bym nie mowil, moze jeszcze nie podpisze tam kontraktu...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 23:10

  manes napisał:  

Gdyby rzeczywiscie nie bylo nikogo chetnego to nic bym nie mowil, moze jeszcze nie podpisze tam kontraktu...



gdyby nie podpisał kontraktu to byś był zadowolony???:) dla mnie nawet jak go nie podpiszę to i tak już jest stracony, sam fakt pójścia na testy tą kwestię rozwiązuję i już mi lata gdzie wyląduję ten człowiek. Inna sprawa to to, że woli grać o szczebel niżej, że idzie do gniazda, do którego sam srał i pokazał Nam czym dla Niego jest Pogoń i to co z Nią związane.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7117 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 23:13
piłkarzyki pajacyki...


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
hahaha00
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5438 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 23:20
kto wie czy w sobote jest sparing Pogoni u siebie jakiś?


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 23:32

  3l3m3nt napisał:  

  Przema napisał:  
Tak czytam wasze wypowiedzi i az wieje z nich naiwnoscia. Raz, ze dla pilkarzy klub i kibice to cos wiecej niz praca, a dwa to fakt, ze wymagacie od nich grania w klubie za pewnie mniejsza kasa z niepewna przyszloscia zamiast wyboru klubu, gdzie sytuacja jest ustabilizowana. Mysle, ze on musi myslec troche szerzej i jako pilkarz zdaje sobie sprawe, ze kariera dluga nie jest i tych pieniazkow musi troche uzbierac, a ze nikt poza Zaglebiem sie nie zglosil to co mial zrobic? Pol roku marnowac w okregowce w rezerwach Pogoni?



Ludzie charują za niewiele ponad tysiąc i dają rade. Założę się że w Flocie miał by więcej,więc Twój argument mnie nie przekonuje. Jest wychowankiem Pogoni a to do czegoś zobowiązuje.



Na jakim Ty swiecie zyjesz? Pokaz mi jakiegos pilkarza w Polsce, ktory w jakis sposob jest emocjonalnie zwiazany z klubem i nie przeszedlby do innego, bo jest wychowankiem klubu X. Na mysl przychodzi mi tylko Reiss, ktory swego czasu wlasnie tak tlumaczyl odruzcenie oferty z Wisly Krakow i co za to dostal? Wszyscy chyba wiedza. To, ze niektorzy zarabiaja troche ponad 1000 zl to jaki ma wplyw na ta decyzje, bo nie bardzo widze powiazanie?

  Cytat:  
Marek na pewno przekracza granice przyzwoitości przechodząc do klubu, który niedawno wyzywał razem z Pogonią. Szkoda komentować ten fałsz.

To na pewno nie jest nasz problem. Niech sie martwia kibice Zaglebia kogo ich klub sciaga i niech sie martwi Kowal jak zostanie cieplo przyjety :)

  Cytat:  
no wlasnie i o to sie rozchodzi ze swoim zachowaniem Marek przeczy Twojej teorii, ja tez jestem zdania ze u Nemca na 1 ligowych boiskach mialby wieksze szanse pokazania sie szerszej rzeszy potencjalnych przyszlych pracodawcow i mniejsza pensja we Flocie by mu sie zwrocila, do tego zachowalby szacunek ze strony kibicow i potwierdzil to co mowisz.
Gdyby rzeczywiscie nie bylo nikogo chetnego to nic bym nie mowil, moze jeszcze nie podpisze tam kontraktu...

Tak naprawde nie wiadomo o co poszlo z Flota. Rozumiem, ze 3/4 piszacych tutaj wolaloby grac za mniejsza kase (poki co watek finansowy to jedynie przypuszczenia, moze byly jakies inne powody) aby zyskac szacunek tlumow. A co jak znowu zlapie kontuzje ?
Nie chce mi sie juz na ten temat pisac, bo to i tak walka z wiatrakami. Kazdy ma swoja opinie i po czesci rozumiem Wasze rozczarowanie, ale ja pilkarzy juz dawno przestalem traktowac w tych kategoriach i nie widze tych granic, ktore dla Was sa tak wyraziste. Bardziej interesuje mnie sama postawa zawodnika. Gdyby Drumlak prowokacyjnie sie w Szczecinie nie zachowywal to pewnie tez mialbym o nim inna opinie. Mimo wszystko mam nadzieje, ze Kowal jeszcze pokaze, ze Mandrysz sie pomylil nie dajac mu kredytu zaufania, na ktory zasluzyl.


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/01/2010 23:37
kurwa Przema wez rozkmin co tu jest napisane a nie męczysz temat, powtarzasz co bylo juz powiedziane...chodzi kurwa o fakt przejscia z Pogoni do zaglebia!! takie ciezkie do zrozumienia...??pomijajac aspekty hajsu i innych czynnikow...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005