Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2973 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 22/02/2014 09:00
Ogłaszam niniejszym koniec dyskusji o przydatności Robaka i o wątpliwościach dotyczących umiejętności strzeleckich. :)


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6173 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 22/02/2014 10:04

  haszimoto napisał:  
Ogłaszam niniejszym koniec dyskusji o przydatności Robaka i o wątpliwościach dotyczących umiejętności strzeleckich. :)Robak juz duzo wczesniej udowodnil,ze jest wzmocnieniem tej druzyny i nie chodzi tylko o zdobywanie goli, ale rowniez calosc pracy jaka wykonuja na boisku w trakcie spotkania.


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3839 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 22/02/2014 12:10
.

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 22 lutego 2014, 12:20 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5710 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 22/02/2014 13:02

  Plum napisał:  
Transfer Murawskiego nie jest wymysłem dziennikarzy Faktu czy PS. Temat istnienie i zmierza do finału.Zastanawia mnie rzekoma długość kontraktu: czy 2,5 roku to nie jest zbyt długi czas...???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
StolicaPomorza
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3031 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 22/02/2014 15:17

  Cytat:  
Długo trenował pan w rezerwach Lecha. Czuł pan wstyd?

DARIUSZ DUDKA: Nieważne, czy byłyby to rezerwy Lecha, Ruch Radzionków, czy innego klubu – zależało mi, żeby być we Wronkach, blisko rodziny. Dzieci chodziły tam do szkoły i przedszkola. Dostałem ofertę z Pogoni Szczecin, ale ją odrzuciłem. Założenie miałem takie, że muszę zrobić krok w tył, żeby później zrobić dwa do przodu. To był dobry ruch. Wyjeżdżając do Birmingham City, byłem wstępnie przygotowany do grania w piłkę.http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,dariusz-dudka-o-powrocie-do-wisly-krakow,artykul,423298,1,727.html


Franky
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2767 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 22/02/2014 15:24
i bardzo dobrze , tego mordercy nie chce tutaj widziec


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4712 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 22/02/2014 15:35
Szkoda, że Pogoń nie próbowała pozyskać Jarka Fojuta z Tromso. Spadli do drugiej ligi, dałby rade na środku obrony.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
DaroZS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2520 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 22/02/2014 21:50
Transfer Murawskiego to po prostu wykorzystanie okazji, bo gdyby nie sytuacja Murawskiego, byłby nie do wyciągnięcia z Lecha. 48 krotny reprezentant Polski. Z Małeckim było podobnie, a jak widać u nas odżył.


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 23/02/2014 09:41
Orientuje się ktoś co z Zawiszą? Zeta bierze nasza czarną perłę czy odpuścili temat Donalda??


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3543 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 23/02/2014 10:02
Wywiad ze Smolnym. Murawski na 90%


Puchallowen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2972 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 23/02/2014 10:41
Takiego gracza jak Murawski jeszcze u nas nie bylo, w Lechu mial status gwiazdy, aby u nas zapierdalac mu sie chcialo.. na boisku oczywiscie..


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4554 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 23/02/2014 11:38

  Puchallowen napisał:  
Takiego gracza jak Murawski jeszcze u nas nie bylo, w Lechu mial status gwiazdy, aby u nas zapierdalac mu sie chcialo.. na boisku oczywiscie..


Przyklad meczu piatkowego, wszedlby zamiast Mustafy i jestem pewny ze zagralby lepiej. Uspokoilby troche srodek.

W tej chwili mamy konkurencję na skrzydłach, wśrod defensywnych pomocników (a jak dojdzie Murawski to moim zdaniem będziemy mieć jadną z najsilniejszych pomocy w Polsce) i na środku obrony (prawie). Być może dzięki Rudolowi takze na prawej obronie. Patrząc na inne zespoły esktraklasy to niespostrzeżenie dobijamy do czołówki.

Ostatnio edytowany przez: Rauliki, 23 lutego 2014, 11:45 [1 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5079 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 23/02/2014 12:31

  StolicaPomorza napisał:  

  Cytat:  
Długo trenował pan w rezerwach Lecha. Czuł pan wstyd?

DARIUSZ DUDKA: Nieważne, czy byłyby to rezerwy Lecha, Ruch Radzionków, czy innego klubu – zależało mi, żeby być we Wronkach, blisko rodziny. Dzieci chodziły tam do szkoły i przedszkola. Dostałem ofertę z Pogoni Szczecin, ale ją odrzuciłem. Założenie miałem takie, że muszę zrobić krok w tył, żeby później zrobić dwa do przodu. To był dobry ruch. Wyjeżdżając do Birmingham City, byłem wstępnie przygotowany do grania w piłkę.http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,dariusz-dudka-o-powrocie-do-wisly-krakow,artykul,423298,1,727.htmlSamo złożenie oferty (rzekomej) budzi niesmak i kontrowersje, także... całe szczęście że "odrzucił" bo ja osobiście kogos takiego w Pogoni bym nie zdzierżył. Za to Bartek Ława byłby z całką pewności ukontentowany.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3035 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 23/02/2014 15:40

