Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5876 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/01/2010 15:01

  Czarny napisał:  

  Plum napisał:  
A ja się cieszę z wywalenia Kowala - sam sobie na to zasłużył.Kowal to chlopak z charakterem co udowodnil w Slubicach, czy w Sosnowcu (slynny okrzyk:D), powinien dostac szasne, bo ze grac w pilke umie to kazdy wie, bardzej przekonuje mnie Kowal niz Ropiej.Nikt sie nie spodziewał, że oni są w stanie zaintonować taką piosenkę ale wówczas poczułem, że to jest ta Pogoń na którą czekaliśmy tyle lat. Ze względów sportowych odsunąłbym obu bo nie prezentują poziomu, który zapewni im spokojną egzystencję w zespole po wymarzonym awansie.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4900 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/01/2010 15:37
Taki mały artykuł o Bellu

Jest pierwszym Jamajczykiem grającym w polskiej I lidze. Zaheer Bell (24 l.) pochodzi z tego samego regionu Jamajki co najszybszy człowiek świata Usain Bolt (24 l.).

- Urodziłem się w Falmouth - opowiada "Super Expressowi" Bell. - Co roku latem jeździłem do babci, która mieszkała we wsi Sherwood. Te miejsca są oddalone od siebie o jakieś 15 km. A w Sherwood urodził i spędził dzieciństwo Bolt. Często widywałem Usaina, grał w piłkę z moimi kuzynami.

Zaheer też biegał, bo jak mówi, każde dziecko na Jamajce biega od... urodzenia. - Każdego tygodnia były w szkole dni sportu i trudno było zobaczyć kogoś, kto siedzi albo stoi - wspomina.

Mając 14 lat, Zee (tak mówią na niego w Pogoni) doszedł do wyniku 11,00 sekund na 100 metrów i wyjechał do USA, gdzie mieszkał jego ojciec. Tam studiował i grał w piłkę nożną w zespole FC Icon, który dwa miesiące temu grał z Pogonią. Zee strzelił gola i wpadł w oko Mandryszowi, który zaproponował mu grę w Szczecinie.

- Od razu kupiłem sobie komputerowy słownik angielsko-polski i zacząłem się uczyć waszego języka. Chciałbym pomóc Pogoni w awansie do Ekstraklasy i samemu osiągnąć wyższy poziom piłkarski - określa swe cele.

Gdy namawiamy go do pozowania do zdjęcia, z ochotą przyjmuje pozycję startową sprintera, ale odmawia, kiedy prosimy, żeby zaprezentował słynną "strzałę" Bolta.

- Ten gest należy do Usaina. On jest najwybitniejszym sportowcem na świecie, ja jestem za nim miliony lat świetnych. Przez grę w Polsce chciałbym trafić do pierwszej reprezentacji Jamajki i zagrać w Mistrzostwach Świata. Przynajmniej w tym jednym dorównałbym Usainowi.


PS 1948
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4944 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/01/2010 16:30
Nie znam umiejętności Bella jakimi może sie popisać na boisku, ale czytałem juz kilka wywiadów i opinii o nim i dochodze do wniosku, że jest bardzo poukładany jako człowiek i piłkarz. Ma swoje jasne cele jak każdy zawodnik, ale nie przemawia przez niego cwaniactwo i nie czuje sie "zbawicielem" Pogoni. Jeśli tak samo poukładany jest na boisku to bardzo chętnie widziałbym go u nas.

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 14 stycznia 2010, 16:38 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4750 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/01/2010 16:56
Ambitny, ma jakiś cel i stara się go realizować. Dałbym mu szansę, może pozytywnie zaskoczyć.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5955 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/01/2010 17:07

  Czarny napisał:  

  Plum napisał:  
A ja się cieszę z wywalenia Kowala - sam sobie na to zasłużył.Kowal to chlopak z charakterem co udowodnil w Slubicach, czy w Sosnowcu (slynny okrzyk:D), powinien dostac szasne, bo ze grac w pilke umie to kazdy wie, bardzej przekonuje mnie Kowal niz Ropiej.Szkoda, że tego charakteru nie było widać na treningach. Mnie najbardziej utkwiła sytuacja jeszcze z IV ligi. Kowal złapał kontuzję tuż przed meczem, bo jak Kuras powiedział na konferencji "jadąc z psem na spacer wywrócił się na rowerze i rozwalił sobie kolano" - co oczywiście było ściemą bo kolanko rozwaliło się w całkiem innych okolicznościach...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Fazi1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4127 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/01/2010 17:35
- co oczywiście było ściemą bo kolanko rozwaliło się w całkiem innych okolicznościach...[/cytat]

ciekawe jakich??


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4972 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/01/2010 17:38
Szkoda, że mu podziękowano moim zdaniem zasłużył sobie jeszcze na szansę występów w rundzie wiosennej, długo leczył kontuzje. Na pewno nie brak mu umiejętności czy potencjału, być może zbyt konfliktowy charakter, albo sodówa, to trener jest bliżej drużyny wie lepiej. Powodzenia w nowym klubie wypada mu życzyć.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Banan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4429 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/01/2010 17:44
Według mnie Kowal powinien zostać a do wylotu jest Ropiejko no ale trudno. Może Pogoń wypożyczyłaby Kowala i Dymka do Floty? Tam by się zapewne przydali.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4908 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/01/2010 18:11
może nie znajdzie sobie klubu i będzie trenował z rezerwami to go jeszcze zobaczymy, a wtedy Ropieja aut.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Ernestopoulos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5450 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 14/01/2010 23:59

  Plum napisał:  

  Czarny napisał:  

  Plum napisał:  
A ja się cieszę z wywalenia Kowala - sam sobie na to zasłużył.Kowal to chlopak z charakterem co udowodnil w Slubicach, czy w Sosnowcu (slynny okrzyk:D), powinien dostac szasne, bo ze grac w pilke umie to kazdy wie, bardzej przekonuje mnie Kowal niz Ropiej.Szkoda, że tego charakteru nie było widać na treningach. Mnie najbardziej utkwiła sytuacja jeszcze z IV ligi. Kowal złapał kontuzję tuż przed meczem, bo jak Kuras powiedział na konferencji "jadąc z psem na spacer wywrócił się na rowerze i rozwalił sobie kolano" - co oczywiście było ściemą bo kolanko rozwaliło się w całkiem innych okolicznościach...Uprzedziłeś się i tyle. Teorie spiskowe o "innych okolicznościach" można włożyć
między bajki, chyba że masz jakąś szerszą wiedzę na ten temat. Coś czuję, że możesz być fanem Zbyszka Ziobry - on też tak pop*****li, a potem przeprasza. Kowal mieszka blisko mnie i często widywałem go właśnie na rowerze z psem, także wersja jest prawdopodobna. Zresztą zawsze wszyscy związani z klubem pozytywnie wypowiadali się nt. zaangażowania Marka. Był dość szybki, ale zawsze starczyło mu sił na 90 minut.

Myślę, że klub mógł tak zadecydować, żeby nie łamać mu kariery. Ropiejce w sumie nie złamią, bo on i tak nigdy nie zaistnieje na poziomie nawet nowej 1. ligi. Jemu wystarczy rezerwa w Pogoni, bo to jest maksimum jego możliwości, a Kowal może być znaczącą postacią w innym klubie na zapleczu Ekstraklasy.


invisible
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4663 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 15/01/2010 10:43
O ciężkiej wiośnie PGE GKS Bełchatów pisze w czwartek "Gazeta Wyborcza". Klub ma kłopoty finansowe i liczy się z tym, że będzie musiał sprzedawać piłkarzy. Do kupienia są wszyscy.

Z klubie z Bełchatowa w dalszym ciągu nie są wyjaśnione sprawy własnościowe, PGE przestał finansować drużynę. W klubowej kasie nie ma pieniędzy na transfery, opóźnione są wypłaty. Drużyna Rafała Ulatowskiego z dnia na dzień wpadła w kłopoty i wkrótce może się rozpaść.
- Każdego z naszych zawodników można kupić - mówi prezes klubu Andrzej Zalejski.

Bełchatów na pewno pożegna Tomasz Wróbel, któremu skończył się umowa. Pół miliona euro za Dawida Nowaka szykuje już Wisła Kraków. Z drużyny pewnie odejdzie też Carlo Costly. Za pół roku kontrakty kończą się aż dziesięciu piłkarzom, więc mogą oni już rozglądać się za nowymi pracodawcami.

Przed sezonem klub z Bełchatowa zapowiadał walkę o europejskie puchary i jesienne występy pokazały, że osiągnięcie tego celu jest jak najbardziej możliwe. Wiosną jednak trzeba chyba będzie zweryfikować plany.