  leliwa napisał:  
w przeciągu sezonu do Pogoni przychodzą Robak, Małecki , Murawski jak na Polską ligę można powiedzieć zawodnicy z wyższej półki ostatnia takie transfery w krótkim czasie były chyba za Bekdasa i do tego duża grupa młodzieży, którzy systematycznie dostają szansę na grę...rutyna i młodość co więcej trzeba. W obecnej chwili Małecki i Murawski mają chyba coś do udowodnienia , dawno nie było w Pogoni tak mądrze budowanej drużyny. Wierzę , że Wdowczyk robi super robotę tak budowany zespół może wiele osiągnąć. A z czasem w środku może grać Murawski z Poparą, Ława byłby dobrym zmiennikiem a z Rogala Wdowczyk może zrobi dobrego zmiennika na bocznej obronie gdzie jest obecnie deficyt. W zespole robi się powoli konkurencja. Co do ataku też nie ma tragedii Robak jest obecnie nie zastąpiony ale jest tez Bąk, Adaś, Kozłowski na którego liczy trener i przecież Małecki też może grać jako napastnik. Byle w szatni nie było kwasów a ta drużyna może wiele osiągnąć.Abstrahując od jego umiejętności, to czy jest nam potrzebny itd. to co on ma do udowodnienia? Jeśli prawdą jest to, iż podpisze 2,5 letni kontrakt to nie widze żadnego powodu żeby miał jakoś niesamowicie zapierdalać i się starać.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4554 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 23/02/2014 17:01
Wszystko wskazuje na to, ze zagramy z Amika na wiosne jeszcze raz. Ma cos do udowodnienia Rumakowi. Po za tym nadal ma szanse na gre w reprezentacji.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5759 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 23/02/2014 18:44

  hejpogongol napisał:  

  leliwa napisał:  
w przeciągu sezonu do Pogoni przychodzą Robak, Małecki , Murawski jak na Polską ligę można powiedzieć zawodnicy z wyższej półki ostatnia takie transfery w krótkim czasie były chyba za Bekdasa i do tego duża grupa młodzieży, którzy systematycznie dostają szansę na grę...rutyna i młodość co więcej trzeba. W obecnej chwili Małecki i Murawski mają chyba coś do udowodnienia , dawno nie było w Pogoni tak mądrze budowanej drużyny. Wierzę , że Wdowczyk robi super robotę tak budowany zespół może wiele osiągnąć. A z czasem w środku może grać Murawski z Poparą, Ława byłby dobrym zmiennikiem a z Rogala Wdowczyk może zrobi dobrego zmiennika na bocznej obronie gdzie jest obecnie deficyt. W zespole robi się powoli konkurencja. Co do ataku też nie ma tragedii Robak jest obecnie nie zastąpiony ale jest tez Bąk, Adaś, Kozłowski na którego liczy trener i przecież Małecki też może grać jako napastnik. Byle w szatni nie było kwasów a ta drużyna może wiele osiągnąć.Abstrahując od jego umiejętności, to czy jest nam potrzebny itd. to co on ma do udowodnienia? Jeśli prawdą jest to, iż podpisze 2,5 letni kontrakt to nie widze żadnego powodu żeby miał jakoś niesamowicie zapierdalać i się starać.Cytowany przez Ciebie w stopce Janukiewicz ma dłuższy kontrakt - czy to oznacza, że nie musi się starać. Murawski niezależnie czy ma kontrakt na pół roku, czy na dwa lata będzie musiał przebijać się do składu i utrzymywać formę, bo może skończyć w trzecioligowych rezerwach, bo na szczęście Wdowczyk potrafi odesłać tam pokraki typu Donalda.

Nie znamy kulis negocjacji - może dłuższy kontrakt = mniejsza pensja. Zobaczymy na dniach.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
leliwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3027 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 23/02/2014 19:21
Murawski ma 31 lat, jeżeli nie będzie mocno walczył to może być to jego ostatni klub w ekstraklasie i zarabianie sporych pieniędzy, można powiedzieć, że ma przylepioną łatkę osoby co za kołnierz nie wylewa. W wieku 33 lat tzn. gdy zakończy kontrakt w Pogoni i nie znajdzie klubu to może mieć kłopoty no chyba , że ma już tyle kasy, że jest ustawiony do końca życia (to aspekt finansowy) i jak już było napisane wcześniej....zarówno jego jak i Patryka Małeckiego pozbyto się z klubów nie dlatego , że byli słabymi piłkarzami ...a to może podrażnić ambicje. Wiele było kontrowersji gdy przyszedł Darek Wdowczyk a potem Patryk ale jak widać potrafią się odwdzięczyć. Tak mi przyszedł teraz na myśl nie chciany nigdzie Grosicki a ile dał radości Jadze. Jeżeli Murawski trafi do Pogoni to wierzę , że będzie tak samo zresztą nie ma on innego wyjścia już Wdowczyk się o to postara.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2414 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 23/02/2014 19:41
Co do Murawskiego, to na profilu Pyr na fejsie, komentarze same krytykujące Zarząd za jego pozbycie się. Więc balastem tam nie był raczej bo wtedy takiego poparcia by tam nie dostał.


OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3400 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 23/02/2014 19:48
Murawski trzymał defensywę Lecha za jaja, także może nam się przydać, zaufajmy Wdowczykowi :)


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2495 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 23/02/2014 20:04

  Icar napisał:  
Co do Murawskiego, to na profilu Pyr na fejsie, komentarze same krytykujące Zarząd za jego pozbycie się. Więc balastem tam nie był raczej bo wtedy takiego poparcia by tam nie dostał.Na forum Wiary Lecha również narzekają, że klub pozbył się jedynego defensywnego pomocnika, który ogarniał grę.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005