Żródło:wp http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,title,Wszyscy-pilkarze-Belchatowa-na-sprzedaz,wid,11861027,wiadomosc.html

Prezes Jacek Kaczorowski obiecywał, że "GKS był, jest i będzie na najwyższym poziomie", jednak nie trudno teraz będzie się tego wyprzeć. Zresztą dużo wskazuje na to, że był i jest, ale za chwilę nie będzie. Klub wiedział o ciągłych fochach imperialistycznego sponsora, a nie zrobił nic, żeby uniezależnić się od wpływów PGE. Owszem jest skarbem mieć tak potężnego sponsora, ale niewyobrażalnym jest dla mnie liczyć tylko na jedno źródło finansowania w dzisiejszym świecie. Nie ma PGE, to nie ma kasy, nie ma kontraktów, nie ma piłkarzy i transferów, nie ma niczego. Znikamy.

Żródło:gks.net http://www.gks.net.pl/index.php?option=com_content&task=view&catid=1&task=view&id=2478&show=1#comments


Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie... POGOŃ była, jest i wielka pozostanie!!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5955 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 15/01/2010 11:32

  Ernestopoulos napisał:  

  Plum napisał:  

  Czarny napisał:  

  Plum napisał:  
A ja się cieszę z wywalenia Kowala - sam sobie na to zasłużył.Kowal to chlopak z charakterem co udowodnil w Slubicach, czy w Sosnowcu (slynny okrzyk:D), powinien dostac szasne, bo ze grac w pilke umie to kazdy wie, bardzej przekonuje mnie Kowal niz Ropiej.Szkoda, że tego charakteru nie było widać na treningach. Mnie najbardziej utkwiła sytuacja jeszcze z IV ligi. Kowal złapał kontuzję tuż przed meczem, bo jak Kuras powiedział na konferencji "jadąc z psem na spacer wywrócił się na rowerze i rozwalił sobie kolano" - co oczywiście było ściemą bo kolanko rozwaliło się w całkiem innych okolicznościach...Uprzedziłeś się i tyle. Teorie spiskowe o "innych okolicznościach" można włożyć
między bajki, chyba że masz jakąś szerszą wiedzę na ten temat. Coś czuję, że możesz być fanem Zbyszka Ziobry - on też tak pop*****li, a potem przeprasza. Kowal mieszka blisko mnie i często widywałem go właśnie na rowerze z psem, także wersja jest prawdopodobna. Zresztą zawsze wszyscy związani z klubem pozytywnie wypowiadali się nt. zaangażowania Marka. Był dość szybki, ale zawsze starczyło mu sił na 90 minut.

Myślę, że klub mógł tak zadecydować, żeby nie łamać mu kariery. Ropiejce w sumie nie złamią, bo on i tak nigdy nie zaistnieje na poziomie nawet nowej 1. ligi. Jemu wystarczy rezerwa w Pogoni, bo to jest maksimum jego możliwości, a Kowal może być znaczącą postacią w innym klubie na zapleczu Ekstraklasy.Ej no sorry, ale nie obrażaj mnie porównując mnie do Ziobry :] Może się uprzedziłem - miałem do tego powody, ale nie lubię gwiazdeczek - dla mnie on taką jest i tyle. Może moja niechęć nie jest obiektywna...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5200 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 15/01/2010 11:56

  Ernestopoulos napisał:  

  Plum napisał:  

  Czarny napisał:  

  Plum napisał:  
A ja się cieszę z wywalenia Kowala - sam sobie na to zasłużył.Kowal to chlopak z charakterem co udowodnil w Slubicach, czy w Sosnowcu (slynny okrzyk:D), powinien dostac szasne, bo ze grac w pilke umie to kazdy wie, bardzej przekonuje mnie Kowal niz Ropiej.Szkoda, że tego charakteru nie było widać na treningach. Mnie najbardziej utkwiła sytuacja jeszcze z IV ligi. Kowal złapał kontuzję tuż przed meczem, bo jak Kuras powiedział na konferencji "jadąc z psem na spacer wywrócił się na rowerze i rozwalił sobie kolano" - co oczywiście było ściemą bo kolanko rozwaliło się w całkiem innych okolicznościach...Uprzedziłeś się i tyle. Teorie spiskowe o "innych okolicznościach" można włożyćniestety ale mylisz się

Kowal , chłopak z charakterem ale drużyna od jesieni ubiegłego sezonu praktycznie nie miała z niego żadnego pożytku...


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5342 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 15/01/2010 12:14

  BS napisał:  

  Ernestopoulos napisał:  

  Plum napisał:  

  Czarny napisał:  

  Plum napisał:  
A ja się cieszę z wywalenia Kowala - sam sobie na to zasłużył.Kowal to chlopak z charakterem co udowodnil w Slubicach, czy w Sosnowcu (slynny okrzyk:D), powinien dostac szasne, bo ze grac w pilke umie to kazdy wie, bardzej przekonuje mnie Kowal niz Ropiej.Szkoda, że tego charakteru nie było widać na treningach. Mnie najbardziej utkwiła sytuacja jeszcze z IV ligi. Kowal złapał kontuzję tuż przed meczem, bo jak Kuras powiedział na konferencji "jadąc z psem na spacer wywrócił się na rowerze i rozwalił sobie kolano" - co oczywiście było ściemą bo kolanko rozwaliło się w całkiem innych okolicznościach...Uprzedziłeś się i tyle. Teorie spiskowe o "innych okolicznościach" można włożyćniestety ale mylisz się

Kowal , chłopak z charakterem ale drużyna od jesieni ubiegłego sezonu praktycznie nie miała z niego żadnego pożytku...Naprawde ktoryś z Was wierzy, ze Kowal moze prezentowac poziom Ekstraklasy? Chłopak błysnął w jednej rundzie ale nie mozna od niego za wiele oczekiwać, takie jest moje zdanie;p


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 15/01/2010 14:46

  Ernestopoulos napisał:  

... Teorie spiskowe o "innych okolicznościach" można włożyć
między bajki, chyba że masz jakąś szerszą wiedzę na ten temat.To nie bajka, wiec jej tam nie znajdziesz.


  Ernestopoulos napisał:  

Kowal mieszka blisko mnie i często widywałem go właśnie na rowerze z psem, także wersja jest prawdopodobna.:)


  Ernestopoulos napisał:  

Zresztą zawsze wszyscy związani z klubem pozytywnie wypowiadali się nt. zaangażowania Marka.Ciekawe, Kowal glupi nie jest i jak rozmawia ze sportowcami to mowi to co chca uslyszec, natomiast paru kolegow z zespolu ma zgola odmienne zdanie. O czasach juniorskich juz nie wspomne bo to historia, ludzie sie zmieniaja ale ja jestem do niego uprzedzony.


  Plum napisał:  

Może się uprzedziłem - miałem do tego powody, ale nie lubię gwiazdeczek - dla mnie on taką jest i tyle.Amen.


Hold skladam temu miastu...
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5646 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 15/01/2010 17:07

  BS napisał:  


niestety ale mylisz się

Kowal , chłopak z charakterem ale drużyna od jesieni ubiegłego sezonu praktycznie nie miała z niego żadnego pożytku...Tak samo jak z Ropieja. Z nich 2 za każdym razem brałbym w ciemno Kowala z jego "gwiazdorskimi" manierami bo przynajmniej potrafi dobrze przyjąć piłkę, widzi więcej na boisku a nie koniec buta a dodatkowo nie przepcha się go 1 szturchnięciem.

Wyczytałem, że Mandrysz podjął taką decyzję a nie inną bo przyszedł Jarun i Klatt (czyli obrońca oraz napastnik) więc personalnie zrobił to samo- Dymek i Kowal na wylocie. Jeśli potwierdzi się Bojarski oraz Bell pokaże się z dobrej strony to wyleci Ropiejko oraz Rydzak, który stanął w rozwoju lub jak kto woli osiągnął szczyt swoich możliwości bo wątpię, że wywali swojego syna.

Pzdr.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4944 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 15/01/2010 18:04
hmm...nie wiem o co chodzi, ale moja matka własnie mi powiedziała że widziała dzis w kronice trenującego u nas ... Drumlaka... i mówiła że ponoć został zaproszony do Pogoni... ktoś coś o tym wie?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4035 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 15/01/2010 18:08
to by była lekka przesada mysle, pomijajac aspekty poza sportowe, nie sadze zeby dysponowal forma dzieki ktorej moglby powalczyc o miejsce w 1 skladzie


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4944 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 15/01/2010 18:11
no ja nie wiem...moja matka tak zna sie na piłce jak ja na balecie mongolskim, ale powiedziała że chodzi o jakiegoś Drumlaka co grał w łodzi i sracovi i że jest zadowolony że może tu trenowac bo wczesniej nie było to możliwe. To wszystko co powiedziała. Samo skojarzenie przez nią kolejnego info Drumlak-Pogoń jest dla mnie wkurwiające.. Oby coś jej sie pomylilo....


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4035 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 15/01/2010 18:15
no oby, bo kandydatow do gry w srodku pomocy troche bedzie jak jeszcze Bojarski podpisze kontrakt a pawelek to od wiekow nic nie gral wiec potrzebny jest tutaj jak wrzod na dupie


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005